Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 6:14



Hozzászólás a témához  [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Következő
Samsung D500: már nem csak szép! 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Odo írta:
Atombalu írta:
Odo írta:
Atombalu írta:

Más: Ami problémám van a telefonnal azok az alábbiak:
- mikor felébreszt reggel a telefon, nem tudom 1 gomb nyomással
bekapcsolni a telefont, mint a Nokiánál.
Thx

Ezt hogy érted?


Hát Nokiánál ébresztés után felteszi a kérdést, h bekapcsolja-e a keszuleket miutan felebresztett és az tetszett, kár h itt nincs

Olyankor PIN kódot sem kér a Nokia?


Ha beállítod, akkor nem /nem élek pin kóddal/


pén. máj. 13, 2005 9:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Atombalu írta:
Odo írta:
Atombalu írta:

Más: Ami problémám van a telefonnal azok az alábbiak:
- mikor felébreszt reggel a telefon, nem tudom 1 gomb nyomással
bekapcsolni a telefont, mint a Nokiánál.
Thx

Ezt hogy érted?


Hát Nokiánál ébresztés után felteszi a kérdést, h bekapcsolja-e a keszuleket miutan felebresztett és az tetszett, kár h itt nincs

Olyankor PIN kódot sem kér a Nokia?


pén. máj. 13, 2005 9:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás Re: segítség
kapasp írta:
Az a problémám, hogy a telefonomat visszakaptam 2 napos SAMSUNG gyári garanciás szerviz után. A készüléket nem találták hibásnak. Most az a problémám, hogy ha fényképezek, akkor a képet tökéletesen megjeleníti. Azonban ha átmegyek a letöltött képekhez és onnan vissza a fényképekhez, akkor már csak egy fekete képet jelenít meg. Nem tudja valaki, hogy ez mitől lehet. Szerintem megyek vissza ismét a Pannonhoz, hogy ismételten küldjék fel a SAMSSUNGhoz, hogy csináljanak vele végre valamit, mert ez így nem állapot. Kezdek egy kicsit kiábrándulni a telefonból!!!!

Az eddigi problémák már nem jelentkeznek?


pén. máj. 13, 2005 9:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
HOOLIGANS írta:
szapora írta:
Igen lehetséges a némítás! A készülék bal oldalán található hangosító/halkító gombot kell nyomva tartani kicsit (persze elég csak az egyiket :P ). Anno s300-am volt, azon is ugyan így működött...


Ha a hangerő gombot nyomvatartod akkor az nem elutasítja ahívást??? Nekem ez rémlik, de Én nem vagyok nagy samsungos csak engem is szekál az asszony! :D

Akksira v.ki??? Utálja ha 2 naponta tölteni kell. (igaz napi 30 percnél többet tuti nem beszél sőt, inkább 20 az a 30)

A menüben be lehet állítani hogy melyik legyen.


pén. máj. 13, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. máj. 09, 2005 12:35
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Szekszárd
Hozzászólás segítség
Az a problémám, hogy a telefonomat visszakaptam 2 napos SAMSUNG gyári garanciás szerviz után. A készüléket nem találták hibásnak. Most az a problémám, hogy ha fényképezek, akkor a képet tökéletesen megjeleníti. Azonban ha átmegyek a letöltött képekhez és onnan vissza a fényképekhez, akkor már csak egy fekete képet jelenít meg. Nem tudja valaki, hogy ez mitől lehet. Szerintem megyek vissza ismét a Pannonhoz, hogy ismételten küldjék fel a SAMSSUNGhoz, hogy csináljanak vele végre valamit, mert ez így nem állapot. Kezdek egy kicsit kiábrándulni a telefonból!!!!


pén. máj. 13, 2005 8:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
szapora írta:
Igen lehetséges a némítás! A készülék bal oldalán található hangosító/halkító gombot kell nyomva tartani kicsit (persze elég csak az egyiket :P ). Anno s300-am volt, azon is ugyan így működött...


Ha a hangerő gombot nyomvatartod akkor az nem elutasítja ahívást??? Nekem ez rémlik, de Én nem vagyok nagy samsungos csak engem is szekál az asszony! :D

Akksira v.ki??? Utálja ha 2 naponta tölteni kell. (igaz napi 30 percnél többet tuti nem beszél sőt, inkább 20 az a 30)


pén. máj. 13, 2005 5:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
-guru- írta:
Az asszony nyaggat egy D500-ért. Igaz, hogy némelyik nincs rendesen összerakva és több, mint 1 mm-es holtjátéka van?


Idővel szerintem van rá esély, h lazulhat, szerintem


csüt. máj. 12, 2005 23:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Odo írta:
Atombalu írta:

Más: Ami problémám van a telefonnal azok az alábbiak:
- mikor felébreszt reggel a telefon, nem tudom 1 gomb nyomással
bekapcsolni a telefont, mint a Nokiánál.
Thx

Ezt hogy érted?


Hát Nokiánál ébresztés után felteszi a kérdést, h bekapcsolja-e a keszuleket miutan felebresztett és az tetszett, kár h itt nincs


csüt. máj. 12, 2005 23:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Az asszony nyaggat egy D500-ért. Igaz, hogy némelyik nincs rendesen összerakva és több, mint 1 mm-es holtjátéka van?


csüt. máj. 12, 2005 20:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Igen lehetséges a némítás! A készülék bal oldalán található hangosító/halkító gombot kell nyomva tartani kicsit (persze elég csak az egyiket :P ). Anno s300-am volt, azon is ugyan így működött...


csüt. máj. 12, 2005 19:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
-guru- írta:
Ha valaki még nem ismerné (samsungosok, ne egyetek meg, csak vicc!!!):
A nem oly távoli jövõben, egy messzi-messzi galaxisban...
a júzer erre ébred Samsung D555 tip. készülékével:

Egy alkalmazás (Ébresztés) be akarja kapcsolni a telefont.
Engedélyezi? Igen/Nem

Kérem adja meg PIN kódját.

pity-pity-pity-...

A PIN érvényessége lejárt. Amennyiben folytatni kívánja a készülék üzembehelyezését, adja meg a mellékelt CD borítóján található 32 jegyû mesterjelszót, ügyelve a kis- és nagybetûkre! Így korlátozott hozzáférése lesz a telefonhoz; érvényes PIN-t mobilszolgáltatója support-oldalán kaphat, amennyiben dombornyomott hitelkártyával rendelkezik.

pity-pity-pity-...

A mesterjelszó elfogadva.
Futtatja ezt a programot: ''Ébresztés'' ? Igen/Nem

Fatal error. Végzetes hiba történt a következõ rendszerfájlban: vekker.dll
Tájékoztassa a gyártó Hot Line szolgálatát a következõ telefonszámon: 061-...-.... Tárcsázzam? Igen/Nem

A rendszer erõforrásai foglaltak. A hívás végrehajtása nem lehetséges. Zárjon be néhány alkalmazást, vagy indítsa újra az operációs rendszert a CTRL+Alt+Del billentyûkkel.
A fent nevezett mikrokapcsolók az akkumulátor alatt találhatóak.

FIGYELEM! AZ AKKUMULÁTOR ELTÁVOLÍTÁSA A KÉSZÜLÉK BEKAPCSOLT ÁLLAPOTÁBAN ADAT- ÉS GARANCIAVESZTÉST OKOZHAT!

Folytassam? Igen/Nem


:D :D :D

Szerintem poén!


Aki használja aD500-at az mondja már meg, hogy van-e olyan funkció ebben, hogy mikor hívnak akkor nem kinyomod az illeőt, hanem csak leveszed a csengés hangját. Ettől még a telefon csörög csak épp hangot nem ad. (mint a Nokiáknél hívás esetén a Némít funkció)
Na ilyen van vagy nincs?
Másik kérdés: Napi kb 20-30 perc dumával mennyi ideig bírja?

Köszi előre is!


csüt. máj. 12, 2005 17:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
-guru- írta:
Odo írta:
-guru- írta:
Ha valaki még nem ismerné (samsungosok, ne egyetek meg, csak vicc!!!):
....

Folytassam? Igen/Nem

Ebben semmi poénos nincs. De még nem is találó.


Már vártam, hogy írj, nem csalódtam a hsz-edben.

Szerintem nem nekem ment el a humorérzékem. De várom a többiek véleményét!


csüt. máj. 12, 2005 16:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Odo írta:
-guru- írta:
Ha valaki még nem ismerné (samsungosok, ne egyetek meg, csak vicc!!!):
....

Folytassam? Igen/Nem

Ebben semmi poénos nincs. De még nem is találó.


Már vártam, hogy írj, nem csalódtam a hsz-edben.


csüt. máj. 12, 2005 14:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Atombalu írta:

Más: Ami problémám van a telefonnal azok az alábbiak:
- mikor felébreszt reggel a telefon, nem tudom 1 gomb nyomással
bekapcsolni a telefont, mint a Nokiánál.
Thx

Ezt hogy érted?


csüt. máj. 12, 2005 14:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
-guru- írta:
Ha valaki még nem ismerné (samsungosok, ne egyetek meg, csak vicc!!!):
....

Folytassam? Igen/Nem

Ebben semmi poénos nincs. De még nem is találó.


csüt. máj. 12, 2005 14:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Ha valaki még nem ismerné (samsungosok, ne egyetek meg, csak vicc!!!):
A nem oly távoli jövõben, egy messzi-messzi galaxisban...
a júzer erre ébred Samsung D555 tip. készülékével:

Egy alkalmazás (Ébresztés) be akarja kapcsolni a telefont.
Engedélyezi? Igen/Nem

Kérem adja meg PIN kódját.

pity-pity-pity-...

A PIN érvényessége lejárt. Amennyiben folytatni kívánja a készülék üzembehelyezését, adja meg a mellékelt CD borítóján található 32 jegyû mesterjelszót, ügyelve a kis- és nagybetûkre! Így korlátozott hozzáférése lesz a telefonhoz; érvényes PIN-t mobilszolgáltatója support-oldalán kaphat, amennyiben dombornyomott hitelkártyával rendelkezik.

pity-pity-pity-...

A mesterjelszó elfogadva.
Futtatja ezt a programot: ''Ébresztés'' ? Igen/Nem

Fatal error. Végzetes hiba történt a következõ rendszerfájlban: vekker.dll
Tájékoztassa a gyártó Hot Line szolgálatát a következõ telefonszámon: 061-...-.... Tárcsázzam? Igen/Nem

A rendszer erõforrásai foglaltak. A hívás végrehajtása nem lehetséges. Zárjon be néhány alkalmazást, vagy indítsa újra az operációs rendszert a CTRL+Alt+Del billentyûkkel.
A fent nevezett mikrokapcsolók az akkumulátor alatt találhatóak.

FIGYELEM! AZ AKKUMULÁTOR ELTÁVOLÍTÁSA A KÉSZÜLÉK BEKAPCSOLT ÁLLAPOTÁBAN ADAT- ÉS GARANCIAVESZTÉST OKOZHAT!

Folytassam? Igen/Nem


csüt. máj. 12, 2005 13:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Sparks írta:
Hát srácok! Legalább megéledt a topic :lol:
De az előbb kimentem ide a szikrázó napsütésbe és kipróbáltam mi látszik. Nos én lehet, hogy Jedi lovag vagyok és látom a láthatatlant, de tökéletesen olvasható a kijelzője. Ha a nap rásüt akkor meg háttérvilágítás nélkül is virít, ha oldalról süt rá akkor meg még 4-es szinten is látható. Remeg? Ha sokat iszom és dohányzom na meg esetleg szét is drogozom magam akkor elkezd remegni rendesen, de nem csak a kijelzője :lol: Ha meg dzsuvás kézzel összefogdosom az elejét akkor valóban rosszul látszik minden.
De ez meddő vita, aki Nokia fan annak sosem fog tetszeni ez a telefon de nem is értem, hogy minek jön ide szitkozódni az, akinek esze ágában sincs ilyen telefont venni. Ez valami perverzió lehet? :roll: Nekem dög mindegy, hogy mit tud egy Symbianos telefon, nincs rá szükségem a PDA mellé a tudására. Csengőhangnak is sima telefoncsöngést használok, ami rezeg is egyben. Viszont örülök neki, hogy olyankor is tudok fényképezni vele, mikor nincs nálam a digi fényképezőm, már nagyon sokszor jól jött. Ettől függetlenül még sosem mentem olyan topicba, ahol nem voltam érdekelt és nem kezdtem a számomra nem létező telefon hiányosságait szidni. Persze emberek vagyunk, sokfélék, ettől oly szépek :D


Micsoda igaz mondatok :)

Vicc, amiket most olvasgattam és teljesen egyetértek veled.
Nekem is van D500-am és a kijelzőjére tényleg nem lehet semmi panasz még napsütésben sem, nem értem egyesek miért állítanak valótlant.
A másik, hogy "a menüje bonyolult" hát ezen röhögtem :D:D
Akinek ez bonyolult, annak kenyeret vásárolni is az :D

Más: Ami problémám van a telefonnal azok az alábbiak:
- mikor felébreszt reggel a telefon, nem tudom 1 gomb nyomással
bekapcsolni a telefont, mint a Nokiánál.
- Nekem is van a képernyő kímélő közben a képernyő közepén egy
picike vonalka, nem tudom miért. Ha valaki tudja a választ írjon. Thx

Amit még tudok mondani, hogy filmeket én is bátran nézegetek D500-on, egyszerre 2 filmet tudtam tárolni, nekem ez bőven elég. Bluetooth-szal minden probléma mentesen működik. Tehát az összes progi beleértve a Samsung oldalbelit is. Tehát pl. egyszerre tologathatok át képeket vagy bármit, nem kell egyesével. Lassuk mi van még fényképeket iszonyat szépeket készít! SMS jelzőhangnak lehetett volna többet berakni vagy megoldani, h sajátot tegyünk be. A menüje iszonyat gyors! Még nem is lattam ehhez foghatót! A rengeteg opció nagyon megkönnyíti a dolgomat. Nekem mivel nem kell okostelefon számomra ez a tökéletes mob. ( Sam-nek és Odo-nak: és D600-nál is szebb és nem kéne D600 :D ).
Na egyenlőre ennyi :)

Ui.: Amúgy Nokiás voltam, de a D500 az vmi csúcsszuper. Na mind1 :)


csüt. máj. 12, 2005 10:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 10, 2005 20:02
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Debrecen&Miskolc (Mikor hol :D)
Hozzászólás 
Nekem már korábban is szimpatikus volt a telefon, de ebben a topicban győzödtem meg arról, hogy igazából ez a nekem való telefon! Pláne azóta mióta megtudtam hogy a Vodafone nem piszkát bele +még az árán is dobott lefele! Úgy érzem amint vége a vizsgaidőszakomnak és összejön rá a pénz megyek és megveszem! Bár a baráti köröm próbát errő lebeszélni: " a samsung telefon nem jó" meg "parasztvakítás" stb. ,de engem meggyőzött a telefon és a topic !!!!!


csüt. máj. 12, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Hát srácok! Legalább megéledt a topic :lol:
De az előbb kimentem ide a szikrázó napsütésbe és kipróbáltam mi látszik. Nos én lehet, hogy Jedi lovag vagyok és látom a láthatatlant, de tökéletesen olvasható a kijelzője. Ha a nap rásüt akkor meg háttérvilágítás nélkül is virít, ha oldalról süt rá akkor meg még 4-es szinten is látható. Remeg? Ha sokat iszom és dohányzom na meg esetleg szét is drogozom magam akkor elkezd remegni rendesen, de nem csak a kijelzője :lol: Ha meg dzsuvás kézzel összefogdosom az elejét akkor valóban rosszul látszik minden.
De ez meddő vita, aki Nokia fan annak sosem fog tetszeni ez a telefon de nem is értem, hogy minek jön ide szitkozódni az, akinek esze ágában sincs ilyen telefont venni. Ez valami perverzió lehet? :roll: Nekem dög mindegy, hogy mit tud egy Symbianos telefon, nincs rá szükségem a PDA mellé a tudására. Csengőhangnak is sima telefoncsöngést használok, ami rezeg is egyben. Viszont örülök neki, hogy olyankor is tudok fényképezni vele, mikor nincs nálam a digi fényképezőm, már nagyon sokszor jól jött. Ettől függetlenül még sosem mentem olyan topicba, ahol nem voltam érdekelt és nem kezdtem a számomra nem létező telefon hiányosságait szidni. Persze emberek vagyunk, sokfélék, ettől oly szépek :D


csüt. máj. 12, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: idegösszeomlás széle
Hozzászólás 
Játéktesztelés


szer. máj. 11, 2005 12:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
semmi lényeg. szerkeszteni akartam de magamat idéztem :P


szer. máj. 11, 2005 12:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kispósi írta:
hopp. :( sry

:?:


szer. máj. 11, 2005 12:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
hopp. :( sry


szer. máj. 11, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Odo írta:
Kispósi írta:
Hát igen a Siemens az Siemens.

Már nem sokáig :wink:.


Az enyém (S65) az marad ;)


szer. máj. 11, 2005 11:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
A telefonok tudásán is bizonyos fokig felesleges vitatkozni, mert mindenkinek más a fontos egy telefonban.

Ez esetben végképp nem értem a hozzászólásod.


szer. máj. 11, 2005 11:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kispósi írta:

De csak azért mert a Siemensbe jössz! :P

OFF
Mert a Siemens tényleg nagyon lecsúszott. És ott sem a tudást szidom, bár van amelyiknél azt is lehet (SF65).


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo szer. máj. 11, 2005 11:00-kor.



szer. máj. 11, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Odo írta:
szilaj alias nokya írta:
Darth Smoke írta:
...

Egyetértek veled.

Odo, én meg a D500-at nem tartom telefonnak;vagy symbian,vagy semmi...
(ami nálam telefon: Nokia N-GAGE/N-GAGE QD/3650/3660/6600/6630/6670/6680/6681/6682/7610/N70/N90/N91)

Ja, a szamszung okostelói elég hátul lesznek,vagyis 7650 szintű oprendszerrel jönnek ki(+egy kis theme-es cicoma...)

Ha vagy symbian, vagy semmi akkor minek jöttél ide szidni a D500-at? Én se lépegetek át a 6630/3230 topicokba, hogy utálom a symbianos nokijákat.

Meglátjuk.


De csak azért mert a Siemensbe jössz! :P


szer. máj. 11, 2005 10:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kispósi írta:
Hát igen a Siemens az Siemens.

Már nem sokáig :wink:.


szer. máj. 11, 2005 10:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
Az meg, hogy az MP3-lejátszó a háttérben is fusson, egy annyira bonyolult probléma volt, hogy a tisztelt koreai mérnökök több hónapi megfeszített küzdelem után feladták.
(by Darth Smoke)



Hát ez LOL :lol: Kép
Az én régi SL45i-mre volt egy patch ami ezt megoldotta. Pedig azt nem egy nagy céges csávó írta!

Hát igen a Siemens az Siemens. Ez meg Samsung :P


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kispósi szer. máj. 11, 2005 11:45-kor.



szer. máj. 11, 2005 10:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Nekem 2 eve van Nokia 3650-em, cool dolog az S60, de nem hasznalom az okos funkcioit, s saja meg mindegyik S60 telefon hatalmas es nehez.

A menujerol annyit, hogy mivel en minden nap hasznalom nem nagyon tudom minositeni (jonak azert eleg nagy elfogultsaggal lehet csak nevezni), de a baratnom, aki 5 eve Nokia-s semmit nem lel benne.

Ez szerintem olyan mint a 3650 kor alaku billentyuzete. Mindenki mindennek lehordja, en meg csak hasznalom, s semmi gondom nincs vele.

Jelenleg meg vivodok a D500/E720/6230i kozt. 6230i-vel csupan az a bajom, hogy en randanak talalom, de ettol meg mint telo majdnem teljesen okes (ha Samsung-tol at lehetne venni a nagy szammal valo tarcsazast).


szer. máj. 11, 2005 10:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 10, 2005 20:02
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Debrecen&Miskolc (Mikor hol :D)
Hozzászólás 
Nekem csak egy álltalános megállapításom lenne, melyet főként a baráti körömből szűrtem le! Azok a barátaim akik nokia készülékkel rendelkeznek többnyire bonyolultnak tartják pl. a samsung menüjét! Igaz nem volt alkalmam hosszabban tanulmányozni a D500 menüjét, tehát itt csak rövid benyomásról tudok nyilatkozni, de nekem abban a 10-20 percben amíg a telót (D500) nézegettem az alapján és azt tudom mmondani hogy a menüje logikusan van felépítve! Hangsúlyoznám hogy ez csak az én személyes benyomásom....


szer. máj. 11, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Odo írta:
szilaj alias nokya írta:
Ez szubjektív...

Ha megnézzük az alakját, mindjárt nem az.

Ez igaz, de ilyen kialakítással az egész telefont könnyebb irányítani,kézreesik...(pl. SMS)

Neked D500 van?

Nem, nincs D500-am.


szer. máj. 11, 2005 9:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Bonyolult?
Aki azt mondja az inkább ne mondjon semmit! :!:

Erre most mondjam azt, hogy az, aki a Series 60-ra azt mondja, hogy bonyolult, az ne mondjon semmit :?:
Nem mondom. Tanuld meg tiszteletben tartani mások véleményét, ha azt szeretnéd, hogy a Tiédet is tiszteletben tartsuk. A bonyolultság szubjektív fogalom: neki a Samsung bonyolult, neked a Symbian. Ízlések és pofonok. A telefonok tudásán is bizonyos fokig felesleges vitatkozni, mert mindenkinek más a fontos egy telefonban.
Amúgy kérdezem én: ha a Samsung véletlenül tényleg kijön a D720-as Symbian Series 60 telefonnal, annak is bonyolultnak fogod találni a menüjét? :wink:

(by Darth Smoke)


szer. máj. 11, 2005 9:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Ez már sérti a szememet!
Van is okom a megcáfolásra mert én olyan szerencsés helyzetben vagyok hogy majdnem bármilyen telot kipróbálhatok..

Tehát! K700, Myx7, V600, E398, Gx20,Gx30,és még sorolhatnám hogy mind olvashatatlan a erős napsütésben..

D500 kijelzője nem kicsi..

Samsung is gyárt symbian telefont: D720 az lesz...

3 Napja volt a kezembe a Nokia 6630 hosszabb ideig! És nekem bonyolult volt a menü!

Itt is mondom még egyszer hogy a eddigi telok közül a d500-nak van a leglogikusabb menüje..

Bonyolult?
Aki azt mondja az inkább ne mondjon semmit! :!:


szer. máj. 11, 2005 7:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Odo írta:
szilaj alias nokya írta:
Ez szubjektív...

Ha megnézzük az alakját, mindjárt nem az.

Ez igaz, de ilyen kialakítással az egész telefont könnyebb irányítani,kézreesik...(pl. SMS)

Neked D500 van?


szer. máj. 11, 2005 0:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Ez szubjektív...

Ha megnézzük az alakját, mindjárt nem az.


szer. máj. 11, 2005 0:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Ez szubjektív...


szer. máj. 11, 2005 0:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Odo írta:
A másik gyenge pont az N-Gage, azt főleg nem kellett volna felhozni.

Ezt hogy érted?

Mert telefonnak csak másodlagos. Elsősorban egy játékgép.


szer. máj. 11, 2005 0:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Odo írta:
A másik gyenge pont az N-Gage, azt főleg nem kellett volna felhozni.

Ezt hogy érted?


szer. máj. 11, 2005 0:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
"ami játéktelefonnak készült."
Erre válaszoltam, hogy nemcsak játéktelefon...


szer. máj. 11, 2005 0:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Odo írta:
szilaj alias nokya írta:
Nappal jobban olvasható a 4096 szinű kijelző, és rosszabb minőségű filmek lejátszásánál nem lesz pixeles(simább kép)

Nem a színek miatt nem olvasható, vagy nem olvasható szikrázó napsütésben egy teló.
Házimozi telón? Amikor egy barátom megkért, hogy tegyek fel a 6600-ás telójára filmeket, kicsit kiakadtam. Nekem eszembe nem jutna azon nézni.
Egyébként ez meg inkább a kijelző felbontásától függ nem?


A legtöbb filmet telefonon nézem, utazás közben...
...ha a videó kis felbontású, akkor hiába van 320x240 kijelződ, az pixeles lesz...,és ez zavaróbb mint egy 176x208-as kijelzőn...

Igazad van, nem a színtől függ, hanem a típusától(gyártási technológiától)...

Én nem mocskolódni jöttem ide, de ti erőszakoltátok ki belőlem. Én leírtam hogy mit láttam/tapasztaltam, ti meg szépen okoskodtatok...

Mit, hogy eddig nem láttam még vibráló Samsungot? Gondolom az nem volt jó. S erre mindjárt előálltál az okostelók tudásával, amit szóba nem hoztam. Természetes, hogy nem állhat ki D500 egy Symbian oprendszeres modellel.
A másik gyenge pont az N-Gage, azt főleg nem kellett volna felhozni.


szer. máj. 11, 2005 0:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Odo írta:
szilaj alias nokya írta:
Nappal jobban olvasható a 4096 szinű kijelző, és rosszabb minőségű filmek lejátszásánál nem lesz pixeles(simább kép)

Nem a színek miatt nem olvasható, vagy nem olvasható szikrázó napsütésben egy teló.
Házimozi telón? Amikor egy barátom megkért, hogy tegyek fel a 6600-ás telójára filmeket, kicsit kiakadtam. Nekem eszembe nem jutna azon nézni.
Egyébként ez meg inkább a kijelző felbontásától függ nem?


A legtöbb filmet telefonon nézem, utazás közben...
...ha a videó kis felbontású, akkor hiába van 320x240 kijelződ, az pixeles lesz...,és ez zavaróbb mint egy 176x208-as kijelzőn...

Igazad van, nem a színtől függ, hanem a típusától(gyártási technológiától)...

Én nem mocskolódni jöttem ide. Én leírtam hogy mit láttam/tapasztaltam, ti meg szépen okoskodtatok...

...a tényeket én nem nevezném szidásnak...


szer. máj. 11, 2005 0:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Nappal jobban olvasható a 4096 szinű kijelző, és rosszabb minőségű filmek lejátszásánál nem lesz pixeles(simább kép)

Nem a színek miatt nem olvasható, vagy nem olvasható szikrázó napsütésben egy teló.
Házimozi telón? Amikor egy barátom megkért, hogy tegyek fel a 6600-ás telójára filmeket, kicsit kiakadtam. Nekem eszembe nem jutna azon nézni.
Egyébként ez meg inkább a kijelző felbontásától függ, nem?


szer. máj. 11, 2005 0:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Darth Smoke írta:
...

Egyetértek veled.

Odo, én meg a D500-at nem tartom telefonnak;vagy symbian,vagy semmi...
(ami nálam telefon: Nokia N-GAGE/N-GAGE QD/3650/3660/6600/6630/6670/6680/6681/6682/7610/N70/N90/N91)

Ja, a szamszung okostelói elég hátul lesznek,vagyis 7650 szintű oprendszerrel jönnek ki(+egy kis theme-es cicoma...)

Ha vagy symbian, vagy semmi akkor minek jöttél ide szidni a D500-at? Én se lépegetek át a 6630/3230 topicokba, hogy utálom a symbianos nokijákat.

Meglátjuk.


kedd máj. 10, 2005 23:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Nappal jobban olvasható a 4096 szinű kijelző, és rosszabb minőségű filmek lejátszásánál nem lesz pixeles(simább kép)


kedd máj. 10, 2005 23:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
...

Egyetértek veled.

Odo, én meg a D500-at nem tartom telefonnak;vagy symbian,vagy semmi...
(ami nálam telefon: Nokia N-GAGE/N-GAGE QD/3650/3660/6600/6630/6670/6680/6681/6682/7610/N70/N90/N91)

Ja, a szamszung okostelói elég hátul lesznek,vagyis 7650 szintű oprendszerrel jönnek ki(+egy kis theme-es cicoma...)


kedd máj. 10, 2005 23:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Eme értekezés roppant fontos és érdekes volt!
Ha valami olyat írnak, ami tényleg hiáyosság, vagy hiba - rendben.
S nagyon tetszik a D500, de sose mondtam hogy a legjobb és legokosabb telefon.
Elmondanád miben jobb a Nokia 4096-os kijelzője azt leszámítva, hogy kicsit nagyobb?

Gondolom nem zavar, hogy jönnek a Samsung okostelói. Na mindegy.


kedd máj. 10, 2005 23:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Más súlycsoportban van a két teló.

Ezen van a hangsúly!
Egyébként ebben a topicban nem szabad a D500-ra semmilyen megjegyzést tenni, mert akkor Odo és Sam Fisher kivont karddal rontanak neked...
A Samsung D500 a legszebb, legokosabb, legnagyszerűbb telefon, egészen addig, amíg ki nem jön az utódja, a D600, mert akkor azt fogják agyon magasztalni. S.F.-nek meg nem tudod megmagyarázni, hogy egy 4096 színű kijelző bizonyos szempontból lehet jobb, mert tudod nála úgy van, hogy 65000 > 4096 => a 65000 jobb.
Én teljes mértékben Symbian párti vagyok, de tudomásul kell venni, hogy vannak, akik nem. Én pl. a Siemens menüt is iszonyatnak találtam, haverom teljesen jól elvolt vele. Ez van, nem vagyunk egyformák.
Amúgy meg a D500-zal kapcsolatban sírj, mert Koreában feltalálták a Bluetooth technikát. Az FM-rádióval még nem sikerült megismerkedniük, de egyszer az is eljön. Az meg, hogy az MP3-lejátszó a háttérben is fusson, egy annyira bonyolult probléma volt, hogy a tisztelt koreai mérnökök több hónapi megfeszített küzdelem után feladták. Csakúgy mint a Symbianos okostelefont: magas nekik, mint kacsának az eperfa... Tudod, milyen bonyolult C++ kódot kell megérteniük? (Én olvastam egy Symbian-fejlesztésről szóló könyvet, és az agyam eldobtam. Ehhez képest Pocket PC-re még akár Visual Basic .NET-ben is lehet programot írni. A Symbian programozása tényleg kegyetlenül bonyolult és nehéz, ezt el kell ismernem.)

(by Darth Smoke)


kedd máj. 10, 2005 23:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Samsung menüje bonyolult és átláthatatlan... jó vicc. De hogy jött ide a két teló tudása? :shock: Szóba nem hoztam. Az N-Gage nálam nem is telókategória.


kedd máj. 10, 2005 23:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Odo írta:
N-Gage mekkora teló? Egy lapát, ami játéktelefonnak készült.

Az kétkezes telefon...
Más súlycsoportban van a két teló.
N-GAGE: Végletekig testreszabható, SYMBIAN, 1 gigáig bővíthető, kiváló zenelejátszó(ez kellett volna a 7610/6630-ba is)
D500: Jó kamera, nem bővíthető,a 80 mega kevés...,nem symbian, bonyolult menü(átláthatatlan; 3650-nél egyből vágtam mi-hol van,-első symbianos telóm...)


kedd máj. 10, 2005 23:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség