Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 12, 2024 21:23



Hozzászólás a témához  [ 527 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Magyar Telekom 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Én is kiröhögtem egy ilyen kék telefont magenta kagylóval :D

Hát nem kicsit ronda...


csüt. jún. 16, 2005 12:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Az ex matávos fülkék roppant design-osak a magenta színű kagylókkal! :P

Tegnap láttam egy-kettőt Pécsen!


csüt. jún. 16, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
EFi írta:
Hát ja, de lehetne azzal villogni, hogy minket érdemes vezetékesről is hívni, mert az is olcsó saját hálós hívás, sejhaj. Szóval ez egy olyan pluszpont lehetne, amit a másik kettő biztos nem tud überelni, mert a tesó (T-com) őket meg megvágja jól.


Látom nem ismered sem a T-com-ot, sem a GVH-t...


szer. jún. 15, 2005 23:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
T68m írta:
EFi írta:
Arról nem kéne szólni a T-Com-nak és a T-Mobilenak, hogy most már egyforma színűek, s nem lenne hátrányos, ha nem kvázi ugyanannyiért (ugyanolyan drágán) lehetne hívogatni a T-Mobile-t T-Comról, mint a Pannont, meg a Vodafone-t. Mert jelenleg úgy néz ki, hogy a T-Mobile házon belül ugyanannyira vágja meg a T-Com-ot (hívásvégződtetési díj, vagy mifene), mint a többiek, mi meg frankón kifizetjük.


naiv vagy! a lényeg, hogy te kifizeted, s az befolyik a trének!

(Ha kevesebbre vágná meg, akkor te jól járnál, de a nagy T-estvér nem!)


Hát ja, de lehetne azzal villogni, hogy minket érdemes vezetékesről is hívni, mert az is olcsó saját hálós hívás, sejhaj. Szóval ez egy olyan pluszpont lehetne, amit a másik kettő biztos nem tud überelni, mert a tesó (T-com) őket meg megvágja jól.


szer. jún. 15, 2005 20:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
EFi írta:
Arról nem kéne szólni a T-Com-nak és a T-Mobilenak, hogy most már egyforma színûek, s nem lenne hátrányos, ha nem kvázi ugyanannyiért (ugyanolyan drágán) lehetne hívogatni a T-Mobile-t T-Comról, mint a Pannont, meg a Vodafone-t. Mert jelenleg úgy néz ki, hogy a T-Mobile házon belül ugyanannyira vágja meg a T-Com-ot (hívásvégzõdtetési díj, vagy mifene), mint a többiek, mi meg frankón kifizetjük.


naiv vagy! a lényeg, hogy te kifizeted, s az befolyik a trének!

(Ha kevesebbre vágná meg, akkor te jól járnál, de a nagy T-estvér nem!)


szer. jún. 15, 2005 12:14
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Arról nem kéne szólni a T-Com-nak és a T-Mobilenak, hogy most már egyforma színűek, s nem lenne hátrányos, ha nem kvázi ugyanannyiért (ugyanolyan drágán) lehetne hívogatni a T-Mobile-t T-Comról, mint a Pannont, meg a Vodafone-t. Mert jelenleg úgy néz ki, hogy a T-Mobile házon belül ugyanannyira vágja meg a T-Com-ot (hívásvégződtetési díj, vagy mifene), mint a többiek, mi meg frankón kifizetjük.


szer. jún. 15, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kunci írta:
milestone írta:
A Favorit nem percalapú??
Elsõ olvasatra jól hangzik, de ugyanoda lyukadunk ki, mint a mobil tarifacsomagok esetén: mp. vs. perc alapú számlázás.
Mellesleg a percdíjakról sem olvasni még, legalábbis én még nem találkoztam velük.


Az ügyfélszolgálat szerint a percdíjak megegyeznek a jelenlegi Teleperc csomag percdíjaival, annyi kivétellel, hogy ugye perc alapú a számlázás és délután 4-kor vége a csúcsidõnek. Plusz ugye a csúcsidõn kívüli ingyenes hívások.


igen, percalapú. Mivel az ingyenduma 16-tól másnap reggel 10-ig tart, ezért a percalap csak a 10-16-ig terjedő időszakban érdekes. Mobilt meg úgyis mobilról hívok.


kedd jún. 07, 2005 14:52
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
milestone írta:
A Favorit nem percalapú??
Első olvasatra jól hangzik, de ugyanoda lyukadunk ki, mint a mobil tarifacsomagok esetén: mp. vs. perc alapú számlázás.
Mellesleg a percdíjakról sem olvasni még, legalábbis én még nem találkoztam velük.


Az ügyfélszolgálat szerint a percdíjak megegyeznek a jelenlegi Teleperc csomag percdíjaival, annyi kivétellel, hogy ugye perc alapú a számlázás és délután 4-kor vége a csúcsidőnek. Plusz ugye a csúcsidőn kívüli ingyenes hívások.


kedd jún. 07, 2005 14:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
A Favorit nem percalapú??
Első olvasatra jól hangzik, de ugyanoda lyukadunk ki, mint a mobil tarifacsomagok esetén: mp. vs. perc alapú számlázás.
Mellesleg a percdíjakról sem olvasni még, legalábbis én még nem találkoztam velük.


kedd jún. 07, 2005 14:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kunci írta:
Ha tényleg ez lesz, csütörtökön veszek egyet, szerintem ennyi pénzt megér. írok majd beszámolót, hogy milyen, de túl nagy csodákat azért nem várok. Nagyon hallgatnak errõl a vezetékes MMS dologról, még a telefon specifikációi közül is "kifelejtették", hogy MMS képes és kamerás, szóval nem tudom, hogy mi lesz itt. (ha egyáltalán lehet hinni egy T-Pont-os ügyintézõ szavának, szóval rémhíreket sem szeretnék terjeszteni)

Rozso írta:
Vezetékes MMS meg kamerás "vezetékes" telefon ?!?!?!?!


akkor vegyél, ha egyúttal favoritos leszel! Én legalábbis ezt olvastam ki a közleményből.

Mellesleg én váltok csevegő+xl-ről favoritra, a készüléket pedig meggondolom. Azért mégis 21 ropi, míg 8-ért már kapható vezetéknélküli.


kedd jún. 07, 2005 11:07
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Ha tényleg ez lesz, csütörtökön veszek egyet, szerintem ennyi pénzt megér. írok majd beszámolót, hogy milyen, de túl nagy csodákat azért nem várok. Nagyon hallgatnak erről a vezetékes MMS dologról, még a telefon specifikációi közül is "kifelejtették", hogy MMS képes és kamerás, szóval nem tudom, hogy mi lesz itt. (ha egyáltalán lehet hinni egy T-Pont-os ügyintéző szavának, szóval rémhíreket sem szeretnék terjeszteni)

Rozso írta:
Vezetékes MMS meg kamerás "vezetékes" telefon ?!?!?!?!


kedd jún. 07, 2005 8:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Vezetékes MMS meg kamerás "vezetékes" telefon ?!?!?!?!


kedd jún. 07, 2005 7:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Tegnap jártam egy Matáv Pontban (akarom mondani T-Pontban), mivel eléggé felkeltette az érdeklődésemet ez a Sinus készülék. Az ügyintéző sajnos még túl sokat nem árulhatott el, mivel csütörtöktől indul az akció, de véletlenül elszólta magát, hogy nagy dobás lesz. A T-Com ugyanis csütörtöktől vezeti be a vezetékes MMS szolgáltatást, és ez a Sinus 711M valójában már kamerás dect telefon lesz, színes kijelzővel, stb.

Megerősíteni az infót sajnos nem tudom, de mindenesetre jól hangzik. Kíváncsi leszek mi lesz itt csütörtökön.

Mindenesetre a készülék jól néz ki :) Kamatmentes részletre lehet majd megvásárolni 14 x 1499 Ft-os áron.

Kép


kedd jún. 07, 2005 6:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
http://www.sajtoszoba.matav.hu/process? ... ce&id=2764

Napi 18 óra ingyen beszélgetés a T-Com új Favorit díjcsomagjaival

Budapest, 2005. június 06.

A T-Com június 9-től új, átalánydíjas díjcsomagokat vezet be. Hétköznap akár napi 18 órán át, hétvégénként pedig egész nap ingyen lehet telefonálni a Favorit díjcsomaggal hálózaton belül, helyi és helyközi I-es hívásirányokba. A Favorit Plusszal ugyanebben az időszakban valamennyi T-Com-szám ingyen hívható. Az új díjcsomagok előfizetői akciós áron vagy akár 0 forint kezdőrészlet mellett, kamatmentes részletfizetéssel vásárolhatják meg a T-Com újgenerációs Sinus telefonkészülékeit.

A T-Com (korábban a Matáv Vezetékes Szolgáltatások Üzletága) arra törekszik, hogy ügyfelei számára egyre vonzóbb ajánlatokat kínáljon, ezért június 9-től új átalánydíjas díjcsomagokat vezet be Favorit és Favorit Plusz néven. Az új díjcsomagokkal hétköznap délután 16.00 órától másnap délelőtt 10.00 óráig, hétvégénként pedig egész nap ingyen lehet telefonálni. A kedvezmény a Favorit díjcsomaggal a hálózaton belüli helyi és helyközi I-es hívásirányokban vehető igénybe, míg a Favorit Plusz díjcsomaggal minden T-Com-szám hívása esetén. A díjcsomagok a hétköznap 10.00 és 16.00 óra közötti időszakban, valamint az egyéb hívásirányokban is igen kedvező percdíjakat kínálnak. A telefonálásra biztosított kedvezményeken túl a díjcsomagok tartalmaznak 3 óra ingyenes internetelérést is a T-Com Nyílt internet szolgáltatása révén. Továbbá a Favorit, illetve a Favorit Plusz díjcsomagokat választó ügyfelek akciós áron vagy akár 0 forint kezdőrészlet mellett, kamatmentes részletfizetéssel is megvásárolhatják a T-Com újgenerációs, zsinór nélküli Sinus telefonkészülékeit.

A Favorit díjcsomag havidíja 4.290 Ft, a Favorit Plusz havidíja 4.990 Ft (ez tartalmazza a telefonvonal havi előfizetési díját is). A díjcsomagok által biztosított ingyenesség a beszélgetések 60. percéig (a beszélgetés megszakításával a díjmentes időszak újrakezdődik), illetve havi 100 óra erejéig érvényes. A kedvezményes időszakon és a kedvezményes hívásirányokon kívüli beszélgetések díját a T-Com percalapon számlázza ki.

A T-Com újgenerációs Sinus készülékeiről (Sinus 711K és 711M)

A készülékek dekoratív külsővel és számos praktikus funkcióval rendelkeznek:
- Megvilágított, színes kijelző
- Grafikus főmenü
- Telefonkönyv (max. 200 bejegyzés)
- Hívószámkijelzés
- Dátum- és időkijelzés
- Hívásidőtartam kijelzése
- Magyar nyelvű menü
- SMS-küldés és -fogadás
- Naptár/óra/ébresztőóra
- Kihangosítás
- BabyPhone/helyiségfigyelő funkció
- Walkie-Talkie üzemmód két kézibeszélő között
- T-gomb, mely segítségével a magyar nyelvű menüből egy gombnyomással érhetők el a következő szolgáltatások: Telefonos ügyfélszolgálat (1212), Tudakozó Plusz (197), Belföldi tudakozó (198), Segélyhívó (112)
- 6 kézibeszélőig bővíthető
- Hanghívás funkció (csak Sinus 711 M)
- SMS-értesítés küldése nem fogadott hívásokról (csak Sinus 711 M)
- Polifonikus csengőhang, rezgő hívásjelzés (csak Sinus 711 M)
- Telefonkönyv átvitele és szerkesztése PC-interfészen keresztül (csak Sinus 711 M)


hétf. jún. 06, 2005 16:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Link is jó.


szomb. jún. 04, 2005 15:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
T68m írta:
Árpy írta:
szilaj alias nokya írta:
Megvan!

Curtis Mayfield - Move On Up

Legyen oly szíves, valaki küldje el nekem mailbe.
Csajomnak nagyon tetszik, örülne neki...aztán én is :D


a csajod tudja, hogy miket szoktál ide írni?
Nem, de nem vagyok én olyan rossz fiú :roll:
Akkor küldöd?


szomb. jún. 04, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Árpy írta:
szilaj alias nokya írta:
Megvan!

Curtis Mayfield - Move On Up

Legyen oly szíves, valaki küldje el nekem mailbe.
Csajomnak nagyon tetszik, örülne neki...aztán én is :D


a csajod tudja, hogy miket szoktál ide írni?


szomb. jún. 04, 2005 15:04
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Megvan!

Curtis Mayfield - Move On Up

Legyen oly szíves, valaki küldje el nekem mailbe.
Csajomnak nagyon tetszik, örülne neki...aztán én is :D


pén. jún. 03, 2005 18:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
annak idején, emléxem, online lehetett a BME hálón a Schönherzből filmet nézni.....és nem akadt soha.


szomb. máj. 28, 2005 19:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Hogy a búbánatban van neked 25 megabites internetelérésed? :shock:
Koli. És 100 megabites, de persze ezt még sose értem el, mert a gépem sebessége is számít. Mindenesetre gyorsabban tudok letölteni, mint CD-ről gépre másolni :)


szomb. máj. 28, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Rozso írta:
Le lehet. álam átlag 5perc alatt lejön 1 giga, mondjuk nem DC, hanem ftp.

Hogy a búbánatban van neked 25 megabites internetelérésed? :shock:


szomb. máj. 28, 2005 18:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
@ írta:
Nem védeni akarom a T-t (nincs is rá szüksége), de azért hiába egy kassza az egész, a brandváltó pénzt ne hozzuk összea kedvezményekkel járó pénzekkel. Inkább mindenki örüljön egy kicsit a sávszélnek (tudom, nyugaton feléért van 3* ilyen gyors, majd egyszer talán hozzánk is eljut)


Na ilyentől tudok picit morcossá válni :x :x :x 2001-ben adtam be igényem azóta kaptam annyi ígéretet hogy már a padlást meg kell lassan nagyobbítani. De semmi. Szerintem nem növelni kellen a sáv, meg nem kocsikra és egyéb ilyen marhaságokra elkölteni, hanem fejleszteni meg az ígéreteket teljesíteni....
Sokan már havi 10 alatt fizetnek a valóban széles sávért a többiek meg szívnak a jó öreg 56k-s modemmel. És akkor erre ráadás még hivatalosan eltemetik a régi 56k-s modem időszakát?
Igen ez ma magyarország. Valakinek minden a többienek meg semmi. Ami pénz van azt meg csesszük el!!! Hajrá igen... Ez kell nekünk!


pén. máj. 27, 2005 15:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
simico írta:
vizsla1 írta:
Aki pedig ADSL-t szeretne, május 31-ig még megrendelheti a 30 napos ingyen próba ADSL-t, 1 megabites, korlátlan


Nagyszerű. Akkor most, hogy "első lépésben megemelték az ADSL sebességét" itt az ideje valami jót nyújtani a trékábelnet előfizetőknek is. Kezd már kissé idegesítő lenni, hogy kétszer annyit fizetek feleakkora kapcsolatért :evil:
Mihez képest?
Mit tartalmaz a csillagos rész?


pén. máj. 27, 2005 11:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Mit hoz a jövő?

Lesz T-Kábelnél telefon Invitel és HTCC területen. A havi díj nagyon jó lesz. És itt is hálón belül ingyen van a duma.


Hehe, vajon matáv területen miért nem? :)

vizsla1 írta:
Aki pedig ADSL-t szeretne, május 31-ig még megrendelheti a 30 napos ingyen próba ADSL-t, 1 megabites, korlátlan


Nagyszerű. Akkor most, hogy "első lépésben megemelték az ADSL sebességét" itt az ideje valami jót nyújtani a trékábelnet előfizetőknek is. Kezd már kissé idegesítő lenni, hogy kétszer annyit fizetek feleakkora kapcsolatért :evil:


pén. máj. 27, 2005 8:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Idézet:
Fórum: mobil Elküldve: Kedd. Feb. 08, 2005 6:05 am Téma: Hamarosan rózsaszínben láthatjuk a világot, jönnek a T-k
Lesz a Matávnál "távszámla". Egyelőre tesztüzemben folyik február végéig


Ahogy ígértem, megjött.

Mit hoz a jövő?

Lesz T-Kábelnél telefon Invitel és HTCC területen. A havi díj nagyon jó lesz. És itt is hálón belül ingyen van a duma.

50%-kal olcsóbban lehet hívni júniustól azon országokat, ahol jelen van a "T" márka.

S ugyebár megszűnik a Teleperc értékesítése június 2-ától. Ez is sejtet 1-2 dolgot...

Akiknek céges vonaluk van, május 31-éig még megrendelhetik V8-hoz a havi 1000 perc éjjel-nappal ingyen körzeten belüli beszélgetést ISDN-re 2005 dec. 31-ig tartó hűséggel havi 5100 Ft-ért, analógra 5100 Ft-ért. Csak 1 vonalon használható fel, csak dec. 31-ig. A fel nem használt percek nem vihetők át a következő hónapra.

Aki pedig ADSL-t szeretne, május 31-ig még megrendelheti a 30 napos ingyen próba ADSL-t, 1 megabites, korlátlan

Király :-D


csüt. máj. 26, 2005 22:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Állítólag igen... A teljes brand change összes költségét a dajcsetelekom állja... És mivel nagyon **** megy a német gazdaságnak, a lapra szerelt új bútorokhoz ideküldte Szfvárra a német melósokat is, mert csak ők tudják összerakni a bútort... Kinn már nem tud munkát adni az embereinek, hát ideküldi magyarhonba, nehogy a megyar "MATÁV" dógodzzó keressen pénzt... Úgy eladták ezt az országot, hogy ehhez képest a Geréb joggal pályázhat a nagy francia becsületrendre... :(


Állítólag lehet. Ahogy a T-Mobile névváltására is mondták. Aztán elkotyogták, hogy a magyar fél állta és nem a német. Ez most se lesz másképp szinte 100%-ra veszem. Legfeljebb nem ezt mondják. Ez a marketinges kamuzós manipuláció kell a jóhírnév fenntartásához. Egyébként meg nevetséges, bárki is "fizeti" a névváltást, mert ezt mind az előfizetők pénzéből teszi, a többi blabla.
Ez is csak egy cég, aki inkább az ügyfelei ellensége, mint a sajátjáé.


vas. máj. 22, 2005 8:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
reaxol írta:
Ott van a lap alján! Igaz a TKábel és a Tsystems valóban nincs... Ha megirod nekik az 1212@t-com.hu -ra tuti, hogy ki fogják javítani!



Igen, azt láttam. De ez akkor is bántóan hiányos. Majdnem olyan mintha rálépsz pl a VW hivatalos honlapjára, csak éppen nincs link a Passat-hoz, meg a Polohoz.
Arra meg nem vagyok hajlandó, hogy mások pénzzel vastagon megfizetett munkája/kötelessége helyett én oldjak meg feladatokat ingyen. Na jó, jópárszor előfordult már :wink: De ez most nem az az eset. 8) A rózsaszín köd továbbra is tarol a T-nél.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára integral vas. máj. 22, 2005 8:15-kor.



vas. máj. 22, 2005 8:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
Ott van a lap alján! Igaz a TKábel és a Tsystems valóban nincs... Ha megirod nekik az 1212@t-com.hu -ra tuti, hogy ki fogják javítani!

integral írta:
A korábbi vesszőparipámat folytatnám:
www.t-com.hu (v. www.magyartelekom.hu) oldalon Magyar Telekom Csoport alatt - meg máshol se - nincs link az ott megnevezett t-ágazatokra!!! :shock: Kézzel pötyöghetem be pl: www.t-kabel.hu
Ezt a dilettáns ökör bandát!!! Ez felbosszantott!!! Minden kib.aszott pink, csak éppen a használni nem lehet az oldalt! :evil: :oops:


vas. máj. 22, 2005 7:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
A korábbi vesszőparipámat folytatnám:
www.t-com.hu (v. www.magyartelekom.hu) oldalon Magyar Telekom Csoport alatt - meg máshol se - nincs link az ott megnevezett t-ágazatokra!!! :shock: Kézzel pötyöghetem be pl: www.t-kabel.hu
Ezt a dilettáns ökör bandát!!! Ez felbosszantott!!! Minden kib.aszott pink, csak éppen a használni nem lehet az oldalt! :evil: :oops:


vas. máj. 22, 2005 7:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Két nap alatt hogy lehet letölteni 100gigát egy géppel? A sulimban is gyors a net, de ott is CSAK 1GB/óra a sebesség...
Le lehet. álam átlag 5perc alatt lejön 1 giga, mondjuk nem DC, hanem ftp.


szomb. máj. 21, 2005 19:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
szilaj alias nokya írta:
Csak az eredeti verziót tudtam letölteni(1970), de ez is jó...
Én WinMX-et használok(fájlmegosztó), vele már kb. 15 giga zenét tettem a magamévá...

:lol:
Az áthangszerelt verzió engem is érdekelne...


A WinMX vacak. DC-vel 3 hónap alatt 100 gigányi film... És én még kismiska vagyok a "nagyokhoz" képest. Ők ugyanezt két nap alatt megcsinálják.

OFF
Egyáltalán nem vacak a WinMX...
A DC-t nemkomázza a gépem. először csak ídőtúllépés, később már el sem indult a program...
:?

Meg a másik: 40GB-os vinyóra nemfogok összevissza töltögetni 100GB filmet, főleg hogy nincs DVD-íróm...,nekem BŐVEN jó a WinMX...

Két nap alatt hogy lehet letölteni 100gigát egy géppel? A sulimban is gyors a net, de ott is CSAK 1GB/óra a sebesség...

ON
Reklámfilmet le lehet tölteni valahol jó minőségben?


szomb. máj. 21, 2005 19:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Egyébként meg egyes díjcsomagokban mobilról olcsóbb a vezetékest hívni, mint a kék számot.


igen, erről már nyitottam egy kékszámgyalázó topicot.


szomb. máj. 21, 2005 19:09
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Egyébként meg egyes díjcsomagokban mobilról olcsóbb a vezetékest hívni, mint a kék számot.


szomb. máj. 21, 2005 18:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
A WinMX vacak. DC-vel 3 hónap alatt 100 gigányi film... És én még kismiska vagyok a "nagyokhoz" képest. Ők ugyanezt két nap alatt megcsinálják.
Ügyes vagy! Minél többet még. Hajrá... A WinMX meg csak neked vacak... Tanuljatok meg már véleményt mondani ítélet helyett...


szomb. máj. 21, 2005 18:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Köszi! Akkor írták volna a Soproni számot. Jajj!! :)


szomb. máj. 21, 2005 18:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Csak az eredeti verziót tudtam letölteni(1970), de ez is jó...
Én WinMX-et használok(fájlmegosztó), vele már kb. 15 giga zenét tettem a magamévá...

:lol:
Az áthangszerelt verzió engem is érdekelne...


A WinMX vacak. DC-vel 3 hónap alatt 100 gigányi film... És én még kismiska vagyok a "nagyokhoz" képest. Ők ugyanezt két nap alatt megcsinálják.


szomb. máj. 21, 2005 16:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
NINCS, mivel az 1212 Sopronban van. Telefonszáma:99/515-500 (ua.mint az 1212 csak fizetni kell érte)

reklamhang írta:
Ezek tényleg gyorsan reagálnak a mailre! :D

Kérdeztem, hogy at 1212-nek van-e rendes, 7 jegyű Budapesti telefonszáma, és már 20 perc múlva jött a válasz!

De sajna nincs..


szomb. máj. 21, 2005 16:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Ezek tényleg gyorsan reagálnak a mailre! :D

Kérdeztem, hogy at 1212-nek van-e rendes, 7 jegyű Budapesti telefonszáma, és már 20 perc múlva jött a válasz!

De sajna nincs..


szomb. máj. 21, 2005 10:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Csak az eredeti verziót tudtam letölteni(1970), de ez is jó...
Én WinMX-et használok(fájlmegosztó), vele már kb. 15 giga zenét tettem a magamévá...

:lol:
Az áthangszerelt verzió engem is érdekelne...


szomb. máj. 21, 2005 9:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Megvan!

Curtis Mayfield - Move On Up


Honnan lehetne leszedni? :)

Vagy ha v.kinek megvan, elküldené?
Megköszönném!


szomb. máj. 21, 2005 8:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Megvan!

Curtis Mayfield - Move On Up


pén. máj. 20, 2005 23:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
bilesaron írta:
szilaj alias nokya írta:
Tudod az előadót?


kedves szilaj!
tekerj feljebb 4 hozzászólást ott van a válaszmailben az előadó...
curtis mayfield...

Nehari, azon pont túlgörgettem az egérrel...


pén. máj. 20, 2005 23:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 14:38
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Tudod az előadót?


kedves szilaj!
tekerj feljebb 4 hozzászólást ott van a válaszmailben az előadó...
curtis mayfield...


pén. máj. 20, 2005 22:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Tudod az előadót?


pén. máj. 20, 2005 22:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. jan. 02, 2005 13:01
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Engem is érdekel, mert ettől az előadótól sok szám van...


pén. máj. 20, 2005 22:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
Nemtudja valaki, hogy mi lehet a reklámzenének a címe?
Nagyon jó! Ha valaki tudja, az legyenszíves írja meg,akár privátba is!

Köszi!
:!:


pén. máj. 20, 2005 21:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Akkor már csak be kell szerezni! :)


pén. máj. 20, 2005 13:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Mostmár ezt is tudjuk :)


pén. máj. 20, 2005 11:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
EZ IGEN!

Amikor a legutóbbi hsz-mat írtam, már előtte elküldtem egy e-mailt a Matávnak (1212@matav.hu). És már válaszoltak is!!!! Le a kalappal.

"Tisztelt Ügyfelünk!

Ügyfélszolgálatunkhoz 2005.05.19-én levelére válaszolva tájékoztatom,
hogy a Magyar Telekom Rt reklámzenéje, Curtis Mayfield-tol származik.
Az o eredeti szerzeménye alapján áthangszerelt verzió hallható a
reklámfilmben.
Továbbra is állunk szíves rendelkezésére.

Tisztelettel:
Katona Zsuzsanna
T-Com Ügyfélszolgálat"

17.41-kor küldtem az e-mailt és most nézem, hogy 19.05-kor már jött is a válasz!!!
Nem semmi!


pén. máj. 20, 2005 11:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
bilesaron írta:
Árpy írta:
csab2 írta:
bilesaron írta:
Nem tudja véletlenül valamelyikőtök hogy a Tcom reklámspotjai alatt hallható zenének ki az előadója ill mi a szám címe?

Ugyanez ügyben kutakodok én is, de sajna semmi eredmény. Eddig legalábbis. Már itt is megkérdeztem, de senkinek sem ismerős.
1230 vagy UGYFELSZOLGALAT@t-mobile.hu.


már írtam nekik ezügyben, vagyis a matavos üfsznek, de semmi válasz 2 napja......
Akkor hivd őket és ne hagyd magad lerázni.


csüt. máj. 19, 2005 18:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 527 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség