Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 12, 2024 17:32



Hozzászólás a témához  [ 527 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Magyar Telekom 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 14:38
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Árpy írta:
csab2 írta:
bilesaron írta:
Nem tudja véletlenül valamelyikőtök hogy a Tcom reklámspotjai alatt hallható zenének ki az előadója ill mi a szám címe?

Ugyanez ügyben kutakodok én is, de sajna semmi eredmény. Eddig legalábbis. Már itt is megkérdeztem, de senkinek sem ismerős.
1230 vagy UGYFELSZOLGALAT@t-mobile.hu.


már írtam nekik ezügyben, vagyis a matavos üfsznek, de semmi válasz 2 napja......


csüt. máj. 19, 2005 18:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
csab2 írta:
bilesaron írta:
Nem tudja véletlenül valamelyikőtök hogy a Tcom reklámspotjai alatt hallható zenének ki az előadója ill mi a szám címe?

Ugyanez ügyben kutakodok én is, de sajna semmi eredmény. Eddig legalábbis. Már itt is megkérdeztem, de senkinek sem ismerős.
1230 vagy UGYFELSZOLGALAT@t-mobile.hu.


csüt. máj. 19, 2005 17:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
bilesaron írta:
Nem tudja véletlenül valamelyikőtök hogy a Tcom reklámspotjai alatt hallható zenének ki az előadója ill mi a szám címe?

Ugyanez ügyben kutakodok én is, de sajna semmi eredmény. Eddig legalábbis. Már itt is megkérdeztem, de senkinek sem ismerős.


csüt. máj. 19, 2005 17:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 14:38
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem tudja véletlenül valamelyikőtök hogy a Tcom reklámspotjai alatt hallható zenének ki az előadója ill mi a szám címe?


csüt. máj. 19, 2005 15:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Tuvok írta:
T-Online:

Vetítés és fényjáték a Dunán

Ismerje meg a világot más nézőpontból az Internet Világnapján!
2005. május 18-án, 19-én és 20-án este, 21.15-től éjfélig vízfalas vetítést és fényjátékot mutatunk be a Dunán.
Jöjjön a Duna korzóra, és a Lánchíd és az Erzsébet híd között a pesti oldalon egyedülálló látványban lesz része a T-Online jóvoltából!
Május 18-án este ingyenes hajójáratok indulnak, hogy más szemszögből is megnézhesse Budapestet és az internet világát.
Hajók indulása: 20.30, 21.30 22.30, a Vigadó tér, az Akadémia és a Szent István park kikötőiből. (Minden helyszínről indul mindhárom időpontban hajó – amelyeken a helyek az érkezés sorrendjében foglalhatók el, mivel a helyek száma korlátozott)
Én megnézem. Majd elmesélem, bár a TV tuti közvetíti.


szer. máj. 18, 2005 8:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Odo írta:
392MHz írta:
inkább az autókra költött 40 millából adjanak havidíjkedvezményt, meg béremelést és az utcai fülkék is maradhatnak rondák, úgyis feleslegesek.

A 40 millió kevés lenne havidíjkedvezményre. Utcai fülkék pedig nem feleslegesek...


OK, de azért annak a MINIMUM 40 millának lenne jobb helyes is, mint 400 autó átfestése. Ha végleg megfexik egy autó, akkor vegyenek helyette fehéret.


kedd máj. 17, 2005 22:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nem védeni akarom a T-t (nincs is rá szüksége), de azért hiába egy kassza az egész, a brandváltó pénzt ne hozzuk összea kedvezményekkel járó pénzekkel. Inkább mindenki örüljön egy kicsit a sávszélnek (tudom, nyugaton feléért van 3* ilyen gyors, majd egyszer talán hozzánk is eljut)


kedd máj. 17, 2005 21:17
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=28966&count5=1


kedd máj. 17, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
392MHz írta:
inkább az autókra költött 40 millából adjanak havidíjkedvezményt, meg béremelést és az utcai fülkék is maradhatnak rondák, úgyis feleslegesek.

A 40 millió kevés lenne havidíjkedvezményre. Utcai fülkék pedig nem feleslegesek...


kedd máj. 17, 2005 20:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
inkább az autókra költött 40 millából adjanak havidíjkedvezményt, meg béremelést és az utcai fülkék is maradhatnak rondák, úgyis feleslegesek.


kedd máj. 17, 2005 19:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Jajjanyam, voltam ma bent a varosban, es elborzadtam :) A kek, penzermes utcai telefonokon a kagylot gyonyoruszep magentara csereltek ;) Borzalmasan csunya volt a kek es a magenta egyutt ;) Ha atfestik a kek keszuleket feherre, ugy sem lesz gyonyoru, de talan szebb, mint igy :)


kedd máj. 17, 2005 18:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Állítólag igen... A teljes brand change összes költségét a dajcsetelekom állja... És mivel nagyon **** megy a német gazdaságnak, a lapra szerelt új bútorokhoz ideküldte Szfvárra a német melósokat is, mert csak ők tudják összerakni a bútort... Kinn már nem tud munkát adni az embereinek, hát ideküldi magyarhonba, nehogy a megyar "MATÁV" dógodzzó keressen pénzt... Úgy eladták ezt az országot, hogy ehhez képest a Geréb joggal pályázhat a nagy francia becsületrendre... :(


kedd máj. 17, 2005 17:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
BrOnZ írta:
Eccerû... Létszámleépítés volt/van. Aki meg maradt és szeretne pluszban dolgozni, azt nem engedik, mert nincs túlórakeret... Van még kérdés?


Na de a szombat délelõtt az már túlóra?? :roll:
Akkor még szinte mindenhol dolgoznak...
Mert hogy ünnepnapon nem akarnak kijönni, azt még csak-csak megérteném, bár igazából azt sem, egy szolgáltatónál nem kéne hogy legyen ünnepnap, vagy akkor minek ül ott a hibabejelentõnél az ember :? .

Én régebben benzinkúton dolgoztam, és anno jártak oda vasárnap, és ünnepnap is a matávos céges autókkal a karbantartók. Hát szerencséjük van, hogy már nem ott dolgozok, mert most nem tankolnának hétvégénként :twisted:



Azt a 400-500 (!!!) piros punto van-t az én és ti havidijatokból meg a túlóradijakból meg a kirúgott emberek béréből festik át fehérre.
Nemtom autónként mennyi, de ha csak baráti 100,000 * 400-at számolok, akkor is 40 MISI.
Gratulálok MATÁV ! Ezt vajon állja a német T ?


kedd máj. 17, 2005 16:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Eccerű... Létszámleépítés volt/van. Aki meg maradt és szeretne pluszban dolgozni, azt nem engedik, mert nincs túlórakeret... Van még kérdés?


Na de a szombat délelőtt az már túlóra?? :roll:
Akkor még szinte mindenhol dolgoznak...
Mert hogy ünnepnapon nem akarnak kijönni, azt még csak-csak megérteném, bár igazából azt sem, egy szolgáltatónál nem kéne hogy legyen ünnepnap, vagy akkor minek ül ott a hibabejelentőnél az ember :? .

Én régebben benzinkúton dolgoztam, és anno jártak oda vasárnap, és ünnepnap is a matávos céges autókkal a karbantartók. Hát szerencséjük van, hogy már nem ott dolgozok, mert most nem tankolnának hétvégénként :twisted:


kedd máj. 17, 2005 13:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Trabi TM írta:
Én is, a saját érdekükben :twisted:
Na, ma délelőtt meg is csinálták... :D
Csak tudnám, hogy szombat délelőtt miért nem dolgoznak a karbantartók :roll:
Eccerű... Létszámleépítés volt/van. Aki meg maradt és szeretne pluszban dolgozni, azt nem engedik, mert nincs túlórakeret... Van még kérdés?


kedd máj. 17, 2005 13:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Én is, a saját érdekükben :twisted:


Na, ma délelőtt meg is csinálták... :D
Csak tudnám, hogy szombat délelőtt miért nem dolgoznak a karbantartók :roll:


kedd máj. 17, 2005 12:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Ezzel egyutt termeszetesen kivanom hogy minel hamarabb javuljon meg a vonalad.


Én is, a saját érdekükben :twisted:


vas. máj. 15, 2005 23:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Trabi TM írta:

Ha kedden nem jönnek ki, akkor én megyek be, azzal viszont nem járnak jól :twisted:

Az ADSL hiba az egész más miatt van, az mindenhol várható a hónap folyamán, a sávszélességduplázás miatt, de ez egy kicsit más, mert telefon sincs :? , ráadásul az egész környéken nincs :?


A sebessegduplazas nekem mar hetekkel elotte megtortent (akkor sikeresen), tehat nem fuggott ossze a hibaval. Utolag "bevallottak", hogy a keruletunkben sok helyrol jeleztek velem egyidoben ADSL hibat, megis 3 munkanapig haritgattak el a hibat.

Ezzel egyutt termeszetesen kivanom hogy minel hamarabb javuljon meg a vonalad.


vas. máj. 15, 2005 14:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Tuvok írta:
Azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha valaki elveszti? Nem engedik be?


Nagyon ki*asznának az énekessel... :)


vas. máj. 15, 2005 10:58
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Where no man has gone before...
Hozzászólás 
Úgy néz ki hogy az egész megasztár bagázs énekelni fog a T-Mobile napon a koncerten!
Tegnap a Magasztár koncerten adták nekik oda a belépéshez szükséges nyakbaakasztót. Azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha valaki elveszti? Nem engedik be?

:lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tuvok vas. máj. 15, 2005 11:04-kor.



vas. máj. 15, 2005 10:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Optimista vagy. Ugyanis szerintem kedden sem lesz.
Nekem múlt héten szombat reggel ment el (igaz csak az ADSL), és e hét szerda estére javult meg. Pedig hétfő is munkanap volt. Ezalatt 3-szor kellett otthon maradnom fél napot mert szerelőt akartak küldeni, persze egyszer sem jött. A hiba természetesen a központban volt.
Üdvözlünk a kommunikáció új korszakában!


Ha kedden nem jönnek ki, akkor én megyek be, azzal viszont nem járnak jól :twisted:

Az ADSL hiba az egész más miatt van, az mindenhol várható a hónap folyamán, a sávszélességduplázás miatt, de ez egy kicsit más, mert telefon sincs :? , ráadásul az egész környéken nincs :?


vas. máj. 15, 2005 0:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Kedvenc vezetékes szolgáltatóm, a Telekom, éppen most jelentette be, hogy miután nincs embere hétvégén a hibaelhárításra, így csak 17-én kedden lesz otthon telefonvonalam, és adsl-em :evil: :?

Azért nem semmi, hogy ezt a 21. században megteheti egy szolgáltató...

Optimista vagy. Ugyanis szerintem kedden sem lesz.
Nekem múlt héten szombat reggel ment el (igaz csak az ADSL), és e hét szerda estére javult meg. Pedig hétfő is munkanap volt. Ezalatt 3-szor kellett otthon maradnom fél napot mert szerelőt akartak küldeni, persze egyszer sem jött. A hiba természetesen a központban volt.
Üdvözlünk a kommunikáció új korszakában!


szomb. máj. 14, 2005 21:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Kedvenc vezetékes szolgáltatóm, a Telekom, éppen most jelentette be, hogy miután nincs embere hétvégén a hibaelhárításra, így csak 17-én kedden lesz otthon telefonvonalam, és adsl-em :evil: :?

Azért nem semmi, hogy ezt a 21. században megteheti egy szolgáltató...


szomb. máj. 14, 2005 15:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Where no man has gone before...
Hozzászólás 
T-Online:

Vetítés és fényjáték a Dunán

Ismerje meg a világot más nézőpontból az Internet Világnapján!
2005. május 18-án, 19-én és 20-án este, 21.15-től éjfélig vízfalas vetítést és fényjátékot mutatunk be a Dunán.
Jöjjön a Duna korzóra, és a Lánchíd és az Erzsébet híd között a pesti oldalon egyedülálló látványban lesz része a T-Online jóvoltából!
Május 18-án este ingyenes hajójáratok indulnak, hogy más szemszögből is megnézhesse Budapestet és az internet világát.
Hajók indulása: 20.30, 21.30 22.30, a Vigadó tér, az Akadémia és a Szent István park kikötőiből. (Minden helyszínről indul mindhárom időpontban hajó – amelyeken a helyek az érkezés sorrendjében foglalhatók el, mivel a helyek száma korlátozott)


szomb. máj. 14, 2005 11:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Az igazi váltás mikor következik be? Mert ha jól megnézzük, akkor mindig pl. a www.matav.hu meg a www.axelro.hu az igazi weboldaluk, ahol fenn vannak a díjcsomagok stb. A www.t-com.hu meg a www.t-online.hu oldalon csak tájékoztatószövegek vannak.

Szerk.: Ja közben meg is találtam:
"A váltás első időszaka 2005. május 2-ától június 10-ig tart. Ez alatt az idő alatt ezen az oldalon folyamatosan tájékoztatni fogjuk a váltással kapcsolatos hírekről, részletekről, fontos tudnivalókról." www.t-online.hu


szomb. máj. 14, 2005 10:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
csab2 írta:
Igen. Az elején van benne egy bicajos csávó. És úgy emlékszem frizbiznek is.
A reklám elejét nem láttam.


kedd máj. 10, 2005 11:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Melyik adón megy a "frizbis" reklám?

Nem láttam még..

Állandóan a "kockást" nyomják! :D

Nem emlékszem, hogy melyik adón nyomják, de már elég sokszor láttam.


kedd máj. 10, 2005 11:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Árpy írta:
csab2 írta:
Árpy írta:
csab2 írta:
Hali!

A reklámnak nagyon tetszik a zenéje (nem a kockásnak, hanem a másiknak). Nem tudja valaki, hogy ez milyen szám? Esetleg nincs meg valakinek?
Van másik is? Miről szól?

Arról, hogy milyen jó kommunikálni, meg a t-kkel még jobb, meg ilyenek. Ez egy olyan hangulat reklám. Frizbiznek meg bicajoznak benne, meg ehhez hasonlók. A zenéje király. Nem tudom, hogy már egy létező szám, vagy kimondottan a reklámhoz írták.
Épp most láttam. Egy kiscsaj kinyújta a nyelvét 2 kemény csávóra+kosaraznak benne, a végén, meg elszámol 5-ig egy kéz...ez az?

Igen. Az elején van benne egy bicajos csávó. És úgy emlékszem frizbiznek is.


kedd máj. 10, 2005 11:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Tóth Verára gondoltok?


kedd máj. 10, 2005 7:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
@ írta:
én egész jól elszórakozom magamon :)

Legalább valaki ;)


kedd máj. 10, 2005 5:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
én egész jól elszórakozom magamon :)


hétf. máj. 09, 2005 22:46
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
@ írta:
joanadavis írta:
Tuvok írta:
Erre a kapcsolat koncertre kíváncsi leszek. Biztos az összes T "ott" lesz.


T-vera :lol:


Most kaptam a hírt, hogy T-vera -t is bevontatják a színpadra. Erre az alkalomra egy külföldön használatos 30 tinna teherbírású mozgó járművet bérel a T-mobile, hogy elhozhassák a nézőknek T-vera -t

haha


hétf. máj. 09, 2005 22:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
joanadavis írta:
Tuvok írta:
Erre a kapcsolat koncertre kíváncsi leszek. Biztos az összes T "ott" lesz.


T-vera :lol:


Most kaptam a hírt, hogy T-vera -t is bevontatják a színpadra. Erre az alkalomra egy külföldön használatos 30 tinna teherbírású mozgó járművet bérel a T-mobile, hogy elhozhassák a nézőknek T-vera -t


hétf. máj. 09, 2005 22:30
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Tuvok írta:
Erre a kapcsolat koncertre kíváncsi leszek. Biztos az összes T "ott" lesz.


T-vera :lol:


hétf. máj. 09, 2005 18:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Where no man has gone before...
Hozzászólás 
Erre a kapcsolat koncertre kíváncsi leszek. Biztos az összes T "ott" lesz.


hétf. máj. 09, 2005 18:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
nekem nem szimpatikus, hogy most minden sz.r ilyen fura korcsrózsaszín lesz, na jó, jó, azért a korallvirág, amit osztogattak, nálam is virít :) de egyéb pozitívumot nem tok felhozni velük kapcsolatban. (még?!...nem csak még...)


hétf. máj. 09, 2005 18:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Melyik adón megy a "frizbis" reklám?

Nem láttam még..

Állandóan a "kockást" nyomják! :D


hétf. máj. 09, 2005 14:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
és a non-plus ultra, h. mozilla böngészővel semmit nem tölt be :lol: :lol: :lol:

...pedig eddig működött


hétf. máj. 09, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
csab2 írta:
Árpy írta:
csab2 írta:
Hali!

A reklámnak nagyon tetszik a zenéje (nem a kockásnak, hanem a másiknak). Nem tudja valaki, hogy ez milyen szám? Esetleg nincs meg valakinek?
Van másik is? Miről szól?

Arról, hogy milyen jó kommunikálni, meg a t-kkel még jobb, meg ilyenek. Ez egy olyan hangulat reklám. Frizbiznek meg bicajoznak benne, meg ehhez hasonlók. A zenéje király. Nem tudom, hogy már egy létező szám, vagy kimondottan a reklámhoz írták.
Épp most láttam. Egy kiscsaj kinyújta a nyelvét 2 kemény csávóra+kosaraznak benne, a végén, meg elszámol 5-ig egy kéz...ez az?


hétf. máj. 09, 2005 13:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Árpy írta:
csab2 írta:
Hali!

A reklámnak nagyon tetszik a zenéje (nem a kockásnak, hanem a másiknak). Nem tudja valaki, hogy ez milyen szám? Esetleg nincs meg valakinek?
Van másik is? Miről szól?

Arról, hogy milyen jó kommunikálni, meg a t-kkel még jobb, meg ilyenek. Ez egy olyan hangulat reklám. Frizbiznek meg bicajoznak benne, meg ehhez hasonlók. A zenéje király. Nem tudom, hogy már egy létező szám, vagy kimondottan a reklámhoz írták.


hétf. máj. 09, 2005 13:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
pl.: Artikel Preis Monatl. Kosten Löschen
Handy
Samsung SGH-D500

Entfall Bereitstellungspreis
Vertragsdauer 24 Monate

69,95 €

---

Tarif
Relax 100

Tarif ändern


---


25,00 €


hétf. máj. 09, 2005 12:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Árpy írta:
alorinc írta:
Én azt sem értem, ha ilyen jól sikerült fúzió van, akkor miért nem árulja itthon is a T azokat a készülékeket amit a nyugati piacra szán és olyan áron!
Inkább olcsóbban adja! Nyugaton többet keresnek az emberek.


Nem látok smileyt, de gondolom, h. ezt Te is csak viccnek szántad. (itthon kb. 2x az ára a kinti T-mobiloknak)


hétf. máj. 09, 2005 12:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
csab2 írta:
Hali!

A reklámnak nagyon tetszik a zenéje (nem a kockásnak, hanem a másiknak). Nem tudja valaki, hogy ez milyen szám? Esetleg nincs meg valakinek?
Van másik is? Miről szól?


hétf. máj. 09, 2005 12:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Hali!

A reklámnak nagyon tetszik a zenéje (nem a kockásnak, hanem a másiknak). Nem tudja valaki, hogy ez milyen szám? Esetleg nincs meg valakinek?


hétf. máj. 09, 2005 12:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
OFF
Nem kezelhetetlen, viszont tetulassu. Meg ha esetleg nem is latszik rajta, de a gepem prociidejenek /1.1 tua celeron/ a 80%-at a **** flashuk viszi el. Vagy tanuljanak meg rendes flash vackokat irni, vagy sziveskedjenek mellozni a flasht. Es ez igaz az flashes oldalak kb. 80%-ara, hogy tetulassu, fogja a gepet, es egy rohadt fooldal is 250 kbyte, amikor html-ben a negyedebol kijonne. /es most ne tessek nekem a broadband idejeben c. dumaval jonni, tessek megnezni a monortel meg a hungarotel adsl arait, aztan lehet beszolni :) /.
ON


hétf. máj. 09, 2005 11:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
integral írta:
Undorító ez a flash-es menü! :x Mint pl: http://www.t-online.hu/ oldalon.
Mért kell ezt a sz*rt eröltetni, ráadásul kezelhetetlen és lassú! Ezért a fosért valaki felmarkolt sokszázezer forintot.

Hogy ezen mi a kezelhetetlen... :shock:


hétf. máj. 09, 2005 9:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
http://members.a1.net/kerelyfe/tvirag.jpg
Ilyet?
Hogy mire nem képes az ember a felesége kedvéért.


Igen, ilyet. Poén volt, hogy a standnál az emberek tátott szájjal csak néztek maguk elé hogy mi ez, kolléganő meg odament és felkapott egyet :)


hétf. máj. 09, 2005 9:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
alorinc írta:
Bagyu írta:
Ami nincs, az nincs. Tenyleg nem ertem miert olyan nehez ugyfelbaratnak lenni, nem varom el, hogy mindent semmiert adjanak, de minimalisert minimalist lehetne...


Menj a TVnethez, kedves barátom végignézte Mo-i szolgáltatók teljes kínálatát, és a TVnet a legjobb amin. díj 5x00Ft, de a max. 8600Ft, ezért normális sávszélességet és korlátlan letöltést kapsz.

Kíváncsi leszek az új T csomagjaira, ha olyan jó mint a mobilos változat akkor jót tesz a versenytársaknak :lol: :lol:

Én azt sem értem, ha ilyen jól sikerült fúzió van, akkor miért nem árulja itthon is a T azokat a készülékeket amit a nyugati piacra szán és olyan áron!


Szerintem olyan nagyon ne várd, max új nevet kapnak a csomagok.

A jól sikerült fúzió pedig nem most történt, hanem jópár évvel ezelőtt.

Ha Te vmit el tudsz adni X-ért, akkor eladnád X/5-ért, csak azért mert ilyen nagyon jó fej vagy? Amíg a piac megfizeti, addig nem lesz itt változás, ezen még a jövedelmi helyzet sem változtat.


hétf. máj. 09, 2005 8:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
alorinc írta:
Én azt sem értem, ha ilyen jól sikerült fúzió van, akkor miért nem árulja itthon is a T azokat a készülékeket amit a nyugati piacra szán és olyan áron!
Inkább olcsóbban adja! Nyugaton többet keresnek az emberek.


hétf. máj. 09, 2005 8:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Ami nincs, az nincs. Tenyleg nem ertem miert olyan nehez ugyfelbaratnak lenni, nem varom el, hogy mindent semmiert adjanak, de minimalisert minimalist lehetne...


Menj a TVnethez, kedves barátom végignézte Mo-i szolgáltatók teljes kínálatát, és a TVnet a legjobb amin. díj 5x00Ft, de a max. 8600Ft, ezért normális sávszélességet és korlátlan letöltést kapsz.

Kíváncsi leszek az új T csomagjaira, ha olyan jó mint a mobilos változat akkor jót tesz a versenytársaknak :lol: :lol:

Én azt sem értem, ha ilyen jól sikerült fúzió van, akkor miért nem árulja itthon is a T azokat a készülékeket amit a nyugati piacra szán és olyan áron!


hétf. máj. 09, 2005 8:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 527 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség