Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 14:22



Hozzászólás a témához  [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 38  Következő
Nokia 6630 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Hozzászólás 
Macika írta:
QwertyQ írta:
Macika:

Ezt en is szerettem volna megkerdezni, az uj 6630-as firmware mivel nyujt tobbet? Csak hibajavitas, vagy van valami konkret valtozas is?


Bevallom, egyelõre nem volt még a kezemben (flashelési célzattal) 6630. De ahogy lesz tapasztalatom, azonnal beszámolok róla.


A Nokia általában nem szokta növelni a feature-ök listáját illetve nem design-olja át a telefonjait két sw release között. Szóval 90% valószínûséggel csak hibajavítást tartalmaz az új sw, amelyek közül néhány látványos, néhány meg megbújik a háttérben. Szerintem inkább a 3G-s részét csinosítgatták, amit meg úgysem használtunk még, bár van néhány látványos hiba az alapmûködésben is...

Macika, nem szertnéd a kezedben látni a nálam lévõ 6630-ast flash-elési célzattal?


kedd jan. 04, 2005 10:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Lassan terjed a 3G-s videotelefonálás
Szerző: Napi | Dátum: 2005-01-03 12:45 | Témakör: IT.telecom | Forrás: Napi Gazdaság

Sokan nehézkesnek tartják a mobil képes beszédet.

Mivel már Európában is működik harmadik generációs mobilhálózat – mégpedig Nagy-Britanniában, a hongkongi tulajdonban lévő "3" nevű szolgáltatóé – gyakorlati tapasztalatok alapján is értékelhető, mennyire nyerte meg a felhasználók tetszését a videotelefonálás lehetősége. Van olyan mobilos, aki megpróbálta, de nehézkesnek találta a lehetőséget, mivel ahhoz, hogy az arcát is lássa a hívott fél, maga előtt kell tartani készülékét, ami menet közben nemcsak kényelmetlen, de balesetveszélyes is. Mások csak akkor szoktak rá a képtelefonálásra, amikor már nemcsak nekik, de házastársuknak és gyermekeiknek is 3G-s készülékük volt, így legalább egymást láthatták telefonálás közben. Érdekes tapasztalatokat szerzett Scott Richardson szabadúszó fotós, aki ausztráliai útjára eredetileg azért vitt magával harmadik generációs mobilt, hogy azon láthassa családtagjait. Menet közben azon vette észre magát, hogy ehelyett arra használja a különleges zsebtelefont, hogy lehetséges fotózási helyszíneket örökítsen meg, s ezek képét küldje el potenciális megrendelőinek. "Állati hatékony, hogy a folyó munka közben előkészíthetem a következőt" – összegezte tapasztalatait. Az is eltért a terveitől, hogy családtagjaival beszélgetve nem elsősorban képtelefonként használta a készülékét, hanem olyan segédeszközként, amellyel például egy üzletben megmutathatta feleségének a kínálatot. Ezzel biztosíthatta, hogy még véletlenül se vigyen haza olyan ajándékot, amivel mellétrafál – derül ki a Financial Times cikkéből.

Bob Fuller, a "3" brit menedzsmentjének tagja azonban egyértelműen elsősorban munkaeszközként használja a képtelefont (és csak ezt követően, részben szórakozásra). Mint mondja, előnyben részesíti a személyes beszélgetéseket, ezért elektronikus levelezés helyett is inkább felhívja kollégáit, és szó szerint szemtől szemben beszéli meg velük az aktuális problémákat. "Olyan a különbség, mint a rádióhallgatás és a tévénézés között – mondja. "Emellett, szemben a már régóta használatban lévő vezetékes videokonferencia-megoldásokkal, amelyek helyhez kötöttek és feltételezik, hogy a beszélgetés előtt mind a két vagy több fél elfoglalta a helyét a maga készüléke előtt, a 3G-s videotelefonálás nem helyhez és időhöz kötött, lehetővé teszi, hogy bárkit elérjen és lásson az ember, bármikor." Fontos előnye még az újdonságnak, hogy dolgokat is megmutathatnak egymásnak a munkatársak, amivel sok faxváltás, postai levelezés megspórolható. Fuller szabadidejében a kedvenc focicsapatának meccsösszefoglalóit tölti le 3G-s készülékeire, amelyek az angol liga meccseinek lefújását követően percekkel már elérhetők. Négyéves unokájának a születésnapi zsúrjára nem tudott hazamenni Hongkongba, így abba is videotelefonon pillantott bele, mint mondta, könnyező szemekkel.

Szakértők összességében három olyan tényezőre hívják fel a figyelmet, amelyek segíthetik a mobil-képtelefonálás fejlődését. Az első, hogy ahelyett, hogy egymást néznék beszélgetés közben, inkább megmutatnak egymásnak különböző dolgokat az emberek. Ezt egyes mobiloperátorok már fel is ismerték, és azzal reklámozzák a mobilvideózást, hogy ezzel a felhasználó láttathatja barátjával, ismerősével, amit ő lát éppen. További fontos körülmény, hogy a tapasztalatok szerint akkor kezdenek a lehetőség iránt érdeklődni az egyes szolgáltatók ügyfelei, amikor már a felhasználók legalább 25 százaléka rendelkezik 3G-s készülékkel. Ez egyfajta kritikus tömeg ahhoz, hogy legyenek olyanok, akikkel meg lehet osztani a képi információkat. Végül segíteni fogja a videotelefonálást, hogy számos cég fejleszt olyan adatkártyákat, amelyeket laptopba helyezve a hordozható gép mintegy harmadik generációs mobiltelefonná is válik. A nagyobb képernyő élvezhetőbbé teszi a képi üzenetváltásokat.

http://it.news.hu/rios3_content.php?mod=10&id=10272


kedd jan. 04, 2005 7:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
Macika:

Ezt en is szerettem volna megkerdezni, az uj 6630-as firmware mivel nyujt tobbet? Csak hibajavitas, vagy van valami konkret valtozas is?


Bevallom, egyelőre nem volt még a kezemben (flashelési célzattal) 6630. De ahogy lesz tapasztalatom, azonnal beszámolok róla.


kedd jan. 04, 2005 0:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
Macika:

Ezt en is szerettem volna megkerdezni, az uj 6630-as firmware mivel nyujt tobbet? Csak hibajavitas, vagy van valami konkret valtozas is?


hétf. jan. 03, 2005 23:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
tudom en nagyon jol:-)
kerdesem az lenne, most ez a 3G teljesen uj halo lesz uj elofizu es miegymas kell? lehetoseg lesz gsm 3g roaming ra? vagy ugy lesz mint 0660 es gsm?


Infrastruktúrájában teljesen új dolog lesz, mind a bázisállomás, mind a központ oldalon. Az utóbbinál ugyan felhasználásra kerülnek a régi elemek, de alapvetõen azért, hogy a 2G rendszerekkel ne szûnjön meg a kapcsolat. Ergo teljesen új hálózatot kell felépíteniük a szolgáltatóknak...
A 3G-re elvileg intelligesebb SIM kártyák (USIM) állnak rendelkezésre bõvebb funkciókkal, de a hagyományos kártyákkal is mûködhet a rendszer, csak akkor elveszted az USIM nyújtotta elõnyöket.
A telefonok elvileg képesek mindkét hálózatra egyidejûleg csatlakozni és a szimpatikusabbon forgalmazni. Térerõ csökkenésekor mindkét irányba lehetséges a handover, tehát teljesen átjárható egymás között a 2G és a 3G hálózat. És persze majd a késõbbiekben bizonyára lesz 3G roaming is a külföldi hálózatokkal.

Más: Macika! Jól olvastam, hogy te képes vagy valamivel újabb sw-rel megáldani a 6630-asomat, mint ami most rajta van? Eléggé csiga sms írásakor, meg a múltkor elhagyta az agyát mms küldés közben...


hétf. jan. 03, 2005 23:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
tudom en nagyon jol:-)
kerdesem az lenne, most ez a 3G teljesen uj halo lesz uj elofizu es miegymas kell? lehetoseg lesz gsm 3g roaming ra? vagy ugy lesz mint 0660 es gsm?

gabesszzg írta:
K.Zolee írta:
na majd vmi szaki kiokosit bennunket:-)
K.Zolee varja naon a 3G-t lesz nagy biznisz...

CineDOG írta:
Ami képeket láttam a 3G ázsiai telókról, nem kínai betűk voltak rajtuk, hanme rendes abc.
ű
Szerintem is nagy biznisz angliábol behozni és itt eldani(komoly) :D


hétf. jan. 03, 2005 21:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
na majd vmi szaki kiokosit bennunket:-)
K.Zolee varja naon a 3G-t lesz nagy biznisz...

CineDOG írta:
Ami képeket láttam a 3G ázsiai telókról, nem kínai betűk voltak rajtuk, hanme rendes abc.
ű
Szerintem is nagy biznisz angliábol behozni és itt eldani(komoly) :D


vas. jan. 02, 2005 21:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Kedvenc oldalam. És angol a betüi. 90%-ba
Láttam már japán bil s700-at.

http://www.pgcw.com/


vas. jan. 02, 2005 21:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
na majd vmi szaki kiokosit bennunket:-)
K.Zolee varja naon a 3G-t lesz nagy biznisz...

CineDOG írta:
Ami képeket láttam a 3G ázsiai telókról, nem kínai betűk voltak rajtuk, hanme rendes abc.


vas. jan. 02, 2005 21:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ami képeket láttam a 3G ázsiai telókról, nem kínai betűk voltak rajtuk, hanem rendes abc.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CineDOG vas. jan. 02, 2005 21:22-kor.



vas. jan. 02, 2005 21:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ez egy erdekes kerdes... ezen meg szentem senki nem gondolkodott el komolyabban:-) yo de zsolti megis mit kezdunk itt a kinai billes tellel?:-) yo biztos van olyan amiben van angol, de ne feledjuk az egy teljesen mas vilag... elmeletben egyebkent ugyanannak kene lennie. ugy hirdetik mindenhol hogy 3G es nem kulon frekvenciankent...

CineDOG írta:
Egyátalán.... ez a 3G egy világ kompatibilis dolog, vagy olyan mint a gsm, hogy ott ilyen, amott olyan?

Mert ha világon mindenhol ugyanolyan, és minden 3G teló megy mindenhol, akkor a japán, koreiai fejlesztések ide is eltudnak kerülni, és még használhatók is lesznek. :)


vas. jan. 02, 2005 20:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Nekem azt irtam vki hogy igen szabványos mindegyik (szerintem meg nem mer vannak kulombozo szabványu hálozatok de én ezt nem értem annyira azér vki javitson ki)


vas. jan. 02, 2005 20:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Egyátalán.... ez a 3G egy világ kompatibilis dolog, vagy olyan mint a gsm, hogy ott ilyen, amott olyan?

Mert ha világon mindenhol ugyanolyan, és minden 3G teló megy mindenhol, akkor a japán, koreiai fejlesztések ide is eltudnak kerülni, és még használhatók is lesznek. :)


vas. jan. 02, 2005 20:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
yaya mire itt a videotelefonalas es a 3g kiforrott dolog lesz es mindennapos a 6630 elavult lesz... remelem mire oda jutunk osszeszedi magat a nokia es hoz vmi hasznalhato telcsit.


vas. jan. 02, 2005 20:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Hat ja eleinte drágáklesznek a percdijak meg a telefonok is (lásd külföld)és amikor rájönnek hogy nem akkora a kereslet rá akkor lentebb viszik(megint lásd kulfold).Ja meg igen mire mindenkinek 3gs dolga lesz addig még sok viz lefolyik a dunán(nem minden ismerosomnek van 7610 szintu mobilja pedig ez már nem is nagy szám)


vas. jan. 02, 2005 19:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
igen itt a leheten van a hangsuly... mire itt olyan minosegu 3g halozat lesz, ahol csont nelkul fog menni... mire itt olyan arban lesz, nem egy es nem 2 honap hanem hosszu evek fognak eltelni... kepzelem a voda 3g halojat mikor a tesztidoszakban ingyen nyomja a video telefonalast szokasa szerint mi leszunk a beta userek:-)


vas. jan. 02, 2005 13:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Na ebben egyetértünk.
Mire a pórnép videotelefonálgatni fog, addig még sok év fog eltelni.
Viszont nagyon jó/hasznos dolog lehet. :)


vas. jan. 02, 2005 12:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
meg benne se vagyunk a 3g-ben. majd amikor lesz meglatjuk, hogy is fog mukodni. de ez a video telefonalas egy extra... nem lesz ez annyit hasznalva foleg szentem majd az irgalmatlan magas ara miatt... nem erdemes josolni mi lesz, mert majd ha itt lesz kiderul hogy mukodik.


vas. jan. 02, 2005 12:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Mobilio írta:
bevallom nehezen tudom elképzelni hogy a telefont magam előtt tartva videotelefonáljak az utca közepén vagy a kocsiban ülve. az már reálisabb hogy az irodában vagy otthon asztalnál ezt teszem. és szerintem ha az utcán magam előtt tartva videotelefonálnék akkor a zaj miatt és persze hogy ne hallja mindenki bluetoot headset is kell. zsinóros fülhallgatóval elég cikis lenne. szóval az a lényeg, hogy valóban nem bárhol és bármikor fognak az emberek videotelefonálni.

Ja ez igen érdekes lesz mikozben a barátnod modjuk vetkozik neked és te látod a telefonon keresztül mikozbe a metron ulsz(bocs ez hulye pl volt) ja szal ez sokszor ez majd lehet elég kinos meg gáz de mind1 majd meglátjuk


vas. jan. 02, 2005 0:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
bevallom nehezen tudom elképzelni hogy a telefont magam előtt tartva videotelefonáljak az utca közepén vagy a kocsiban ülve. az már reálisabb hogy az irodában vagy otthon asztalnál ezt teszem. és szerintem ha az utcán magam előtt tartva videotelefonálnék akkor a zaj miatt és persze hogy ne hallja mindenki bluetoot headset is kell. zsinóros fülhallgatóval elég cikis lenne. szóval az a lényeg, hogy valóban nem bárhol és bármikor fognak az emberek videotelefonálni.


vas. jan. 02, 2005 0:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Odo írta:
@ írta:
A Nokia első 3G-s telója a 6650-es volt...
Ezt a videotelefonálásos kétkamerás dolgot nem értem. Nem mondom hogy így a legjobb, de egy telefonnal jóformán csak nyugodt körülmények között, csendben, asztalnál ülve lehet videotelefonálni. Szóval azért ez nem egy olyan nagy tragédia. szerintem...

Igaz, tényleg az volt.
Akkor az összes többi 3gs teló csak parádéból alkalmas videotelefonálásra.

Igazábol szerintem még tökmind1 mert még egy ideig ugyse lesz itt 3g :( Amugy amikor meg lesz akkor aki ilyet vesz használ az ugy is leszarja hogy ez a dolog igy van megcsinálva mer akkor már egy fabaktkát se fog érni.


vas. jan. 02, 2005 0:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
@ írta:
A Nokia első 3G-s telója a 6650-es volt...
Ezt a videotelefonálásos kétkamerás dolgot nem értem. Nem mondom hogy így a legjobb, de egy telefonnal jóformán csak nyugodt körülmények között, csendben, asztalnál ülve lehet videotelefonálni. Szóval azért ez nem egy olyan nagy tragédia. szerintem...

Igaz, tényleg az volt.
Akkor az összes többi 3gs teló csak parádéból alkalmas videotelefonálásra.


szomb. jan. 01, 2005 20:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Hősiesen bevallom, még sose éreztem ingerenciát videotelefonálásra, igy az asztali telefonáláson kivül más alternativa nem jutott eszembe. :)


szomb. jan. 01, 2005 19:26
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
@ írta:
A Nokia első 3G-s telója a 6650-es volt...
Ezt a videotelefonálásos kétkamerás dolgot nem értem. Nem mondom hogy így a legjobb, de egy telefonnal jóformán csak nyugodt körülmények között, csendben, asztalnál ülve lehet videotelefonálni. Szóval azért ez nem egy olyan nagy tragédia. szerintem...

Vagy kocsiban a dugó közepette és nemtom az már sztem nem annyira jó avval a batár izével videotelefonálni.


szomb. jan. 01, 2005 18:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Nokia első 3G-s telója a 6650-es volt...
Ezt a videotelefonálásos kétkamerás dolgot nem értem. Nem mondom hogy így a legjobb, de egy telefonnal jóformán csak nyugodt körülmények között, csendben, asztalnál ülve lehet videotelefonálni. Szóval azért ez nem egy olyan nagy tragédia. szerintem...


szomb. jan. 01, 2005 16:24
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
Odo írta:
QwertyQ írta:
"
A voda árai nem mértékadók a live miatt.


ezt azért így nem mondanám...


szomb. jan. 01, 2005 15:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
"Azért az S700 még koszlottan is elegánsabb, mint eme babapiskóta."

Az a kiforditom-beforditom rubik-kocka maximum nevetseges, de nem elegans :)
(Nem veletlen, hogy az elso 3G-s telojat nem illyennek tervezte a SE, visszatertek a clamshell design-hoz, ez a tekergetos kinezet nemigazan valt be, kivancsi vagyok 3-4 honap mulva a kontakthibas s700-asodra meg mindig ilyen buszke leszel? Foleg mikor majd 30-ert se viszik el :) mert a Voda annyiert adja majd Vitamax-al :twisted:

A Nokia első 3gs telója tudtommal egy csepptelefon, ami kb. a piacon is egy csepp volt a tengerbe (7600).
Ha meg már 3G-s telót csinálnak, tervezzék úgy, hogy ne kelljen külön kamerát venniük az embereknek...
Miért lenne egy kiválóan összerakott telefon kontakthibás? A nyitogatós telekre is mindenki ezt mondta, anno a V200-om még egy év múlva is ugyanolyan jó volt, pedig nyúztam rendesen.
A voda árai nem mértékadók a live miatt.


szomb. jan. 01, 2005 13:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
"Azért az S700 még koszlottan is elegánsabb, mint eme babapiskóta."

Az a kiforditom-beforditom rubik-kocka maximum nevetseges, de nem elegans :)
(Nem veletlen, hogy az elso 3G-s telojat nem illyennek tervezte a SE, visszatertek a clamshell design-hoz, ez a tekergetos kinezet nemigazan valt be, kivancsi vagyok 3-4 honap mulva a kontakthibas s700-asodra meg mindig ilyen buszke leszel? Foleg mikor majd 30-ert se viszik el :) mert a Voda annyiert adja majd Vitamax-al :twisted:


szomb. jan. 01, 2005 13:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Odo írta:
QwertyQ írta:
TheDaemon írta:
105-ért akartok egyet? :twisted:


Annyiert csak egy koszlott S700-at adnak most (igaz januar vegen azt megkapod 70-ert is :) )

Azért az S700 még koszlottan is elegánsabb, mint eme babapiskóta.

:D


szomb. jan. 01, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
QwertyQ írta:
TheDaemon írta:
105-ért akartok egyet? :twisted:


Annyiert csak egy koszlott S700-at adnak most (igaz januar vegen azt megkapod 70-ert is :) )

Azért az S700 még koszlottan is elegánsabb, mint eme babapiskóta.


szomb. jan. 01, 2005 11:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Egy másik univerzum
Hozzászólás 
TheDaemon írta:
105-ért akartok egyet? :twisted:


Annyiert csak egy koszlott S700-at adnak most (igaz januar vegen azt megkapod 70-ert is :) )


szomb. jan. 01, 2005 8:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
105-ért akartok egyet? :twisted:


szomb. jan. 01, 2005 2:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
gabesszzg írta:
mint az év első hozzászólója :oops: megkérdezém tőletek hogy kb szerintetek mennyibe fog kerülni jan végén :?:

HIvatalosan nem hinném, hogy 130 alá menne. GSM boltokban 100-110.


szomb. jan. 01, 2005 1:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
stu írta:
Egy páran veled is így vannak...
:D :D :twisted:


szomb. jan. 01, 2005 1:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
mint az év első hozzászólója :oops: megkérdezém tőletek hogy kb szerintetek mennyibe fog kerülni jan végén :?:


szomb. jan. 01, 2005 1:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 20, 2004 9:05
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Egy páran veled is így vannak...


pén. dec. 31, 2004 21:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
mar most az az en szememben:-))) utalom mint a s.z.a.r.t:-)


pén. dec. 31, 2004 11:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
teny... mire ider a 3g a 6630 elavult lesz.


Ez 100% :twisted: :D :lol:


pén. dec. 31, 2004 9:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
teny... mire ider a 3g a 6630 elavult lesz.


pén. dec. 31, 2004 9:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Ez nem így van, én haveri köröm és én is alig várom a 3g-t és a videó telefonálást is!
Nőjünk már fel!
És mire bejön hozzánk a 3g már elavult lesz! (legalábbis Koreába és japánba)
Ez van!! (sajnos) :evil:


pén. dec. 31, 2004 8:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
S700i forever:-)


szer. dec. 29, 2004 21:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Odo írta:
Mobilio írta:
szerintem kár vitázni ezen, mindenkinek más tetszik.....

nem akarok vitázni. Az EDGE nem sokat számít nálunk, az UMTS meg majd... de ha már 3G, elég poénos hogy egy kamera van benne.


nekem számítana az edge mert bp-i vagyok és tmobot használok. a két kamera vagy egy meg számomra ma még olyan mindegy. a videotelefonálás jópofa lehet majd később, bár nem rajongok érte. de tedd fel a kérdést magadnak, kit hívnál fel? szerintem évekig mutatóba alig lesz olyan akivel videotelefonálni lehet majd és még többe is fog kerülni az tuti. amíg az ismerősi köröd videotelefonra cseréli a mobilját addig még sok idő telik el. az adatátvitel inkább érdekelne és azt már induláskor lehet nyomatni esetleg még külföldön is.


szer. dec. 29, 2004 1:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Mobilio írta:
szerintem kár vitázni ezen, mindenkinek más tetszik.....

nem akarok vitázni. Az EDGE nem sokat számít nálunk, az UMTS meg majd... de ha már 3G, elég poénos hogy egy kamera van benne.


szer. dec. 29, 2004 1:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: ~Vác~Acsa~Gödöllő
Hozzászólás 
Miért érzem úgy, hogy megint 1 oldalon keresztül arról fog menni a vita, hogy az s700, vagy a 6630 a jobb??? Pedig csak 5 hozzászólással ezelőtt lett befejezve a vita. :lol:


szer. dec. 29, 2004 0:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Odo írta:
Mobilio írta:

szerintem ma az egyik legjobb mobil ha választhatnék hogy s700 vagy 6630 akkor tuti utóbbi lenne.

Mert miben jobb ez, mint az S700?



szerintem kár vitázni ezen, mindenkinek más tetszik. nekem bejön a formája, nagyon sokat számít, hogy nem kell szétnyitni, mert ha tárcsázni akarok egy számot nem szeretek vacakolni. a kamerája nagyon jó ahogy láttam a fotókat. az oprendszer sokat számít, testreszabható, programok telepíthetők (pl megnézhetők a word csatolmányok is), a telefonkönyve jobb, bővíthető, változtatható. ez nekem nagy gondom a k700-ban, nem tetszik, hogy nem lehet semmit módosítani. előnye az edge ami azért kell ha nagy képeket küldhetsz és később az umts is jól jöhet, de ezt még meglátjuk majd. nálam ezek miatt lenne jobb a 6630.


szer. dec. 29, 2004 0:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Mobilio írta:

szerintem ma az egyik legjobb mobil ha választhatnék hogy s700 vagy 6630 akkor tuti utóbbi lenne.

Mert miben jobb ez, mint az S700?


szer. dec. 29, 2004 0:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: ~Vác~Acsa~Gödöllő
Hozzászólás 
Mobilio írta:
...ha választhatnék hogy s700 vagy 6630 akkor tuti utóbbi lenne.


Vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert mindjárt rád fog "vki" ugrani... :lol:


szer. dec. 29, 2004 0:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
ma volt szerencsém megnézni és hát bizony jól esne egy ilyen telcsi de horror drága így nem lesz egy darabig :(

szerintem ma az egyik legjobb mobil ha választhatnék hogy s700 vagy 6630 akkor tuti utóbbi lenne.


kedd dec. 28, 2004 23:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:

Már én is akartam mondani :)


kedd dec. 28, 2004 22:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nem te izmael hanem dzsonika... folyt ott ahol sam mondta.

QwertyQ írta:
"izmael nem gyoz meg..."
Izmael a neniked.....

"nem fogok a mindennapokban symbiant hasznalni. nem valt be."

Mint irtam, van aki ki tudja hasznalni a plusz lehetosegeket, van aki nem..

"nekem a 6630 formaja nem esik kezre"

Miert, a rubikkocka S700 kezre esik? Na ne szedits..

"es pluszba szeretem ha telcsimnek is jo hosszu a keszenlete"

Nekem 3-4 nap boven eleg..

"es a hozza hasznalt bluetooth headset keszenlete is hosszu."

Erre nem tudok mit mondani, egyreszt nem hasznalok BT headset-et, masreszt, a headset kesszenleti idejehez nem sok koze van annak, hogy milyen telcsihez kapcsolodik..

"ya az s700i a connectben is megelozte a 6630ast"

Ezen en csak mosolyogni tudok..
Nem egy kategoria a ket keszulek.
Ez olyan, mintha azt mondanad, hogy az X-Box megelozte a Dell munkaallomasat..
Az X-box (es a S700 is) egy celeszkoz, csak egy dologra jo, igazabol nem bovitheto, tudasa mindenkor megegyezik azzal, mint amikor kivetted a dobozabol.

A 6630 es barmelyik smartphone olyan mint egy PC, barmikor telepithetsz ra a szuksegletednek megfelelo alkalmazast, ha irodai munkara akarod fogni, akkor egy BT-s keyboard-al es a QuickOffice-al szepen el lehet dolgozni barhol es barmikor, de ugyanilyen konnyen valhat muholdas navigacios eszkozze, vagy akar jatekkonzolla.

Szoval keszsegesen elhiszem, hogy a te igenyeidnek egy S700 boven megfelel, de vannak sokan akiknek az a tudas, amit a SE belepakolt messze nem eleg..


kedd dec. 28, 2004 12:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 38  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség