Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 17:29



Hozzászólás a témához  [ 916 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Motorola MPX200 a Pannon NetShop-ból 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
Talán még karácsonyig meglesznek a megrendelt MPx-ek... 8)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Placc hétf. jan. 03, 2005 14:03-kor.



szer. dec. 15, 2004 12:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Amúgy nem külön akcióként volt meghirdetve és nem volt odaírva, hogy a "készlet erejéig".


szer. dec. 15, 2004 12:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
@ írta:
Srácok, nem értelek titeket!

Ha meghírdetnek egy akciót, akkor ott van hogy a készlet erejéig! Ergó ha akár 1 darab is marad, kiadhatják anélkül hogy kiírnák, hogy csak egy darab van. Megnyugtatlak, a PGSM be van biztosítva (meg mindenki), hogy egy ilyen triviális esetben nem tudod feljelenteni. Hidd el, jópár ezer ember már fel akarta jelenteni őket már 10 év alatt, mert hogy nem volt készleten aza a készülék ami kellett volna neki. Ez van. Szétteszik a kezüket és ennyi. Mint ahogy mindenki más.
Eco-trans hibázott azzal hogy kitették a nevedet a CC-be, de szerintem max annyit tehetsz hogy írsz egy 'elmehettek a k. anyátokba' e-mail-t. Nagyjából ennyire érdekli őket SAJNOS.


Ez egy ON-LINE bolt esetén nem állja meg a helyét. Pont azért ON-LINE, mert a megrendeléskor könnyedén tudná kezelni a készletlistát is.

Amúgy a pgsm nem törölte a megrendeléseket, ezt bárki ellenőrizheti, aki rendelt.

Itt a mérvadó rendelet, majd utánanézek:

"A megrendelések során a távollevők között kötött szerződésekről szóló 17/1999. kormányrendeletnek megfelelően járunk el. " by pgsm netshop


szer. dec. 15, 2004 12:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Srácok, nem értelek titeket!

Ha meghírdetnek egy akciót, akkor ott van hogy a készlet erejéig! Ergó ha akár 1 darab is marad, kiadhatják anélkül hogy kiírnák, hogy csak egy darab van. Megnyugtatlak, a PGSM be van biztosítva (meg mindenki), hogy egy ilyen triviális esetben nem tudod feljelenteni. Hidd el, jópár ezer ember már fel akarta jelenteni őket már 10 év alatt, mert hogy nem volt készleten aza a készülék ami kellett volna neki. Ez van. Szétteszik a kezüket és ennyi. Mint ahogy mindenki más.
Eco-trans hibázott azzal hogy kitették a nevedet a CC-be, de szerintem max annyit tehetsz hogy írsz egy 'elmehettek a k. anyátokba' e-mail-t. Nagyjából ennyire érdekli őket SAJNOS.


szer. dec. 15, 2004 12:19
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 15, 2004 11:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Második hozzászólásom:

SENKI NE BÁNJA HOGY NEM KAPJA MEG A TELCSIJÉT A PGSM-TŐL:
Az aproneten egy tag árulja 45.000 Ft-ért KAMERÁVAL 1 év Drégely-es garival, 1 nap alatt beszerzi/házhozszállítja! A Drégelyben meg 50.000, NA BUMM! Az SD-s kamera meg szerintem megér hozzá 5-10 rongyot bőven! A bolt címe: www.dregelygsm.hu, a Mórictól 5 perc gyalog.
Amúgyis valami 41 lett volna kiszállítással, az oktogonnál a PPCom is 2 héten belül behozza 78.000-ért a 8390-es Miot, ami lehet hogy csúnya, de tényleg okos (privát hogy szerintem nem olyan okos mint amilyen csúnya :wink: ). Az ő címük www.ppcom.hu, az Oktogonon a meki mellett az udvarban, és egyébként akinek nincs, annak kedvesen adnak MPX200 kamerát egy tizesért (végülis 25 körül van a mociéknál).

Végszó témanyitó kicsitOFF:
tökjó hogy ez a téma külön fórumban megy már. Ideje lenne viszont a Microsoft Smartphone oprendszernek külön fórumot nyitni. Tudniillik foggalmam sincs hogy milyen jó alkalmazások vannak rá, milyen gyakrlatban jó alkalmazásokat találhatunk rá, és ami fontos, hogy a különböző hardvereket érdemes lenne elemezni, mert pl. foggalmam sincs hogy egy I-Mate SP2, egy MIO8390 vagy egy MPX200 a GYAKORLATBAN milyen sebességkülönbségeket produkál. Igazából még az sem lett tisztán sehol leírva, hogy a 2002 és 2003 között milyen különbségek vannak, programok, kompatibilitás... VAGY EZ CSAK ENGEM ÉRDEKEL? Mert hogy a boltokban mindenki sík buta a MS Smartphonehoz, az 100, és az is hogy amíg nincs 10-20 arc aki kivesézné a témát +az újdonságok addig nemszivesen vetek fejest egy ilyen gépbe - naqyon teccik de foggalmam sincs mire lesz jó. (úgyis megveszem 8) )


szer. dec. 15, 2004 12:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 15, 2004 11:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Szijasztok. Új tag vagyok, de már ezeréve olvasgatom az MPX200 mizériát, és némán énis végigcsináltam az egészet. Sokminden érlelődött bennem. Első hozzászólásomban a PGSM-el és Ecotranssal folytatott levelezésemet teszem közkinccsé, remélem szórakoztatónak találjátok.
:wink: 1. levél ugyebár az Ecotranstól:


Tisztelt Megrendelőnk!

Az Ön által megrendelt Motorola MXP200 tip. készüléket nem áll
módunkban kiszállítani,mivel nem érkezett ebből a tipusból
raktárunkba.
Kérem jelezze felém,amennyiben rendelését ezen információ
ellenére is tartja.

Megértését és türelmét köszönöm.

Tisztelettel: (ALÁÍRÁS NÉLKÜL, DE A CC LISTÁBAN 61 EMBERREL EGYÜTT A TELJES NEVEMET TARTALMAZÓ MAIL CÍMEMMEL)

Válaszlevelem a PGSM-nek és az ECOTRANS-nak egyaránt: :o


Tisztelt PGSM és Ecotrans!

Az, hogy egy nagy akciót erősen korlátozott készlettel, és ennek
külön feltüntetése nélkül hirdetnek meg, az egy komoly probléma,
és egy másik, hogy az e-mail címemet és ezzel együtt a teljes
nevemet 61 illetéktelen embernek kiadják. 6-7 telefonhívásom volt
a megrendelés óta, az Ecotrans-nál pedig már dec. 9-én azt
mondták: nincs a készülékből, nem is várható. Volt amikor egy-egy
nagyon könnyű "miért" kérdésre 8 percet kellett várakoznom a
telefonban, és egyértelmű válaszokat a mai napig nem kaptam, e két
cég pedig folyamatosan egymásra hivatkozott amikor a probléma okát
kerestem. Ha csak a felesleges telefon és mobil internet költséget
nézzük, már érthető lehet a felháborodásom, de a meghírdetett
akcióval is becsapva érzem magam, a lentebb olvasható e-mail címem
pedig különösen felzaklatott. Amennyiben a Netshop-on feltüntetett
határidőn belül ki tudják szállítani, úgy megrendelésemet,
ellenkező esetben pedig vélt sérelmeimet tartom fenn.

Válaszukra várva tisztelettel:
(ÉN + telszám)

Rendkívül gyors válasz a PGSM-től: :?

Tisztelt (ÉN) Úr!

Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy készülékeinket a készlet
erejéig tudjuk biztosítani. A kínálatunkból a nevezett készüléket
sajnos ki kellett vennünk, készlethiány, ill. a gyártó cég nem
megfelelő szállítási ütemezése miatt.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy a jelzett e-mail-t az Ecortans küldte
ki, így az azzal kapcsolatos észrevételét feléjük szíveskedjen
jelezni. - Az Ecotrans ügyfélszolgálata a 20 967-3196; 061 371-
3106 telefonszámokon érhető el.

Nagyon sajnáljuk, ha szándékunk ellenére kellemetlenséget okoztunk
Önnek.

Megértését köszönjük.

Tisztelettel,

Pannon GSM Rt.
Internet Ügyfélszolgálat


Szintén gyors válasz tőlem, címezve a PGSM, CC-zve az Ecotrans 8) :

Tisztelt PGSM Ügyfélszolgálat!

Köszönöm hogy problémáim egyikét ilyen gyorsan hárították az Ecotrans felé, de a cég telefonszámát lassan fejből tudom, lévén akárhányszor hívtam önöket, készségesen megadták nekem (ezt ők nem kifejezetten díjazták, de ez legyen az önök problémája). A készlet erejéig szóló akció megjelenítéséről a vásárló korrekt tájékoztatásának elvei tudtommal nem így szólnak. Arra kérem önöket, próbáljanak kötött rendszerük és készlethiányuk ellenére valami korrektebb megoldást találni velem szemben, ellenkező esetben az ügyet jogi útra terelem.

Tisztelettel:
(ÉN+ telszám)



A többi még várat magára. :-)


szer. dec. 15, 2004 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Ja és nincs határidőről szó, tehát addig húzzák, amíg akarják.


szer. dec. 15, 2004 12:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Ez nem túl bíztató:

"KÉSZLETHIÁNY

Amennyiben az Ön által megrendelt terméke(ke)t készlethiány miatt nem áll módunkban azonnal kiszállítani, Ön függőben tarthatja a rendelését, és amint rendelkezésünkre áll a készlet a megrendelt áruból, teljesítjük a rendelését. Lehetősége van továbbá készlethiány esetén az adott, hiányzó terméket töröltetni a megrendelt csomagból. Ebben az esetben, amikor a kiszállító cég egyezteti Önnel a kiszállítás időpontját, jelzi Önnek, hogy a megrendelt csomagból nem áll módjában az adott, hiányzó terméket kiszállítani, és kérése esetén törlik a terméket a megrendelt csomagból.
A csomagból a fent meghatározott módon történő törlés esetén a törölt termék végleg kikerül a megrendeléséből. Amennyiben a későbbiekben szeretné megkapni a terméket, új rendelést kell elindítania.
"

Ezek szerint nekik nincsenek kötelességeik KÉSZLETHIÁNY esetén, csak neked van lehetőséged lemondani.


szer. dec. 15, 2004 11:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
KBalage írta:
Be kell lépni a netshopba az azonosítóddal, és a felső menüben ott van a Vásárlási feltételek menüpont,


Kösz. Nem figyeltem.

AMúgy ez a link:

https://online.pannongsm.hu/Netshop/help.asp


szer. dec. 15, 2004 11:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Egy apróság: ha nem válaszolok vissza a levélre, akkor törlik a megrendelésem?


1) Nem a futárcégtől rendeltél
2) A rendelésedet te magad törölheted (elvilegm, mert nem tudom, hogy azt a honlapon hol/hogyan kell)
3) Nem vagy köteles e-mailt olvasgatni (minden egyéb elérhetőséged is a cég rendelkezésére áll)
4) A futár által küldött levél simán elbukhat egy spam szűrőn, annyira bután volt megszerkesztve

TEHÁT: nem törölhetik! (Szerintem) (De fő a "békesség", jelezz vissza, abból baj nem lehet).


szer. dec. 15, 2004 11:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
blueye írta:
Ezt a linket vki be tudná ide írni?

Be kell lépni a netshopba az azonosítóddal, és a felsõ menüben ott van a Vásárlási feltételek menüpont, ott van minden. Ha nem lépsz be akkoris ottvan a menüpont csak alig van benne vmi info.. cseles :wink:


szer. dec. 15, 2004 11:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Akkor ide is:

Egy apróság: ha nem válaszolok vissza a levélre, akkor törlik a megrendelésem?

Másik: azért mindenkinek a címét nem kellett volna publikussá tenni. Nagyon nagy HIBA volt!


Jogilag ezt nem tehetik meg.

Valóban nagy hiba volt, gondolom a levél feladója kezdő netező lehet.


szer. dec. 15, 2004 11:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 22:15
Hozzászólások: 206
Hozzászólás Re: Motorola MPX200 a Pannon NetShop-ból
blueye írta:
Folytatnánk az ominózus 38 855 Ft-os Motorola MPX200-as rendeléseinkről az eszmecserét...


A link-et délután beírom, ha addig meg nem teszi más, de most lépnem kell.

DannyBoy:
a helyedben inkább válaszolnék (én meg is tettem). Abból baj nem lehet, ha nem reagálsz, ki tudja???


szer. dec. 15, 2004 11:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Rögtön megkérdezném (ismét) amit a másik topic-ban már megtettem:

"PioDVD1 írta:

Szállítási feltételeket úgy találod meg, hogy elkezdessz rendelni egy telefont, és az utolsó megerősítés előtti oldalon ott lesz a link. "


Ezt a linket vki be tudná ide írni?


szer. dec. 15, 2004 11:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Akkor ide is:

Egy apróság: ha nem válaszolok vissza a levélre, akkor törlik a megrendelésem?

Másik: azért mindenkinek a címét nem kellett volna publikussá tenni. Nagyon nagy HIBA volt!


szer. dec. 15, 2004 11:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás Motorola MPX200 a Pannon NetShop-ból
Folytatnánk az ominózus 38 855 Ft-os Motorola MPX200-as rendeléseinkről az eszmecserét...


szer. dec. 15, 2004 11:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 916 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség