Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 15:24



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
1./A Díjcsökkentőt havi br. 590-re emelte
2./A Praktikum hétvégét felemelte havi br. 500-ra.
3./Erről ennyit.


szomb. júl. 09, 2005 14:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Már 4.napja próbálkozom a pannon net shop-tól rendelni,de egyszerűen lehetetlen :( Miután berakom a kiválasztott telefont a "kosár"-ba és akarnám megrendelni mindig hibát ír ki az explorer.Sajna hiába próbáltam más böngészővel más gépen állandóan hiba van.
Hívtam az ügyfélszolgálatot szerintük minden rendbe,ja persze...


szomb. júl. 09, 2005 14:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 13:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
mind3 mobilszolgáltató rohadt liberális alapokon fekszik, addig amíg ez meg nem válzozik, mind **** lesz, de ígyis a pannon a legjobb...


szomb. júl. 09, 2005 14:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
szakerto írta:
Kell küldened egy üzenetet a PIN2 szöveggel a 9000746-ra (remélem jól emlékszem) és az automata visszaválaszolja a gyári pin2, puk2 kódodat.

Vagy regeled Magad a PannOnline-ban.


szomb. júl. 09, 2005 5:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Hozzászólás 
Raven_ írta:
Pannonnál van default PIN2 kód? Nekem nem adtak.. (vagy csak nem találom?)
szerk.: Más. Elõfizusként a pannonline-on meg lehet nézni az aktuális egyenleget, vagy csak a már lezárt hónapokat?


Kell küldened egy üzenetet a PIN2 szöveggel a 9000746-ra (remélem jól emlékszem) és az automata visszaválaszolja a gyári pin2, puk2 kódodat.


pén. júl. 08, 2005 23:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Londelmor írta:
elektromos hívásrészletező


:D

Elektronikus. Nem?

elektromos hát! mé' szerinted gázzal megy? :lol:


pén. júl. 08, 2005 18:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Londelmor írta:
elektromos hívásrészletező


:D

Elektronikus. Nem?


pén. júl. 08, 2005 18:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Fogadni mernek,hogy rovidesen a Happy Hetvege opcios dijat is megemelik,tul alacsony lesz ezek utan az a 190Ft.


pén. júl. 08, 2005 18:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
meg lehet nézni. sőt, ha megrendeled (az asszem ingyenes) elektronikus hívásrészletezőt, akkor van egy olyan link, hogy "számlázatlan hívások listázása", és ott részletesen is meg tudod nézni. elég gyors a frissítése, pár perccel a hívás/sms után már fent van az összeg.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Londelmor pén. júl. 08, 2005 18:22-kor.



pén. júl. 08, 2005 17:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Pannonnál van default PIN2 kód? Nekem nem adtak.. (vagy csak nem találom?)
szerk.: Más. Előfizusként a pannonline-on meg lehet nézni az aktuális egyenleget, vagy csak a már lezárt hónapokat?


pén. júl. 08, 2005 16:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Pannon GSM írta:
Praktikum Hétvége szolgáltatás
A szolgáltatás 2005. augusztus 8-tól bruttó 500 Ft-os havi elôfizetési díj ellenében vehetô
igénybe.
A szolgáltatás igénybevételének egyéb feltételei nem változnak.


Ezúton gratulálok a Pannon GSM-nek az újabb, immáron megszokott, "ügyfélbarát" lépéshez.
Most már tényleg nem sok minden maradt, amit még el lehet bszni. :twisted:


Ha még elvennék a HSCSD-ből a HS-t... :hm:
De nem adok tippeket... :?


pén. júl. 08, 2005 15:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 16:41
Hozzászólások: 707
Hozzászólás 
Gyerekek, már rég óta mondom, hogy egy alternativa marad: VODAFONE :wink:


pén. júl. 08, 2005 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Pannon GSM írta:
Praktikum Hétvége szolgáltatás
A szolgáltatás 2005. augusztus 8-tól bruttó 500 Ft-os havi elôfizetési díj ellenében vehetô
igénybe.
A szolgáltatás igénybevételének egyéb feltételei nem változnak.


Ezúton gratulálok a Pannon GSM-nek az újabb, immáron megszokott, "ügyfélbarát" lépéshez.
Most már tényleg nem sok minden maradt, amit még el lehet bszni. :twisted:


pén. júl. 08, 2005 8:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
:)

viszont ha rákattintok a menüben az előfizetői akcióra, vagy oldalt a közlemények közt a pár nappal ezelőtti új előfizetői ajánlatra, akkor tölt egy darabig, majd behozza a kezdőlapot... (ahelyett, hogy ugye az akciós telefonok listáját mutatná)


pén. júl. 08, 2005 8:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Most már nekem is! :)


pén. júl. 08, 2005 8:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nekem betölti rendesen.

ez van benne:
Pannon GSM írta:
Praktikum Hétvége szolgáltatás
A szolgáltatás 2005. augusztus 8-tól bruttó 500 Ft-os havi elôfizetési díj ellenében vehetô
igénybe.
A szolgáltatás igénybevételének egyéb feltételei nem változnak.


pén. júl. 08, 2005 8:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Megjelent ma egy közlemény, Praktikum hétvége, pdf-ben, de tök üres az egész! :lol:


pén. júl. 08, 2005 8:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
T68m írta:
kilométerekre kilóg a lóláb, de mondom: sz.arok rá, ha mást nem zavar, akkor legyen. (vizsla1 is egyetért velem, de hát kutyabajtárs! :D )

Valóban bossznató, hogy nem engedik, hogy egy telszámot kihordozz egy előfizetésől, amikor meg a ráhordozást (csak a vodafone) engedik.


pén. júl. 01, 2005 16:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
huh valamit elszámoltam? ezt nem értem? jah hogy ha privátod van és csúcsidőben?


pén. júl. 01, 2005 14:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:
Macika írta:
nokia.6230 írta:
Utálom a pannont is de nagyon!!!! Csak olyan pre-paid csomagot lehet kapni ahol egyperces a számlázási egység!!! Tetves egy szemét banda!!! Amiket évekkel ezelõtt vettem meg (praktikum pro és classic) azokat is áttették másodpercrõl perces egységekre!!! Mocskok! Nem igaz hogy ez törvényes!!
Azt megkérdezhetem, hogy melyik az a cég, amelyik MA ad, nem percalapú csomagot? (A Vodafone sima Vitamax-on kívül, ami 66 Ft/perc mp alapon)


Hát ez az. Van több sim kártyám is de mindegyik VITAMAX ami másodperc alapú. Napközben elviselem a 66 forintot és este/hétvégén pedig a 30 forintot. Nekem ez a jó. Nem fogok 62 másodperces beszélgetésért 120 másodpercet fizetni.
Asszem a praktikum hétvégén is 36 ft és perc alapú a vitamax pedig 30 ft és másodperc alapú. Melyik a jobb? 62 mp praktikumban 72 ft viszont vitamaxban csak 31 ft.


bocsi, de a 62 másodpercért 320Ft-ot lehet fizetni - a pannonnál! :D


pén. júl. 01, 2005 14:39
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
Macika írta:
nokia.6230 írta:
Utálom a pannont is de nagyon!!!! Csak olyan pre-paid csomagot lehet kapni ahol egyperces a számlázási egység!!! Tetves egy szemét banda!!! Amiket évekkel ezelőtt vettem meg (praktikum pro és classic) azokat is áttették másodpercről perces egységekre!!! Mocskok! Nem igaz hogy ez törvényes!!
Azt megkérdezhetem, hogy melyik az a cég, amelyik MA ad, nem percalapú csomagot? (A Vodafone sima Vitamax-on kívül, ami 66 Ft/perc mp alapon)


Hát ez az. Van több sim kártyám is de mindegyik VITAMAX ami másodperc alapú. Napközben elviselem a 66 forintot és este/hétvégén pedig a 30 forintot. Nekem ez a jó. Nem fogok 62 másodperces beszélgetésért 120 másodpercet fizetni. Asszem a praktikum hétvégén is 36 ft és perc alapú a vitamax pedig 30 ft és másodperc alapú. Melyik a jobb? 62 mp praktikumban 72 ft viszont vitamaxban csak 31 ft. De nem is ez a legbosszantóbb hanem az hogy amit annak idején másodperces számlázással vettem (pro) azt áttették félpercesre majd egypercesre. Ez a felháborító!


pén. júl. 01, 2005 14:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Viszont ez azt is jelenti, ha van egy 4 éve pihenő Praktikumod, és átviszed előfizetésbe, majd használod mondjuk 6k átlagofgyasztással egy évig (v. 13 hónapig), akkor a partnerprogramban 5 év és átlag 5 k feletti fogyasztás mellett kapsz 10ezer kedvezményt és egy évvel is vehetsz készüléket.

Ami azért nem rossz... és mellesleg a régi vagy újabb előfizus számot át lehet irányítani ingyér a volt praktikumra...

GPRS trükköt ide írjak vagy dicsérőbe? (Hgyan lesz 500 mega 5050 forintból...)


pén. júl. 01, 2005 14:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
T68m írta:
felesleges tovább flémelni, mert elég marginális kérdés. Társaságunk esetében jól megszívta a pannon, most pedig ezt megpróbálja másokon leverni.

rohamkocka írta:
Kunci írta:

Már csak azért is nevetséges az a telefonszámhoz való kötődés, hiszen létezik a számcsere intézménye is. Nos, akkor hogyan kötödhet bármi is telefonszámhoz???


Számcsere esetén a régi szám tulajdonságait örökli az új szám. Erre te, mint tulajdonos megkéred és felhatalmazod a szolgáltatót.



csak ezt gondold végig! Ha lehetőségem van lecserélni a hűség alatt lévő számot (amiről te azt mondtad, hogy "régi szám tulajdonságait örökli az új szám..."), akkor ezután (vagy ezzel egyidőben), miért is nem vihetem a régi számom máshova? (Ja, mert akkor nem tudnak szívatni a szolgáltatók?)

kilométerekre kilóg a lóláb, de mondom: sz.arok rá, ha mást nem zavar, akkor legyen. (vizsla1 is egyetért velem, de hát kutyabajtárs! :D )


Kedves Kutya, én flame-eltem, csak logikusan végiggondolva,, ezen következtetésekre jutottam.
Az, hogy a régi számot (pl 123467-ről 2345671-re váltás után) az 1234657-et miért nem vihetem el, arról fogalmam sincs. :?: :pislog:


pén. júl. 01, 2005 13:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
felesleges tovább flémelni, mert elég marginális kérdés. Társaságunk esetében jól megszívta a pannon, most pedig ezt megpróbálja másokon leverni.

rohamkocka írta:
Kunci írta:

Már csak azért is nevetséges az a telefonszámhoz való kötõdés, hiszen létezik a számcsere intézménye is. Nos, akkor hogyan kötödhet bármi is telefonszámhoz???


Számcsere esetén a régi szám tulajdonságait örökli az új szám. Erre te, mint tulajdonos megkéred és felhatalmazod a szolgáltatót.



csak ezt gondold végig! Ha lehetőségem van lecserélni a hűség alatt lévő számot (amiről te azt mondtad, hogy "régi szám tulajdonságait örökli az új szám..."), akkor ezután (vagy ezzel egyidőben), miért is nem vihetem a régi számom máshova? (Ja, mert akkor nem tudnak szívatni a szolgáltatók?)

kilométerekre kilóg a lóláb, de mondom: sz.arok rá, ha mást nem zavar, akkor legyen. (vizsla1 is egyetért velem, de hát kutyabajtárs! :D )


pén. júl. 01, 2005 13:10
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
Kunci írta:

ez persze egyatlán nincs így. Ha kedvezményes telóval vette, akkor szerinted a személy kapta a kedvezményt vagy a telefonszám? Nyilvánvaló, hogy a személy, tehát tőle kéne elvárni a hűséget.


Kedvezményt a személy kapta a telefonszámon keresztül . Hiszen azért kapja a kedvezményt, hogy azt a szolgáltató a percdíjon visszaszedje. Tehát ha kapok egy kedvezményes X hálózatos Y telefont 1234567 számmal, akkor azt azért kapom, hogy azt használjam, és ne az X hálózatos Z telefont 7654321 számmal. Tehát ily' módon tel. számhoz kötődik.

Kunci írta:

Már csak azért is nevetséges az a telefonszámhoz való kötődés, hiszen létezik a számcsere intézménye is. Nos, akkor hogyan kötödhet bármi is telefonszámhoz???


Számcsere esetén a régi szám tulajdonságait örökli az új szám. Erre te, mint tulajdonos megkéred és felhatalmazod a szolgáltatót.

Kunci írta:

És pont ez a visszataszító abban, hogy hűségnél nem engedik a számot cibálni, pedig a hűség nem a számhoz tartozik.


Nem visszataszító, természetes. Minek adjon neked a szolgáltató X hálózatos Y telefont 1234567 számmal, ha te fél éven belül elviszed? Hiszen onnantól Y telefon 1234567 számmal W hálózatnak termel. De te attól nyugodtan mehetsz egy másik szolgáltatóhoz.


pén. júl. 01, 2005 12:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
rohamkocka írta:
Zozo írta:
Kunci írta:
Egyre jobb :( Fõleg a kiemelt rész.

Csak én érzem, hogy az egészbe semmi kivetnivalót nem találok?


Végül is: komplett elõfizetést vesz át, nem egy telefonszámot. Hiszen az elõfizetéssel járó kötelezettség nem személyhez, hanem telefonszámhoz kötõdik. Ez gyorsít egy esetleges bírósági ügyet.


ez persze egyatlán nincs így. Ha kedvezményes telóval vette, akkor szerinted a személy kapta a kedvezményt vagy a telefonszám? Nyilvánvaló, hogy a személy, tehát tőle kéne elvárni a hűséget.

Már csak azért is nevetséges az a telefonszámhoz való kötődés, hiszen létezik a számcsere intézménye is. Nos, akkor hogyan kötödhet bármi is telefonszámhoz???

És pont ez a visszataszító abban, hogy hűségnél nem engedik a számot cibálni, pedig a hűség nem a számhoz tartozik.


pén. júl. 01, 2005 12:39
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
Zozo írta:
Kunci írta:
Egyre jobb :( Főleg a kiemelt rész.

Csak én érzem, hogy az egészbe semmi kivetnivalót nem találok?


Végül is: komplett előfizetést vesz át, nem egy telefonszámot. Hiszen az előfizetéssel járó kötelezettség nem személyhez, hanem telefonszámhoz kötődik. Ez gyorsít egy esetleges bírósági ügyet.


pén. júl. 01, 2005 12:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:
Utálom a pannont is de nagyon!!!! Csak olyan pre-paid csomagot lehet kapni ahol egyperces a számlázási egység!!! Tetves egy szemét banda!!! Amiket évekkel ezelőtt vettem meg (praktikum pro és classic) azokat is áttették másodpercről perces egységekre!!! Mocskok! Nem igaz hogy ez törvényes!!
Azt megkérdezhetem, hogy melyik az a cég, amelyik MA ad, nem percalapú csomagot? (A Vodafone sima Vitamax-on kívül, ami 66 Ft/perc mp alapon)


pén. júl. 01, 2005 12:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
Utálom a pannont is de nagyon!!!! Csak olyan pre-paid csomagot lehet kapni ahol egyperces a számlázási egység!!! Tetves egy szemét banda!!! Amiket évekkel ezelőtt vettem meg (praktikum pro és classic) azokat is áttették másodpercről perces egységekre!!! Mocskok! Nem igaz hogy ez törvényes!!


pén. júl. 01, 2005 12:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Tehát a lényeg, hogy a Pannon is kér előleget?


pén. júl. 01, 2005 5:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nekem csak az tűnt fel, hogy a kiemelt rész egy-az-egyben vodafone ÁSZF ctrl+c ctrl+v.

Ugyanakkor az elején lévő info alapján ezentúl nem akadályozhatja meg a számhordozást 30 napon belül, átírás után.


pén. júl. 01, 2005 3:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
Kunci írta:
Egyre jobb :( Főleg a kiemelt rész.

Csak én érzem, hogy az egészbe semmi kivetnivalót nem találok?


pén. júl. 01, 2005 0:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kunci írta:
Egyre jobb :( Fõleg a kiemelt rész.

A Pannon GSM Rt. tájékoztatja Tisztelt Elôfizetôit, hogy az Általános
Szerzôdési Feltételek 4.2. pontjában foglalt rendelkezésekre tekintettel az
Igénybevételi díjat utólag fizetô (számlás), illetve az Igénybevételi díjat
elôre fizetô (kártyás) szolgáltatásokra vonatkozó Általános Szerzôdési
Feltételek 2005. augusztus 1-jétôl az alábbiak szerint módosulnak:

Nem minôsül új Elôfizetôi Szerzôdés megkötésének:
...
• az elôfizetô személyének megváltoztatása (átírás),



nem akarom eltúlozni szerény személyemet, illetve Társaságunkat, de ez a kis apró, mondhatni jelentéktelen változtatás miattunk került be az ÁSzF-be. (eheheh, aki nem érti, olvasson vissza!)

Jelentéktelennek tűnő, de valójában ÓRIÁSI különbség. Értsd, az jelenti, hogy minden kötelezettség átszáll az új tulajra akkor is, ha az nincs explicit deklarálva. Magyarul, ha van egy érvényben lévő hűségszerződés (vagy más, efféle ****), de erről az új tulajt "elfelejtik" tájékoztatni, akkor is érvényes lesz ez ránézve.

(És ha ebből kára származik, azaz a pgsm számonkéri rajta a hűséget, akkor ezt ő köteles teljesíteni a pgsm fele, majd egy külön procedurával, pgsmtől függetlenül, behajthatja attól, akitől az előfizetéseket átvette)

Tanul ez a pgsm, tanul. Minden rúgásból ért valamit! :D :D :D


csüt. jún. 30, 2005 22:33
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Egyre jobb :( Főleg a kiemelt rész.

A Pannon GSM Rt. tájékoztatja Tisztelt Elôfizetôit, hogy az Általános
Szerzôdési Feltételek 4.2. pontjában foglalt rendelkezésekre tekintettel az
Igénybevételi díjat utólag fizetô (számlás), illetve az Igénybevételi díjat
elôre fizetô (kártyás) szolgáltatásokra vonatkozó Általános Szerzôdési
Feltételek 2005. augusztus 1-jétôl az alábbiak szerint módosulnak:

Nem minôsül új Elôfizetôi Szerzôdés megkötésének:
• az áttérés számlás elôfizetésrôl kártyás elôfizetésre,
• az áttérés kártyás elôfizetésrôl számlás elôfizetésre,
• az elôfizetô személyének megváltoztatása (átírás),
• a tarifacsomag-váltás, illetve
• az Elôfizetôi Szerzôdés egyéb módosítása.

A T-Com Belföldi Tudakozó (198) hívásának kapcsolási díja minden
tarifacsomag esetén nettó 96 forint (bruttó 120 forint). Percdíj nem
kerül kiszámlázásra.

A 345/2004. Kormányrendeletben foglaltak értelmében a Szolgáltató
által közzétett Általános Szerzôdési Feltételek 2005. augusztus 1-jei
hatállyal az alábbiakkal egészül ki:

Az Általános Szerzôdési Feltételek 6. számú mellékletében
meghatározásra kerülnek a különbözô szolgáltatások minôségét
jellemzô mutatók és azok minimálisan megfelelô, valamint
a Szolgáltató által vállalt értékei. Ezzel egyidejûleg a minôségi
mutatókra vonatkozó rendelkezések az Általános Szerzôdési Feltételek
6.2. pontjából átkerülnek a 6. számú mellékletbe.

A Szolgáltató általi szüneteltetéssel kapcsolatos rendelkezések az
alábbiak szerint módosulnak:

A Szolgáltató az Elôfizetôi Szerzôdés megkötése elôtt és annak hatálya
alatt bármikor jogosult az Elôfizetô által szerzôdéskötéskor megadott
személyes adatokat, illetve az Elôfizetô fizetôképességét akár
harmadik személyek igénybevétele útján vizsgálni, és az Elôfizetôtôl
ehhez szükséges információkat, illetôleg ezt igazoló okmányokat kérni
(továbbiakban: vizsgálat).
A Szolgáltató vizsgálatának eredménye alapján, a Szolgáltató
jogosult a Szolgáltatás igénybevételét vagyoni biztosíték (pl.: óvadék,
bankgarancia, kezesség, elôleg, átírás stb., együttesen a továbbiakban:
biztosíték) adásához kötni. Amennyiben az Elôfizetô a Szolgáltató
felszólítása ellenére sem teljesíti a biztosíték adását, úgy a Szolgáltató
a szolgáltatást az Eht. 136. § (4) bekezdése alapján szünetelteti.
Kivételt képez ez alól, amikor az Elôfizetô saját elhatározásából
a Szolgáltatás igénybevétele elôtt a Szolgáltató által meghatározott
összeget elôlegként a Szolgáltatónál befizeti. Ebben az esetben az
Elôfizetô a Szolgáltatást az elôleg mértékéig veheti igénybe.


A Szolgáltatás szüneteltetése (Kártyás elôfizetés esetén)
Az Igénybevételi díjat elôre fizetô szolgáltatás esetén az Elôfizetô,
amennyiben SIM-kártyáját elveszíti, vagy tôle azt ellopják, köteles azt
a Szolgáltató által fenntartott személyes ügyfélszolgálaton bejelenti.
Amennyiben a szolgáltatást tovább kívánja használni, a mindenkori
Díjszabásban meghatározott SIM-kártya pótlásának díját megfizetve
kérheti a SIM-kártya pótlását. Egyéb esetben a Szolgáltató nem tudja
biztosítani a szolgáltatáshoz való hozzáférést.
Igénybevételi díjat elôre fizetô szolgáltatás esetén a szolgáltatás
felfüggesztését – a szolgáltatás jellegére tekintettel – az Elôfizetô nem
kezdeményezheti.

A módosított Általános Szerzôdési Feltételek teljes szövege a
Pannon GSM Rt. bemutatótermeiben és internetes honlapján
(www.pannongsm.hu) 2005. június 30-tól az Elôfizetôk
rendelkezésére áll.
Amennyiben Tisztelt Elôfizetôink a jelen módosítást nem kívánják
elfogadni, úgy az elektronikus hírközlésrôl szóló 2003. évi C. törvény
132. § (4) és (5) bekezdéseiben meghatározott jogokkal élhetnek.
A Díjszabás-módosítás elfogadásának minôsül, ha az Elôfizetô ráutaló
magatartásával a szolgáltatást továbbra is igénybe veszi.


csüt. jún. 30, 2005 20:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
mostmár nekem is :oops: de egész nap nem ment, a pop3 eléréssel együtt (mail.pannongsm.hu), csak mire beírom ide mindig megcsinálják :)


vas. jún. 26, 2005 15:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Londelmor írta:
nektek sem működik a pannon honlapja? (se a mobil posta levelező, se semmi más)
De.


vas. jún. 26, 2005 15:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nektek sem működik a pannon honlapja? (se a mobil posta levelező, se semmi más)


vas. jún. 26, 2005 15:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Na jó, akkor ide is beszúrom, hátha reagál rá valaki...

Azért teszem, mert amikor hülyézni és fikázni kellett engem, akkor ezt sokan megtették. Amikor meg kiderül, hogy tényleg nekem volt igazam, akkor teljesen kussban mindenki:

T UMTS lefedettség MOST:
Kép

Pannon UMTS lefedettség 2005 DECEMBER VÉGE:

Kép

Elég egyértelmű a különbség.

Ezért nem kell alaptalanul lehülyézni a másikat... Mert esetleg előfordulhat, hogy neki van igaza, még akkor is, ha az amit ír, nem egyezik azzal, amit mások szeretnének.


pén. jún. 24, 2005 22:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
TheDaemon írta:
Mi az a ROTFL?


ROTFL= Rolling On The Floor Laughing ( A padlón fetreng(ek) a nevetéstől (röhögéstől).)


pén. jún. 24, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
Mi az a ROTFL?


pén. jún. 24, 2005 15:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Sverige írta:
grafikus írta:
"Korábbi Pannon Mobil Posta és Internet Mail előfizetők
Azon előfizetőink, akik június 28-án Pannon Mobil Posta, illetve Internet Mail előfizetéssel rendelkeznek, automatikusan előfizetőivé válnak új, összevont szolgáltatásunknak is. Számukra a jövőben havonta 100 db SMS-értesítés fogadását ingyenesen biztosítjuk."...

Ez a változás/összevonás 2004. június 28-án lépett életbe!!! :wink:


Magyarul felejtsd el az ingyenes sms-értesítőt...
Más:
Egyszerűen vérlázító, a www.pgsm.hu oldalon olvasható "Új roaming tarifarendszer a Pannon GSM számlás ügyfeleinek" című írás. Főleg az ilyenek tetszenek: "nagymértékben", "nagy sikerrel", "hasonló jelentőségű lépés", "áttekinthető és kiszámítható", "legkedvezőbb hívási díjakat kínáló", stb...
Ha ezt a főnököm olvassa, nem fogja érteni, miért lesz mostantól 10-300%-al drágább neki külföldön telefonálnia és sms-t küldenie, mint eddig volt.


pén. jún. 24, 2005 14:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
Ezek a pannon hírek nagyon jók!
"Dezső a Pannon GSM ajánlatát választotta!
...
Az érdeklődők nyereményjátékokon is részt vehetnek, megtekinthetik a Unique zenekar koncertjét, mindenekelőtt pedig a Pannon GSM-mel együtt segíthetik kiszabadítani az üvegkalitkába zárt, mobil multimédia-szolgáltatásokat követelő bloggert, Dezsőt, aki az elmúlt napokban a kalitka.freeblog.hu webcímen tartotta a kapcsolatot a külvilággal. Az akció főszereplője Dezső, mindenki számára nyitott kalikájában üldögélve ma különösen nagy érdeklődést tapasztalhatott: a Pannon GSM egyik versenytársa is megpróbálta rávenni őt arra, hogy vegye igénybe szolgáltatásait, de Dezső a Pannon GSM egyértelműen kedvezőbb és gazdagabb szélessávú ajánlatát fogadta el"


pén. jún. 24, 2005 14:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
TheDaemon írta:
Friss hír: "A Pannon GSM vezérigazgatóját a montenegrói ProMonte igazgatóságába is beválasztották"
Hurrá!!!

Részvétem a montenegróiaknak! :wink:


pén. jún. 24, 2005 14:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
Friss hír: "A Pannon GSM vezérigazgatóját a montenegrói ProMonte igazgatóságába is beválasztották"
Hurrá!!!


pén. jún. 24, 2005 14:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Oóóóó.Azért köszi.A többit majd a márkaüzletben.:)


pén. jún. 24, 2005 13:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
grafikus írta:
"Korábbi Pannon Mobil Posta és Internet Mail előfizetők
Azon előfizetőink, akik június 28-án Pannon Mobil Posta, illetve Internet Mail előfizetéssel rendelkeznek, automatikusan előfizetőivé válnak új, összevont szolgáltatásunknak is. Számukra a jövőben havonta 100 db SMS-értesítés fogadását ingyenesen biztosítjuk."...

Ez a változás/összevonás 2004. június 28-án lépett életbe!!! :wink:


pén. jún. 24, 2005 13:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Landsmann írta:
Al Bundy írta:
Landsmann írta:
Hát én is megnéztem. Nem igazán értem egyesek felháborodását. Igaz, én egy hívásirányból néztem, történetesen egy romániai roaming hívást. Tavaly októberben egy 20 másodperces haza telefonálás 452 Ft-ba került. Most ugyanez 280 Ft. Akkor hol itt a bibi? Ja, hogy egyes országok magasabb zónába kerültek? De van amelyik alacsonyabba. Románia eddig a 3-asban volt, most az 1-esben.


Csak nézd meg egy kicsit pl. a T roaming táblázatát. Romániában valamilyen érthetetlen okból kib*szott magasak a Mo.-ra irányuló percdíjak. Szóval, pont rossz volt a példa, csak nézegesd meg a többi (a magyarok számára általában úti cél) országok szolgáltatóinak ezen percdíjait, hát sajnos a nagy többségénél rosszabbul jársz az új rendszerrel. És akkor még az SMS-ről, MMS-ről még nem is beszéltünk. (Pl. nézd meg a romániai SMS árakat, ha már ezt hoztad fel példának!)


Nem értzem, hogy kerül ide a T-Mobile roaming tarifája. Senki sem hasonlította össze a Pannonnal. Én azt hoztam elő, hogy mennyi volt korábban és mennyi lett most. És ez olcsóbb lett, lényegesen. Mondjuk tény, hogy valamiért a romániai roaming a többi szomszédos és távolabbi országokhoz képest is jóval drágább volt.


Úgy kerül ide, hogy a T romaing tarifái kisebb különbségekkel megegyeztek a Pannon régi tarifáival. Csak azt már ugye nem lehet megtalálni.


És ez most pozitív vagy negatív T-Mobile -ra nézve?


pén. jún. 24, 2005 12:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Erre tud nekem valaki válaszolni?Nem vagyok nagyon otthon a pgsm-nél.Eddig.

"Korábbi Pannon Mobil Posta és Internet Mail előfizetők
Azon előfizetőink, akik június 28-án Pannon Mobil Posta, illetve Internet Mail előfizetéssel rendelkeznek, automatikusan előfizetőivé válnak új, összevont szolgáltatásunknak is. Számukra a jövőben havonta 100 db SMS-értesítés fogadását ingyenesen biztosítjuk."

Mi is a különbség a mobil posta és az Intenrnet mail között.Ha 27.-én hétfőn kötök szerződést,akkor melyiket kell aktiváltatnom,hogy az SMS értesítő ingyen legyen?


pén. jún. 24, 2005 12:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Al Bundy írta:
Landsmann írta:
Hát én is megnéztem. Nem igazán értem egyesek felháborodását. Igaz, én egy hívásirányból néztem, történetesen egy romániai roaming hívást. Tavaly októberben egy 20 másodperces haza telefonálás 452 Ft-ba került. Most ugyanez 280 Ft. Akkor hol itt a bibi? Ja, hogy egyes országok magasabb zónába kerültek? De van amelyik alacsonyabba. Románia eddig a 3-asban volt, most az 1-esben.


Csak nézd meg egy kicsit pl. a T roaming táblázatát. Romániában valamilyen érthetetlen okból kib*szott magasak a Mo.-ra irányuló percdíjak. Szóval, pont rossz volt a példa, csak nézegesd meg a többi (a magyarok számára általában úti cél) országok szolgáltatóinak ezen percdíjait, hát sajnos a nagy többségénél rosszabbul jársz az új rendszerrel. És akkor még az SMS-ről, MMS-ről még nem is beszéltünk. (Pl. nézd meg a romániai SMS árakat, ha már ezt hoztad fel példának!)


Nem értzem, hogy kerül ide a T-Mobile roaming tarifája. Senki sem hasonlította össze a Pannonnal. Én azt hoztam elő, hogy mennyi volt korábban és mennyi lett most. És ez olcsóbb lett, lényegesen. Mondjuk tény, hogy valamiért a romániai roaming a többi szomszédos és távolabbi országokhoz képest is jóval drágább volt.


Úgy kerül ide, hogy a T romaing tarifái kisebb különbségekkel megegyeztek a Pannon régi tarifáival. Csak azt már ugye nem lehet megtalálni.


szer. jún. 22, 2005 23:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Landsmann írta:
Hát én is megnéztem. Nem igazán értem egyesek felháborodását. Igaz, én egy hívásirányból néztem, történetesen egy romániai roaming hívást. Tavaly októberben egy 20 másodperces haza telefonálás 452 Ft-ba került. Most ugyanez 280 Ft. Akkor hol itt a bibi? Ja, hogy egyes országok magasabb zónába kerültek? De van amelyik alacsonyabba. Románia eddig a 3-asban volt, most az 1-esben.


Csak nézd meg egy kicsit pl. a T roaming táblázatát. Romániában valamilyen érthetetlen okból kib*szott magasak a Mo.-ra irányuló percdíjak. Szóval, pont rossz volt a példa, csak nézegesd meg a többi (a magyarok számára általában úti cél) országok szolgáltatóinak ezen percdíjait, hát sajnos a nagy többségénél rosszabbul jársz az új rendszerrel. És akkor még az SMS-ről, MMS-ről még nem is beszéltünk. (Pl. nézd meg a romániai SMS árakat, ha már ezt hoztad fel példának!)


Nem értzem, hogy kerül ide a T-Mobile roaming tarifája. Senki sem hasonlította össze a Pannonnal. Én azt hoztam elő, hogy mennyi volt korábban és mennyi lett most. És ez olcsóbb lett, lényegesen. Mondjuk tény, hogy valamiért a romániai roaming a többi szomszédos és távolabbi országokhoz képest is jóval drágább volt.


szer. jún. 22, 2005 20:23
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség