Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 19:25



Hozzászólás a témához  [ 916 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő
Motorola MPX200 a Pannon NetShop-ból 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
PioDVD1 írta:
Lehet, hogy a Pannon minden erejével azon küzd, hogy péntekig mindenki megkapja a telefont, mi meg bántjuk szegényt. :D


Hehehehe. Inkább azok küzd hogy ne kelljen kiszálítania. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hétf. dec. 20, 2004 10:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 22:15
Hozzászólások: 206
Hozzászólás 
Lehet, hogy a Pannon minden erejével azon küzd, hogy péntekig mindenki megkapja a telefont, mi meg bántjuk szegényt. :D


hétf. dec. 20, 2004 10:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egyelore a munka tart vissza, de delutan irok nekik, mar nagyon tele van a puttonyom a PGSM magatartasaval.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodab hétf. dec. 20, 2004 10:01-kor.



hétf. dec. 20, 2004 9:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 22:15
Hozzászólások: 206
Hozzászólás 
Tim_!
A szállítási feltételekben a megrendeléskor is benne volt, hogy az Ecotrans szállít. Ha elfogadtad, nyilván azt is elfogadtad, hogy átadják neki az adataidat. Anélkül hogy tudna értesíteni, szállítani?
A készlethiány esetén nem-szállításra is kitértek. Ott hibáztak, hogy a megadott 48 (96) órán belül nem értesítettek.
Most meg ott, hogy azt állították, a hálózatukban sehol sem kapható a telefon. Ez meg ugye nem igaz.


hétf. dec. 20, 2004 9:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 15, 2004 11:27
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Hozzászólás 
bodab írta:
Nagyon viszket a kezem, hogy az Indexnek/Origonak is irjak...


Írj!!!

Én most írtam az utolsó emilt a pannon ügyfélszolgálatnak.
Beleírtam, hogy egy konkrét időpontot mondjanak, mikor "szállít" a Motorola, mert ezt ennyi idő alatt már le kellett tisztázniuk.


hétf. dec. 20, 2004 9:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
bodab írta:
Nagyon viszket a kezem, hogy az Indexnek/Origonak is irjak...


Mi tart vissza? :lol:


hétf. dec. 20, 2004 9:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nagyon viszket a kezem, hogy az Indexnek/Origonak is irjak...


hétf. dec. 20, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Tegnapi levelemre csak "Levelet nyugtaztam" jott az Ecotranstol, a PGSM-tol pedig semmi. Most megy a panasz az FVF-nek.


hétf. dec. 20, 2004 8:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Idézet:
10. §.
A gazdálkodó szervezetet terheli annak bizonyítása, hogy a rendeletben meghatározott tájékoztatási kötelezettségének eleget tett, a határidők betartására vonatkozó előírásokat megtartotta, valamint a fogyasztó 9. §-ban előírt hozzájárulását beszerezte.

Ez eleg lenyeges resz, hogy nem nekunk kell bizonyitani, hogy nem megfeleloen tajekoztattak minket. (mert szerintem nem, de szoljatok, ha nagyon elneztem valamit ami egyertelmu lenne)



Nem nézted el, így van. Ez nem internetes vásárlás esetén is így lenne.


hétf. dec. 20, 2004 8:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
Az már csak hab a tortán hogy LEJÁRT a Biztonsági tanusítványuk 2004 12.10.-én 15:24 perckor... :wink:


hétf. dec. 20, 2004 8:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. nov. 22, 2004 15:59
Hozzászólások: 189
Hozzászólás 
PioDVD1 írta:
horizsoo írta:
Előfizuval Győrben is lenne...akkor most mi is van!? :roll:

Írjál Te is a Pannonnak, hogy becsaptak. :)


Levél indult!!! :lol:


hétf. dec. 20, 2004 7:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Egeszen veletlenul nem emlekeztek pontosan par hete, hogy nezett ki a netshop felulete?
Akkor is volt vasarlasi feltetelek menupont ennyi infoval mint most?
Mert nekem ugy remlik nemreg neztem es csak a netshop hasznalataval kapcs. voltak infok. Semmi feltetel, kikotes, egyeb lenyeges info.
Most olvasom es van benne hivatkozas az itt is beidezett kormanyrendeletre is.
Az Ecotrans is megvan emlitve: "A termékszámlát az Ecotrans Kereskedelmi és Szállítási Rt. állítja ki."
Ez nemsokat jelent (pgsm neveben valo eljarhatosagot szerintem nem), de szerepel itt a neve. Az sincs ideirva, hogy o szallitja ki. Se az, hogy hozzajarulsz adataid kiadasahoz nekik.

A kormanyrendelet szerintem idevago fontos reszei:
Idézet:
(1) A gazdálkodó szervezet a szerződés megkötése előtt kellő időben köteles a fogyasztót tájékoztatni:
b) a szerződés tárgyának lényeges tulajdonságairól;
e) a fizetés, a szállítás vagy a teljesítés egyéb feltételeiről;
(2) A gazdálkodó szervezet az (1) bekezdés szerinti tájékoztatási kötelezettségnek egyértelműen, közérthetően és pontosan, az igénybe vett távközlő eszköznek megfelelő módon köteles eleget tenni

Par kerdes: kerdem en, a szerzodes targyanak lenyeges tulajdonsaga-e szerintetek:
- a termek kiszallitasanak hatarideje
- szemelyes adataid hozzajarulasod nelkuli kiadasa
- a pgsm ertesitesi kotelezettsege hozzajarulasod nelkuli atruhazasa 3. fel reszere
- a keszlet minimalis mennyisegenek tudomasodra hozasa
- a netshopban meghirdetett, tavolrol megvasarolhato termekek nem jelentik azt, hogy az van is raktaron es tudjak is teljesiteni (felretajekoztatas?)
(most hirtelen ezek jutottak eszembe)

Idézet:
(1) A felek eltérő megállapodása hiányában a gazdálkodó szervezet a fogyasztótól kapott felszólítás kézhezvételétől számított harminc napon belül köteles a szerződés szerinti teljesítésre.

Szerintetek email-ben is fellehet szolitani a pgsm-et a szerzodes teljesitesere? Mert akkor megkene jatszani.

Idézet:
10. §.
A gazdálkodó szervezetet terheli annak bizonyítása, hogy a rendeletben meghatározott tájékoztatási kötelezettségének eleget tett, a határidők betartására vonatkozó előírásokat megtartotta, valamint a fogyasztó 9. §-ban előírt hozzájárulását beszerezte.

Ez eleg lenyeges resz, hogy nem nekunk kell bizonyitani, hogy nem megfeleloen tajekoztattak minket. (mert szerintem nem, de szoljatok, ha nagyon elneztem valamit ami egyertelmu lenne)

Idézet:
11. §.
(1) A fogyasztó a rendeletben meghatározott jogáról érvényesen nem mondhat le.
(2) A rendeletben foglaltaktól csak a fogyasztó javára lehet eltérni.

Hab a tortan...

Ez mar az a pgsm kerdeses honlapjarol:
Idézet:
Amennyiben az adott termékből van készletünk, a kiszállítási határidő Budapesten 48 óra, vidéken 96 óra.

Tehat, ha van keszleten, es meg sem szallitottak az valahogy nem tunik kosernek....
Szerintem sim lock-osan is ugyanugy Motorola MPX 200 a termek es sim lock nelkul is. Ez csak 1 tulajdonsag mint a szine, ha tobbfele lenne belole, szal....

Gondoltam picit korbejarom a temat mielott kiseloadast irok a pannonnak, hogy alljanak el a jogellenes magatartastol es felsozlitom oket a szerzodes szerinti teljesitesre :lol:


vas. dec. 19, 2004 23:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
blueye írta:
Dannyboy írta:
Mindenesetre ez a 200. hsz. Szépen dagad a topik. :(


Úgy látom nem volt felesleges ennek a témának új topic-ot nyitnom. :lol:

Képzeld, ha maradtunk volna a Készülékakciók topic-ban...

Ennek a témának külön fórumot lehetne nyitni. HA mind a 62-en rendszeresen írnán + még az egyéb hozzászólók akkor szerintem az egyik legforgalmasabb fórum lenne egy ideig ( remélem rövid ideig ). Még az is előfordulhatna, hogy sorban állnának a reklám manegerek hogy hírdethessenek a reklámsávban!! :lol:
Nem is csoda ekkora forgalom melett. :lol: :lol:


vas. dec. 19, 2004 22:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Mindenesetre ez a 200. hsz. Szépen dagad a topik. :(


Úgy látom nem volt felesleges ennek a témának új topic-ot nyitnom. :lol:

Képzeld, ha maradtunk volna a Készülékakciók topic-ban...


vas. dec. 19, 2004 21:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. máj. 05, 2004 11:05
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Az nem lehet kifogás, hogy "nincs kártyafüggetlen teló", mivel bármelyiket ki lehet a szerviz vagy a gyár által leküldött kóddal függetleníteni.

Szerintem a TV, de az újságcikk is hatásos lenne.
Attól félnek, mint a tűztől :lol:

petikeke


vas. dec. 19, 2004 21:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Mindenesetre ez a 200. hsz. Szépen dagad a topik. :(


vas. dec. 19, 2004 21:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 22:15
Hozzászólások: 206
Hozzászólás 
Most már kiváncsian várom a holnapi napot, mit kezdenek ennyi email-lel. :D
Bár nem lepődnék meg, ha nem jönne válasz holnap, hisz' az illetékes elmehetett sielni, készülhet a karácsonyra, meg még ki tudja, mi minden dolga lehet.


vas. dec. 19, 2004 21:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Most irtam nekik egy kedves emailt, amit holnap elkuldok az FVF honlapjan is. Meglatjuk mi lesz.


vas. dec. 19, 2004 21:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
Én is írtam nekik egy kisebb szösszentet... mail formájában. Remélem holnap válaszolnak... :wink:


vas. dec. 19, 2004 20:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Írjátok csak a leveleket. Legyen minél több dolguk. Nehogy elüljön a dolog!


vas. dec. 19, 2004 18:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Nem engem kell meggyőzni, hanem a bírót. :D


vas. dec. 19, 2004 18:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Nemtudom, de en nagyon nememlekszem olyasmire a netshopban ahol felhivtak volna a figyelmemet, hogy kiadjak az adataimat nekik es ezentul ok jogosultak eljarni a pannon neveben.
Szal eleg rohejes szerintem.
Azt, hogy elnezest kernek az nem jo mert ennyiert odakell, hogy adjak elvileg. Meg annyi sincs odairva, hogy az elgepelesekert nem vallalunk felelosseget mint ahogy valaki irta is regebben.
Nemis beszelve arrol, hogy a keszlet erejeig vagy ilyesmi, dehat ez nem is akciosnak volt feltuntetve.


vas. dec. 19, 2004 18:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Nem azert a 20 fillerert, de, ha velem szerzodik valaki akkor en a jogszabalyban meghatarozott kotelezettsegeimet egyoldaluan atruhazhatom egy 3. felre?


Nem vagyok jogász, de még ha alvállalkozót is vesz valaki igénybe, azt egyrészt rögzíteni kell a szerződésben, másrészt a teljesítésért a fővállalkozó a felelős. Ergo a pannonnak nincs joga a felelősséget az ecotransra hárítani.

Amúgy egyszerűen nem értem a pannont. Már rég pontott tehettek volna az ügy végére, azt mondják, helló, bocsi, elnéztük, a netshopért felelős munkatársat kirúgtuk, tévedés volt, ennyiért nem tudjuk eladni. Pont. Persze ha megnézzük a pannon elmúlt pár éves mélyrepülését, annyira nem is kell meglepődni ezen a szellemiségen. :?


vas. dec. 19, 2004 18:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
És mindenki csatolja hozzá a Motorola tel.fotóját! :)


vas. dec. 19, 2004 17:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Nem azert a 20 fillerert, de, ha velem szerzodik valaki akkor en a jogszabalyban meghatarozott kotelezettsegeimet egyoldaluan atruhazhatom egy 3. felre? Na nemar!
Ha pl valami epitkezes van es valaki valamit elcseszett akkor a megrendelo az alvallalkozokat fogja perelni mert ok voltak a gyakorlati munkavegzok? Nemhiszem.
Ma szerintem enis irok valami level formaju dolgokat, had oruljenek :wink:


vas. dec. 19, 2004 17:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Tök izgi! :) Majd másoljátok be, mit hazudoznak össze-vissza! Tényleg hajrá!


vas. dec. 19, 2004 17:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Egyébként elküldtem a levelet amit feljebb írtam. Írok ha lesz változás.
Ja írtam a Motorolának is mailt a Pannon kifogásáról, hogy "nem szálít a Motorola".


vas. dec. 19, 2004 17:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
bodab írta:
Faresz írta:
bodab írta:
Speciel szerintem arra kene koncentralni, hogy direkben felretajekoztattak - van keszlet is, es szallitanak is, csak nem nekunk, azon az aron, amin mi rendeltuk -, mert az, hogy elmulasztottak a szallitasi hataridot vagy keszlethiany lepett fel reszukrol siman vedheto. Egy olyan panasz viszont, hogy nekunk azt kamuzzak, hogy nincs keszlet es igy probaljak meguszni/elodazni a szallitast mar biztosan jogszabalyba utkozik.


Sajnos jogilag megkérdőjelezhető hiszen nem tudjuk bebizonyítani , hogy ez a speciálisan független készülék valóban van nekik.
Mert sajnos a gyártó teszi bele a simlock-ot. Így viszont hivatkozhatnak arra hogy a motorola nem szálít nekik ( ha nem rendelnek nem is jön )


Szerintem attol nem lesz valami mas termek, mert a szoftver mas benne.
Dredd-nek is kiszallitottak annak ellenere, hogy lockos volt. Innentol kezdve nem ertem nekunk miert nem szallitanak? Ha nem lenne elottunk Dredd peldaja, akkor nem mondhatnank semmit, de igy?


Igazad van de ha jogi útra menne a dolog akkor ők ezzel a kifogással tudnának védekezni. "nem tudunk szálítani mert nincs független készülékünk" címszó alatt.


vas. dec. 19, 2004 17:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Faresz írta:
bodab írta:
Speciel szerintem arra kene koncentralni, hogy direkben felretajekoztattak - van keszlet is, es szallitanak is, csak nem nekunk, azon az aron, amin mi rendeltuk -, mert az, hogy elmulasztottak a szallitasi hataridot vagy keszlethiany lepett fel reszukrol siman vedheto. Egy olyan panasz viszont, hogy nekunk azt kamuzzak, hogy nincs keszlet es igy probaljak meguszni/elodazni a szallitast mar biztosan jogszabalyba utkozik.


Sajnos jogilag megkérdőjelezhető hiszen nem tudjuk bebizonyítani , hogy ez a speciálisan független készülék valóban van nekik.
Mert sajnos a gyártó teszi bele a simlock-ot. Így viszont hivatkozhatnak arra hogy a motorola nem szálít nekik ( ha nem rendelnek nem is jön )


Szerintem attol nem lesz valami mas termek, mert a szoftver mas benne. Dredd-nek is kiszallitottak annak ellenere, hogy lockos volt. Innentol kezdve nem ertem nekunk miert nem szallitanak? Ha nem lenne elottunk Dredd peldaja, akkor nem mondhatnank semmit, de igy?


vas. dec. 19, 2004 16:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Faresz írta:
Mit szólltok? Jó lesz?


Felolem mehet. Meglatjuk lesz-e valami foganatja.


vas. dec. 19, 2004 16:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
bodab írta:
Speciel szerintem arra kene koncentralni, hogy direkben felretajekoztattak - van keszlet is, es szallitanak is, csak nem nekunk, azon az aron, amin mi rendeltuk -, mert az, hogy elmulasztottak a szallitasi hataridot vagy keszlethiany lepett fel reszukrol siman vedheto. Egy olyan panasz viszont, hogy nekunk azt kamuzzak, hogy nincs keszlet es igy probaljak meguszni/elodazni a szallitast mar biztosan jogszabalyba utkozik.


Sajnos jogilag megkérdőjelezhető hiszen nem tudjuk bebizonyítani , hogy ez a speciálisan független készülék valóban van nekik.
Mert sajnos a gyártó teszi bele a simlock-ot. Így viszont hivatkozhatnak arra hogy a motorola nem szálít nekik ( ha nem rendelnek nem is jön )


vas. dec. 19, 2004 16:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Tisztelt Ügyfélszolgálat!


Sajnos még most sem kaptam meg ( 61 megrendelőtársammal együtt ) az önöktől 2004.12.07.-én 22:00 kor megrendelt Motorola MPX típusú telefonomat. Telefonos érdeklődésem alkalmával közölték velem hogy a Motorola nem szállítja ezt a készüléket és ezért nem tudnak az Ecotrans rendelkezésére bocsátani a terméket. Azt kellet tapasztalnom hogy igenis van önöknek ebből a típusbóm, ugyanis tudomásomra jutott, hogy az elmúlt héten is szállítottak a több kirendeltségükbe. Nyomatékosan megkérem önöket tegyenek eleget a rendelésünknek.
Hivatkozok a: 17/1999. (II. 5.) Kormányrendelet a távollevők között kötött szerződésekről és ezen belül is a
7. §.
2) Ha a gazdálkodó szervezet a szerződésben vállalt kötelezettségét azért nem teljesíti, mert a szerződésben meghatározott áru nem áll rendelkezésére, illetve a megrendelt szolgáltatást nem áll módjában nyújtani, köteles erről a fogyasztót haladéktalanul tájékoztatni, valamint a fogyasztó által fizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb harminc napon belül visszatéríteni. E kötelezettség teljesítése a gazdálkodó szervezetet nem mentesíti szerződésszegése egyéb következményei alól.

Mit szólltok? Jó lesz?


vas. dec. 19, 2004 16:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Speciel szerintem arra kene koncentralni, hogy direkben felretajekoztattak - van keszlet is, es szallitanak is, csak nem nekunk, azon az aron, amin mi rendeltuk -, mert az, hogy elmulasztottak a szallitasi hataridot vagy keszlethiany lepett fel reszukrol siman vedheto. Egy olyan panasz viszont, hogy nekunk azt kamuzzak, hogy nincs keszlet es igy probaljak meguszni/elodazni a szallitast mar biztosan jogszabalyba utkozik.


vas. dec. 19, 2004 16:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
2) Ha a gazdálkodó szervezet a szerződésben vállalt kötelezettségét azért nem teljesíti, mert a szerződésben meghatározott áru nem áll rendelkezésére, illetve a megrendelt szolgáltatást nem áll módjában nyújtani, köteles erről a fogyasztót haladéktalanul tájékoztatni, valamint a fogyasztó által fizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb harminc napon belül visszatéríteni. E kötelezettség teljesítése a gazdálkodó szervezetet nem mentesíti szerződésszegése egyéb következményei alól.


Ebből azt veszem ki , hogy hiába tájékoztat minket a készlethiányról akkor is szerződésszegést követ el mert a kiszállítási határidőt elmulasztotta. Felmerül a gyanúm hogy azért az Ecotransot bérelte fel a kiszállítással, hogy ne lehessen felelősségre vonni érte hiszen egy másik céget bízott meg a kiszállítással!!!!!!!!!!!!!!!


vas. dec. 19, 2004 15:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Faresz írta:
Bagyu írta:
Bemásoltam ide az egészet, följebb megtalálható...
(Ha ki nem törölték...)

Mármint az ide vágó jogszabályt?


Igen.

Én is beírtam a jogszabály számát.


vas. dec. 19, 2004 15:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Bemásoltam ide az egészet, följebb megtalálható...
(Ha ki nem törölték...)

Mármint az ide vágó jogszabályt?


vas. dec. 19, 2004 15:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Kerestem én már mindenfélét. Kereskedelmi igazgatót .....vagy legalább valami managert de semmi. Olvassatok egy kis Matávos telefonkönyvet! A nagy cégeknél mindenhol ott van egy központi szám és ott vannak külömböző a cégen belüli területek telefonszámai mail címei stb.... De a Pannon GSM -nél nincs semmi csak az a rohadt ügyfélszolgálatos szám meg cím. Hát nem röhely. A Suzukinál fel lehet hívni a Japán igazgatót is ha akarod. Max nem tudsz vele magyarul beszélni.


vas. dec. 19, 2004 15:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Bemásoltam ide az egészet, följebb megtalálható...
(Ha ki nem törölték...)


vas. dec. 19, 2004 15:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Mint minden kereskedelmi típusnak ennek a rendelési formának is megvan a szbálya. Meg kellene keresni. Attól hogy nem adtak meg szállítási határidőt a készlethiány miatt azért vonatkozik rájuk valami jogszabály. Konzultálni kellene valami jogásszal az ügyet illetőleg. Ha valakinek volna ismerőse jogi téren az nagyon jól jönne. Vagy marad az internetes böngészés!


vas. dec. 19, 2004 15:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Pl. lehetne kontaktalni az Indexet, egy ottani cikk eleg nagy kozonseghez jutna el es ok egyebkent is szeretnek nyomozni.


vas. dec. 19, 2004 15:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 16, 2004 10:09
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Faresz írta:
Tisztelt Faresz Úr!

Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy amennyiben az akció időtartama alatt adta le rendelését, úgy az akcióban meghirdetett áron fogjuk azt értékesíteni az Ön részére.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy NetShop szolgáltatásunk segítségével történő vásárlás esetén a kiszállítást az Ecotrans Rt. végzi.

A kiszállítást az Ecotrans Rt. valóban a megrendelést követő 48 órán belül vállalja Budapesten és 96 órán belül vidéken. Hétvégén nincsen kiszállítást.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a kiszállítással kapcsolatos kérdéseket, panaszokat az alábbi telefonszámokon áll módjában megtenni : 20/967-3196 és 1/3713106.

Reméljük sikerült információval szolgálnunk.

Tisztelettel,
Pannon GSM
Internet Ügyfélszolgálat


Ez a standard duma. Mar megint sikerult egy szegeny 1 bites ugyfelszolgalatossal beszelni. Az ilyen levelvaltasoknak viszont nem lesz semmi foganatja, mert ok nincsenek donetshozoi helyzetben. Valaki olyat kene talalni, aki a PGSM-en belul NetShop-al foglalkozik, oda arakat tesz fel. Egyeb esetben FVF. Mar reg megirtam volna a levelet, ha tudnek hivatkozni valami paragrafusra.


vas. dec. 19, 2004 15:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Írt már valaki konkrét fenyegető levelet? Pl: Juszt Lacibácsi műsora vagy fogyasztóvédelem ....stb?


vas. dec. 19, 2004 14:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Tisztelt Faresz Úr!

Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy amennyiben az akció időtartama alatt adta le rendelését, úgy az akcióban meghirdetett áron fogjuk azt értékesíteni az Ön részére.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy NetShop szolgáltatásunk segítségével történő vásárlás esetén a kiszállítást az Ecotrans Rt. végzi.

A kiszállítást az Ecotrans Rt. valóban a megrendelést követő 48 órán belül vállalja Budapesten és 96 órán belül vidéken. Hétvégén nincsen kiszállítást.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a kiszállítással kapcsolatos kérdéseket, panaszokat az alábbi telefonszámokon áll módjában megtenni : 20/967-3196 és 1/3713106.

Reméljük sikerült információval szolgálnunk.

Tisztelettel,
Pannon GSM
Internet Ügyfélszolgálat


vas. dec. 19, 2004 14:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Beálltam én is a sorba és írtam egy nem kimondottan meleg hangvételű levelet a PannonGSM-nek. Kíváncsiam várom a választ.


vas. dec. 19, 2004 14:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Na akkor skacok én most írok még egy levelet de javaslom ti is írjatok ( sok lúd disznót győz elven )! Meg fogom írni nekik hogy Pécsen a héten is volt szállítás és a jövő héten is lesz. Győrben szintén van a 200-asból.
Hajrá ahogy topictársam modotta volt!!!!!!!!!!!!!


vas. dec. 19, 2004 14:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. okt. 02, 2004 11:28
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Na akkor skacok én most írok még egy levelet de javaslom ti is írjatok ( sok lúd disznót győz elven )! Meg fogom írni nekik hogy Pécsen a héten is volt szállítás és a jövő héten is lesz. Győrben szintén van a 200-asból.
Hajrá ahogy topictársam modotta volt!!!!!!!!!!!!!


vas. dec. 19, 2004 14:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Én már nem reménykedem semmiben.

Előfizusoknak persze, hogy van. Nem tudom miért nem nyeli le ezt a békát és könyvelné el "veszteségnek". Sokkal egyszerűbb lenne, mint így sunyiskodni és másik cégre mutogatni. Ecotrans -> Pgsm -> Motorola
Nem felelőst kell keresni, hanem a hibát megoldani. Most hatvanakárhányan érzik becsapva magukat, tegyük hozzá joggal. Kezdem unni és telibesz@rni az egészet. A megrendelést juszt sem mondom vissza, max. a Juszt is hallani fog róla. :D


vas. dec. 19, 2004 14:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 22:15
Hozzászólások: 206
Hozzászólás 
horizsoo írta:
Előfizuval Győrben is lenne...akkor most mi is van!? :roll:

Írjál Te is a Pannonnak, hogy becsaptak. :)


vas. dec. 19, 2004 13:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. nov. 22, 2004 15:59
Hozzászólások: 189
Hozzászólás 
Előfizuval Győrben is lenne...akkor most mi is van!? :roll:


vas. dec. 19, 2004 13:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Picit offolok: 2 éve vettem 3510i-t a NetShop-ból Praktikummal, du.2 órakor adtam le a megrendelést, fél óra múlva v.hívtak, és másnap délben már hozta is a futár. Itt csak a gyorsaságra akartam rámutatni. Tehát ha van készülék, akár már másnap ki is hozzák..


vas. dec. 19, 2004 13:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 916 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség