Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 16:22



Hozzászólás a témához  [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Következő
Samsung D500: már nem csak szép! 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
.dredd. írta:

Ja és eredeti a menü, csak a be-kikapcs t-mobilos.
Üdv

S mik a tapasztalataid? Megérte?


szomb. feb. 12, 2005 0:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 82
Hozzászólás 
Valaki tudja már mikortól árulja a voda????


pén. feb. 11, 2005 22:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Odo írta:
Ha elolvasod Rusi tetsztjét sok kérdésedre választ kapsz.
http://www.gsmport.hu/index.php?r=2000

A Bt 1.1-es.


Na én is éppen ezt akartam javasolni :lol:


pén. feb. 11, 2005 22:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Invader írta:
Írnátok valamit a hozzáadott PC-s progikról és a bluetooth-al való komunikációról szerzett tapasztalataitokról?
Mert rendben van hogy szép ez a telcsi, de jó is? Mennyire testreszabható?
Ok, lehet telefonálni meg unicode-al, vagy anélkül SMS-ezni. De milyenek az extrák? Jól mennek, vagy bugosak?
A bluetooth 1.1 , vagy 1.2?
Mennyire jó mint bluetooth modem, vagy infra modem?
Mennyire jó a szinkron PC-vel?
MMS tapasztalat?
Szélsőséges körülmények között milyen képeket csinál? Milyen az éjszakai üzemmód? A vaku csak dísz, vagy használható is valamire?

Ha elolvasod Rusi tetsztjét sok kérdésedre választ kapsz.
http://www.gsmport.hu/index.php?r=2000

A Bt 1.1-es.


pén. feb. 11, 2005 21:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Írnátok valamit a hozzáadott PC-s progikról és a bluetooth-al való komunikációról szerzett tapasztalataitokról?
Mert rendben van hogy szép ez a telcsi, de jó is? Mennyire testreszabható?
Ok, lehet telefonálni meg unicode-al, vagy anélkül SMS-ezni. De milyenek az extrák? Jól mennek, vagy bugosak?
A bluetooth 1.1 , vagy 1.2?
Mennyire jó mint bluetooth modem, vagy infra modem?
Mennyire jó a szinkron PC-vel?
MMS tapasztalat?
Szélsőséges körülmények között milyen képeket csinál? Milyen az éjszakai üzemmód? A vaku csak dísz, vagy használható is valamire?


pén. feb. 11, 2005 20:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
.dredd. írta:
(pl. Birka Jani a Morcos Kft ügyvezetője és Morcos Kft is be van írva a telkönyvbe de Birka Jani száma is ott van a Morcos Kft-nél)

:D


pén. feb. 11, 2005 16:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
FocusPetya írta:
Én nézegettem többek között a "Rövid üzenetek" Beállítások almappáját, de ott csak a következőket lehet állítgatni:
- Válszútvonal
- Kézbesítési jelentés
- Karakter támogatás
- Üzenet érvényessége
- Üzenet típusa
- Üzenetközpont száma.

Valószínűleg én vagyok a béna, de nem leltem sehol a szám/név szerinti nézet váltását lehetővé tevő opciót. :?


Hehhe.... olyat sztem egy telóban sem fogsz találni :):)

Még 1x: ha csak a számot jelzi ki üzenetnél, vagy híváskor, annak legvalószínűbb oka az, hogy a szám több névnél is be van írva (pl. Birka Jani a Morcos Kft ügyvezetője és Morcos Kft is be van írva a telkönyvbe de Birka Jani száma is ott van a Morcos Kft-nél)... na ilyenkor a teló nem fog 2 nevet kiírni, hanem kiteszi a számot.

Át kell nézni a telkönyvet.

Üdv

Ps. elnézést, ha valakit tényleg Birka Janinak hívnának, kiváltképp, ha éppenséggel a Morcos Kft ügyvezetője lenne :wink: :lol: :lol: :lol:


pén. feb. 11, 2005 16:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
FocusPetya írta:
Én nézegettem többek között a "Rövid üzenetek" Beállítások almappáját, de ott csak a következőket lehet állítgatni:
- Válszútvonal
- Kézbesítési jelentés
- Karakter támogatás
- Üzenet érvényessége
- Üzenet típusa
- Üzenetközpont száma.

Valószínűleg én vagyok a béna, de nem leltem sehol a szám/név szerinti nézet váltását lehetővé tevő opciót. :?

Amit Dredd javasol megnézted?


pén. feb. 11, 2005 16:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 07, 2005 14:51
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Odo írta:
gabesszzg írta:
Odo írta:
gabesszzg írta:
Mért van az hogy csak 70 v 80karaktert lehet küldeni v mi van ezzel?Amugy a aranykártyának nicsennek szintjei hanem van a platinakártya(nekunk is az van :D )de az már nem aranykártya.Ja és játékokat honnan lehet letölteni?????

Mint már leírták, a karaktertámogatást át kell állítani.
Ezek szerint mégis van szint.

Kocc .De az nem szint hanem már egy másik kedvezményes cucc'z :D

OFF
Én se tudok szintről, csak platina meg aranykártyáról. Viszont Ő azt mondta, hogy több lett a vége! Az meg mindkét kártya esetén ugyanannyi.


Pedig nem kamuzok. Két T-Mobil üzeltben is érdeklődtem (Balatonboglár, Kaposvár), mindkét helyen miután közöltem, hogy Aranykártyára akarom megvenni, előkaptak egy táblázatot meg egy vonalzót, és szépen megnézték. Annyit láttam belőle, hogy kb. 4-5 oszlopra volt felosztva a díjtáblázat, 0, 1, 2, stb. volt az oszlopok fejlécében, a sorok pedig talán a konstrukció szerint (kp., 0 Ft, stb.).
A Platinakártyáról én is tudom mit jelent... Kb. 6 éve vagyok Westeles, ill. T-Mobilos, asszem képben vagyok a rendszerrel. Ezért lepett meg engem is az "osztályozás". :evil:
Gondolhatjátok, hogy ha nem muszáj, nem fizetek többet a cuccért!

Más: SoundMate van a csomagban, de silány a hangja.


pén. feb. 11, 2005 13:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
gabesszzg írta:
Odo írta:
gabesszzg írta:
Mért van az hogy csak 70 v 80karaktert lehet küldeni v mi van ezzel?Amugy a aranykártyának nicsennek szintjei hanem van a platinakártya(nekunk is az van :D )de az már nem aranykártya.Ja és játékokat honnan lehet letölteni?????

Mint már leírták, a karaktertámogatást át kell állítani.
Ezek szerint mégis van szint.

Kocc .De az nem szint hanem már egy másik kedvezményes cucc'z :D

OFF
Én se tudok szintről, csak platina meg aranykártyáról. Viszont Ő azt mondta, hogy több lett a vége! Az meg mindkét kártya esetén ugyanannyi.


pén. feb. 11, 2005 13:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Odo írta:
gabesszzg írta:
Mért van az hogy csak 70 v 80karaktert lehet küldeni v mi van ezzel?Amugy a aranykártyának nicsennek szintjei hanem van a platinakártya(nekunk is az van :D )de az már nem aranykártya.Ja és játékokat honnan lehet letölteni?????

Mint már leírták, a karaktertámogatást át kell állítani.
Ezek szerint mégis van szint.

Kocc .De az nem szint hanem már egy másik kedvezményes cucc'z :D


pén. feb. 11, 2005 13:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
gabesszzg írta:
Mért van az hogy csak 70 v 80karaktert lehet küldeni v mi van ezzel?Amugy a aranykártyának nicsennek szintjei hanem van a platinakártya(nekunk is az van :D )de az már nem aranykártya.Ja és játékokat honnan lehet letölteni?????

Mint már leírták, a karaktertámogatást át kell állítani.
Ezek szerint mégis van szint.


pén. feb. 11, 2005 13:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Mért van az hogy csak 70 v 80karaktert lehet küldeni v mi van ezzel?Amugy a aranykártyának nicsennek szintjei hanem van a platinakártya(nekunk is az van :D )de az már nem aranykártya.Ja és játékokat honnan lehet letölteni?????


pén. feb. 11, 2005 13:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
epyc írta:
Sms küldésnél küld automatikusan kézbesítést, valamint a T-nél ha jól láttam nem mellékelik a SoundMate-et?
SMS kézbesítés van.

A Webshop szerint nem adnak hozzá, de majd egy tulajdonos megerősíti a dolgot.

epyc írta:
És még egy OFF (köszönöm a türelmeteket!):

Utána néztem a céges előfizumnak, most semmilyen rabság nincs rajta. Se részlet, se X év, semmi. Akkor most besétálhatok aranykártyával a kezemben egy T üzletbe és elvileg minden befizetés nélkül kijöhetek egy D500-zal? Természetesen valamennyi hűséget aláírok és részletre menne a dolog.

ON

Elvileg igen. Ha nem voltak elmaradások, kikapcsolás stb. akkor nem lesz gond.


pén. feb. 11, 2005 13:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Bocsi, beleírok az idézetbe, nincs kedvem szerkesztgetni...
epyc írta:
Sms küldésnél küld automatikusan kézbesítést,

kézbesítési jelentés kérése beállítható menüből
valamint a T-nél ha jól láttam nem mellékelik a SoundMate-et?
SoundMate benne van a dobozban, sztereó headset szintén
És még egy OFF (köszönöm a türelmeteket!):

Utána néztem a céges előfizumnak, most semmilyen rabság nincs rajta. Se részlet, se X év, semmi. Akkor most besétálhatok aranykártyával a kezemben egy T üzletbe és elvileg minden befizetés nélkül kijöhetek egy D500-zal? Természetesen valamennyi hűséget aláírok és részletre menne a dolog.

Szerintem igen

ON


pén. feb. 11, 2005 13:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 07, 2005 14:51
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Én nézegettem többek között a "Rövid üzenetek" Beállítások almappáját, de ott csak a következőket lehet állítgatni:
- Válszútvonal
- Kézbesítési jelentés
- Karakter támogatás
- Üzenet érvényessége
- Üzenet típusa
- Üzenetközpont száma.

Valószínűleg én vagyok a béna, de nem leltem sehol a szám/név szerinti nézet váltását lehetővé tevő opciót. :?


pén. feb. 11, 2005 13:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Sms küldésnél küld automatikusan kézbesítést, valamint a T-nél ha jól láttam nem mellékelik a SoundMate-et?
Bluetooth-os tapasztaltok érdekelnének. Pl.: egy moto v600-am van és annál jött elő egy érdekes dolog: ha bekapcsolom a telefonon a BT-t és használom x ideig, utána pedig nem használom, de bekapcsolva marad, akkor utána az usb-s dongle nem látja. Ki kell kapcsolnom a telefonon a bt-t, majd újra be és akkor megy megint minden. Ilyen, vagy ehez hasonló "bug"-ok vannak a D500 és az usb-s BT között?

És még egy OFF (köszönöm a türelmeteket!):

Utána néztem a céges előfizumnak, most semmilyen rabság nincs rajta. Se részlet, se X év, semmi. Akkor most besétálhatok aranykártyával a kezemben egy T üzletbe és elvileg minden befizetés nélkül kijöhetek egy D500-zal? Természetesen valamennyi hűséget aláírok és részletre menne a dolog.

ON


pén. feb. 11, 2005 12:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
.dredd. írta:
FocusPetya írta:
Ami nem nagyon tetszik, az az sms része, mert a bejövő posta mappában csak a küldő száma szerepel, míg a Nokiánál a hozzá tartozó név… Kicsit furi az üzenet írása is, pontosabban a szimbólumok behívása, de megszokható.quote]

Hali!

Kiírja a küldő nevét, most néztem meg... nálad valszeg egy szám több névnél szerepel és a d500 nem tudja mitévő legyen... szerintem ellenőrizd.

Üdv

Valóban ez lehet a gond, ilyet már én is tapasztaltam.


pén. feb. 11, 2005 12:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
[quote="FocusPetya"]Ami nem nagyon tetszik, az az sms része, mert a bejövő posta mappában csak a küldő száma szerepel, míg a Nokiánál a hozzá tartozó név… Kicsit furi az üzenet írása is, pontosabban a szimbólumok behívása, de megszokható.quote]

Hali!

Kiírja a küldő nevét, most néztem meg... nálad valszeg egy szám több névnél szerepel és a d500 nem tudja mitévő legyen... szerintem ellenőrizd.

A szimbólumok behívása meg szerintem szubjektív... nekem ez a módszer sokkal jobban kezelhető, mint az előzőek.

Üdv


pén. feb. 11, 2005 12:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Ez biztos? Szerintem valamit elnéztél.

Hogyan lehet egy nevet számnak elnézni? :)
Beállítás vagy valami. Nem hallottam még ilyenről Samsung, de más mai telefon vonatkozásában sem.


pén. feb. 11, 2005 12:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Ez biztos? Szerintem valamit elnéztél.

Hogyan lehet egy nevet számnak elnézni? :)


pén. feb. 11, 2005 12:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
FocusPetya írta:
Hi!
Én az Aranykártyás konstrukcióban vettem meg, egyetlen fillért sem kértek, a havi részletem 6.088 Ft. Az mondjuk érdekes volt, hogy megnézik azt is, miilyen szintű Aranykártyád van (??), nekem "csak" 1., emiatt nem 69.990, hanem 72.990 a teljes összeg.

Az aranykártyának vannak szintjei? Erről sem hallottam még :shock:


FocusPetya írta:
Ami nem nagyon tetszik, az az sms része, mert a bejövő posta mappában csak a küldő száma szerepel, míg a Nokiánál a hozzá tartozó név…

Ez biztos? Szerintem valamit elnéztél.


pén. feb. 11, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 07, 2005 14:51
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Hi!
Én az Aranykártyás konstrukcióban vettem meg, egyetlen fillért sem kértek, a havi részletem 6.088 Ft. Az mondjuk érdekes volt, hogy megnézik azt is, miilyen szintű Aranykártyád van (??), nekem "csak" 1., emiatt nem 69.990, hanem 72.990 a teljes összeg.

Rövidke vélemény: gyönyörű a kijelzője, szép a hangja, és marha sok mindent tud. Parádés ikonok, logikus menü, könnyű navigáció. Megfelelő a fényképező része is, bár monitoron még nem volt alkalmam megnézni (a netről letöltöttem egy EasyStudio nevű progit a samung.hu-ról, ezzel lehet a gép felé az adatokat küldeni, de még nem értem rá feltelepíteni). Rátölteni viszont pl. infrán keresztül lehet, a sebessége szvsz elfogadható.
A menü valóban az eredeti, szerencsére az OK gomb sem lett t-zone.

Ami nem nagyon tetszik, az az sms része, mert a bejövő posta mappában csak a küldő száma szerepel, míg a Nokiánál a hozzá tartozó név… Kicsit furi az üzenet írása is, pontosabban a szimbólumok behívása, de megszokható. Ha nagyon kötözködni akarnék, akkor az FM-rádió hiányát lehetne még felróni, mert más hasonló kaliberű készülékben van. De aki rádiózni akar, az vegyen rádiót. Ami lehetne másként még az, hogy a fényképező részén VGA felbontásig lehet csak zoomolni. Azért egy memóriakártyás bővíthetőség sem jönne rosszul, bár a 86 MB felhasználható hely sem kevés.

Az 800-as Li-Ion aksi persze kicsit kevés egy ilyen kategóriájú kijelzőhöz, kb. 4 nap közepes használattal. Valszeg veszek hozzá egy 1000-t, de még nem sikerült kideríteni az árát.

No hát ennyit egy szuszra!
Szép napot és jó hétvégét mindenkinek!


pén. feb. 11, 2005 11:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Van egy céges kártyám (nem az én nevemen, de mivel sajátcég így mondhatjuk hogy az enyém) annak most jár le megint a 2 éve, a vele vásárolt készüléknek meg már réges régen lejárt a részlete, így ha lehet olyasmit hogy hosszabbítással aláírni még 2 évet, akkor belemegyek. És asszem ez aranykártyás már vagy 5 éve. Köszi az infot!


pén. feb. 11, 2005 10:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Odo írta:
Akinek van arany- vagy platinakártyája, az vehet 0 Ft kezdővel.


Ja persze... most hogy mondod... igen van egy friss aranykártyám, lehet, hogy rögtön azért ajánlották a 0 forintost :)


pén. feb. 11, 2005 10:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
sanyi-2 írta:
Szia!

Én cirka a negyedik sonyericssonom nyúzom, de ilyen gagyiságot még nem láttam, h az elsö ékezethez cc 100 karakter kell. Az eszem megáll töle. 2005-van és ékezet nélkül kell írkálni, h ugyanannyi karaktert használhass mint más mobil tulajok és mindezt egy cc 100e forintos készülékkel???? Röhej :evil: A tanácsot azért köszönöm.


sanyi2:

Küldj a sonyericssonnal egy tökéletesen ékezethelyes sms-t egy másik telóra és nézd meg hogyan érkezik meg. A Sharp GX-15-öm is tuti ékezethelyesen ír - legalábbis nekem azt mutatja - de küldéskor már leszedi a problémás ékezeteket. Ha az SE jobban csinálja, akkor grat (tényleg nem tudom...)

Üdv


pén. feb. 11, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
epyc írta:
Kérdezek egy hülyeséget: t-mobile-ék saját menüt tesznek bele, vagy marad az eredeti?

Meg ami kicsit zizis: reklámban a t-mobile 0 HuF kezdővel hirdeti. Honlap szerint viszont 19900-at le kell tenni az eladó orra elé. Ha esetleg valaki vett ilyen készüléket ilyen konstrukcióban, akkor tájékoztasson már hogy hogy van ez, valamint mennyi a havi részlet. Köszi!

Akinek van arany- vagy platinakártyája, az vehet 0 Ft kezdővel.


pén. feb. 11, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
sanyi-2 írta:
Szia!

Én cirka a negyedik sonyericssonom nyúzom, de ilyen gagyiságot még nem láttam, h az elsö ékezethez cc 100 karakter kell. Az eszem megáll töle. 2005-van és ékezet nélkül kell írkálni, h ugyanannyi karaktert használhass mint más mobil tulajok és mindezt egy cc 100e forintos készülékkel???? Röhej :evil: A tanácsot azért köszönöm.

Ki lehet kapcsolni az UNICODE írást... így nem értem miért gond.


pén. feb. 11, 2005 9:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Szia!

Én cirka a negyedik sonyericssonom nyúzom, de ilyen gagyiságot még nem láttam, h az elsö ékezethez cc 100 karakter kell. Az eszem megáll töle. 2005-van és ékezet nélkül kell írkálni, h ugyanannyi karaktert használhass mint más mobil tulajok és mindezt egy cc 100e forintos készülékkel???? Röhej :evil: A tanácsot azért köszönöm.


pén. feb. 11, 2005 9:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
sanyi-2 írta:
Sziasztok!

Arra nem tud vki vmi megoldást, h sms-nél az elsö ékezetes betünél ne vegyen le vagy cc 100 karaktert a 160-ból??? Valami beállitás vagy ilyesmi problem lehet? Még nem volt samsung a családban, de ettől elég megdöbbenve állunk. :evil: Köszi elöre is.


Hali!
Ezt a Samsungot érdemes alaposan átnézni, mert már sokkal fejlettebb, mint az előzőleg megszokottak... tehát tessék barangolni a menüben :)

SMS menüben vannak beállítások és ott találod a karaktertámogatást: ékezetes, ékezet nélküli, vagy automatikus. Én ékezet nélkül használom és a T9 klasszul működik így... legutolsó telefonom a C45 volt, amiben a T9 ékezetek nélkül nagyon klasszul ment.

epyc:

Én a meglevő előfizum mellé - most járt le rajta az E700 részlete, de még van egy év rabság - társkarit váltottam és választhattam a 19900 (asszem ennyi) és a nulla forint között... a vége mindenképp ugyanannyi, csak a havi részlet más.

Ja és eredeti a menü, csak a be-kikapcs t-mobilos.

MI A F**ÉRT CSÚSZIK SZÉT A FÓRUM???... NEKEM MINDIG BETÖRDELI SZÉPEN A HSZ-T!!!

Üdv


pén. feb. 11, 2005 9:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Kérdezek egy hülyeséget: t-mobile-ék saját menüt tesznek bele, vagy marad az eredeti?

Meg ami kicsit zizis: reklámban a t-mobile 0 HuF kezdővel hirdeti. Honlap szerint viszont 19900-at le kell tenni az eladó orra elé. Ha esetleg valaki vett ilyen készüléket ilyen konstrukcióban, akkor tájékoztasson már hogy hogy van ez, valamint mennyi a havi részlet. Köszi!


pén. feb. 11, 2005 8:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

Arra nem tud vki vmi megoldást, h sms-nél az elsö ékezetes betünél ne vegyen le vagy cc 100 karaktert a 160-ból??? Valami beállitás vagy ilyesmi problem lehet? Még nem volt samsung a családban, de ettől elég megdöbbenve állunk. :evil: Köszi elöre is.


pén. feb. 11, 2005 8:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Hali!

Tud valaki függetlenítő progit hozzá? Kábel van.

Thx

Üdv


csüt. feb. 10, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
gabesszzg írta:
Én is vettem 1et :D (2 válaszrtásom régi telefon+ipod40giga v ez és marad a palm mp3ra)hát ez a verzio maradt :D Szerintem nagyon jo aranyos kicsi könnyü és szép( :D )1kérdésem lenne hogy mi az az iso vmi meg hogy mi az amikor fényképezek van kozépen az a téglalap az mire jo?meg honnan lehet letolteni progit rá?

Az ISO az analóg fényképezésből került át a digitális fotózásba. Ezzel a mérőszámmal (leggyakrabban ISO 100, 200, 400) az analóg film fényérzékenységét jelölik. Értelemszerűen, ahol ezt lehet állítani, ott a gép más értékeket állít be ISO 100-nál, mint ISO 400-nál. A digitális fotózásban is ugyanezt jelenti körülbelül. Nem nagyon hiszem, hogy mobilos kameránál nagyon számítana. Kicsit parasztvakításnak tűnik, de ki tudja?


csüt. feb. 10, 2005 21:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
gabesszzg írta:
Én is vettem 1et :D (2 válaszrtásom régi telefon+ipod40giga v ez és marad a palm mp3ra)hát ez a verzio maradt :D Szerintem nagyon jo aranyos kicsi könnyü és szép( :D )1kérdésem lenne hogy mi az az iso vmi meg hogy mi az amikor fényképezek van kozépen az a téglalap az mire jo?meg honnan lehet letolteni progit rá?

Az ISO vmi érzékénység azt hiszem. Rusi: 'Az ISO állítás érdekes dolog, mobilban idáig nem nagyon volt ilyen, de érdemes automatán hagyni minden esetben, mert nem változtat sokat a képen.'
http://www.samsung.com/hu/support/produ ... nesgsm.sec


csüt. feb. 10, 2005 20:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Én is vettem 1et :D (2 válaszrtásom régi telefon+ipod40giga v ez és marad a palm mp3ra)hát ez a verzio maradt :D Szerintem nagyon jo aranyos kicsi könnyü és szép( :D )1kérdésem lenne hogy mi az az iso vmi meg hogy mi az amikor fényképezek van kozépen az a téglalap az mire jo?meg honnan lehet letolteni progit rá?


csüt. feb. 10, 2005 20:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. feb. 10, 2005 14:54
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
uh...

Tegnap elmentem megszüntetni egy előfizut...
Majdnem 2 év hosszabbítás lett belőle mert a kezem ügyébe keveredett egy D500 és hát.... mit mondjak, kellemes készüléknek tűnik első benyomásra. Második benyomásra is annak tűnt, sőt harmadikra is, de akkor már szerencsére a csajszi kinyomtatta a felmondónyilatkozatot én meg aláírtam. :)


Látod ládot, pedig nemrég nagyon tiltakoztál, hogy te nem vennél ilyet soha :wink:


csüt. feb. 10, 2005 15:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
uh...

Tegnap elmentem megszüntetni egy előfizut...
Majdnem 2 év hosszabbítás lett belőle mert a kezem ügyébe keveredett egy D500 és hát.... mit mondjak, kellemes készüléknek tűnik első benyomásra. Második benyomásra is annak tűnt, sőt harmadikra is, de akkor már szerencsére a csajszi kinyomtatta a felmondónyilatkozatot én meg aláírtam. :)

:D


csüt. feb. 10, 2005 13:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
uh...

Tegnap elmentem megszüntetni egy előfizut...
Majdnem 2 év hosszabbítás lett belőle mert a kezem ügyébe keveredett egy D500 és hát.... mit mondjak, kellemes készüléknek tűnik első benyomásra. Második benyomásra is annak tűnt, sőt harmadikra is, de akkor már szerencsére a csajszi kinyomtatta a felmondónyilatkozatot én meg aláírtam. :)


csüt. feb. 10, 2005 12:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Ezüstöt hol lehet kapni hivatalos garival?

Asszonynak jön a szülinap, ennek biztos örülni fog. :)

Ez jó kérdés, mindenhol a feketét nyomatják. Csak a Nomaticán meg a Phone Zone oldalon láttam titánt.


csüt. feb. 10, 2005 11:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Ezüstöt hol lehet kapni hivatalos garival?

Asszonynak jön a szülinap, ennek biztos örülni fog. :)


szer. feb. 09, 2005 8:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
Odo írta:
Ez az ezüst. Mindenhol ezt látni a fekete mellett.


Ja, azt hittem ezüst alatt olyasmire gondol mindenki, mint az E800-as színe.
Igaz, ilyen D500-ról igazi képet nem nagyon láttam még, csak rajzot. :)


kedd feb. 08, 2005 20:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Ja de láttam olyat hogy titán szinbe is van cak még képet nem láttam róla:D:


kedd feb. 08, 2005 20:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ez az ezüst. Mindenhol ezt látni a fekete mellett.


kedd feb. 08, 2005 20:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
...de aztán lehet, hogy nem az ár fog érdekelni, hanem a színe :D !


Apropó: mindenki beszél a feketéről, az ezüstről, de szerintem ez a kiszerelés sem rossz:

Kép


kedd feb. 08, 2005 20:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
az sok erte... en olyan 90et adnek erte max.
adnak hozza usb kabelt? mp3 feltolasa ra mennyire nehezkes? mennyi do egy 3 megas mp3?


Nekem még lejjebb van az (ár)ingerküszöböm, de aztán lehet, hogy nem az ár fog érdekelni, hanem a színe :D !
Nem adnak hozzá kábelt, ami részben érthető, hiszen már teljes értékű infra és Bluetooth van, ma már nem nagy gond egy PC-t ezek egyikkével felszerelni!
Sajnos én nem tudtam géppel kipróbálni a Bluetooth-t, de az infrát MP3-hoz nem ajánlom, mert erősen lassú (az a 3 megás MP3 több percig tart), a kábel sebessége meg ismeretlen.


kedd feb. 08, 2005 15:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
az sok erte... en olyan 90et adnek erte max.
adnak hozza usb kabelt? mp3 feltolasa ra mennyire nehezkes? mennyi do egy 3 megas mp3?


kedd feb. 08, 2005 13:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Már hivatalosan is egyre több helyen kapni. Pannon partnerek, Photo Hall. Egyelőre 115990 Ft.


kedd feb. 08, 2005 12:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
jo persze vannak hibai, de melyik telefonnak nincsen? orok samsung betegseg a gprs adat szamlalo... de ha ezt nezzuk hogy ez a samsung elso nagy tudasu telefonja es most eloszor hasznal bizonyos dolgokat mint pL Bluetooth akkor azert mar nem is olyan rossz. meg az ara se lett veszes es lefog menni rendesen higyjetek el.


kedd feb. 08, 2005 11:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 190
Hozzászólás 
De akkor már, kérdeznék is vmit ha már a fényképezésnél tartunk:
Tényleg nagyon érzékeny a kamera a bemozdulásokra? Állítólag csak 1.3 mp-ben... :cry: Ez az érékenység nagyon érzékelhető? (mint pl sharp gx10-ben volt anno)


hétf. feb. 07, 2005 16:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség