Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 4:24



Hozzászólás a témához  [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 41  Következő
Motorola V3 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
V3x:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=27312


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sam Fisher kedd júl. 19, 2005 12:27-kor.



kedd júl. 19, 2005 11:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tegnap szert tettem egy Motorola V3-ra, ami az első nem Sony Ericsson telefonom, ezért vannak kérdéseim, amiket Ti biztosan meg tudtok válaszolni.
Eddig megszoktam, hogy ha a T610-emet csendesre állítom, akkor azt semmi nem bírálja felül és szólal meg. Na most V3-on hiába van rezgőn vagy 0-n a hangerő, a játékok, hangok, videók nagyon hangosan megszólalnak. Ez elég kellemetlen. Van erre mód, hogy ezeket is le lehessen némítani, vagy legalább lehalkítani?
Nagyon fura egyébként, hogy zárt szobában este, mikor csönd van, még az 1-es hangerő is marha hangos. Ezen nyilván nem tudok változtatni, de őszintén remélem, hogy a többi hangerőre van valamilyen módon lehalkítani, mert amúgy nagyon tetszik a V3. Habár nehéz átszokni Sony Ericsson logikáról, de úgy érzem menni fog, és meg is éri.

Segítségeteket előre is köszönöm..


kedd júl. 19, 2005 11:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
Sajnos nagyon kevés róla az infó!!! Ha beírom googli keresőbe akkor is csak 12 találatot kapok. Még várni kell.


hétf. júl. 18, 2005 19:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Nem változtatja meg! :D


hétf. júl. 18, 2005 17:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:
MOTOROLA RAZR V3X


:) Ez már nem semmi! :arrow: Lehet, hogy a megrögzött Moto gyűlölők véleményét is megváltoztatja ez a teló :?: :!:


hétf. júl. 18, 2005 16:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
MOTOROLA RAZR V3X

http://mobilarena.hu/rios3_content.php?mod=10&id=14317

http://www.motorola.com/motoinfo/produc ... 95,00.html


hétf. júl. 18, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 11:26
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Ja nem 12 hete 1 hete !:))


szer. jún. 15, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 11:26
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Sziasztok én kb 12 hete vettem a westelnél minden jó rajta de nekem is bugó hangot ad halkan ha kinyitom olyan zúgás szerű halk dolog..!


szer. jún. 15, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése YIM
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Hát nem tudom. Az első V3-mat még decemberbe vettem, a másikat júniusba, azon már más SW volt. De lehet a D500 helyett veszek egyet mert nagyon szép, lehet azzal már nem lesznek lyen gondjaim!


Most direkt bezárkóztam az udvari kisszobába, :roll: tök- süket csendben nyitottam ki a telót többször is, de semmi búgás, teljes csend!! :D Imádom ezt a telót!!! 8)


hétf. jún. 13, 2005 17:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hát nem tudom. Az első V3-mat még decemberbe vettem, a másikat júniusba, azon már más SW volt. De lehet a D500 helyett veszek egyet mert nagyon szép, lehet azzal már nem lesznek lyen gondjaim!


hétf. jún. 13, 2005 16:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
vizesember írta:
Nokia8850 írta:
Zsuszi! Neked nem zúg, ha kinyitod, nekem kettő volt és mindkettő adott egy furcsa búgó hangot, ha nyitva volt, de nem beszéd közben, csak úgy!

Nem a kijelzővilágítás miatt hallod?
Az elég sok telónál jelentkezik. Bár ha nem beszélek minek tartanám a fülemhez? :wink:


Az enyém egyáltalán nem zúg, sem a kijelző világítás miatt, sem más miatt! :D

....Lehet, hogy láma kérdés! Esetleg nem sw probléma :?:


hétf. jún. 13, 2005 16:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
vizesember írta:
Nokia8850 írta:
Zsuszi! Neked nem zúg, ha kinyitod, nekem kettő volt és mindkettő adott egy furcsa búgó hangot, ha nyitva volt, de nem beszéd közben, csak úgy!

Nem a kijelzővilágítás miatt hallod?
Az elég sok telónál jelentkezik. Bár ha nem beszélek minek tartanám a fülemhez? :wink:



Az lehet, bár nekem ez még egyik telónál sem jelentkezett.


hétf. jún. 13, 2005 16:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Zsuszi! Neked nem zúg, ha kinyitod, nekem kettő volt és mindkettő adott egy furcsa búgó hangot, ha nyitva volt, de nem beszéd közben, csak úgy!

Nem a kijelzővilágítás miatt hallod?
Az elég sok telónál jelentkezik. Bár ha nem beszélek minek tartanám a fülemhez? :wink:


hétf. jún. 13, 2005 16:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Zsuszi! Neked nem zúg, ha kinyitod, nekem kettő volt és mindkettő adott egy furcsa búgó hangot, ha nyitva volt, de nem beszéd közben, csak úgy!


hétf. jún. 13, 2005 16:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:


......... :idea: biztos Neked van igazad... :wink:

A lényeg hogy ne legyen gondod a telóddal, más nem számít!


Nagyon bízom benne, hogy úgy lesz, :) azon a rossz emlékű 3310-en kívül más telókkal - Ericsson, Siemens, Samsung - soha semmi gondom nem volt! :)


vas. jún. 12, 2005 23:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:


......... :idea: biztos Neked van igazad... :wink:

A lényeg hogy ne legyen gondod a telóddal, más nem számít!


vas. jún. 12, 2005 23:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:

A Német Connect magazin nem fogja fényezni a Motorolát, azt hiszem érthető okokból.... :!:
Ami a saját tapasztalatot illeti, arról az jutott eszembe, hogy anno egyszerre vettünk a páromnak, a lányomnak és nekem Nokia 3310-est!
Az enyém többet volt szervizben mint nálam, állandóan lefagyott, :evil: beszélgetés közben kikapcsolt, míg a másik két teló 2 évig bírta minden baj nélkül és csak azért váltak meg tőle, mert újítani akartak. Tehát én kifogtam egy sz**t, de azért nem állítom, hogy a Nokia megbízhatatlan telefonokat gyárt! :wink:

Gondolom a német Connect magazinnak ilyen elven a Samsungot se kéne magasztalnia...
A személyes tapasztalat nem csak egy készülékre vonatkozik. A fehérvári té szerviz is ezen a véleményen van ráadásul.



......... :idea: biztos Neked van igazad... :wink:


vas. jún. 12, 2005 23:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:

A Német Connect magazin nem fogja fényezni a Motorolát, azt hiszem érthető okokból.... :!:
Ami a saját tapasztalatot illeti, arról az jutott eszembe, hogy anno egyszerre vettünk a páromnak, a lányomnak és nekem Nokia 3310-est!
Az enyém többet volt szervizben mint nálam, állandóan lefagyott, :evil: beszélgetés közben kikapcsolt, míg a másik két teló 2 évig bírta minden baj nélkül és csak azért váltak meg tőle, mert újítani akartak. Tehát én kifogtam egy sz**t, de azért nem állítom, hogy a Nokia megbízhatatlan telefonokat gyárt! :wink:

Gondolom a német Connect magazinnak ilyen elven a Samsungot se kéne magasztalnia...
A személyes tapasztalat nem csak egy készülékre vonatkozik. A fehérvári té szerviz is ezen a véleményen van ráadásul.


vas. jún. 12, 2005 23:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
Zsuzsi írta:
Odo írta:
... tesztek szerint is a legmegbízhatatlanabb készülékeket gyártják. Persze van kivétel.


Hol olvastál ilyet? :roll: Olyat, hogy lassúak, nem logikus a menűjük, gyenge a kamerájuk minősége....ilyesmit olvastam és hallottam, ( ami szerintem nem egészen fedi a valóságot) de, hogy megbízhatatlan készülékek lennének :?: :?: ...hát ez szerintem baromság! :twisted:...már bocs :!: :!:

Német Connect magazin. Na meg saját tapasztalat! :wink:


A Német Connect magazin nem fogja fényezni a Motorolát, azt hiszem érthető okokból.... :!:
Ami a saját tapasztalatot illeti, arról az jutott eszembe, hogy anno egyszerre vettünk a páromnak, a lányomnak és nekem Nokia 3310-est!
Az enyém többet volt szervizben mint nálam, állandóan lefagyott, :evil: beszélgetés közben kikapcsolt, míg a másik két teló 2 évig bírta minden baj nélkül és csak azért váltak meg tőle, mert újítani akartak. Tehát én kifogtam egy sz**t, de azért nem állítom, hogy a Nokia megbízhatatlan telefonokat gyárt! :wink:


vas. jún. 12, 2005 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Odo írta:
... tesztek szerint is a legmegbízhatatlanabb készülékeket gyártják. Persze van kivétel.


Hol olvastál ilyet? :roll: Olyat, hogy lassúak, nem logikus a menűjük, gyenge a kamerájuk minősége....ilyesmit olvastam és hallottam, ( ami szerintem nem egészen fedi a valóságot) de, hogy megbízhatatlan készülékek lennének :?: :?: ...hát ez szerintem baromság! :twisted:...már bocs :!: :!:

Német Connect magazin. Na meg saját tapasztalat! :wink:


szomb. jún. 11, 2005 23:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Macika írta:
Zsuzsi írta:
Macika írta:
Zsuzsi írta:
( ami szerintem nem egészen fedi a valóságot)
Pedig de.
Pedig nem teljesen! :pislog: Gondolok itt a menü állítólagos bonyolultságára, logikátlanságára, ami szerintem egyáltalán nem áll fenn!
Könyen átlátható, megszokható, :idea: még úgy is, hogy soha ez előtt nem volt Motom, hanem Nokiával és Samsunggal nyomultam! :)
A megszokhatóság az stimmel.
Az is megszokhatónak bizonyult, amikor kutatók alkottak egy 180 fokban fordítós szemüveget. A paciens agya mintegy 2 hét alatt alkalmazkodott ahhoz, hogy mi van fent és mi van lent.
Az is megszokható a Motoroláknál (ha akarja az ember), hogy (általában) fordítva van a zöld és a piros gomb (de ezt ők maguk is variálják, mert miért ne). Tudom, most az fog jönni, hogy teljesen egyénre szabható az egész menürendszer.
Akkor sem szeretem őket, bár - mint leírtam - műszakilag elismerem a Motorolát, nagyonis!


A megszokhatósággal kapcsolatos (szemüveges) hasonlatodat egy kicsit erősnek tartom. :?
A V3 esetében nem fordították meg a zöld és piros gombokat és nem jövök a testreszabhatósággal sem! Nem akarlak meggyőzni, hogy szeresd a Moto-t, miért is tenném??? :roll: :)


szomb. jún. 11, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vizesember írta:
Pedig mennyi előnyös tulajdonsága van! Csak ami az egyiknek jó, azt a másik utálja. Például mondják, hogy ez egy szétlapított V600.
Na ezt imádom benne!!! Ez legalább nem esik ki az ujjaim közül. :D
Már régóta nem telefonokon vitatkozunk, hanem multimédiás ketyerék tulajdonságain. Pedig nem tudom elképzelni, hogy valakinek pont egy ilyenen készült video hiányzik az esti szórakozásához! Amikor fillérekért 100* jobb videót vehetsz. Te sem ezzel fényképezel, hanem előhúzod a Sigmát, vagy a 602-est :wink:
Telefonálni pedig nagyon jó vele, minden hülye kontinensen műxik, és pont annyit tud, amennyit egy "telefonnak" kell.
Azért akárhonnan nézzük, a Moto, egy korszakosan nagy cég a szakmában, sokminden fűződik a nevéhez. Ezen semmiféle egyéni szimpátia nem változtat, csak legfeljebb más utat jártunk be. Te a 2210-el szerezted az első pozitív tapasztalatokat, mi pedig a 7200-es Moto-val.
Azért a 1610-em még megy, de azóta sok telóm volt, és ami a Nokiánál a 6210 után történt, az már nem volt számomra szerethető.
Úgyhogy ne bántsuk a Moto-t! :D
Az első tapasztalatomat egy 5200-es Motorolával szereztem még 1994 végén, az első saját telefonom pedig egy 7200-es Motorola volt hónapokig. A 2110i-t csak ezután vettem, közvetlenül egy GH338-as Ericsson után.


szomb. jún. 11, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Bp+20 KM
Hozzászólás 
Akkor sem szeretem őket, bár - mint leírtam - műszakilag elismerem a Motorolát, nagyonis![/quote]
Pedig mennyi előnyös tulajdonsága van! Csak ami az egyiknek jó, azt a másik utálja. Például mondják, hogy ez egy szétlapított V600.
Na ezt imádom benne!!! Ez legalább nem esik ki az ujjaim közül. :D
Már régóta nem telefonokon vitatkozunk, hanem multimédiás ketyerék tulajdonságain. Pedig nem tudom elképzelni, hogy valakinek pont egy ilyenen készült video hiányzik az esti szórakozásához! Amikor fillérekért 100* jobb videót vehetsz. Te sem ezzel fényképezel, hanem előhúzod a Sigmát, vagy a 602-est :wink:
Telefonálni pedig nagyon jó vele, minden hülye kontinensen műxik, és pont annyit tud, amennyit egy "telefonnak" kell.
Azért akárhonnan nézzük, a Moto, egy korszakosan nagy cég a szakmában, sokminden fűződik a nevéhez. Ezen semmiféle egyéni szimpátia nem változtat, csak legfeljebb más utat jártunk be. Te a 2210-el szerezted az első pozitív tapasztalatokat, mi pedig a 7200-es Moto-val.
Azért a 1610-em még megy, de azóta sok telóm volt, és ami a Nokiánál a 6210 után történt, az már nem volt számomra szerethető.
Úgyhogy ne bántsuk a Moto-t! :D


szomb. jún. 11, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Macika írta:
hogy (általában) fordítva van a zöld és a piros gomb (de ezt ők maguk is variálják, mert miért ne).
Az aktív flip ugyanúgy működik, mont minden más telóban :wink:
Kinyitod felveszi, becsukod leteszi :twisted:
Nédda, hát erre nem is gondoltam, pedig valóban! !-D


szomb. jún. 11, 2005 14:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
hogy (általában) fordítva van a zöld és a piros gomb (de ezt ők maguk is variálják, mert miért ne).


Az aktív flip ugyanúgy működik, mont minden más telóban :wink:
Kinyitod felveszi, becsukod leteszi :twisted:


szomb. jún. 11, 2005 12:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Macika írta:
Zsuzsi írta:
( ami szerintem nem egészen fedi a valóságot)
Pedig de.
Pedig nem teljesen! :pislog: Gondolok itt a menü állítólagos bonyolultságára, logikátlanságára, ami szerintem egyáltalán nem áll fenn!
Könyen átlátható, megszokható, :idea: még úgy is, hogy soha ez előtt nem volt Motom, hanem Nokiával és Samsunggal nyomultam! :)
A megszokhatóság az stimmel.
Az is megszokhatónak bizonyult, amikor kutatók alkottak egy 180 fokban fordítós szemüveget. A paciens agya mintegy 2 hét alatt alkalmazkodott ahhoz, hogy mi van fent és mi van lent.
Az is megszokható a Motoroláknál (ha akarja az ember), hogy (általában) fordítva van a zöld és a piros gomb (de ezt ők maguk is variálják, mert miért ne). Tudom, most az fog jönni, hogy teljesen egyénre szabható az egész menürendszer.
Akkor sem szeretem őket, bár - mint leírtam - műszakilag elismerem a Motorolát, nagyonis!


szomb. jún. 11, 2005 11:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Macika írta:
Zsuzsi írta:
( ami szerintem nem egészen fedi a valóságot)
Pedig de.
Pedig nem teljesen! :pislog: Gondolok itt a menü állítólagos bonyolultságára, logikátlanságára, ami szerintem egyáltalán nem áll fenn!
Könyen átlátható, megszokható, :idea: még úgy is, hogy soha ez előtt nem volt Motom, hanem Nokiával és Samsunggal nyomultam! :)


szomb. jún. 11, 2005 6:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
( ami szerintem nem egészen fedi a valóságot)
Pedig de.


szomb. jún. 11, 2005 3:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Macika írta:
Normális használat esetén mi jöhet nyomába egy Nokiának??? :lol:
.... :lol: Egy másik Nokia! Vagy mégsem??? :lol: :lol:
Eeeeesetleg... :)))


szomb. jún. 11, 2005 3:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Macika írta:
Normális használat esetén mi jöhet nyomába egy Nokiának??? :lol:


.... :lol: Egy másik Nokia! Vagy mégsem??? :lol: :lol:


pén. jún. 10, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
... tesztek szerint is a legmegbízhatatlanabb készülékeket gyártják. Persze van kivétel.


Hol olvastál ilyet? :roll: Olyat, hogy lassúak, nem logikus a menűjük, gyenge a kamerájuk minősége....ilyesmit olvastam és hallottam, ( ami szerintem nem egészen fedi a valóságot) de, hogy megbízhatatlan készülékek lennének :?: :?: ...hát ez szerintem baromság! :twisted:...már bocs :!: :!:


pén. jún. 10, 2005 21:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Csak megerősíteni tudlak, soha ilyn jól összerakott telóm nem volt mint a V600. A minap a fülem magasságából (180 cm) esett egyett a betonra (Az Astoria szálló elöttire), és pár karcon kívül semmi baja nem volt, még csak ki se kapcsolt. :)


pén. jún. 10, 2005 17:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Ilyet hol írtam???? :)))
Normális használat esetén mi jöhet nyomába egy Nokiának??? :lol:


:)


pén. jún. 10, 2005 17:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Macika írta:
Szóval én - köztudottan - nem szeretem a Motorolákat.
...
Nem tartósak a Motorolák?
Lehet.
De hogy egy hasonló integráltságú, színes kijelzős-kamerás Nokia nem támadt volna fel a 90 perces, 40 fokos vegyszeres fürdő után, az alighanem 100%.
Látom lassan csak belátod, hogy nem is olyan jók a nokiák :twisted: :)
Ilyet hol írtam???? :)))
Normális használat esetén mi jöhet nyomába egy Nokiának??? :lol:


pén. jún. 10, 2005 17:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Szóval én - köztudottan - nem szeretem a Motorolákat.
...
Nem tartósak a Motorolák?
Lehet.
De hogy egy hasonló integráltságú, színes kijelzős-kamerás Nokia nem támadt volna fel a 90 perces, 40 fokos vegyszeres fürdő után, az alighanem 100%.


Látom lassan csak belátod, hogy nem is olyan jók a nokiák :twisted: :)


pén. jún. 10, 2005 17:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Hümm, most készülök a saját hmmm... ujjamba harapni.

Szóval én - köztudottan - nem szeretem a Motorolákat.
Ennek ellenére az utóbbi időben volt szerencsém egy Moto E365-höz, ami egy egész éjszakát ázott egy patakba fordult autó kesztyűtartójában. Utána nejlonzacsiban kaptam meg, alkatrésznek. A teló a mai napig működik, persze alapos tisztító és szárító-munkálatok után.
Ugyanezt tudom elmondani egy V550-ről is, ami egyik topictársunk automata mosógépének volt a vendége egy 90 perces mosóprogramban, a nadrágzsebben pihenve. A készülék hosszas, többszöri mosogatás után gyógyult, és kifogástalanul működik továbbra is, igaz, az akkumulátora az befejezte létét ezen árnyékvilágban.

Nem tartósak a Motorolák?
Lehet.
De hogy egy hasonló integráltságú, színes kijelzős-kamerás Nokia nem támadt volna fel a 90 perces, 40 fokos vegyszeres fürdő után, az alighanem 100%.


pén. jún. 10, 2005 17:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Odo írta:
amateur2 írta:
Hello Moto!

Sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy lehet ezzel a kütyüvet videófelvételt készíteni:(
Lehet egyáltalán?
Nem lehet! Ez a Moto! :)
Ez egy FotoMotoNoVideo.


pén. jún. 10, 2005 15:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Odo írta:
amateur2 írta:
Hello Moto!

Sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy lehet ezzel a kütyüvet videófelvételt készíteni:(
Lehet egyáltalán?
Nem lehet! Ez a Moto! :)
Odo! Nem tudom, hogy miért nyilatkozol olyan lekicsinylően a Moto-ról?! :hm:

Különben sehol nincs szó arról, hogy a V3 tud videofelvételt készíteni! :idea: :)
Mert sok bajom volt a telefonjaikkal, tesztek szerint is a legmegbízhatatlanabb készülékeket gyártják. Persze van kivétel.


pén. jún. 10, 2005 15:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Odo írta:
amateur2 írta:
Hello Moto!

Sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy lehet ezzel a kütyüvet videófelvételt készíteni:(
Lehet egyáltalán?

Nem lehet! Ez a Moto! :)


Odo! Nem tudom, hogy miért nyilatkozol olyan lekicsinylően a Moto-ról?! :hm:

Különben sehol nincs szó arról, hogy a V3 tud videofelvételt készíteni! :idea: :)


pén. jún. 10, 2005 13:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
amateur2 írta:
Hello Moto!

Sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy lehet ezzel a kütyüvet videófelvételt készíteni:(
Lehet egyáltalán?

Nem lehet! Ez a Moto! :)


pén. jún. 10, 2005 10:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 47
Hozzászólás 
Hello Moto!

Sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy lehet ezzel a kütyüvet videófelvételt készíteni:(
Lehet egyáltalán?


pén. jún. 10, 2005 9:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Szia Zsuzsi! Neked mennyit bír az aksid? Nekem dúrván 2 napot, napi 10 perc beszéddel és 5-6 sms-sel. Amúgy honnan az égből lehet jó cuccokat letölteni rá a www.v525.uw címen kívül. Témákat sehol nem találtam csak a www.hellomoto.com-on de az fizetős.


Annyi használattal amit leírtál, nekem akár 6 napot is simán bír az akksi!

A letöltéssel kapcsolatosan nem tudok nyilatkozni, bár a másik fórumon vki. azt írta, hogy V600-hoz talált egy csomó cuccot, esetleg majd rákérdezek, hogy pontosan hol található!

Üdv.


vas. máj. 29, 2005 21:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Sziasztok!


MotoRazr V3-hoz létezik vmi téma szerkesztő progi???

Üdv


Piszta


szomb. máj. 28, 2005 16:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Szia Zsuzsi! Neked mennyit bír az aksid? Nekem dúrván 2 napot, napi 10 perc beszéddel és 5-6 sms-sel. Amúgy honnan az égből lehet jó cuccokat letölteni rá a www.v525.uw címen kívül. Témákat sehol nem találtam csak a www.hellomoto.com-on de az fizetős.


szomb. máj. 28, 2005 14:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Hát elnézést ha megsértettelek, eszem ágában sem volt. Amúgy már megtetszett és rájöttem, hogy meghagyom ha már vegvettem, csak a D500 így nem lesz teljesen kihasználva, na meg ugye jön a 8800....


Semmi gond! Egyáltalán nem sértettél meg! :) ....nem engem hülyéztél le! :lol:


pén. máj. 27, 2005 16:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hát elnézést ha megsértettelek, eszem ágában sem volt. Amúgy már megtetszett és rájöttem, hogy meghagyom ha már vegvettem, csak a D500 így nem lesz teljesen kihasználva, na meg ugye jön a 8800....


pén. máj. 27, 2005 15:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Tegnap volt módom egy fekete V3-at összevissza fogdosni, nagyon tetszett :) Szerintem vennék is, ha lenne hetvenezrem éppen rá, és nem várnék a K750i-re :)


pén. máj. 27, 2005 7:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
cruy írta:
Nokia8850 írta:
...Igazából egy új 8910i-t akartam a pannonról rendelni, csak ma beleugrottam a V3-ba. Ilyen hülye az ember.......

Zsuzsit vérig sértetted... :lol: :roll:


Ááááá dehogy..... :) nem vettem magamra! :P


csüt. máj. 26, 2005 23:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
...Igazából egy új 8910i-t akartam a pannonról rendelni, csak ma beleugrottam a V3-ba. Ilyen hülye az ember.......

Zsuzsit vérig sértetted... :lol: :roll:


csüt. máj. 26, 2005 22:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
csak hirtelen megtetszett, de sajna rájöttem nem kellett volna. úgyhogy lehet holnap visszaviszem a srácnak, még jó hogy haver, és visszaveszi ua áron. Igazából egy új 8910i-t akartam a pannonról rendelni, csak ma beleugrottam a V3-ba. Ilyen hülye az ember.......


csüt. máj. 26, 2005 20:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 41  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség