Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 12:25



Hozzászólás a témához  [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Következő
Nokia 6630 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"A D eddig is a heap memória volt!"

Tudom..
Es gondolom azt is tudod, hogy a telo sajat bongeszoje hova hozza letre a cache-et..


"Qwerty, akkor a vastagon szedett részt elemeznéd, hogy hogy jön ez ide? Vagyis hogy a memória és a tárhely-et ha te meg tudod különböztetni, akkor ez micsoda volt?"

Az igazsag az, hogy eppen ezen dolgokba akartam en is belekotni, de nem akartam addig kotozkodni, amig nem irja le, hogy mit is ert RAM alatt (ezt Symbian-nal rendszeresen keverik), ha visszaolvasol par Symbian-os topic-ot, akkor rajossz, hogy mar nehanyszor en is szovatettem ezt a dolgot :)

--

Masreszrol meg arra voltam kivancsi, hogy a 7650-es tarelfogyos fagyasa koszon e vissza ennel a keszulknel, ezert irtam az altalad kiemelt reszt..


vas. dec. 12, 2004 19:13
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A D eddig is a heap memória volt!



Idézet:
Ezt nem ertem, mitol lenne "nagyon gyorsan tele a RAM-ja"?
Nalam meg 6 mega ala soha nem ment, fotozni, SMS-t, adatot fogadni ott az MMC, az arra valo, programot is MMC-re telepitek, szoval mitol lesz neked tele??


Qwerty, akkor a vastagon szedett részt elemeznéd, hogy hogy jön ez ide? Vagyis hogy a memória és a tárhely-et ha te meg tudod különböztetni, akkor ez micsoda volt?


vas. dec. 12, 2004 19:00
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
@ írta:
Srácok, keveritek a szezont a ****!
RAM és ROM között van különbség!!!
RAM: a heap memória, mint a sz.gépekben
ROM: olyan memória ahol adatot tárolsz és 'nem felejt'. Mint a merevlemez a PC-kben


Ezt en is pontosan tudom :)
Bar azert 6630-on van egy kis kavarc is, ugyanis a HEAP memory-at latod mint drive is, o a D: meghajto. (nezd meg a szabad memoria meretet es nezd meg a D: meretet, mindig egyezni fog..)

------

Ha netezeskor elfogy a Heap, akkor az a belso bongeszo hibaja, valoszinu majd javitjak, de addig is probalj ki alternativ lehetosegeket (Opera, Doris, NetFront) hatha azokkal nem jon elo a hiba..


vas. dec. 12, 2004 18:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
@ írta:
QWERTY írására reagáltam inkább! Csak azért írtam így tbsz-ban, mert a válaszod számomra nem volt eléggé egyértelmű arra nézve, hogy QWERTY-t helyreigazítsd.


akkor bocsi :oops:


vas. dec. 12, 2004 13:53
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
QWERTY írására reagáltam inkább! Csak azért írtam így tbsz-ban, mert a válaszod számomra nem volt eléggé egyértelmű arra nézve, hogy QWERTY-t helyreigazítsd.


vas. dec. 12, 2004 13:51
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
@ írta:
Srácok, keveritek a szezont a ****!
RAM és ROM között van különbség!!!
RAM: a heap memória, mint a sz.gépekben
ROM: olyan memória ahol adatot tárolsz és 'nem felejt'. Mint a merevlemez a PC-kben


ezt én is így gondolom

(jelenleg c -n 5,97M szabad hely, ugye ez a telefon ROM (kártya nélkül))

reboot, szabad RAM majdnem 10M és ez a heap - ahogy mondod - nagyon gyorsan tele.
6600-nál nem voltak ilyen gondok

egyébként nemtudom miért a helyreigazítás... ugye nem gondoltad, hogy azt hittem, hogy a webviewer cache-be letöltött oldalai az "olyan memóriámat terheli ahol adatot tárolok és 'nem felejt'. Mint a merevlemez a PC-kben" :roll:


vas. dec. 12, 2004 13:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Srácok, keveritek a szezont a ****!
RAM és ROM között van különbség!!!
RAM: a heap memória, mint a sz.gépekben
ROM: olyan memória ahol adatot tárolsz és 'nem felejt'. Mint a merevlemez a PC-kben


vas. dec. 12, 2004 13:33
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
foki írta:
elég sokat íratm már ami beér egy tesztfélének. keressétek vissza.
néhány új:
-már írtam is, nagyon gyorsan tele a RAM-ja, ilyenkor újraindul (fagyni nem fagyott, a reboot-ot nem számítom annak)


Ezt nem ertem, mitol lenne "nagyon gyorsan tele a RAM-ja"?
Nalam meg 6 mega ala soha nem ment, fotozni, SMS-t, adatot fogadni ott az MMC, az arra valo, programot is MMC-re telepitek, szoval mitol lesz neked tele??


WAP internet stb
pl:
- webviever képmegjelenítéssel kb 5-6 oldalla tud megbírkózni ilyenkor van hogy csak 200kB van szabadon
- email letölt, terminal hozzászólás értesítés megnyit, hivatkozás letöltés, böngésző - szintén képmegjelenít - nincs elég szabad memória, pedig más program nem fut??
TUDOM MIRE VALÓ AZ MMC nekem is azon van minden, egyébként alig fotózok


vas. dec. 12, 2004 13:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
foki írta:
elég sokat íratm már ami beér egy tesztfélének. keressétek vissza.
néhány új:
-már írtam is, nagyon gyorsan tele a RAM-ja, ilyenkor újraindul (fagyni nem fagyott, a reboot-ot nem számítom annak)


Ezt nem ertem, mitol lenne "nagyon gyorsan tele a RAM-ja"?
Nalam meg 6 mega ala soha nem ment, fotozni, SMS-t, adatot fogadni ott az MMC, az arra valo, programot is MMC-re telepitek, szoval mitol lesz neked tele??


vas. dec. 12, 2004 13:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
elég sokat íratm már ami beér egy tesztfélének. keressétek vissza.
néhány új:
-már írtam is, nagyon gyorsan tele a RAM-ja, ilyenkor újraindul (fagyni nem fagyott, a reboot-ot nem számítom annak)


vas. dec. 12, 2004 13:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ok


vas. dec. 12, 2004 12:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
tesztnek ez erosen keves.

direkt miattad írtam ide úgy, hogy "tesztféle írás" :)

K.Zolee írta:
www.gsmport.hu n nincs meg teszt?

én még nem láttam...


vas. dec. 12, 2004 12:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Szilaj!

Valóban igazad van: hülyeség szerintem is, amit a Vdafone csinál, de ez van! Én sem akartam hinni a fülemnek, mikor mondták, hogy csak akkor lesz 6630, amikor 3g, de egyelőre ez a terv. Ami még változhat, ha mondjuk a többi szolgáltató baromi sokat a el belőle.
A stratégiát én sem értem, mert totál idiótizmus!


vas. dec. 12, 2004 12:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Gőzöm nincs, hogy mi fog még kijönni az idén a trémobilnál!
A Vodafone-ról meg annyit, hogy ők hivatalosan kijelentették, hogy nem kivánnak foglalozni az EDGE-el. Ennek megfelelően pedig mégis elmondható, hogy van olyan hülye, hogy lemaradjon a piacvezető trémobiltól!

Egyébként én is karácsonyra akartam a telefont, de ebből sajnos már nem lesz semmi! Viszont 17-én vagy 20-án kapok pár napra egyet a Nokiától kipróbálni, úgyhogy majd egírom a tapasztalatokat. Ha van kifejezett kérés, hogy mit nézzek meg, akkor írjátok meg, aztán megvizslatom a dolgot! :D


vas. dec. 12, 2004 12:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
az elejen nem recseg... de majd fog... pl 7650 se recsegett az is jol ossze volt lapatolva:-)


Nezd meg eloben, nem fog..
Nagyon passzentosan all ossze es mivel nem cserelheto az elolap hazilag, igy kesobb sem fog recsegni..

A 7650-es mar a dobozbol kiveve lotyogott, zorgott (SIM-kartya fedo, akksi fedo)..


vas. dec. 12, 2004 11:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
az elejen nem recseg... de majd fog... pl 7650 se recsegett az is jol ossze volt lapatolva:-)


vas. dec. 12, 2004 11:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
tesztnek ez erosen keves. www.gsmport.hu n nincs meg teszt?


vas. dec. 12, 2004 11:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
előre is bocs, ha zavarok, de itt egy kis tesztféle leírás a készülékről, tudtommal itthon még nem sok helyen van róla írás, gondoltam hasznát veszitek:
http://www.jox.hu/cikk/?id=50&r=3


vas. dec. 12, 2004 0:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás Re: hibái?
porszivocska írta:
Vki le tudná nekem írni h.mik a hibái?? Lassú? sokszor fagy?
(az ilyenek engem nemérdekelnek,hogy nincs ifra),csak olyat írjatok ami zavarja a működését!VÁROM! KÖSZI!


Egy masik forumba irtam, de ide is bevagom, hatha segit donteni.

- fogása milyen?

Kellemes tapintasu az anyaga.
A haz maga kicsit szeles, de ha mar hasznaltal symbian telot, akkor ez nem lesz ujdonsag.
(a ketoldalra kitett zold/piros gomb szinten hasonlo dolog, ha eloszor talalkozol vele, akkor fura, de ha 6600-rol valtasz, akkor eszre sem veszed :) )

- kezelése milyen?

Konnyu, mert vegletekig testreszabhato..

- mik az előnyei?

- sztereo hangkimenet (eleg jo minosegben)
- nagyon szep hangzas (beszed es csengohang)
- barmi lehet csengohang (midi, wav, amr, mp3, ogg)
- gyors processzor (220 MHz)
- uj rendszer (Symbian 8.0)
- nagyon jominosegu CCD-s megapixeles kamera
- szenzorral szabalyozott billentyuzet vilagitas
- jo keszenleti ido (nalam eddig 3,5 nap)
- nemcsak mp3-at, hanem OGG-ot is lejatszik (amig nincs mukodo 512-es kartyam, addig ez aldas)

- mik a hátrányai?(amit pl. Sliders is mondott)

- RS-MMC
- nincs infra
- nincs radio :)
- jo par ev fejlesztoi munka utan sem birtak gyarilag telepiteni automata billentyuzarat es idozitett profilokat!!! :(
- a beepitett lejatszo nem tud folyamatosan lepkedni a szamok kozott, csak ha van playlist..
- a kijelzo meg mindig 16 bites es nem novekedett a felbontasa, pedig az uj OS mar tamogatja 240x320-as felbontast :(

- mi tetszik,mi nem?

Gyakorlatilag minden tetszik :)
Talan az infra hianya es az uj kismeretu memoriakartya az ami kicsit zavar..

- melyik játék/alkalmazás fut rajta?

Ez eleg vegyes, a 6600-n futo alkalmazasok 60% fut rajta (sajat szoftvergyujtemeny alapjan alkotott velemeny) de szinte minden fontos alkalmazasnak van mar 6630-as verzioja.

- kamerája késik-e?

Csak ejszakai uzemmodban, normal modban gyors es valosideju, jo ujjitas a sorozatfelvetel, ahol egymas utan 6 felvetelt keszit egyhuzamban..

- képek mentése/megnyitása gyors-e?

Igen

- léptek-e fel gondok kezelésekor?

nem

- csengőhang és hangszóró minősége és hangereje milyen?

Elsoosztalyu!!!!

- MP3 lejátszáskor szaggat-e?

Normal lejatszaskor nem, de ha kozben hasznalom a telot (SMS-iras, naptarnezegetes), akkor elofordul, de ez betudhato annak, hogy nagyobb processzoridot hasznalo OGG fileokat jatszom le (tekintve, hogy az OGG sokkal kisebb, mint az MP3 es a gyari 64 megas kartya kapacitasanak hamar a vegere jut az ember :) )

- elő-hátlap recseg-e?

Szerintem ez az elso Symbian Nokia, ami betonstabilan van osszerakva, ugy, hogy semmi nem lotyog rajta (ez mondjuk meg is bosszulja magat, ha a hatlapot le akarjuk venni, mert nagyon nehezen jon le)..


szomb. dec. 11, 2004 20:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
az mp3 az sztereó?


szomb. dec. 11, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 22:41
Hozzászólások: 14
Hozzászólás hibái?
Vki le tudná nekem írni h.mik a hibái?? Lassú? sokszor fagy?
(az ilyenek engem nemérdekelnek,hogy nincs ifra),csak olyat írjatok ami zavarja a működését!VÁROM! KÖSZI!


szomb. dec. 11, 2004 19:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Ezek rossz hirek.
6630 at szerettem volna venni karácsonyra.


szomb. dec. 11, 2004 18:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
mik azok amiket karacsony elott piacra dob?

gegi írta:
Rossz hírem van!

A T-mobilnál akarom megvenni a kicsikét, de egyelőre még a karácsony előtt piacra dobandó készülékek között sem szerepel a 6630. Ha ezt megcsinálja a T-mobil, akkor a világ legidiótább cége! Néha megszoktam nézni a német trémobil oldalt is. Ott eddig december elejére ígérték, de pár napja átírták december közepére. Ja és egy Vodafone-os belsős emberrel is utána nézettem, náluk majd csak jövőre fogják piacra dobni, amikor elindul a 3g! Ennyi idióta magyar felsővezetőt!!!


szomb. dec. 11, 2004 17:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Megkérdeztem, és azt mondták hogy január közepén fogják árulni a T-Mobilenál...


"Ja és egy Vodafone-os belsős emberrel is utána nézettem, náluk majd csak jövőre fogják piacra dobni, amikor elindul a 3g! Ennyi idióta magyar felsővezetőt!!!"

Már megbocsáss,de ez hülyeség(mármint hogy a 3G bevezetésekor lesz kapható,ami 2006 előtt úgy sem lesz...)
Gondolom a Vodafone HU-ra értetted...

Az indok:
Hülye lenne lemaradni a piacvezető T-Mobile-tól!


szomb. dec. 11, 2004 16:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Rossz hírem van!

A T-mobilnál akarom megvenni a kicsikét, de egyelőre még a karácsony előtt piacra dobandó készülékek között sem szerepel a 6630. Ha ezt megcsinálja a T-mobil, akkor a világ legidiótább cége! Néha megszoktam nézni a német trémobil oldalt is. Ott eddig december elejére ígérték, de pár napja átírták december közepére. Ja és egy Vodafone-os belsős emberrel is utána nézettem, náluk majd csak jövőre fogják piacra dobni, amikor elindul a 3g! Ennyi idióta magyar felsővezetőt!!!


szomb. dec. 11, 2004 14:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
mocskos, szemet, undorito, gatlastalan, lehuzos, nokia...

Macika írta:
johnny3650 írta:
Megérdeklődtem 1 nokiás sráctól az RS MMC kompatibilitás dolgot ezt az infót adta:


"The Nokia 6630 smartphone only supports 1.8 V MultiMediaCards (MMC). MMCs of other voltages are not compatible with the Nokia 6630 phone. The inbox RS-MMC is a dual voltage 1.8/3.0 V card."

Szóval a lényeg, hogy csak az 1.8 V-os változatot támogatja, a régebbi 3 V-ost nem. Amit a gyári dobozban adnak hozzá, az mindkét feszültségen tud üzemelni.

Az emberi találékonyság határtalan (különösn amennyiben a vásárlók lehúzására megy).
Ha meg majd elterjedt az 1,8 V-os, akkor kijönnek az 1,6 V-ossal, majd az 1,4-essel, végül az 1,2-essel. Hogy mindig legyen inkompatibilis kártya és újat kelljen venni.
Undorító!


szomb. dec. 11, 2004 12:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Tudásban semmiféleképpen nem jobb, a külső meg ízlés dolga...

Szerintem 6630, csak várj vele pár hónapot,amíg eléri azt az árat,amit már "nem sajnálsz" érte(kb.90e)...


szomb. dec. 11, 2004 8:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 22:41
Hozzászólások: 14
Hozzászólás van jobb?
Ja és nem jobb a 6670es??? :roll:


szomb. dec. 11, 2004 2:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 22:41
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 50Euroért?Gondolkozzatok!
Nem 50E-ért van,hanem 176000Ft-ért átszámítva!!!Az 50 csak részletfizetési lehetőség,hogy annyi az első részlet!!!!

Nagyon cuki ez a KUTYA a képen!!!Akinek van ilyen telója,adjon tanácsot,hogy most vegyek-e ilyet,vagy van ennél jobb a piacon??


szomb. dec. 11, 2004 2:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
pgsm írta:
pgsm írta:
osztrák 6630 49Euro 12 hónapos one edition


Na, a zug gsm boltok ezen fognak meggazdagodni. )


csüt. dec. 09, 2004 16:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
johnny3650 írta:
Megérdeklődtem 1 nokiás sráctól az RS MMC kompatibilitás dolgot ezt az infót adta:


"The Nokia 6630 smartphone only supports 1.8 V MultiMediaCards (MMC). MMCs of other voltages are not compatible with the Nokia 6630 phone. The inbox RS-MMC is a dual voltage 1.8/3.0 V card."

Szóval a lényeg, hogy csak az 1.8 V-os változatot támogatja, a régebbi 3 V-ost nem. Amit a gyári dobozban adnak hozzá, az mindkét feszültségen tud üzemelni.

Az emberi találékonyság határtalan (különösn amennyiben a vásárlók lehúzására megy).
Ha meg majd elterjedt az 1,8 V-os, akkor kijönnek az 1,6 V-ossal, majd az 1,4-essel, végül az 1,2-essel. Hogy mindig legyen inkompatibilis kártya és újat kelljen venni.
Undorító!


csüt. dec. 09, 2004 16:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
Megérdeklődtem 1 nokiás sráctól az RS MMC kompatibilitás dolgot ezt az infót adta:


"The Nokia 6630 smartphone only supports 1.8 V MultiMediaCards (MMC). MMCs of other voltages are not compatible with the Nokia 6630 phone. The inbox RS-MMC is a dual voltage 1.8/3.0 V card."

Szóval a lényeg, hogy csak az 1.8 V-os változatot támogatja, a régebbi 3 V-ost nem. Amit a gyári dobozban adnak hozzá, az mindkét feszültségen tud üzemelni.


csüt. dec. 09, 2004 16:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"QwertyQ azt próbáltad már hogy a "gyári" rs mmcről átmásolsz minden adatott az 512es AMZOR RS MCCre,hátha vmi fájlt kell hogy érzékeljen a 6630as az rs mmc-n hogy "lássa",ami nincs meg az amzorokon,csak a gyári rs mmc-n!
Probáld már ki, hátha..."

Mivel fel sem merult bennem, hogy nem lesz jo a kartya en azzal nyitottam, hogy a regi 64-esrol mindent atmasoltam es ezutan raktam csak be a teloba, ekkor jott a "meglepetes" :(


szer. dec. 08, 2004 7:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Saturnba 170 ezer forint :shock: :shock: :shock:

Kipróbáltam, és nagyon teccc, a gombjai jól nyomkodhatók, szép képeket csinál, ideális telefon. Csak kicsit még drága... :(


szer. dec. 08, 2004 0:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
"Hát igen,nekem is ma jött meg az 512es ramzor,nekem sem olvassa,de a kártyaolvasok(kettőtvel is próbáltam) sem viszik"

Az enyemet a kartyaolvaso hibatlanul irja-olvassa, a 6630-as viszont eszre sem veszi :(


QwertyQ azt próbáltad már hogy a "gyári" rs mmcről átmásolsz minden adatott az 512es AMZOR RS MCCre,hátha vmi fájlt kell hogy érzékeljen a 6630as az rs mmc-n hogy "lássa",ami nincs meg az amzorokon,csak a gyári rs mmc-n!
Probáld már ki, hátha...


kedd dec. 07, 2004 23:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
Sajnos az AMZOR 256 RS MMC-t semi "érzékeli" a 6630as pedig amit belepróbáltam az tuti nem gyári hibás 256os volt!


kedd dec. 07, 2004 23:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
motorola A925 bluetooth headsettel 79euro


kedd dec. 07, 2004 22:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
pgsm írta:
és a másik gyöngyszem amit azóta sem tudok kiverni a fejemből:

bár egy kicsit off-topic


http://csepelfidelitas.uw.hu/kep(22).jpg

És ez mennyiért is dobják hozzá az emberhez?


kedd dec. 07, 2004 22:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
és a másik gyöngyszem amit azóta sem tudok kiverni a fejemből:

bár egy kicsit off-topic


Kép


kedd dec. 07, 2004 21:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
pgsm írta:
pgsm írta:
osztrák 6630 49Euro 12 hónapos one edition


http://csepelfidelitas.uw.hu/kep(23).jpg

Hozzál egyet :D Kifizetem az 50eurót 8)


kedd dec. 07, 2004 21:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
pgsm írta:
osztrák 6630 49Euro 12 hónapos one edition


Kép


kedd dec. 07, 2004 21:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
"Azt viszont elhiszem (hisz tudom, próbáltam) hogy az S700 UTÓLAGOS képmanipulálásokkal le tudja dolgozni a hátrányát."

Tevedsz, en nem utolagos korrekciokra gondoltam, hanem olyan beallitasi lehetosegekre, amik egy normal digitalis gepnel is megvannak, feheregyensuly allitas, zarido, stb..
Ezek hangolasaval ugyanolyan, vagy bizonyos helyzetekben (pl. sotettebb helyen) jobb minosegu kepet tud produkalni az S700, DE ha valaki nem ert a fotozashoz es csak kattintgat, akkor a 6630-assal szebb kepeket tud letrehozni..

Én is erre gondoltam (vagy ha nem mondtam akkor akartam :D )


kedd dec. 07, 2004 21:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"Azt viszont elhiszem (hisz tudom, próbáltam) hogy az S700 UTÓLAGOS képmanipulálásokkal le tudja dolgozni a hátrányát."

Tevedsz, en nem utolagos korrekciokra gondoltam, hanem olyan beallitasi lehetosegekre, amik egy normal digitalis gepnel is megvannak, feheregyensuly allitas, zarido, stb..
Ezek hangolasaval ugyanolyan, vagy bizonyos helyzetekben (pl. sotettebb helyen) jobb minosegu kepet tud produkalni az S700, DE ha valaki nem ert a fotozashoz es csak kattintgat, akkor a 6630-assal szebb kepeket tud letrehozni..


kedd dec. 07, 2004 20:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
Az S700 es a N6630-as fotominosege kiegyenlitodik, az S700-nak gyengebb egy picivel az optikaja, viszont a fullextras beallitasi lehetosegekkel nagyon szep kepeket lehet vele kesziteni, a 6630-asnak jobb a hardvere, viszont a beallitasi lehetosegek nagyon fapadosak..

:D

Évekkel ezelőtt (valamikor a 3650-es megjelenésekor) vitatkoztam valakivel, hogy a 7650-nek mennyivel szebb a képe, mint a 3650-nek. Ellenérvként megkaptam, hogy igen, DE Photoshoppal ő TÖKÉLETES képet tud csinálni a 3650-eséből is, különböző beállításokkal.
Aztán végülis kiegyeztünk abban, hogy ATTÓL még a 7650-es kamerája jobb, csak ha valaki szoftveresen javít a képen, akkor a 3650-nel is lehet hasonlóan jó minőségű képeket készíteni. Kivéve az éjszakai üzemmódot.

Szóval a 6630 kamerájának optikája érezhetően jobb, a képélesség, a rajzolat jobb.
Azt viszont elhiszem (hisz tudom, próbáltam) hogy az S700 UTÓLAGOS képmanipulálásokkal le tudja dolgozni a hátrányát.

Itt aztán az a kérdés lép fel, hogy melyik a jobb? Az éles, ám fakóbb kép vagy az életlenebb, de gyönyörűen színpompás.

(A véleményem, hogy utólag színesíteni lehet, élesíteni viszont nem.)


kedd dec. 07, 2004 20:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
Hát ja a speeden így hirdetik,felhívtam mondták kicserélik,majd odaírom hogy teszteljék 6630as készülékben hogy müxik-e mielőtt garanciálisan újat küldenének!

Tesztképek:

http://johnny3650.fw.hu/6630images/landscape.jpg
http://johnny3650.fw.hu/6630images/boogie.jpg
http://johnny3650.fw.hu/6630images/mozgoauto.jpg
http://johnny3650.fw.hu/6630images/bokrok.jpg


kedd dec. 07, 2004 19:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"Hát igen,nekem is ma jött meg az 512es ramzor,nekem sem olvassa,de a kártyaolvasok(kettőtvel is próbáltam) sem viszik"

Az enyemet a kartyaolvaso hibatlanul irja-olvassa, a 6630-as viszont eszre sem veszi :(


kedd dec. 07, 2004 19:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
Az S700 es a N6630-as fotominosege kiegyenlitodik, az S700-nak gyengebb egy picivel az optikaja, viszont a fullextras beallitasi lehetosegekkel nagyon szep kepeket lehet vele kesziteni, a 6630-asnak jobb a hardvere, viszont a beallitasi lehetosegek nagyon fapadosak..

--

Aki memoriakartyat akar venni a 6630-asba, az kerulje az Amzor markat, mert nem mukodik vele :(
En eppen ma vettem a Speedshopban egy 512-est, de a fule botjat se mozgatja ra a telo (legutolso 2.39.15-os szoftver), es sajna most cserelni sem tudjak, mert mas gyartotol nincs RS MMC-juk..
A legnagyobb cumi az, hogy ezt a kartyat mint 6630 kompatibilis termeket hirdetik..


Hát igen,nekem is ma jött meg az 512es ramzor,nekem sem olvassa,de a kártyaolvasok(kettőtvel is próbáltam) sem viszik,megkérdeztem:elég gyakori hogy az 512es amzor rs mmc hibás,de szerintem ha jó (az 512es amzor) akkor olvasnia kéne a 6630nak+a kártyaolvasóknak...azé mindjárt letesztelem 7610essel is,mert a 3650elsőre felismerte minden gond nélkül,de másodszorra már kiírta hogy a kártya sérült tehát vszeg inkább a kártyával lehet gond!


kedd dec. 07, 2004 18:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
Az S700 es a N6630-as fotominosege kiegyenlitodik, az S700-nak gyengebb egy picivel az optikaja, viszont a fullextras beallitasi lehetosegekkel nagyon szep kepeket lehet vele kesziteni, a 6630-asnak jobb a hardvere, viszont a beallitasi lehetosegek nagyon fapadosak..

--

Aki memoriakartyat akar venni a 6630-asba, az kerulje az Amzor markat, mert nem mukodik vele :(
En eppen ma vettem a Speedshopban egy 512-est, de a fule botjat se mozgatja ra a telo (legutolso 2.39.15-os szoftver), es sajna most cserelni sem tudjak, mert mas gyartotol nincs RS MMC-juk..
A legnagyobb cumi az, hogy ezt a kartyat mint 6630 kompatibilis termeket hirdetik..


kedd dec. 07, 2004 18:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Macika írta:
johnny3650 írta:
Ya és olyan szép képeket csinál hogy még mindig csak ámulok-bámulok! :)

Igen, átvette az első helyet a GX-30-tól és az S700-tól. Egyszerűen jobb. Főleg ami a képélességet illeti.

Szerintem az s700as kamerájának szebb a minősége meg gondolom megint a szokásos puritán nokiás fotobe áliítások vannak rajta.DE mind1 majd nekem ugyis ez lesz a kov. tellám és majd összehasonlítom anyám s700asával :) Ebbe amúgy szereo már az mp3 :?:


kedd dec. 07, 2004 16:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
johnny3650 írta:
Ya és olyan szép képeket csinál hogy még mindig csak ámulok-bámulok! :)

Igen, átvette az első helyet a GX-30-tól és az S700-tól. Egyszerűen jobb. Főleg ami a képélességet illeti.


kedd dec. 07, 2004 16:27
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség