Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 14:25



Hozzászólás a témához  [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 94  Következő
SonyEricsson K700 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Tehát akik még újak a Terminal-on:

Ha hozzászólás írása után a "DEBUG MODE" jelenik meg, nem kell továbbmenni, hanem 2* viszza, majd egy frissítést nyomni.
Ugyanis a hozzászólás már fenn van ekkorra.


szer. nov. 17, 2004 20:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Steve_Hun írta:
Lev70 írta:
Lev70 írta:
Mi történik akkor ha egy utólag kinyitott vodás telcsire frissítem online az új szoftot, ugye nem lesz ismét lockos ????

Bocs ha hülye a kérdés de nem csináltam még ilyet :)


Köszi fiúk a nagy semmit, mindenki nagyon segítőkész volt !

Thanks


Esetleg ha nem küldenétek el ugyanazt a hsz-t 20 alkalommal, akkor foglalkoznának is veletek (Lev70 & RiffRaff & ZERG1)! Sőt, az is lehet, hogy hőbörögni sem kellene. Ezen a fórumon ez a hangnem eddig nem igazán volt ismert! Egyébként pedig mi a *****-ért zárná vissza az upgrade a sim lock-ot. Az a soft.-ot frissíti és nem nézi a sim zárat. Sőt, ha a teló Live! mentesítve volt pl, akkor sem rakja vissza a Live! soft.-ot, hanem a gyáriból rakja rá a legfrissebbet!


Bocs én csak egyszer küldtem!
De nem bánom egy kicsit sem, hogy ennyiszer elment mert legalább kaptam rá választ, ha nem is túl inteligenset !!


szer. nov. 17, 2004 20:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
nord írta:
_Laca írta:
Jó lenne, ha a naptárat be lehetne úgy állítani, hogy a heti beosztás jelenne meg egyből, nem a havi nézet...

Ízlés dolga...
Én szeretem a havi nézetet - ezt programoztam a joy felfelé nyomására is.
Inkább úgy fogalmaznék, hogy lehessen választani a naptárnál, hogy a havi vagy heti nézet jelenjen-e meg. :wink:
_Laca írta:
Az R2AA-ról mik a tapasztalatok?

Eddig semmi problémát nem tapasztaltam vele. :)

Ha újra elolvasod a felvetésemet, láthatod, hogy én is így szeretném...

A 2mp-es hiba egyáltalán nem jelentkezik nálad? Akkor sem, ha kép is van rendelve a hívóhoz? Szoktál szinkronizálni Outlook-al?


szer. nov. 17, 2004 20:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:57
Hozzászólások: 446
Hozzászólás 
Lancy írta:
hi

nem tudjatok hol lehet olcson vanni fuggetlen verziot azt irtak talan a Saturnban?

thx


Én hívtam az Europarkot, már elfogyott. :(


szer. nov. 17, 2004 20:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
hi

nem tudjatok hol lehet olcson vanni fuggetlen verziot azt irtak talan a Saturnban?

thx


szer. nov. 17, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
_Laca írta:
Jó lenne, ha a naptárat be lehetne úgy állítani, hogy a heti beosztás jelenne meg egyből, nem a havi nézet...

Ízlés dolga...
Én szeretem a havi nézetet - ezt programoztam a joy felfelé nyomására is.
Inkább úgy fogalmaznék, hogy lehessen választani a naptárnál, hogy a havi vagy heti nézet jelenjen-e meg. :wink:

_Laca írta:
Az R2AA-ról mik a tapasztalatok?

Eddig semmi problémát nem tapasztaltam vele. :)


szer. nov. 17, 2004 19:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Jó lenne, ha a naptárat be lehetne úgy állítani, hogy a heti beosztás jelenne meg egyből, nem a havi nézet...

Az R2AA-ról mik a tapasztalatok?


szer. nov. 17, 2004 17:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 09, 2004 17:56
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Baja
Hozzászólás 
hello!

Nem tudja valaki függetleníteni pannonos k500i telefonomat. Föleg Bács-kiskun megye (Baja Környéke) lenne jó. Nagyon kellene...köszi
ide irhattok: perzeus@freemail.hu


szer. nov. 17, 2004 16:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 15:43
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
_Laca írta:
Bibby írta:
A telefon hátulján a kamera körüli kiemelkedő kör alakú résznél kicsit kopik a telefon...nagyon kis helyen és tényleg csak a kör pereme,ahol az asztallal érintkezik.Más nem vette még észre?

Nekem már a tükör is megkopott kissé. Hogy lehet ilyen szerencsétlenül megcsinálni ezt a hátlapot?!?!? :?
Ez tényleg konstrukciós probléma. Szerintetek kicseréltethető ezzel a tel, vagy a hátsó burkolat?

az iylenproblemákra van kitalálva az asztali mobil tarto. amibe belehelyezed a telcsit. én igy használom és nem nagyon szoktam letenni az asztalra.
nem mondom hogy ezért nincs lekopva a telcsi mert fialal még a kicsi.
_Laca szerintem ezzel az okkal nem fogják gariba cserélni ha erre gondoltál. mert ezzel az erővel leejtem lepattam a zománc és kicseréltetem... szoval :( sajnálom. :?


Szerintem a legjobb megoldás a teló külső felületének védelmére az átlátszó "buborék tok".
Igaz az első 1-2 nap kicsit kényelmetlen, de hamar meg lehet szokni...
2 hónapos a telóm, de olyan mintha vadi új lenne! :D Sehol egy karc...


szer. nov. 17, 2004 14:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
_Laca írta:
Bibby írta:
A telefon hátulján a kamera körüli kiemelkedő kör alakú résznél kicsit kopik a telefon...nagyon kis helyen és tényleg csak a kör pereme,ahol az asztallal érintkezik.Más nem vette még észre?

Nekem már a tükör is megkopott kissé. Hogy lehet ilyen szerencsétlenül megcsinálni ezt a hátlapot?!?!? :?
Ez tényleg konstrukciós probléma. Szerintetek kicseréltethető ezzel a tel, vagy a hátsó burkolat?

az iylenproblemákra van kitalálva az asztali mobil tarto. amibe belehelyezed a telcsit. én igy használom és nem nagyon szoktam letenni az asztalra.
nem mondom hogy ezért nincs lekopva a telcsi mert fialal még a kicsi.
_Laca szerintem ezzel az okkal nem fogják gariba cserélni ha erre gondoltál. mert ezzel az erővel leejtem lepattam a zománc és kicseréltetem... szoval :( sajnálom. :?


szer. nov. 17, 2004 13:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Bibby írta:
A telefon hátulján a kamera körüli kiemelkedő kör alakú résznél kicsit kopik a telefon...nagyon kis helyen és tényleg csak a kör pereme,ahol az asztallal érintkezik.Más nem vette még észre?

Nekem már a tükör is megkopott kissé. Hogy lehet ilyen szerencsétlenül megcsinálni ezt a hátlapot?!?!? :?
Ez tényleg konstrukciós probléma. Szerintetek kicseréltethető ezzel a tel, vagy a hátsó burkolat?


szer. nov. 17, 2004 12:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
Bibby írta:
A telefon hátulján a kamera körüli kiemelkedő kör alakú résznél kicsit kopik a telefon...nagyon kis helyen és tényleg csak a kör pereme,ahol az asztallal érintkezik.Más nem vette még észre?


Nekem is ugyanúgy kopik. Ezt direkt csinálták. Gondolom így néhány hónap után antikolt hatású lesz. :evil:

A agresszívebb tulajok futhatnak egy kört a:
"rendeltetésszerű használat mellet, anyaghibára visszavezethető garanciális javítás" témakörében.


szer. nov. 17, 2004 12:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 21, 2004 7:44
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Ajka, Veszprém
Hozzászólás 
Bibby írta:
A telefon hátulján a kamera körüli kiemelkedő kör alakú résznél kicsit kopik a telefon...nagyon kis helyen és tényleg csak a kör pereme,ahol az asztallal érintkezik.Más nem vette még észre?


... most, hogy írtad: tényleg, nekem is. A tükör mellett látható kopás van. Bár júliusi a teló )és nyúúúzom is rendesen), tehát nem csodálom :wink:


szer. nov. 17, 2004 11:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 719
Hozzászólás 
A telefon hátulján a kamera körüli kiemelkedő kör alakú résznél kicsit kopik a telefon...nagyon kis helyen és tényleg csak a kör pereme,ahol az asztallal érintkezik.Más nem vette még észre?


szer. nov. 17, 2004 11:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás Re: naptár
RiffRaff írta:
Most viccel velem az SE, vagy tényleg nem mutatja az R2E Sw-ben, ha a havi nézetben valamelyik napon van naptárbejegyzésem?
Hogy lehet megnézni a szoft. verziót?

Az R2E egy naggyon bugos verzió, mindenki szabadul tőle. Ezt már korábban kitárgyaltuk. Sima softfrissítés és rendben lesz a telód.
Verzió és egyéb infó: >*<<*<* De már ez is volt ezerszer a fórumon.


szer. nov. 17, 2004 8:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Lev70 írta:
Lev70 írta:
Mi történik akkor ha egy utólag kinyitott vodás telcsire frissítem online az új szoftot, ugye nem lesz ismét lockos ????

Bocs ha hülye a kérdés de nem csináltam még ilyet :)


Köszi fiúk a nagy semmit, mindenki nagyon segítőkész volt !

Thanks


Esetleg ha nem küldenétek el ugyanazt a hsz-t 20 alkalommal, akkor foglalkoznának is veletek (Lev70 & RiffRaff & ZERG1)! Sőt, az is lehet, hogy hőbörögni sem kellene. Ezen a fórumon ez a hangnem eddig nem igazán volt ismert! Egyébként pedig mi a *****-ért zárná vissza az upgrade a sim lock-ot. Az a soft.-ot frissíti és nem nézi a sim zárat. Sőt, ha a teló Live! mentesítve volt pl, akkor sem rakja vissza a Live! soft.-ot, hanem a gyáriból rakja rá a legfrissebbet!


szer. nov. 17, 2004 8:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Lev70 írta:
Mi történik akkor ha egy utólag kinyitott vodás telcsire frissítem online az új szoftot, ugye nem lesz ismét lockos ????

Bocs ha hülye a kérdés de nem csináltam még ilyet :)


Köszi fiúk a nagy semmit, mindenki nagyon segítőkész volt !

Thanks


szer. nov. 17, 2004 7:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Lev70 írta:
Mi történik akkor ha egy utólag kinyitott vodás telcsire frissítem online az új szoftot, ugye nem lesz ismét lockos ????

Bocs ha hülye a kérdés de nem csináltam még ilyet :)


Köszi fiúk a nagy semmit, mindenki nagyon segítőkész volt !

Thanks


szer. nov. 17, 2004 7:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Lev70 írta:
Mi történik akkor ha egy utólag kinyitott vodás telcsire frissítem online az új szoftot, ugye nem lesz ismét lockos ????

Bocs ha hülye a kérdés de nem csináltam még ilyet :)


Köszi fiúk a nagy semmit, mindenki nagyon segítőkész volt !

Thanks


szer. nov. 17, 2004 7:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás naptár
Most viccel velem az SE, vagy tényleg nem mutatja az R2E Sw-ben, ha a havi nézetben valamelyik napon van naptárbejegyzésem?

Hihetetlen... Nem lesz tartós a barátságunk, ha már az első napokban ilyenekkel találkozom.[/quote]


Hali
Hogy lehet megnézni a szoft. verziót?

Az enyám hónap nézetben fekete számmal kiemeli azt a napot ahol van bejegyzés!


kedd nov. 16, 2004 22:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Most viccel velem az SE, vagy tényleg nem mutatja az R2E Sw-ben, ha a havi nézetben valamelyik napon van naptárbejegyzésem?

Hihetetlen... Nem lesz tartós a barátságunk, ha már az első napokban ilyenekkel találkozom.[/quote]


Hali
Hogy lehet megnézni a szoft. verziót?

Az enyám hónap nézetben fekete számmal kiemeli azt a napot ahol van bejegyzés!


kedd nov. 16, 2004 22:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Most viccel velem az SE, vagy tényleg nem mutatja az R2E Sw-ben, ha a havi nézetben valamelyik napon van naptárbejegyzésem?

Hihetetlen... Nem lesz tartós a barátságunk, ha már az első napokban ilyenekkel találkozom.



Hali
Hogy lehet megnézni a szoft. verziót?

Az enyám hónap nézetben fekete számmal kiemeli azt a napot ahol van bejegyzés!


kedd nov. 16, 2004 22:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
viraxo írta:
Örömmel jelentem, hogy megvan a második T-Mobile-os software frissítésem! R2AA003 a verziószám.
Egyenlőre csak azt vettem észre, hogy lehet több betűt is beírni a telefonkönyv keresésénél, tehát nem csak a kezdőbetű, hanem további betűk is bevihetők!

VIRAXO!
Hogy állsz az új szofttal? Hogy tetszik? Milyen változások vannak még?
Ma nekem is majdnem feltették, de valami nem volt jó a gépükkel... :cry:
Mindenesetre én is azt az infót kaptam, hogy törli a teljes telót, úgyhogy mindenki mentse, ami menthető ! :D
Kérlek, értesíts minket mindenről, amit felfedezel!


kedd nov. 16, 2004 22:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nekem nem igazán megy a Mobiledit a K700-al. Mikor a telefonból akarom a telefonkönyvet vagy az SMS-eket letölteni, akkor a kapcsolat megszakad. Infrán is és bt-n is. A többi telefonnal (T68i, C55, A2618, S55) rendesen működik a program.


kedd nov. 16, 2004 22:00
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Archiválás
Sziasztok!
Kipróbáltam a Mobiledit!-et, de nekem lite van. Azzal le tudtam menteni az adatokat a telóról, de vissza nem engedi.
Mindenképp azt akarja vegyem meg a fullost.
Tudtok helyette másik azonos kaliberü szoftvert?
A FMA nem képes archiválásra (szerintem).


kedd nov. 16, 2004 21:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Archiválás
Sziasztok!
Az volna a nagy kérdésem, hogy a k700 milyen programmal archiválható?
Gondolok itt ilyenen, hogy Mobiledit! ,de nekem azzal az a bajom, hogy lite verzióm van és az csak lementeni képes, de visszamásolni nem.
Tudtok valami hasonló kaliberű programot?
Nekem komplett telefon archiválásra volna szükségem tehát nem elég, amit a MicrosoftOutlookal lehet csinálni.


kedd nov. 16, 2004 21:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Archiválás
Sziasztok!
Az volna a nagy kérdésem, hogy a k700 milyen programmal archiválható?
Gondolok itt ilyenen, hogy Mobiledit! ,de nekem azzal az a bajom, hogy lite verzióm van és az csak lementeni képes, de visszamásolni nem.
Tudtok valami hasonló kaliberű programot?
Nekem komplett telefon archiválásra volna szükségem tehát nem elég, amit a MicrosoftOutlookal lehet csinálni.


kedd nov. 16, 2004 21:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
hanol-k700i írta:
Hi Emberek!

Sajna nekem is elkelne most egy kis segítség... :roll:


Nem tudom fogadni valamiért a hívásokat a head-seten található felvevő gombbal!!! :shock:

Maga a gomb tuti, hogy jó, mert a hanghívást tudom aktiválni vele... :?
És nem is a beállítással lehet szerintem gond, mert a "válasz üzemmód"-ot már állítottam "szokásosra" és "tetszőleges bill."-re is; egyikkel sem működött (a profilhoz természetesen hozzá van rendelve a fülhallgató is<-ez sem lehet a hiba forrása)! :cry: :x


Tapasztalt valaki hasonlót?! Légyszi segítsetek!


Nekem működik. :D


kedd nov. 16, 2004 19:51
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
smisa írta:
Üdv mindenkinek!
Most vettem K700i-t és a telefon szinkronizációra a float mobil agent 0.1.1.15d -t használom na már most alábbi a gondom:
a progiban minden oké a neveknél de a szinkronizácíó után a telefonban minden fordítva pl Liszt Ferenc -> Ferenc Liszt

Neked megvan Liszt Ferenc száma?!? :lol:

Telefonkönyv, Opciók, Spec.parancsok, Szinkron sorrend


kedd nov. 16, 2004 19:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 15:43
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Hi Emberek!

Sajna nekem is elkelne most egy kis segítség... :roll:


Nem tudom fogadni valamiért a hívásokat a head-seten található felvevő gombbal!!! :shock:

Maga a gomb tuti, hogy jó, mert a hanghívást tudom aktiválni vele... :?
És nem is a beállítással lehet szerintem gond, mert a "válasz üzemmód"-ot már állítottam "szokásosra" és "tetszőleges bill."-re is; egyikkel sem működött (a profilhoz természetesen hozzá van rendelve a fülhallgató is<-ez sem lehet a hiba forrása)! :cry: :x


Tapasztalt valaki hasonlót?! Légyszi segítsetek!


kedd nov. 16, 2004 18:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 16:50
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!

Most vettem K700i-t és a telefon szinkronizációra a float mobil agent 0.1.1.15d -t használom na már most alábbi a gondom:

a progiban minden oké a neveknél de a szinkronizácíó után a telefonban minden fordítva pl Liszt Ferenc -> Ferenc Liszt

előre is köszi

smisa


kedd nov. 16, 2004 9:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Véleményem szerint itt nem arrol van szo, hogy az mp3 vagy mp4 a tomorebb-e azonos kbps-el. Sok fugg a codek-tol is persze. Hanem inkabb arrol, hogy amig egy 96kbps-os mp3 mar igen csak rossz minosegu, addig egy 96kbps-os mp4 csaknem ugy szol mint egy 160-as mp3. Na itt lehet osszehasonlitani a meretbeli kulonbsegeket. Atlagos 96-os mp4 2,5 Mb, mig egy 160-as mp3 4-5Mb.
En az iTunes-t hasznalom, probaljatok ki, ennek van az egyik legjobb codek-je. A Nero-nal peldaul sokkal szebben szol.


kedd nov. 16, 2004 1:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 17:22
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hali!

Hiába ez a Keni keni vágja a dolgokat, köszikee
De a pocket pc-prodzsektet senki nem vágja?
Igazából az lenne a fontosabb.

Help plííz


hétf. nov. 15, 2004 22:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Landsmann írta:
... Éppen mindegy hogy az mp3-nak vesszük le a bitrátáját, (wavból vagy bármilyen más formátumból) vagy mp4-be való átkonvertáláskor.
Egy szónak is száz a vége, az mp3 ugyan olyan jól megfelel mint az mp4....

Veled értek egyet, bár az MP4 kisebb, kb 30%-al, az esetek többségében. Nem mindig!!!
Éppen ezért eszem ágában sem volt átkonvertálni minden zenémet MP3-ról MP4-re, mivel én meg azt nem hiszem, hogy minőségromlás nélkül meg lehetne ezt csinálni! Ugyanis az MPEG tömörítés veszteséges eljárás, ami azt takarja, hogy az átlagos emberi szem, fül által meg nem különböztethető, nem érzékelhető részeket eltünteti. Tehát egy ilyen átkonvertálás ismét lecsipeget valamennyit az anyagból. Vagy nem nyúl hozzá, de akkor nem is lesz kisebb a méret.
(azért csak szoktam én konvertálni, de csak a bitrátát csökkentem és mp3-ba nyomom vissza, a nero 1 lépésben megcsinálja az egész albumot)


hétf. nov. 15, 2004 22:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Sisqoboy:
Oké belátom nem írtam, hogy melyik szolgáltatónál. (Pannon-itt van nem elõfizetõs forgalmidíjas)
Szóval közben megoldódott a probléma: Amit a SE honlap küld beállításokat azok alapvetõen jók, csak a kimenõ fiókhoz azt írja be, hogy "smtp(...)(...).pannongsm.hu", mindenfélét írtam és töröltem itt, végül csak a zárojeles részek törlése oldotta meg a problémát. Szóval most müxik.
Másik kérdés: ki hogy használja ha használja a WAP kapcs.-ot, azt értem ez alatt, hogy WAP módban vagy HTTP módban és a telón mi a különbség a kettõ között?


hétf. nov. 15, 2004 22:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Photo:

Én ugyanígy konvertáltam tegnap, ahogy leírtad. 128 kbp/s volt a péda mp3. Átkonverrtáltam kíváncsiságból ahogy írtad. QuickTime-ot használva. Semmivel sem lett kisebb, sőt 13 kb-al nagyobb lett. A bitrátán nem változtattam. Szóval parasztvakítás hogy az mp4 tömörebb. Éppen mindegy hogy az mp3-nak vesszük le a bitrátáját, (wavból vagy bármilyen más formátumból) vagy mp4-be való átkonvertáláskor.
Egy szónak is száz a vége, az mp3 ugyan olyan jól megfelel mint az mp4. Ha a bitrátájuk egyforma, akkor a fájlméret is. Legalább is nem sok eltérés van.
Próbálja ki aki nem hiszi.


hétf. nov. 15, 2004 21:43
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:57
Hozzászólások: 446
Hozzászólás 
Sorry a kezdő kérdésért, de nekem (még) nincs ilyen telefonom -de már barátkozunk-

Ha van 20-30 apró (6-8 sorból álló) szövegfájlom, akkor azt lehet tárolni, és olvasni a k700-on? Ha igen, mennyi a maximum?

Még érdekelne az is, hogy hány db. emlékeztető (időpontra beállítható hangjelzésre gondolok szöveg kiírásával, de nem tudom ez-e a neve) fér el összesen, és ebből mennyi lehet 1 napra?

Utolsó (el ne hidd! :D ) kérdésem, hogy szabványos soros portos infrával ugye működik minden funkció?


hétf. nov. 15, 2004 21:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Senki nem frissített még szoftot SE online ???


hétf. nov. 15, 2004 20:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 18:21
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Mirage írta:
Tapasztalatom(fülem) szerint egy 128K-s mp4 majdnem egy 192K-s mp3-nak felel meg. De én azért tartom mégis mp3-ban a csengőhangokat a telefonomon, hogy másnak is át tudjam küldeni.

Megj.: Egyébként pedig a tömörítettlen WAV-ból kell mp4-et csinálni, nem mp3-ból! 'Mintahogyan MP3-at sem illik átkódolni kisebb bitrátára.


Sziasztok! Elottem mar tobben leirtak, hogy ezen a telefonon nem erdemes mp3-al foglalkozni, mert azonos hangminoseget "sokkal" kisseb fajl meretben elerhetunk, ha mp4 formatumot hasznalunk. Most azok szamara akik meg nem olvastak a forum elejetol, leirom a tapasztalataimat, es a javaslataimat. Nyugodtan lehet mp3-bol is mp4-et kesziteni, nem kell visszakodolni wav-ba. Kiprobaltam tobb fele mp4 keszito codeket, es programot, ill. elolvastam jonehany tapasztalatot, es tesztet. Az en (es tobb mas ember) velemenyem szerint is a Quick Time pro altal 96 kbps -os bitrataval keszitett kodolas adja az optimumot. Ekkor meg a meret, es a hangminoseg is megfelelo. Az mp4 keszites menete: kell hozza egy Quick Time pro ( a "pro" fontos, mert csak ezt tud enkodolni) lehetoleg 6.52. (Ha valaki ezt nem tudja megszerezni mert nincs ra penze, vagy mert nem akar "software-t lopni" akkor az hiaba tolti le a sima 6.52-ot -mint azt sokan tettek, es panaszkodnak, hogy nincs benne encodolasi lehetoseg- azzal ezt nem lehet megoldani.) Azoknak akik megveszik igy, vagy "ugy" a pro valtozatot, azoknak a File menu oszlopban ott lesz az "Import", "Export" lehetoseg. Az Import-tal tud kivalasztani a kodolando fajlt (ha netan nehezen eszreveheto, akkor a File tipusnal az Audio fajl-t kell kivalsztani), es abban a mappaban, ahova raktuk a kodolando fajlokat, kivalasztani azt a fajlt amelyiket kodolnank. Ezutan megnyilik a Quick Time player, itt a File menuben valszthato az "Export"-alas lehetosege. A felbukkano ablakban ha karjuk megadhatjuk a keszitendo fajl helyet, nevet, tipusat, es a legfontosabb, a formatumat "Movie to MPEG-4", is itt mellette talalhato, a beallitasok (Options..) gomb. Ezt kivalasztva az MPEG- 4 beallitasain valtoztathatunk. Valasszuk ki az Audio mezot, es a Music mezot, allitsuk a bitrata csuszkajat 96-ra. (stereo, 44100 khz, best) aztan OK es mehet az enkodolas! Ezeket a beallitasokat elegendo egyszer megtenni, de sajnos a QT csak egyesevel tudja a fajlokat kodolni. Ezert egy kicsit maceras, de megeri! Ha valaki nem akar egyesevel fajlokat kodolgatni, annak ajanlhatom a Nero CD- DVD iro progit, mert az egyszerre tobbet tud, kicsit nagyobb (min. 112 kbps) bitratat kell azonban valasztani a kozel azonos minoseghez, es persze akkor a merete is egy kiscit nagyobb lesz a kesz fajl-nak. Ezekkel a modszerekkel ~50-55 percnyi zenet rakhatunk kb. 40 Mb-nyi meretben a telora, szerintem ezekhez az adatokhoz kepest nagyon jo minosegben. Bocs, ha tul hosszu voltam, de olyan sokan erdeklodenk, es latom, hogy tanacstalanok. Remelem azok szamar segitettem!


hétf. nov. 15, 2004 19:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Egy 584 kb-os mp3-at konvertáltam mp4-re. Az eredmény meglepő volt. 2 kb-al nagyobb lett az mp4. Ennyit az mp4-ről. Itt inkább a bitrátán van a hangsúly. Nem kell 320 kb/s-os, felesleges.


nekem tökéletesen jo az mp4 konvertálás. lényegesen jobb a méret-minőség arány... szerintem


hétf. nov. 15, 2004 18:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
Tapasztalatom(fülem) szerint egy 128K-s mp4 majdnem egy 192K-s mp3-nak felel meg. De én azért tartom mégis mp3-ban a csengőhangokat a telefonomon, hogy másnak is át tudjam küldeni.

Megj.: Egyébként pedig a tömörítettlen WAV-ból kell mp4-et csinálni, nem mp3-ból! 'Mintahogyan MP3-at sem illik átkódolni kisebb bitrátára.


hétf. nov. 15, 2004 18:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Egy 584 kb-os mp3-at konvertáltam mp4-re. Az eredmény meglepő volt. 2 kb-al nagyobb lett az mp4. Ennyit az mp4-ről. Itt inkább a bitrátán van a hangsúly. Nem kell 320 kb/s-os, felesleges.


hétf. nov. 15, 2004 18:04
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Mi történik akkor ha egy utólag kinyitott vodás telcsire frissítem online az új szoftot, ugye nem lesz ismét lockos ????

Bocs ha hülye a kérdés de nem csináltam még ilyet :)


hétf. nov. 15, 2004 8:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
blindes írta:
Ja a 320kb/s -ot csak úgy raktam fel, de attól még lejátszhatná rendesen.De nekem a 128kb/s jön be.Akkor áttérek mp4-re.És a guick pléjert honnan lehet letölteni?Vagy google?

mp4 olyan minőség amiylenre szeretnéd.
nero az www.nero.com és letöltöd a trial verziot és megveszed vagy máshogy aktiválod. :)
a quick pléjer meg google mert azt most meg nem mondom honnan van meg.


A QuickTime Player ingyenes free változata innen letölthető:
http://www.apple.com/quicktime/download/standalone/

Aztán okosan installálni, mert egyébként agresszívan rabolja a fájl társításokat.


hétf. nov. 15, 2004 7:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. júl. 19, 2004 22:01
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
cruy írta:
R2AA003
- Released on EMMA2 / Total Multiserver (around 6/10/04)
- Later withdrawn from EMMA2 due to connectivity issues.
- Faster main menu
- Added shortcut to change the subject line of an MMS (on More rather than through Advanced)
- Improvements to Bluetooth
- Improved battery life (for post Week 40 batteries only?) ez mit is jelent pontosan? :roll:


(sorryyyy a nagybetűkért :oops: :oops: )


Hát a mondat azt jelenti, hogy az új szoftverrel jobb lesz az akku élettartama valószínűleg, DE az is meglehet, hogy ez csak a 40. hét után vásárolt telefonokra igaz (most vagyunk a 46. hétben - vagyis a másfél hónapos telcsiknél és az utániaknál jobb lesz ... vagyis én bukom :x ) Remélem segítettem, kicsit laza angolsággal lett megfogalmazva, pedig gondolhatnák, hogy nemzetközi olvasók is vannak.


hétf. nov. 15, 2004 4:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 15:43
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Valszeg hülye kérdés, de BT-t még nem használtam: :oops:

Mennyivel gyorsabban lehet BT-n keresztül átküldeni, mondjuk mp4 fájlokat, mint infrán?
Ugyanis infrán mire átküldök pár megát, addig megőszülök! :shock:


Mivel lehet a leggyorsabb adatátvitelt elérni PC-K700i között?

a. BT USB adapter

b. USB adatkábel

c. SE Synchstation DSS-20/DSS-25 :?:

(Most néztem meg, IrDA-n 57600 bps sebességgel jönnek át a dolgok a "drágaszágról"!)

Előre is köszi! :wink:


hétf. nov. 15, 2004 0:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
köszi


vas. nov. 14, 2004 22:55
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
blindes írta:
Ja a 320kb/s -ot csak úgy raktam fel, de attól még lejátszhatná rendesen.De nekem a 128kb/s jön be.Akkor áttérek mp4-re.És a guick pléjert honnan lehet letölteni?Vagy google?

mp4 olyan minőség amiylenre szeretnéd.
nero az www.nero.com és letöltöd a trial verziot és megveszed vagy máshogy aktiválod. :)
a quick pléjer meg google mert azt most meg nem mondom honnan van meg.


vas. nov. 14, 2004 22:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Köszi!
Gondolom ilyen áron elkapkodják mire szerdán Pesten leszek :-(


vas. nov. 14, 2004 22:09
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A típusjelzésen az i betű azt jelenti, nemzetközi változat. Ázsiai piacra azt hiszem e vagy c jelzéssel gyártják. Tulajdonképpen azonosak, főleg nyelvezetben tér el. (kínai, japán stb írásjelek)


vas. nov. 14, 2004 22:03
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 94  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség