Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 13:32



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Crick írta:
Rian írta:
Hiszen jogtalanul kérik el a pénzt utólag.

ÁSZF 5.2:
Azon rendelkezés, amely szerint az Igénybevételi díjat előre fizető szolgáltatás esetében az igénybevételi díjak
kiegyenlítése a Szolgáltatás igénybevétele előtt történik meg, nem érinti a Szolgáltatónak azon jogát, hogy az
Előfizető által – vétkességétől függetlenül és bármely előre nem meghatározható okból – az egyenlegét
meghaladó mértékben ténylegesen és a Szolgáltató által igazolható módon igénybe vett Szolgáltatás
ellenértékeként felmerült egyenlegkülönbözet mértékét a következő egyenlegfeltöltésbe beszámítsa,
egyenlegfeltöltés hiányában pedig a Szolgáltatás igénybevételétől számított legfeljebb egy éven belül
kiszámlázza
.

Üdv,
C.


Nah ez nem így van. Köztudott, hogy a pannon lemondja a szolgáltatást, ha nincs fedezet rá a következő hónapban. Akkor ugyanis a következő hónapra már nem fog élni a szolgáltatás. Innantől kezdve hátra dölhetünk a fotelba, és szolgáltatásoktól mentesek vagyunk. Nem kell azt lemondanunk. Nálam pl. ez történt. Volt 500 ftom a kártyán, és mégis meghosszabbították a szolgáltatást. És nem volt 3200 forint a kártyámon. A pannon saját magával cseszett ki!

Ugye hogy nem jogszerű a lépés?


pén. máj. 06, 2005 0:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Büntetés a Pannon GSM-nek
2005. május 5., csütörtök 18:39

Megbüntette a Gazdasági Versenyhivatal a Pannon GSM rt.-t, mert a mobiltelefon-társaság egyik reklámkampánya alkalmas volt a fogyasztók megtévesztésére.
A hivatal közleménye szerint, a Közkívánatra kampány a fogyasztók döntési szabadságának korlátozására alkalmas módon tájékoztatott az akcióról.

A kampány alkalmatlan volt arra, hogy a vásárlók pontosan felismerjék, hogy csak meghatározott időpontig fizetik a reklámokban hangsúlyozott alacsonyabb percdíjakat. A hivatal ötmillió forintos bírságot szabott ki a cégre.
http://www.radio.hu/index.php?cikk_id=135705
HEHHH! :evil:


csüt. máj. 05, 2005 22:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Rian írta:
Hiszen jogtalanul kérik el a pénzt utólag.

ÁSZF 5.2:
Azon rendelkezés, amely szerint az Igénybevételi díjat előre fizető szolgáltatás esetében az igénybevételi díjak
kiegyenlítése a Szolgáltatás igénybevétele előtt történik meg, nem érinti a Szolgáltatónak azon jogát, hogy az
Előfizető által – vétkességétől függetlenül és bármely előre nem meghatározható okból – az egyenlegét
meghaladó mértékben ténylegesen és a Szolgáltató által igazolható módon igénybe vett Szolgáltatás
ellenértékeként felmerült egyenlegkülönbözet mértékét a következő egyenlegfeltöltésbe beszámítsa,
egyenlegfeltöltés hiányában pedig a Szolgáltatás igénybevételétől számított legfeljebb egy éven belül
kiszámlázza
.

Üdv,
C.


csüt. máj. 05, 2005 22:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Szerintem ez egy kiba nagy pofátlanság. Nagyon pipa vagyok a pannonra! :x Az ő bénaságuk miatt húzzák le az embereket...


csüt. máj. 05, 2005 17:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
reklamhang írta:
A húgom most kapta a következo SMS-t:

Tisztelt Előfizetőnk!
A djuice Nonstop szolgáltatás eddig nem terhelt második havidíját, 3200 Ft.-t egy napon belül levonjuk egyenlegéből.
Pannon GSM.

Szép!

"Asszondja" a telefonos kislány, ha most nincs annyi pénz a karin, akkor a következő töltésnél vonják le! :?


Nekem meg azt mondták, hogy minuszba fog menni az egyenleg:)

írjatok mailt az ugyfelszolgalat@pgsm.hu -ra!

Reklamáljatok ahogyan én is teszem majd:)

Hiszen jogtalanul kérik el a pénzt utólag.

Üdv!


csüt. máj. 05, 2005 16:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mai termés:

két év hűséget számoltak egy egy év hűséggel vett készülékhez. Ennek örömére fel is mondom az előfizukat.


csüt. máj. 05, 2005 13:21
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
A húgom most kapta a következo SMS-t:

Tisztelt Előfizetőnk!
A djuice Nonstop szolgáltatás eddig nem terhelt második havidíját, 3200 Ft.-t egy napon belül levonjuk egyenlegéből.
Pannon GSM.

Szép!

"Asszondja" a telefonos kislány, ha most nincs annyi pénz a karin, akkor a következő töltésnél vonják le! :?


csüt. máj. 05, 2005 13:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
rviktor írta:
2005. Június 1.-töl a PannonTeam szolgáltatás kedvezménye saját hívószámra nem vehetö igénybe.

Mit szóltok hozzá? Szerintetek mekkora kára keletkezhetett abból a pár ügyeskedöböl, hogy meg kellet szüntetni?


nem tudom, régen használtam.

De most gondolkodok azon, hogy egyik előfizumat viszem vodához, prepaidban (a szám és a plusz 5 ropi miatt), a másikat átteszem prepaid djuiceba, a harmadikat pannon50-be és újabb havi 15 ropit fogok megtakarítani.


kedd máj. 03, 2005 13:01
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Passz,de a PGSM lassan minden kartyajat ellovi.


hétf. máj. 02, 2005 21:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
2005. Június 1.-töl a PannonTeam szolgáltatás kedvezménye saját hívószámra nem vehetö igénybe.

Mit szóltok hozzá? Szerintetek mekkora kára keletkezhetett abból a pár ügyeskedöböl, hogy meg kellet szüntetni?


hétf. máj. 02, 2005 20:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Olvastam egy másik fórumon, hogy jún. 1-től megszűnik az átalánydíjas net és a mai napilapokban van a közlemény. Ez igaz vagy nem? PGSM honlapján (egyelőre) semmi.

Most került fel a közlemény a honlapra:
http://www.pgsm.hu/kozlemenyek/MN_90x99_050428.pdf


hétf. máj. 02, 2005 9:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
partycsoka írta:
Olvastam egy másik fórumon, hogy jún. 1-től megszűnik az átalánydíjas net és a mai napilapokban van a közlemény. Ez igaz vagy nem? PGSM honlapján (egyelőre) semmi.
Valószínűleg a hét végébe már nem fértek bele a változás megismertetésével, ezért hozták le április utolsó munkanapján az újságban.
A neten elég lesz VALÓBAN 1 hónappal az életbe lépés előtt közölni, tehát május 1-jén valamikor napközben.

Hát ez nem jött be.


hétf. máj. 02, 2005 8:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Olvastam egy másik fórumon, hogy jún. 1-től megszűnik az átalánydíjas net és a mai napilapokban van a közlemény. Ez igaz vagy nem? PGSM honlapján (egyelőre) semmi.


Azon a másik fórumon is leírtam a következőket. Szerintem azt már a fene sem használja. Valamikor az volt a havi 300 megát adó CSAK net hozzáférést biztosító 6400-ba kerülő szolgáltatás. Én nem olvastam a közleményt, de ha átalánydíjas net-et írtak, az erre vonatkozik. Az 500 megást forgalmi díjasnak hívják. Tulajdonképpen amikor az 500-ast bevezették, akkortól szűnt meg annak a megrendelhetősége, de aki azt használta, az továbbra is használhatta. Gondolom most ezt szüntetik meg. Régen nem éri meg azt használni, hiszen 300 megát ad 6400-ért, ellenben a másik 500 megájával 6250-ért. Ráadásul azt csak netre lehetett használni, míg az 500-ast wapra is. A régit csak hétvégén 0-24 és hétköznap 21-7 óráig lehetett használni. Napközben, vagy a 300 mega fölött abban az adott hónapban semmilyen formában nem lehetett használni tovább.
Ezek alapján azt hiszem világosan látszik, régen nem érte meg senkinek az 500-as, vagty más szolgáltatás helyett. Egyedül annyiban nyújtott többet, hogy nem reggel 6-ig, hanem 7-ig lehetett felhasználni a 300 megát.


pén. ápr. 29, 2005 21:00
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Ha éppen olyan kedvem szottyan, leülök otthon a gép elé, és onnan utalok. 10Ft az utalás költsége. Ennyit megér.


na igen, s ha papír kell az utalás tényéről, akkor kezdődik a probléma! Erről már beszéltünk.

Inkább állok sorban postán, bemutatóteremben, de - szolgáltatókat ismerve - legyen bizotnyítékom + ajánlott tértivevényes levelem.


pén. ápr. 29, 2005 15:20
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Raiffeisennel ingyenes a Lendulet szamlacsomaggal.



vagy inkabb
http://www.raiffeisen.hu/raiportal/pdf/ ... szamla.pdf

Amugy en is 2 hete hagytam ott az OTP-t veglegesen, mindorokke stb.


pén. ápr. 29, 2005 13:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Ha éppen olyan kedvem szottyan, leülök otthon a gép elé, és onnan utalok. 10Ft az utalás költsége. Ennyit megér.
Melyik internetes banknál kerül 10 Ft-ba az utalás? Most lett tele az OTP-vel a cipőm, váltás előtt állok.


pén. ápr. 29, 2005 13:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Olvastam egy másik fórumon, hogy jún. 1-től megszűnik az átalánydíjas net és a mai napilapokban van a közlemény. Ez igaz vagy nem? PGSM honlapján (egyelőre) semmi.
Valószínűleg a hét végébe már nem fértek bele a változás megismertetésével, ezért hozták le április utolsó munkanapján az újságban.
A neten elég lesz VALÓBAN 1 hónappal az életbe lépés előtt közölni, tehát május 1-jén valamikor napközben.


pén. ápr. 29, 2005 12:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Olvastam egy másik fórumon, hogy jún. 1-től megszűnik az átalánydíjas net és a mai napilapokban van a közlemény. Ez igaz vagy nem? PGSM honlapján (egyelőre) semmi.


pén. ápr. 29, 2005 12:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ha éppen olyan kedvem szottyan, leülök otthon a gép elé, és onnan utalok. 10Ft az utalás költsége. Ennyit megér.


csüt. ápr. 28, 2005 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
krisztianxxx írta:
Mellesleg megjegyzem,hogy egy nő,aki utánam jöhetett 20 perccel szintugy kiborult,pedig neki nem is kellett annyit várnia mint nekem, "csak" 50 percet egy számlabefizetésre...!


Ha egyszer az eletben felfogom, hogy minek kell egy bemutatoterembe menni szamlat befizetni. Hogy idezzek egy ismerost: Szep ott??? :)Ott a posta, ott a bank /hogy annak internetes es telefonos verzojarol mar ne is beszeljek/. Ja, hogy esetleg el voltunk kesve a befizetessel, es az egyiranyusitas veszelye fenyeget? Akkor meg a nagy szajat lehet szepen alaphelyzetbe allitani es elvezni az onmagunknak csinalt folosleges 50 perces idotoltest. Ennyi.


csüt. ápr. 28, 2005 21:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
En advanced user modon szoktam bemenni (de csak, ha nagyon kell) ugyfelszolgalatra (postaval, bankkal is igy vagyok) es elmondom tovirol- hegyire amit szeretnek. Ha 15 percnel tobbet kell(ene) varni, lelepek.
Az ugyfelszolgalatnak 3 szempont alapjan kene mukodnie. (Marmint a szemelyesnek.)

1. Gyorsan
2. Korultekintoen (udvarias es alapos)
3. Szakszeruen

Ebbol az elsonel szoktam engedni, ha nekem is fontos es tenyleg csak ugy lehet elintezni.


csüt. ápr. 28, 2005 15:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A héten kétszer voltam a Westendben kb. du. fél 6 körül, a Vodafone márkabolt mindkét alkalommal meglepő módon kongott az ürességtől. Kíváncsi leszek az áprilisi adatokra. (A konkurens Pannonnál/T-Mobilenál mellesleg sokkal többen voltak.)


csüt. ápr. 28, 2005 15:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A kecskeméti panniban anno én is sokat ücsörögtem, és még oda is jött hozzám egy nő, hogy legyek már a tanuja, meg írjam már alá itt meg itt.
És még megvolt sértődve, hogy nemet mondtam neki. Máshoz persze nem ment oda. Biztos olyan balek palimadár képem van. :)


csüt. ápr. 28, 2005 15:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Felháborító ami a Pannon GSM Astoriai Bemutatoteremben történt(ezzel magyarázható többek között,hogy nem vagyok az Ügyfelük(legalábbis nagy ivben elkerülöm őket).
Tehát 2 pannon happys kartyat akartam vásárolni(gondolván,hogy ha márkaboltban veszem,jobb a számválaszték,es bankkartlya+keszpenzes fizetes lett volna,amit viszonteladónál nem lehet kivitelezni).Nos erre 70 percet kellett várjak.Figyeltem,hogy hogy "dolgoztak" ott egyes "emberek"... . Van aki 5 percig hivott egy olyan számot,amit már rég eldobtak-hisz ugyfél sehol sem volt.S ezt volt,aki zsinorban csinálta...! Kis pihenőt vett ki magának.A másik,hogy csúcsforgalomban miert öten "dolgoznak" (leszámítva a szervizeseket)? Amikor en huztam 22 várakozó volt(gondolom hogy ez egy irányado,hogy mennyire hatékonyan dolgoznak.Fel ora elteltevel,mar 42 várakozó volt, egy másik ügyfél kártyájára irva...! BEcsület szavamra,ennél még a Vodafone márkaboltjai is jobbak(ahol nem 22 pult van,mint a Pannon ezen boltjában... .A másik,hogy a kedves ügyintéző volt felháborodva,mikor 2 pannonos szerződés(8 lap) helyett,1 szerződést adott, es csititgatott engem,hogy 42 ember várakozik.Erre mondom én,hogy pont akkor jött vissza az ebédszünetjéről, ugyhogy ne ő pampogjon nekem jóllakottan( hisz az ő munkaideje fix,mindegy hogy hány embert szolgál ki x ora alatt. MEg hogy nem áll modjában(még csak a jelét sem láttam az udvarias kiszolgálásnak) szebb szám után csak pillantani sem...!
Ezek után se megyek többet abba a boltba.Eddig se mentem nagyon,de mikor volt szerencsém hozzájuk,elfogyott a turelemem egy-másfél várakozás alatt.
Mellesleg megjegyzem,hogy egy nő,aki utánam jöhetett 20 perccel szintugy kiborult,pedig neki nem is kellett annyit várnia mint nekem, "csak" 50 percet egy számlabefizetésre...!
Ennyi szerény történetem.A számokat 1 honap mulva viszem is robogva a Vodafonehoz....


csüt. ápr. 28, 2005 14:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
na kicseréltettem a kártyámat, kiderült tényleg gáz volt mert a csaj nem bírt róla másolni. na mindegy új kártya berak, de kártyahiba, oppá... mondja a csaj ki be kapcsolgassam és akkor jó lesz, hát nem lett. Tegnap este kicsit anyáztam az ügyfélszolgálatnál. Ott a csaj azt a megnyugtató választ adta hogy 72óra alatt biztos jó lesz! Na és addig mit csináljak ha keresnek??? Végülis nem 72 hanem kb 40 óra lett belőle! Éljen az ügyfélközpontúság!


csüt. ápr. 28, 2005 13:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Tudjátok mi a legnagyobb gyalázat?

http://www.pgsm.hu/akcio/elofizetoi/


szer. ápr. 20, 2005 21:36
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Bungee írta:
... akkor én is elszeretném kérni az övéket egy fénymásolás erejéig. ...


Ez kész :D


szer. ápr. 20, 2005 16:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Bungee írta:
És akkor én miért nem kérhetek tőle...? Jó, tudom, nekem kell az ő szolgáltatásuk, ők diktálnak, de most már akkor is zavar ez a dolog. Ez egyébként csak pannonnál van?


a vodánál még jobban szívatni akartak (kaució), amikor a céges előfizukat akartam kötni. (annak ellenére, hogy van náluk magánelőfizetésem és a cég pedig az enyém)

Ezért aztán a céges előfizuk maradtak a pannonnál. Illetve átalakultak egyik vállalkozási formából a másikba, ezért kellett az új papírmunka.


szer. ápr. 20, 2005 14:10
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
T68m írta:
Bungee írta:
A számhordozási folyamattal. Kicsit korábban leírtam, hogy bankszámlaszerződést akarnak kérni tőlem egy egyszerű prepaid-es szám hordozásához. Vmelyik nap felhívtuk a pannont, hogy miért kell a bankszámlaszerzdés, az ÜSZis elkezdett pampogni, felidegesített és akkor mondtam, hogy ha ők elkérhetik az én bankszámlaszerződésemet, akkor én is elszeretném kérni az övéket egy fénymásolás erejéig. Végülis én akarom náluk költeni a pénzem, és ha ők minden ok nélkül elkérik az enyémet, akkor én is az övéket. Így korrekt... Erre köpni-nyelni nem tudott a pali. Töketlen banda. De én még mindig nem vágom, hogy miért kell nekik???


Céges szerződésnél elkérik. Ennek főképp apehos ****ási okai vannak. Az apeh ugye elvárja, hogy körültekintően járjunk el céges partnereink körében, lefordítva, ha egy olyan céggel állunk kapcsolatban, akiről (szerinte) tudhattok, hogy nincs teljesen rendben, akkor azzal kapcsolatban mindenbe beleköt, számláit nem fogadja el (bár ez esetben a pani ad számlát), stb.

Veszek tőled egy mobilt (hogy témánál maradjunk), te adsz róla áfás számlát, bélyegzővel mindennel. Utána az apeh kideríti, hogy a te céged nem is létezett vagy nem adhatott számlát ilyen témakörben, akkor én buktam az elszámolásom, rámverik a fényképező árának a kétszeresét büntetésben, stb. Mert - szerinti - nem körültekintően jártam el, amikor a számlát elfogadtam, elszámoltam. Köcsögök.

Na, ilyesmit akar elkerülni a pani.


És akkor én miért nem kérhetek tőle...? Jó, tudom, nekem kell az ő szolgáltatásuk, ők diktálnak, de most már akkor is zavar ez a dolog. Ez egyébként csak pannonnál van?


szer. ápr. 20, 2005 13:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Bungee írta:
A számhordozási folyamattal. Kicsit korábban leírtam, hogy bankszámlaszerződést akarnak kérni tőlem egy egyszerű prepaid-es szám hordozásához. Vmelyik nap felhívtuk a pannont, hogy miért kell a bankszámlaszerzdés, az ÜSZis elkezdett pampogni, felidegesített és akkor mondtam, hogy ha ők elkérhetik az én bankszámlaszerződésemet, akkor én is elszeretném kérni az övéket egy fénymásolás erejéig. Végülis én akarom náluk költeni a pénzem, és ha ők minden ok nélkül elkérik az enyémet, akkor én is az övéket. Így korrekt... Erre köpni-nyelni nem tudott a pali. Töketlen banda. De én még mindig nem vágom, hogy miért kell nekik???


Céges szerződésnél elkérik. Ennek főképp apehos **** okai vannak. Az apeh ugye elvárja, hogy körültekintően járjunk el céges partnereink körében, lefordítva, ha egy olyan céggel állunk kapcsolatban, akiről (szerinte) tudhattok, hogy nincs teljesen rendben, akkor azzal kapcsolatban mindenbe beleköt, számláit nem fogadja el (bár ez esetben a pani ad számlát), stb.

Veszek tőled egy mobilt (hogy témánál maradjunk), te adsz róla áfás számlát, bélyegzővel mindennel. Utána az apeh kideríti, hogy a te céged nem is létezett vagy nem adhatott számlát ilyen témakörben, akkor én buktam az elszámolásom, rámverik a fényképező árának a kétszeresét büntetésben, stb. Mert - szerinti - nem körültekintően jártam el, amikor a számlát elfogadtam, elszámoltam. Köcsögök.

Na, ilyesmit akar elkerülni a pani.


szer. ápr. 20, 2005 13:34
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Gzuri írta:
Bungee írta:
Ez a pannon tényleg egy állatkert! Nem igaz, hogy nekem kell azért szenvedni, meg sz*pni a f*szt, hogy náluk verhessem el a pénzem!!?? Ott valaki nagyon nem komplett.


Mivel bosszantottak fel ennyire?


A számhordozási folyamattal. Kicsit korábban leírtam, hogy bankszámlaszerződést akarnak kérni tőlem egy egyszerű prepaid-es szám hordozásához. Vmelyik nap felhívtuk a pannont, hogy miért kell a bankszámlaszerzdés, az ÜSZis elkezdett pampogni, felidegesített és akkor mondtam, hogy ha ők elkérhetik az én bankszámlaszerződésemet, akkor én is elszeretném kérni az övéket egy fénymásolás erejéig. Végülis én akarom náluk költeni a pénzem, és ha ők minden ok nélkül elkérik az enyémet, akkor én is az övéket. Így korrekt... Erre köpni-nyelni nem tudott a pali. Töketlen banda. De én még mindig nem vágom, hogy miért kell nekik???


szer. ápr. 20, 2005 13:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Tegnap körbetelefonáltam a 3 GSM szolgáltatót, hogy megérdeklődjem van-e játékvezetők által köthető kedvezményes csomag. A T és a Voda nagyon segítőkészen megmondta, hogy jelenleg még nincs(a T-nél készül).
Egyedül a Pannon nem volt hajlandó foglalkozni velem. Azt mondta a fickó, hogy Ő ilyen infót nem adhat ki. Mondtam neki, hogy nem a percdíjakra/feltételekre vagyok kíváncsi, hanem hogy köthetek-e. De Ő csak szajkózta, hogy ilyet nem mondhat meg. Erre ideges lettem és mondtam neki, hogy eddig a 2 másik szolgáltató megmondta csak a Pannon nem tudja és megköszöntem neki a "segítséget". :twisted:
Miért titkos a Pannonnál az, hogy van-e ilyen csomag? (Főleg mert egyébként is kiemelt ügyfél vagyok.)


szer. ápr. 20, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Én utoljára hétfőn írtam de.mailt, a T-nek, kedd de.válaszoltak is. Írtam nekik, hogy milyen jó lenne, ha a *102# egyenleginfó az M-com egyenleget is tartalmazná. :) Ja, aláírják mindig a mailt, nem úgy mint a Pannonál.


szer. ápr. 20, 2005 6:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 19, 2005 21:47
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Bungee írta:
Ez a pannon tényleg egy állatkert! Nem igaz, hogy nekem kell azért szenvedni, meg sz*pni a f*szt, hogy náluk verhessem el a pénzem!!?? Ott valaki nagyon nem komplett.


Mivel bosszantottak fel ennyire?


kedd ápr. 19, 2005 22:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Ez a pannon tényleg egy állatkert! Nem igaz, hogy nekem kell azért szenvedni, meg sz*pni a f*szt, hogy náluk verhessem el a pénzem!!?? Ott valaki nagyon nem komplett.


kedd ápr. 19, 2005 21:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
T68m írta:
reklamhang írta:
A havidíj megegyezik a Domino Nap Pluszéval! :) Kár, hogy csak egy számot lehet! Az lett volna az igazi durrantás, ha az összes Pannon számot ennyiért lehetne hívni.

álmodj királylány....

És a királylány csodás álmot látott, melyben egy Pannon 50 bejövő hívásainak tetszőleges pannonos számra történő ingyenes átirányítása, és egy Pannon Praktikum kártya Páratlanszámának a Pannon 50-hez tartozó telefonszámra való beállítása jövendölődött meg 8).

Mennyi idő, amíg a Pannon válaszol egy mailre? Szerda este küldtem nekik, arra csütörtök reggel jött válasz. Ezzel kapcsolatban 2 kérdésre nem válaszoltak, amúgy tök korrekt volt (igaz 90%-ban sablon, de akkor is kielégítő információt kaptam), ezt újrafeltettem, s azóta nem jelentkeztek.

Érdekes, hogy ők a mai napig sem látják el a maileket hivatkozási számmal, ellentétben a vodafone-nal (westelnél nem tudom, hogy van). Ja, és nincs aláírás, hogy ki is válaszolt a mailre.


hétf. ápr. 18, 2005 21:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
reklamhang írta:
A havidíj megegyezik a Domino Nap Pluszéval! :) Kár, hogy csak egy számot lehet! Az lett volna az igazi durrantás, ha az összes Pannon számot ennyiért lehetne hívni.


álmodj királylány....


hétf. ápr. 18, 2005 11:27
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
A havidíj megegyezik a Domino Nap Pluszéval! :) Kár, hogy csak egy számot lehet! Az lett volna az igazi durrantás, ha az összes Pannon számot ennyiért lehetne hívni.


hétf. ápr. 18, 2005 8:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Akkor mar nemcsak csucsidöre vonatkozik P.Praktikum eseten?


Úgy néz ki non-stop.
"hívja bármikor 18 Ft-os percdíjjal!"


hétf. ápr. 18, 2005 8:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Akkor mar nemcsak csucsidöre vonatkozik P.Praktikum eseten?


hétf. ápr. 18, 2005 8:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ez az a plakat, amin egy gyerek van, es egy 18-as szam van kiemelve? 2-szer lattam ma 4/6-osrol.


Igen, az!


hétf. ápr. 18, 2005 7:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Lehet, hogy csak nekem új, de mióta 250Ft a havidíja a Páratlanszámnak?
Most láttam egy nagy Pannonos reklámplakátot, ahol a Páratlanszámos akár 18Ft-os dumát (is) reklámozták és azon ott figyelt az apróbetűs részben. Eddig nem 600Ft/év volt?


Pgsm honlapjáról:

Április 18-tól már Pannon Praktikum tarifacsomaggal rendelkező ügyfeleink is igénybe vehetik a PáratlanSzám szolgáltatást! Válasszon ki egy Önnek fontos és gyakran hívott Pannonos vagy belföldi vezetékes számot és hívja bármikor 18 Ft-os percdíjjal!

A szolgáltatás havidíja: bruttó 250 Ft
A havidíj 30 naptári naponként kerül levonásra az egyenlegéről.


Tehát eddig ugye nem volt Praktikumnál. Perfektnél és a zöbbinél volt 600Ft/év.
Na, ez is haladás (miután leépítették :twisted:)! Inkább Pannondicsérős, nem?


hétf. ápr. 18, 2005 7:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ez az a plakat, amin egy gyerek van, es egy 18-as szam van kiemelve? 2-szer lattam ma 4/6-osrol.


hétf. ápr. 18, 2005 7:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Lehet, hogy csak nekem új, de mióta 250Ft a havidíja a Páratlanszámnak?
Most láttam egy nagy Pannonos reklámplakátot, ahol a Páratlanszámos akár 18Ft-os dumát (is) reklámozták és azon ott figyelt az apróbetűs részben. Eddig nem 600Ft/év volt?


hétf. ápr. 18, 2005 7:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Sziasztok!
Én is nemrég vittem át a számomat a Pannonhoz a Vodától. Vitamax Party-t kihúzták alólam, úgyhogy mentem a Pannonhoz egy céges előfizuba. A számhordozásom cirka 2 hétig tartott. Ott rontottam el, hogy viszonteladóhoz mentem számhordozást kérni és nem a területi képviseletre. Ráadásul még egyszer el is baltázták a dolgot. Amikor viszont újra elindítottam akkor 2 óra alatt megcsinálták. Szóval tényleg jó dolog ez a számhurcolászás de amennyit kell utánajárni az nem semmi......


pén. ápr. 15, 2005 11:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
bluestar írta:
Bungee írta:
...


Céges ügyeket nem könnyû inztézni a Pannonnál. :(
Én most már ha bármit el kell intézni a családi bt. elõfizetéseivel kapcsolatban, akkor elõtte kinyomtatom ami a honlapon van, azzal felszerelkezve megyek.
Ez a bankszámlaszerzõdés dolog pl. nincs fent sehol, sem a számhordozásnál, sem a mit hozzon magával résznél. Miért nem kérdezted meg a csajt, hogy mutassa meg hol van ez leírva?


Nálunk öt órán át tartott átíratni három számot. És eközben elszúrtak 10 dolgot, pl. a cég nevét is.


pén. ápr. 15, 2005 9:21
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Bungee írta:
...


Céges ügyeket nem könnyű inztézni a Pannonnál. :(
Én most már ha bármit el kell intézni a családi bt. előfizetéseivel kapcsolatban, akkor előtte kinyomtatom ami a honlapon van, azzal felszerelkezve megyek.
Ez a bankszámlaszerződés dolog pl. nincs fent sehol, sem a számhordozásnál, sem a mit hozzon magával résznél. Miért nem kérdezted meg a csajt, hogy mutassa meg hol van ez leírva?


pén. ápr. 15, 2005 8:15
Profil
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
T68m: ilyesmi mindig is volt, es lesz is. De a numerikus jelszot bemondatni az egyennel, majd leellenöriztetni 72 oran belül egy dolgozoval... Ha a 1741-en elö ember fogadna, akkor megertem.


pén. ápr. 15, 2005 5:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Szevasztok!
Én kb 3 hónapja vagyok a pannonnál, de már megint sikerült felkúrni az agyam!!
Számhordozásról van szó. Vodafonetól(vitamax) pannonhoz(djuice). A vodás szám apám cégére lett véve anno. Múlt héten az összes céges papírral (aláírási címpéldány, cégkivonat, meghatalmazás) lemásztam a budaörsi ÜSZ-hoz, közölték, hogy jöjjek vissza máskor az eredeti példányokkal, mert nekik az én fénymásolatom nem jó, ők akarják lefénymásolni. Jó. Közben azért elindították a számhordozási folyamatot, Vodafone engedélyezte is távozásomat, erről telefonon tájékoztattak 3 nappal később. Csávó amikor felhív mondja, hogy minden rendben, mehetek az ÜSZ-ra a papírokkal. De 5 perc múlva felhív, hogy elnézésemet kéri, de valami technikai probléma adódott (...) és csak másnap déltől mehetek. Jó. Végülis ma mentem, vittem minden papírból az eredetit. Erre közli az ügyintéző rib@nc, hogy nem hoztam bankszámlaszerződést, ezért nem tudjuk lebonyolítani a dolgot. Namármost 1, nincs fenn interneten, hogy kéne bármilyen bankszámlaszerzősés is a hordozáshoz 2, ha kell, akkor a másik ribanc mér nem mondta egy hete, hogy kell 3, miért kell nekem bankszámlaszerződést vinni egy tetves prepaid-prepaid számhordozáshoz???? :evil: :evil: Erre tudja valaki aválaszt?? Az meg a másik, amit nem értek, hogy a csaj elkezdett kutakodni a számítógépében, hogy a cég nevére van -e már pannonos szerződés kötve és mivel nem volt, ezért kérte a bankszámlaszerződést. Szal furcsa nekem ez az egész. Járt már valaki más is így, vagy tudja valaki magyarázatot erre?

Üdv.


pén. ápr. 15, 2005 1:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
A westel annak idejen eleg könnyen megoldotta a betüs jelszo numerikussa tetelet. Tovabba a rendszer lathatna, hogy mikor lett kötve a szerzödes, meg hogy numerikus a jelszavam, ez alapjan nem kene hangfelvetellel vacakolni. Ezek szerint minden postpaides, 1741-es modositas atmegy egy elõ emberen, aki meghallgatja, hogy stimmel-e a jelszo? Atyaeg, micsoda munkaeröpazarlas.


miért, a rossz számlázási rendszer, a folyamatos reklámálásfelvétel és annak kivizsgálása nem az?


csüt. ápr. 14, 2005 23:46
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség