Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 22:27



Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ] 
Optimális rendszerpartíció méret 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 12, 2004 21:34
Hozzászólások: 335
Hozzászólás 
15 GB. Win XP SP2 + alap programok.Pl.: Nero7,fényképező,szerkesztők,diagnosztikai progik...
Tök gyors.


vas. jún. 04, 2006 19:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 20:13
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
Hí!én is szeretek mindent tiszta lappal kezdeni,és éppenezért sose néztem mekkora partíciót tudok menteni!van egy 50GB-s rendszer;egy 30GB-s átmeneti(letöltések,videók,zenék helye míg ki nem derül mi lesz velük)és egy 160GB-s amire csak az megy ami tuti marad zenék képek videók.bár van az utóbbin egy backup a c-ről,de nemtudom minek szerintem nem fogom felhasználni!és engem zavart mikor a d-re raktam a progikat és a c-n is megjelentek a mappái a prog.filesban.


vas. jún. 04, 2006 12:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Csak szólok, hogy a b (kis B betű) bitet jelent, míg a B (nagy B) jelenti a bájtot.


szomb. jún. 03, 2006 20:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Nekem 40GB, viszont én minden játékot a Program Files-ba rakok, miért? Mert nekem így jó. Emellett még van egy 31+60+25GB-os partícióm!

Javítva... :lol:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hundavid vas. jún. 04, 2006 13:26-kor.



szomb. jún. 03, 2006 20:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Változott a helyzet, 12GB lett a rendszerpartíció.


pén. jún. 02, 2006 14:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 9:26
Hozzászólások: 391
Tartózkodási hely: TiszaNewCity
Hozzászólás 
Nekem is 30 giga.

Hogy miért ? Mert csak :) Az előző winyóm összesen ekkora volt és amikor meglett a 160-as, örömömben adtam neki ennyit :lol:

Na most lehet szidni minket :wink: :wink:


kedd máj. 30, 2006 14:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Nekem 30 giga. A hibernálást mindig kikapcsolom.


kedd máj. 30, 2006 12:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
nálam több oprendszer megléte miatt is a H: megyhajtón van az xp. 6GB-ot hasznlok pagefile+hibernate file-lal. a fontos rendszer progikat a H:-ra installlom de a többi egy ennek fentartott partícióra mennek, de ennek megvan a miértje. amikor installtam(driverekkel+fontos progik+rendszerprogik+javítások) erről csináltam egy tömörített image filet uhu alol. eddig egyszer döglött meg az xp és kb 10 percig tart mire ezt a jó rendszert visszatőlti.


hétf. feb. 14, 2005 19:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 321
Hozzászólás 
cartman123 írta:
HI!
MOst, hogy jobban belegondolog valószinűleg 1 formatC: után sok program nem fog rendesen működni de legfeljebb futtatok 1 repair-t.Jobb mintha mindet újra kéne installálni, és még az esetleges mentéseik is megmaradnak. Bár nem tudom, hogyha már formázni kell akkor mennyire lehet csak a windows a bűnös és nem e érdemes inkább mindent soft-t törölni?!Szerintetek?


Nagyon gázos ez a dolog sztem, mert sokkal több időt töltesz bütyköléssel, teleszemeteled a rendszert és nem is 100% hogy működni fognak a progik.

Legjobb megoldás a hibátlan rendszerről egy backup és ha valami történik, akkor restore és kész...


hétf. feb. 14, 2005 19:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Érdemes formázás előtt egy kicsit a registryt bütykölni és azokat a bejegyzéseket, amiket a különböző telepített progik használnak kimenteni. Mert valljuk be, ki akar 2 gigás játékot újratelepíteni, mert egyes funkciók vagy az egész játék nem indul, mert elvesztek a regisztrációs bejegyzések :wink:


hétf. feb. 14, 2005 16:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 18:00
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
HI!
MOst, hogy jobban belegondolog valószinűleg 1 formatC: után sok program nem fog rendesen működni de legfeljebb futtatok 1 repair-t.Jobb mintha mindet újra kéne installálni, és még az esetleges mentéseik is megmaradnak. Bár nem tudom, hogyha már formázni kell akkor mennyire lehet csak a windows a bűnös és nem e érdemes inkább mindent soft-t törölni?!Szerintetek?


szomb. feb. 05, 2005 22:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
cartman123 írta:
HI!
Az szerintetek hülyeség, hogy programokat egy másik patrícióba telepítem? Ha igen, miért jobb a C-re tenni azokat is?
Kösz!


Nem hülyeség olyan progiknál, amik elfutnak telepítés nélkül is(pl. total commander, opera, asszem a winamp is). Viszont kellemetlen ha a regisztrációját vagy a beállításait a registry-be vagy a windows könyvtárba írja.
Mondjuk én csak a játékokat telepítem másik partícióra, de van olyan játék, ami nem fut install nélkül.

Amúgy a topichoz szólva, nekem is 4GB-os rendszerpartícióm van, pedig foglalt 384MB virtuális memnek, 512MB hibernáláshoz.


szomb. feb. 05, 2005 18:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 18:00
Hozzászólások: 86
Hozzászólás 
HI!
Az szerintetek hülyeség, hogy programokat egy másik patrícióba telepítem? Ha igen, miért jobb a C-re tenni azokat is?
Kösz!


szomb. feb. 05, 2005 17:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Hi!
Eddig én is 4,5 Gigásra csináltam a C-t, de aztán rá kellett hogy jöjjek, hogy ez nem minden esetben jó. Az csak az egyik dolog, hogy a swap filet át lehet rakni másik partícióra, de én most szívok, mert két gépen is legalább 10G-ra, de inkább nagyobbra kell tennem a C-t. Merthogy a userek feltelepítették a photosoptól kezdve, archicad stb progikat C-re, amik az ideiglenes fájljaikat is itt tárolják, amik lehetnek igen nagy méretűek is. Sok proginál ez töbszörös beállítást igényelne a programokon belül.
Most partícionálhatom a gépeket!!!


csüt. jan. 20, 2005 11:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Hi!
Eddig én is 4,5 Gigásra csináltam a C-t, de aztán rá kellett hogy jöjjek, hogy ez nem minden esetben jó. Az csak az egyik dolog, hogy a swap filet át lehet rakni másik partícióra, de én most szívok, mert két gépen is legalább 10G-ra, de inkább nagyobbra kell tennem a C-t. Merthogy a userek feltelepítették a photosoptól kezdve, archicad stb progikat C-re, amik az ideiglenes fájljaikat is itt tárolják, amik lehetnek igen nagy méretűek is. Sok proginál ez töbszörös beállítást igényelne a programokon belül.
Most partícionálhatom a gépeket!!!


csüt. jan. 20, 2005 11:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Ha nagyon szigorúak akarunk lenni, akkor 5 giga is elég lenne, de az azt jelenti, hogy gyakran ürítjük a System Volume Informationt, ha sokat jáccunk, ami azt eredményezné, hogy a Documents and Settings mappa kb 500 megára nő, akkor azt másik partícióra irányítjuk (ami azt is eredményezi, hogy formázáskor nem vesznek el a doc-jaink) és 2x meggondoljuk, hogy haszontalan-e az a progi, amit éppen felrakunk és természetesen gyakran nézegetni, hogy milyen progik vannak fenn, amiket totálisan nemhasználunk.

De természetesen ilyen vinyóárak mellett ha beszerzünk egy 120-250 gigás hdd-t akkor nem kell fukarkodni a hellyel és nyugodtan adhatunk a mi kis 'tamagocsink'-nak 10 gigát, mert ahogy a reklámok is tunkolják belén "mert megérdemled"!
Squito


csüt. jan. 13, 2005 15:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6704
Hozzászólás 
MBR írta:
akkor ez ember naponta csináhat image-t a rendszeréről...


mivel naponta sokszor változik a rendszer. Gondolok: winupdate, egyéb frissítések, újabb programok stb.

Ha jól rémlik, én sem naponta javasoltam és csinálom. Persze, mikor gond van, kiderül, hogy jobb lett volna. :(
Tökéletes megoldás nyilván nincs. De ha pl. nulláról rakok fel egy rendszert, közben nem árt 1-2 mentés, mondjuk víruskereső telepítés előtt, frissítések előtt..., hogy legyen mihez visszatérni, ha kell.
Egyébként a legkevesebb gond a Windows Update-tel van. Ha egyszer letöltöttem a fájlt, már egy új telepítésnél nem kell a netről leszedni.
Kisebb programok könnyen és gyorsan felrakhatók.
De a beállításokon újra végigmenni... Biztosan kimarad valami.


hétf. jan. 10, 2005 15:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Hozzászólás 
Osztom johnnyrotten véleményét abban, hogy én sem a Windowsomat és a telepített programokat féltem, hanem inkább az egyéb dolgaimat. Ha valamiért tönkremegy a rendszer, szánok rá időt, újra felteszem és beállítom.

Viszont tény, hogy sokkal egyszerűbb egy mentésből néhány perc alatt bitről-bitre visszamásolni mindent, aztán felbootolni, mint órákig telepítgetni és konfigolni. Aki ezt mondja, annak teljesen igaza van! Én azért nem használom, mert egy újratelepítés szerintem olyan lehetőségeket is rejt magában, amelyek egy egyszerű "visszamásolásnál" nem állnak fent. Például legutoljára így tértem át Win2000-ről XP-re. Egyébként nem hiszem, hogy egy jól működő rendszert legyalultam volna csakúgy az upgrade miatt és azt se nagyon, hogy puszta kiváncsiságból második oprendszernek feltettem volna. Akkor is hasznos a dolog, ha az eddigektől eltérő szoftverkörnyezetet akar kialakítani az ember. Azt szerintem jobb hogyha egy teljesen új rendszeren próbálom ki esetleges zavarótényezők (fentmaradt programok,stb.) nélkül.

Ebből következik, hogy a rendszer particióméretét nem Ghost-olhatóság szempontjából nézem, hanem hogy mennyi az a hely, ami az oprendszernek, tartozékainak (swap file, stb) és minden később felrakandó programnak elég lesz. Ez most 20 GB, de ez nagyon bő ráhagyás.

A fentieket egyébként úgy nézzétek, hogy az itthoni gépem teljes egészében hobbigép, tehát egy esetleges adatvesztés túlélhető. Viszont nekem is akadnak a tároló partíciókon olyan adatok, amiket szeretnék megtartani. Ezeket rendre DVD-re archiválom, hogy biztosítsam a túlélésüket... :)


hétf. jan. 10, 2005 14:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 585
Hozzászólás 
akkor ez ember naponta csináhat image-t a rendszeréről...


mivel naponta sokszor változik a rendszer. Gondolok: winupdate, egyéb frissítések, újabb programok stb.


hétf. jan. 10, 2005 14:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6704
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Én nem használok Ghostot, sem más hasonlót - megpróbálok vigyázni a rendszeremre. Újratelepítés még csak hardware-csere miatt volt nálam. Amit igazán sajnálnék, az a kb. 80 gigányi ezmegaz elvesztése lenne, ami nem a rendszerpartíciómon van. Mentéseket ezen adathalmaz nem újra megszerezhető - általam csinált - részéről szoktam csinálni.

Az meg, hogy úgy építsem fel a rendszert, hogy könnyű legyen ghostolni, nagyon nem nekem való dolog lenne, mert akkor már nem eszköz lenne a ghost, hanem cél.

Lehet, hogy szerencséd volt. De a mai HDD méretek mellett nem gond a rendszerpartícióról egy-egy mentés néha. (Mondjuk filmek ne azon legyenek.)
Egy partíció visszaállítás sokkal hamarabb megvan, mint mindent visszarakni, újra beállítgatni.
Az ember nem is gondolja, hogy néha mi minden is gondot okozhat.
Már többször belefutottam abba, hogy mentés helyett még felteszem ezt, frissítem azt, és csak azután csinálok Ghost mentést.
Azután kiderült, hogy mégis fordítva kellett volna, jobban jártam volna a Ghostolással, mert valami bekevert.
De még így is jó, hogy volt egy viszonylag nemrégi mentésem.
A ghostolás persze nem cél, csak nagyon hasznos lehet.


hétf. jan. 10, 2005 12:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Rengeteg játék ment a Dokumetum and Settins mapába a felhasználo név alá.
Nekem a fiaim rengeteg játékot nyomatnak, de mindenki a saját particiojára teszi a játékot , a mentések is külön menek.
nem engedem terhelni a dokumentumok mappát.
amugy egyetértve Laci_L -el nem sok minden kell az xp particio alatt, sok mindent lehet félre tenni, másik particiora
Azért mondtam hogy szerintem elég a 4 Giga az xp-nek, nálam pl elég. Igaz a swap fájl is másik particion van. A temp meg RAM diskre megy.


hétf. jan. 10, 2005 11:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Rengeteg játék ment a Dokumetum and Settins mapába a felhasználo név alá.
Nekem a fiaim rengeteg játékot nyomatnak, de mindenki a saját particiojára teszi a játékot , a mentések is külön menek.
nem engedem terhelni a dokumentumok mappát.
amugy egyetértve Laci_L -el nem sok minden kell az xp particio alatt, sok mindent lehet félre tenni, másik particiora
Azért mondtam hogy szerintem elég a 4 Giga az xp-nek, nálam pl elég. Igaz a swap fájl is másik particion van. A temp meg RAM diskre megy.


hétf. jan. 10, 2005 11:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ha előre tudtam volna, ugye... de most már nem kísértem a sorsot. Marad ahol van. Csak meg lesz unva a SIMS2 egyszer...


vas. jan. 09, 2005 20:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 585
Hozzászólás 
a dokumentumok mappa beállítható, hogy másik partíción legyen.


vas. jan. 09, 2005 20:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Laci_L írta:
...

Ennek fényében a 4 GB szerintem untig elég, mert a Win nem lesz 1-1,5 GB -nál nagyobb tokkal, vonóval.

Mondom én.


Az én kölyköm szeret játszani a SIMS2 nevű ízével. Nem a rendszerparticióra telepítettem, mert miért telepítenék oda 2,5 gigát. De hiába telepítettem máshova, az ő kis mentéseit - kérdés nélkül - oda pakolja. Éppen ma tapasztaltam megdöbbenve, hogy pillanatnyilag FÉL GIGA körül jár a program által felhasznált terület. Kell az a tíz giga, na.

Én nem használok Ghostot, sem más hasonlót - megpróbálok vigyázni a rendszeremre. Újratelepítés még csak hardware-csere miatt volt nálam. Amit igazán sajnálnék, az a kb. 80 gigányi ezmegaz elvesztése lenne, ami nem a rendszerpartíciómon van. Mentéseket ezen adathalmaz nem újra megszerezhető - általam csinált - részéről szoktam csinálni.

Az meg, hogy úgy építsem fel a rendszert, hogy könnyű legyen ghostolni, nagyon nem nekem való dolog lenne, mert akkor már nem eszköz lenne a ghost, hanem cél.


vas. jan. 09, 2005 19:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11943
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Én azt tanácsolnám, hogy a Win a lehető legkisebb legyen, mert ép észzel csak így menthető (Pl. Ghost). Aki nem ment, az vessen magára. Tele van a Terminal kérdésekkel, hogy mit csináljak, mert elveszett..., vírus van..., spy programok vannak..., stb.

A Win-ből sok minden törölhető gond nélkül, a rendszervisszaállítás sem kell, stb. Erről már írtam valahol.

Ennek fényében a 4 GB szerintem untig elég, mert a Win nem lesz 1-1,5 GB -nál nagyobb tokkal, vonóval.

Mondom én.


vas. jan. 09, 2005 18:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Hozzászólás 
Ha a lehetőségek megengedik 10-15-20 GB. Szeretem egyetlen mozdulattal letakarítani az összes telepített programot és a Windowst is, amikor kell... 8)


vas. jan. 09, 2005 13:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 800
Tartózkodási hely: B-A-Z
Hozzászólás 
MBR írta:
15-20gb NTFS.

Windows mappa (1-2Gb)
Documents and Settings mappa (100-300-+Mb usertől függően)
System Volume Information mappa (mentések, állítható, 200-1gb...)
Program Files mappa (1gb-2gb...)
Recycler mappa (lomtár)
Hibernáláshoz szükséges hely (RAM méret)
Lapozó fájl (1,5*RAM méret ált.)

Egészséges ha van még elég hely a rendszernek, mivel sok program tesz még meg a common files-ba documents and settingsbe...

10Gb alatt SEMMI esetre se javaslom!


Nálam:

C Windows 10gb
D Rom
E RW
F Temp és SWAP 4gb, amiből 1gb fix a swap (mindenképp ajánlom a temp és swap külön particióra, mert akkor nem "töredezik" össze a windows annyira, mivel a temp nagyon ba**za a partició töredezettségét...
G Jatekok 20gb
H Multimedia film, zene, blabla, a maradék a hdd amugy 80gb

Ja, természetesen MIND NTFS...


szomb. jan. 08, 2005 13:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 585
Hozzászólás 
15-20gb NTFS.

Windows mappa (1-2Gb)
Documents and Settings mappa (100-300-+Mb usertől függően)
System Volume Information mappa (mentések, állítható, 200-1gb...)
Program Files mappa (1gb-2gb...)
Recycler mappa (lomtár)
Hibernáláshoz szükséges hely (RAM méret)
Lapozó fájl (1,5*RAM méret ált.)

Egészséges ha van még elég hely a rendszernek, mivel sok program tesz még meg a common files-ba documents and settingsbe...

10Gb alatt SEMMI esetre se javaslom!


pén. jan. 07, 2005 23:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Csatlakozom a 10 gigások táborához. Abba még egy videokonvertnél elnézett alapértelmezett temp könyvtár is belefér.


pén. jan. 07, 2005 21:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Hali!
Nekem egy 3.5 gigás partíción csügged a WinXP SP1, meg a programok sokasága amit feltettem -- 1 giga hely van még. (Persze a windows könyvtárból való ésszerű törölgetés és használat - pld. dllcache törlése -- fájlvédelem! - további szabad helyet eredményez.)
Virtuális mem meg másik partición, nem tudom ez mennyire lassithat ha egyáltalán lassitja a működést?


pén. jan. 07, 2005 20:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 321
Hozzászólás 
Én is 10 körülit csinálok, mert szeretem a C-n tudni az összes telepített programot aminek az xp-hez bármilyen köze van, mert ha borul a rendszer akkor elég a C-t lepucolni és újrarakni.

Természetesen a dokumentumok alapértelmezéseit átállítom másik partícióra, hogy formázáskor véletlenül se vesszen el adatom...

üdv


pén. jan. 07, 2005 16:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Én 10 gigát használok, mert televan egyéb hasznos-haszontalan progikkal, de most csináltam egy virtuális XP hómot és annak nem kell 3 és fél gigánál több!


pén. jan. 07, 2005 14:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Csak igy hasbol :
4 giga az elég az xp-nek és a officenak, valamint a swap fájlnak is.
persze a particio ntfs


pén. jan. 07, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 22, 2004 16:59
Hozzászólások: 59
Hozzászólás Optimális rendszerpartíció méret
Szerintetek mekkora legyen a c:/ meghajtóm mérete?
Windows XP SP2 megy fel rá egy Office-szal.
A többi cuccot a D-re rakom.
Cluster-méretes okoskodásra vagyok kíváncsi...


pén. jan. 07, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 35 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség