Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 6:16



Hozzászólás a témához  [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Következő
Motorola V3 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
+ 40 ezret fizettem rá! :) Vadi új, összes tartozékával, 1év gari-val! Ugye, hogy megérte?


Így igen. De az 1 év + gari-ban nem hinnék...


kedd márc. 22, 2005 23:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Hát nem tudom. Nekem mostanság elég sok problémát kezd okozni a V3. Egyrészt máig nem tudom hogyan kell leszedni az op. logót, ha valaki tud segíteni, azt megköszönném. Másik probléma hogy ha kinyitom a telefont akkor hallhatóan zúg az antennája, ha a képernyő elalszik akkor nem zúg. A nyitómechanikája szerintem nem lesz időtálló. Mivel mostmár 1 picit lötyög, másrészt egy bizonyos pont után recseg ha becsukom. Az aksi pedig katasztrófa. Átlagosan beszélek 20 percet, 10 sms és estére egyesen van, ráadásul akkufresh van benne. Szóval nekem ez a telefon annyira nem jött be mint amennyire szerettem volna.

Sajnállak, hogy ennyi gondod van a telóddal! :( Csak reménykedek, hogy nem tapasztalok majd ilyeneket! Még töltődik, úgyhogy nem tudok se jót, se rosszat mondani! (Első alkalommal megcsinálom a 16 órás töltést kikapcsolt állapotban, bár ez vita tárgya, hogy szükséges-e, de az biztos, hogy nem ártok vele!) :) :)


kedd márc. 22, 2005 22:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:

Odo írta:
Csak a D500 miatt!

Attól egy kicsit elment a kedvem... :( ...majd a D600, később :!: :wink:

Miért? Ha gondolod........

Tdod, hogy eddig E700-am volt. Az is nagyonszép és jó teló, de tele van bosszantó "apró" hiányossággal és nem mindent orvosoltak még a D500-ban, meg a fekete szín sem jön be! :( Egy kicsit megtörhették volna némi ezüst szegéllyel, legalább annyira, mint az E630-nál! :?
A D600 már biztos minden szempontból jobb lesz, csak az még odébb van!! :) :)
Bocs,de azért írok inkább itt OFF, mert nem akarok vitát szítani :!:


kedd márc. 22, 2005 22:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:

Odo írta:
Csak a D500 miatt!

Attól egy kicsit elment a kedvem... :( ...majd a D600, később :!: :wink:

Miért? Ha gondolod válaszolj ott.


kedd márc. 22, 2005 20:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
blueye írta:
Zsuzsi írta:
ahol vettem 40 ezret beszámítottak az E700-ért, amit nem volt szabad kihagyni, mert eddig max. 25-30 ezret ajánlottak érte! :(


Az eladó a különbséget nézte, így az a kérdés, hogy mennyiért is vetted, nem pedig az, hogy mennyiért számították be a régit.

Elárulom, hogy + 40 ezret fizettem rá! :) Vadi új, összes tartozékával, 1év gari-val! Ugye, hogy megérte? :P :P

Odo írta:
Csak a D500 miatt!

Attól egy kicsit elment a kedvem... :( ...majd a D600, később :!: :wink:


kedd márc. 22, 2005 20:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hát nem tudom. Nekem mostanság elég sok problémát kezd okozni a V3. Egyrészt máig nem tudom hogyan kell leszedni az op. logót, ha valaki tud segíteni, azt megköszönném. Másik probléma hogy ha kinyitom a telefont akkor hallhatóan zúg az antennája, ha a képernyő elalszik akkor nem zúg. A nyitómechanikája szerintem nem lesz időtálló. Mivel mostmár 1 picit lötyög, másrészt egy bizonyos pont után recseg ha becsukom. Az aksi pedig katasztrófa. Átlagosan beszélek 20 percet, 10 sms és estére egyesen van, ráadásul akkufresh van benne. Szóval nekem ez a telefon annyira nem jött be mint amennyire szerettem volna.


kedd márc. 22, 2005 20:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:

Miért csalódtál? :?

Csak a D500 miatt! :)


kedd márc. 22, 2005 19:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
ahol vettem 40 ezret beszámítottak az E700-ért, amit nem volt szabad kihagyni, mert eddig max. 25-30 ezret ajánlottak érte! :(


Az eladó a különbséget nézte, így az a kérdés, hogy mennyiért is vetted, nem pedig az, hogy mennyiért számították be a régit.

Amúgy én megértelek, én is sokat szemezek a kollegám telójával, ami velem szemben fekszik sokszor az asztalon, főleg mióta én is Mot-ra váltottam (mpx200), igaz ez nem ugyanaz a kategória.


kedd márc. 22, 2005 18:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:
Mától én is V3 tulaj vagyok! :)
Egyenlőre annyira idegen a menűje, hogy még kérdezni sem tudok! :?
Remélem, hogy gyorsan megszokom :idea: :roll:

Bevallom őszíntén, kicsit csalódtam. :( De remélem sok örömödet leled majd benne! :)
Előfizetéssel vetted?


Miért csalódtál? :? Látható volt, hogy nagyon bejön nekem ez a teló! :)
Különben az volt a döntő, hogy ahol vettem 40 ezret beszámítottak az E700-ért, amit nem volt szabad kihagyni, mert eddig max. 25-30 ezret ajánlottak érte! :(
Nem előfizetéssel, hanem "függetlenül" vettem, szerintem elég jutányosan! :) :)

Amúgy a "végcélom" egy Samsung D600! :P :P


kedd márc. 22, 2005 18:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Mától én is V3 tulaj vagyok! :)
Egyenlőre annyira idegen a menűje, hogy még kérdezni sem tudok! :?
Remélem, hogy gyorsan megszokom :idea: :roll:

Bevallom őszíntén, kicsit csalódtam. :( De remélem sok örömödet leled majd benne! :)
Előfizetéssel vetted?


kedd márc. 22, 2005 16:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Mától én is V3 tulaj vagyok! :)
Egyenlőre annyira idegen a menűje, hogy még kérdezni sem tudok! :?
Remélem, hogy gyorsan megszokom :idea: :roll:


kedd márc. 22, 2005 16:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
A nyitómechanizmusa mennyire időtálló? Az is fémből van és legalább annyira jó, mint - mondjuk - a Sharp GX-30nak volt?


kedd márc. 22, 2005 10:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Motorola V3 99 990 1500 lebeszelhetoseg.
vodanal vitamaxban.


kedd márc. 22, 2005 9:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 14:06
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:
Odo írta:
A vastagabb, nagyobb Motok SEM tudnak jó képet készíteni.


........ :( köszi, már tudom. :) :)


Tudom, hogy Te tudod :) Hodlinnak írtam, mert azt írta nem fér bele ekkora kaszniba. Bár utólag elismerem, hogy rosszul értettem amit írt. Mindegyik telóra értette, nem a V3 kis kasztnijára.
Mondjuk ez akkor sem mentesíti a Motok pocsék kamera minőségét, mivel a konkurens modellek jóval jobb képeket csinálnak.


Igen, igazad van. Motorola nem fektetett nagy hangsúlyt a jó minőségű kép készítésére. Koncentráltak egy teljesen új formára (V3) és kész. Amúgy, mivel én elég sokat fotózgatok (általában egy 8 Mpixeles gépet használva), nem tudnak lázba hozni a mobiltelefonok által készített képek. Tulajdonképpen nekem ez a funkció egyáltalán nem is kéne. Én inkább a jó kijelzőkért és a különleges formákért rajongok. Ha a fotó tudás lenne fontos, biztos nem Motorolába fektetném a jövedelmem egy részét!!!!!


hétf. márc. 21, 2005 14:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 9:54
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Odo írta:
safi írta:
Kérdés: az üzeneteket hogy lehet másolni a SIM és a telefon memóriája között, van a V200-asomban egy csomó üzi amit szeretnék átrakni (ott lehet áthelyezni a telómemória és a SIM között) és nem továbbküldel áttenni. (SMS manager progi van?)

A telefonban sehogy nem lehet.


Értem, kár, azt viszont nem értem, ha a telefonszámokra meg tudták csinálni a SIM-telomemória másolást akkor az SMS-ekre miért nem. :?:


hétf. márc. 21, 2005 11:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
safi írta:
Kérdés: az üzeneteket hogy lehet másolni a SIM és a telefon memóriája között, van a V200-asomban egy csomó üzi amit szeretnék átrakni (ott lehet áthelyezni a telómemória és a SIM között) és nem továbbküldel áttenni. (SMS manager progi van?)

A telefonban sehogy nem lehet.


hétf. márc. 21, 2005 11:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:
Odo írta:
A vastagabb, nagyobb Motok SEM tudnak jó képet készíteni.


........ :( köszi, már tudom. :) :)


Tudom, hogy Te tudod :) Hodlinnak írtam, mert azt írta nem fér bele ekkora kaszniba. Bár utólag elismerem, hogy rosszul értettem amit írt. Mindegyik telóra értette, nem a V3 kis kasztnijára.
Mondjuk ez akkor sem mentesíti a Motok pocsék kamera minőségét, mivel a konkurens modellek jóval jobb képeket csinálnak.


Van már kivétel! A Moto V635 már szép képeket készít.
Topikjába egy tesztet is beszúrtam..


hétf. márc. 21, 2005 11:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Odo írta:
A vastagabb, nagyobb Motok SEM tudnak jó képet készíteni.


........ :( köszi, már tudom. :) :)


Tudom, hogy Te tudod :) Hodlinnak írtam, mert azt írta nem fér bele ekkora kaszniba. Bár utólag elismerem, hogy rosszul értettem amit írt. Mindegyik telóra értette, nem a V3 kis kasztnijára.
Mondjuk ez akkor sem mentesíti a Motok pocsék kamera minőségét, mivel a konkurens modellek jóval jobb képeket csinálnak.


hétf. márc. 21, 2005 11:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 9:54
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:

Még, ha arról írnál, hogy ha hívóhoz rendelek fotót az hogyan, milyen méretben fog megjelenni, ha hív az illető :?: :?


A képek menüjében kell az alkalmaznál a telefonkönyv bejegyzést választani, de csak a telomemóriában lévö számhoz lehet.

Én Pénteken vettem egy ilyet a T-nél 2 év rabsággal.

Eddigi tapasztalataim:
- Kivitelezés szép, ugyanakkor néhány helyen nem tökéletes az illeszkedés (akkufedél)
- A gombok gyönyörűek, de szerintem könnyen karcolódhatnak.
- nincsen az egész ház alumíniumból (gondolom az antenna miatt) a hátoldal alsó fele és az első oldal nem felhajtható része műanyag
- a flip oldalán lévő gombok kicsit kényelmetlenek
- a menük sorrendjének az állíthatósága, a gombok programozhatósága és a kinézet testreszabhatósága nálam kiválót kapott
- aksi: egy óra beszélgetéssel és szinte folyamatos birizgálással és éjszakai kikapcsolással vasárnap estére merült le
- Kamera: kicsit felemás a dolog, exponáláskor nem a gomb lenyomásakori képet merevíti ki hanem kb 0,5-1 sec-el későbbit, viszont visszanézve megint kicsit más a kép mint a kimerevített volt. (csak az enyim ilyen vagy más is tapasztalta?)

Kérdés: az üzeneteket hogy lehet másolni a SIM és a telefon memóriája között, van a V200-asomban egy csomó üzi amit szeretnék átrakni (ott lehet áthelyezni a telómemória és a SIM között) és nem továbbküldel áttenni. (SMS manager progi van?)
tudtok egy jó kis falbontós vagy autóversenyes játékot?

Összességében nagyon ütős a dizájn és megfelelő a tartalom


hétf. márc. 21, 2005 11:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
A vastagabb, nagyobb Motok SEM tudnak jó képet készíteni.


........ :( köszi, már tudom. :) :)


hétf. márc. 21, 2005 11:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Hodlin írta:
Meg tudod nézni a fotókat teljes képernyős módban. A JAVA programok között van egy SlideShow nevű alkalmazás. Az való erre. Ha gyakran néznél fotókat, akkor a gyorsbillentyűk közé kell pattintani ezt az alkalmazást.
Amúgy ez a telefon (mint bármelyik másik most a piacon, nem igazán az élvezetes fotók elkészítsésre készült, olvass utána egy szakértő fórumon, hogy mi kell egy igazán jó digitális kép elkészítséshez - ezek nem férnek bele ekkora kasztniba) nem tud roppant jó képeket készíteni. MMS-ben küldhető fotókhoz ideális.

Köszönöm szépen a válaszodat!
Azzal tisztában vagyok, hogy a teló nem fotózásra való, nem is úgy használom, csak néha van úgy, hogy az ember valamit lefotóz pl. azért mert készül a családban valaki valamit venni és jártamban-keltemben éppen látok valami olyat és meg akarom mutatni az illetőnek, hogy kb. így néz ki az amit keres és mellette van ami még esetleg jobb, de hasonló dolog......Szóval csak ilyen szinten érdekel a telóval készíthető fotó minősége! :)

Nekem most Samsung E700-am van és azon a , fotók és háttérképek teljes kijelzősek, ez így nagyon jó! 8)
Esetleg V3-ra szeretnék váltani, de ez nagyon hiányozna!! :roll:

Még, ha arról írnál, hogy ha hívóhoz rendelek fotót az hogyan, milyen méretben fog megjelenni, ha hív az illető :?: :?


hétf. márc. 21, 2005 10:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
A vastagabb, nagyobb Motok SEM tudnak jó képet készíteni.


hétf. márc. 21, 2005 10:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 14:06
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Nokia8850 írta:
Zsuszi dobj egy mail címet küldök fotókat!

Mégegyszer köszönöm a fotókat! :) :)

Szóval nekem nagyon bejön a V3-mas, ma volt is a kezemben egy vadi új és próbálgattam is, de nem ismerem a Moto-k lelkét és nem is tudtam meg sokat! :?
Arra lennék pl. kiváncsi, hogyha csinálok egy fotót, akkor azt meg lehet-e jeleníteni a teljes kijelzőn, vagy csak a felső 2/3 részén, mert nekem csak úgy sikerült.
Másik telóról átküldött képnél is ugyanez a problémám, csak kicsiben volt látható a kép!
Ez engem roppat módon zavar, mert akkor minek van az a szép nagy kijelző? :(
Ja, amit (többek között) nem tudtam kipróbálni, ha hívóhoz rendelek fotót az hogyan, milyen méretben fog +jelenni, ha hív az illető? :roll:
Egyenlőre ennyi, előre is köszi a választ! :)


Meg tudod nézni a fotókat teljes képernyős módban. A JAVA programok között van egy SlideShow nevű alkalmazás. Az való erre. Ha gyakran néznél fotókat, akkor a gyorsbillentyűk közé kell pattintani ezt az alkalmazást.
Amúgy ez a telefon (mint bármelyik másik most a piacon, nem igazán az élvezetes fotók elkészítsésre készült, olvass utána egy szakértő fórumon, hogy mi kell egy igazán jó digitális kép elkészítséshez - ezek nem férnek bele ekkora kasztniba) nem tud roppant jó képeket készíteni. MMS-ben küldhető fotókhoz ideális.


hétf. márc. 21, 2005 9:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Nokia8850 írta:
Zsuszi dobj egy mail címet küldök fotókat!

Mégegyszer köszönöm a fotókat! :) :)

Szóval nekem nagyon bejön a V3-mas, ma volt is a kezemben egy vadi új és próbálgattam is, de nem ismerem a Moto-k lelkét és nem is tudtam meg sokat! :?
Arra lennék pl. kiváncsi, hogyha csinálok egy fotót, akkor azt meg lehet-e jeleníteni a teljes kijelzőn, vagy csak a felső 2/3 részén, mert nekem csak úgy sikerült.
Másik telóról átküldött képnél is ugyanez a problémám, csak kicsiben volt látható a kép!
Ez engem roppat módon zavar, mert akkor minek van az a szép nagy kijelző? :(
Ja, amit (többek között) nem tudtam kipróbálni, ha hívóhoz rendelek fotót az hogyan, milyen méretben fog +jelenni, ha hív az illető? :roll:
Egyenlőre ennyi, előre is köszi a választ! :)


D500 is ilyen.....


vas. márc. 20, 2005 21:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Zsuszi dobj egy mail címet küldök fotókat!

Mégegyszer köszönöm a fotókat! :) :)

Szóval nekem nagyon bejön a V3-mas, ma volt is a kezemben egy vadi új és próbálgattam is, de nem ismerem a Moto-k lelkét és nem is tudtam meg sokat! :?
Arra lennék pl. kiváncsi, hogyha csinálok egy fotót, akkor azt meg lehet-e jeleníteni a teljes kijelzőn, vagy csak a felső 2/3 részén, mert nekem csak úgy sikerült.
Másik telóról átküldött képnél is ugyanez a problémám, csak kicsiben volt látható a kép!
Ez engem roppat módon zavar, mert akkor minek van az a szép nagy kijelző? :(
Ja, amit (többek között) nem tudtam kipróbálni, ha hívóhoz rendelek fotót az hogyan, milyen méretben fog +jelenni, ha hív az illető? :roll:
Egyenlőre ennyi, előre is köszi a választ! :)


vas. márc. 20, 2005 19:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nokia8850!

Privátban elküldtem a mail címemet! Előre is köszi a fotókat!


szomb. márc. 19, 2005 0:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Zsuszi dobj egy mail címet küldök fotókat!


pén. márc. 18, 2005 22:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hello! Légyszi segítsen már valaki, hogy miként lehet eltávolítani a logot a V3-ról, mert nagyon idegesít, és eddig probáltam többféle wapcímen elérhető üreslogókat rátölteni, azt írta, hogy nem támogatott. Köszi a segítséget!


pén. márc. 18, 2005 22:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Chevanton írta:

Ugyan nem vagyok V3 tulajdonos, de itt van néhány V3-mal készített fotó -nem egy fotóművész készítette őket ugyan, túl sok az ellenfény; de ettől függetlenül is gyenge minőségűek a képek, mert ugyanaz a kamera van benne, mint V300/500/600-as sorozatban.


Igen, ezek azok a képek, amik a Moilarénán közölt tesztben láthatóak és nagyon gyenge minőségűek! :(

Ezért is számítok annak a V3 tulajdonosnak a kedvességére, aki hajlandó saját V3-mal készített fotóját elérhetővé tenni, hátha bebizonyosodik, hogy tud az a teló jobb képet is csinálni! :? :)


pén. márc. 18, 2005 19:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Hú, ezek még rosszabbak talán mint az E398-cal készített képeim :shock:


pén. márc. 18, 2005 11:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:

Éppen ezért továbbra is nagyon szépen megköszönném annak a V3 tulajdonosnak a kedvességét, :) aki hajlandó saját V3-mal készített fotóját elérhetővé tenni! :? :roll:


Ugyan nem vagyok V3 tulajdonos, de itt van néhány V3-mal készített fotó -nem egy fotóművész készítette őket ugyan, túl sok az ellenfény; de ettől függetlenül is gyenge minőségűek a képek, mert ugyanaz a kamera van benne, mint V300/500/600-as sorozatban:

Kép

Kép

Kép

Kép


pén. márc. 18, 2005 11:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:
Hello!

Nem akarom elhinni, hogy olyan gyenge minőségű képeket tud csak produkálni ez a teló, mint amik a Moilarénán közölt tesztben láthatóak :!: :(
Az lenne a kérésem, hogy ha esetleg van valakinek saját V3-mal készített fotója, tegye valahogy elérhetövé!! :roll:

Elöre is köszi! :)

Pedig nagy az esély rá... eddig nem nagyon láttam motoval készített jó képet.


Éppen ezért továbbra is nagyon szépen megköszönném annak a V3 tulajdonosnak a kedvességét, :) aki hajlandó saját V3-mal készített fotóját elérhetővé tenni! :? :roll:


pén. márc. 18, 2005 10:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Hello!

Nem akarom elhinni, hogy olyan gyenge minőségű képeket tud csak produkálni ez a teló, mint amik a Moilarénán közölt tesztben láthatóak :!: :(
Az lenne a kérésem, hogy ha esetleg van valakinek saját V3-mal készített fotója, tegye valahogy elérhetövé!! :roll:

Elöre is köszi! :)

Pedig nagy az esély rá... eddig nem nagyon láttam motoval készített jó képet.


csüt. márc. 17, 2005 20:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Hello!

Nem akarom elhinni, hogy olyan gyenge minőségű képeket tud csak produkálni ez a teló, mint amik a Moilarénán közölt tesztben láthatóak :!: :(
Az lenne a kérésem, hogy ha esetleg van valakinek saját V3-mal készített fotója, tegye valahogy elérhetövé!! :roll:

Elöre is köszi! :)


csüt. márc. 17, 2005 20:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
motorola v3 vitamax csomagban bruttó 100 ezer a mai árlista szerint


csüt. márc. 17, 2005 12:28
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Chevanton írta:
1,3 megapixeles V3...


Ez a V3 sajnos nem az Europában kapható, hamem a Koreában bemutatott V3 :( : Motorola MS550 / CDMA RAZR V3 :!: :roll:


szer. márc. 16, 2005 17:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
1,3 megapixeles V3:

http://www.mobileburn.com/media/motorol ... G_9629.jpg


http://www.mobileburn.com/media/motorol ... G_9629.jpg


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chevanton pén. márc. 18, 2005 11:05-kor.



szer. márc. 16, 2005 13:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Megjelent egy kis teszt a Mobilarénán.....
http://www.mobilarena.hu/index.php?htm=html/mo_v3.php


Ezt elovastam és továbbra is nagyon tetszik a teló, de a vele készült fotók, amiket itt látni lehet nagyon gyenge minőségűek, (ez egy kicsit elbizonytalanított) remélem ennél jobbakat is tud egy VGA kamera! :? :roll:

Különben már 90 ezerért árúlják a Corában, vadi új, független, minden tartozékával :!: és a mostanában piacra dobott sok csoda teló miatt ez az ár tovább fog csökkenni a közeljövőben! :) :)


kedd márc. 15, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Megjelent egy kis teszt a Mobilarénán. Vodánál mikor várható?
http://www.mobilarena.hu/index.php?htm=html/mo_v3.php


hétf. márc. 07, 2005 20:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
.....a kevés memótól és a pocsék menűtől eltekintve, nekem az a kérésem, hogyha valakinek van ilyen és ki akarja dobni az ablakon, :) akkor előtte értesítsen engem, adja meg a pontos címet és a kidobás pontos idejét.... :D :D :D :D

:D


hétf. márc. 07, 2005 11:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:
392MHz írta:
.....bár a vicces 5 mega memória miatt érthető :-)))
3-4 jó minőségű félperces csengőhang, 1-2 videó, 2 -3 háttérkép és betelt.


......háááát a memó-ja a gyenge pontja, :( lehetne 55 mega, de nekem akkor is nagyon bejön! :? :) :D :wink:

Inkább a menüje pocsék, mint minden Motonak.

.....a kevés memótól és a pocsék menűtől eltekintve, nekem az a kérésem, hogyha valakinek van ilyen és ki akarja dobni az ablakon, :) akkor előtte értesítsen engem, adja meg a pontos címet és a kidobás pontos idejét.... :D :D :D :D


hétf. márc. 07, 2005 11:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
392MHz írta:
.....bár a vicces 5 mega memória miatt érthető :-)))
3-4 jó minőségű félperces csengőhang, 1-2 videó, 2 -3 háttérkép és betelt.


......háááát a memó-ja a gyenge pontja, :( lehetne 55 mega, de nekem akkor is nagyon bejön! :? :) :D :wink:

Inkább a menüje pocsék, mint minden Motonak.


hétf. márc. 07, 2005 1:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
392MHz írta:
.....bár a vicces 5 mega memória miatt érthető :-)))
3-4 jó minőségű félperces csengőhang, 1-2 videó, 2 -3 háttérkép és betelt.


......háááát a memó-ja a gyenge pontja, :( lehetne 55 mega, de nekem akkor is nagyon bejön! :? :) :D :wink:


szomb. márc. 05, 2005 21:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
érdekes, hogy a BT file transfernél nem send van, hanem copy meg move.....(move-nál a telóból eltünik, copy -nál meg megmarad)

bár a vicces 5 mega memória miatt érthető :-)))
3-4 jó minőségű félperces csengőhang, 1-2 videó, 2 -3 háttérkép és betelt.


szomb. márc. 05, 2005 21:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
gabesszzg írta:
Valaki nem tudja, hogy honnan lehet letölteni a reklámját ennek a telefonnak???Mert nagyon teccik :oops: 8)


Nem rossz a reklám sem, de tegnap volt egy ilyen teló a kezemben, (sajnos csak kb. 15 percig) így nem tudtam "kifaggatni" csak a menűjét nézhettem át nagyjából és teljesen beleszerettem! :oops: Ez a teló egyszerűen gyönyörű!! 8)
Huhhh, de szivesen bevállalnék egyet, :? nagyon tecccik :!: :wink:

Csak az ára!!!! :cry: :cry:


pén. márc. 04, 2005 22:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Valaki nem tudja, hogy honnan lehet letölteni a reklámját ennek a telefonnak???Mert nagyon teccik :oops: 8) .Gabeszg


vas. feb. 27, 2005 21:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Próbálta már valami szinkronizálni Outlook-kal?
Cimbi vett egyet (pontosabban angol O2-nél ingyen kapta) és nem megy neki.
Mit kell beállitani a Phone tools- ban, hogy menjen?


csüt. feb. 24, 2005 14:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Aki türelmes volt most jól jár mert a vodafon hamarosan árulja LIVE MENÜ nélkül! 8)


csüt. feb. 24, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
blueye írta:
Na most megnéztem: :o)

Flex verzió: SE8645AXXR2053
Szoftververzió: R374_G_0E.40.3ER_A
DSP S/W-verzió: 62202000


Van ennél újabb :?:


Senki sem tudja, hogy mi a legújabb soft?
Esetleg vhol a weben meg lehet nézni?


vas. feb. 20, 2005 14:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hellóka! Az lenne a kérdésem, hogy miként lehet eltüntetni erről a telóról a logót? a www.reallyboom.com/?12 wapos címet azt írja, hogy nem támogatja. Milyen alternatívák vannak még logoeltüntetésre? Ja és esetleg nem tudja valaki, hogy 176x220 képeket, illetve témákat V+-ra honnan lehet leszedni, természetesen ingyen :)


vas. feb. 20, 2005 12:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség