Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 4:24



Hozzászólás a témához  [ 52 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
8910 slide gond 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Tegnap rámhozta a frászt az új szerzeményem,mer nem talált hálót elég sokáig.Már kezdtem aggódni,hogy át lettem cseszeritve vmi összevissza dobált tellával,de aztán a voda üszi megnyugtatott,hogy hálókiesés volt Szöged cityben,azért nem volt hálóm.Megnyugodtam :)


csüt. jún. 23, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
dhirulez írta:
pampika írta:
Tegnap óta boldog tulaja vagyok egy szép fekete 8910-esnek.Azóta már beállítottam rajta mindent,műxik is rendesen :)

Köszönöm a segítséget Jokersnek és Macikának :wink:


gratula hozza!
ami nekem volt, nagyon szerettem, de miutan nem rezgett mar, es kinyilt allandoan a zsebemben eladtam.. pedig nagyon szerettem! egyszer esett le, amikor jatszottam a kutyaval, kiesett a zsebembol, es betont fogott, akkor ment el benne a rezgo, es hiaba titanium, a karcolasok latszanak rajta nagyon :S
de amugy szep es elegans!
Elnézést a javításért, de ez a dilim.
Titanium angolul.
Magyarul a fém neve titán.


pén. jún. 10, 2005 13:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 06, 2004 16:37
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest 4
Hozzászólás 
pampika írta:
Tegnap óta boldog tulaja vagyok egy szép fekete 8910-esnek.Azóta már beállítottam rajta mindent,műxik is rendesen :)

Köszönöm a segítséget Jokersnek és Macikának :wink:


gratula hozza!
ami nekem volt, nagyon szerettem, de miutan nem rezgett mar, es kinyilt allandoan a zsebemben eladtam.. pedig nagyon szerettem! egyszer esett le, amikor jatszottam a kutyaval, kiesett a zsebembol, es betont fogott, akkor ment el benne a rezgo, es hiaba titanium, a karcolasok latszanak rajta nagyon :S
de amugy szep es elegans!


pén. jún. 10, 2005 11:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Tegnap óta boldog tulaja vagyok egy szép fekete 8910-esnek.Azóta már beállítottam rajta mindent,műxik is rendesen :)

Köszönöm a segítséget Jokersnek és Macikának :wink:


csüt. jún. 09, 2005 14:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 11:26
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Üdv!Nekem van egy fekete nagyon szép állapotúm 8910-es sima!eladó is ha vkit érdekel!Doboz meg minden ..!friss szoftver.


szomb. jún. 04, 2005 15:53
Profil Privát üzenet küldése YIM
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
ok, rendben csak szólj.


csüt. jún. 02, 2005 21:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nos,beszéltem egy pesti sráccal,akinek úgy néz ki,hogy megfelelő a telcsije:van egy 8910,hozzá minden gyári cuccos(2 akksi,töltő,headset,leírás).Most cserélte le a házat fullra vmi alighasználtra,meg új benne a slide,szalagkábel.Mindez 30 ropiért.

Jokers5,majd kérném a segítséged ránézni erre a telcsire,ha nem gond :)


csüt. jún. 02, 2005 21:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Úgy néz ki,szobatársam tud szerezni megbízható boltból (rokon is,meg egy nokia szervizes srác is ajánlotta) egy 8910-est 22-23k magasságában.Holnap tud majd részleteket mondani és ha klappol,akkor valszeg jövőhéten mennénk érte.


szer. jún. 01, 2005 20:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Én a helyedbe 8910-et vennék de neked kell dönteni.


Igen,kéne már döntenem :? A mérete az valóban nem rossz,de mindkettő kézreesik használatkor.
Most az egyik fő ellenérv,hogy lenne egy zsír állapotú 6310i havertól 14k-ért.Miért ilyen nehéz eldönteni? :roll:


szer. jún. 01, 2005 17:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hát figyi, ha tényleg csak ennyire használod akkor azért bírnia kell a dolgokat. De amúgy egy szalagkábel sem annyira hihetetlen összeg manapság és az tény hogy nem 500 forintos műanyag telefonról van szó. a 6310 tényleg faja teló csakhát szerintem nagy. Én a helyedbe 8910-et vennék de neked kell dönteni.


szer. jún. 01, 2005 16:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Igen.Egyetemistaként szükségem se nagyon van 2 telcsire,meg annak a költségét is ki kell fizetni(és voda swyopot használok :) ).Ez lenne a fő telefonom.Van még egy lestarpált 3310esem,ingyen sms-es kari figyel benne,bár mostanság azt sem cipelem magammal,mivel épp nincs smsc számom :cry:
A másik játékos a 6310i,amit tudnék szerezni olcsón.Menüje kb ugyanaz (kivéve a java-t,de úgyse sok progi van,meg nem is nagyon használtam anno),csakhát a 8910 az jóval kisebb,meg nagyon tetszik.Csakhát ez a sok nyűg,hogy slide,meg szalagkábel,meg anyámkínja,ez kicsit visszatart.Viszont kéne már dönteni,mert akkor valszeg pestre kell menni érte.
Gsm boltban kipróbáltam,kényelmes,6310i-t meg már használtam régen.

A használat nálam kb ilyesmi:napi 10-15 perc beszéd,5-15 sms(főleg mail értesítő :) ).Játszani nem nagyon szoktam vele(bár ezen van kígyó és azt nagyon szeretem :D ),üresben nyomogatni se szoktam,az ébresztőjére kelek,meg a naptár,emlékeztetőt is használom(heti pár bejegyzés).
Szóval nem nyomkorászom éjjel-nappal,de mindig 1 méteres körzeten belül van :)


szer. jún. 01, 2005 14:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hali! Nagy felbuzdulásomban vettem ma egy 8910i-t. Valahogy a V3 nem az igazi továbbra sem. AMúgy az enyémbe még az eredeti szalagkábel van és tök szépen nyílik. Pampika amúgy te elsődleges telónak szeretnéd?


szer. jún. 01, 2005 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
jokers5 írta:
@pampika

Ha netalán erre tévedsz előtte szólj és segítek

Köszönöm!Gondolkodom rajta,hogy jövőhéten esetleg beleférne,ha meg nem,akkor utána héten,de ha lesz végleges időpont,akkor majd szólok időben :)


hétf. máj. 30, 2005 19:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
@pampika

Ha netalán erre tévedsz előtte szólj és segítek


hétf. máj. 30, 2005 17:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Óh,mennék én(végülis olyan messze sincs,mivel szolnok-bp ~600 huf vonattal),csakhát épp vizsgaidőszak van :( Meg azt se nagyon tudom,melyik a megbízható bolt,mivel egyszer már sajnos nagyon csúnyán átvertek pesti gsm boltban (beázott telefont adtak nekem) :evil:
A keretem is véges,olyan 20-25k-ban van maximalizálva.Persze szeretnék szép állapotút,működjön rendesen és ha még fekete is lenne 8)
De ha tud vki megbízható helyet,szóljon,lécci :wink:


hétf. máj. 30, 2005 15:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
@pampika

gyere a fővárosba és minden utcasarkon kínálnak fekete és bézs 8910et, amiből tudsz kedvedre válogatni :wink:


hétf. máj. 30, 2005 13:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
@BndsFr:
Köszi az útmutatót.Nagyon informatív volt.Ez alapján mondjuk már szét merném szedni,de nem vagyok nagy szervizes.A video sokat segített felfogni a rajzokat :) Anno a 3210-est szedtem darabjaira sokszor,meg vibra berakás,meg egy kis tisztogatás,ennél többhöz nem konyítok.

Az apronetes ember közben írt mailt.Képek alapján elég jó állapotban van,de belülről elég neccesen hangzik.Az öccsénél volt 1,5 évig,azelőtt is volt már szalagkébel csere és mint írta,szerinte most se lenne hátrányára,"hamáregyszer szétszedetem".
Így már nagyon necces,hogy 19k+slide+szalagkábel+munkadíj :x

Megnéztem egy gsm bótban élőben (bár furi volt,hogy Szeged cityben kb 7 boltból 1-ben volt csak,1 darab,bár azt mondta,hogy szokott lenni,de csak bézs :( ).25k az ára,bézs.A slide rendben van (és a fószer is mondta,hogy akkor van rendben,ha szép elegánsan nyílik).Így ránézésre annyi baja van csak,hogy az alsó tokon van 1 pici kopás,meg a hátsó nokia felirat full hajszálkarcos.De nekem feketében kéne,csakhát egy új tok kb. mégegyszer ennyi lenne :shock:
Gondolkodom... :?


hétf. máj. 30, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Megy, azt hittem másabb, de jó aki még nem csinált illetve látott ilyet :wink:


hétf. máj. 30, 2005 13:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nah... csak sikerült....

Ha nem működik, szóljatok!

Itt van.


hétf. máj. 30, 2005 11:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Sopron-home/Győr-school
Hozzászólás 
Ez a szétszerelési/összerakási útmutató engem is érdekelne... Meg lehet vhogy oldani, h le tudjam tölteni??Köszi előre:Egeristi


hétf. máj. 30, 2005 9:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
nord írta:
Macika írta:
Sok nyavajája van a 8910(i) mechanikájának.

OFF
Nyavalya
Nem akarom offolni a topicot, de tudom, hogy Macika kényes rá. :wink:
ON
Köszönöm, hogy kijavítottál, bevallom, nem tudtam, hogy ly-nal kell írni, nem véletlen volt. Pedig valóban háklis vagyok a helyesírásra.
Kár hogy csak most vettem észre, hogy kijavítottad. :)


hétf. máj. 30, 2005 8:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
jokers5 írta:
Lássuk akkor a medvét...


A medvének kéne tárhely :) Hova pakoljam fel?

De én inkább más szót használnék, mert nem sokáig leszünk moderálatlanok :lol:


hétf. máj. 30, 2005 7:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
BndsFr írta:
, van egy szét- és egy összeszerelési útmutatóm. Mozgó és állóképekben.
Kb. 23 MB.


Lássuk akkor a medvét :wink:

Hátha mutatsz olyat amit nem tudok.


hétf. máj. 30, 2005 7:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
pampika írta:
...Van,aki ennyiből meg tudja mondani,hogy mi lehet a baja?Vagy házilag cserélhető?


Ha érdekel, hogy hogyan néz ki belülről a telefon, van egy szét- és egy összeszerelési útmutatóm. Mozgó és állóképekben.
Bár én még ezalapján sem mernék nekiállni, mert - ahogy mondja is - néha macerás a sok izé-bizé alkatrészt ki-be akasztani, ismeretterjesztőnek kíváló.

Kb. 23 MB.


hétf. máj. 30, 2005 7:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
pampika írta:
Aproneten találtam egyet,19k-ért.A hirdetés szövegében azt írta a feladó,hogy pici mechanikai hibával,ezért 19k.

Bővebben kifejtve:
"Esztétikailag a korához képest szép állapotban van, ellenben a mechanikája már nem az igazi sajnos. Nem értek hozzá, de megpróbálom leírni a jelenséget. Amikor kinyílik a telefon, a jobb oldalt valami nem tartja rendesen, ezért egy miliméternyit elbillen jobbra, így amikor vissza akarod tolni, akkor vissza kell billenteni és úgy betolni."

Érdemes vele foglalkozni?Van,aki ennyiből meg tudja mondani,hogy mi lehet a baja?Vagy házilag cserélhető?Vagy anyaggal,munkadíjjal kb mibe fájna?


Ha annak ilyen gondja van akkor azzal nem érdemes foglalkozni, mert többe kerülne a keves, mint a hús.

Amugy meg így látatlanba elég nehéz megitélni, h kb. mennyi lehetne a javítása pl a szóban forgó telónak.
Mindenképpen meg kellene nézni és kipróbálni.


hétf. máj. 30, 2005 7:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem, ha "kilő" az pont hogy rossz. Szépen elegánsan, lassan kell kicsúsznia. Pont egy ismerősömbnél volt pár darab javításra, bár azok eléggé le voltak már lakva. A lényeg hogy a mikrofon, a vibra meg a többi úgy van rögzítve a telcsi aljához, hogy kívülről egy gagyi, vékony műanyag darabbal van hozzáfogatva, aminek ráadásul a szélén vannak a lyukak a csavaroknak, ami azért jó, mert baromi könnyen kitörnek belőle és akkor b.sz6od. Ha lötyög, az pont azt jelenti, hogy ki van kopva és láthatod, hogy mennyi hozzá az alkatrész, szerintem inkább vegyél drágábban olyant, ami jó.

Erről a telefon downgrade-ről meg az a véleményem, hogy mivel azok a telefonk, amikre most hirtelen vágytok már mind minimum 2-3 évesek és ki tudja, hogy ezidő alatt mi minden történt velük, ugyhogy pont azt nem éritek el velük, amit szeretnétek: egy stabil, megbízható telót. Én is gondolkodtam a dolgon, de beláttam, nincs már megoldás muszáj behódolnunk a divatnak.


Guni


hétf. máj. 30, 2005 1:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Aproneten találtam egyet,19k-ért.A hirdetés szövegében azt írta a feladó,hogy pici mechanikai hibával,ezért 19k.

Bővebben kifejtve:
"Esztétikailag a korához képest szép állapotban van, ellenben a mechanikája már nem az igazi sajnos. Nem értek hozzá, de megpróbálom leírni a jelenséget. Amikor kinyílik a telefon, a jobb oldalt valami nem tartja rendesen, ezért egy miliméternyit elbillen jobbra, így amikor vissza akarod tolni, akkor vissza kell billenteni és úgy betolni."

Érdemes vele foglalkozni?Van,aki ennyiből meg tudja mondani,hogy mi lehet a baja?Vagy házilag cserélhető?Vagy anyaggal,munkadíjjal kb mibe fájna?


hétf. máj. 30, 2005 0:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
jokers5 írta:
Slide milyen úton jár(gyorsan, lassan, hirtelen vagy finoman).


Hogy kell járnia egy jó verziónak?Gondolom az nem a legjobb,ha kilövi magát mint egy rakéta.


vas. máj. 29, 2005 9:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Hát először is kezdeményezz hívást rajta, h van e vmiféle recsegés vagy GSM zaj féleség.
Slide milyen úton jár(gyorsan, lassan, hirtelen vagy finoman).

Nagyon ütött-e a ház vhol.


szomb. máj. 28, 2005 13:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
jokers5 írta:
@pampika

Ne légy elszomorítva amit írtak amiatt. Ugyanis minden telefonnak megvan a saját sérthetősége.Ha nem leharcoltat veszel akkor tuti, h sokáig bírja majd az előlap rajta.Kisebb ütődéseknek ellenáll.Nekem bevállt.


Ez jó hír :) Majd be akarok menni vmi gsm bótba megnyomogatni egy ilyen telcsit,hogy milyen érzés használat közben,mennyire áll kézre.
Ha használtat veszek,mire figyeljek?Milyen hibákat lehet kiszűrni epár perc tapizás közben?Vannak rejtett típushibái?


szomb. máj. 28, 2005 11:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
bepe79 írta:

Már nincs. :( Nem azt vitték el a vonaton, amiről a másik totyikban írtál? :?:

Üdv: Bepe


Nem azt már régebben eladtam, D500 volt helyette és azt vitték el sajnos.

@pampika

Ne légy elszomorítva amit írtak amiatt. Ugyanis minden telefonnak megvan a saját sérthetősége.Ha nem leharcoltat veszel akkor tuti, h sokáig bírja majd az előlap rajta.Kisebb ütődéseknek ellenáll.Nekem bevállt.


szomb. máj. 28, 2005 9:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Hát kissé elbizonytalanítottatok a 8910-zel kapcsolatban...
Megnéztem ezt a szalagkábeles dolgot,tényleg 7,5k,ha kompletten veszed és 2k,ha csak a kábelt.Mondjuk én tuti nem tudnám megforrasztgatni azokat a pici csatikat rajta.
Nem lenne agyonhasználva,de azért cipelem mindhova magammal a telcsimet.
Ahogy elnéztem,minden alkatrész elég húzós áron van hozzá :?
Pedig nagyon tetszik...
Miből lehet megállapítani egy használt példányon,hogy mennyire van lelakva?Ránézésre meg lehet mondani,mit kell benne cserélni?


szomb. máj. 28, 2005 1:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
jokers5 írta:
egeristi írta:
Nekem mai napig van 8910em.


Már nincs. :( Nem azt vitték el a vonaton, amiről a másik totyikban írtál? :?:

Üdv: Bepe


pén. máj. 27, 2005 22:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
guni. írta:
Ami 7000Ft, hacsak nem találsz valami fanatikust, aki képes átforrasztani...


Guni


Hidd el vann elhivatottak :wink:

Csak jó helyen kell érdeklődni vagy keresni.


pén. máj. 27, 2005 20:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Nem is hinnéd, hogy manapság hányan filóznak hasonlóan, mint te... mármint a mobiltelefon "donwgrande"-elésre gondolok. Úgy látszik a mobil-freak korosztály felnőtt és megunta a játszadozást :wink:


pén. máj. 27, 2005 20:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ami 7000Ft, hacsak nem találsz valami fanatikust, aki képes átforrasztani...


Guni


pén. máj. 27, 2005 20:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
pampika írta:
6310i már nekem is volt és nagyon szerettem.

Most megint lehetne,csak vmelyik honlapon megláttam a 8910-t és az is nagyon megtetszett.Régebben főleg az ára miatt nem tetszett.Színes meg nem kell,mert zabálja az akksit.

Milyen telcsi a 6310i-hez képest?Akksija meddig bírja?Nem használnám agyon,napi kb 5-15 perc duma,0-10 sms,kis nyomogatás,játék ritkán.
Strapabíró?Slide-ja mennyire felejtős?


Nekem 8910i volt. Én használtan vettem igaz új volt benne a szalagkábel. A tapasztalat az, hogy tényleg necces a nyitómechanika, nagyon vigyázni kell rá tényleg nem arra való, hogy agyonhasználják inkább másodtelónak érdemes. Ha hosszabb távra tervezed akkor kb 1 év után tuti kell szalagkábelt cserélni.


pén. máj. 27, 2005 20:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
6310i már nekem is volt és nagyon szerettem.

Most megint lehetne,csak vmelyik honlapon megláttam a 8910-t és az is nagyon megtetszett.Régebben főleg az ára miatt nem tetszett.Színes meg nem kell,mert zabálja az akksit.

Milyen telcsi a 6310i-hez képest?Akksija meddig bírja?Nem használnám agyon,napi kb 5-15 perc duma,0-10 sms,kis nyomogatás,játék ritkán.
Strapabíró?Slide-ja mennyire felejtős?


pén. máj. 27, 2005 17:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
@pampika

Teljesen más a 2 telefon, ezért nehéz bármelyiket is ajánlani.
Nekem volt mind a 2 többször is.Mindkettőt szerettem.


pén. máj. 27, 2005 17:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Most állok telefon "down"grade előtt,visszahúz a szívem a monokrómokhoz (meg főleg az akksis uptime :) ).
Az első számú kiszemeltem a 6310i,lenne is egy,haver faterja használta,nagyon kikímélt,1-2 pici karc van rajta maximum,duty free shopban vette,tehát teljesen legális,1,5-2 éves kb.

De a másik pályázó egy 8910 lenne.Mindkettő nagyon tetszik,kb egy árban is vannak.Mondjuk ebbe (fizikailag is) kisebb az akksi.És nincs benne java.
Sajna a nokia oldalán nem lehet összehasonlítani őket,mivel már csak a 8910i van ott fenn.
Ezzel a telcsivel kapcsolatban az aggályom természetesen a slide lenne.Mennyire gyakori,hogy behal.Hol lehet jó állapotban lévőt találni?
Mindenképp olyan telefon kell,ami a következő 1-1,5 évet nálam fogja lehútni minden gond nélkül.

mivel én minden általam vett dologgal megszívom,telcsikkel is természetesen,így fontos,hogy stabil legyen

Szóval ajánlja valaki a 8910-et,vagy maradjak a 6310i mellett?

köszi a véleményeket :wink:


pén. máj. 27, 2005 17:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
egeristi írta:
Mit kell benne pontosan cserélni?? Kb mennyibe kerül?Hol lehet megcsináltatni?


A pénztárcádat igen csak készítheted mivel nem aprópénz lesz qa korrigálás.
Nekem mai napig van 8910em.


szer. ápr. 13, 2005 16:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Sopron-home/Győr-school
Hozzászólás 
?:


hétf. ápr. 11, 2005 14:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Sopron-home/Győr-school
Hozzászólás 
Mit kell benne pontosan cserélni?? Kb mennyibe kerül?Hol lehet megcsináltatni?


hétf. ápr. 11, 2005 8:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás Re: 8910 slide gond
nekem volt. csak cserevel oldhato meg a dolog... a sin kikopik a rugo ellazul. ennyi.

egeristi írta:
A következő gondom volna:
Adott egy Nokia 8910. Az a problémám volna vele, hogy ahogy visszacsusztatom a telefont a "tokjába" a telefon csak a tok egyik oldali sinjén kapaszkodik meg.Attól függően, hogy kicsit balra v jobbra tolom vissza azon az oldalon kapaszkodik meg.Gondolom a tok tágulhatott, de nem tudom. Kérdésem, hogy ismeri-e valaki ezt a problémát, illetve, hogy hogyan lehetne orvosolni??
Előre is köszi:Egeristi


hétf. ápr. 11, 2005 8:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Macika írta:
Sok nyavajája van a 8910(i) mechanikájának.

OFF
Nyavalya
Nem akarom offolni a topicot, de tudom, hogy Macika kényes rá. :wink:
ON


hétf. ápr. 11, 2005 7:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Sopron-home/Győr-school
Hozzászólás 
Vkinek nem volt 8910 a környékén amin esetleg hasonló gond volt??


vas. ápr. 10, 2005 21:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
végülis a tágulás is egyfajta görbülés :)
SZóval a vezetősín nem jó szerintem, azért kéne megpróbálni szétszedni, vagy szétszedetni!
(én még 8910-et nem láttam, szinte egyáltalán)


vas. ápr. 10, 2005 20:36
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
egeristi írta:
Nem hiszem h elgörbült volna vmi, mert láttam egy másik 8910nél is ugyanezt a hibát, és egyik sem lett dobálva. Nem lehet h a slide mivel fémből van kitágult?? Senkinek nem volt hasonló problémája?? Ja, a gari lejárt már...

Sok nyavajája van a 8910(i) mechanikájának. Nem javítottam még ilyet, csak hírból hallottam...


vas. ápr. 10, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Sopron-home/Győr-school
Hozzászólás 
Nem hiszem h elgörbült volna vmi, mert láttam egy másik 8910nél is ugyanezt a hibát, és egyik sem lett dobálva. Nem lehet h a slide mivel fémből van kitágult?? Senkinek nem volt hasonló problémája?? Ja, a gari lejárt már...


vas. ápr. 10, 2005 20:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás Re: 8910 flip gond
Kérdés:

Lejárt a garanciája? ha igen, van-e hozzá csavarhúzód? Szerintem egyszerűen csak elgörbült valami. 7110-nél is előfordult... :(


vas. ápr. 10, 2005 19:33
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 52 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség