Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 9:25



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Ez a legjobb:

Új Praktikum ajánlat - katt:

"Sajnos ez nincs meg!
Elképzelhető, hogy mi rontottunk el valamit, ez esetben kérjük írjon levelet rendszergazdánknak!

Az is lehet, hogy Ön gépelt el valamit. Ellenőrízze, hogy helyes címet adott-e meg, vagy használja a keresőt!"

A Pannon nem tud úgy v.mit kiadni, hogy abban ne legyen hiba? :)


hétf. feb. 21, 2005 22:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: a monitor előtt, amúgy Somogy megye
Hozzászólás 
Nem kell szidni annyira a pannont, vidéken elég sok lefedetlen helyen 2004 ben ellátottságot csinált.
Sok helyen még a T-mobile sem megy, régen ilyen nem volt.


szomb. feb. 19, 2005 21:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Nekem van ahol megy van ahol nem. Mióta ez a hulye zenesz banda van felül. De az a fura, hogy ahol az nem megy, ott minden mas ugyan ugy megy mint mashol... Csak és kizárólag az az egy flash halt meg mióta ezt rakták ki, mikor az első szélessávú volt, még azzal sem volt semmi gond... De mióta ez...


szomb. feb. 19, 2005 17:02
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A honlappal nekem semmi gondom, az tökéletesen megy.
Ami a wapot illeti, nem csak az, hanem az internet sem megy. Országos a hiba. De ha minden igaz, akkor mostmár megy. Amúgy a DNS-el lehetett valami gond, mert a csatlakozás megvolt, a tömörítő is csatlakozott, de nem ment semmilyen oldal. Próbaképp beírtam az Axelero DNS-eit, azzal megy. Most próbáltam a wapot, az is megy, úgyhogy úgy néz ki, megjavult.


szomb. feb. 19, 2005 16:49
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
megint **** a pannonwap sálálálálá

megint **** a pannonwap sálálálálá

megint **** a pannonwap sálálálálá

megint **** a pannonwap sálálálálá

sáslálálá, sáslálálá, sáslálálá, sáslálálá, sáslálálá,

megint **** a pannonwap sálálálálá

megint **** a pannonwap sálálálálá

megint **** a pannonwap sálálálálá


a 1220 szerint javítják, de nem tudják mikor lehet wapozni, sálálálá sálálálá sálálálá sálálálá sálálálá sálálálá sálálálá


szomb. feb. 19, 2005 15:37
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Nektek is feltünt, hogy mostanság a honlap érdekes dolgokat művel? Legalábbis az első oldal. Mióta megjelent a szélessáv reklámja az elsővel minden oké volt. Mióta kirekták ezt a zenekaros marhaságot rengetegszer nem működik a felső reklám és a menü. Van, hogy semmi nem jelentik meg ott. Van mikor a menü igen, de a reklám nem, csak egy minta, amire ugye az rájönne, de nem jön. Több gépen is több időpontban tapasztalható. És fura módon mostanság nem érdekli az ügyfélszolgálatot a hiba régen egyből javitották, most közlik jó az a géppen van a gond. Hogy lehet az, hogy több mint 5 gépen néztem és semmi?Minden más honlap megy! Legújabb flash van fenn! PGSM honapján is csak ez az egy nem. :(


szomb. feb. 19, 2005 15:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Közlemény
A Pannon GSM Rt. tájékoztatja Tisztelt Elôfizetôit, hogy az Általános Szerzôdési Feltételek 4.2. pontjában foglalt rendelkezésekre tekintettel az Igénybevételi díjat elôre fizetô (kártyás) szolgáltatásokra vonatkozó Díjszabás 2005. március 22-tôl az alábbiak szerint módosul:

Amennyiben a Szolgáltatás használata során a kártyás Elôfizetônek esetleges technikai okokból negatív egyenlege keletkezik, úgy a Szolgáltató jogosult a Szolgáltatást azonnal korlátozni.

A módosított Általános Szerzôdési Feltételek teljes szövege a Pannon GSM Rt. bemutatótermeiben és internetes honlapján (www.pannongsm.hu) 2005. február 19-tôl az Elôfizetôk rendelkezésére áll.

Amennyiben Tisztelt Elôfizetôink a jelen módosítást nem kívánják elfogadni, úgy az elektronikus hírközlésrôl szóló 2003. évi C. törvény 132. § (4) és (5) bekezdéseiben meghatározott jogokkal élhetnek.


szomb. feb. 19, 2005 0:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Volt az még novemberben is tuti.


szer. feb. 16, 2005 11:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?i=51008

Pannon GSM: Profitáldozat az ügyfelekért
2005.02.16 09:26

15%-kal, 5.9 milliárd forintra növelte adózás előtti eredményét a 4. negyedévben a Pannon GSM. A mobilcég EBITDA szinten ugyanakkor visszaesést volt kénytelen elkönyvelni, az amortizáció előtti üzemi eredmény 8%-kal 12.7 milliárd forintra csökkent. Az EBITDA margin 28%-os lett.
A társaság árbevétele 3%-kal csökkent (4. negyedév!). A negyedéves szinten visszaeső teljesítmény annak tudható be, hogy a 4. negyedévben agresszív terjeszkedési politikát folytatott, a korábbi csökkenő piaci részesedését növekvőre fordította.
2004 egészét tekintve az árbevétel 3%-kal 170.5 milliárd forintra nőtt, az EBITDA 3%-kal 62.8 milliárd forintra bővült. Az EBITDA margin 35.7% lett. A 2004-es adó előtti eredmény 18%-kal 33.6 milliárd forintra nőtt. A növekedésben a finanszírozási költségek jelentős visszaesése játszotta a kulcsszerepet. Ove Fredheim, a táraság vezérigazgatója elmondta, hogy a 4. negyedévben az új előfizetők felét szerezték meg a piacon. A prepaid arány 73.5%-ra csökkent.

Fredheim szerint eredményesnek bizonyult a vállalati szegmensre való fokozott hangsúlyhelyezés stratégiája. 2004-ben az átlag percköltség több, mint 30%-kal csökkent Ennek fényében különösen fontos és eredményteli, hogy a PGSM jó eredményességet mutatott az évben.
Ennek egyik magyarázata természetesen a volumennövekedést, de szerepet játszik benne, hogy a PGSM rendkívül költséghatékony társaság.
2004-ben mutatta a PGSM a legjobb cash-flowt (UMTS kiadások nélkül), s a társasg Fredheim szerint a legértékesebb UMTS licencet szerezte meg.
Összességében az évet pozitívan értékelte a társaság vezérigazgatója, a jó teljesítmény segítette a céget abban, hogy aktívaban támogathassa a magyar sportot.

Kocsis Gábor, a társaság pénzügyi vezérigazgató-helyettese a 4. negyedév pénzügyi teljesítényének értékelése kapcsán kiemelte, hogy 172 ezerrel sikerült növelni az előfizetői bázist, az év egészét tekintve csak 113 ezerrel nőtt az ügyfélszám.
Az ARPU a 4. negyedévben 5233 Ft (-4%), 2004-ben 5272 Ft (+1%) lett. Az AMPU (havi percforgalom) a 4. negyedévben 131 percre nőtt (+13%), 2004-ben 122 (+10%) percre nőtt.
Kocsis Gábor az árbevétel 3%-os csökkenését azzal magyarázta, hogy az új ügyfelek a periódus végén léptek be, így forgalmuk nem jelentkezett, miközben a társaság jelentős árkedvezményeket biztosítot ügyfélkörének.
A tendenciák Kocsis szerint feszessé teszik a cég működését, amelyet a társaság költséghatékonysággal kívánja kompenzálni. Az üzemi költségeket a társaság a 4. negyedévben 5%-kal csökkentette, miközben éves szinten szinten tartotta.

A 4. negyedévben a pénzügyi sor pozitív lett a társaságnál.
A társaság a jelenleginél nem tervez agresszívabb terjeszkedési politikát a mostaninál, az első negyedév fő fókusza az árbevétel növekelése lesz.
Az UMTS területén a társaság már tavaly kifizettet 5.5 milliárd forintot a licencdíjból, 7.5 milliárd forintot idén nyárig kifizet, a maradék 3-3 milliárd 2006-ben és 2007-ben esedékes. A társaság az év végéig kiépíti azt a hálózatát, amely a kereskedelmi forgalomhoz elég lesz.
A társaság már kifizette a 19 milliárd forint teljes áfáját.

--- kommentár: a 9900as akciók lényegében október végéig tartottak, jól tudom? Hajaj... Megmondtuk, hogy meg lesz a böjtje ennek... :oops:


szer. feb. 16, 2005 11:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Ma a Váci úton lévő PGSM-ben azt mondták, hogy egyik Horizont sem rendelhető csomag. Úgy rémlik, hogy az Extra még kapható volt és a netshopban is tüntetik fel, mint elérhető csomagot.


szomb. feb. 12, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Rozso írta:
És mikor lesz már a "Képtár a mobilon" meg hasonló őrültségek helyett Hívásértesítés?

Akkor amikor majd nem kapcsolod ki soha a telefonod és mindig lefedett területen tartózkodsz. :D


kedd jan. 25, 2005 13:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Rozso írta:
És mikor lesz már a "Képtár a mobilon" meg hasonló őrültségek helyett Hívásértesítés?

A konkurenciánál meg mikor lesz az, hogy ha nem akarok hangpostára futni, előtte díjmentesen megszakíthatom a hívást :twisted:?


kedd jan. 25, 2005 13:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
És mikor lesz már a "Képtár a mobilon" meg hasonló őrültségek helyett Hívásértesítés?


kedd jan. 25, 2005 10:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
skynet írta:
a pannon gsm nonstop ügyfélszolgálat küldött a cégnek egy "egyedi ajánlatot". egész pontosan az üzleti standard tarifacsomagot ajánlják, nettó 28 forintért, 50 perc lebeszélhető, mint bárkinek, aki sose volt az ügyfelük, de céges előfizetést akar.

jelenleg nettó 24 forintért beszélünk, (szintén) másodpercalapon.

köszi a törődést, pgsm! legközelebb 40 forintos percdíjat ajánljatok, hátha azt elfogadjuk!!!
:D

Engem így akartak a 2K-s wapról a 30megásra rádumálni. Visszakérdeztem, vajon lecserélné-e a helyemben? Akkor feladta a harcot. :D


kedd jan. 25, 2005 10:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Skyneték nem pannisok amúgy is?


kedd jan. 25, 2005 10:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
törölhető


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bagyu kedd jan. 25, 2005 10:39-kor.



kedd jan. 25, 2005 10:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Sajnos a mobilcégeknek fogalmuk sincs a konkurens ajálatáról. Az ipari kémkedés itthon még gyerekcipőben jár. Pedig az is a versenyt javítja sok esetben.


kedd jan. 25, 2005 10:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
:lol:


kedd jan. 25, 2005 10:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Már értem.
Elolvastam mégegyszer :)


hétf. jan. 24, 2005 15:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Most akkor meddig lehett küldeni?
Tesóm is kapott ilyet és karácsionykor lőtte el.


hétf. jan. 24, 2005 15:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 30, 2004 9:59
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Nos, ma felhívtak az alábbi MMS ügyben, és elmondták hogy a 31-ig az aznap a reggeli órákban törölve lett, éshogymivel tényleg nem volt tiszta az esetemben, hogy meddig tart, ezért külön elbírálás után visszaírták az 550 forintot. :)
De azért ha nem vagyok résen elveszik, és ki tudja hány ezren vannak így ezzel... az már viszont jelentős haszon...

Tymyce írta:
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ebben az "ingyenes 10 MMS dec 31-ig" akcióban nekem 31-én levonták az árát. Mikor meg beírok az üsznek, még majdnem hogy azt írják hogy mit pattogsz nem is a te neveden van a telefon. Nem hát, az apámén, a vezetéknevünk azért csak egyforma...nekem ez most nagyon betette a kaput.


hétf. jan. 24, 2005 15:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Stee írta:
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a pannon meddig ül egy e-mailen,
mire megválaszolja? Ha 6 munkanapon belül nem válaszolnak
az normális? Ja, és mivel céges kártyám van, a kérdésemet a
kiemelt@pgsm.hu-ra kellett megírnom. Gondolom ez már a kiemelt
bánásmód az előfizetőkkel: Kiemelten sokáig ülnek a kérdéseden. :?


Nos eddig úgy 5-6 levelet írtam nekkik, ebből a legutbbira nem reagáltak még. Ez úgy 2 hónapja volt. Bár nem vagyok céges, de akkor még kiemelt voltam. Talán sok volt nekik a bántó szöveg. Mindegy. :)

A bántó szöveget már mexokták, mert csak azt kapnak :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Árpy csüt. jan. 20, 2005 11:43-kor.



csüt. jan. 20, 2005 11:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Stee írta:
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a pannon meddig ül egy e-mailen,
mire megválaszolja? Ha 6 munkanapon belül nem válaszolnak
az normális? Ja, és mivel céges kártyám van, a kérdésemet a
kiemelt@pgsm.hu-ra kellett megírnom. Gondolom ez már a kiemelt
bánásmód az előfizetőkkel: Kiemelten sokáig ülnek a kérdéseden. :?


Nos eddig úgy 5-6 levelet írtam nekkik, ebből a legutbbira nem reagáltak még. Ez úgy 2 hónapja volt. Bár nem vagyok céges, de akkor még kiemelt voltam. Talán sok volt nekik a bántó szöveg. Mindegy. :)


csüt. jan. 20, 2005 3:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Árpy írta:
Csaló g*ny*k!!!
Mocskos egy cég, bár a többi is ott b*sz át ahol tud, de a pannon...toronymagasan vezet.

Engem még nem vágott át. Vagy vak vagyok. A többi sem.


Bár a decemberi esetem nem a dicsérés miatt került ebbe a témába, de az nem átvágás, hanem csak kellemetlen és buta helyzet volt. :D


csüt. jan. 20, 2005 3:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
pampika írta:
T68m írta:
nana! Pannonnál csak egyet! :)


És annak az egynek a végén is lesz egy kis csillag,ami a további feltételeket taglalja :D

És azt se lehet elolvasni! :mrgreen:


csüt. jan. 20, 2005 0:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
T68m írta:
nana! Pannonnál csak egyet! :)


És annak az egynek a végén is lesz egy kis csillag,ami a további feltételeket taglalja :D


csüt. jan. 20, 2005 0:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Stee írta:
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a pannon meddig ül egy e-mailen,
mire megválaszolja? Ha 6 munkanapon belül nem válaszolnak
az normális? Ja, és mivel céges kártyám van, a kérdésemet a
kiemelt@pgsm.hu-ra kellett megírnom. Gondolom ez már a kiemelt
bánásmód az elõfizetõkkel: Kiemelten sokáig ülnek a kérdéseden. :?


Tisztelt Ügyfelünk!

Mi JÓL, GYORSAN, és OLCSÓN dolgozunk, Ön ebbõl kettõt választhat! :wink:


nana! Pannonnál csak egyet! :)


szer. jan. 19, 2005 23:14
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Stee írta:
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a pannon meddig ül egy e-mailen,
mire megválaszolja? Ha 6 munkanapon belül nem válaszolnak
az normális? Ja, és mivel céges kártyám van, a kérdésemet a
kiemelt@pgsm.hu-ra kellett megírnom. Gondolom ez már a kiemelt
bánásmód az előfizetőkkel: Kiemelten sokáig ülnek a kérdéseden. :?


Tisztelt Ügyfelünk!

Mi JÓL, GYORSAN, és OLCSÓN dolgozunk, Ön ebből kettőt választhat! :wink:


szer. jan. 19, 2005 20:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 10, 2004 11:10
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Itt a faágon.
Hozzászólás 
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a pannon meddig ül egy e-mailen,
mire megválaszolja? Ha 6 munkanapon belül nem válaszolnak
az normális? Ja, és mivel céges kártyám van, a kérdésemet a
kiemelt@pgsm.hu-ra kellett megírnom. Gondolom ez már a kiemelt
bánásmód az előfizetőkkel: Kiemelten sokáig ülnek a kérdéseden. :?


szer. jan. 19, 2005 19:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Árpy írta:
Csaló g*ny*k!!!
Mocskos egy cég, bár a többi is ott b*sz át ahol tud, de a pannon...toronymagasan vezet.

Engem még nem vágott át. Vagy vak vagyok. A többi sem.


szer. jan. 19, 2005 8:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
skynet írta:
és teljesen ontopic ami itt folyik, ugyanis gyalázzuk a pannont, tarby meg védi :)


Helyesbítés. :-) Csak akkor ugatok bele ha azt látom, hogy tévedtek. Ha jogos a gyalázás akkor - ahogy idáig is - kussban maradok. :-P


szer. jan. 19, 2005 7:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
na újabb gyalázkodnivaló:

- elég nehezen lehet megtalálni a honlapon az ászf-et. Jelentkezzen, akinek egy percen belül sikerül! :) Mondjuk megvan, az a lényeg.

- de hogy 75! oldalas legyen, az egy kicsit túlzás! Megérdemelnék, hogy "Tudunk jobbat" pólóban bemenjünk. Kérjünk egy praktikum ügyfélszolgálatot és ott helyben elolvassuk!!! Persze, esetleges kérdéseket is feltegyünk. Nem tartana tovább egy-két napnál/fõ - természetesen.

na és most jöjjön a fõgyalázás

azelött, a kpn-es idõkben még 18 hónap hûség után lehetett új telót kapni. Utána behozták a "csodálatos" partnerprogramot, amiben mingyá' rávágtak két évet a kisebb, 5000Ft/hó alatti felhasználókra. De utána legalább járt valami!

MOST BAZZEGlehúzhatsz a pannonnál akár mondjuk 600 hónapot, 50 évet (havi 2500-5000Ft-os kategória) és SEMMI pluszt nem kapsz az utcáról beesõhöz képest!!! Aki havi 2500 alatt költ, az három év, azaz 36 hónapig EGYÁTALÁN NE SZÁMÍTSON új telóra, még annyira se, mint egy új elõfizetõ!!! Aki jobban kinyitja a bukszáját és már majdnem egy 10-est elver, AZ IS ANNYIT ÉR HÁROM ÉVIG A PANNONNÁL, mint egy utcáról jövõ!

EZ AZ ÉLVONAL TARBY!!!


kedd jan. 18, 2005 22:45
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Komolyan mondom, már kezd idegesíteni a vitátok. Megsúgom, hogy ez a téma azon a pár emberen kívül aki olvassa ezt a fórumot senki mást nem érdekel. Mi tudjuk, hogy miről van szó, a többi birka meg had szívjon.


kedd jan. 18, 2005 21:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Maga a reklam szabalyozas is nagy nulla ehhez ketseg nem fer.
De ez nem mentesiti semelyik ceget az ilyen fontos reszlet minnel jobb elsumakolasa vadja alol!
Aki az ilyen ceget vedi e teren az szanalmas...

Komolyan nem fogom fel a cigarettakra miert kell oles betukkel rairni, hogy meghalok, ha ranezek, a reklamokban meg ellehet intezni egy ilyennel. Rohej ami nalunk van...!

Csak erdekessegkepp megneztem ujra, es a 31 mp-es reklambol 3 mp-ig mutatjak a lathatosagaban erosen vitatott aprobetus reszt...
no comment!


kedd jan. 18, 2005 20:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Azt hiszem ez úgy lenne hiteles, ha a TV-ben futó spotról készült fényképből vágnánk ki darabokat, nem? Másrészt ti azt kifogásoltátok, hogy a szemét Pannon nem adja a vásárló tudtára, hogy ez csak az új praktikumokra érvényes. Ehhez képest bebizonyosodott, hogy ez nem igaz, mind szóban, mind - a fenti hozzászólásokban vitatott - írásban felhívják erre a figyelmet.

Szóval lehet itt kavarni mindenféle alacsony és nem annyira alacsony minőségű mpeg-ekkel, a lényegen nem változtat, a narrátor bemondja, és írott formában is feltűnik a képernyőn. Hogy ez utóbbi mennyire olvasható a TV-től függ, nyilván tudok csinálni olyan fényképet amin jól kivehető a szöveg, és tudok ennek az ellentetjére is bizonyítékot kreálni.

Egyszerűen nincs igazatok, csak ezt nehéz elismerni. Gondolom erre majd azt mondjátok, hogy persze, elfogult vagyok, és én nem ismerem el a tévedésem. Legyen, ha nem tetszik a dolog akkor panaszoljátok be az FVF-nél és az NHH-nál a reklámot, majd írjátok be, hogy mit válaszoltak, és ez eldönti kinek van igaza. Én itt most befejeztem az értekezést a témában, nem tudok meggyőzni olyan embert aki a véleményét az érzelmeire alapozva alakítja, és semmibe veszi a tényeket.


kedd jan. 18, 2005 19:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Akkor erről ennyit.
Tarbynak más van a gépén, mint amit az ecceri user elérhet.

Szóval nem látszik az apróbetű és KÉSZ!


kedd jan. 18, 2005 19:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Erdekes, hogy a tieden meg a video tomorites sem latszik!
Ez valami belsos valtozat?


Az. :-) Most nézem, az enyém 6 megás, a letölthető meg csak 2.5 körül figyel. Mindenesetre az enyém sem a broadcast verzió. :-)


kedd jan. 18, 2005 19:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Erdekes, hogy a tieden meg a video tomorites sem latszik!
Ez valami belsos valtozat?


kedd jan. 18, 2005 18:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Szerinted?

Kép

6230-as szutyok kamerájával így látszik. Olvasható. Szerinted monitoron ez mennyire kristálytiszta?

Vita lezárva.


kedd jan. 18, 2005 18:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Marmint ezt kene tudni teljesen jol elolvasni amig kiirjak? :shock:
Nem semmi az ilyen foku elfogultsag...

Kép


kedd jan. 18, 2005 17:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Árpy írta:
skynet írta:
megnéztem az új praktikumos reklámok közül a motorosat (a pgsm lapjáról töltöttem le).

én egy betűt nem tudtam elolvasni a kisbetűből az alján!

lehet, hogy egy 72 cm-es TV-n jól látszik az apró betű, de szerintem azért ez így nem korrekt.

tarby a "kötekedö pannonvédö"-nek :lol:
skynet nem EGY darab betüt nem tudott elolvasni a szöveg közül, hanem egyet sem...tehát olvashatatlan.


Hmmm, nekem a 17 collos SyncMasteren nem jelentett problémát elolvasni az apróbetüt, pedig én is csak a letölthető mpeg-et néztem. Ha rossz a szeme az embernek, akkor csináltasson szemüveget, vagy kontaktlencsét. Nekem ez utóbbi van. :-P Mindenesetre aki hiúságból (vagy más nyomós indokból) erre nem hajlandó, annak be is mondja a narrátor, hogy minden ÚJ praktikumra érvényes az ajánlat. :D


kedd jan. 18, 2005 16:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
tomee-ka írta:
Mikor vették le a részletes beállítási útmutatót
a készülékismertetők alól?
Nekem nagyon hiányoznak... :x
Vagy ez csak nekem újdonság??

Üdv! :?


Ott van a készülékeknél, válaszd ki aztán alatta megtalálod a beállításokat.


kedd jan. 18, 2005 15:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
Mikor vették le a részletes beállítási útmutatót
a készülékismertetők alól?
Nekem nagyon hiányoznak... :x
Vagy ez csak nekem újdonság??

Üdv! :?


kedd jan. 18, 2005 12:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
skynet írta:
megnéztem az új praktikumos reklámok közül a motorosat (a pgsm lapjáról töltöttem le).

én egy betűt nem tudtam elolvasni a kisbetűből az alján!

lehet, hogy egy 72 cm-es TV-n jól látszik az apró betű, de szerintem azért ez így nem korrekt.

tarby a "kötekedö pannonvédö"-nek :lol:
skynet nem EGY darab betüt nem tudott elolvasni a szöveg közül, hanem egyet sem...tehát olvashatatlan.


kedd jan. 18, 2005 10:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Ha már kérdezed, nem rossz, csak ne lenne olyan baromi messze. :-)


kedd jan. 18, 2005 7:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
tarby, ez nem az én vitám.

De azt áruld már el, mennyit fizetnek Budaörsön? :)


hétf. jan. 17, 2005 22:45
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Ez elég szánalmas, nem gondolod? Mintha azért szidnád a zöld békát, mert piros. Ok nélkül fújolsz, és még neked áll följebb? Ehhhh... :-/


hétf. jan. 17, 2005 14:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
tarby írta:
Pedig mondja a TV reklám szövege is hogy csak az új praktikumokra 29 Ft, plusz ki is írják alulra olvasható betüvel.

Tudom, tudom, a Pannon akkoris elmehet a ******, meg milyen mocskos szemét cég, meg fúúúúj. Röhejesek vagytok... :-(

Azért PANNONGYALÁZÓ, hogy megmondjuk a véleményünket, érzésünket.


hétf. jan. 17, 2005 14:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Pedig mondja a TV reklám szövege is hogy csak az új praktikumokra 29 Ft, plusz ki is írják alulra olvasható betüvel.

Tudom, tudom, a Pannon akkoris elmehet a ******, meg milyen mocskos szemét cég, meg fúúúúj. Röhejesek vagytok... :-(


hétf. jan. 17, 2005 13:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Csaló g*ny*k!!!
Mocskos egy cég, bár a többi is ott b*sz át ahol tud, de a pannon...toronymagasan vezet.


hétf. jan. 17, 2005 13:45
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség