Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 12:33



Hozzászólás a témához  [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Következő
Nokia 6630 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
Bar a toled vasarolt es alitolag hibas SDA szinten hibatlanul mukodik a mai napig :)

Ugyhogy lehet, hogy benned van a hiba :)

Na már megnt a szélyeskedés :? A winfosos tellákhoz nem értek azt bevall iába volt mr 4db olyanom de a sybianos telláka mr a 7650es megjlenése óta nyúzom és ahz elggé jól értek :oops: (bocs nem akaram nagyképű lenni)szal azt azér belátod hogy a nokia nem éppen a megbízhatóságáról hires(szoftver téren ) a legtöbszőr


szer. dec. 22, 2004 12:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
Bar a toled vasarolt es alitolag hibas SDA szinten hibatlanul mukodik a mai napig :)

Ugyhogy lehet, hogy benned van a hiba :)


szer. dec. 22, 2004 11:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"De amúgy a 6630 se kéne favorizálni annyira mer a szoftverjének még biztos vannak sok hibái (mint minden nokiánál PL. az én 7610 esem is most szoft cserén VAN)"

Komolyan erdekelne, hogy ki milyen hibat talalt a szoftvereben, mert en 2 het alatt nem talaltam..

Valaki irta, hogy az ekezetes txt-t nem nyitja meg, nos kiprobaltam es nem ertem mit nem nyit meg rajta. Txt, Doc, Xls, Rtf formatumban is kuldtem ra tesztszoveget es gond nelkul megnyitotta es editalta, PC-re visszatoltve szinten helyesen jelent meg minden..


szer. dec. 22, 2004 11:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
"Itt minden nézzö pont kérdése.
De a s700 vs 6630 szavazásba a s700 jo nagy fölényel. "

Mivel a ket keszulek nem egy kategoria, igy a 6630, mint smartphone mindig gyozteskent fog kikerulni..

"S700 hívitalosan drágább mint a 6630."

Ezt most viccnek szantad??

"Szebb a kijelzöje a 6630-nak? Mi? Én is láttam. és kb a 7610 szintjén van."

A fenyereje es a szinek elenksege jobb a 7610-nel..

"6630: 176-220 65k
s700: 240-320 256"

Ezt mindenki tudja, de nem ez dont, tudod papiron minden szep es jo, de mint irtam a felbontas nem minden..

"S700-nak jobban szol a mp3 lejátszója. "

Ez ket okbol nem igaz, egyreszt a hozza adott fules joval gyengebb, mint a Nokiae, masreszt olyan lejatszot telepitek a 6630-ra amilyet akarok van valasztek..

"Ja igen 6630 aksia kb 1 napig bírja
s700 meg 3 napot is elmegy."

Akkor az enyem kulonleges darab, mert 3 napja megy es meg van 2 pocok a hetbol, pedig nem szobadisznek hasznalom..

Hát igen nézőpont kérése ez a dolog de evidens hogy azt védi meg ami az övé.Amúgy szerintem nagyon jó készüléket csinált a sony csak a mindenapi használatnál kicsit gáz.De amúgy a 6630 se kéne favorizálni annyira mer a szoftverjének még biztos vannak sok hibái (mint minden nokiánál PL. az én 7610 esem is most szoft cserén VAN)Szal a lényegre térve ez is jó meg az is van amelyik ebben jobb a másik meg abban ez tovább nem kéne ragozni sztem.


szer. dec. 22, 2004 10:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"Itt minden nézzö pont kérdése.
De a s700 vs 6630 szavazásba a s700 jo nagy fölényel. "

Mivel a ket keszulek nem egy kategoria, igy a 6630, mint smartphone mindig gyozteskent fog kikerulni..

"S700 hívitalosan drágább mint a 6630."

Ezt most viccnek szantad??

"Szebb a kijelzöje a 6630-nak? Mi? Én is láttam. és kb a 7610 szintjén van."

A fenyereje es a szinek elenksege jobb a 7610-nel..

"6630: 176-220 65k
s700: 240-320 256"

Ezt mindenki tudja, de nem ez dont, tudod papiron minden szep es jo, de mint irtam a felbontas nem minden..

"S700-nak jobban szol a mp3 lejátszója. "

Ez ket okbol nem igaz, egyreszt a hozza adott fules joval gyengebb, mint a Nokiae, masreszt olyan lejatszot telepitek a 6630-ra amilyet akarok van valasztek..

"Ja igen 6630 aksia kb 1 napig bírja
s700 meg 3 napot is elmegy."

Akkor az enyem kulonleges darab, mert 3 napja megy es meg van 2 pocok a hetbol, pedig nem szobadisznek hasznalom..


szer. dec. 22, 2004 10:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
S700i SonyEricsson Ericsson k***a jo telcsiket gyartott... Sony hires a jo muszaki cikkekrol hifi mp3 lejatszok es a jo digi camokrol... ebbol a leggyengebbeket teszik a telbe akkor is jobb lesz. ezen lehet vitatkozni. ebbol a szempontbol az SE irgalmatlan elonyben van...
MP3 lejatszo? mint egy jobb discman
digicam mint egy 2eves profi digicam...
mint telefon, mp3 lejatszo, fenykepezo stb az S700i verhetetlen...

6630 egy hibrid... se nem telefon senem pda... atmenet, kompromisszumokkal. es erre rajon a nokia hanyagsaga amit szokni kell sw es minoseg szinten. szerintunk


szer. dec. 22, 2004 10:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Én K.Zolee-nak adok igazat!

Itt minden nézzö pont kérdése.
De a s700 vs 6630 szavazásba a s700 jo nagy fölényel.
S700 hívitalosan drágább mint a 6630.

Szebb a kijelzöje a 6630-nak? Mi? Én is láttam. és kb a 7610 szintjén van.
6630: 176-220 65k
s700: 240-320 256k

S700-nak jobban szol a mp3 lejátszója.
Ja igen 6630 aksia kb 1 napig bírja
s700 meg 3 napot is elmegy.

de nem is sorolom tovább mert ez nem az a topik.
Mindenki vegye azt ami neki szimpatikus.

Viszlát!


szer. dec. 22, 2004 10:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"engem nem gyozott meg a telefon. symbian ide symbian oda. tudnam ki es mennyit hasznal ki belole... mer amit en hasznalok: nagy memoria, bluetooth, mp3, wap, gprs, internet, telefonalas, sms, mms stb"

En inkabb OGG fileokat hallgatok, mert kisebbek es ugyanolyan jol szolnak (igaz ezt az S700 nem ismeri), e-book-ot olvasok rajta, mert utazas kozben jol jon idotoltesnek, excel tablakat es word doksikat hordok es olvasgatok (neha szerkesztek) rajta, a fontos hivasaim rogzitem es katalogizalom (persze a tuloldal tudtaval), neha jol jon a szotar is, es ha minden kotel szakad akkor jatszom rajta (tenyleg, S700-ra mennyi java alkalmazas keszult eddig? 1-2? Mar ami ki is hasznalja a kijelzot es a hangrendszert :)


"abban az S700i atom biztos."

Az altalam hasznalt funkciokban is biztonsaggal mukodik a 6630..
Egyszeruen az a helyzet, hogy en es meg jo paran ki tudjuk hasznalni egy smartphone lehetosegeit, Te meg nem..

Az, hogy nem gyozott meg teged a Symbian, az azt juttatja eszembe, amikor a cegemnel egy idosebb titkarno az elektromos irogepe utan sirankozott, mert a szamitogep tul idegen neki, nem gyozte meg a hasznalhatosagarol.. :)

"nezd 6630 az en szememben ronda, nagy,"

A 6630 legalabb felvonultat valami designt, az S700 egy nagy kijelzo kore epitett szappantarto, nagy es iszonyu vastag, kinyitva meg ormotlan..

"fako a kijelzoje"

Ezt nem mondanam...
Tekintve, hogy a szinei pont elenkebbek, mint az S700-e..
Tudod a felbontas nem minden...

"ya es uj megbizhato sw?"

2 het folyamatos intenziv hasznalat alatt egyszer fagyott le, akkor is egy regebbi nem kompatibilis alkalmazas miatt..
Az S700 3 napig volt nalam, es 5-szor fagyott le ezalatt az ido alatt.
A szoftvere lassu es kiforratlan, alapveto dolgok (pl. hasznalhato kereses a cimjegyzekben) csak a legujabb szoftverbe kerult bele, a nalam jart peldany meg nem tudta..

"majd fel ev mulva talan... ez nokia:-) "

Igen, a megbizhatatlan felkesz szoftverek, a lassu fejlesztes a Nokia vedjegye. DE nem a smartphone szegmensben ezt a rendszert egyreszt nem a Nokia fejleszti (Symbian), masreszrol az UI-t (Series60) meg mar jo par eve fejlesztik elegge kiforrta magat ahhoz, hogy megbizhato platform legyen..


szer. dec. 22, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nem fikazom csak elmondtam a velemenyem... engem nem gyozott meg a telefon. symbian ide symbian oda. tudnam ki es mennyit hasznal ki belole... mer amit en hasznalok: nagy memoria, bluetooth, mp3, wap, gprs, internet, telefonalas, sms, mms stb abban az S700i atom biztos. 6230is az volt. nezd 6630 az en szememben ronda, nagy, fako a kijelzoje es a fentebb leirtak. ya es uj megbizhato sw? majd fel ev mulva talan... ez nokia:-)

ya es probalj meg kicsit magyarosabban irni heber akcentus nelkul koszi.


johnny3650 írta:
K.Zolee írta:
megneztem ebben a fukar boltban 175 ezer... mar itt mosolyogtam... S700i-mmel hasonlitgattam volt ra negyed oram... hat nem cserelnek meg ha fizetnenek se. fenykepezoje szentem sokkal gyengebb mint S700i-je... S700i-n rengeteg beallitas van. ezen semmi kb. nekem nem tetszett.. sablon symbian nokia a kor alapveto kovetelmenyeivel semmi. 109 a plazaban a vodafone boltban


"White poweres" csáfó miért fikázod a "telkómat" mikor még szinte a kezedben sem volt,ya és 1 symbianos telkót ne hasonlíts össze 1 nem symbianos(sonyfos s700al) mert kuncognom kell, akkor a kulönbség a 6630as javára...ya 1ébként 220mhz a procija nem 200 ya,benchmark teszten 989et teljesített a kisikém,kiváncsi lennék a "white poweres" csáfó s700a mennyit tudna 200at :) ?!
Remélem mihamarabb kihoznak 1 Tökéletesebb szoftver 6630ra ,mert ez a mostani még a txt fileok ékezetes karaktereit sem ismeri fel amit annó már a 3650is tudott!


szer. dec. 22, 2004 8:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
megneztem ebben a fukar boltban 175 ezer... mar itt mosolyogtam... S700i-mmel hasonlitgattam volt ra negyed oram... hat nem cserelnek meg ha fizetnenek se. fenykepezoje szentem sokkal gyengebb mint S700i-je... S700i-n rengeteg beallitas van. ezen semmi kb. nekem nem tetszett.. sablon symbian nokia a kor alapveto kovetelmenyeivel semmi. 109 a plazaban a vodafone boltban


"White poweres" csáfó miért fikázod a "telkómat" mikor még szinte a kezedben sem volt,ya és 1 symbianos telkót ne hasonlíts össze 1 nem symbianos(sonyfos s700al) mert kuncognom kell, akkor a kulönbség a 6630as javára...ya 1ébként 220mhz a procija nem 200 ya,benchmark teszten 989et teljesített a kisikém,kiváncsi lennék a "white poweres" csáfó s700a mennyit tudna 200at :) ?!
Remélem mihamarabb kihoznak 1 Tökéletesebb szoftver 6630ra ,mert ez a mostani még a txt fileok ékezetes karaktereit sem ismeri fel amit annó már a 3650is tudott!


szer. dec. 22, 2004 1:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Talált már valaki olyan oldalt, ahol kifejezetten 6630-re vannak progik? Ha van ilyen, akkor irjátok meg lécci! Köszi


kedd dec. 21, 2004 22:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ilyen 1-2 honapos hasznaltak vannak 95 korul... zsir uj 110 alatt nincs...


kedd dec. 21, 2004 22:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
haat:-) 1,5 hete kerult forgalomba a 6630 most en 95ert tudok:-) plazaban voda boltban 1 ev garral 109...


Jaja, de garival (normal Nokia garival) 110 alatt nem kapsz, viszont S700-at mar lattam SE garival 85-ert.. :)

De ez nem a ki tud olcsobb aron telot verseny :)

Szemely szerint en orulok, ha olcsobba valik, mert igy gyorsabban elterjed es hamarabb elkezdenek specifikus szoftvereket fejleszteni ra..


kedd dec. 21, 2004 21:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
haat:-) 1,5 hete kerult forgalomba a 6630 most en 95ert tudok:-) plazaban voda boltban 1 ev garral 109...


kedd dec. 21, 2004 20:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
[quote="ne felejtsuk el hogy hw-sen nem tud annyit a 6630 kameraja... de nezd smartphone? haat... en nekem volt sok symbianos nokiam... nem kene... majd veszek egyet 2 honap mulva 60ert...:-) ertekallosag a legjobb[/quote]

- Hardveresen a 6630-as kameraja jobb, ezert tud alapbol, szoftveres hokuszpokuszok nelkul jobb kepet kesziteni..

- 2 honap mulva nem valoszinu, hogy veszel 60000-ert 6630-ast, viszont nem kizart, hogy Voda akcioban vehetek 70 Ft-ert S700-ast :)
SE telok messze nem ertekallok :)


kedd dec. 21, 2004 19:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Hiába van a f*sza kijelző, ha a teló sz*r! Inkább legyen egy "rosszabb kijelző"(szerintem a Nokia kijelzője még kielégíti egy átlagember elvárásait),de logikus felépítésű menüvel ellátott Nokia telóm!

A smartphone végletekig testreszabhatósága engem jó érzéssel tölt el, hiszen ezrével válogathatok a programok, kiegészítő alkalmazások (a teló hibái evvel orvosolhatóak) közül!
8)


kedd dec. 21, 2004 19:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ya es a 2 telefon kijelzojet egy lapon se emlegessuk...


kedd dec. 21, 2004 19:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
De ne felejtsuk el, hogy ez egy Symbian alapu telo, par honap es lehet, hogy olyan kameraalkalmazas kerul megirasra hozza, hogy az S700 tulajok fogjak csorgatni a nyalukat..
ne felejtsuk el hogy hw-sen nem tud annyit a 6630 kameraja... de nezd smartphone? haat... en nekem volt sok symbianos nokiam... nem kene...

majd veszek egyet 2 honap mulva 60ert...:-) ertekallosag a legjobb


kedd dec. 21, 2004 19:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
megneztem ebben a fukar boltban 175 ezer... mar itt mosolyogtam... S700i-mmel hasonlitgattam volt ra negyed oram... hat nem cserelnek meg ha fizetnenek se. fenykepezoje szentem sokkal gyengebb mint S700i-je... S700i-n rengeteg beallitas van. ezen semmi kb. nekem nem tetszett.. sablon symbian nokia a kor alapveto kovetelmenyeivel semmi. 109 a plazaban a vodafone boltban


Azert el kene donteni, hogy fenykepezogepet akar az ember, vagy mobiltelefont :)

Egy programokkal szabadon fejlesztheto, 200 MHz-es procival rendelkezo, 3G-s smartphone-t nem lehet osszehasonlitani egy sima mobillal.

Azert arra kivancsi lennek, hogy mikeppen tudtad megnezni negyed ora alatt egy GSM boltban, hogy milyen kepeket keszit :)

Mar irtam, hogy a 6630-as fenykepezoje sokkal jobb kepeket keszit alapbeallitasokkal. Ha mindket teloval elcsatogtatsz siman par kepet, akkor a 6630-as kepminosege sokkal jobb. Az s700 akkor kezd elni, ha ertesz valamit a fotozashoz es a beallitasokkal tudsz jatszani, akkor nagyon szep kepeket keszit. De nappali fenyben meg ekkor sincs sok kulonbseg a ket keszulek kozott. Ahol a 6630 vegleg lemarad, az az esti, szurkuleti kepek keszitese, itt mar hianyzik az a fejlett szoftver, ami az S700 rendelkezesere all.
De ne felejtsuk el, hogy ez egy Symbian alapu telo, par honap es lehet, hogy olyan kameraalkalmazas kerul megirasra hozza, hogy az S700 tulajok fogjak csorgatni a nyalukat..


kedd dec. 21, 2004 18:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
megneztem ebben a fukar boltban 175 ezer... mar itt mosolyogtam... S700i-mmel hasonlitgattam volt ra negyed oram... hat nem cserelnek meg ha fizetnenek se. fenykepezoje szentem sokkal gyengebb mint S700i-je... S700i-n rengeteg beallitas van. ezen semmi kb. nekem nem tetszett.. sablon symbian nokia a kor alapveto kovetelmenyeivel semmi. 109 a plazaban a vodafone boltban


kedd dec. 21, 2004 18:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Nálam van egy tella kölcsön! Valóban álom ez a gép! Nekem amúgy 6600-m van, de ez sokkal kezesebb a vékonysága miatt! A 6600-ban - általam - tapasztalt gyerekbetegségeket kijavították, "körbe" lehet menni a menübenm végtelen számú hívócsoportot és profilt lehet létrehozni, nem késik a fényképező az exponálással. Még nem volt időm tüzetesen mindent végignézni és próbálni rajta, de hamarosan megteszem majd ezt is, mert együtt karácsonyozunk és szilveszterezünk, úgyhogy lesz rá időm. Ha van kérdés, írjatok!

Üdv és kellemes karácsonyt mindenkinek! :D


kedd dec. 21, 2004 15:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Én lesz*rom, hogy mikor lesz ez a telefon a t-mobilnál :D (meg a többi szolgáltatónál)Mert pre paid-be úgy se lesz a többi az meg engem nem érint.(ja és ki tudja , hogy mennyiért adná előfizuba a t-mobile 120ér? :mrgreen: ?)


vas. dec. 19, 2004 15:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
@!

Ebben sajnos igazad van! Csak pont az a baj, hogy sajnos az emberek ilyen birkák, hogy bármit meg lehet velük csinálni! (tisztelet a kivételeknek!) Egyébként csak azért gondoltam erre a történetre, mert többen is írták régebben itt a topicban, hogy megvárják, amíg kijön szolgáltatónál a tella és jó lett volna, ha ennek valami nyoma is marad! No, de mindegy! Ebben az esetben legfeljebb nem irányítom ide a nokiásokat, mert nem lesz miért! :(


vas. dec. 19, 2004 14:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
gegi, ez azért eléggé gyerekes amit mondasz :D
Egyrészt ha valaki meg fogja venni, meg fogja venni akkor is ha Te az ellenkezőjére kéred, és van aki nem fog venni, mert drágának tartja. Gőgből szerintem csak minimális ember nem venné meg. És Nokiának ebből úgyis több bevétele lesz...


vas. dec. 19, 2004 14:02
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Tuvok írta:
Nekem is sikerült kezembe fogni egy példányt és nagyon tetszett. Egyetértek azzal, hogy egyáltalán nem recseg. Viszont a videofelvételben borzalom volt. A felvétel folyamatos, viszont nagyon ronda. A 3D effektek tetszetősek, és a telefon nagyon gyors.


De ha feltelepítessz egy igazi rögzítő progit, az sokkal szebb lesz, pláne hogy ilyen gyors procija van a telcsinek. Nem tudom pontosan, de nem véletlenül 3GP-be rögzített a telcsi? Mert az tényleg gáz (de lehet hogy nem 3gp).


vas. dec. 19, 2004 12:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Ebben van némi igazság, csak pont most talán jobban felfigyelnének rá, mert nekm van olyan ismerősöm, aki a kamera miatt 6630-at akart karácsonyra, de miután ki****tak vele, mert nincs a szolgáltatónál, ezért vett egy Sony-Ericssont! Ezzel pedig bevételtől esett el a Nokia, mert karácsony előtt tuti, hogy nem csak az én haverom volt ilyen helyzetben! Szerintem... :D


vas. dec. 19, 2004 11:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Az aki megteheti ált pont fordítva szokott lenni,h inkább aki megteheti,az veszi függetlenül,akinek meg úgyis csak 1 adott kártyával használja,az a szolgáltatónál.
Persze teljesen értem,mit akartál írni,de az csak onnantól reális,amikor el kezdi forgalmazni a szolgáltató.Akkor már választhatsz,hogy függetlne/lockos.De sajna azzal,hogy majd egyszer a szolgáltatónál fogod venni,nem tudod gyorsítani azt az időt,amíg odakerül a szolgáltató polcaira.Persze mindenkinek jobb lenne,ha már ott is lehetne kapni :)


vas. dec. 19, 2004 11:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Nem erre gondoltam én sem, hanem arra, hogy aki megteheti, az majd csak a szolgáltatótól vegyen - bár már most is sokan vagyunk ilyenek. A Ferraris történethez ennek semmi köze, mert Ferrarit úgysem vennél, ezen a fórumon viszont azért vagyunk fenn, mert szinte mindannyian szeretnénk egy 6630-ast! Én csak annyit javasoltam, hogy várjunk ki és vegyük majd meg a szolgáltatónál! Haptákba természetesen senki sem fog állni miattunk, de van egy szép nagy létszámmal dolgozó osztály a Nokiánál is, melyet marketing osztálynak hivnak és ha valamilyen módon eljut hozzájuk, hogy potenciális vásárlók "bojkottálnak", akkor az azért el fogja gondolkodtatni őket!


vas. dec. 19, 2004 11:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
gegi írta:
Tisztelt Fórumtársak!

Ezúton bojkottra szólítanék fel mindenkit!...


Ez sajna az a kategória lenne,mint ami anno terjedt mailben,hogy tiltakozzunk a ferrari magas árai ellen!Ne vegyen senki ferrarit! :mrgreen:

Vagyis nem lenne sok foganatja :( És valszeg hiába kezdenénk el pattogni a szolgáltató felé,max azt mondaná,hogy lesz majd ekkor és pont.Ha meg nagyon kell,vegyél a nokiától.De azt nem várhatjuk,hogy haptákba vágja magát és kedden már szállítja is a telcsiket a boltokba :roll:


vas. dec. 19, 2004 11:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Tisztelt Fórumtársak!

Ezúton bojkottra szólítanék fel mindenkit! Tegnap ugyanis megtudtam, hogy a szolgáltatóknál azért nem kapható még a tella, mert a Nokia nem adja ki nekik forgalmazásra, hogy a karácsonyi "aranybánya" alkalmával ő adhassa el 170 rupeszért és ne a szolgáltatóktól nyomott (én inkább emberinek mondanám) áron! Ez ugyan T-mobile-os info, úgyhogy leellenőrzöm hétfőn, de azért ha így van, akkor Nokia ide vagy oda, elmehetnek melegebb éghajlatra. (Egyébként könnyen elképzelhetőnek tartom a dolgot, mivel már itt is beszéltünk a Nokia "lenyúlósságáról"!)


vas. dec. 19, 2004 8:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Where no man has gone before...
Hozzászólás 
Nekem is sikerült kezembe fogni egy példányt és nagyon tetszett. Egyetértek azzal, hogy egyáltalán nem recseg. Viszont a videofelvételben borzalom volt. A felvétel folyamatos, viszont nagyon ronda. A 3D effektek tetszetősek, és a telefon nagyon gyors.


vas. dec. 19, 2004 6:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
yo de az nokia... a nokianak meg nincs kulon reszlege ami digi fenykepezot gyart... ebben azert joval elorebb tart az SE


szomb. dec. 18, 2004 23:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Én tegnap szórakoztam a Mammut Saturn-ba egy 6630-al, egész kellemes az összerakási minőség (gondolom azért ennél sokkal jobb mert elégé le volt harcolva). BT átküldtem magamnak pár tesztképet majd összevetem az S700i-vel bár úgy látom, hogy nokia világosabb és ekvésbé zajosabb képet készít, mint az SE viszont minimális a beállítási lehetőségei és a színei sem az igaziak...


szomb. dec. 18, 2004 9:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Nem konkrét dologra gondoltam, bár az igen konkrétan tudna érdekelni, hogy a magyar szolgáltatók mikor méltóztatnak végre bevezetni a telót! :D


szomb. dec. 18, 2004 6:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ma a westendes Nokia boltban a pultos srác egy 6630-sal szórakozott igencsak aktívan :)


szomb. dec. 18, 2004 0:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Breakk írta:
Hi, 1 kérdés: Ha én 7végén németben veszek egy ilyet a vodafonnál kártyával 150euroért akkor jól jártam? 8) 8) 8) 8) Mert most nézem az árakat és annyi kártyával. Vicces hogy a 7610 az meg 200euro.


Ezt a "kártyával"-t úgy mondod, mintha ez a teló kapható lenne prepaid kártyával is, pedig erről szó sincs. Eléggé benézted, ha így gondolod.
Olvasd el még egyszer:

http://www.vodafoneshop.de/shop/detail/ ... en_id=2822

inkl. Vodafone UMTS-SpezialPaket 200** - ez kerülte el a figyelmedet. (Ez a csomag 45 euró/hó fix költséget biztosan jelent és Te mint külföldi, ha nincs letelepedési engedélyed, nem vehetsz ilyen csomagot)

Breakk írta:
Szóval ha vennék 1 ilyet kint akkor az itthoni nokiánál arra ráraknak nekem egy **** szoftot nem? Meg állítólag kint amit kártyával adnak tellát az független, erről tud vki vmit? :shock:


Nokiánál egyelőre szerintem nem. Talán ha valakinek van egy Zulea-féle Phoenix boxa vagy FPS8, 6630 fejjel. Nem sokan lehetnek. Szerintem :)


pén. dec. 17, 2004 23:45
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
gegi írta:
Gyerekek!

Innám az újabb infoitokat és mindent a 6630-ról, de már jó ideje senki semmit nem ír! :o


Mire vagy kivancsi?


pén. dec. 17, 2004 23:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Gyerekek!

Innám az újabb infoitokat és mindent a 6630-ról, de már jó ideje senki semmit nem ír! :o


pén. dec. 17, 2004 19:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Breakk írta:
Hi, 1 kérdés: Ha én 7végén németben veszek egy ilyet a vodafonnál kártyával 150euroért akkor jól jártam? 8) 8) 8) 8) Mert most nézem az árakat és annyi kártyával. Vicces hogy a 7610 az meg 200euro. Szóval ha vennék 1 ilyet kint akkor az itthoni nokiánál arra ráraknak nekem egy **** szoftot nem? Meg állítólag kint amit kártyával adnak tellát az független, erről tud vki vmit? :shock:

Ja és vmi rokon vagy mi veszi meg mer nem lehet neked tellát venni szolgáltatónál(ha magyar államporgár vagy én úgy értem :D )


szer. dec. 15, 2004 17:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Breakk írta:
Hi, 1 kérdés: Ha én 7végén németben veszek egy ilyet a vodafonnál kártyával 150euroért akkor jól jártam? 8) 8) 8) 8) Mert most nézem az árakat és annyi kártyával. Vicces hogy a 7610 az meg 200euro. Szóval ha vennék 1 ilyet kint akkor az itthoni nokiánál arra ráraknak nekem egy **** szoftot nem? Meg állítólag kint amit kártyával adnak tellát az független, erről tud vki vmit? :shock:
Mi va a vodkafonnál 150 euró "vitamaxsal"??Ha igen akkor vegyél nekem is adok ére monduk 300eurót :lol:


szer. dec. 15, 2004 17:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 190
Hozzászólás 
Hi, 1 kérdés: Ha én 7végén németben veszek egy ilyet a vodafonnál kártyával 150euroért akkor jól jártam? 8) 8) 8) 8) Mert most nézem az árakat és annyi kártyával. Vicces hogy a 7610 az meg 200euro. Szóval ha vennék 1 ilyet kint akkor az itthoni nokiánál arra ráraknak nekem egy **** szoftot nem? Meg állítólag kint amit kártyával adnak tellát az független, erről tud vki vmit? :shock:


szer. dec. 15, 2004 17:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Megkérdeztem a Nokia boltban a Bluetooth billentyűzetet. Ezek nem normálisak! 36 ropit akarnak elkérni azért a ****! Reméljük valaki fog készíteni utángyártottat, ami jóval olcsóbb lesz, bár kisebb gsm boltokban a Nokiánál 30-ba kerülő headset is csak 16. Valóban undorító lenyúlós banda ez a Nokia!


hétf. dec. 13, 2004 20:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
szentem a westel akkor fogja kihozni amikor lesz egy stabil sw amit attudnak rozsaszinbe tenni... addig nem hiszem... meg a voda is live al fogja hozni.


hétf. dec. 13, 2004 15:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
Asszem a netfrontot lehet úgy konfigolni hogy memória kártyára cach-eljen!


hétf. dec. 13, 2004 0:31
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"ezt nem értem, és nem is így van"

Ez pedig igy van, nezd meg egy filemanagerrel es az AppMan-nal, a ket adat mindig egyezik..
Es mivel a bongeszo a cache-t a D:-re teszi, igy szepen elfogyasztja a memoriat..


vas. dec. 12, 2004 22:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
@ írta:
Srácok, keveritek a szezont a ****!
RAM és ROM között van különbség!!!
RAM: a heap memória, mint a sz.gépekben
ROM: olyan memória ahol adatot tárolsz és 'nem felejt'. Mint a merevlemez a PC-kben


Ezt en is pontosan tudom :)
Bar azert 6630-on van egy kis kavarc is, ugyanis a HEAP memory-at latod mint drive is, o a D: meghajto. (nezd meg a szabad memoria meretet es nezd meg a D: meretet, mindig egyezni fog..)

------

Ha netezeskor elfogy a Heap, akkor az a belso bongeszo hibaja, valoszinu majd javitjak, de addig is probalj ki alternativ lehetosegeket (Opera, Doris, NetFront) hatha azokkal nem jon elo a hiba..


"Bar azert 6630-on van egy kis kavarc is, ugyanis a HEAP memory-at latod mint drive is, o a D: meghajto. (nezd meg a szabad memoria meretet es nezd meg a D: meretet, mindig egyezni fog..)"

ezt nem értem, és nem is így van


vas. dec. 12, 2004 21:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
@ írta:
Srácok, keveritek a szezont a ****!
RAM és ROM között van különbség!!!
RAM: a heap memória, mint a sz.gépekben
ROM: olyan memória ahol adatot tárolsz és 'nem felejt'. Mint a merevlemez a PC-kben


Ezt en is pontosan tudom :)
Bar azert 6630-on van egy kis kavarc is, ugyanis a HEAP memory-at latod mint drive is, o a D: meghajto. (nezd meg a szabad memoria meretet es nezd meg a D: meretet, mindig egyezni fog..)

------

Ha netezeskor elfogy a Heap, akkor az a belso bongeszo hibaja, valoszinu majd javitjak, de addig is probalj ki alternativ lehetosegeket (Opera, Doris, NetFront) hatha azokkal nem jon elo a hiba..


azért nem ennyire bonyolult a probléma, hogy most kelljen az alapfogalmakról könyvet írni

tapasztalat hogy 6600-hoz képest jobban igénybeveszik a RAM-ot a futó alkalmazások, főleg a böngészők

az összes "alternatív" lehetőség fent van a telefonomon s mindegyik régebbi verziói is kipróbálva. legjobban a Doris gazdálkodik a heap -el, de ugye a Doris így van megírva... mondjuk annyit is ér
s még ami furcsa, hogy a webviewer is eszi a memóriát (még ha csak 1oldal van kijelölve hogy tárolja) eddigi telókon jobban "viselkedett"


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki szomb. jan. 08, 2005 20:17-kor.



vas. dec. 12, 2004 21:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás Re: hol mennyiért?
"Qwerty te hol vetted és mennyiért?120ért hol kapom?"

http://mobiltelefonok.gportal.hu/

"És milyen érvet tudtok felhozni amellett hogy ilyet vegyek,ne pedig 7610est?"

Szebb, gyorsabb, sztereo, jobb fenykepezo :)
Olvass vissza irtam par sort mar rola..


vas. dec. 12, 2004 20:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 22:41
Hozzászólások: 14
Hozzászólás hol mennyiért?
Qwerty te hol vetted és mennyiért?120ért hol kapom?
És milyen érvet tudtok felhozni amellett hogy ilyet vegyek,ne pedig 7610est?köszi puszi :roll:


vas. dec. 12, 2004 19:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
QWERTY, oksa elhiszem hogy tudod hogy mi a dörgés. Igen, sajna én is tudom és ütköztem párszor ezzel a dologgal, hogy az emberek nkeverik a memóriákat...


vas. dec. 12, 2004 19:26
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség