Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 22:36



Hozzászólás a témához  [ 359 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Megszűnt a Vitamax Party 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Valoban,itt ez is problema,hogy hulyenek nezik az embert.
Ugy allitjak be az ingyenes tarifacsomag valtast es az ingyenes pre -> post valtast,mintha ez valami hu,de nagy kedvezmeny lenne,pedig nem. A Vitamaxok kozti valtas amugy is ingyenes, a Vitamax -> elofizu pedig kemeny 5 Ft-ba kerul. Mindezek mellett pedig ott van meg a kedvezobb duma,ami viszont nem minden esetre igaz.


hétf. jan. 24, 2005 18:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Idézet:
Tájékoztatjuk, hogy a rövid szöveges üzenetet, azért küldtük Önnek, mert szeretnénk régi, huséges ügyfeleinknek biztosítani a tarifaváltás lehetoségét, mely elsosorban kedvezo ajánlatot jelent.


Engem csak ez a kamu duma az, ami felidegesít. Most örüljek annak, hogy biztosítják nekem a tarifaváltás lehetőségét? És ez most valami hűde nagyon kedvező ajánlat? Hát ne röhögtessenek már ezzel a rizsával. Hol itt a kedvező ajánlat??
Ezt a sablon, ócska lerázó szöveget utálom a multiknál. Nekem már csak ez is elég indok lenne ahhoz, hogy LÁZADJAK!!! Nem hogy még a partym megszüntetése... :lol:

Egyébként nekem az a nagy mázlim, hogy karácsonyra vettem egy djuiceos m65-t, és a számhordozási eljárást is kezdeményeztem már, amikor küldte a voda az smst... szal annyira nem ráz meg a dolog.

És amúgy a partyt én is (minden értelemben)főkártyának használtam...


hétf. jan. 24, 2005 18:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
pedig:

Idézet:
Tájékoztatjuk, hogy a rövid szöveges üzenetet, azért küldtük Önnek, mert szeretnénk régi, huséges ügyfeleinknek biztosítani a tarifaváltás lehetoségét, mely elsosorban kedvezo ajánlatot jelent.


ezek szerint régi hűséges ügyfelek vagyunk


hétf. jan. 24, 2005 16:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Valahogy így!
:twisted:

Mert az ingyenes váltástól még nem esek hasra.


Én meg attól, hogy most 5 Ft helyett 0 Ft a váltás pre-paidről előfizura.


hétf. jan. 24, 2005 16:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Valahogy így!
:twisted:

Mert az ingyenes váltástól még nem esek hasra.


hétf. jan. 24, 2005 16:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
.gúnár. írta:

Pontosan a lényeget írták meg. Az ÁSZF-et részben, vagy egészben módosíthatják. Mi kell még?


Hogyhogy mi kell? Természetesen a voda SZEMÉLYESEN keresse fel õket, kérjen bocsánatot (amiért ilyen gondolat felmerült benne), adjon nekik (fejenként) kárpótlásul minimum k700/6230 színvonalú telefont és öt, de inkább tiz év teljes díjmentességet, beleértve a külföldi és emeltdíjas hívásokat, korlátlan net-et, stb. stb. és azonnali kárenyhítésként 1-1 millió forintot készpénzben.

Ez a MINIMUM!


hétf. jan. 24, 2005 16:09
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
w.miki írta:
megírták a nagy semmit:

Idézet:
Tisztelt Pásztor Úr!

Levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy cégünk az Általános Szerzodési Feltételek 1.5-ös pontja alapján az Általános Szerzodési Feltételek rendelkezéseit egészben vagy részben egyoldalúan módosíthatja.

Engedje meg, hogy ismételten szíves elnézését, amennyiben kellemetlenséget okoztunk Önnek!

Kérjük, ha bármilyen kérdése, kérése illetve javaslata adódik, hívja bizalommal 24 órás Ügyfélszolgálatunkat a 061 288 1270-es telefonszámon, vagy a Vodafone hálózatából belföldrol ingyenesen hívható 1270-es telefonszámon, ahol munkatársaink készséggel segítenek Önnek!

Tisztelettel:

Fenyvesi Balázs
Levelezési Csoport


talán erre a dologra, hogy másik csomagról írják azt, hogy számunkra "kedvezőbb" ezzel lehet a fogyasztóvédelemhez fordulni, de úgy látom nem nagyon izgulnak



Pontosan a lényeget írták meg. Az ÁSZF-et részben, vagy egészben módosíthatják. Mi kell még?


hétf. jan. 24, 2005 15:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
megírták a nagy semmit:

Idézet:
Tisztelt Pásztor Úr!

Levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy cégünk az Általános Szerzodési Feltételek 1.5-ös pontja alapján az Általános Szerzodési Feltételek rendelkezéseit egészben vagy részben egyoldalúan módosíthatja.

Engedje meg, hogy ismételten szíves elnézését, amennyiben kellemetlenséget okoztunk Önnek!

Kérjük, ha bármilyen kérdése, kérése illetve javaslata adódik, hívja bizalommal 24 órás Ügyfélszolgálatunkat a 061 288 1270-es telefonszámon, vagy a Vodafone hálózatából belföldrol ingyenesen hívható 1270-es telefonszámon, ahol munkatársaink készséggel segítenek Önnek!

Tisztelettel:

Fenyvesi Balázs
Levelezési Csoport


talán erre a dologra, hogy másik csomagról írják azt, hogy számunkra "kedvezőbb" ezzel lehet a fogyasztóvédelemhez fordulni, de úgy látom nem nagyon izgulnak


hétf. jan. 24, 2005 11:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Másik oldal a célra:
www.peticio.hu


hétf. jan. 24, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Na? Megcsinálta már valaki a petíciót? Én lenni lusta. :(

Amúgy szerintem party-s telefonszámmal kellene aláírni, nekem 2 is van.


hétf. jan. 24, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Kedves Vizsla1 !

A Pannonos téma az nagyon jó. Abból is kellett volna peticiót indítani. mert az még nagyobb félretájékoztatás és népbutítás volt.

Partycsóka!

Én pont +úsztam 4000ft-ból.


hétf. jan. 24, 2005 8:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Pusi01 írta:
Azokról nem is beszélve akik 10000ft-ot adtak annak idején érte.


Én is annyit fizettem. Bár, a blokk valószínűleg már nincs meg.


hétf. jan. 24, 2005 8:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Kedves Vizsla1 és a többiek!

A petíciót én vetettem fel. Nem a néhány 100forintról van szó hanem arról hogy félre próbálnak tájékoztatni. Ne akarják nekem azt +magyarázni hogy a sok party-s hogy telefonál, bilibe a keze és nem tudja észrevenni magáról ha esetleg ez a díjcsomi nem lenne jó neki és váltania kéne. NEM VAGYUNK TÁJÉKOZATLANOK AZÉRT MERT PARTYSOK VAGYUNK! NE NÉZZENEK HÜLYÉNEK A DUMÁJUKKAL. Persze kivezetni a csomagot jogukban áll, de fogyasztóhülyítés az már nem. Persze nem egyedi eset a szolgáltatók között. És amig nem írjuk meg a peticiót addig azt hiszik hogy az õ álláspontjuk rendben van. Ismerjék meg a másik fél álláspontját. Azt kéne megfogyalmazni hogy a mi véleményünk szerint a mi fogyasztói szokásainkat alapúl véve számunkra ez a csomag a legmegfelelõbb, ez elégíti ki legjobban az igényeinket. Mielõtt még mondanátok miért nem írtam meg. Egy részt egyedül nincs értelme(annyi erõvel nap mint nap hívhatnám az ügyfélszolgálatot is) illetve naponta fél órát netezek abból 25 percet ez a fórum tesz ki)

Ismétlem nem a néhány 100 forintról van szó, hanem a hülyének nézésrõl. az pedig nem pénzben kifejezhetõ. Azokról nem is beszélve akik 10000ft-ot adtak annak idején érte.


hétf. jan. 24, 2005 8:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Az a helyzet, lehet,hogy mar februar elejen berakhatod,mert februar 15-ig valtanak at mindenkit. Tehat,ha peched van,mar akar a jovo heten bucsut vehetsz tole.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára partycsoka kedd ápr. 12, 2005 14:43-kor.



hétf. jan. 24, 2005 7:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ha meglessz a petíció én is aláírom. Egyszerűen felháborítónak tartom a Vodafone eljárását.
Az, hogy megszűntetik eleve csúnya dolog, de, hogy az ember pofájába hazudjanak az egyszerűen undorító.
Aki ezt kitalálta annak szívesen ugrálnék páros lábbal a fején, miközben magyaráznám neki, hogy ettől csak jobban áll a haja.
Nem tudom miért kell az ügyfeleket gyereknek és/vagy hülyének nézni :?: :oops:
Minden esetre írok nekik egy mailt (tudom, hogy nem történik semmi, de legalább ne érezzék, hogy 100 emberből 99-et sikerült becsapni), azután február 15-től berakom a fiókba a kártyámat.

Bocs a kirohanásért, de baromi dühös vagyok.

Üdv: L


hétf. jan. 24, 2005 7:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ott van bal oldalt: Általános Szerződési Feltételek. A január 11-ei Közlemény tartalmazza. Szerintem ez elég korán volt, nem? Több, mint 30 nap. Úgyhogy ez korkekt is, és előzetes is. És még SMS-t is küldtek, hogy nézz rá a többi csomgra, mert lehet, azzal jobban jársz. Ilyet mikor küld ki a pannon/westel? Továbbá általánosságban a többi csomag valóban kedvezőbb, az alapján nézve, mik a szokásai egy ügyfélnek. De mivel Te magad írtad oda, hogy csak némely pontban kedvezőtlenebb, ezzel igazat is adtál ennek, hogy általánosságban a többi csomag valóban kedvezőbb. És ez tényleg így is van.

Panaszt akkor fogalmazzatok meg, ha
- nem ad részletezőt, hogy dönthess, s ezáltal megbizonyodhass, hogy igaza vana-e; vagy
- ad részletezőt, s be lehet látni, hogy tévednek, s ennek ellenére meg akarja vonni a Party-t.

De szükséges feltétel, hogy vagy sms, vagy telefonhívás alapján bizonyíthasd, hogy személyszerint neked mondta-e a szolgáltató, hogy a többi csomag jobb.

Ha semmi ilyet nem írt/mondott neked, nincs jogod panaszt tenni, mert nincs mire, joga van az ilyen módosításhoz; ahhoz azonban nincs, hogy félretájékoztasson.

Tehát a dolgot csak a téves tájékoztatáson tudjátok megragadni, pusztán a Party megszüntetésén nem.

Pannonosok mikor indítanak petíciót, hogy márpedig 8 másodperc az 8 másodperc :roll: ?


hétf. jan. 24, 2005 6:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Peticioval kapcsolatban en elso nekifutasra valami ilyesmire gondoltam:
Kód:
Elítéli-e a Vodafone Magyarország Rt. azon eljárásmódját ahogyan a már nem értékesített Vitamax Party szolgáltatás csomagját, korrekt, előzetes értesítés nélkül 2005. február 15.-ei hatállyal megszünteti, és az ezzel a szolgáltatás csomaggal rendelkezőknek esetenként, némely téren kedvezőtlenebb (és konkrét adatokkal nem alátámasztott) csomagot ajánlva fel, azt általánosságban kedvezőbbnek feltüntetve jelenlegi szolgáltatás csomagjánál?

Szerintetek?
Azt is belelehetne irni mikor akarja megszuntetni, csak a honlapjukon en megcsak nemis talaltam meg ezt a hirt...

Helyesbitek: kozbe megtalaltam a topicindito hsz linkjere kattintva, de a voda fooldalarol indulva nem leltem meg :shock:
Hogy lehet onnan elerni?


hétf. jan. 24, 2005 3:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
T68m írta:
úgy látom még mindig baj van az értelmezéseddel:

"ami ellen úgysem teszünk vagy úgysem tudunk tenni semmit. "

VAGY kapcsolat, nem ÉS. VAGY úgysem teszünk (terveztek tenni, tehát ez false) VAGY úgysem tudunk tenni (ez true, hisz egy multit sem fog érdekelni három felhasználó fóruma)

MÁS: jó a kérdésed: mi van ha az ingyendumát szüntetik meg.
Ez már nem havi pár forint, mint az esetleges veszteség vitamax party<->regular viszonylatban, hanem - esetemben - havi 30-40eFt-os különbség! Tehát korántsem ugyanaz a kategória. Vagy szerinted igen?

Mellesleg fognám, aztán visszaadnám a zsugát a vodának és foglalkoznék a saját dolgommal.

Akkor biztos nem te voltal aki tobbszor celozgatott ra tobbszor, hogy folosleges barmit is csinalni mert ugysem erunk el semmit... Kép Kép

Akkor ezekszerint valakinek havi "par forint" is szamit, hogy mire kolti, valaki meg 30-40.000 ft-os veszteseget is szo nelkul hagyja. Tehat megsem az osszeg nagysagatol fugg az ertekiteletunk.
Bar lehet valakinek megis... Kép
Addig alljak fellabon amig te csondbemaradsz, ha megszuntetik az ingyendumat...
Mellekesen egy budos szoval nem jonne'k oda a topicba csak mert jobb dolgom nincsen, hogy kigunyoljak mindenkit, mi a sz*rt rinyaltok ugysem ertek el vele semmit! Kép
Kultura kerdese mindez.
De abban is biztos vagyok, hogy csoppet valtoznanak a telefonalasi szokasaid, ha nemlenne ingyendumad, szal ez nem teljesen veszteseg. Csak, ha valami ingyen van akkor jo magyar ember modjara tobbszorosen kiis hasznaljuk. Tisztelet a kivetelnek.
Szal jo lenne, ha nem azert jarnank a forumra, hogy leszoljunk masokat, akik csak jobban felszeretne hivni a szolgaltato figyelmet, hogy nem orulnek ennek vagy annak a lepesnek. Kép
Es, ha mar ez sikerult, es kap nemi nyilvanossagot is a dolog, mar megerte!

A forumon inkabb segiteni kene a tobbieket ehelyett, vagy,ha mashogy nemmegy csondben kell maradni. Kép

En benne vagyok a peticioban is meg az email-es dologban is.
A peticiohoz megkell fogalmazni valami kezdo kerdest is.


hétf. jan. 24, 2005 3:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Majd kivancsi leszek, hogy fogsz "hozongeni" amikor az ingyendumat szuntetik meg, mert ok csoppet tobbe kerulnek nekik mint a partysok!
Mar akik megmaradtak, ellentetben az ingyendumasokkal.


úgy látom még mindig baj van az értelmezéseddel:

"ami ellen úgysem teszünk vagy úgysem tudunk tenni semmit. "

VAGY kapcsolat, nem ÉS. VAGY úgysem teszünk (terveztek tenni, tehát ez false) VAGY úgysem tudunk tenni (ez true, hisz egy multit sem fog érdekelni három felhasználó fóruma)

MÁS: jó a kérdésed: mi van ha az ingyendumát szüntetik meg.
Ez már nem havi pár forint, mint az esetleges veszteség vitamax party<->regular viszonylatban, hanem - esetemben - havi 30-40eFt-os különbség! Tehát korántsem ugyanaz a kategória. Vagy szerinted igen?

Mellesleg fognám, aztán visszaadnám a zsugát a vodának és foglalkoznék a saját dolgommal.


hétf. jan. 24, 2005 1:46
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Felvetettek itt, hogy adjunk nagyobb hangot a velemenyunknek, szerinted ez mire iranyul? Mert egyfolytaban csak ezzel jossz, hogy senki sem akar tenni semmit. Kicsit ellentmondasos ez a gondolkodasmod! Kép
Hogy semmi ertelme az majd csak azutan derul ki, hogyha megprobaljuk, abszolut nem hianyzik a fajta mentalitas amit ebben az esetben is kepviselsz! Fogalmam nincs ez neked miert faj, ha csak nincs voda erdekeltseged!
Te hany ehhez hasonlo dologban vettel reszt?
Mindenkinek joga van nyilvanosabb helyeken velemenyt nyilvanitani, folosleges itt az ovobacsit jatszani! :lol:
Feltetelezem mar mindenki eleg nagy fiu/lany itt, hogy a kezet kelljen fognod :lol:
Latom az "elozo rendszeres" peldam lenyeget sikerult megfognod Kép
A kovetkezo kerdesed az lesz, hogy hany eves vagyok, mint az oviban? :lol:

Majd kivancsi leszek, hogy fogsz "hozongeni" amikor az ingyendumat szuntetik meg, mert ok csoppet tobbe kerulnek nekik mint a partysok!
Mar akik megmaradtak, ellentetben az ingyendumasokkal.


hétf. jan. 24, 2005 1:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Tim_ írta:
T68m: teljesen mind1, hogy mit minek nevezel, ha valaki mar negativan itel meg egy szolgaltato lepest az mar folosleges hozonges es probalsz mindenkit lehurrogni, hogy alljon be a sorba.
Tisztara mint az elozo rendszerben...
Nem is beszelve a forumtarsakbol valo gunyt uzesrol amit eleresztettel itt a topicban.
Tudod ez a mobilos forum, es nem minden fenekig tejfel akarhogy probalod te is az itteni kozvelemenyt befolyasolni! Ezekszerint te vagy rossz helyen.
Nem a birka mivolt a lenyeg, hanem azok a korulmenyek amik ezt a statuszt kivaltottak...

Teljesen folosleges az ilyen hsz-ekkel novelni a kisse beteges szamu hsz szamot...

Ugy erzem a nagy testverek figyelnek minket...!



csak az értelmezés végett:

hõzöngés: olyasmi ellen felemelni a szavunkat, ami ellen úgysem teszünk vagy úgysem tudunk tenni semmit. (pl. party megszüntetés)

kicsinyesség: havi néhány forintért verni magunkat. Pontosabban: a drága idõnket olyasmire pazarolni, ami (pozitiív esetben is, értsd: ha megmaradna a party, amire semmi esélyed sincs) kevesebbet hoz, mint amit azidõ alatt mással el tudtunk volna érni.
Tulkép önmagadat, munkádat értékeled le, ha ilyesmivel foglalkozol. Ezzel az erõvel nekiállhatsz üres sörösüvegeket is gyûjteni, jó levegõ, pénz, mi kell még? :)

"mar negativan itel meg egy szolgaltato lepest": ha tudnál olvasni, akkor észrevehetted volna, hogy én is negatív dolgonak tartom a megszûntetést.

elõzõ rendszer: hát persze, gondolom sokat éltél benne! Mert ha igen, akkor tudnád, hogy telefon sem volt nemhogy mobil, nemhogy prepaid, nemhogy vitamax, nemhogy party!!! Nem volt számítógép, nemhogy internet! Szabad vélemény sem volt, de hõzöngõk akkor is voltak. Persze, a rendszer ellen nem tettek semmit se, de jól megmondták magukét és úgy érezték hõsök, ha beírhattak a panaszkönyvbe.


hétf. jan. 24, 2005 0:58
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
vizsla1: tenyleg nemolyan gaz a sima vitamax, bar a mostani csomaghoz igazodo telefonhasznalati szokasaimmal nem teljesen egyezik.
Raadasul az sms dragabb es meg csak sms opcio sincs hozza, amivel lehetne csokkenteni az arat.
Azert szoktam smst kuldeni telorol is.
Jokernel a 6 oraig tarto csucsidos 75 ft mas mobil halora felperc alapon annyira nem vonz, pedig az sms dij miatt jo lehetne.

T68m: teljesen mind1, hogy mit minek nevezel, ha valaki mar negativan itel meg egy szolgaltato lepest az mar folosleges hozonges es probalsz mindenkit lehurrogni, hogy alljon be a sorba.
Tisztara mint az elozo rendszerben...
Nem is beszelve a forumtarsakbol valo gunyt uzesrol amit eleresztettel itt a topicban.
Tudod ez a mobilos forum, es nem minden fenekig tejfel akarhogy probalod te is az itteni kozvelemenyt befolyasolni! Ezekszerint te vagy rossz helyen.
Nem a birka mivolt a lenyeg, hanem azok a korulmenyek amik ezt a statuszt kivaltottak...

Teljesen folosleges az ilyen hsz-ekkel novelni a kisse beteges szamu hsz szamot...

Ugy erzem a nagy testverek figyelnek minket...!


hétf. jan. 24, 2005 0:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Jaja, semmi ertelme nincs a feszultsegnek.
Sokkal konnyebb minden cegnek, ha mindenki neman/velemeny nelkul belenyugszik abba amit kiosztanak a feje felett.
Birkak...


birka az aki csak bégetni tud, tenni nem!

(és a hõzöngés <> cselekedet)

ja, és ha már ennyire nagyfiú vagy, akkor ne **** havi néhányszor 10 (max. 100)Ft-on verjed magad, hanem a net tarifákat csökkentsd, az adókat mérsékeld, stb. stb.


vas. jan. 23, 2005 21:56
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Átfogóan nézve a voda lépése ügyfélbarát. Mert lehetőség lesz 8-16 között is telefonálni. Csak az a baj, hogy azok az ügyfelek, akik 2005-ig Partyban voltak, értelemszerűen nem 8-16 közötti beszélgetésekre használták, ebből a szempontból viszont áremelésnek tudható be.
Szóval kicsit nehéz a helyzet, de nem megoldhatatlan.

Kano: főkártyának valóban az számít, amin más el tud Téged érni. Én azonban kezdetben arra értettem - tévesen - hogy minden hívás erről, a kártyáról indul. Panaszt úgy tudsz majd tenni (ha szükséges, mert bebizonyosodik, hogy az új csomagokkal rosszabul jártál), hogy megőrzöd az SMS-t, amit küldtek, illeve saccra belövöd, hogy mikor hívtak (ha hívtak) ezügyben, és említették, hogy az új csomagokkal jobban jársz (hangrögzítés). Illetve akkor lehet panaszt tenni, ha nem bocsát a rendelkesédre részletezőt, amit Te azért kértél, hogy dönteni tudj a kényszerváltás miatt.

Tim_: nézd át a díjszabást, majd vesd össze a szokásaiddal. Hozzászólásodból úgy vélem, az, amibe alapból tennének (VitaMAX Regular"), tökéletes lenne. SMS-t már nem küldesz, mp. alap megmarad, ha hívásodat nem tudod 4 utánra halasztani, a korábbi tarifa 47%-áért mondhatod el, 4-7-ig a duplájáért, utána meg olcsóbban. Ha március 31 után nem ezek az árak maradnak, akkor még ott a Joker, City.


vas. jan. 23, 2005 21:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Jaja, semmi ertelme nincs a feszultsegnek.
Sokkal konnyebb minden cegnek, ha mindenki neman/velemeny nelkul belenyugszik abba amit kiosztanak a feje felett.
Birkak...


vas. jan. 23, 2005 21:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Én sem értem, mit kell ezen rágódni. Megteheti a voda, hogy kivezeti a tarifacsomagot és kész. Megtehetné úgy is, hogy jól felemeli az árait, hogy az ember magától menjen, mint annak idején a Westel tette, de ezt a lépést legalább kihagyta. Ez van, el kell fogadni és kész.


ÉS! Tegyük hozzá, hogy más tarifacsomagjával sem fizet LÉNYEGESEN többet (ha egyátalán többet fizet) majd az egyszerû user.

Ne legyünk már kicsinyessek! (ennyire)


vas. jan. 23, 2005 21:17
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Én sem értem, mit kell ezen rágódni. Megteheti a voda, hogy kivezeti a tarifacsomagot és kész. Megtehetné úgy is, hogy jól felemeli az árait, hogy az ember magától menjen, mint annak idején a Westel tette, de ezt a lépést legalább kihagyta. Ez van, el kell fogadni és kész.


vas. jan. 23, 2005 20:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Várjunk csak! Mit értünk főkártyának?Mert ha azt, hogy nincs az mellett
más kártya akkor nekem nem főkártyám. Viszont szerintem a főkártya az
aminek a telefonszámát megadod valakinek ill. a nap nagy részében a
telefonban van. Nálam ez a helyzet. Van mellette egy Domino Nap mert a
8-16-ig történő hívásokat innen bonyolítom + a barinőm lakhelyén egy
"fia pálcia" térerő sincs a Vodának.
Szóval szerintem nálam főkártya volt a Party.
Vizsla1 tényleg egy kicsit Voda pártinak tűnik, de igaza van bizonyos
dolgokban. Én tényleg azt fogom csinálni amit Ő mondott(hívásrészletező).
Az a gáz, hogy mi van utána, ha panaszt tettünk ellenük? Hol is van ez
leírva hogy a Voda azt mondta jobban járunk az új tarifacsomagokkal?
Én is úgy gondolkodtam, hogy megpróbálok valami nagyon jó előfizust kötni
(ha egyáltalán Mo.-on maradok). Vagy megyek a Pannonhoz (Djuice), mert én is
főleg 4 után telefonáltam.
Majd meglátjuk!


vas. jan. 23, 2005 20:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
De esélyt sem adtok arra, hogy esetleg igaza legyen a szolgáltatónak, hogy valóban jobban jártok-e a többi csomaggal. Azt sem fogadjátok el, hogy esetleg részletezőt kérjetek, hogy annak segítségével megállapíthassátok, tényleg jobban jártok-e az újakal. S ha kijön, hogy nem -> egyből lehet FVF-hez, NHH-hoz fordulni. Vagy ha nem is ad részletezőt, akkor is. De így nincs alapja a reklamációtoknak, mert a szerződésben vállaltátok, hogy a szolgáltató élhet az egyoldalú módosítás jogával.

Oszinten szolva en nemhiszek abban, hogy jobb csomagot fog tudni ajanlani a meglevoknel.

A fokartya/nem fokartya kifejezeseket meg mobilra szoktak erteni nem vezetekesre. De ez csak az en velemenyem ezekszerint.

Lehet, hogy en is a perverzek koze tartozom, de en is csak ezt az 1 kartyat hasznalom/hasznaltam csak.
Ha lehetett elhalasztottam a hivast 4 utanra, vagy, ha olyan fontos volt akkor roviden inteztem el.
Keveset hivok, azokat is roviden, olcsosms mellett (szgeprol) mar kevesbe kuldok rola smst mint korabban.
Szivom is a fogam, hogy tartok tole megfog maradni a kartyan 1 rakat penz, szamomra olyan kicsik a vodanal az egyenlegfelhasznalasi idok.


vas. jan. 23, 2005 19:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
szerintem is egy kicsit túlzásba vitték egyesek (meg mások is :))

csupán néhány százalékos drágulásról van szó egy vitamax regulárhoz (sõt, általában a többi prepaidhoz)képest. Egy kisfogyasztó esetén ez havi max. néhányszáz forintot tesz ki. Kár ezen annyit rágódni. (nagyfogyasztónak pedig vannak jobb csomagok)

(ha a voda volt annyira ostoba, hogy belemenjen egy ilyen ügyfélelriasztó változtatásba, akkor legalább ti lennétek pragmatikusak: azaz piti dologgal nem foglalkoznátok!)


vas. jan. 23, 2005 19:01
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Rozso írta:
Djuice-nál 4-ig van csúcsidő.
Bármelyik mobil + vezetékes:
csúcsidőben: 49Ft/perc
csúcson kívül+7vége: 25Ft/perc

De ha 14400-as kárytával töltöd (mint én), akkor csak 20Ft egy perc!

SMS: 25Ft (De mivel nagyon jók a wap árai a pannonnak és kis egységekben számláz, ezért az SMS-t meg lehet oldani wapon olcsoSMS.hu-val és akkor csak 10Ft egy SMS)

Joker Plusz pepitában. Ott 12500-as töltővel csúcsban (7-16) 27,5 hálón belül, 30 hálón kívül, 20,8 a percdíj 16-tól 18-ig, 18 után 15,8, hétvégén meg 7,5 Ft hálón belül. Péntek kedvezményes, az SMS csak 15 Ft. Havidíja 312,5 Ft.

w.miki: ezt magyarázom fél napja. Miért nem azzal kezdted, hogy nem ismered a többi tarifacsomagot? Nem vagyok gondolatolvasó, hogy kitaláljam, neked csak ez az egy kártyád van, egy telefonnal.

Úgy látom rosszul fogalmaztam meg, amikor a "főkártya" kifejezést használtam: tehát nem hiszem, hogy van, aki csak és kizárólag Party-t használ. w.miki-t leszámítva, de ő sem telefonál vele 8-16-ig. Ezen szokása február 15-étől reméljük megváltozik, élve a jobb csomagok nyújtotta lehetőségekkel.

CineDOG: a kedves feleséged tehát megoldja, hogy 8-16-ig ne a Partyval kelljen dumálnia. Akkor valamilyen szinten a Party mégicsak másodkártyának tekinthető?
Partycsoka: nálad se ez volt tehát a fő. Úgy igen, hogy ezen hívtak. De a kimenő hívásaidat nem erről bonyolítottad.

Tehát: elsz*rtam a főkártya szó használatát, arról pedig nem tehetek, hogy w.miki nem ismeri a többi tarifát. Ha az elején leírja, már rég megtaláltuk volna neki a djuice-t, vagy a joker pluszt. Azonban leírtam, hogy 4 után mit mikor érdemes használni, de nem értette meg. Lehet, nem is érdekelte, hogy mit írok, mert Én írtam, nem más. Így nehéz bárkinek is bármit tanácsolni.

Kár hogy ezen topicban lévő hozzászólásaimból az szűrődik le, hogy partysok ellen vagyok. Nem vagyok ellenük. De amit a voda művel, szerződés alapján megteheti, de ebből nem kéne feltétlenül vesztesként kikerülni. Itt lenne lehetőség tanácsot kérni, ki mire térjen át - bár mindenkinek adva van a lehetőség, hogy megnézze saját mag a többi tarfiát.

w.miki: most már csak azt kell elárulnod, elköltesz-e havonta 2-3000 Ft-to, mert akkor ne a djuice-t hanem a Joker Pluszt használd. Illetve ha szeretsz hosszan dumálni (ha kevésszer is), és sok a bejövő hívásod, ott a Duo.

Ha wapolni akar, 312,5 Ft-ért (12500-zal töltve) kap 1 megát, azzal küldhet 9.9-ért smst olcsosms.hu-ról. Az 1 mega kb. 100 SMS-re elegendő.

Peace, emberek!


vas. jan. 23, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Rozso írta:
Djuice-nál 4-ig van csúcsidő.
Bármelyik mobil + vezetékes:
csúcsidőben: 49Ft/perc
csúcson kívül+7vége: 25Ft/perc

De ha 14400-as kárytával töltöd (mint én), akkor csak 20Ft egy perc!

SMS: 25Ft (De mivel nagyon jók a wap árai a pannonnak és kis egységekben számláz, ezért az SMS-t meg lehet oldani wapon olcsoSMS.hu-val és akkor csak 10Ft egy SMS)


csak kicsit kemény a perces számlázás a partyhoz képest...


vas. jan. 23, 2005 17:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Djuice-nál 4-ig van csúcsidő.
Bármelyik mobil + vezetékes:
csúcsidőben: 49Ft/perc
csúcson kívül+7vége: 25Ft/perc

De ha 14400-as kárytával töltöd (mint én), akkor csak 20Ft egy perc!

SMS: 25Ft (De mivel nagyon jók a wap árai a pannonnak és kis egységekben számláz, ezért az SMS-t meg lehet oldani wapon olcsoSMS.hu-val és akkor csak 10Ft egy SMS)


vas. jan. 23, 2005 17:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Átlehet vinni, csak a rajta lévő összeg elvész.


vas. jan. 23, 2005 17:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
Rozso írta:
Akkor neked a Djuice kártyás csomag lesz a megfelelő!


az milyen, nem nagyon ismerem
lehet pre-paidet vinni másik szolgáltatóhoz pre-paidnek?

bár nem hiszem, hogy átmegyek, kicsit elfogult vagyok a Pannonnal szemben, nem igazán kedvelem őket


vas. jan. 23, 2005 16:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
w.miki írta:
azért újra próbálkozom:
16 óra előtt nem hívok senkit
nincsen másik kártyám, csak ez az egy
és egy darab telefonom is van


Akkor neked a Djuice kártyás csomag lesz a megfelelő!


vas. jan. 23, 2005 16:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az asszonynak a PARTY a FŐKÁRTYÁJA!!!!
Fél8-tól fél4-ig dolgozik, addig tud a melóhelyről is telefonálgatni.
És ha azt nézem, hogy sokezerFt áll benne a kártyában, akkor igenis jóljár a voda.


vas. jan. 23, 2005 16:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Csak zarojelben jegyeznem meg,hogy regen nalam ez volt a fokartya. Non-stop ez volt a teloban,mellette volt 1 DUO-m a 8-16 ora kozotti hivasokra es a nagylannyal valo 15-20-30 perces vagy meg hosszabb csevejekre. :-D
Ettol fuggetlenul nem elkepzelhetetlen,hogy valaki ezt hasznalja fokartyakent ugy,hogy nincs mellette mas. Peldaul,ha 8-16 ora kozott nem hiv senkit,mert tenyleg nem kell hivnia, vagy mert meg tudja oldani mashonnan.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára partycsoka kedd ápr. 12, 2005 14:40-kor.



vas. jan. 23, 2005 16:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
veled kár vitatkozni, mert semmit nem értesz
bár ezt nem csodálom

azért újra próbálkozom:
16 óra előtt nem hívok senkit
nincsen másik kártyám, csak ez az egy
és egy darab telefonom is van

alapjában véve nem vagyok egy pofázós típus (veled ellentétben), nem szoktam sokat dumálni, sőt ha fizetnem kell érte, még a véleményemet is képes vagyok magamban tartani...


vas. jan. 23, 2005 16:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
w.miki írta:
vizsla1 írta:
[na????Mi "na???"?
Nekem kell tudni, hogy telefonálgatsz 4 után?!


mégis mit hittél?
miért használok partyt?
mert egész nap nem bírom befogni a számat?

Party-t mikor használsz Te főkártyának?!
Soha.
Tudod mikor fog bármelyik fogyasztóvédelmi szervezet kiállni így a panaszotok melltett? Sehol máshol nem jó a Party, mint P-Sz 18-22-ig mp. alapon, illetve H-Cs 16-18-ig mp. alapon. Kész. Ki az az elvetemült állat, aki csak ilyenkor hajlandó telefonálni, ráadásul úgy, hogy nincs mellette másik kártyája?!
Azt próbáltam kiszedni belőled, hogy miért nem tudsz a telefonálási szokásaidnak megfelelőn csomagot találni a 16 utáni időszakra, ugyanis minden esetre meg van a megfelelő csomag.
Azt sem árultad el, mennyit veszítesz azzal, ha megvonják tőled a Party SIM-et.

Partycsoka megértette, mire szerettem volna kilyukadni, sajnálom, hogy ez Neked nem sikerült.

Kár Veled vitatkozni, látva azt is, hogy kezeled az Ügyfélszolgálatot.


vas. jan. 23, 2005 16:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
[na????Mi "na???"?
Nekem kell tudni, hogy telefonálgatsz 4 után?!


mégis mit hittél?
miért használok partyt?
mert egész nap nem bírom befogni a számat?


vas. jan. 23, 2005 15:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
w.miki írta:
jó én beszélek a szokásaimról:
16 előtt nem hívok senkit
na????

Mi "na???"?
Nekem kell tudni, hogy telefonálgatsz 4 után?!


vas. jan. 23, 2005 14:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
jó én beszélek a szokásaimról:
16 előtt nem hívok senkit
na????


vas. jan. 23, 2005 14:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
w.miki írta:
én már küzdök:
Idézet:
Üdv!

Azt szeretném még kérdezni, hogy a 2000-ben aláírt szerzodés melyik pontja
alapján szüntetik meg a tarifacsomagomat?
Az pedig, hogy én egy másik mostani tarifacsomaggal "kedvezobb"-en járok az
félretájékoztatás. Nem tudom mit szól ehhez a fogyasztóvédelem?
Persze ha van még olyan csomagjuk, ami másodperc alapú és csúcsidon kívül
32 Ft, vagy az alatti a tarifája, akkor én azt választom.

üdvözlettel:
Pásztor Miklós

A szerződésed azon pontja tartalmazza, ahol az aláírásod szerepel, merthogy fölötte tisztán olvasható:
"Kijelentem, hogy ezen szerződés aláírásával egyidejűleg a Vodafone Magyarország Rt. ÁSZF-t és a díjtáblázatot elolvastam, megértettem és elfgadtam."
S hogy mely pontjában van az ÁSZF-nek? Keress vissza egy pár hozzászólást, a múltkor beidéztem.
32 Ft, vagy annál olcsóbb percdíj kell? Partycsoka mindent leírt. Ha ez neked nem jó, sajnállak, mivelhogy szerintem az a személy hazudik, aki azt állítja, hogy ezt főkártyaként használta. Ott a felöltőkedvezmény is.
partycsoka: kis javítás: A VitaMAX SMS-e nem 24, hanem 25 Ft :-).A Joker Pluszt pedig igenis vedd számításba, mert ha valaki nem másodkártyának használná a Partyt, biztos megtakarítana egy jó pár Ft-ot a Joker Plusszal.

Furcsa, hogy egyik Party-használó sem beszél a szokásairól, csak azt mondja, minek szüntetik meg, mert az új csomagok sz*rabbak.
32 Ft-os percdíj 16 után, mp. alapon: Joker Plusszal, VitaMAX-szal, Duoval simán helyettesíthető, szokásoknak megfelelően. Ha rövidet beszél, ott a VitaMAX, ha éjjel-nappal nagyon hosszan, ott a Duo, ha pedig változó, ott a Joker Plusz, City. Ezek olyan baromi sz*r tarifacsomagok? Nem véletlenül van ennyi féle fajta csomag, hogy mindenki a saját szokásainak tudjon választani. Nyilván az nem fog Duot használni, akinek csak arra van a mobilja, hogy megmondja "Szia, este találkozunk". Vagy az sem fog Cityt használni, aki az SMS-re megy.

Ahogy mondtam: kérj részletezőt, ha nem ad, lehet panaszt tenni. Ha a részletezővel bizonyossá válik, hogy jobb lenne a Party, lehet panaszt tenni, mert azt a tájékoztatást adták neked, hogy az új csomagok jobbak. ÉS NEM AZÉRT KELL PANASZT TENNI, MART A PARTY-T KIVONJÁK, MERT EHHEZ JOGUK VAN, AMIVEL TE EGYETÉRTETTÉL SZERZŐDÉSKÖTÉSKOR.


vas. jan. 23, 2005 13:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Kíváncsi vagyok, mennyire hajlanak majd az egyedi ajánlat felé. A voda 90, stb. előfizuból nem kérek, amíg tudok jobbat. :D
Még ha most 1 Ft helyett 0 Ft-ba kerül is a váltás és ha azonnal felajánlják a 2000 perces opicót, ami február 15-től amúgy is (a jelek szerint) mindenkinek elérhető lesz. Kissé parasztvakításnak tűnik a dolog. Extra szuper ajánlatnak állítanak be valamit, amit amúgy is bárki (hamarosan) megkaphat.

Az általuk küldött SMS tényleg megtévesztő. "most ingyenesen átválthatsz más, kedvezőbb Vodafone-os tarifára."
Akkor egy kis elemzés, nézzük a kínálatot. 8) A 16 órától reggel 8-ig tartó időszakot nézzük, mert 140 Ft-tal szerintem a kutya sem használta.


VitaMAX / VitaMAX Party:
16-19 óráig: 66Ft/32Ft
19-07 óráig: 30Ft/32Ft
07-08 óráig: 66Ft/32Ft

SMS: 25Ft/20Ft
Számlázási egység: 1 mp / 1 mp.
19 és 07 között jobb a sima VitaMAX (de várhatóan csak 2005. március 31-ig), mert lejár az árgarancia és valószínű, hogy lesz némi emelés rajta.


VitaMAX Joker / VitaMAX Party
16-18 óráig: 48Ft hálózaton belül és vezetékesre, hálón kívül 75Ft / 32Ft.
18-22 óráig: 25Ft / 32Ft
22-07 óráig: 18Ft hálón belül, 25Ft hálón kívül / 32Ft
07-08 óráig: 60Ft hálón belül, 75Ft hálón kívül / 32Ft

SMS: 18Ft / 20Ft
Számlázási egység: 30 mp / 1 mp.
18-07-ig látszólag olcsóbb, de ha figyelembe vesszük a számlázási egységben lévő különbséget, már nem mernék rá megesküdni, hogy jobb a Joker, de ez függ az emberek hívási szokásaitól is.


VitaMAX UNO / VitaMAX Party
16-08 óráig: 39Ft / 32Ft

SMS: 24Ft / 20Ft
Számlázási egység: UNO (még) 60 mp, majd 30 mp / 1 másodperc.
Itt jól látszódik, hogy nem jár az UNO-val senki sem jobban.


VitaMAX DUO / VitaMAX Party
16-08 óráig: 58Ft / 32Ft

SMS: 24Ft / 20Ft
Számlázási egység: 120, majd 180 mp / 1 mp.
Hát, ez sem túl jó befektetés... :twisted:


VitaMAX City / VitaMAX Party
16-18 óráig: mobil 48Ft, vezetékes 96Ft / 32Ft
18-07 óráig: mobil 19Ft, vezetékes 48Ft / 32Ft
07-08 óráig: mobil 48Ft, vezetékes 96Ft / 32Ft

SMS: 30Ft / 20Ft
Számlázási egység: 60 mp / 1 mp.
Ez sem az évszázad üzlete, de a 19Ft jól jöhet, ha mobilt hív az ember 18 óra után Cityvel és ha a beszélgetés több percig tart.


VitaMAX UNO Plusz / VitaMAX Party
16-08 óráig: 27Ft / 32Ft

SMS: 24Ft / 20Ft
Számlázási egység: 60 mp / 1 mp.
Azt hiszem, ezt nem kell ragozni. Pláne annak fényében, hogy március 31. után már 35 Ft lesz egy perc.


A VitaMAX Joker Plusz itt most nem játszik, mivel havidíjas.

Összegezve, nem igazán látszik az, amit a Vodafone állít, mely szerint jobban fognak járni az emberek, ha átváltanak a látszólag olcsóbb, de 30, 60 vagy még nagyobb számlázási egységű csomagokra. Abban igaza van a vodának, hogy a 140Ft-os díjnál bármelyik jobb, de a csúcsidőn kívűli időszakra ez már nem feltétlenül igaz. Akik a mai napig használták a Partyt, azok csak du. 4 és reggel 8 között dumáltak róla. Inkább a VitaMAX Cityt tették volna rendbe, ha már mindenképp variálni akarnak, mert ahhoz képest, hogy régen milyen jó kis csomag volt, ma már egy kupac ....-t sem ér. :evil:
Azt kell tenni, amit vizsla1 írt. Hívásrészletezőt az elmúlt 3 hónapra, hogy össze tudd hasonlítani, hogy tényleg jobban járnál-e, ahogy ők állítják, ha meg nem adnak, akkor irány az FVF vagy az NHH.

Mindezek ellenére továbbra is a voda járt el a legkorrektebb módon. Míg a Pannon/T-Mobile 2002-ben és 2003-ban fél évente árat emelt, majd megváltoztatták a számlázási egységet (és még csak nem is értesítették az ügyfeleket róla, csak sajtóközleményben 2-3 újságban), addig a voda tényleg korrekt módon nem nyúlt hozzá a lezárt csomagokhoz, így változatlan feltételekkel használhatta mindenki.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára partycsoka kedd ápr. 12, 2005 14:38-kor.



vas. jan. 23, 2005 12:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:41
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
én már küzdök:
Idézet:
Üdv!

Azt szeretném még kérdezni, hogy a 2000-ben aláírt szerzodés melyik pontja
alapján szüntetik meg a tarifacsomagomat?
Az pedig, hogy én egy másik mostani tarifacsomaggal "kedvezobb"-en járok az
félretájékoztatás. Nem tudom mit szól ehhez a fogyasztóvédelem?
Persze ha van még olyan csomagjuk, ami másodperc alapú és csúcsidon kívül
32 Ft, vagy az alatti a tarifája, akkor én azt választom.

üdvözlettel:
Pásztor Miklós

----- Original Message -----
From: <ugyfelszolgalat@vodafone.hu>
To: <past.miki@freemail.hu>
Sent: Friday, January 21, 2005 4:27 PM
Subject: 18/01/05-045


Tisztelt Pásztor Úr!

Köszönjük, hogy felkereste Ügyfélszolgálatunkat!

Tájékoztatjuk, hogy a rövid szöveges üzenetet, azért küldtük Önnek, mert
szeretnénk régi, huséges ügyfeleinknek biztosítani a tarifaváltás
lehetoségét, mely elsosorban kedvezo ajánlatot jelent.

Amennyiben nem választ tarifacsomagot, mivel kivezetésre kerül a Party
csomag, 2005. február 15-el a VitaMAX csomagra váltjuk át.

Bízunk abban, hogy segíthettünk Önnek!

Amennyiben további kérdése, kérése illetve javaslata van, hívja 24 órás
Ügyfélszolgálatunkat a 061/288-1270-es telefonszámon, vagy a Vodafone
hálózatából belföldrol ingyenesen hívható 1270-es telefonszámon, ahol
munkatársaink készséggel segítenek Önnek!

Tisztelettel:

Nagy Ágota
Levelezési Csoport


-----Original Message-----
From: Pasztor Miklos [mailto:past.miki@freemail.hu]
Sent: 2005. január 18. 15:32
To: Vodafone Ügyfélszolgálat
Subject: 18/01/05-045


Üdv!

Most kaptam SMSben:

Kedves Party ügyfelünk!
Telefonszámod megtartásával most ingyenesen átválthatsz más kedvezöbb
Vodafone-os tarifára. Hívd a 0670/7000995 számot ingyenesen.
Küldi:
VODAFONE

Köszönöm a nagyvonalú ajánlatot, de nem kívánok átváltani.
üdv
m


vas. jan. 23, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Tim_ írta:
vizsla1 írta:
Arról nem is beszélve, hogy szerződéskötéskor elfogadták az ÁSZF-et, melybe le van írva a módosításhoz való jog. De az is le van írva, hogy egyedi megállapodásról is lehet szó, de ahogy elnézem a hozzászólásokat, nem sokan akarnak élni ilyesmivel.

Ettol meg nemkellene mindig mindenkit lehurrogni aki hangot ad jogos nemtetszesenek!
Regebben mintha nemlettel volna ilyen szelsoseges.

Egyetértek azzal, hogy nem egy ügyfélbarát dolog megszüntetni egy tarifacsomagot. De esélyt sem adtok arra, hogy esetleg igaza legyen a szolgáltatónak, hogy valóban jobban jártok-e a többi csomaggal. Azt sem fogadjátok el, hogy esetleg részletezőt kérjetek, hogy annak segítségével megállapíthassátok, tényleg jobban jártok-e az újakal. S ha kijön, hogy nem -> egyből lehet FVF-hez, NHH-hoz fordulni. Vagy ha nem is ad részletezőt, akkor is. De így nincs alapja a reklamációtoknak, mert a szerződésben vállaltátok, hogy a szolgáltató élhet az egyoldalú módosítás jogával.


vas. jan. 23, 2005 11:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Nyháza
Hozzászólás 
Figyeljetek ha + se próbáljuk akkor nem fog a szánkba repülni a sültgalamb.


vas. jan. 23, 2005 11:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Hát sokat nem érhetünk el! :evil:
Ez már eldöntött ügy :!: :evil:
De!! Próba szerencse :!: :wink:


vas. jan. 23, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Ez a petíció is arra a sorsra fog jutni, mint az, amit annó a webes 777sms megszűnésekor küldtünk a t-nek...
Maximum egy sablonválasz mindenkinek...


vas. jan. 23, 2005 9:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 359 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség