Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 14:37



Hozzászólás a témához  [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Következő
Samsung D500: már nem csak szép! 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Sagemben 4 fokozottban lehet alítani az ébresztés hangerejét.. 8)


hétf. feb. 21, 2005 8:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
Amúgy az ébresztéssel kapcsolatban feltenném a kérdést, hogy a nagy Nokiában hol lehet állítani az ébresztés hangerejét??????

1. Nokia 9500
1. A Nokiákban az erősödő ébresztés annak is jó, aki halk hangra szeret ébredni, és annak is, aki hangosra. Mert a hangosodás tényleg embertelen hangerővel szól a végén. :wink:


hétf. feb. 21, 2005 8:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
DreamBranner írta:
......
úgy látom itt vannak fanatikus samsung imádók!!!!!

mondjuk ettől még a telcsi gagyi marad, csak be kéne látni.

lassan nyitni kéne egy topicot " samsung d500 CSAK SZÉP "

szerintem tele lenne. ja, aki annyira magasztalja a telcsit, ELADÓ!!

1 hetes, kártyafüggetlen, karcmentes, dobozba garival, hibátlan!! azon kívül hogy samsung :)

lehet licitálni..... :)

A gagyi telefon gagyi díja:

'A GSM Association kihirdette, hogy az idei esztendőben mely készülékek nyerték el a szervezet rangos díjait. Ezek szerint 2005-ben a Samsung SGH-D500 kapta a legjobb mobiltelefonnak járó díjat, a második helyen a Motorola RAZR V3 végzett, a harmadik helyre pedig holtversenyben a RIM (Research In Motion) féle Blackberry 7100 kommunikátor, a Sony Ericsson P910-es okostelefon, illetve a Siemens SK65-ös mobil futott be.'


vas. feb. 20, 2005 22:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Az MP3-->MMF konvertálást és a vibrás MP3-at ALAPBÓL EL LEHET FELEJTENI!!!

Az elsőt azért, mert az MP3-ból kb. 5-6 másodpercet tudsz átkonvertálni a méretkorlát miatt, és még az is jóval rosszabb minőségű lesz!
A második pedig egyszerűen lehetetlen, csak az MMF-nél van ez a LED és vibra hozzárendelés, semmi más formátumnál NEM alkalmazható!


vas. feb. 20, 2005 21:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
A java rárakása már lehet hogy nem lenne akkora probléma de en még mindig nem talátam olyan javakat ami mukodne a d500asomon nem tudna vki egy olyan oldalt amin MÜKÖDNEk mert az ernin nem müxik 1ik se.Elöre is thx 8)


vas. feb. 20, 2005 19:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
epyc írta:
Egy kis OFF a végére:

Én debreceni vagyok és itt a helyi Mediamarktban a mobilos résznél nem dummy, hanem eredeti, működő telefonok vannak kitéve és bárki odamehet és órákat nyomkodhatja akár (tetszett is a V3 :wink:). Jó lenne ha a többi üzlet is átvenné ezt, így bárki megismerhetné a kiszemelt telefont jobban, valamint el lehetne kerülni a rossz vételt.

A pesti két fukarban is így van.


vas. feb. 20, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Részemről én is elnézést kérek, ha kicsit túl reagáltam a dolgot, de nem szeretem sajnos az olyasmit hogy ha 1-2 dolog hiányzik egy készülékből az már nem életképes és ennek még ilyen formában is hangot adunk... :?

_szabi_: Nekem 2 motorolám van és bt-n keresztül (a kábelhez módosítgatni kellett volna a teló szoftját, mert lockolva van) az E398-ra úgy szoktam cuccokat küldeni, hogy Sajátgépben rámész a fenti legördülő menüben a My Bluetooth places-re, utána View Device In Range és azon belül a megfelelő telefon (D500, E398, V3, Stb...) és OBEX file transferre sima drag and drop módszerrel "ráhúzod" a .jar-t Lehet neked nem ez kell, viszont akinek van ilyen készüléke az próbálja már ki, hogy így működik e a dolog :wink:

Egy kis OFF a végére:

Én debreceni vagyok és itt a helyi Mediamarktban a mobilos résznél nem dummy, hanem eredeti, működő telefonok vannak kitéve és bárki odamehet és órákat nyomkodhatja akár (tetszett is a V3 :wink:). Jó lenne ha a többi üzlet is átvenné ezt, így bárki megismerhetné a kiszemelt telefont jobban, valamint el lehetne kerülni a rossz vételt.


vas. feb. 20, 2005 18:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Ujra feltennem a kerdest, ami egy kicsit elsikkadt a kopkodesek kozepette:
sikerult valakinek a fentebb emlitett modszerrel java cuccokat feltenni a telefonra? A masik kerdesem az lenne, hogy mmf-et hogyan lehet vibrassa tenni? sikerult talalnom egy konvertert, amivel az mp3-at mmf-re lehet konvertalni, csak azt nem tudom, hogy lehetne azt megcsinalni, hogy pluszban meg vibraljon is, ugyanugy ahogy a gyari mmf-ek egy resze... Vagy ezt felejtsem is el? :)


vas. feb. 20, 2005 18:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
epyc írta:
Valaki fogalmazza meg hogy mitől üzleti egy üzleti telefon :roll:
Talán hogy meg tudsz vele jelenni? Talán hogy van benne olyan adatátviteli technológia, amivel a laptoppal össze tudod kötni kábel nélkül? Talán hogy van stílusa? És a lényeg: tudsz vele telefonálni és főleg(!) profitot termelni. Szerintem ennyi kell egy üzleti telefonba. Minden más csak felesleges. Ebből a D500-asból melyik is hiányzik?

És vajon miért nem látni komolyabb üzletembereket olyan telefonnal (pl.: 9500), amit a gyártók az ő csoportjuknak szántak?

epyc írta:
DreamBranner írta:
.....


Mint már páran itt említettük, vannak hiányosságai a készüléknek. De viszont ezzel a készülékkel a samsung megmutatta, hogy elindult valamerre. Méghozzá eléggé jó irányba. Ti (igen, köztük Te is) ezt nem tudjátok értékelni és lecsaptok a hibáira és onnantól kezdve az egész telefon nem ér egy fabatkát se, átestetek a ló túloldalára. Nos, akkor 1 olyan telefont mutass, amibe ne tudnék belekötni és lehúzni föld alá. Nem tudsz.

A hirdetésed pedig inkánbb téged minősít. Mondd csak te így indulsz el mondjuk autót vásárolni is? Esetleg nem tudtad volna kipróbálni valamelyik üzletben a készüléket és utána nézni a funkcióinak, hogy neked ez megfelel e? Csak gratulálni tudok...


Csak néhány jellemző, ami szerintem "üzletivé" tesz egy mobilt:
- valóban mobil, tehát rendelkezik teljes értékű (nem lebutított!!!) vezeték nélküli technológiákkal (infra, bluetooth)
- PIM funkciók (jegyzet, teendő lista, fejlett naptárfunkciók, ébresztés, stb...)
- e-mail kliens
- WAP, WEB, FTP, stb...
- SMS,MMS
- felsőkategóriás kijelző, és hang
- esetleg dokumentumok kezelésének lehetősége (DOC,XLS,stb...)
- adatátvitel (fax,modem,GPRS,EDGE,UMTS,stb...)
- exkluzív megjelenés és kidolgozás

A legfőbb szempontok a minőség a megbízhatóság, a méret, a dizájn.
Kevésbé fontos az ár, a szórakozás, és a kikapcsolódás (MP3, kamera, rádió, játékok). Az "okosság" sem elsődleges, pl. symbian, smart, stb..., hiszen egy üzletember nem telepítget, hanem azt használja, amiért fizetett.

Ha valami hiányzik egy -üzleti- telefonból, akkor az az, amit megveszel (kifizetsz), de nem használhatsz, mert nem hibátlan.
Hogy a D500-ban van-e ilyen, azt akár az itt közreadott tapasztalatokból ki-ki maga szűrheti le.
Azt nem hiszem, hogy bármelyik üzletben van arra lehetőség hogy egy telefont töviről hegyire kivesézzen a leendő vásárló. A hibák és hiányosságok nagy része csak vásárlás után tud kiderülni, illetve akkor, ha valaki utána olvas egy ILYEN fórumon mint ez itt. Attól hogy a hibákat itt leírják/leírjuk, még nem jelenti azt, hogy az erényeit nem ismerjük el, de akinek ezek a hibák tolerálhatatlanok, azokat megkíméljük a későbbi csalódástól. Pont ezért (is) vannak ezek a fórumok.

Ha az a baj, hogy ebben a topikban csak pozitív vélemény szabad írni, és sokan off-ok, akkor nyitni kell egy "Itt írj rosszat D500-ról" topikot.
Tegye meg, aki így gondolja!
(mellesleg nem hiszem, hogy hosszú életű lenne a topik, mert sokan azért anyáznának, hogy "már van egy D500, minek még egy?")

Még annyit, hogy bár sokan (köztük néha én is) néha kissé talán nyersen fogalmazzák meg a véleményüket, azért ezt fikázásnak nevezni, vagy a mobilról megfogalmazott véleményt személyes sértésnek érezni egy kicsit túlérzékenységnek, intoleranciának tűnik.
Van az a mondás a s€gglukról, meg a véleményről... ha valaki magára nézve igaznak érzi, az kímélje meg magát a fórumoktól, illetve az ott olvasható -esetleg- irritáló véleményektől!
Magam részéről eddig személyeskedést, vagy ordenáré stílust nem tapasztaltam senkitől ebben a topikban, és akkor érezném itt jól magam, ha ez így is maradna.
Tehát: nyugalom, és tolerancia!


vas. feb. 20, 2005 17:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Ja, és talán nem akkor kellene megvenni egy telefont, amikor megjelenik, ez egy aranyszabály (legalábbis nálam)!!!
Valamint ha nem tűnt volna fel senkinek, akkor minden telefon "drága" a megjelenésekor, az egy dolog, hogy a Nokiák 2 hónap múlva féláron "tengődnek" a polcokon...


vas. feb. 20, 2005 17:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. feb. 10, 2005 14:54
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Úgy gondolom, hogy a forum arra való, hogy leírjuk a telefonnal kapcsolatos jó és rossz tapasztalatainkat és nem arra, hogy személyeskedjünk. Nem értem, hogy ahelyett, hogy a tapasztalatokat írná le valaki, miért kell fikázni a telefont, vagy akár a "fanatikusokat"? A tropik egy része ezzel van tele, de minek kell ez????


vas. feb. 20, 2005 17:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Engem is eléggé elkeserít ez az új "stílus"!

Mostanság nagyon nagy divat lett a Samsungot szidni, talán csak nem idegesít egyeseket, hogy a Nokiát készül lelökni a trónról???
Én azért vagyok mérges a Nokiára, mert egy olyan elferdült formatervi irányba ment el, amitől a hideg kiráz! Nekem is volt 3 Nokiám (1611, 3210, 7110), imádtam őket (különösen a 7110-et), de amikor először foghattam élőben egy S100-at, teljesen lenyűgözött. Először is én még soha nem éreztem olyan MINŐSÉG érzetet, mint akkor (és azóta) és ugye a Nokiák minősége azóta sem világszám. A "belső" tartalommal nem volna gond (bár a menük néha igénytelenek), de így nem kell.
Nem azért veszek Samsungot, hogy "vagizzak" vele (gusztustalan egy szó), meg a nyakamba akasztva rohangáljak a plázákban (sosem akasztom nyakba a telefonjaimat), egyszerűen szeretem, ha egy telefon kívül-belül igényes és minőségi termék, a tudása pedig annyi legyen amire nekem szükségem van (persze ha többet tud, attól még jöhet).
Sokan mondták az E700/X100/X600 trióra, hogy kezelhetetlen a menüje, nem értem, hogy ezen mi a kezelhetetlen, de amikor átnéztem anyám S55-jét a frász rámjött, annyira bele lehet bonyolódni a menüjébe, pedig egy nagy tudású telefonnak nem kell feltétlen bonyolultnak is lennie. A D500-as menürendszere teljesen új, és messze a legjobb, amit a Samsung kiadott.
Na még annyit, hogy ha nálam esélyes egy telefon, akkor összegyűjtök minden infómorzsát róla, elolvasok mindent, letöltöm az angol (ha van, magyar) használatiját és VÉGIGOLVASOM! Ebből például képet kapot a kezelhetőségéről, a menüfelépítéséről és az összes funkcióját is megtudom! Ezután már csak arra várok, hogy némiképp értelmes áron meg lehessen kapni (a 7110-től minden telefonom boltból van, szolgáltatótól nem veszek), és megvásárlom, ÉS ÖRÜLÖK!!!
Persze azóta kicsit változott a dolog, így most már lehetőségem van tesztelni telefonokat (bár nem mindet), de ez már csak a D500-nál segített, az eddigieket enélkül is megvettem és egyikben sem csalódtam!

Amúgy az ébresztéssel kapcsolatban feltenném a kérdést, hogy a nagy Nokiában hol lehet állítani az ébresztés hangerejét??????
Mellesleg engem talán azért nem zavar a dolog, mert csak otthon van csengőre állítva a telefon, különben rezgésen van (ezért nem hiányzik a rezgés+csengés mód sem!)...

Akkor talán abba is hagyhatnánk ezt a dolgot és inkább informálódjunk, mielőtt megveszünk egy telefont (akár 10, akár 150 ezerbe kerül)!


vas. feb. 20, 2005 17:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
epyc írta:
És még 1 dolog. Le lehet írni (sőt, kell is) a negatívumait is az adott telefonnakl, nem csak a pozitívumait, DE NE ILYEN FORMÁBAN. Köszi.

Pontosan, én is ezt írtam korábban. De úgy látszik hiába :(


vas. feb. 20, 2005 17:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
És még 1 dolog. Le lehet írni (sőt, kell is) a negatívumait is az adott telefonnakl, nem csak a pozitívumait, DE NE ILYEN FORMÁBAN. Köszi.


vas. feb. 20, 2005 16:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
DreamBranner írta:
.....


Mint már páran itt említettük, vannak hiányosságai a készüléknek. De viszont ezzel a készülékkel a samsung megmutatta, hogy elindult valamerre. Méghozzá eléggé jó irányba. Ti (igen, köztük Te is) ezt nem tudjátok értékelni és lecsaptok a hibáira és onnantól kezdve az egész telefon nem ér egy fabatkát se, átestetek a ló túloldalára. Nos, akkor 1 olyan telefont mutass, amibe ne tudnék belekötni és lehúzni föld alá. Nem tudsz.

A hirdetésed pedig inkánbb téged minősít. Mondd csak te így indulsz el mondjuk autót vásárolni is? Esetleg nem tudtad volna kipróbálni valamelyik üzletben a készüléket és utána nézni a funkcióinak, hogy neked ez megfelel e? Csak gratulálni tudok...


vas. feb. 20, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 19, 2005 12:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
......
úgy látom itt vannak fanatikus samsung imádók!!!!!

mondjuk ettől még a telcsi gagyi marad, csak be kéne látni.

lassan nyitni kéne egy topicot " samsung d500 CSAK SZÉP "

szerintem tele lenne. ja, aki annyira magasztalja a telcsit, ELADÓ!!

1 hetes, kártyafüggetlen, karcmentes, dobozba garival, hibátlan!! azon kívül hogy samsung :)

lehet licitálni..... :)


vas. feb. 20, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Valaki fogalmazza meg hogy mitől üzleti egy üzleti telefon :roll:
Talán hogy meg tudsz vele jelenni? Talán hogy van benne olyan adatátviteli technológia, amivel a laptoppal össze tudod kötni kábel nélkül? Talán hogy van stílusa? És a lényeg: tudsz vele telefonálni és főleg(!) profitot termelni. Szerintem ennyi kell egy üzleti telefonba. Minden más csak felesleges. Ebből a D500-asból melyik is hiányzik?




És vajon miért nem látni komolyabb üzletembereket olyan telefonnal (pl.: 9500), amit a gyártók az ő csoportjuknak szántak?


vas. feb. 20, 2005 12:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Hi All!
Van itt olyan ember, aki infóval tudna szolgálni részemre?
A voda tervezvi frissíteni a kínálatát valamely csamcsung készülékkel, mert szomorúan vettem észre, hogy más társaságok sorra dobják piacra az új kütyüket viszont a D500 nem igazán akar az árlistájuk része lenni :(
Előreis THX a segítséget!
By Berczy


vas. feb. 20, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Én nem üzleti célra használom, csak nagyon szeretem a szép és viszonylag "okos" telefonokat, pedig nem vagyok sznob :)

Ezért veszek egy ezüstöt én is a nejemnek. :)


vas. feb. 20, 2005 12:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
nord írta:
Zsuzsi:
a telefon valóban nagyon elegáns, a kijelzője kifejezetten gyönyörű, de ilyen tudással:
1. nevetséges, hogy üzleti telefonként hirdetik;
2. erősen túlárazott.


Sajnos mindkét pontban egyet kell Veled értenem! :(

Én nem üzleti célra használom, csak nagyon szeretem a szép és viszonylag "okos" telefonokat, pedig nem vagyok sznob, csak telefonmániás! :? :oops:
No meg várok, amíg az ára csökken :!: :)


vas. feb. 20, 2005 11:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Zsuzsi:
a telefon valóban nagyon elegáns, a kijelzője kifejezetten gyönyörű, de ilyen tudással:
1. nevetséges, hogy üzleti telefonként hirdetik;
2. erősen túlárazott.


vas. feb. 20, 2005 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Ez bizony egy komoly telefon..
8)

Ha nem gond, pontosítanék: komolynak látszó telefon.
:)


vas. feb. 20, 2005 10:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Gabo600 írta:
Volt nekem samsungom, V-200 as elég sokáig, E-700 as néhány hétig, többet volt a szervizben, aztán egy E-820 as volt négy hétig, ebből két hét szerviz. Megpróbáltam, nem jött be csak a V-200 as, de az meg már a múlté.
Van még egy telcsim, a titkos számom szűk körnek megadva, az nem nokia, nyugi, csak nem fér már ki aláírásnak.


Neked nem volt szerencséd a SAMSUNGOKKAL! :?

Nekem jelenleg E700-am van, már több mint egy éve és még semmi gond nem volt vele. :) Persze nem tökéletes telefon, de én nagyon elégedett vagyok vele és már alig várom, hogy meg tudjam venni a D500-at, annak ellenére, hogy egyre több a negatív kritika! :) :)
Amiket hibaként felrótatok, azok tipikus SAMSUNG "bibik" :wink: ezeket meg lehet szokni és ezekkel együtt is lehet szeretni, hiszen tökéletes telefon nem létezik :!: :? :) 8)


vas. feb. 20, 2005 0:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Gabo600 írta:

Volt nekem samsungom, V-200 as elég sokáig, E-700 as néhány hétig, többet volt a szervizben, aztán egy E-820 as volt négy hétig, ebből két hét szerviz. Megpróbáltam, nem jött be csak a V-200 as, de az meg már a múlté.
Van még egy telcsim, a titkos számom szűk körnek megadva, az nem nokia, nyugi, csak nem fér már ki aláírásnak.

A hibátlan Nokia telefonokat tessék akkor használni, mint ahogy eddig is tetted.


szomb. feb. 19, 2005 23:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Invader írta:
Pont erről beszéltem. Csak akkor lehet utána olvasni, ha valaki leírja a tényeket, és nem csak elvakultan magasztalja a telcsit.
Ha kiszedné valaki a "fikázó" hsz-eket, mindenki rohanna D500-at venni, aztán anyázná azokat, akik félrevezették.
Pont azért kell leírni a negatív véleményt is, hogy aki "mindent megtesz, hogy ilyet vegyen", az ne döntsön egyoldalú és elfogult vélemény alapján.

A negatív véleményt is meg lehet fogalmazni normálisan.


szomb. feb. 19, 2005 23:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Nem értelek benneteket! :wink:
Akkor miért vettétek meg?
Elég buta embernek tartom, aki nem olvas utána mit vesz.
Valaki mindent meg teszt hogy ilyet vegyen, ti meg fikázzátok! :?:
Samungok ilyenek, ha nem tetszik, ne vegyetek.
Ez bizony egy komoly telefon..
8)


Pont erről beszéltem. Csak akkor lehet utána olvasni, ha valaki leírja a tényeket, és nem csak elvakultan magasztalja a telcsit.
Ha kiszedné valaki a "fikázó" hsz-eket, mindenki rohanna D500-at venni, aztán anyázná azokat, akik félrevezették.
Pont azért kell leírni a negatív véleményt is, hogy aki "mindent megtesz, hogy ilyet vegyen", az ne döntsön egyoldalú és elfogult vélemény alapján.


szomb. feb. 19, 2005 22:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Sikerult valakinek osszehozni a java-feltoltest? Nekem valahogy nem akar sikerulni :(


szomb. feb. 19, 2005 22:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: a monitor előtt, amúgy Somogy megye
Hozzászólás 
Odo írta:
Sam Fisher írta:
Gabo600 írta:
Én nem vettem meg, csak egy samsungmániás haveromnak néztem át a tudását, de lesújtott.
Ez egy ilyen igazi menőgyerek drágatelefonja ismét.

Kíváncsi vagyok, hogy a d720-ra is ezt mondjátok majd... :wink:

Még jó, hiszen Samsung! Ha nem Nokia már jó nem lehet...

Volt nekem samsungom, V-200 as elég sokáig, E-700 as néhány hétig, többet volt a szervizben, aztán egy E-820 as volt négy hétig, ebből két hét szerviz. Megpróbáltam, nem jött be csak a V-200 as, de az meg már a múlté.
Van még egy telcsim, a titkos számom szűk körnek megadva, az nem nokia, nyugi, csak nem fér már ki aláírásnak.


szomb. feb. 19, 2005 22:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Gabo600 írta:
Én nem vettem meg, csak egy samsungmániás haveromnak néztem át a tudását, de lesújtott.
Ez egy ilyen igazi menőgyerek drágatelefonja ismét.

Kíváncsi vagyok, hogy a d720-ra is ezt mondjátok majd... :wink:

Még jó, hiszen Samsung! Ha nem Nokia már jó nem lehet...


szomb. feb. 19, 2005 21:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Gabo600 írta:
Én nem vettem meg, csak egy samsungmániás haveromnak néztem át a tudását, de lesújtott.
Ez egy ilyen igazi menőgyerek drágatelefonja ismét.

Kíváncsi vagyok, hogy a d720-ra is ezt mondjátok majd... :wink:


szomb. feb. 19, 2005 21:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
_szabi_ írta:

vissza kell vinni a készüléket 72 oran belul, kerni kell egy cseret mas tipusra

Ezért nem cserélik. Szép is lenne. Mondom dobja ki, megyek érte.


szomb. feb. 19, 2005 21:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Gabo600 írta:
Én nem vettem meg, csak egy samsungmániás haveromnak néztem át a tudását, de lesújtott.
Ez egy ilyen igazi menőgyerek drágatelefonja ismét.

Az persze...


szomb. feb. 19, 2005 21:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: a monitor előtt, amúgy Somogy megye
Hozzászólás 
Én nem vettem meg, csak egy samsungmániás haveromnak néztem át a tudását, de lesújtott.
Ez egy ilyen igazi menőgyerek drágatelefonja ismét.


szomb. feb. 19, 2005 21:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Nem értelek benneteket! :wink:
Akkor miért vettétek meg?
Elég buta embernek tartom, aki nem olvas utána mit vesz.
Valaki mindent meg teszt hogy ilyet vegyen, ti meg fikázzátok! :?:
Samungok ilyenek, ha nem tetszik, ne vegyetek.
Ez bizony egy komoly telefon..
8)


szomb. feb. 19, 2005 21:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Invader írta:
Uraim!

Úgy látom többen személyes sértésnek érzitek, ha valaki rosszat szól a D500-ról.
Arra kérlek benneteket, fogadjátok el, hogy vannak rossz vélemények is!
Még a hangvételt sem szabadna kifogásolni, hiszen ki tudja megőrizni a higgadtságát egy 100000-es csalódás után?
Az a gond, hogy ha ITT és MI sem adunk hangot az -akár negatív- véleményünknek, akkor a leendő vásárlók majdani csalódókká is válhatnak.
Ne szúrjunk ki legalább azokkal, akik még nem dobtak ki egy kisebb vagyont, később az anyázók táborát szaporítandó!


vissza kell vinni a készüléket 72 oran belul, kerni kell egy cseret mas tipusra


szomb. feb. 19, 2005 21:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: a monitor előtt, amúgy Somogy megye
Hozzászólás 
Azért akárki bármit is mondjon, a hívásszűrés egy ilyen kategóriás telefonban már alapkövetelmény.
A legelső ilyen telefonom a 6110 es volt anno.
Amikor megláttam a leírását, azt hittem csak kihagyták belőle.
Ez a memória dolog meg elég furcsa, miért nem tett bele alapban egy 32 megás kártyát, aztán akinek kevés tesz bele nagyobbat.
Ez kb olyan, mint egy 4000 köbcentis autó 20 literes tankkal.


szomb. feb. 19, 2005 21:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Uraim!

Úgy látom többen személyes sértésnek érzitek, ha valaki rosszat szól a D500-ról.
Arra kérlek benneteket, fogadjátok el, hogy vannak rossz vélemények is!
Még a hangvételt sem szabadna kifogásolni, hiszen ki tudja megőrizni a higgadtságát egy 100000-es csalódás után?
Az a gond, hogy ha ITT és MI sem adunk hangot az -akár negatív- véleményünknek, akkor a leendő vásárlók majdani csalódókká is válhatnak.
Ne szúrjunk ki legalább azokkal, akik még nem dobtak ki egy kisebb vagyont, később az anyázók táborát szaporítandó!


szomb. feb. 19, 2005 21:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
DreamBranner írta:
......
........hát ja persze sokminden megvan a neten a telcsiről, de az nincs hogy tele van idióta hibákkal.

szerintem amiket leírtam azért nagyon is súlyos hibák, mert végül is a telefon képes lenne ezekre a dolgokra, csak éppen kifelejtették...

felveszek hangot, de csengésnek nem berakható!! miért???
rakok rá mp3 at, ébresztönek nem berakható!! miért??

nem tudok felvenni egy beszélgetést, pedig 1 óra hangot tud rögziteni miért???

stb stb.

tudok blokkolni egy számot, ugyan minek?? mert hogy a szám becsöng, csak az onnan küldött sms ek nem jönnek meg, persze a küldönek visszaigazolás érkezik, hogy elment. az ilyen sms hova lesz? és ennek mi értelme???

gagyi telcsi, 5 éves gyerekenek való, valóban azért üzleti telefon, hogy AZ ÜZLETBEN IS MARADJON!!!!!!!!!!!

Nem vagy tisztában a fogalmakkal látom... Amit nem tud egy telefon az nem hiba. S ezt csak példaként írtam.
Dobd ki a kukába, de szólj hogy melyikbe, mert megyek guberálni. Ja és a tökéletes telefont majd mutasd be a CeBit-en.


szomb. feb. 19, 2005 20:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Hmmm...

En ezt nem ertem. Jo, vannak hibai, ez teny, de engem peldaul eleg kellemesen erintett az a teny, hogy mivel eleg sokat beszelek naponta (~1.5 ora), hogy nem faj a fulem a sivito hangtol, ami a hangszorobol jon, like 7610-es, ugyanis a hanxoro hangja az _en_ 7610-emnel elegge eles, dobozszeru...

ez csak egy kiragadott pelda volt, de lehetne itt vitatkozni, hogy melyik a jobb telefon, de szerintem ez nem errol kellene hogy szoljon. Ha nem tetszik a telo, ne vedd meg, en sem anyazom a V3as motorolat, mert nem teccik a menuje, stb stb

tedd ignorera ezt a topikot es nem fog zavarni

bocs ha szemelyeskedesnek veszed, nem ez a celom, de megeccer mondom, ennek a topicnak nem errol kellene hogy szoljon


szomb. feb. 19, 2005 20:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 19, 2005 12:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
......
........hát ja persze sokminden megvan a neten a telcsiről, de az nincs hogy tele van idióta hibákkal.

szerintem amiket leírtam azért nagyon is súlyos hibák, mert végül is a telefon képes lenne ezekre a dolgokra, csak éppen kifelejtették...

felveszek hangot, de csengésnek nem berakható!! miért???
rakok rá mp3 at, ébresztönek nem berakható!! miért??

nem tudok felvenni egy beszélgetést, pedig 1 óra hangot tud rögziteni miért???

stb stb.

tudok blokkolni egy számot, ugyan minek?? mert hogy a szám becsöng, csak az onnan küldött sms ek nem jönnek meg, persze a küldönek visszaigazolás érkezik, hogy elment. az ilyen sms hova lesz? és ennek mi értelme???

gagyi telcsi, 5 éves gyerekenek való, valóban azért üzleti telefon, hogy AZ ÜZLETBEN IS MARADJON!!!!!!!!!!!


szomb. feb. 19, 2005 20:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
DreamBranner írta:
....
persze hogy rá lehet tölteni valamit is, ezt is csak zárójelben, nekem még nem sikerült, ugyan a laptop felismeri a telcsit, a samsung oldaláról letöltött progival nem hajlandó bármit is kommunikálni.

Mit fentebb láthatod, másnak már Javát is sikerült rátöltenie.

Erre csak ezt tudom mondani: mielőtt veszek egy telefont, megnézem mit tud. Például itt a D500, szinte minden nadat megtalálható róla az interneten.
És ha nekem oly fontos a hívásszűrés, akkor választok másikat. Ennyi.


szomb. feb. 19, 2005 15:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Egyre több az olyan írás, ami lebeszél d500/e720 vásárlásról. Leginkább az ébresztő néma üzemmódban rezeg funkció miatt. De az smsírás sem bíztató. Még a végén 6230 vétel lesz a dologból:) jelenleg 6610 van, ebből csak az mp3 hiányzik, meg az ébresztőt nem lehet beállítani, hogy a hét melyik napján ébresszen. Fényképező, kijelző minősége nem különösebben érdekel. Lehet, hogy jobban járnék nokiával. Mostmár végképp nem tudom.


szomb. feb. 19, 2005 13:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 19, 2005 12:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
...
.... ja, még jutnak eszembe a hibák.

az emberekhez csatolt hívóazonosító fényképek nagyon piciben jelennek meg a kijelzőn, egy ilyen lcd-n simán elférne a háromszoros méret is, persze ez sem állítható opcio.

az sms irás elég türelemjáték, véletlen sem képes megjegyezni, hogy ha a t9 et használom, minden újabb sms nél be kell állítani, a a kisbetükről már nem is beszélve.

ja és a naptári emlékeztetők nem figyelmeztetnek ha ki van kapcsolva a telcsi, és ugye ha beírok valamit egy hónapra előre, nem tudom hogy épp ki leszek e kapcsolva. ( de ezt még tesztelem, lehet hogy van olyna bejegyzés ami figyelmeztet igy is, csak még én nem találtam meg)


szomb. feb. 19, 2005 13:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 19, 2005 12:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
....hát én is megvettem a d500 ast. igaz még nem volt samsung telcsim, de asszem nem is lesz soha többet. ez az a tipikus telcsi, ami nagyon szép, és nagyon rossz.
a hibáinak a sorát fel kellett volna írnom, mert igy a felét elfelejtem

nem tud hívásszűrést , ami ugye elég fontos, főleg ha az embernek több csaja is van :)
igaz nehézkesen megoldható, fel kell vinni a telcsire egy néma mp3, igy ugyan döcögve de ki lehet csikarni egy kis hívásszűrést.

assszem 4 éve a nokia 8210 es már tudta. de még a jó öreg r600 ericcson is.

ugyan fel lehet rá venni 1 óra hangot, de véletlen sem lehet telefonbeszélgetés alatt aktiválni, igy mondjuk egy beszélgetést nem lehet felvenni
( siemens sl55 már tudta ezt is )

ugyan fel tudunk vele venni bármilyen hangot, amit amr formátumban lement, természetesen csengéshangnak nem lehet beállítani

rá tudunk tölteni egy rakat mp3 at, persze ébresztő zenének nem lehet beállítani, hogy mondjuk a kedvenc zenénkre ébredjünk, a hangerőről már nem is beszélve.

ha este hangosan hagyod a telcsid csörgését, akkor reggel garantált egy infarktus, mert az ébresztő is üvölteni fog, mert hogy nem lehet külön állítani a hangerejét.

persze hogy rá lehet tölteni valamit is, ezt is csak zárójelben, nekem még nem sikerült, ugyan a laptop felismeri a telcsit, a samsung oldaláról letöltött progival nem hajlandó bármit is kommunikálni.

és még van jópár baja, amit most talán kifelejtettem.

ez a telcsi egy olyan sportkocsira hasonlít, amin ugyan sok az optikai tunning, nagyon jól néz ki, csak füstöl és nem megy......

nemtom samsungéknál mikor lesz software frissités, és ezekből a problémákból mit fog megoldani, de egyelőre azt kel hogy mondjam, ez egy szép, gagyi telefon.


szomb. feb. 19, 2005 13:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Játék feltöltés probléma
Sziasztok!

Szépen megcsináltam mindent a leírtak alapján.
Létrejönnek a kapcsolatok is a kívánt módon, majd amikor beindítanám, hogy töltse le a játékot, nem megy csak "áll a bohóc a dobozban".
De nem tölt semmi.A kapcsolat megy, mert van küldött és fogadott byte, de semmi érdemleges nem történik.
Mi lehet a gond?

Üdv


pén. feb. 18, 2005 23:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Árpy írta:
Odo írta:
Sam Fisher írta:
Odo írta:
Végre sikerült eladnom a K700-at, s bementem a Téhez eme csodáért. Viszont néküle jöttem ki, mivel nem volt jó a meghatalmazásom. Jelenleg robbani tudnék...


Hogyan?

OFF

Eddig lehetett magánszemélynek meghatalmazást adnia magnászemély részére, most meg ezek szerint már nem. A poén az, hogy a szerződést is én kötöttem meghatalmazással. (Komplett díjcsomag)

Próbáld meg másik boltba.
Tegnap néztem BP-n a Petöfi S utcában a D500-at és nagyon tetszett.
Föleg a gombjai nagyon jók. Sajna le volt merülve fél percenként csipogott igy a fontosabb tulajdonságait nem tudtam tesztelni (fotó, videó készités...)

Megpróbáltam. Nem engedik :(


pén. feb. 18, 2005 17:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Odo írta:
Sam Fisher írta:
Odo írta:
Végre sikerült eladnom a K700-at, s bementem a Téhez eme csodáért. Viszont néküle jöttem ki, mivel nem volt jó a meghatalmazásom. Jelenleg robbani tudnék...


Hogyan?

OFF

Eddig lehetett magánszemélynek meghatalmazást adnia magnászemély részére, most meg ezek szerint már nem. A poén az, hogy a szerződést is én kötöttem meghatalmazással. (Komplett díjcsomag)

Próbáld meg másik boltba.
Tegnap néztem BP-n a Petöfi S utcában a D500-at és nagyon tetszett.
Föleg a gombjai nagyon jók. Sajna le volt merülve fél percenként csipogott igy a fontosabb tulajdonságait nem tudtam tesztelni (fotó, videó készités...)


pén. feb. 18, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Odo írta:
Végre sikerült eladnom a K700-at, s bementem a Téhez eme csodáért. Viszont néküle jöttem ki, mivel nem volt jó a meghatalmazásom. Jelenleg robbani tudnék...


Hogyan?

OFF

Eddig lehetett magánszemélynek meghatalmazást adnia magnászemély részére, most meg ezek szerint már nem. A poén az, hogy a szerződést is én kötöttem meghatalmazással. (Komplett díjcsomag)


pén. feb. 18, 2005 16:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Odo írta:
Végre sikerült eladnom a K700-at, s bementem a Téhez eme csodáért. Viszont néküle jöttem ki, mivel nem volt jó a meghatalmazásom. Jelenleg robbani tudnék...


Hogyan?


pén. feb. 18, 2005 16:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Végre sikerült eladnom a K700-at, s bementem a Téhez eme csodáért. Viszont néküle jöttem ki, mivel nem volt jó a meghatalmazásom. Jelenleg robbani tudnék...


pén. feb. 18, 2005 16:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség