Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 08, 2024 11:32



Hozzászólás a témához  [ 9740 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 195  Következő
Keszulekakciok uzletekben, szolgaltatoknal, barhol. 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Most az azért jó kérdés, hogy ha nem tudják megmondani hogy adott olcsó készülékből hol van-e vagy nincs, akkor hogyan akciózzák a semmit? Vagy mégiscsak tudják, hogy van belőlle még 3db valahol az országban? Akkor meg miért nem mondják? Ha meg nem tudják, akkor minek akció, minek árlista? Majd a boltos elpasszolja ahogy tudja (ha van még neki).


csüt. márc. 17, 2005 22:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Szerintem olyan akcio lesz a rókafonnál, hogy most meg 2 hetig a regi aron vehetsz telot, utana az arak emelkednek :lol:
A kombajn csinalt ilyesmit mostanaban a zimenszekkel :evil:
En kerek elnezest :oops:

Biztos mas jogi elbiralas ala esik az akcio azert nem neveztek az 5000 ft-os telot annak.
Legkozelebb bemegyek a kozertbe es kivan plaktolva, hogy arusitunk tejet is (valojaban nincs raktaron mar nyar ota), es az ara 10 ft, de nem akcios, csak kifuto termek :lol:
Eleg nagy nyal(at)veres, olyannak az arat levinni jol amit nemis lehet kapni :x


csüt. márc. 17, 2005 21:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
Mert olcsó! :D

Idézet:
Ha pedig még jobban megnézzük, akkor láthatjuk, hogy ezek kifutó modellek akciózva.


Ezt honnan veszed? Sehova sincs írva hogy ez akció! Egyszerűen ez van és kész. 8) Ha akció lenne, ki lenne emelve. És most az hogy oda van írva hogy mikortól érvényes, az nem azt jelenti, hogy az akció, hanem a kifutó árak érvényességének kezdetét. Mellesleg én azt a listát sosem szoktam megnézni, mert általában azok a telók amelyek ott rajta szerepelnek, azok sosem kaphatóak. Nemtudom, hogy ez miért okozott most akkora meglepetést egy két embernek.
Ja és az hogy új készülék, ez szerintem minden szolgáltatóra igaz. Na de majd most. Megvolt a Cebit, jöhet az invázió. :P


csüt. márc. 17, 2005 21:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Jó dolgok történek itt . :twisted:
Csak azt nem értem minek 735i amikor van már 556-T-mobile vagy 565 Vodafon Live!
Olcsók és rengeteg mindent tudnak!
Akkor minek a 735i?
:?:


csüt. márc. 17, 2005 21:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
Odo írta:
...

Tőled nem is vártam mást!
Téma lezárva (mármint nem a topic)! Részemről vége az offolásnak, és elnézést érte. :oops: Ez a kedvenc topicom, én sem szeretem ha telepiszkolják. :roll:

További jó idézgetést Odo! Ezt idézheted! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


csüt. márc. 17, 2005 21:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
EG0 írta:
OFF:
toti32 írta:
Ha jobban megnéznéd akkor láthatnád hogy az nem készülékakció .. Csak ezt egyesek nagyon félreértelmezik (értelmezték).


Lehet, hogy én is félreértelmezek egy nyilvános weboldalra kitett ajánlatot, mindenesetre ha T- webshopban megrendelek egy akármilyen készülékcsomagot, azt meg is kapom rövidesen. Ezzel szemben PGSM-nél ez már nem biztos (mpx200), Vodánál meg szemrebbenés nélkül közlik, hogy nincs. (Ja, és Vodás vagyok..)

Szeretném látni itthon is a Nyugati gyakorlatot (így nagybetűvel), hogy egy akció x.y-tól x.z-ig tart, és ha én a z-edik napon odamegyek és nincs, akkor sűrű elnézések közepette biztosítanak, hogy a köv. szállítmányból kapok az akciós áron. És tényleg.

Ez így a vásárlók megtévesztése simán. Ha azt akarják, hogy Jóskapista boltos Mucsaröcsögén hazavihesse az ott rohadó telefont szinte ingyen, akkor intézze el a Voda vmi belső akcióban, de ne hitegesse az embereket. Mondjuk tény, hogy Mo.-on még mindig sokminden működik így.


Hát azt sojnos még soká fogod látni! :cry:
Mert ahogy itt valaki mondani szokta, mi csak papíron vagyunk Európa!


csüt. márc. 17, 2005 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
EG0 írta:
OFF:
Lehet, hogy én is félreértelmezek egy nyilvános weboldalra kitett ajánlatot, mindenesetre ha T- webshopban megrendelek egy akármilyen készülékcsomagot, azt meg is kapom rövidesen.


Erre azért ne vegyél mérget. Az elmúlt fél évben jópárszor sikerült a webshopból olyan terméket megrendelni, amiről 1-2 hét után közölték, hogy már hónapok óta nincs és nem is lesz :evil:


csüt. márc. 17, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 185
Hozzászólás 
OFF:
toti32 írta:
Ha jobban megnéznéd akkor láthatnád hogy az nem készülékakció .. Csak ezt egyesek nagyon félreértelmezik (értelmezték).


Lehet, hogy én is félreértelmezek egy nyilvános weboldalra kitett ajánlatot, mindenesetre ha T- webshopban megrendelek egy akármilyen készülékcsomagot, azt meg is kapom rövidesen. Ezzel szemben PGSM-nél ez már nem biztos (mpx200), Vodánál meg szemrebbenés nélkül közlik, hogy nincs. (Ja, és Vodás vagyok..)

Szeretném látni itthon is a Nyugati gyakorlatot (így nagybetûvel), hogy egy akció x.y-tól x.z-ig tart, és ha én a z-edik napon odamegyek és nincs, akkor sûrû elnézések közepette biztosítanak, hogy a köv. szállítmányból kapok az akciós áron. És tényleg.

Ez így a vásárlók megtévesztése simán. Ha azt akarják, hogy Jóskapista boltos Mucsaröcsögén hazavihesse az ott rohadó telefont szinte ingyen, akkor intézze el a Voda vmi belsõ akcióban, de ne hitegesse az embereket. Mondjuk tény, hogy Mo.-on még mindig sokminden mûködik így.


csüt. márc. 17, 2005 20:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
toti32 írta:
Ha jobban megnéznéd akkor láthatnád hogy az nem készülékakció, hanem kifutó modell lista.


Ha pedig még jobban megnézzük, akkor láthatjuk, hogy ezek kifutó modellek akciózva. 8)


csüt. márc. 17, 2005 19:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
toti32 írta:
Mellesleg szerintem neked üldözési mániád van! Ha már valaki egy szót szól a voda érdekében, akkor azt te már jól leírod, mint r*hadt b*zi vodás! :evil:

OFF
Nem szoktam ilyen alpárian megnyilvánulni, ezt meghagyom Neked.

Üldözési mániája meg azoknak van, akik ebben azt látják.

Tudok róla, hogy ezek kifutó termékek. Azért írtam oda, hogy új modellek sem szoktak lenni.


csüt. márc. 17, 2005 18:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
Odo írta:
toti32 írta:

Odo, ha csak fikázni tudsz, akkor menj át a Vodafone gyalázó topicba. Ott szabad, de itt ne offolj!!! Mellesleg a többi szolgáltatónak sincs... Leszámítva azt a sz*r LG-t!

Látom nagyon oda vagy értük.
Ami tény, az tény. És nem OFF, mivel az a készülékakció a vodánál, hogy nincs készülék.


Ha jobban megnéznéd akkor láthatnád hogy az nem készülékakció, hanem kifutó modell lista. Vagyis már nem szállítanak belőlük az üzletekbe, csak ahol még maradt ott ennyiért lehet megkapni. Ez kb annyit jelent hogy az országban a nemtom hányszáz boltból kb. van egy kettőben, ott sem mindenfajta, csak elvétve egy-egy típus. Csak ezt egyesek nagyon félreértelmezik (értelmezték).

"Már nem rendelhető vagy minimális készlet a raktárban.
Az aktuális készülékajánlat értékesítési pontonként változhat raktárkészlettől függően. "


Mellesleg szerintem neked üldözési mániád van! Ha már valaki egy szót szól a voda érdekében, akkor azt te már jól leírod, mint r*hadt b*zi vodás! :evil:


csüt. márc. 17, 2005 18:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egyik Tescoban még volt Alcatel 735i, de azt mondták, hogy csak előfizuval 13e-ért... :shock: :?


csüt. márc. 17, 2005 17:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Erről szvsz felesleges vitatkozni.
Az AKCIÓ nemcsak a vodánál jelenti azt, hogy NINCS és NEM IS LESZ/VOLT,hanem máshol is (személyes tapasztalatok alapján beszélek,azaz írok),akár Pannon,T-mob,és máshol is.

Nekem is úgy lett MM-es Mpx200-asom 29900 Huf-ért,hogy kollégámnak van MM-os ismerőse,aki eltett 1 db-ot,a kollégám meg szatyorba bebujtatva kapta,hogy ezzel menjem a pénztárhoz,de ki ne nyissa addig a szatyrot,a pénztárnál is csak dugja ki a dobozon levő leolvasót.
Ha csak mezei magyar (eu-s) állampolgárként megyek,azt mondják:már elfogyott/nem volt még (így jártam pl. szintén MM,mikor leakciózták az SE T630ast kfüggetlenül 39.900-re,ami akkor 60-70e között mozgott, vagy még régebben Cora SE T68m esetében is,és még sorolhatnám).

Lényeg: a fogyasztóvédelem nem működik hazánkban elég eredményesen (ezt a jogász mondja belőlem).

Az Akció =akció,ha van,ha nincs.

Felesleges ezen vitázni.


csüt. márc. 17, 2005 17:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
toti32 írta:

Odo, ha csak fikázni tudsz, akkor menj át a Vodafone gyalázó topicba. Ott szabad, de itt ne offolj!!! Mellesleg a többi szolgáltatónak sincs... Leszámítva azt a sz*r LG-t!

Látom nagyon oda vagy értük.
Ami tény, az tény. És nem OFF, mivel az a készülékakció a vodánál, hogy nincs készülék.


csüt. márc. 17, 2005 17:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
Odo írta:
EG0 írta:
Trabi, köszi a választ!

Voda "akció":
Nyugi mindenki, egy darab nincs sehol. Felhívtam 1270-et, 1-2 viszonteladót, benéztem Duna Plazaba (ott a földszinti East Phone?), sehol semmi. Ha mégis lenne valahol, akkor szóljatok, de ez szerintem egy újabb Voda blöff. Mindegy, most már zsigerből nem szánok az ilyenekre 20 percnél többet.

Nem is várhatnánk mást, hiszen új készülékeik sincsenek...


Odo, ha csak fikázni tudsz, akkor menj át a Vodafone gyalázó topicba. Ott szabad, de itt ne offolj!!! Mellesleg a többi szolgáltatónak sincs... Leszámítva azt a sz*r LG-t!

Ha esetleg még nem volt: TESCO T-Mobile
Siemens A65 10990Ft


csüt. márc. 17, 2005 17:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
EG0 írta:
Trabi, köszi a választ!

Voda "akció":
Nyugi mindenki, egy darab nincs sehol. Felhívtam 1270-et, 1-2 viszonteladót, benéztem Duna Plazaba (ott a földszinti East Phone?), sehol semmi. Ha mégis lenne valahol, akkor szóljatok, de ez szerintem egy újabb Voda blöff. Mindegy, most már zsigerből nem szánok az ilyenekre 20 percnél többet.

Nem is várhatnánk mást, hiszen új készülékeik sincsenek...


csüt. márc. 17, 2005 16:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 185
Hozzászólás 
Trabi, köszi a választ!

Voda "akció":
Nyugi mindenki, egy darab nincs sehol. Felhívtam 1270-et, 1-2 viszonteladót, benéztem Duna Plazaba (ott a földszinti East Phone?), sehol semmi. Ha mégis lenne valahol, akkor szóljatok, de ez szerintem egy újabb Voda blöff. Mindegy, most már zsigerbõl nem szánok az ilyenekre 20 percnél többet.


csüt. márc. 17, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Jah, akkor megyek majd Tesco körútra! :o) Mindenhol érvényesek ezek az árlisták! Kellene egy aranyos nagyimobil! A fényképezőgép nem hoz túzbe, de a teló aranyos és megbízható!


csüt. márc. 17, 2005 13:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:
valaki látott már valahol Alca 735-öt?

Felkerestél már legalább 1 márkaboltot és legalább 1 East Phone viszonteladót?

TESCO-ba szoktak lenni ilyen old mobilok. Az ottani árakra is vonatkozik ez az árlista?


csüt. márc. 17, 2005 13:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ha van rá igény, akkor igenis tessék gyártani. Nem mindenkinek kell mindent tudó okosság.


Hát, ezt mondd a Nokiának. Egyébként 6610 se lesz sokáig. Mondjuk nekem egyik se szimpatikus, de az magánügy :)


csüt. márc. 17, 2005 12:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:
valaki látott már valahol Alca 735-öt?


Ezt hogy érted?

735-öt nem hanem 735i-t igen.
(Sajnos még a régi Alcatel betegségben szenvedett (porosodott a kijelző és **** szolt.)

Viszont a Cif kamerája jobb volt mint a gx10i-é..


csüt. márc. 17, 2005 12:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 12:48
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Teljesen igazad van Vizsla1! Csatlakozok a hozzászólásodhoz!


csüt. márc. 17, 2005 12:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Odo írta:
Így sok értelme volt kirakni az árlistába, ha megint nem kapható sehol.

És ezt csinálja minden komolyabb telefonnal. Üzletenként 1-2 db. Ha nem tudja az adott bolt Mucsaröcsögén eladni, az rajtuk rohad, mert nem veszi vissza. Így az üzletek meg hül*ék lesznek rendelni. Más meg megvenné, de nem tudja hol kapható. Csináljon egy webshopot, ott virítson a felirat, hogy most van készleten vagy nincs, és ott lehessen megvenni. Kész. A boltokat meg zárja be. Még egy márkaboltban sem intézhető el minden. Hát még akkor egy viszonteladónál.


csüt. márc. 17, 2005 12:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
valaki látott már valahol Alca 735-öt?


csüt. márc. 17, 2005 12:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
vizsla1 írta:
Pénteken sem tudták megondani mikor lesz V3, meg tegnap se. Erre tessék. Lemerem fogadni, hogy reggel 10 órakor V3-mal feltöltött polcokkal várták az ügyfeleket, viszonteladóknál, márkaboltoknál egyaránt... :x


Jelenleg nincs, és nem is nagyon lesz, állítólag kevés db van belőle, úgyhogy akinek mostanában kell, az már most iratkozzon fel rá valahol...

Így sok értelme volt kirakni az árlistába, ha megint nem kapható sehol.


csüt. márc. 17, 2005 11:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 02, 2005 8:29
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
s_knight írta:
Pannonos árlitsát tud valaki? Ami éppen aktuális?


A pannon honlapján az aktuális lista van, gondolom megnézted :twisted:

www.pgsm.hu :wink:


Persze... :) :oops:


csüt. márc. 17, 2005 11:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
http://www.phonezone.hu/main.php
Nokia 3230 84 900 Ft. ft + áfa


csüt. márc. 17, 2005 11:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
s_knight írta:
Pannonos árlitsát tud valaki? Ami éppen aktuális?


A pannon honlapján az aktuális lista van, gondolom megnézted :twisted:

www.pgsm.hu :wink:


csüt. márc. 17, 2005 11:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Pénteken sem tudták megondani mikor lesz V3, meg tegnap se. Erre tessék. Lemerem fogadni, hogy reggel 10 órakor V3-mal feltöltött polcokkal várták az ügyfeleket, viszonteladóknál, márkaboltoknál egyaránt... :x


Jelenleg nincs, és nem is nagyon lesz, állítólag kevés db van belőle, úgyhogy akinek mostanában kell, az már most iratkozzon fel rá valahol...


csüt. márc. 17, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Mától a vodánál:

Motorola V3 post: 70e, pre: 100e;
SE P910i pre: 145e;
Nokia 9500 pre: 163e.

Pénteken sem tudták megondani mikor lesz V3, meg tegnap se. Erre tessék. Lemerem fogadni, hogy reggel 10 órakor V3-mal feltöltött polcokkal várták az ügyfeleket, viszonteladóknál, márkaboltoknál egyaránt... :x

"Még gyártanak monokróm kijelzős telót, pl. Alcatel 153, 155, E157, E158."
De az olyan is. Lásd pl. a voda Alcatel 320-as készülékét. Továbbra is azt mondom: legyen Philips 330, Nokia 3410, 2100, stb.

Ez a Nokia 2115i CDMA. Érdekes...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vizsla csüt. márc. 17, 2005 13:02-kor.



csüt. márc. 17, 2005 10:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 02, 2005 8:29
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Pannonos árlitsát tud valaki? Ami éppen aktuális?


csüt. márc. 17, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Mától a vodánál:

Motorola V3 post: 70e, pre: 100e;
SE P910i pre: 145e;
Nokia 9500 pre: 163e.


csüt. márc. 17, 2005 10:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Nokia még gyártani fog monokrómot:

Nokia 2115i

Sajnos külön nem tudtam belinkelni.
2005 második negyedében
Kép


csüt. márc. 17, 2005 10:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Még gyártanak monokróm kijelzős telót, pl. Alcatel 153, 155, E157, E158.


csüt. márc. 17, 2005 10:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
simico írta:
Mondjuk arra, hogy nyár óta nem gyártják? :roll:

Ha van rá igény, akkor igenis tessék gyártani. Nem mindenkinek kell mindent tudó okosság.

És szégyen, hogy monokróm kijelzős készüléket már nem is gyártanak. Pl. a Phlilips 330 árulásával egész jól járnának. Előfizetéssel is.

De egy olyan készülék kéne, ami normális kinézetű, van benne fém, nem gagyi műanyag, szép, tiszta hangja van, 4+2 es GPRS-szel, infrával, BT-szal van ellátva, kihangosítható, sokáig bírja az akku, 40 szólamú, nem térerőérzékeny. De ilyen nincs. 6310i lehetne, de az csak 3+1-es, és úgy tudom, nem kihangosítható (a polifónia meg annyira nem lényeg). És persze már nem gyártják, és nem is kapható.

Ha meg van rá a kereslet, miért nem kínálja senki?


csüt. márc. 17, 2005 10:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
... a 6100 mire fel lett kifutó?!


Mondjuk arra, hogy nyár óta nem gyártják? :roll:


csüt. márc. 17, 2005 9:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 02, 2005 8:29
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
A Next-GSM-be 99.000Ft a 6630s.


csüt. márc. 17, 2005 9:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
freelive írta:
Trabi!
Nincs egy x60-s nálad elfekvőben? Az asszony teljesen rákattant! Helyettem :lol:


Nincs.

Nem gyűjtöm a kifutó telókat :)


szer. márc. 16, 2005 23:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 81
Hozzászólás 
s_knight írta:
DE ha jol tudom ez az érték ez netto! Tehát +25% rá. Igaz? Mert a Next-GSM boltban ez a telo kerek 100eFt bruttóban!


Vagy 0%-os afa es nincs afas szamla vagy +25% afa es kapsz afas szamlat.


szer. márc. 16, 2005 21:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
toti32 írta:
Hát szerintem elég jogosan lettek kifutók. Már mind 10ezer éves telók. Talán csak a 7610 ami nem, meg esetleg az E810. Bár azok is elég régiek. :?

Na majd most! A cebit telókkal fognak a szolgáltatók feszíteni! :P

A 6600, 7610, E810 nem volt valami hosszú életű a vodánál. T610-re, 3410-re pedig lenne igény. Meg 6310i-re is :-). Amúgy meg nem vitték le elég jól az árát. Egy telefonnak nem lenne szabad 20.000-nél többe kerülnie, ha aláiratnak az emberrel 2 évet. Ha meg nem írok alá 2 évet, de hálózat függő, és garanciát akarok azzal, hogy nem kódolom ki, akkor is olcsóbban kéne adni, mint a mostani prepaid árak. Olyan áron nyomatják, mint Nyugat-Európában. Csakhogy M.o.-on az átlagfizetés nem éri el a nyugat-európai szintet. Legalábbis legális körökben.


szer. márc. 16, 2005 21:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
OFF
Az X450, és a 6100 mire fel lett kifutó?! A T610-ről, 6600-ról, E810-ről, 7610-ről, 3410-ről ne is beszéljünk.
ON


Hát szerintem elég jogosan lettek kifutók. Már mind 10ezer éves telók. Talán csak a 7610 ami nem, meg esetleg az E810. Bár azok is elég régiek. :?

Na majd most! A cebit telókkal fognak a szolgáltatók feszíteni! :P


szer. márc. 16, 2005 21:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
dero írta:
vodanal marc16-tol kifuto termekek vitamaxxal eleg olcson vagy elirtak

alcatel 735i 4990ft
mot c350 4990ft
sagem myx3-2 4990ft
samsung c100 9900ft
pana x60 14990ft
samsung x100 15990ft
sharp gx10i 19900ft
SE Z600 29900ft

A teljes változás (prepaid szerint növekvőben, 1500 beszélhető le):

kezdő részlet - havi részlet - 2 évre - prepaidben
Motorola C350i - - 70,- 4 990,-
Sagem myX3-2 - - 70,- 4 990,-
Alcatel 735i - - 13 990,- :!: 4 990,-
Alcatel 332 - - 70,- 9 990,-
Samsung SGH-C100 - - 70,- 9 990,-
LG 510 - - 70,- 9 990,-
Panasonic X60 - - 14 990,- :!: 14 990,-
Samsung SGH-X100 - - 13 990,- :!: 15 990,-
Sharp GX10i - - 70,- 19 990,-
Sony Ericsson T610 - - 70,- 26 990,-
SonyEricsson Z600 - - 70,- 29 990,-
Nokia 6800 0 Ft 8 410 Ft/hó 84 990,- :!: 29 990,-
Motorola V600 - - 9 990,- 39 990,-
Samsung SGH-E810 - - 19 990,- 59 990,-
Nokia 6220 0 Ft 2 970 Ft/hó 29 990,- 59 990,-
Samsung SGH-E710 - - 19 990,- 64 990,-
Nokia 7610 0 Ft 4 950 Ft/hó 49 990,- 79 990-

OFF
A 6310i kikerült :-(.
Az X450, és a 6100 mire fel lett kifutó?! A T610-ről, 6600-ról, E810-ről, 7610-ről, 3410-ről ne is beszéljünk.
ON


szer. márc. 16, 2005 20:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 153
Hozzászólás 
Trabi!
Nincs egy x60-s nálad elfekvőben? Az asszony teljesen rákattant! Helyettem :lol:


szer. márc. 16, 2005 19:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Ezek VitaMAX-os árak?


szer. márc. 16, 2005 19:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
Fehervaron csak Samu C100 van a markaboltban. :(


szer. márc. 16, 2005 15:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
...és láttatok valahol Alcatel 735i-t? Az egy aranyos nagyifon lehetne pláne ilyen áron!!! :wink:


szer. márc. 16, 2005 13:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 413
Hozzászólás 
vodanal marc16-tol kifuto termekek vitamaxxal eleg olcson vagy elirtak

alcatel 735i 4990ft
mot c350 4990ft
sagem myx3-2 4990ft
samsung c100 9900ft
pana x60 14990ft
samsung x100 15990ft
sharp gx10i 19900ft
SE Z600 29900ft


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dero szer. márc. 16, 2005 13:22-kor.



szer. márc. 16, 2005 12:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 02, 2005 8:29
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
rakadjiev írta:
6630 ara Phonezone-nal: 91900
PPcom-nal valaszthatsz vagy 99000 vagy 102000


DE ha jol tudom ez az érték ez netto! Tehát +25% rá. Igaz? Mert a Next-GSM boltban ez a telo kerek 100eFt bruttóban!


szer. márc. 16, 2005 9:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
A T-Mobile-nál a Nokia CK-1W Bluetooth kihangosító bruttó 17700!
Már elég rég óta, de csak most bírtam leírni! :?
Ennyiért nem túl drága nem? :wink:


szer. márc. 16, 2005 9:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 413
Hozzászólás 
nem sok valtozas tortent a pgsmnel

SE k500i 29900 praktikummal

Sam D500 69900 elofizuval..


szer. márc. 16, 2005 8:56
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9740 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 195  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség