Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 9:25



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Tisztelt Pannon GSM!

Milyen Jóska-Pistákra bízzák a honlapjuk szerkesztését? A főoldalon ordít az elírás! www.djuice.hu

Használd a hívidíjat MMS-re és SMS-re is!

Kép

Csak egyszer kellett volna elolvasnia a webszerkesztőnek, hogy mit írt, de még ekkora fáradtságot se vett a - gondolom nem kis összegű - fizetéséért! Arról nem is beszélve, hogy ez egy gif fájl, tehát a szerkesztése+konvertálása alatt néhány tucatszor olvasnia kellett az elkövetőnek. Ezúton kérem Önöket, hogy vonják le a fizetéséből a hibákból eredően a Pannon GSM-et ért goodwill csorbulás és egyéb károk díját (becslésem szerint 2-3 millió Ft-os tétel) és szíveskedjenek nekem átutalni!


pén. márc. 11, 2005 11:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
mostmár nekem is, csak reggel nem ment


pén. márc. 11, 2005 10:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Londelmor írta:
nem megy ma reggel sem a pannon mail, sem a honlapjuk nem jön be :roll:
Honlap műxik, mail-em nincs.


pén. márc. 11, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nem megy ma reggel sem a pannon mail, sem a honlapjuk nem jön be :roll:


pén. márc. 11, 2005 9:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Majd biztos lesz ilyen is, de első lépésben szerintem az jön, hogy külön opciós díjért vehetsz kedvezőbb számlázási egységet, ahogy ez tőlünk nyugatra is zajlik...

MATÁV V8-nál már van. Havi 500 Ft-ért az első perc után sec. alapú.

Az a gond, hogy tőlünk nyugatra a 60 sec-es számlázás után nem a tiszta sec alap jön vissza, hanem az, amit a MATÁV is csinált. Igaz, opciós díj nélkül.


csüt. márc. 10, 2005 12:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ha eljutottunk odáig, hogy mindenki perc alapon számláz, most vissza lehetne lépni, s az árak megtartása meleltt csökkenteni lehetne az egységeket :twisted:


Majd biztos lesz ilyen is, de első lépésben szerintem az jön, hogy külön opciós díjért vehetsz kedvezőbb számlázási egységet, ahogy ez tőlünk nyugatra is zajlik...

Mellesleg rá férne már a Pannonra egy kis tarifacsomag reform.
Jelenleg 6 pre-paid és 8 post-paid lezárt csomagja van, ez utóbbi szám rövidesen 9-re nő.


csüt. márc. 10, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Londelmor írta:
még talán az a kisebbik baj, hogy hálózaton belüli forgalmat nem különböztetik meg, bár azért arra is lehetne valami jó kis kedvezményük, inkább az a probléma, hogy így a tarifacsomagok választéka is kezd hasonlítani a készülékválasztékra...
érdemes lenne nekik kitalálni valami normális előfizus csomagot is, mert igaz hogy ott van az 50-1000 de az azért nem mindenkinek az igényeit fedi közel sem...

Nekem az igényeimet spec tökéletesen kielégítené, hogy napközben 23 Ft-ért telefonálhatok a Pannon 250-essel, este meg 19 Ft-ért az ajándékba kapott Happyvel, és mostmár SM-et is olcsón küldhetnék a Pannon 50-1000-esekkel az SMS 80-nak köszönhetően (ha ezt még nem tudtad, nézd meg a Pannon dicsérő topicot). A két SIM között meg ingyen van az átirányítás. És mindezt egy jó hálózaton.

Nem kell ide másik csomag, csak számlázási egység csökkentés.

Ha eljutottunk odáig, hogy mindenki perc alapon számláz, most vissza lehetne lépni, s az árak megtartása meleltt csökkenteni lehetne az egységeket :twisted:


szer. márc. 09, 2005 21:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
még talán az a kisebbik baj, hogy hálózaton belüli forgalmat nem különböztetik meg, bár azért arra is lehetne valami jó kis kedvezményük, inkább az a probléma, hogy így a tarifacsomagok választéka is kezd hasonlítani a készülékválasztékra...
érdemes lenne nekik kitalálni valami normális előfizus csomagot is, mert igaz hogy ott van az 50-1000 de az azért nem mindenkinek az igényeit fedi közel sem...


szer. márc. 09, 2005 21:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Londelmor írta:
akkor ezek szerint áprilistól nem lesz a pannonnak olyan aktív tarifacsomagja, ami 1percnél kisebb egységekben mér?
hmmm... :roll: hát ez szuper... és még reménykedtek emberek, hogy esetleg visszacsempészik a másodperces számlázást...

És olyan csomagja sem lesz, amivel hálón belül kedvezményt kaphat. Esetleg TOP3 és PannonTeam a djuice-nál (de ez nem az összes pannonos számra terjeszthető ki), vagy a Pannon 50-1000 készülékes csomagokhoz ajándékba adott Happy SIM-ekkel a Happy Hétvége. De ezek mind plusz költségekkel érhetők el.
Ez lett a válasz az Esti és hétvégi opcióra: végképp eltörlik a hálón belüli kedvezményeket.


szer. márc. 09, 2005 20:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
akkor ezek szerint áprilistól nem lesz a pannonnak olyan aktív tarifacsomagja, ami 1percnél kisebb egységekben mér?
hmmm... :roll: hát ez szuper... és még reménykedtek emberek, hogy esetleg visszacsempészik a másodperces számlázást...


szer. márc. 09, 2005 20:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KÖZLEMÉNY

2005. március 16-tól az SMS 80 és a Díjcsökkentő nem vehető egyszerre igénybe a Pannon 50-1000 csomagoknál.
2005. március 17-től a djuice számlás tarifacsomag esetében igénybevehető havi 20 MMS belföldön vagy roaming során történő küldésének díjmentessége, illetve a havidíjban foglalt havi 1 MB ingyenes GPRS forgalmi keret felhasználhatósága megszűnik.
2005. április 9-től megszünteti Horizont Extra számlás tarifacsomag értékesítését. Tarifacsomag-váltás a fenti tarifacsomagra ezenidőponttól nem lehetséges. Ezen tarifacsomaggal rendelkezô Előfizetők azokat változatlan feltételekkel használhatják.
2005. április 19-től a djuice számlás tarifacsomagok esetében a forgalmi díjak mérése egyperces egységekben történik, kivéve az Emelt díjas szolgáltatást (hívás alapon), ahol a számlázási egység 1 másodperc.


szer. márc. 09, 2005 20:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Árpy írta:
Van egy pannonos kártyám és nem értesitettek, hogy egyenlegfelhasználási idöm lejár. Mostmár bejövö fogadást sem tudok fogadni. Sürün van használva. Ha feltöltöm okés lesz, vagy ennek már "reszeltek"? Nem kell valakinek?


Ha a lejárati időtől még nem telt el 30 nap, akkor ha feltöltöd, újra élni fog. Csak a 30 nap letelte után pusztul el végleg, ha addig nem teszel rá egy fityinget sem.

Akkor sietnem kell, ha meg akarom tartani...bár nem tudom mit kezdek egy praktikum kártyával.


kedd márc. 01, 2005 23:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Árpy írta:
Van egy pannonos kártyám és nem értesitettek, hogy egyenlegfelhasználási idöm lejár. Mostmár bejövö fogadást sem tudok fogadni. Sürün van használva. Ha feltöltöm okés lesz, vagy ennek már "reszeltek"? Nem kell valakinek?


Ha a lejárati időtől még nem telt el 30 nap, akkor ha feltöltöd, újra élni fog. Csak a 30 nap letelte után pusztul el végleg, ha addig nem teszel rá egy fityinget sem.


kedd márc. 01, 2005 23:26
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Van egy pannonos kártyám és nem értesitettek, hogy egyenlegfelhasználási idöm lejár. Mostmár bejövö fogadást sem tudok fogadni. Sürün van használva. Ha feltöltöm okés lesz, vagy ennek már "reszeltek"? Nem kell valakinek?


kedd márc. 01, 2005 23:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Árpy írta:
...

Igen :)


kedd márc. 01, 2005 23:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Odo írta:
...

Biztos vagy benne???


kedd márc. 01, 2005 23:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Árpy írta:
...

Nem is igaz :D


kedd márc. 01, 2005 23:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Odo írta:
...

Már csak T68m és Macika elismerésére vársz/vágysz :)


kedd márc. 01, 2005 23:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Dannyboy írta:

Odo, újabban igazat kell adnom sokmindenben, amiket írsz. :D

Hm :wink: :)


kedd márc. 01, 2005 23:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Meg kell mondanom, a Pannon készülékkínálata valóban elég satnya mostanában. Semmi normális új teló (D500), az árak meg a csillagos égen.


kedd márc. 01, 2005 22:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Pont most nemrég olvastam cikket a témában az Economist valamelyik példányában. A Nokia állapotáról volt szó, de a brandelésről is. Tehát a szolgáltatók vannak gyengébb pozicióban, csak a nagy egységeseknek gyártják le a különleges modelleket, mert mindkét félnek ez éri meg.
Másrészt viszont aki nem teszi ezt, sokkal több mindenből válaszhat, mert nem kell külön gyártósor a külső (el)szinezésekhez, valamint az sem mellékes szempont, hogy a sztenderd készülékek bármilyen mód átcsoportosíthatók (eladható stb.), a brand készletek azonban kötöttek.


kedd márc. 01, 2005 21:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mobilio írta:
írtam valamit, amire Macika kioktatott, hogy de márpedig a pannon szoftverek eltérnek. én nem erről beszéltem és érdemben Macika sem cáfolja az állításomat. csak az lenne jó, ha ilyen esetben nem kötekedne a másikkal főleg nem abban a stílusban ahogy tette. még akkor sem ha moderátor.

Felejtsd el, hogy moderátor vagyok.
Semmi olyat nem tettem sem Veled, sem senki mással, ami miatt velem ne lehetne vitatkozni.
SOHA nem volt, hogy úgy szereztem volna igazságot a vitapartnerem felett, hogy kitiltottam a fórumból, vagy elvettem volna az írásjogát.
Ha (úgy érzed) kioktatlak, azt nem úgy teszem, mint moderátor, hanem mint közönséges user. Ehhez jogom van nekem is. Nem tartom sem erkölcsösnek, sem kivitelezhetőenk, hogy két külön nicken irogassak/moderáljak, ezért nincs más lehetőségem, minthogy Moderátor felirattal az avatarom alatt vitatkozzak mindenkivel.
Kérem, ezt értsd meg és nézd el nekem.


kedd márc. 01, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Odo írta:
Mobilio leírt egy véleményt. Az a baja, hogy hiába nem rontja el a menüt a Pannon, ha ilyen kínálata van.

Aha, tehát nincs a Pannonon sapka...

Igaz, hogy a telefonok menüje nincs elrondítva, igaz, hogy nincs korlátozva sem az infra, sem a BT.
De, de, de, de ......... a készülékkínálata csapnivaló!
Na, ezért **** a Pannon.

Végre!!!

De akkor miért is kellett belekeverni a szoftverezést, meg a branded szoftot?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika kedd márc. 01, 2005 17:38-kor.



kedd márc. 01, 2005 17:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Odo írta:
Most lett új árlista... hm, amiket felhoztam példaként maradtak ugyanolyan árban :)))
Jött 3 új teló is, egyik jobb, mint a másik. Persze ez magánvélemény.


Odo, újabban igazat kell adnom sokmindenben, amiket írsz. :D

Sajnálatos, hogy Panni nem akarja a régi készülékeinek árát lejjebb vinni. Mostani lista szerint megint nem fogok aláírni egy másodpercet sem. Talán a 6100, amin elgondolkodnék...


kedd márc. 01, 2005 17:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Odo írta:
Szerintem holnap lesz új árlista. Elsejéhez szeretik kötni. :)


És igazad lett:) Bár az eredmény nem túl kedvező:( új készülékek közül talán 6170 tetszik, de az meg mp3 nélkül nem ér 60e ft-ot. Megveszem a 6230-at, nem várok d500-ra feketében úgyse tetszik annyira:)


kedd márc. 01, 2005 16:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Nem tudom Mobilio, mi a jobb neked?
Egy remek telefon, saját, gyártó által ráírt szoft, vagy valami buherált brand-es szoft, ahol azt kapod, ahogy a Szolgáltató akarja és nem azt, ahogy eredetileg kinéz?

Volt itt a fórumon egy pár kép Sharp Gx-32-ről, amit az Egyesült Államokban lehetett elérni mindenféle szolg. szoft nélkül. Hát az gyönyörű volt, illett a 262000 színű kijelzőhöz. Ez a live menü méltatlan ehhez a csodás kijelzőhöz.

A Pannon legnagyobb pozitívuma számomra pont az, hogy semmi brand-es szoft nincs a telókban, hanem csak egy szolg. korlátozás, így a telefonok úgy pompáznak, ahogy azt a gyártó megírta. Nekem speciel ez mindenféle t-zones meg live menünél többet ér.

Mobilio leírt egy véleményt. Az a baja, hogy hiába nem rontja el a menüt a Pannon, ha ilyen kínálata van.

Most lett új árlista... hm, amiket felhoztam példaként maradtak ugyanolyan árban :)))
Jött 3 új teló is, egyik jobb, mint a másik. Persze ez magánvélemény.


kedd márc. 01, 2005 9:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Nem tudom Mobilio, mi a jobb neked?
Egy remek telefon, saját, gyártó által ráírt szoft, vagy valami buherált brand-es szoft, ahol azt kapod, ahogy a Szolgáltató akarja és nem azt, ahogy eredetileg kinéz?

Volt itt a fórumon egy pár kép Sharp Gx-32-ről, amit az Egyesült Államokban lehetett elérni mindenféle szolg. szoft nélkül. Hát az gyönyörű volt, illett a 262000 színű kijelzőhöz. Ez a live menü méltatlan ehhez a csodás kijelzőhöz.

A Pannon legnagyobb pozitívuma számomra pont az, hogy semmi brand-es szoft nincs a telókban, hanem csak egy szolg. korlátozás, így a telefonok úgy pompáznak, ahogy azt a gyártó megírta. Nekem speciel ez mindenféle t-zones meg live menünél többet ér.


kedd márc. 01, 2005 9:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Odo írta:
Ez kész :D Ugyanarról beszél mindkettő, de nem veszik észre.


Odo, tök igazad van és ettől vagyok én is kiadkadva. írtam valamit, amire Macika kioktatott, hogy de márpedig a pannon szoftverek eltérnek. én nem erről beszéltem és érdemben Macika sem cáfolja az állításomat. csak az lenne jó, ha ilyen esetben nem kötekedne a másikkal főleg nem abban a stílusban ahogy tette. még akkor sem ha moderátor.


kedd márc. 01, 2005 7:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ez kész :D Ugyanarról beszél mindkettő, de nem veszik észre.


hétf. feb. 28, 2005 23:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mobilio írta:
hmm. érdekes elolvasni a mostani értekezésedet. amivel pont azt támasztod alá, hogy a pannont nem jegyzik, tehát nem módosítják neki a szoftvert. akkor most miről is beszélsz? miért is cáfoltad amit írtam? és ha te szó szerint érted a belenyúlást akkor gratulálok. én sem arra értettem, hogy ülnek a pannonosok és buherálják a szoftvert hanem arra, hogy megmondják, mit szeretnének viszontlátni a telefonban. ahogy teszi a voda vagy a tmob. a lényeg, nem is igazán akartad érteni miről ír a másik de azért kioktattad. ráadásul kb ugyanazt állítod te is.

ami pedig az utálatot illeti. szerintem most megint valótlant írtál. mindegyik szolgáltatóról van jó és rossz véleményem. írtam jót és rosszat is, attól függően, hogy mit gondoltam egy dologról. másrészt én nem a pannonról írtam rosszat vagy jót, csupán azt mondtam, hogy nem kell hasra esni a pannontól, nem igazán rajta múlik, hogy el tudja-e rondítani a szoftvert. ha a telenor majd bevezet egy márkát és az összes cégét átnevezi lehet, hogy őt is jegyzik és akkor majd előáll ilyen igénnyel. ez nem rossz vagy jó kérdése, hanem erő amivel élni lehet a gyártóknál. persze ha te rosszra gondolsz akkor az a te gondod. bár akkor az a kérdés, kinek is vannak előítéletei. nekem a pannonnal vagy neked velem szemben.

Hmm. Továbbra sem értjük egymást.
A Westel, ameddig Westel volt, nem jegyezték a világpiacon. Emlékszel még?
Avagy Neked volt Westel-menüs készüléked?
T-mobilként meg - látod - jegyzik.
Vajh miért?

Hát igen, mert egy világméretű csoport tagja lett. De ettől még itthon sem a megítélése, sem a minősége nem lett jobb, az előfizetői számot meg mintha szándékosan csökkentenék. Gondolom nézegetted a kimutatásokat a NHH honlapján.

A Pannon most pont abban az állapotban van, mint a Westel volt 9 hónapja. Csak ők behódoltak.
A Pannon még nem, mint már említettem.


hétf. feb. 28, 2005 23:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Macika írta:
Mobilio írta:
...


Ne még mielőtt elszégyellném magam.

Itt van ugye két állításod:
1.
Idézet:
...a pannon azért nem rondítja el a menüket mert a gyártók nem is rondítanák el neki, mivel nem jegyzik a világpiacon...

Erre írtam, hogy nem igaz, hogy nem jegyzik a világpiacon, hiszen vannak külön a Pannonnak készített PPM-ek (csak zárójelben, a többi (T-V) szolgáltató szoftvere is csak a PPM-ben és a CNT-ben (ha van) tér el az unbrandedtől).

2.
Idézet:
...ha tehetné akkor belenyúlna...

Egyetlen szolgáltató sem teheti meg azt, hogy belenyúl egy készülék szoftverébe csak úgy.
Ha jól tudom, most a GSM-világban 3 nagy csapat van, akinek szerződése van egyes mobilgyártókkal, aminek értelmében szolgáltatói dizájnjukra formált szoftvert raknak az általuk forgalomba hozott készülékekre.
A Pannon nem tagja még egyik csoportnak sem.
Majd ha tagja lesz, akkor lesz neki is külön szoftvere.

Te a közismert Pannon-utálatodat kívántad alátámasztottnak látni ezzel, holott csak arról van szó, hogy a Pannon (még) nem hódolt be. Reméljük így is marad egy darabig még.



hmm. érdekes elolvasni a mostani értekezésedet. amivel pont azt támasztod alá, hogy a pannont nem jegyzik, tehát nem módosítják neki a szoftvert. akkor most miről is beszélsz? miért is cáfoltad amit írtam? és ha te szó szerint érted a belenyúlást akkor gratulálok. én sem arra értettem, hogy ülnek a pannonosok és buherálják a szoftvert hanem arra, hogy megmondják, mit szeretnének viszontlátni a telefonban. ahogy teszi a voda vagy a tmob. a lényeg, nem is igazán akartad érteni miről ír a másik de azért kioktattad. ráadásul kb ugyanazt állítod te is.

ami pedig az utálatot illeti. szerintem most megint valótlant írtál. mindegyik szolgáltatóról van jó és rossz véleményem. írtam jót és rosszat is, attól függően, hogy mit gondoltam egy dologról. másrészt én nem a pannonról írtam rosszat vagy jót, csupán azt mondtam, hogy nem kell hasra esni a pannontól, nem igazán rajta múlik, hogy el tudja-e rondítani a szoftvert. ha a telenor majd bevezet egy márkát és az összes cégét átnevezi lehet, hogy őt is jegyzik és akkor majd előáll ilyen igénnyel. ez nem rossz vagy jó kérdése, hanem erő amivel élni lehet a gyártóknál. persze ha te rosszra gondolsz akkor az a te gondod. bár akkor az a kérdés, kinek is vannak előítéletei. nekem a pannonnal vagy neked velem szemben.


hétf. feb. 28, 2005 22:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Macika írta:
Mobilio írta:
...

holott csak arról van szó, hogy a Pannon (még) nem hódolt be. Reméljük így is marad egy darabig még.


:D


hétf. feb. 28, 2005 22:15
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mobilio írta:
...


Ne még mielőtt elszégyellném magam.

Itt van ugye két állításod:
1.
Idézet:
...a pannon azért nem rondítja el a menüket mert a gyártók nem is rondítanák el neki, mivel nem jegyzik a világpiacon...

Erre írtam, hogy nem igaz, hogy nem jegyzik a világpiacon, hiszen vannak külön a Pannonnak készített PPM-ek (csak zárójelben, a többi (T-V) szolgáltató szoftvere is csak a PPM-ben és a CNT-ben (ha van) tér el az unbrandedtől).

2.
Idézet:
...ha tehetné akkor belenyúlna...

Egyetlen szolgáltató sem teheti meg azt, hogy belenyúl egy készülék szoftverébe csak úgy.
Ha jól tudom, most a GSM-világban 3 nagy csapat van, akinek szerződése van egyes mobilgyártókkal, aminek értelmében szolgáltatói dizájnjukra formált szoftvert raknak az általuk forgalomba hozott készülékekre.
A Pannon nem tagja még egyik csoportnak sem.
Majd ha tagja lesz, akkor lesz neki is külön szoftvere.

Te a közismert Pannon-utálatodat kívántad alátámasztottnak látni ezzel, holott csak arról van szó, hogy a Pannon (még) nem hódolt be. Reméljük így is marad egy darabig még.


hétf. feb. 28, 2005 21:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Macika írta:
Mobilio írta:
szerintem nem kéne ennyire elájulni a pannontól. mert a tmobnál sok telefonban az eredeti menü van de a választék mégis jobb. meg aztán inkább kibírnám a tmobos vagy vodás menüt de legalább lenne mit megvenni. a pannon azért nem rondítja el a menüket mert a gyártók nem is rondítanák el neki, mivel nem jegyzik a világpiacon. ha tehetné akkor belenyúlna.

Ajjajj, ha tudnád. De nem tudod.

Na jó, elmondom.

A 7650-es megjelenése óta van külön a Pannonra írt PPM (nyelvi csomag) mindegyik symbianos Nokiában. Általában így néznek ki: T-mobil, Voda-Live, Pannon és unbranded.
A nem symbianosoknál pedig a magyaroknak ugyanígy 4 fajta Content Pack áll rendelkezésre, hogy testre (szolgáltatóra) legyen szabható a készülék.
A Samsungoknál a Pannon és a gyár által kiadott szoftver valóban megegyezik (szerencsére).


köszi a lekezelő és kioktató hozzászólást de én nem erről beszéltem. eltérhetnek a szoftververziók és biztos vannak különbségek is, de én arra céloztam, hogy a gyártó az egész menüt a szolgáltató igényeire szabja, saját ikonok, a menük átszerkesztése. ez pedig azért már más tészta mint egy kisebb módosítás. tudok vodás és tmobos saját menüről amivel mobilokat szállítanak de pannonosról nem hallottam. ha van akkor cáfolj meg Macika. szintén láttam telefonokat átszabva saját pofára (voda és tmob, még a jelölés is v meg t, p-t még nem láttam), de láttam már külön a szolgáltatónak gyártott mobilt is lsd sharpok, no meg exkluzív mobilokat a két nagynak kizárólagossággal (pannonost nem igazán láttam ebből sem). lehet ebben is tévedek. nyugodtan lehet oktatni.


hétf. feb. 28, 2005 19:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Szerintem holnap lesz új árlista. Elsejéhez szeretik kötni. :)


hétf. feb. 28, 2005 14:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Úgy látom ma sem változott a készülékkínálat pannonéknál:( Február 4. óta sehol semmi. samsung e720-ról szépen lassan lemondok, mert ha az áprilistól lesz akkor a pannonnál kb. szeptembertől (ha lesz).


hétf. feb. 28, 2005 14:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mobilio írta:
szerintem nem kéne ennyire elájulni a pannontól. mert a tmobnál sok telefonban az eredeti menü van de a választék mégis jobb. meg aztán inkább kibírnám a tmobos vagy vodás menüt de legalább lenne mit megvenni. a pannon azért nem rondítja el a menüket mert a gyártók nem is rondítanák el neki, mivel nem jegyzik a világpiacon. ha tehetné akkor belenyúlna.

Ajjajj, ha tudnád. De nem tudod.

Na jó, elmondom.

A 7650-es megjelenése óta van külön a Pannonra írt PPM (nyelvi csomag) mindegyik symbianos Nokiában. Általában így néznek ki: T-mobil, Voda-Live, Pannon és unbranded.
A nem symbianosoknál pedig a magyaroknak ugyanígy 4 fajta Content Pack áll rendelkezésre, hogy testre (szolgáltatóra) legyen szabható a készülék.
A Samsungoknál a Pannon és a gyár által kiadott szoftver valóban megegyezik (szerencsére).


hétf. feb. 28, 2005 1:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Landsmann írta:
De legalább nincsenek elrondítva azzal a gagyi szolgáltatói menűkkel.



szerintem nem kéne ennyire elájulni a pannontól. mert a tmobnál sok telefonban az eredeti menü van de a választék mégis jobb. meg aztán inkább kibírnám a tmobos vagy vodás menüt de legalább lenne mit megvenni. a pannon azért nem rondítja el a menüket mert a gyártók nem is rondítanák el neki, mivel nem jegyzik a világpiacon. ha tehetné akkor belenyúlna.


vas. feb. 27, 2005 21:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Landsmann írta:
De legalább nincsenek elrondítva azzal a gagyi szolgáltatói menűkkel.

Ez igaz, de amit én emeltem ki azt még függetlenül is oclsóbban kapod meg. A másik meg a választék. Ill. ne beszéljünk ilyenről, mert nincs választék :).
Az SL55, 6220 meg nem tudom mit keres ott. A matrac legalább viszonylag új modell, az más kérdés hogy milyen.


vas. feb. 27, 2005 19:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
De legalább nincsenek elrondítva azzal a gagyi szolgáltatói menűkkel.


vas. feb. 27, 2005 18:52
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Odo írta:
Megnéztem a Pannon kínálatát, borzalmas. Nem tudom hol élnek, de ősrégi készülékek és horror árak vannak. Az egyik legjobb a SE S700i majd 130 ezerért 2 évvel. Na meg nem tudom ki ad 70 ezret a ducimobilért (SL65).


És ki ad 29900 ft-ot sl55-ért? Vagy ki vesz nokia 2650-et? 30e alatti készülékkínálat katasztrófa. Samsung e300 normális lenne, ha lenne.
30e felett még akadna normális készülék de azok meg túl vannak árazva.


vas. feb. 27, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Odo írta:
Megnéztem a Pannon kínálatát, borzalmas. Nem tudom hol élnek, de ősrégi készülékek és horror árak vannak. Az egyik legjobb a SE S700i majd 130 ezerért 2 évvel. Na meg nem tudom ki ad 70 ezret a ducimobilért (SL65).


Teljesen egyet kell, hogy értsek. Valahogy nem kapok a szívemhez annak hallatán, hogy már Irakban is tudok roamingolni. Inkább azon agyalnának, hogy milyen új készülékakciót kéne bevezetni, mert ami most van, az tré.


vas. feb. 27, 2005 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Van is gond velük, legalábbis a matával.


vas. feb. 27, 2005 17:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A Hungarotel is tök magyar, nem? Meg a Matáv. Meg a Magyar Hipermarket Kft. És még sorolhatnánk.


vas. feb. 27, 2005 15:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Igazi Hungarikum! :)

Bár nem magyar kézben van!


vas. feb. 27, 2005 15:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Megnéztem a Pannon kínálatát, borzalmas. Nem tudom hol élnek, de ősrégi készülékek és horror árak vannak. Az egyik legjobb a SE S700i majd 130 ezerért 2 évvel. Na meg nem tudom ki ad 70 ezret a ducimobilért (SL65).


szomb. feb. 26, 2005 23:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Ez a legjobb:

Új Praktikum ajánlat - katt:

"Sajnos ez nincs meg!
Elképzelhető, hogy mi rontottunk el valamit, ez esetben kérjük írjon levelet rendszergazdánknak!

Az is lehet, hogy Ön gépelt el valamit. Ellenőrízze, hogy helyes címet adott-e meg, vagy használja a keresőt!"

A Pannon nem tud úgy v.mit kiadni, hogy abban ne legyen hiba? :)





Jan. 3-tól most van gépem, meg internetem. Utoljára is ez volt, a Praktikum ajánlatnál hoppeznincsmeg, biztos rossz helyre kattintottam.
Ja, biztos.


szomb. feb. 26, 2005 19:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Rozso írta:
És ezt vajon miért felejtették kirakni a honlapra?

Ott van, Én is onnan szedtem le. Csak már nincs kint a jobb oldali hasábon. A bal oldali menüpontoknál válaszd ki a Közleményeket, ott megtalálod.

Amúgy ez eddig is így volt. Bizonyos összegig mínuszba mehettél, aztán lekorlátoztak.


szomb. feb. 26, 2005 11:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Közlemény
A Pannon GSM Rt. tájékoztatja Tisztelt Elôfizetôit, hogy az Általános Szerzôdési Feltételek 4.2. pontjában foglalt rendelkezésekre tekintettel az Igénybevételi díjat elôre fizetô (kártyás) szolgáltatásokra vonatkozó Díjszabás 2005. március 22-tôl az alábbiak szerint módosul:

Amennyiben a Szolgáltatás használata során a kártyás Elôfizetônek esetleges technikai okokból negatív egyenlege keletkezik, úgy a Szolgáltató jogosult a Szolgáltatást azonnal korlátozni.

A módosított Általános Szerzôdési Feltételek teljes szövege a Pannon GSM Rt. bemutatótermeiben és internetes honlapján (www.pannongsm.hu) 2005. február 19-tôl az Elôfizetôk rendelkezésére áll.

Amennyiben Tisztelt Elôfizetôink a jelen módosítást nem kívánják elfogadni, úgy az elektronikus hírközlésrôl szóló 2003. évi C. törvény 132. § (4) és (5) bekezdéseiben meghatározott jogokkal élhetnek.

És ezt vajon miért felejtették kirakni a honlapra?


szomb. feb. 26, 2005 11:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Végreeeeeeeeeeeeeeeeee. :)
Tegnap ota újra jó PGSM honlapja teljesen. Érdekes, semmit nem csináltam és hirtelen jó lett minden flash. :) Bár Ők nem csináltak semmit állítólag. ;-)
Nincs bajom PGSM-el, de nem értem miért kellett majd egy hét, hogy újra működjön teljesen a honlap mindnehol...


kedd feb. 22, 2005 8:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség