Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 16:30



Hozzászólás a témához  [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Következő
Samsung D500: már nem csak szép! 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
En tegnap bementem a Mammut vodaba es mondtam ide nekem a D500-as vitamaxal. Es a neni lenyult es lam ott volt a telo es meg is kaptam.
Lehet hogy szerencsem volt? :)


szomb. feb. 26, 2005 15:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kircsi írta:
Sziasztok!
...
Végeredményt tekintva boldog vagyok csak nem értem miértigy kellett elintézni a dolgot??

Tipikus Voda mentalitás. 3 db.. hol élnek ezek?


pén. feb. 25, 2005 23:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 82
Hozzászólás 
Sziasztok!
Ma megvettem a D500ast vodánál, amiért irok az a következő:
Bementem a boltba kérdeztem hogy van-e majd az egyik eladó kérdezi a másiktól hogy árulhatják-e már?? :?: A válasz igen de elöbb hivja fel a górét mert nem bizti, eladó csaj felhivja a górét majd azt mondja sajnos csak új elöfizuhoz adnak(nekem byop van amirre eddig nem kötöttem hűséget) és nekem igy nem tudja oda adni!!!
Hát mit mondjak nagyon mérges lettem miazhogy nekem nem adnak és hova is irták ki hogy csak új elöfizuval??!!
Fönököt kihivattam majd mondta csak 3 darabot kaptak és belsö utasitásracsak új elöfizuhoz adhatnak, ez nekem nagyon nem tetzett mondtam neki akkor felmondom a szerzödést mert ez egy vicc ahogy a voda a már meglévő ügyfeleihez viszonyul!!!!
Ezzel meggyöztem és végül is kaptam egyet.
Végeredményt tekintva boldog vagyok csak nem értem miértigy kellett elintézni a dolgot??


pén. feb. 25, 2005 23:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Zsuzsi írta:
Amikor az E700 bibijei már sokunkat zavart, (egy másik fórumon) rendszeresen reklamáló mail-ekkel bombáztuk a hazai illetékeseket, de csak sablonos válaszokat kaptunk, aminek az volt a lényege, hogy a következő tipusokban (8xx-as szériában) már orvosolták az általunk felvetett hiányosságokat és a 700-as sw-ét nem kívánják tovább fejleszteni! :evil: :evil:

Próbálkozni lehet, veszíteni való nincs !!! :? :roll:

Az E700-asom még mindig megvan, a hiányosságokat megszoktam és nagyon szeretem, :) de amint tehetem D500-ra fogok váltani! :) :)

Halkan megkérdezem, mert nem értek hozzá: az E710-nél, mikor kiadásra került, jól tudom, hogy már javították az E700-as problémáit, vagy mi az amit javítottak, mit nem?

AZ E710 eleve más szofttal jött ki, tudásban is sokban különbözik. SMS memória kisebb, nagyobb telszám memó, kisebb MMS méret, videófelvétel...


pén. feb. 25, 2005 12:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Amikor az E700 bibijei már sokunkat zavart, (egy másik fórumon) rendszeresen reklamáló mail-ekkel bombáztuk a hazai illetékeseket, de csak sablonos válaszokat kaptunk, aminek az volt a lényege, hogy a következő tipusokban (8xx-as szériában) már orvosolták az általunk felvetett hiányosságokat és a 700-as sw-ét nem kívánják tovább fejleszteni! :evil: :evil:

Próbálkozni lehet, veszíteni való nincs !!! :? :roll:

Az E700-asom még mindig megvan, a hiányosságokat megszoktam és nagyon szeretem, :) de amint tehetem D500-ra fogok váltani! :) :)

Halkan megkérdezem, mert nem értek hozzá: az E710-nél, mikor kiadásra került, jól tudom, hogy már javították az E700-as problémáit, vagy mi az amit javítottak, mit nem?


pén. feb. 25, 2005 12:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 24, 2005 9:25
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
a mostani szoftot tuti le fogjak cserelni, mert a t-mobile reklamalt naluk a kinos elirasok miatt. remelem, hogy nem csak azokat javitjak majd...


pén. feb. 25, 2005 12:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Árpy írta:
A Samsung.hu-ról le lehet tölteni (pl.:E600-hoz) sw-t?


Attól függ, hogy milyen sw-re gondolsz? :roll:

Van ami letölthető:

SGH-E600 Easy GPRS S/W (ver.2.1.8 )
SGH-E600 Easy GPRS Manual (ver.1.0)

OFF


pén. feb. 25, 2005 12:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
A Samsung.hu-ról le lehet tölteni (pl.:E600-hoz) sw-t?


pén. feb. 25, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
sadsunday írta:
szerintetek van ra esely, hogy egy majdani szoftfrissitessel orvosoljak a telo -szamomra is- bosszanto bajait?
gondolok itt a

- figyelmezteto hangok (ebreszto/sms/stb) igen szukos customizalhatosagara
- az ebreszto hangerejenek bakijara
- "a vagy vibralok, vagy csongok, vagy elobb vibralok majd csongok, de a kettot egyutt nem" dologra


Reménykedni persze lehet, :? de az a tapasztalatom, hogy nem szokása a SAMSUNG-nak a piacra dobott telefonjainak a szoftverén javítani. :(

Amikor az E700 bibijei már sokunkat zavart, (egy másik fórumon) rendszeresen reklamáló mail-ekkel bombáztuk a hazai illetékeseket, de csak sablonos válaszokat kaptunk, aminek az volt a lényege, hogy a következő tipusokban (8xx-as szériában) már orvosolták az általunk felvetett hiányosságokat és a 700-as sw-ét nem kívánják tovább fejleszteni! :evil: :evil:

Próbálkozni lehet, veszíteni való nincs !!! :? :roll:

Az E700-asom még mindig megvan, a hiányosságokat megszoktam és nagyon szeretem, :) de amint tehetem D500-ra fogok váltani! :) :)


pén. feb. 25, 2005 9:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 24, 2005 9:25
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
szerintetek van ra esely, hogy egy majdani szoftfrissitessel orvosoljak a telo -szamomra is- bosszanto bajait?
gondolok itt a

- figyelmezteto hangok (ebreszto/sms/stb) igen szukos customizalhatosagara
- az ebreszto hangerejenek bakijara
- "a vagy vibralok, vagy csongok, vagy elobb vibralok majd csongok, de a kettot egyutt nem" dologra

a profilok hianya engem nem zavar, az altalanoson kivul csak nemitva hasznalom a telefonokat, nemitani meg lehet szerencsere egy mozdulattal.
a tobbi viszont aggaszto, kulonosen az ebreszto es a vibra.
nem szivesen valnek meg tole, mert oszinten szolva lenyugoz a nagy kijelzo, de a fentiek nekem igen keseru szajizt mellekelnek a d500-hoz :(


pén. feb. 25, 2005 9:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Andee írta:
Idézet:

Az elo-hatlap gombsor meg egy 128-as MMC kijon egy tizesbol. Annal azert nagyobb lesz a kulonbseg szvsz.


Megnéztem a tartozékok árát. Ha tizesből nem is, de nem sokkal drágábban kijön. Előlapból ragaszkodok a gyárihoz:) Ha mindenből gyárit vennék az lenne 17e, akkor még nem vagyok 69900 Ft-nál. Pedig annál olcsóbb nem igen lesz pannonnál se. sl65 is tartja a 69900-as árát.

Van ára, az tény. Függetlenül 129ezerért osztogatják. Pancsinál a legolcsóbb?


csüt. feb. 24, 2005 15:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Idézet:

Az elo-hatlap gombsor meg egy 128-as MMC kijon egy tizesbol. Annal azert nagyobb lesz a kulonbseg szvsz.


Megnéztem a tartozékok árát. Ha tizesből nem is, de nem sokkal drágábban kijön. Előlapból ragaszkodok a gyárihoz:) Ha mindenből gyárit vennék az lenne 17e, akkor még nem vagyok 69900 Ft-nál. Pedig annál olcsóbb nem igen lesz pannonnál se. sl65 is tartja a 69900-as árát.


csüt. feb. 24, 2005 13:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Voda reklámja: ez nagyon tetszik:
Samsung D500


Miniatűr, merész Darth Vader, mely magával ragad Téged! Aligha fogod megállni például, hogy ne próbálgasd, milyen könnyű egyetlen mozdulattal kinyitni és becsukni ezt az apróságot. Felületének kétharmada a csodás, 176x220 pixeles, 262 ezer színű kijelző. Kétszáz SMS tárolása, MMS, e-mail vagy videó fogadása és küldése nem jelent gondot számára. Sőt, a kis Samsungban még egy MP3-lejátszó is elbújt. Bluetooth, infraport, GPRS WAP, GPRS Internet, WAP- és webböngésző: mindent megtalálsz benne ahhoz is, ami az adatátvitelhez kell. És akkor még nem is beszéltünk 1,3 Mpixeles kamerájáról, vagy arról, hogy akár 1 órás kisfilmet is forgathatsz vele!


csüt. feb. 24, 2005 10:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Ez igen! Nem Live!! Éljen a voda fejlődik!
Így hogy gyári menüs Nagyon megéri!

Motorola V3 is gyári menüs lesz. :D :D


csüt. feb. 24, 2005 10:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
[quote="Andee]
Ott legalább kapható. Pedig jó volna ha megjelenne már a pannonnál is, mert az árától függ, hogy d500 vagy 6230 lesz. Tudom 6230 olcsóbb lesz, de ha új előlapot, gombsort,mmc-t veszek lehet számolni melyik jön ki kevesebbre:)[/quote]

Az elo-hatlap gombsor meg egy 128-as MMC kijon egy tizesbol. Annal azert nagyobb lesz a kulonbseg szvsz.
Jut eszembe nem kell egy vodas garis 6230 128-as MMC-vel? :)

Tenyleg... Van a Vodas D500-on felirat vagy matrica? mert az eldontene a dolgot.


csüt. feb. 24, 2005 10:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
KeFe írta:
kisgergo írta:
na lesz mától a vodánál is, 69,9e előfizuval ill. 94,9e Ft vitamax-al, és tényleg nem live menüs! ;)


Hmm en egy tizessel kevesebbet vartam mind pre mind post paid.
Gondolom fuggo?
Legolcsobban hivatalosan 104.900-ert van fuggetlenul az EW-ben ha jol tudom. Lehet inkabb megveszem ott :\


Ott legalább kapható. Pedig jó volna ha megjelenne már a pannonnál is, mert az árától függ, hogy d500 vagy 6230 lesz. Tudom 6230 olcsóbb lesz, de ha új előlapot, gombsort,mmc-t veszek lehet számolni melyik jön ki kevesebbre:)


csüt. feb. 24, 2005 9:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
kisgergo írta:
na lesz mától a vodánál is, 69,9e előfizuval ill. 94,9e Ft vitamax-al, és tényleg nem live menüs! ;)


Hmm en egy tizessel kevesebbet vartam mind pre mind post paid.
Gondolom fuggo?
Legolcsobban hivatalosan 104.900-ert van fuggetlenul az EW-ben ha jol tudom. Lehet inkabb megveszem ott :\


csüt. feb. 24, 2005 2:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Drága? Eddigi legjobb árteljesítmény Samsung!
Vodának már rég árulni kéne. Már megint azt mondták, hogy a telefon menüje gyári lesz!
Na most mi van? :?:


na lesz mától a vodánál is, 69,9e előfizuval ill. 94,9e Ft vitamax-al, és tényleg nem live menüs! ;)


csüt. feb. 24, 2005 0:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Az emil kliense kepes tobb POP3 postafiokot is kezelni ?

igen. 5 darabot, de ertelemsyeruen valtogatni kell koztuk.

Hát azért az a 141 kb-os MP3 rendkívül jó minőségű lehetett , tehát az MMF-hez hasonló minőséget nyújt, maximum a rezgés a plusz benne!
Amúgy próbálj meg egy normál MP3-at (pl. 128 kbit/s) átalakítani, elárulom, hogy nem fog sikerülni...
Ja, és ne hasonlítsuk össze a hangzásminőségét a két formátumnak...
Ezen felül az MP3-at SOHA nem lehet vibrásítani!

Ugy latom nem ertesz... En nem akarok, ismetlem nem akarok mp3at vibrasitani, tudom hogy nem lehet. MMF-et szeretnek vibrasitani, a 141k-s killbill nem teljes, hanem csak az eleje. A hangzasminoseg nagyon nem erdekel, kiprobaltam, nekem nem gaz, csak az a baj, hogy jo lenne pluszban a vibra, mert nem mindig hallom meg


kedd feb. 22, 2005 18:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Az emil kliense kepes tobb POP3 postafiokot is kezelni ?


kedd feb. 22, 2005 17:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
GSM boltokban már van.
Pl. Euro-gsm.hu


kedd feb. 22, 2005 16:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Lesz világosabb színben is d500? Szolgáltatónál is? Igazi az e720 lenne, ha megjelenik. Ha csak fekete d500 lesz azt hiszem 6230-ra szavazok.


kedd feb. 22, 2005 16:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
nord írta:
Először az E800 volt a kiválasztott, de miután megtudtam, hogy a D500 is lesz világosban, ezért inkább azt választom. Tudom, hogy drágább...


A jelenlegi Tés árviszonyok mellett a D500 sokkal jobban megéri a pénzét.
A tudásbeli különbségek mindenki számára ismertek, ám az áruk között csak 7e Ft a diffi...
Szerintem inkább az E800/E820 a drága.


kedd feb. 22, 2005 13:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
Amúgy ha a feleségednek ilyet veszel, akkor csak az ezüstben gondolkodj, mert az hasonlít az E800 színéhez, ezért kellően nőies!

Először az E800 volt a kiválasztott, de miután megtudtam, hogy a D500 is lesz világosban, ezért inkább azt választom. Tudom, hogy drágább, de a kijelző felbontása, színmélysége, néhány okos változtatás (navigomb közepe okézásra is használható) miat inkább ezt veszem neki.
No meg persze úgy vagyok vele, hogyha az E800-at venném, biztos gyötörne a lelkiismeret: ha a magamnak szánt telefonon nem spóroltam, akkor miért pont az övén tegyem, főleg, hogy az ajándék lesz...


SamsungX600 írta:
Szóval nincs harag (nem is volt) :!: :D

Részemről sincs! :D
Ez különben is egy fórum, ahol néha "súrlódhatnak" a vélemények. :wink:
Meg milyen világ is lenne, ha mindenkinek ugyanaz a telefon, autó, nő, stb, stb. tetszene...


kedd feb. 22, 2005 9:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
nord írta:
SamsungX600 írta:
Ha tényleg elolvastad volna a tesztet, akkor látnád, hogy igenis megemlítettem az Outlook szinkronizációt a telefonkönyvnél és a naptárnál is

Nem a szinkronizációt említettem.
Hanem a kompatibilitást.
Nagy különbség.
Ha megpróbálnám az Outlookban lévő ügyfeleim adatát szinkronizálni a D500-zal, akkor valószínűleg nagy csodálkozás lenne a vége, mert az ügyfél beosztását, illetve a cég székhelyét, postai címét nem valószínű, hogy megtalálnám a D500 kontaktlistájában.
Pedig ez egy üzleti telefonnál nem ártana, nem igaz? :)

SamsungX600 írta:
És most már tényleg be kéne fejezni ezt a stílust!
Én nem kedvelem a Nokiákat (pedig a 7110 még...), mégsem rohanok a Nokia topicokba nyomni a "szöveget"!

Kedves, SamsungX600,
milyen stílust? Nem személyeskedtem, nem hordtam le trágár módon a készüléket. Sőt, még stiláris, nyelvhelyességi, helyesírási szempontból is ellenőriztem a hozzászólásom.

Elárulom:
amikor először megláttam, én is ezt akartam megvenni. Szép volt, elegáns volt, és üzleti telefonként hirdette mind a Samsung, mind a T-Mobile.
De sajnos nem az.
Viszont az ezüst (vagy titán) külsővel egy nagyon szép női telefonnak mondanám, ezért is lepem meg vele a nejemet a születésnapján. Úgyis odavan a nyitható, csúszkás Samsungokért. :) Ez meg kifejezetten tetszik neki.
Ezért is rontom itt a levegőt, hogy minél többet tudjak róla (mármint a telefonról). Először az E800-at gondoltam neki megvenni, de van egynéhány apróság, ami miatt inkább D500 lesz (pl. a navigomb közepe okézásra is használható, ami sokkal kényelmesebb, értelemszerűbb használatot tesz lehetővé).
Namost ha innen eltakarodnék, akkor ilyen apróságok miatt is akaratom ellenére csökkenteném a Samsung bevételét. Ezt meg ugye Te sem akarod? :wink:

Üdv.


Először is bocsánat, ha félreérthető lettem volna, a konkrét mondat nem rád vonatkozott, hanem a "keményebb" hozzászólókra!
Amúgy ha a feleségednek ilyet veszel, akkor csak az ezüstben gondolkodj, mert az hasonlít az E800 színéhez, ezért kellően nőies!

Az Outlook-os dologban igazad van, bár nem írtad le elsőre, hogy hogyan is érted, de így már világos! Azért hidd el, hogy nem minden üzletembernek van szüksége az ügyfele beosztására, akinek meg igen, az úgyis olyat fog venni, amiben ez is megvan (pl. Symbian-os telók), ettől még nem Nokia 3330-szintű a telefonkönyve! Amúgy van egy szöveges jegyzet rész is, ahová bármit beírhat... :wink:
Szóval nincs harag (nem is volt) :!: :D


hétf. feb. 21, 2005 23:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
SamsungX600 írta:
Az MP3-->MMF konvertálást és a vibrás MP3-at ALAPBÓL EL LEHET FELEJTENI!!!

Az elsőt azért, mert az MP3-ból kb. 5-6 másodpercet tudsz átkonvertálni a méretkorlát miatt, és még az is jóval rosszabb minőségű lesz!
A második pedig egyszerűen lehetetlen, csak az MMF-nél van ez a LED és vibra hozzárendelés, semmi más formátumnál NEM alkalmazható!


Höhöhö.... Killbill.mp3 141k volt, es 141k lett mmfben.... Amit aztan simat attettem a telefonra es szolt is....
Amugy azt gondoltam, hogy a .mp3at nem lehet "vibrasitani", azert konvertaltam at .mmf-be, hatha azt konnyebb...
szal muxik a dolog, max neked nem :)


Hát azért az a 141 kb-os MP3 rendkívül jó minőségű lehetett :D , tehát az MMF-hez hasonló minőséget nyújt, maximum a rezgés a plusz benne!
Amúgy próbálj meg egy normál MP3-at (pl. 128 kbit/s) átalakítani, elárulom, hogy nem fog sikerülni...
Ja, és ne hasonlítsuk össze a hangzásminőségét a két formátumnak...
Ezen felül az MP3-at SOHA nem lehet vibrásítani!


hétf. feb. 21, 2005 23:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
Az MP3-->MMF konvertálást és a vibrás MP3-at ALAPBÓL EL LEHET FELEJTENI!!!

Az elsőt azért, mert az MP3-ból kb. 5-6 másodpercet tudsz átkonvertálni a méretkorlát miatt, és még az is jóval rosszabb minőségű lesz!
A második pedig egyszerűen lehetetlen, csak az MMF-nél van ez a LED és vibra hozzárendelés, semmi más formátumnál NEM alkalmazható!


Höhöhö.... Killbill.mp3 141k volt, es 141k lett mmfben.... Amit aztan simat attettem a telefonra es szolt is....
Amugy azt gondoltam, hogy a .mp3at nem lehet "vibrasitani", azert konvertaltam at .mmf-be, hatha azt konnyebb...
szal muxik a dolog, max neked nem :)


hétf. feb. 21, 2005 20:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
kofy írta:
D 500 hiba:

Tegnap egész éjjel töltöttem a telcsit, majd délelött kikapcsolt, mert "alacsony akkufeszültség". Ciki volt, egész nap nem tudtam használni a telefont. Most feltettem megint töltöre. Mintha tegnap nem is töltöttem volna... Valaki tapasztalt már ilyet?

űpárom E310-ese is csinálja néha ezt. A következő töltéskor meg 4-5 napig elmegy. Ki érti ezt? Én nem...

Biztos jól volt csatlakoztatva? Esetleg érintkezési hiba is lehet. Mindenképpen szerviz!


hétf. feb. 21, 2005 18:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 09, 2004 15:07
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
D 500 hiba:

Tegnap egész éjjel töltöttem a telcsit, majd délelött kikapcsolt, mert "alacsony akkufeszültség". Ciki volt, egész nap nem tudtam használni a telefont. Most feltettem megint töltöre. Mintha tegnap nem is töltöttem volna... Valaki tapasztalt már ilyet?

űpárom E310-ese is csinálja néha ezt. A következő töltéskor meg 4-5 napig elmegy. Ki érti ezt? Én nem...


hétf. feb. 21, 2005 18:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Odo írta:
És a Nokia 9500 már nem is telefon


Odo írta:
Azért ne mond már nekem, hogy 25-50 ezerrel olcsóbban veszel meg egy telefont TELJESEN LEGÁLISAN, protekció nélkül.

Kérlek, ne haragudj Odo, de ezt nem bírtam kihagyni. :D

Ígérem, mára többet nem láttok. :P

nem volt nagy durranás


hétf. feb. 21, 2005 10:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Odo írta:
És a Nokia 9500 már nem is telefon


Odo írta:
Azért ne mond már nekem, hogy 25-50 ezerrel olcsóbban veszel meg egy telefont TELJESEN LEGÁLISAN, protekció nélkül.

Kérlek, ne haragudj Odo, de ezt nem bírtam kihagyni. :D

Ígérem, mára többet nem láttok. :P


hétf. feb. 21, 2005 10:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
1. Nézd meg Sam Fisher hozzászólását.
2. A weblapon írtakkal ellentétben a Lurdy-házban lévő gsm bolt is egyéves Nokia garival és a feltüntetetett "+ÁFA" szöveggel ellentétben 159ezerért adja a telefont.

No de nem szeretném teljesen szétoffolni a topicot, mint ahogy már írtam, a D500 tényleg érdekel.

Üdv.


hétf. feb. 21, 2005 10:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Odo írta:
nord írta:
Hivatalos, egy éves Nokia garanciával, a legújabb magyar nyelvű szoftverrel, gyárilag kártyafüggetlenül ennyiért kapható. Itt van előttem az asztalon. :wink:

OFF
Érdekes, hogy még nem hivatalosan is 156+ÁFA...

Odo, Te papírból dolgozol, én a tapasztalatom mondom.
Példa: annakidején 180ezerért is vehettem volna hivatalos Panasonic garanciás FZ10 digitfényképezőt.
Inkább utánajártam, és sikerült megvennem 139ezerért.
Ugyanezt tettem a 9500-val is, elvégre én se fosom a pénzt...
(Ha Te is kiadnál ennyit egy telefonért, akkor Te sem sajnálnál rászánni pár napot körülnézni a piacon.)
:)

Azért ne mond már nekem, hogy 25-50 ezerrel olcsóbban veszel meg egy telefont TELJESEN LEGÁLISAN, protekció nélkül.


hétf. feb. 21, 2005 10:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Odo írta:
nord írta:
Hivatalos, egy éves Nokia garanciával, a legújabb magyar nyelvű szoftverrel, gyárilag kártyafüggetlenül ennyiért kapható. Itt van előttem az asztalon. :wink:

OFF
Érdekes, hogy még nem hivatalosan is 156+ÁFA...

Odo, Te papírból dolgozol, én a tapasztalatom mondom.
Példa: annakidején 180ezerért is vehettem volna hivatalos Panasonic garanciás FZ10 digitfényképezőt.
Inkább utánajártam, és sikerült megvennem 139ezerért.
Ugyanezt tettem a 9500-val is, elvégre én se fosom a pénzt...
(Ha Te is kiadnál ennyit egy telefonért, akkor Te sem sajnálnál rászánni pár napot körülnézni a piacon.)
:)


hétf. feb. 21, 2005 10:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Magyarország egyik legolcsóbb helyén is:
152900 Ft (Magyar nyelvvel+ 1 év gari!!!!!!!)
http://gportal.hu/portal/mobiltelefonok/
:wink:


hétf. feb. 21, 2005 10:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
Ha tényleg elolvastad volna a tesztet, akkor látnád, hogy igenis megemlítettem az Outlook szinkronizációt a telefonkönyvnél és a naptárnál is

Nem a szinkronizációt említettem.
Hanem a kompatibilitást.
Nagy különbség.
Ha megpróbálnám az Outlookban lévő ügyfeleim adatát szinkronizálni a D500-zal, akkor valószínűleg nagy csodálkozás lenne a vége, mert az ügyfél beosztását, illetve a cég székhelyét, postai címét nem valószínű, hogy megtalálnám a D500 kontaktlistájában.
Pedig ez egy üzleti telefonnál nem ártana, nem igaz? :)

SamsungX600 írta:
És most már tényleg be kéne fejezni ezt a stílust!
Én nem kedvelem a Nokiákat (pedig a 7110 még...), mégsem rohanok a Nokia topicokba nyomni a "szöveget"!

Kedves, SamsungX600,
milyen stílust? Nem személyeskedtem, nem hordtam le trágár módon a készüléket. Sőt, még stiláris, nyelvhelyességi, helyesírási szempontból is ellenőriztem a hozzászólásom.

Elárulom:
amikor először megláttam, én is ezt akartam megvenni. Szép volt, elegáns volt, és üzleti telefonként hirdette mind a Samsung, mind a T-Mobile.
De sajnos nem az.
Viszont az ezüst (vagy titán) külsővel egy nagyon szép női telefonnak mondanám, ezért is lepem meg vele a nejemet a születésnapján. Úgyis odavan a nyitható, csúszkás Samsungokért. :) Ez meg kifejezetten tetszik neki.
Ezért is rontom itt a levegőt, hogy minél többet tudjak róla (mármint a telefonról). Először az E800-at gondoltam neki megvenni, de van egynéhány apróság, ami miatt inkább D500 lesz (pl. a navigomb közepe okézásra is használható, ami sokkal kényelmesebb, értelemszerűbb használatot tesz lehetővé).
Namost ha innen eltakarodnék, akkor ilyen apróságok miatt is akaratom ellenére csökkenteném a Samsung bevételét. Ezt meg ugye Te sem akarod? :wink:

Üdv.


hétf. feb. 21, 2005 10:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Hivatalos, egy éves Nokia garanciával, a legújabb magyar nyelvű szoftverrel, gyárilag kártyafüggetlenül ennyiért kapható. Itt van előttem az asztalon. :wink:

OFF
Érdekes, hogy még nem hivatalosan is 156+ÁFA...


hétf. feb. 21, 2005 10:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Odo írta:
nord írta:
Odo írta:
nord írta:
SamsungX600 írta:
Amúgy az ébresztéssel kapcsolatban feltenném a kérdést, hogy a nagy Nokiában hol lehet állítani az ébresztés hangerejét??????

1. Nokia 9500
1. A Nokiákban az erősödő ébresztés annak is jó, aki halk hangra szeret ébredni, és annak is, aki hangosra. Mert a hangosodás tényleg embertelen hangerővel szól a végén. :wink:

9500? Hm, csak 230 ezer Ft....

1. 150e
2. A kérdés nem írt árlimitet.
:wink:

Két évvel. És a Nokia 9500 már nem is telefon

Hivatalos, egy éves Nokia garanciával, a legújabb magyar nyelvű szoftverrel, gyárilag kártyafüggetlenül ennyiért kapható. Itt van előttem az asztalon. :wink:


hétf. feb. 21, 2005 10:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
valamint arról is, hogy akinek Symbian- vagy Windows-szerű tudást és szabadságot szeretne, az ne ezt a telefont vegye!

Igen :D
Inkább várjon a d720-ra! :D
Már előre látom hogy a e720 is fikázva lesz. :wink:


hétf. feb. 21, 2005 10:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Odo írta:
nord írta:
SamsungX600 írta:
...

Tudod, engem az "tesztekben" az zavar (pl. GSM Portál, Telecom Magazin), hogyha Nokia kerül a kezükbe, akkor - mindegy mit tud! - rásütik, hogy keveset tud. Ha mégis eleget tud, akkor azt, hogy ezzel a tudással későn jött ki.
Üdv.

De ez tényleg így van. A Nokia nagyon elmaradt a kijelzők terén pl. A másik felvetésedre pedig egyszerűen annyit tudok mondani, hogy ha meghallják a Nokia nevet már azt hiszik hogy mindent tud. Ezért nem árt ha figyelmeztetnek hogy ez valójában nincs így.


A kijelzővel teljes mértékig egyetértek. Egyedül a két kommunikátor kijelzője mondható versenyképesnek.
Viszont a tudást tekintve:
1. szvsz nincsenek lemaradva. Mindegyik a kategóriájának megfelelő tudást nyújtja.
2. amikor évekkel ezelőtt bejött a 6310(i), azt mondták, hogy elkésett.
A kérdés költői: a kamerán is a színes kijelzőn kívül mi is az, ami akkor és most is hiányzik belőle?


hétf. feb. 21, 2005 10:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Odo írta:
nord írta:
SamsungX600 írta:
Amúgy az ébresztéssel kapcsolatban feltenném a kérdést, hogy a nagy Nokiában hol lehet állítani az ébresztés hangerejét??????

1. Nokia 9500
1. A Nokiákban az erősödő ébresztés annak is jó, aki halk hangra szeret ébredni, és annak is, aki hangosra. Mert a hangosodás tényleg embertelen hangerővel szól a végén. :wink:

9500? Hm, csak 230 ezer Ft....

1. 150e
2. A kérdés nem írt árlimitet.
:wink:

Két évvel. És a Nokia 9500 már nem is telefon


hétf. feb. 21, 2005 10:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
nord írta:
SamsungX600 írta:
...

Tudod, engem az "tesztekben" az zavar (pl. GSM Portál, Telecom Magazin), hogyha Nokia kerül a kezükbe, akkor - mindegy mit tud! - rásütik, hogy keveset tud. Ha mégis eleget tud, akkor azt, hogy ezzel a tudással későn jött ki.
Ellentétben a Samsung teszteknél először is elájulnak a kijelzőtől (jogosan), majd pedig elkezdenek ironizálni azon, hogy milyen szerencse, hogy egy üzleti telefonnak lebutított a névjegyzéke, mert a kutyájának a születésnapját ugyan ki akarná eltárolni a telefonban.
Persze az Outlook-kompatibilitás már nem hiányzik nekik, ugyanígy nem merik ugyanolyan keményen leírni azt, hogy az üzleti szférának szánt telefonok már lassan tíz éve tudják a hívócsoportokat, a profilokat. De nem baj, ehelyett leírják, hogy a telefon olyan nagyon jól személyre szabható, hogy még a nyitási hangot is be lehet rajta állítani.
Igaz, a Samsung szerint attól üzleti egy telefon, hogy fekete, van benne "kamera" és egyórás hangrögzítést tud - igaz, hogy beszélgetés közben nem...

Hangsúlyozom (ebben a fórumban nem először), hogy nekem nem a telefonnal van bajom, hanem a tudáshoz mért árával és az üzleti kategóriába történt besorolással.

Üdv.


Ha tényleg elolvastad volna a tesztet, akkor látnád, hogy igenis megemlítettem az Outlook szinkronizációt a telefonkönyvnél és a naptárnál is, a kijelzőnél a Samsungokhoz hasonlítottam (pedig jópár másik telefont is megverne, Sharpot persze nem)! Leírtam, hogy gyárilag 3 hívócsoport van, ezekhez 7 továbbit hozhatsz létre, akár mindegyik törölhető és teljesen szabadon állítható (név, kép és hang hozzárendelés)! A telefonkönyvnél írtam, hogy AKINEK NEM KELL MINDEN ADAT egy illetőről, annak nyugodtan elegendő ez is (nem azt írtam, hogy ez az istencsászár!)! Megemlítettem a naptárnál a figyelmeztető hangok buta megoldását is, továbbá a testreszabhatóságnál is megírtam, hogy ebben a Siemens az egyik legjobb! Megemlítettem az üzeneteknél lévő saját hang hiányát is, a csúszófedélhez rendelhető hang hülyeségét (azonnal kapcsoltam ki)! Írtam az MP3 ekvalizerjéről (hogy ugye csak dísznek van), a diktafon hibájáról (telefonberszélgetést nem vesz föl) valamint arról is, hogy akinek Symbian- vagy Windows-szerű tudást és szabadságot szeretne, az ne ezt a telefont vegye!

Ja, és a Nokiákat nem én tesztelem (később sem fogom), tehát azokról nem tudok nyilatkozni (én elsősorban a formatervüktől üvöltök)...

És most már tényleg be kéne fejezni ezt a stílust!
Én nem kedvelem a Nokiákat (pedig a 7110 még...), mégsem rohanok a Nokia topicokba nyomni a "szöveget"! Egyszer megtettem (még a 2650 bemutatásakor), jól lehordtak (jogosan) és azóta nem írok a Nokiás témákba (néha azért benézek, de nem írok) és kész!


hétf. feb. 21, 2005 10:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Odo írta:
nord írta:
SamsungX600 írta:
Amúgy az ébresztéssel kapcsolatban feltenném a kérdést, hogy a nagy Nokiában hol lehet állítani az ébresztés hangerejét??????

1. Nokia 9500
1. A Nokiákban az erősödő ébresztés annak is jó, aki halk hangra szeret ébredni, és annak is, aki hangosra. Mert a hangosodás tényleg embertelen hangerővel szól a végén. :wink:

9500? Hm, csak 230 ezer Ft....

1. 150e
2. A kérdés nem írt árlimitet.
:wink:


hétf. feb. 21, 2005 10:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
SamsungX600 írta:
...

Tudod, engem az "tesztekben" az zavar (pl. GSM Portál, Telecom Magazin), hogyha Nokia kerül a kezükbe, akkor - mindegy mit tud! - rásütik, hogy keveset tud. Ha mégis eleget tud, akkor azt, hogy ezzel a tudással későn jött ki.
Üdv.

De ez tényleg így van. A Nokia nagyon elmaradt a kijelzők terén pl. A másik felvetésedre pedig egyszerűen annyit tudok mondani, hogy ha meghallják a Nokia nevet már azt hiszik hogy mindent tud. Ezért nem árt ha figyelmeztetnek hogy ez valójában nincs így.


hétf. feb. 21, 2005 9:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Sziasztok!
Látom kicsit elszabadultak az indulatok :) Nem értelek titeket. Én megvettem ezt a telefont, már tisztában voltam az esetleges hibákkal, mégis belevágtam. Nem bántam meg, kétségtelen vannak hibái, le is írtam pár oldallal ezelőtt, viszont nem érzem magam átvágva. Aki megveszi és utána csalódik benne az gyorsan adja el, még jó áron elmehet, és tuti talál rá vevőt. Én nem szándékszom eladni, erre a telefonra vártam már hónapok óta, és nem menőzni akarok vele, hanem használni. Nem fogom agyondicsérni, azért is írtam le a hibáit, hogy segítsek dönteni azoknak, akik most akarnak telefont venni. Ha valakinek ezek kizáró tényezők akkor tessék mást venni. És még 1x a hibái:

1. Nincsenek profilok!!!
2. Nem lehet az ébresztés hangerejét normálisan beállítani
3. Nem tud hangrögzíteni telefonbeszélgetést (ez nem zavar)
4. Nem lehet java-s dolgokat BT-n feltölteni (megoldható, de kicsit bonyolult!)


Szóval most ennyi jutott eszembe, mindezek ellenére ez az első olyan telefonom, amit igazán szeretek (egyelőre).


hétf. feb. 21, 2005 9:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
SamsungX600 írta:
Amúgy az ébresztéssel kapcsolatban feltenném a kérdést, hogy a nagy Nokiában hol lehet állítani az ébresztés hangerejét??????

1. Nokia 9500
1. A Nokiákban az erősödő ébresztés annak is jó, aki halk hangra szeret ébredni, és annak is, aki hangosra. Mert a hangosodás tényleg embertelen hangerővel szól a végén. :wink:

9500? Hm, csak 230 ezer Ft....


hétf. feb. 21, 2005 9:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Sam Fisher írta:
Drága? Eddigi legjobb árteljesítmény Samsung!

Az lehet, hogy a Samsungok között a legjobb ár/érték arányban van...
De sajnos a konkurencia ennyi pénzért nagyobb tudású telefonokat ad.

Üdv.

Rosszabb minőségben.


hétf. feb. 21, 2005 9:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Drága? Eddigi legjobb árteljesítmény Samsung!

Az lehet, hogy a Samsungok között a legjobb ár/érték arányban van...
De sajnos a konkurencia ennyi pénzért nagyobb tudású telefonokat ad.

Üdv.


hétf. feb. 21, 2005 8:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Drága? Eddigi legjobb árteljesítmény Samsung!
Vodának már rég árulni kéne. Már megint azt mondták, hogy a telefon menüje gyári lesz!
Na most mi van? :?:


hétf. feb. 21, 2005 8:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
...

Tudod, engem az "tesztekben" az zavar (pl. GSM Portál, Telecom Magazin), hogyha Nokia kerül a kezükbe, akkor - mindegy mit tud! - rásütik, hogy keveset tud. Ha mégis eleget tud, akkor azt, hogy ezzel a tudással későn jött ki.
Ellentétben a Samsung teszteknél először is elájulnak a kijelzőtől (jogosan), majd pedig elkezdenek ironizálni azon, hogy milyen szerencse, hogy egy üzleti telefonnak lebutított a névjegyzéke, mert a kutyájának a születésnapját ugyan ki akarná eltárolni a telefonban.
Persze az Outlook-kompatibilitás már nem hiányzik nekik, ugyanígy nem merik ugyanolyan keményen leírni azt, hogy az üzleti szférának szánt telefonok már lassan tíz éve tudják a hívócsoportokat, a profilokat. De nem baj, ehelyett leírják, hogy a telefon olyan nagyon jól személyre szabható, hogy még a nyitási hangot is be lehet rajta állítani.
Igaz, a Samsung szerint attól üzleti egy telefon, hogy fekete, van benne "kamera" és egyórás hangrögzítést tud - igaz, hogy beszélgetés közben nem...

Hangsúlyozom (ebben a fórumban nem először), hogy nekem nem a telefonnal van bajom, hanem a tudáshoz mért árával és az üzleti kategóriába történt besorolással.

Üdv.


hétf. feb. 21, 2005 8:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség