Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 14:26



Hozzászólás a témához  [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 98  Következő
A Nokia bejelentette 6230 mobiltelefonját 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Köztudott, (vagy köztünk is vitatéma?) :) hogy a valaha gyártott legjobb Nokia az 5110 volt, ezt követi a 6310i, ha a Communikátort nem számoljuk, ugye.A Nokia mindig is híres volt arról, megbízható és tesztelt mobilokat gyártson. Én se munkára fogom főleg használni a vadi új 6230-ast, arra marad a már nem gyártott, és felbecsülhetetlen értékű, náálam egy töltéssel egy hetet bíró 6310i. Az már más kérdés, hogy hol gyártották le, mert a Pannon tőlük vásárolta fel nagy tételben, egyébként valszeg from Finnland.
Más: érdeksnek találtam, hogy SMS-t nem lehet átküldeni infrán, vagy csak én nem találtam meg? :)


vas. dec. 12, 2004 9:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
Sziasztok!

Hamarosan szeretnék venni egy 6230-ast de az itt olvasottak alapján tényleg nagyon gondolkozom rajta!Konkrétan egy Vodafone-osról lenne szó amit előfizetéssel vennék!Kifejezetten azokat kérdezném,akiknek ilyen vodás live menüs telójuk van,hogy milyen tapasztalataik vannak a telefonnal?(hardveresen,szoftveresen egyaránt kérdezem) Köszi előre is!

Csumi:Attka


vas. dec. 12, 2004 9:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 17, 2004 10:06
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
hello

és mi a kulömbség a két 6230telo közt?más a szoft?,vagy mi?


vas. dec. 12, 2004 8:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Íme ez két 6230-assal lett csinálva. Mennyi a különbség... :? :shock:

Kép

Kép


vas. dec. 12, 2004 1:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Szintén csatlakozom...
A hátlap lötyögéséről csak annyit, hogy én csak fél óra küszködés után tudom az inkriminált alkatrész lehántani a mobilról, ezért kicsit nyűgös vagyok, hogy a memóriakártyát oda rakták ahova. De annyira arra sem. Bár biztos hogy én vagyok a hülye, hogy nem gyalogsági ásóval vagy konzervnyitóval estem neki. Bocs. :)


szomb. dec. 11, 2004 23:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Mi is volt annak a programnak a neve, amivel Mp3-at lehet vágni?


szomb. dec. 11, 2004 19:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
.:Jeff:. írta:
Konkétan a 6230: Ok, silány minőségú az összeszerelés, ok, a felhasznált műanyagok nem a legjobbak, ok, lötyög a hátlap, DE a mai napig az egyik legnagyobb tudású forgalomban lévő nem Symbianos (értsd ezalatt kicsi) telefon, sőt jópát Symbianost is lepipál, gyorsal bootol, gyors a menüje, szoftverileg sem hagytak ki belőle semmit és az egyes műveleteket sem kísérik idióta hangok, szóval azért butaságot ne beszéljünk már...

Csatlakozom!
Bár olyan hibátlan lenne mindenkié mint pl. az enyém.

8) Hü de ember barát vagyok! :)


szomb. dec. 11, 2004 19:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
nem a 6230 USZAV hanem az egesz nokia... nekem 3 6230 volt a kozelemben bajuk nem volt... mind made in hungary volt. de minosegre mindegyik ilyen 5 forintos froccsontott muanyagbol volt... itt az a baj hogy a nokia a mennyisegre nem a minosegre megy... csak ugy fo.s.sa magabol ki a telefonokat... raklap szamra... a 6230 nem azert s.za.r mert magyar hanem mert konstrukcio hibas...


Az a baj veled Zoli, hogy te mindig azt a típust (gyártót) isteníted, ami éppen neked van, legyen ez Nokia, Samsung vagy akármi. Bármi más csak fos lehet szerinted. Namost ha következetes lennék és kitarnatál a véleményed mellett akkor azt lehetne mondani, hogy elfogult vagy, de ez már inkább vicc számba megy.

Konkétan a 6230: Ok, silány minőségú az összeszerelés, ok, a felhasznált műanyagok nem a legjobbak, ok, lötyög a hátlap, DE a mai napig az egyik legnagyobb tudású forgalomban lévő nem Symbianos (értsd ezalatt kicsi) telefon, sőt jópát Symbianost is lepipál, gyorsal bootol, gyors a menüje, szoftverileg sem hagytak ki belőle semmit és az egyes műveleteket sem kísérik idióta hangok, szóval azért butaságot ne beszéljünk már...


szomb. dec. 11, 2004 19:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
es hany lila azsiai mas vilagitasu 6510est csempesztek az orszagba?:-) nem keveset...

Macika írta:
K.Zolee írta:
ya vegulis lehet vmi abban hogy a magyar gyengebb... vki meselte anno hong-kongban 30-40%os kulonbseg volt az europai es ott gyartott nokia 6510esek kozt... na vajon mert...

Bizony, én voltam.
Ránézésre látszott a különbség...


szomb. dec. 11, 2004 18:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hopp,az kimaradat, hogy svájcban! ha netán sok más országban is lenne a sunrise(alias TDC) .


szomb. dec. 11, 2004 18:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
NOverem most vett egy 6230ast eladasra!azon elvileg sunriseos live menu van rajta! akkor szerintetek ne rakjam rá a magyar menut?? csak azért hogy legyen mebbe magyar nyelv?nekem oly mindegy,hisz ugyse én fogom használni,de legalább a tulaj ne szivjon vele?!?!?


szomb. dec. 11, 2004 18:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Mo
Hozzászólás 
köszi...akkor maradok az eredeti elképzelésnél: pannon 39 900...ugyse nagyon akartam váltani szolgáltatót.


szomb. dec. 11, 2004 18:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
ya vegulis lehet vmi abban hogy a magyar gyengebb... vki meselte anno hong-kongban 30-40%os kulonbseg volt az europai es ott gyartott nokia 6510esek kozt... na vajon mert...

Bizony, én voltam.
Ránézésre látszott a különbség...


szomb. dec. 11, 2004 18:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ewergo írta:
Figyu fönök!
Ha nem a hardverrel van bibi, akkor a szoftverrel. De mivel nekem is ugyan olyan 4.28-as szoft van mint bárkinek aki ezt a verzt használja, és mégsem müxik ugyanugy, akkor....sajna a harmadik összetevöre nem foghatjuk rá mert nincs.
Ezt má letrágyáztuk hogy az eddigi tapasztalatok alapján 1000% hogy a magyarok álltal összeütött 6230-cal bajok vannak. Plusz még rájön a szolg.álltal rátett biz-baz. Én is sajnálom szegény usereket akik bizakodva vesznek szolgáltatói mobilt aztán meg minden harmadik járhat a szervizbe. (ha csak 1szer is). :?
De ez számomra uj infó hogy az aksit is jobban fogyasztja. Amugy meg már rég tul vagyunk a hivatalos gyártáson.Ugy ahogy senkisem tudja hogy milyen húsok vannak a "szigoruan" ellenörzött virsliben. Ha a kinaiak 1szer beindulnak, a hanygyaf@szt is legyártják tized annyiért...Zöldséggel együtt. :D


Eléggé egyet kell értsek K.Zolee kollégával...
Az kétségtelen, hogy a branding PPM-ek beleszól(hat)nak a szoft futásába.
Ki kellene próbálni gyárilag független szofttal is a telót.

Egyébként meg nemrég hoztak hozzám egy 6230-at. Kikapcsolgatott, bizonyos menüknél újraindult, stb. a legújabb, 4.44 szoft volt rajta.
Kérte, hogy tegyem rá még egyszer a 4.44-et, biztos az a baj.
Kérdezem a tulajt, hogy nem esett-e?
Mondja, hogy de igen, de ennyi esést KI KELL BÍRNIA egy ilyen drága telefonnak.
:lol:
Ő csak tudja...


szomb. dec. 11, 2004 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ya vegulis lehet vmi abban hogy a magyar gyengebb... vki meselte anno hong-kongban 30-40%os kulonbseg volt az europai es ott gyartott nokia 6510esek kozt... na vajon mert...


szomb. dec. 11, 2004 17:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nem a 6230 USZAV hanem az egesz nokia... nekem 3 6230 volt a kozelemben bajuk nem volt... mind made in hungary volt. de minosegre mindegyik ilyen 5 forintos froccsontott muanyagbol volt... itt az a baj hogy a nokia a mennyisegre nem a minosegre megy... csak ugy fo.s.sa magabol ki a telefonokat... raklap szamra... a 6230 nem azert s.za.r mert magyar hanem mert konstrukcio hibas...


szomb. dec. 11, 2004 17:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Figyu fönök!
Ha nem a hardverrel van bibi, akkor a szoftverrel. De mivel nekem is ugyan olyan 4.28-as szoft van mint bárkinek aki ezt a verzt használja, és mégsem müxik ugyanugy, akkor....sajna a harmadik összetevöre nem foghatjuk rá mert nincs.
Ezt má letrágyáztuk hogy az eddigi tapasztalatok alapján 1000% hogy a magyarok álltal összeütött 6230-cal bajok vannak. Plusz még rájön a szolg.álltal rátett biz-baz. Én is sajnálom szegény usereket akik bizakodva vesznek szolgáltatói mobilt aztán meg minden harmadik járhat a szervizbe. (ha csak 1szer is). :?
De ez számomra uj infó hogy az aksit is jobban fogyasztja. Amugy meg már rég tul vagyunk a hivatalos gyártáson.Ugy ahogy senkisem tudja hogy milyen húsok vannak a "szigoruan" ellenörzött virsliben. Ha a kinaiak 1szer beindulnak, a hanygyaf@szt is legyártják tized annyiért...Zöldséggel együtt. :D


szomb. dec. 11, 2004 17:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ewergo írta:
Ezek szerint a "magyar" 6230 aksiban is gyengébben muzsikál mint a külföldön összeszerelt...!
Pedig má Európában vagyunk mi is. Vagy nem?! :roll:

ALIG van nem itthon gyártott 6230 forgalomban. Itthon szinte csak ez hozzáférhető.
De mielőtt leírsz ilyen zöldséget, megkérdezném, hogy szerinted hogyan, mi módon lenne megoldható, hogy a Nokia hivatalos gyárában a specifikációktól eltérő minőségű készülékeket gyártsanak?


szomb. dec. 11, 2004 15:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
vagy engem...


szomb. dec. 11, 2004 13:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
szabopali írta:
Sziasztok !
Nyakamon a karácsonyi örület, a fiam ráadásul bejelentette az igényét 6230-ra, mondván ha nekem is az van akkor neki is kell. (legalább néha tudnám én is birtokolni egy kicsit a sajátomat) Szóval: van valakinek eladó, vagy maradjak (pannon) hüséges és vegyek vadi ujjat ?


Keresd krisztianxxx-et! 60körül vadi új.


szomb. dec. 11, 2004 13:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Ezek szerint a "magyar" 6230 aksiban is gyengébben muzsikál mint a külföldön összeszerelt...!
Pedig má Európában vagyunk mi is. Vagy nem?! :roll:


szomb. dec. 11, 2004 12:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Hát számítottam rá, hogy nem egy 6310i :) Nem is adtam el. :)


szomb. dec. 11, 2004 12:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nekem 2-6 ora beszelgetes + 20 sms plusz wap p0lusz mp3 bluetooth fel es egy napot birt.


szomb. dec. 11, 2004 12:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Én tegnap vettem ilyen telót, kérdésem átlagos napi 5-10 perc közötti beszélgetéssel mennyit bir az akkuja egy töltéssel? Multimédiát egyelőre még nem használok.


Nekem van, hogy nem is besélek vele aznap, csak multimédia, és estére már le is merül. Szerintem napi 5-10p-vel olyan 2-3 napot kell bírnia.


szomb. dec. 11, 2004 11:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
szabopali írta:
Sziasztok !
Nyakamon a karácsonyi örület, a fiam ráadásul bejelentette az igényét 6230-ra, mondván ha nekem is az van akkor neki is kell. (legalább néha tudnám én is birtokolni egy kicsit a sajátomat) Szóval: van valakinek eladó, vagy maradjak (pannon) hüséges és vegyek vadi ujjat ?

Ajándékba álltalában ujjat illik adni :!:

De ez csak egy hivatalos megjegyzés. :?


szomb. dec. 11, 2004 10:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Én tegnap vettem ilyen telót, kérdésem átlagos napi 5-10 perc közötti beszélgetéssel mennyit bir az akkuja egy töltéssel? Multimédiát egyelőre még nem használok.

Ha már megvetted a telót, ki tudod probálni.
Ez a csekély 5-10 perces beszélgetés kérdés lenéző a 6230-ra. :shock:
Ennél azért sokkal többet tud. Ha napi 1-2 órát veszünk figyelembe azt talán megérzi.


szomb. dec. 11, 2004 10:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Én tegnap vettem ilyen telót, kérdésem átlagos napi 5-10 perc közötti beszélgetéssel mennyit bir az akkuja egy töltéssel? Multimédiát egyelőre még nem használok.


szomb. dec. 11, 2004 1:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Mo
Hozzászólás 
Sziasztok !
Nyakamon a karácsonyi örület, a fiam ráadásul bejelentette az igényét 6230-ra, mondván ha nekem is az van akkor neki is kell. (legalább néha tudnám én is birtokolni egy kicsit a sajátomat) Szóval: van valakinek eladó, vagy maradjak (pannon) hüséges és vegyek vadi ujjat ?


szomb. dec. 11, 2004 0:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
ndruboy írta:
Sziasztok!


tegnap vettem egy ilyen telót eddig semmi gondom vele, a Bluetooth-t is jól megy eddig :)
viszont az e-mail-t még nem tudtam beállítani...igazából nem is tudom, hogy a freemailes e-mailt be lehet e állítani a telón...nem tudtok ebben segíteni, hogy hogy kell?!
kösszik:)


a legegyszerűbb:

https://nokiags.wdsglobal.com/advanced?siteLanguageId=118

és lehet freemailt is. tt be is tudod állítani, és küldi is a telefonra a setting sms -t.

Nekem így van beállitva többek között a freemail is.

Amit a telefon nem tud, az a vállalati levelezést letölteni, csak ha a RAS szerver win2000 vagy 2003. 1 karakteren múlik..... morcos......


pén. dec. 10, 2004 15:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Sziasztok!


tegnap vettem egy ilyen telót eddig semmi gondom vele, a Bluetooth-t is jól megy eddig :)
viszont az e-mail-t még nem tudtam beállítani...igazából nem is tudom, hogy a freemailes e-mailt be lehet e állítani a telón...nem tudtok ebben segíteni, hogy hogy kell?!
kösszik:)


pén. dec. 10, 2004 14:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
skynet írta:
véletlenül pont most törölte le a kistesóm! és sajnos nem volt róla biztonsági mentésem! hú, de mérges voltam! most vehetem meg újra...

:)

Hát, igy szokik ez lenni...! khhmmm...! :)
.
.
http://www.midisite.co.uk/top_searches.html
Ha valaki midiket keres itt mindent megtalál. Csak farigcsálni kell me elég hossszújak.


csüt. dec. 09, 2004 18:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
véletlenül pont most törölte le a kistesóm! és sajnos nem volt róla biztonsági mentésem! hú, de mérges voltam! most vehetem meg újra...

:)

Akkor elég, ha csak a kistesódat mutatod meg!!! :D


csüt. dec. 09, 2004 17:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
skynet írta:
nem kerül elő, sima (izé, teljesen legális) MobiMB-vel!!! megmutassam, hogyan kell? :)

Naaaa, mutasd meg, lécci, lécci, lécci! :c))

De főleg a teljesen legális MobiMB-det! :c))


csüt. dec. 09, 2004 17:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
CineDOG írta:
A menüt úgy átlehet alakítani, hogy a LIVE csak ki-bekapcsoláskor kerül elő. Mindezt menüből. :)


Hát ez az! NE kerüljön elő!! :c))


szer. dec. 08, 2004 20:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A menüt úgy átlehet alakítani, hogy a LIVE csak ki-bekapcsoláskor kerül elő. Mindezt menüből. :)


szer. dec. 08, 2004 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
skynet írta:
...nem tudom, miért kéne, hogy ez zavarjon engem :)

(ha meg valami idióta reseteli a telefonom, annak letöröm a kezét :) )


Engem zavart az asszonykám telóján, persze nyilván az én hülyeségem, hogy egy Nokia telónak legyen nokia-menüje, ne egy szolgáltató szabjon nekem (neki) menüpontokat meg logokat.


szer. dec. 08, 2004 19:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
skynet írta:
...a fenti kettőből nekem úgy látszik, hogy nincs benne, hogy milyen függő volt a telefon.

Nem is arról volt szó, hogy Te ki tudod deríteni, a Nokia adatbázisában pontosan benne van, melyik IMI-számú teló milyen lock-kal lett ellátva. A "másik kód" pedig a Product Code, na abból lehet kideríteni. A Live-ot teljesen eltüntetni pedig nem lehet MobiMB-szerű crackelt progikkal.


szer. dec. 08, 2004 16:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Nem is lenne rossz Euro-ban. Természetesen a feladvány Forintban értendő.

Ui: Továbbra is várom a válaszokat.


"Hogy mennyiért vettem, azt nem írom ide, mert könnyen elolvas6ja,akinek vettem. De egy rejtvény segítségével megtud6od: a hagyományos PCI busz (pc) sebességének kétszerese. Sok?

Az IMEI számból hogyan tudom meg, hogy volt-e valamilyen "zár", korlátozás a telefonon? Amúgy a készülék független. Soft a legújabb.
Környékemen (kelet Mo) szinte mindenhol adnak 1 év garit a telcsire, ha új. Igaz, nem hivatalos Nokia garanciát."


szer. dec. 08, 2004 15:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
bsj írta:
WinCE írta:
bsj írta:
Azt hiszem te raktad fel a Szilajt .3gp-ben, elérhető még, mert nekem nem sikerült leszednem?

Fogsz egy friss DC-t, telepíted...
Ugrás valamely HUB-ra ->Kereső-> ".3gp" ...és láss csodát...! Szilaj, Pandora, Zsalacsi és a többiek... "Hegyekben" :!: :idea: :wink:
Jajj, miket írok?! :shock: :lol:


Na itt aztán nem kell a "sorok közt olvasnom", rébuszokat megfejtenem. Le van írva fehéren feketén. :wink:


Na azért megnézném, hogy a szilaj milyen minőségben, és valóban van-e DC-n:) De mondom elérhető még a régi linkem.


szer. dec. 08, 2004 15:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem egyszerű eltüntetni, kevesen tudjuk megcsinálni.
Elég komoly box, de annál még komolyabb rutin kell hozzá.
Ha kintről származik a teló, akkor itthon csak úgy adhattak rá garit, ha a saját szakállukra teszik. Ez engem meglep, mert ha kinti T-mobile-os, akkor az minimálisan függetlenítve lett.
Onnantól pedig nincs ember, aki garanciát tudna érvényesíttetni a Nokiával szemben. Mivel nemcsak az IMEI-ből, hanem még egy másik kódból is pontosan kideríthető, hogyan, milyen zárral hagyta el a készülék a gyárkaput.


Azért ez nem teljesen így van...
Nem írta ugyan a barátunk, de attól hogy T-mobilos a telefon még nem biztos, hogy függő. Én pl. a német vodánál vettem az enyémet és attól függetlenül, hogy benne volt a pocsék Live menü a telefon gyárilag független volt.
Más: Nem nagyon kell itt kísérletezgetni a garancia elvesztésével. Bemész a MobilASK-ba, kifizetsz 3750 Ft-ot ÁFÁval és rátöltik neked a magyar nyelvet és kiveszik belőle a Live-ot. Innentől kezdve bármelyik új szoftot ingyen töltik fel a telefonra, feltéve persze, hogy viszed magaddal az eredeti német számlát...


szer. dec. 08, 2004 15:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Hogy mennyiért vettem, azt nem írom ide, mert könnyen elolvas6ja,akinek vettem. De egy rejtvény segítségével megtud6od: a hagyományos PCI busz (pc) sebességének kétszerese. Sok?

Az IMEI számból hogyan tudom meg, hogy volt-e valamilyen "zár", korlátozás a telefonon? Amúgy a készülék független. Soft a legújabb.
Környékemen (kelet Mo) szinte mindenhol adnak 1 év garit a telcsire, ha új. Igaz, nem hivatalos Nokia garanciát.


szer. dec. 08, 2004 15:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
sanyamusic írta:
Üdv!

Lehet, hogy már válaszolt v.ki ilyen kérdésre, de sajna nincs időm végigolvasni a majd' 70 oldalt.
Tehát. A telefon német T-mobile-os. Be és kikapcsoláskor a szolgáltató logója is megjelenik (a saját menüről nem is beszélek). Hogy lehet ezt eltüntetni. Szoftvare frissítés (hogy lehet megtudni a verziószámát)?
Itthon adtak rá 1 év garit. Ezt meg szeretném tartani.

Thanx!

Nem egyszerű eltüntetni, kevesen tudjuk megcsinálni.
Elég komoly box, de annál még komolyabb rutin kell hozzá.
Ha kintről származik a teló, akkor itthon csak úgy adhattak rá garit, ha a saját szakállukra teszik. Ez engem meglep, mert ha kinti T-mobile-os, akkor az minimálisan függetlenítve lett.
Onnantól pedig nincs ember, aki garanciát tudna érvényesíttetni a Nokiával szemben. Mivel nemcsak az IMEI-ből, hanem még egy másik kódból is pontosan kideríthető, hogyan, milyen zárral hagyta el a készülék a gyárkaput.


szer. dec. 08, 2004 14:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Minden Nokiánál a soft verzió: *#0000#
Legújabb soft: V04.44 -legalábbis aszem. :)

Mennyiért vetted, azt a külföldi telót?


szer. dec. 08, 2004 13:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Üdv!

Lehet, hogy már válaszolt v.ki ilyen kérdésre, de sajna nincs időm végigolvasni a majd' 70 oldalt.
Tehát. A telefon német T-mobile-os. Be és kikapcsoláskor a szolgáltató logója is megjelenik (a saját menüről nem is beszélek). Hogy lehet ezt eltüntetni. Szoftvare frissítés (hogy lehet megtudni a verziószámát)?
Itthon adtak rá 1 év garit. Ezt meg szeretném tartani.

Thanx!


szer. dec. 08, 2004 13:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 21, 2004 14:03
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
CineDOG írta:
bsj írta:
Sziasztok!
Használ-e valaki 1G-s MMC-t és milyet, mik a tapasztalatai (sebesség, megbízhatóság)? A Speedsopban van három fajta (AMZOR, HI DIGITAL, NCP), ugyanazon az áron (24990Ft). Köszi! :roll:


Asszem senki sem próbálta még. Minek 1GB?


Valószínűleg igazad lehet, nemigen van még használatban. Mostanára szelidült meg az ára is.


szer. dec. 08, 2004 12:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 21, 2004 14:03
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
WinCE írta:
bsj írta:
Azt hiszem te raktad fel a Szilajt .3gp-ben, elérhető még, mert nekem nem sikerült leszednem?

Fogsz egy friss DC-t, telepíted...
Ugrás valamely HUB-ra ->Kereső-> ".3gp" ...és láss csodát...! Szilaj, Pandora, Zsalacsi és a többiek... "Hegyekben" :!: :idea: :wink:
Jajj, miket írok?! :shock: :lol:


Na itt aztán nem kell a "sorok közt olvasnom", rébuszokat megfejtenem. Le van írva fehéren feketén. :wink:


szer. dec. 08, 2004 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
6.1 .012


kedd dec. 07, 2004 15:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Rian írta:
Macika írta:
Rian írta:
Szerintetek mi a különbség DKU5, és DKU2 között? DKU5 kompatibilis a 2-essel? 6230-ashoz (a leírás ellenére) jó a DKU5? Lehet internetezni DKU2-vel? (Speedshop szerint igen, PC Suite szerint csak DKU5-tel)

Üdv!

Érdekes hogy már egyszer leírtam Neked, és nem hiszed el. Vagy csak nem olvastad el amit írtam Neked?

Vannak olyan telefonok ,amik a DKU5-tel, vannak amelyek a DKU2-vel működnek. A 6230 KIZÁRÓLAG DKU2-vel hajlandó működni.
A két kábel egyébként egyáltalán nem kompatibilis egymással!
A 3100-hoz pl. a drága DKU5 kell.


Ne kiabálj már:) A PC suite egy ilyet írt ki nekem, a 6230-ra:


Akkor döntse el egy átlag user, hogy melyik kábelt kell megvenni:)

Ez hanyas PC-suite? Nekem egy havernál sikerült a kapcsolat 6.2-es Suite-tal.


hétf. dec. 06, 2004 17:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Macika írta:
Rian írta:
Szerintetek mi a különbség DKU5, és DKU2 között? DKU5 kompatibilis a 2-essel? 6230-ashoz (a leírás ellenére) jó a DKU5? Lehet internetezni DKU2-vel? (Speedshop szerint igen, PC Suite szerint csak DKU5-tel)

Üdv!

Érdekes hogy már egyszer leírtam Neked, és nem hiszed el. Vagy csak nem olvastad el amit írtam Neked?

Vannak olyan telefonok ,amik a DKU5-tel, vannak amelyek a DKU2-vel működnek. A 6230 KIZÁRÓLAG DKU2-vel hajlandó működni.
A két kábel egyébként egyáltalán nem kompatibilis egymással!
A 3100-hoz pl. a drága DKU5 kell.


Ne kiabálj már:) A PC suite egy ilyet írt ki nekem, a 6230-ra:

Kép

Akkor döntse el egy átlag user, hogy melyik kábelt kell megvenni:)


hétf. dec. 06, 2004 16:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Debrecen, Pécs, Zalaegerszeg
Hozzászólás 
4.28-as a szoftja, de szerintem nem azzal van a baj, mert haverom telcsije sem ismerte fel a fülest, miközben az enyÉm felismerte az ő fülesÉt.


hétf. dec. 06, 2004 13:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 98  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 22 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség