Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 20:26



Hozzászólás a témához  [ 359 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Megszűnt a Vitamax Party 
Szerző Üzenet
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Tim_ írta:
vizsla1 írta:
Arról nem is beszélve, hogy szerződéskötéskor elfogadták az ÁSZF-et, melybe le van írva a módosításhoz való jog. De az is le van írva, hogy egyedi megállapodásról is lehet szó, de ahogy elnézem a hozzászólásokat, nem sokan akarnak élni ilyesmivel.

Ettol meg nemkellene mindig mindenkit lehurrogni aki hangot ad jogos nemtetszesenek!
Regebben mintha nemlettel volna ilyen szelsoseges.

Egyetértek azzal, hogy nem egy ügyfélbarát dolog megszüntetni egy tarifacsomagot. De esélyt sem adtok arra, hogy esetleg igaza legyen a szolgáltatónak, hogy valóban jobban jártok-e a többi csomaggal. Azt sem fogadjátok el, hogy esetleg részletezőt kérjetek, hogy annak segítségével megállapíthassátok, tényleg jobban jártok-e az újakal. S ha kijön, hogy nem -> egyből lehet FVF-hez, NHH-hoz fordulni. Vagy ha nem is ad részletezőt, akkor is. De így nincs alapja a reklamációtoknak, mert a szerződésben vállaltátok, hogy a szolgáltató élhet az egyoldalú módosítás jogával.


vas. jan. 23, 2005 11:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Figyeljetek ha + se próbáljuk akkor nem fog a szánkba repülni a sültgalamb.


vas. jan. 23, 2005 11:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Hát sokat nem érhetünk el! :evil:
Ez már eldöntött ügy :!: :evil:
De!! Próba szerencse :!: :wink:


vas. jan. 23, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Ez a petíció is arra a sorsra fog jutni, mint az, amit annó a webes 777sms megszűnésekor küldtünk a t-nek...
Maximum egy sablonválasz mindenkinek...


vas. jan. 23, 2005 9:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nem hagyjuk ott a vodát, mert az ingyendumás kártyámmal pont a feleséegem és anyám Patrtyját hívogattam. Ingyenesen persze.


Az oldal a petitiononline.com asszem. Valaki itt csinálhatna egy petíciós oldalt.

http://www.petitiononline.com/create_petition.html

Még fáradt vagyok hozzá.


vas. jan. 23, 2005 9:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Pusi01 írta:
Ha van valami ötleted Party ügyben akkor várjuk.


Szerintem hiába vergődünk party vagy ingyenduma ügyben úgyis az lesz, amit ők akarnak!
Ez az ingyenduma téma olyan mint a GPRS-net...Van aki tudja normálisan használni van aki nem. A netet is azért korlátozták le, mert az előfizetők 5%-a éjjel nappal nyomatta.
Én személy szerint az ingyendumát havi szinten 10-20 órában használom ki, de volt időszak amikor 60-70 óra is volt. Nem szabadna túlzásokba esnünk és talán akkor minden maradna a régiben!
Majd meglátjuk! :roll:


vas. jan. 23, 2005 9:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
BNM: egyet értek veled, nekem is van ingyendumám csak az egy másik történet. Nekem is most lesz 4 éves (több nem is lehetne mert 2001 nyarán vezették be) Amúgy nem fogok meglepõdni azon sem ha ezt is meg akarják magyarázni hogy milyen jó lesz nekünk ingyenduma nélkül. Akkor nekik meg biztos yo lesz sok-sok elõfizetõ nélkül is. Csak az a baj hogy ez ide egy kicsit off. Erre van másik topic is. Ha van valami ötleted Party ügyben akkor várjuk.


vas. jan. 23, 2005 9:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
CineDOG írta:
De legalább jeleztük a vodának nemtetszésünket.


Szia CineDOG és a többiek!

Szerintem a legjobb nemtetszésnyílvánítás ha otthagyod a vodát mint a sicc. Nem a party-sokból él a voda ezért teszi és teheti is meg azt amit akar. Maga az indoklás valóban szánalmas a Voda részéről, de a médiában teljesen máshogy lesz ez tálalva már ha egyáltalán eljut az egész a médiához mert ismétlem ez csak nektek nagy ügy a vodának semmit nem jelent, nem belőletek él.Nagyon nem értek egyet a húzással Én sem de el kell fogadni és ezt tenném Én is ha party-s lennék és fognám magam és otthagynám őket a fra**ba. Nem olyan nagy ügy ez mint ahogy Ti ezt érzitek, és ha ez még nem lett volna világos nem a vodát védem hanem az értelmes felfogást és az utáni tettet.

Csumi:Attka


vas. jan. 23, 2005 9:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Mondjuk nekem nincs partym, de ingyendumám van... Kiváncsi leszek, hogy 4 év után mit ajánlanak fel.
Biztos nekem is majd jobb lesz nem "ingyen" beszélnem... :evil:
Ha nincs ingyenduma akkor viszem a számom máshova... :twisted:


vas. jan. 23, 2005 9:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Ja igen még egy kérésem van a dologgal kapcsolatban. Ha megvalósul a körlevél vagy weboldal vagy bármi akkor ezt kultúrált formában tegyük. Legalább meg tudnánk mutatni azt hogy értelmes emberek "ülnek" a neten és "társadalmi" összefogásra is képesek. Én nem kivánok és nem is tudok "egy fecskeként nayarat csinálni". Annak sem látom értelmét hogy bármilyen durva hangnemû levelet írjunk a Vodának. Ha az ügyfélszolgálatra betelefonálunk egyessével annak sincs sok foganata. Azért is írtam le ide az ötletemet mert egyedül se energiám se lehetõségem kivitelezni ezt ezért a segítséget illetve a tanácsaitokat kérem.

Üdv.


vas. jan. 23, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Attka vizsla1 és a többiek!

Az aszf-rõl mint tényrõl én is tudok. Azzal is tisztába vagyok hogy egy aláírásgyüjtés nem mindig eredményes. De ha a voda nincs tisztában a fogyasztói problémákkal illetve azzal hogy nem értünk egyet a döntéssel ne is várjuk hogy bármi is másképp legyen. Persze azt is lehet hogy botlányt csinálunk valamelyik kereskedelmi Tv segítségével. Amúgy nekem nem csak az a bajom hogy megszüntetik a party-t, hanem az indok hogy én mint fogyasztó jól fogok ezzel járni, hiszen ez nekem így sokkal jobb lesz, mert hát jobbnál jobb csomagok vannak. Na ez az amihez nincs joga a Vodának. Hogy félretájékoztassa, és hülyítse az embereket. Mert ha azt mondja hogy nekem ez veszteséges, esetleg kevésbé nyereséges és nem néz hülyének akkor ezt még el is hiszem, de ez az indok, hogy ezzel én járok jól ez nem egészen korrekt..............

és akkor még a jobbik modoromnál maradtam. Várom az ötleteket a megvalósításra és ha tetszik az ötlet mi hamarabb kezdjük el.

Üdv és köszönöm hogy "meghallgatjátok" ötletemet


vas. jan. 23, 2005 8:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Arról nem is beszélve, hogy szerződéskötéskor elfogadták az ÁSZF-et, melybe le van írva a módosításhoz való jog. De az is le van írva, hogy egyedi megállapodásról is lehet szó, de ahogy elnézem a hozzászólásokat, nem sokan akarnak élni ilyesmivel.

Ettol meg nemkellene mindig mindenkit lehurrogni aki hangot ad jogos nemtetszesenek!
Regebben mintha nemlettel volna ilyen szelsoseges.


szomb. jan. 22, 2005 23:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Attka írta:
Sziasztok!

Srácok, Én nem vagyok ellenetek, és együtt is érzek veletek, de azért ezt Ti sem gondolhatjátok komolyan, hogy bármit is eltudtok érni. Ez egy szolgáltatás ami most változik, és ha tetszik maradsz, ha nem akkor mész. Aláírásgyüjtés sokkal komolyabb témákban sem hoz érdemi változást nemhogy egy ilyen "piti kis" dologban. :(

Csumi:Attka

Arról nem is beszélve, hogy szerződéskötéskor elfogadták az ÁSZF-et, melybe le van írva a módosításhoz való jog. De az is le van írva, hogy egyedi megállapodásról is lehet szó, de ahogy elnézem a hozzászólásokat, nem sokan akarnak élni ilyesmivel.


szomb. jan. 22, 2005 22:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
De legalább jeleztük a vodának nemtetszésünket.


szomb. jan. 22, 2005 22:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
Sziasztok!

Srácok, Én nem vagyok ellenetek, és együtt is érzek veletek, de azért ezt Ti sem gondolhatjátok komolyan, hogy bármit is eltudtok érni. Ez egy szolgáltatás ami most változik, és ha tetszik maradsz, ha nem akkor mész. Aláírásgyüjtés sokkal komolyabb témákban sem hoz érdemi változást nemhogy egy ilyen "piti kis" dologban. :(

Csumi:Attka


szomb. jan. 22, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Van valami aláírás gyűjtó nemzetközi oldal. Olyat kéne csinálni, és a Party-s telószámokkal aláírni. :)


szomb. jan. 22, 2005 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Én úgyszintén benne vagyok :twisted: :twisted:
FIZESSEN A VODA!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


szomb. jan. 22, 2005 21:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás 
én is benne vagyok!
HARCRA FEL! :twisted: :twisted: :twisted:


szomb. jan. 22, 2005 19:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
ha lehet, akkor azt is dumáljátok meg velük, hogy az extrások egész nap ingyen telefonálhassanak, lehetõleg minden hálózatba! :)


szomb. jan. 22, 2005 19:37
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Reszemrol OK!

Mar alig varom,hogy hivjanak! Felkeszultem! :-D


szomb. jan. 22, 2005 19:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Benne vagyok. A családban két party is van.


szomb. jan. 22, 2005 19:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Fiúk lányok. Az az ötletem született, hogy indítsunk kör e-mail-t hogy hány embernek nem tetszik ez a lépés és küldjük el a vodafone-nak. Hátha hatással lesz rájuk. Elvileg õk ügyfélcentrikusak. Na akkor itt az idõ. Várom az ötleteket. De ne nézzük tétlenül. Esetleg forduljunk a médiához. Ötleteket várok. Nem szeretnék lemondani az utolsó értelmes másodpercalapú vitamax-ról. Üdv mindenkinel.


szomb. jan. 22, 2005 18:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Bungee írta:
Idézet:
Megmondtam mit csináljatok: ha annyira jók - szerintük - az új prepaid csomagok, akkor biztosan belemennek egy olyan ajánlatba, hogy 3 hónapig fizetik nektek a különbözet dupláját, ha mégis jobb lenne a Party.


Ha ez ilyen egyszerű lenne. Ez nem a piac, hogy alkudozhassunk. Az van, amit ő mond vagy irány a másik két rabló.

Nem piac valóban. De aláírtatok egy szerződést. Melynek "elválaszthatatlan részét képezi" az aktuális ÁSZF. S ebben a 2.2.4-es pont d) alpontja lehetőséget adna. Ezt írtam a korábbi hosszúra sikeredett ÁSZF-idézetes hozzászólásomban is. Csak úgy látom elsiklottatok felette...
Másrészt ha ők úgy látják, hogy tényleg jobbak a jelenlegi csomagok, akkor biztos nem lesz kárukra egy ilyen akció - mint ahogy a mostani Dupla-vissza garancia a Uno Plusznál: van, de egy fillért sem fog senki sem kapni, mert mindenben veri mind a PP-ot, mind a Domino Nap-ot. Esetleg talán a hangposta árát írják jóvá H-P 19-07 és hétvégén 0-24 óra közötti hangposta hívások esetén.


pén. jan. 21, 2005 20:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
vizsla1 írta:
Vagy: Kérjetek tőlük az elmúlt 3 hónapra hívásrészletezőt (ami nincs prepaideknél)


:?

Miért nincs ?

Alapesetben nincs. Most ha külön kérsz, lehet adnak, én nem tudok róla. Neked ezt jobban kéne tudnod :wink:.


pén. jan. 21, 2005 19:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Vizsla! Nem rossz otletek! ;-) Megjatszom oket,ha felhivnak.
Duma e-mailben is jott toluk rendesen es elnezest kertek parszor a kellemetlensegert, ettol fuggetlenul tovabbra is bekaphatjak! Az ilyen egyoldalu valtoztatas jogat en azonnal kiszedetnem az ASZF-ekbol,mert ez sok mindennek nevezheto,csak korrektnek nem.


pén. jan. 21, 2005 19:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
:)
Ha tudnak olyan csomagot, ami másodperc alapon csúcsidőben olcsóbb, cs-n kívül marad, akkor azzal tényleg jobban járunk.

Ha nem, akkor bekaphatják, mert hazudnak!


pén. jan. 21, 2005 18:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Felhívtam az ügyfélszolgálatot. 25 percembe került. azt mondták hogy õk úgy gondolják hogy már más csomagokkal jobban járok. Mondtam nekik hogy ezt nem hiszem el, ki tudom én is számolni mi jó nekem. Ha azt mondják hogy nekik ez veszteséges ezt elhiszem, de azt hogy én ezzel jól járok azzal nem.


pén. jan. 21, 2005 18:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Idézet:
Megmondtam mit csináljatok: ha annyira jók - szerintük - az új prepaid csomagok, akkor biztosan belemennek egy olyan ajánlatba, hogy 3 hónapig fizetik nektek a különbözet dupláját, ha mégis jobb lenne a Party.


Ha ez ilyen egyszerű lenne. Ez nem a piac, hogy alkudozhassunk. Az van, amit ő mond vagy irány a másik két rabló.


pén. jan. 21, 2005 18:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Vagy: Kérjetek tőlük az elmúlt 3 hónapra hívásrészletezőt (ami nincs prepaideknél)


:?

Miért nincs ?


pén. jan. 21, 2005 18:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
" hogy a Voda egyre sz...bb és megyek a Pannonhoz"
:lol: Ez tetszik. Menj, használd egészséggel a Praktikum Privát lezárt csomagot, emelt tarifákkal, 30 mp. egységekben számlázva, és garantátlan senki nem fog téged SMS-ekkel zavarni, hogy változtattunk a tarifacsomagon!

"És csak most, csak nekem ingyen biztosítják a havidíjas csomagra való váltást"
Ez jelentheti azt is, hogy a meglévő egyenlegedet csak most-csak neked, jóváírják a megkötendő előfizetéseden. Vagy: nem lesz hitelbírálat.

"En mar napok ota e-mailezek veluk..."
Neked legalább válaszolnak. Nekem 72 órája nem jön válasz. Ennyit nem szoktak késni. És nem is kérdeztem nehezet :-(.

Megmondtam mit csináljatok: ha annyira jók - szerintük - az új prepaid csomagok, akkor biztosan belemennek egy olyan ajánlatba, hogy 3 hónapig fizetik nektek a különbözet dupláját, ha mégis jobb lenne a Party.

Vagy: Kérjetek tőlük az elmúlt 3 hónapra hívásrészletezőt (ami nincs prepaideknél, így legalább lenne egy kis plusz munkájuk, s legközelebb elgondolkoznak azon, milyen csomagot visznek ki a forgalomból, és mit nem), hogy tudjatok dönteni a tarifák közt. Egyéb esetben lehet NHH-hoz, FVF-hez fordulni. De nem azért mert megszűnteti a csomagot (ez jogában áll), hanem azért mert azt álítja, hogy a jelenleg forgalomban lévő csomagok jobbak, mint a Party, s ha ez az utolsó 3 havi részletezőn nem bizonyosdik be, akkor félretájékozatás miatt lehetne bepanaszoni őket. Vagy mert nem hajlandóak részletezőt adni, hogy tudjatok a váltás előtt dönteni.

Próbáljatok hasznot húzni ebből, az nem megoldás, hogy otthagyom őket. Máshol sz*rabbat kapsz. Ha meg egyedi ajánlattal dobálóznak, meg kell mondani nekik, hogy EZ egyedi ajánat, amit felsoroltam, nem pedig hogy ingyen átmehettek havidíjasba, mert az eddig is 1 Ft-ba került.


pén. jan. 21, 2005 16:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Ez am a parasztvakitas,ingyen atvaltanak elofizura?! Amikor is a dijszabas szerint ilyen esetben (ha jol emlekszem) amugy sem kellene fizetni max. az uj SIM-ert jelkepesen 1Ft-ot.
En mar napok ota e-mailezek veluk,mert mindig jonnek a hulye, sablon marketing szovegukkel,amibe beleirnak 1-2 mondatot,ami valasz irasra ingerel. :-D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára partycsoka kedd ápr. 12, 2005 14:36-kor.



pén. jan. 21, 2005 16:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Bungee írta:
Engem most hívtak. Semmi, de semmi kedvezményes ajánlatot nem kaptam, csak az előfizetést akarták rámtukmálni.
Elmondta, hogy 2000 óta létezik a party, de mivel azóta sokkal kedvezményesebb konstrukciókat adtak ki, megszüntetik. És csak most, csak nekem ingyen biztosítják a havidíjas csomagra való váltást. De azért is be kell mennem egy voda boltba, hogy ezt elintézzem.
Valamiért nagyon erőszakos volt az üszis, és amikor a többi vitamax csomagról kérdeztem, egyből terelte a témát a havidíjasra.
Mondtam neki, hogy még meggondolom...
Anyjukat.

Engem még nem hívtak, de ha hívnak akkor már felkészült leszek az ilyen dolgokra. Én meg nagyon rá fogom dumálni az üszit, hogy a Voda egyre sz...bb és megyek a Pannonhoz. A rábeszélés közben lesz 1-2 keresztkérdésem. :lol: Nem fogok :oops: -ni!


pén. jan. 21, 2005 15:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Bungee írta:
Engem most hívtak. Semmi, de semmi kedvezményes ajánlatot nem kaptam, csak az előfizetést akarták rámtukmálni.
Elmondta, hogy 2000 óta létezik a party, de mivel azóta sokkal kedvezményesebb konstrukciókat adtak ki, megszüntetik. És csak most, csak nekem ingyen biztosítják a havidíjas csomagra való váltást. De azért is be kell mennem egy voda boltba, hogy ezt elintézzem.
Valamiért nagyon erőszakos volt az üszis, és amikor a többi vitamax csomagról kérdeztem, egyből terelte a témát a havidíjasra.
Mondtam neki, hogy még meggondolom...
Anyjukat.

Engem még nem hívtak, de ha hívnak akkor már felkészült leszek az ilyen dolgokra. Én meg nagyon rá fogom dumálni az üszit, hogy a Voda egyre sz...bb és megyek a Pannonhoz. A rábeszélés közben lesz 1-2 keresztkérdésem. :lol: Nem fogok :oops: -ni!


pén. jan. 21, 2005 15:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A feleségemre ugyan tukmálhatnak akármilyen előfizetéses csomagot....
Már vagy 17eFT gyűlt össze évek alatt a Partyján, ugyanis nem azért töltjük 3havonta 2500-al mert ledumálja, hanem mert lejár a 3hónap érvényesség. :)


pén. jan. 21, 2005 14:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Engem most hívtak. Semmi, de semmi kedvezményes ajánlatot nem kaptam, csak az előfizetést akarták rámtukmálni.
Elmondta, hogy 2000 óta létezik a party, de mivel azóta sokkal kedvezményesebb konstrukciókat adtak ki, megszüntetik. És csak most, csak nekem ingyen biztosítják a havidíjas csomagra való váltást. De azért is be kell mennem egy voda boltba, hogy ezt elintézzem.
Valamiért nagyon erőszakos volt az üszis, és amikor a többi vitamax csomagról kérdeztem, egyből terelte a témát a havidíjasra.
Mondtam neki, hogy még meggondolom...
Anyjukat.


pén. jan. 21, 2005 14:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Amiért szerettem:-16-tól 32 Ft
-mp számlázás.
Szerintem sem volt elavult, csak valamit mondani kell :(


pén. jan. 21, 2005 9:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Az elavultság valamilyen szempontból nézve igaz, ha pl. a 140Ft oldaláról nézed. Ha viszont a 16-tól 8-ig tartó 32Ft-ot nézzük nem igaz.
Nézőpont kérdése.

Hát, ha ennyi az ajánlatuk, akkor ez a kártya is megy a kukába a többi után.


pén. jan. 21, 2005 8:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
+2000 perc kétezer valamennyi Ft-ért.


pén. jan. 21, 2005 7:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Engem viszont elértek tegnap.
Nem ajánlottak semmi extrát csak a váltás lehetőségét.
Elsőnek az előfizetésre...
Én valószínű ezt választom a "90"-es csomagot az 1000 Ft díjkedvezménnyel Igy 21 Ft és mindent hivhatsz.
A voda arra hivatkozik a megszüntetésnél hogy drága a percdíj,elavult.
Üdv.


pén. jan. 21, 2005 7:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Engem sem hivtak ma. Ha mazlid van egy latszolag extra ajanlattal probalnak majd levenni a labadrol. Megveheted a 2 leggagyibb telot 5000Ft kedvezmennyel.
Szomoru,hogy ekkora szabadsagot adtak a szolgaltatoknak,hogy akkor valtoztathatnak,amikor akarnak. Ellene pedig nem tudsz mit csinalni,mert benne van az egyoldalu valtoztatas joga az ASZF-ben. Na,ez az,amin en azonnal gyokeresen valtoztatnek,hogy egyik tetu szolgaltato se elhessen vissza az ugyfel kiszolgaltatottsagaval.


csüt. jan. 20, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Engem nem hivtak.
Gondolom a jelenleg is kaphato tarifacsomagok valamelyikere probal meg rabeszelni.


csüt. jan. 20, 2005 19:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás 
Kerestek ma a 1270ről ,de pont abban a 2 percben nem volt nalam a telefon...


visszahivtam,de az versmondo leány nem tudta megmondani mit akartak,csak annyit hogy ajanalanak majd nekem masik tarifacsomagot de pontosan nem tudja mit akartak tolem a kollegai

Mást is hivtak?Mit akarnak?


csüt. jan. 20, 2005 18:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
xy_ írta:
Én úgy értesültem róla,hogy ha smst akarok küldeni meg kel vásárolni az sms opicót!!
Nekem voda bisnis csomagom van ha jól tudom(24FT/percdij)
Party csak a szám miatt maradt meg nekem,majd valamikor jó lesz ez még címszóval elraktam. :-)
Vodába nem bízok mert a jelenlegi bisnis csomagban állandóan 20felett volt a számlám.
Most van teszten a pannon500. Felmondási díj meg nincs mivel nem írtam alá sem 1 sem 2évet és a tarifahűséget sem írtam alá mivel szerződéskötés után 1héttel rendeltem meg a dijcsönkentö szolgáltatást!

Pannon 50-1000 esetében az SMS 80, a Pannon TEAM, a TOP3 stb. nem vehető igénybe. Figyelmedbe ajánlom a saját ÁSZF-edet :-).
Ami a Business-t illeti: 32,5 Ft a percdíjad, bruttó, 10 mp. alapon. Az SMS bruttó 18,75. A havidíjad meg a legjobb esetben 1500 Ft. Javaslom, kérj az elmúlt hónapokról díjmentes hívásrészletezőt, s nézd meg, jobban jársz-e a Pannon 500-zal vagy sem. Ha hosszan beszélsz, biztosan. De ebben az esetben akkor érdemesebb már Voda 800-at venni, csak SIM-mel, és még 1.000 Ft kedvezményt is kapsz a havidíjból egy éven át, s ott megrendelheted a 100 db SMS-t 1250-ért. Sőt, február 7-től (de ha december 6-án már vodás postpaid voltál, akkor már most is) 2000 ingyenes percet is kaphatsz hálón belül és vezetékes irányba. Részletek az exkluzív vodafone ajánlat topicban :wink: .


szer. jan. 19, 2005 19:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nem dolgozom a vodánál. Bár ezt hazudhatom is, de tényleg nem.

Vodánál az alábbi csomagok szűntek meg: Break, Mambo, Salsa, Vodaflex, Vodalux stb. Elég sokáig lehetett őket használni, majd átpakolták az ügyfeleket RnR MAX-ba. Meg megszűnt még a Fiesta.
A konkurenciával ellentétben a voda nemcsak a lezárt, de a forgalomban lévő díjcsomagokhoz sem nyúlt soha hozzá kedvezőtlenül, hacsak nem járt le épp az árgarancia. De akkor is már 1 évvel előre lehetett tudni, hogy ekkor-meg-ekkor számíthatunk áremelésre.
Ezzel szemben a konkurenciáról lehetne egy s mást mesélni, ezt partycsoka kifejezetten jól tudja. És nemcsak prepaid csomagokról van szó.

ÁSZF: előszedhetitek a szerződéseteket, de abba le van írva, hogy a mindenkor hatályos ÁSZF az irányadó. Márpedig az 2004. január 6-ától hatályos. Ez a honlapról leszedhető, kár a fiókban a régi után kutatni, mert az semmit nem ér. Ami hasznavehető, az maga az Előfizetői Szerződés szövege.

A 2004. január 6-ától érvényes ÁSZF alapján sehova sincs leírva, hogy a Szolgáltató garanciát vállal, hogy a csomagodat megtarthatod, vagy az árak nem fognak változni. Ez jelen pillanatban csak a sima VitaMAX csomagról mondható el, melyre 2004. március 31-ig él az árgarancia (milyen bűvös dátum ez: ekkor emelkedik a Pannon Praktikum, az Uno Plusz; az Uno számlázási egysége már február 1-jétől)

[WAP.osok – itt most hosszú oldalakon át ÁSZF.idézés következik]

Idézet:
1.1.7. Előfizetői Szerződés
Az Előfizetői Szerződés az előfizetői szolgáltatás nyújtása tárgyában a Szolgáltató és az Előfizető között létrejött szerződés, amely a szolgáltató Általános Szerződési Feltételeiből és az egyedi előfizetői szerződésből áll….

1.1.8. Díjszabás
A Szolgáltató a Szolgáltatás ellenértékeként járó szolgáltatási díjakat érvényesítésének részletes szabályait külön díjszabásban (lásd: 1. sz. Melléklet) rögzíti, amely az Előfizetővel kötött Előfizetői Szerződés szerves részét képezi. Az Előfizető az Általános Szerződési Feltételek elfogadásakor egyben tudomásul veszi, hogy a Díjszabás feltételeit a Szolgáltató időről időre egészben vagy részben egyoldalúan módosíthatja. A módosításról annak hatályba lépése előtt 30 (harminc) nappal a Szolgáltató ügyfeleit (az értesítendő Előfizetők körétől függően) országos vagy megyei lapban legalább két alkalommal feladott közlemény útján, a módosításnak a Szolgáltató ügyfélszolgálatán történő egyidejű közzétételével tájékoztatja, vagy írásban, elektronikus levélben, illetve egyéb elektronikus hírközlés útján értesíti. A Díjszabás módosítása elfogadásának minősül, ha az Előfizető ráutaló magatartásával a Szolgáltatást továbbra is igénybe veszi.
Az előfizető jogosult a módosítás tárgyában megküldött értesítést követő 8 napon belül a szerződés azonnali hatályú felmondására. Amennyiben a módosítás az Előfizető számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az Előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani az Előfizetői szerződést. Nem mondhatja fel azonban az Előfizető az Előfizetői szerződést ilyen esetben akkor, ha kötelezettséget vállalt arra, hogy a Szolgáltatást meghatározott időtartam alatt igénybe veszi és az előfizetői szerződést az ebből eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti.
A Szolgáltató a Díjszabás egyoldalú módosítására a következő esetekben jogosult:
a) a Díjszabás legutóbbi módosítása óta eltelt idő fogyasztói árindexére tekintettel a módosítás indokolt;
b) a jelen Általános Szerződési Feltételek 2.2.4 pontjában meghatározott esetekben…

1.5 Az Általános Szerződési Feltételek módosítása
Az Előfizető az Általános Szerződési Feltételek elfogadásakor egyben tudomásul veszi, hogy annak rendelkezéseit a Szolgáltató, az Általános Szerződési Feltételekben meghatározott esetekben és módon (különösen: 1.1.8 és 2.2.4 pontok), illetve a körülményekben bekövetkezett lényeges változás esetén, továbbá jogszabályváltozásra vagy hatósági döntésre tekintettel egészben vagy részben egyoldalúan módosíthatja. Amennyiben a Szolgáltató az Általános Szerződési Feltételeket módosítja, azt a Nemzeti Hírközlési Hatóságnak megküldi és az Előfizetővel közli, külön felhívva a figyelmet arra, hogy a módosítás az Előfizető jogait és kötelezettségeit is érinti.
A módosításról annak hatályba lépése előtt 30 (harminc) nappal a Szolgáltató ügyfeleit (az értesítendő Előfizetők körétől függően) országos vagy megyei lapban legalább két alkalommal feladott közlemény útján, a módosításnak a Szolgáltató ügyfélszolgálatán történő egyidejű közzétételével tájékoztatja, vagy írásban, elektronikus levélben, illetve egyéb elektronikus hírközlés útján értesíti. Az előfizető jogosult a módosítás tárgyában megküldött értesítést követő 8 napon belül a szerződés azonnali hatályú felmondására. Az Általános Szerződési Feltételek módosítása elfogadásának minősül, ha az Előfizető ráutaló magatartásával a Szolgáltatást továbbra is igénybe veszi.
Amennyiben a módosítás az Előfizető számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az Előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani az Előfizetői szerződést. Nem mondhatja fel azonban az Előfizető az Előfizetői szerződést ilyen esetben akkor, ha kötelezettséget vállalt arra, hogy a Szolgáltatást meghatározott időtartam alatt igénybe veszi és az előfizetői szerződést az ebből eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti.

2.2.4. Az előfizetői jogviszony módosítása
.
.
.

A szolgáltató az előfizetői szerződést csak az alábbi esetekben jogosult egyoldalúan módosítani:
a) a gazdasági és/vagy műszaki körülmények olyan változása, amelyek következtében a Szolgáltató az Előfizetőknek nyújtott szolgáltatást a korábbiakhoz képest megváltozott pénzügyi és/vagy műszaki feltételekkel képes csak nyújtani, de nem jelent a szolgáltatás igénybevételének feltételeire vagy minőségi célértékeire vonatkozó változtatást;
b) új szolgáltatás bevezetése;
c) az újonnan bevezetésre kerülő szolgáltatások és a meglévő szolgáltatások megfelelő minőségének biztosítása;
d) az egyedi előfizetői szerződésben a felek a fentieken túl az egyoldalú módosítás egyéb eseteiben is megállapodhatnak;
e) jogszabályváltozás vagy hatósági döntés indokolja; vagy
f) a körülményekben bekövetkezett lényeges változás indokolja.


Ami reményt kelthet a d.) pont: állapodjatok meg abban, hogy pl. 3 hónapon át duplavisszagaranciát kaptok: ha annyira jók az újabb csomagok, fizessék meg a különbözet dupláját 3 hónapon át, ha mégsem lenne így. Ez esetben döntsétek el, hogy melyik tarifacsomaggal akarjátok igénybe venni ezt a garanciát, ha egyáltalán megadják ezt a kedvezményt.


szer. jan. 19, 2005 18:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
xy_ írta:
ÁÁÁáááá
Voda?
Nagy csalódás az egész!
Mindenféle opcio meg ilyenek felárért!???
Pannon 500 csomagban vagyok! És kész!
Átmentem a pannonhoz!
Nekem megvan még a party kártyám igaz sosem használtam!
Majd most fogom! De gusztustalan cég a voda!
De jó száma van nagyon 36702222xxx:-)

Lássuk csak: Pannon 500: 10.000/hó; perc és SMS díj: 20Ft. SMS 80 nincs. MMS: 75, szerződésfelmondás: 50.000 Ft. Partnerpogram
Voda 500: 9.500/hó, csak SIM esetén 1.000 Ft/hó kedvezmény a havidíjból, 1 éven át; percdíj 19 [17,8], majd 29 Ft. SMS: 31,25, vagy 100 db egyben 1250 Ft. Hangposta ingyen. Ingyen e-mail, faxszám, faxposta, ingyen sms-értesítés, ingyen hívásértesítő, hálón belüli hétvégi ingyenbeszélgetést tartalmazó társkártyás előfizetés lehetősége, jó mobilárak, a szerződésfelmondási díj 37.500 az 1. évben, 25.000 a 2. évben, MMS: tartalomtól, hálózattól függően: 27/54/87; 51/78/111.
Akkor milyen feláras opciókról is van szó (RnR MAX: szinte 100%-ban lebeszélhető havidíj, 10 sec, alapon; Szuper: akár 6 Ft-os percdíj hálón belül, éjjel-nappal, + 30 SMS ingyen, +5375-ből 3125 lebeszélhető, + 11,25 és 22,5 Ft-os drótos árak 10 sec alapon, Európa csomag)? S a Partydat mire volt érdemes Pannon 500 mellett használni? Akkor, amikor 20, meg 32 Ft volt a percdíj úgy, hogy 8 mp.-ért 8 mp.-et számláztak az Élvonal helyett a Te Hangodnál?

A tarifacsomagodnak 3 előnye van:
- a megvásárolt perceken felül változatlan marad a percdíj;
- ingyenes hálón belüli átirányítás;
- prepaidesek megtarthatják egyenlegüket, ha átmennek postpaidbe.


Én úgy értesültem róla,hogy ha smst akarok küldeni meg kel vásárolni az sms opicót!!
Nekem voda bisnis csomagom van ha jól tudom(24FT/percdij)
Party csak a szám miatt maradt meg nekem,majd valamikor jó lesz ez még címszóval elraktam. :-)
Vodába nem bízok mert a jelenlegi bisnis csomagban állandóan 20felett volt a számlám.
Most van teszten a pannon500. Felmondási díj meg nincs mivel nem írtam alá sem 1 sem 2évet és a tarifahűséget sem írtam alá mivel szerződéskötés után 1héttel rendeltem meg a dijcsönkentö szolgáltatást!


szer. jan. 19, 2005 17:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
...inkább nem minősítem az ilyenfajta hozzáállást, de megvan a véleményem róla

én nem fogom feladni azt tudom


szer. jan. 19, 2005 15:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Lehet, hogy még érdemes lenne megpróbálkozni az NHH-nál. Bár ki tudja, mi lenne a vége...
Nagy valószínűség szerint semmi.


szer. jan. 19, 2005 15:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
Ahoz mit szólnátok, ha kárpótlásul 3000Ft töltenének az egyenlegre?
(Ha a fantasztikus készülék ajálat nem jön be.)

Ahogy már a topicban elhangzott, azoknak a legázosabb akik mostanában vettek 5-10eFt-ért Party Sim-et.
Ill. akik ezen percdíjak tudatában jól feltöltőték a Party-jukat. :evil:


w.miki írta:
mint ahogy annak is, hogy az SMSben nem arról értesítenek, hogy megszűnik a csomag, hanem csak arról, hogy most ingyenesen válthatsz át másik tarifacsomagra!


Kiadás minimalizálás, amit ezt már Tim_ is megírta:
"Lehet direkt nem tajekoztattak, hogy esetleg csak azoknak kelljen felajanlani valamit akik erre sem valtanak? "

Valamennyire én is meglettem vezetve, augusztusban váltottam át 4év után a Party-t Duo-ra. Abban a hiszemben, hogy csak augusztus végéig lesz ingyenes a váltás. :(
Mondjuk a Duo jó buli volt, nem vagyunk normálisak az ismerősőmmel, annyit dumáltunk egymás kártyájára. :twisted:


szer. jan. 19, 2005 14:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
w.miki írta:
hát ja
már csak egy jogász kéne aki mindezt értelmezi

én csak annyit tudok, hogy biztos megvolt az oka, amiért eddig nem szüntették meg ezt a jó kis csomagot

...
mint ahogy annak is, hogy az SMSben nem arról értesítenek, hogy megszûnik a csomag, hanem csak arról, hogy most ingyenesen válthatsz át másik tarifacsomagra!


1. jogász nem kell hozzá, elég egyértelmû, a szolgáltató ilyen téren azt tehet, amit akar!

2. az is egyértelmû, hogy elsõ körben megpróbálnak magadtól távozásra bírni (átváltás felajánlás), hisz akkor egyel kevesebb kényszerátpakolt (elégedetlen ügyfél) lesz.


szer. jan. 19, 2005 14:13
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Merlin írta:
[...A módosításról a Szolgáltató ügyfeleit írásban értesíti...

SMS elegendő, vagy (ajálott) levél kell?
Vagy kifüggesztik és csókolom?

Szerintem már az is elég, ha két országos napilapban megjelenteti + kiteszi a honlapra a közleményt... :?


szer. jan. 19, 2005 13:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 359 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség