Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 14:35



Hozzászólás a témához  [ 809 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Következő
Grand Theft Auto San Andreas **sok képpel** 

Gyűjtsek-e képeket a játékról?
A szavazás kedd szept. 07, 2004 20:42-kor befejeződött.
Igen 75%  75%  [ 9 ]
Nem 25%  25%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 12

Grand Theft Auto San Andreas **sok képpel** 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sztem nem kell erölködni a csajokkal, max a rendőr özvegyével (mert akkor ad rendőrruhát, ami hasznos) a többi csajnál vagy meg lehet szerezni a cuccokat máshol is, vagy semmi szükség rá (pl mentős, versenyruha minek). Ja és a csajok nem is kellenek a 100%-os végigjátsszáshoz.


szer. júl. 06, 2005 11:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Ez komoly?
Akkor lehet előbb a többi csajjal kellene próbálkozni, nehogy azoknak meg az izom kelljen :D


szer. júl. 06, 2005 8:53
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Na épp ez a baj :) Mostantól fogyókúrára fogod magad, nem eszel semmit. Kimész a mezőre rohangálni, a folyókhoz úszkálni, és amint elfogyott a háj a bőröd alól, a szervezet nekilát az izmokat leépíteni ;)


szer. júl. 06, 2005 8:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Sy írta:
... van például asszem Badlands északkeleti részén egy, aki lövöldözik egy tetőn,...


Megtaláltam a bigét, de azt mondja nekem, hogy túlságosan ki vagyok gyúrva (steroidot reggelizek?), próbáltam hülyére enni magam, de csak összehányta magát szegény CJ :D
Mit lehet tenni?


szer. júl. 06, 2005 7:30
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Húúúú, kösziii! :)

Mrr, Stalliont merre lehet lelni? !-( Mind a három várost beautóztam érte, és sehol sem találtam :( Ja, és milyen kocsival kell keresni? Észrevettem, hogy nem mindegy, milyen verdában ülök, csak egy bizonyos típusú autók jönnek elő, ha nem cserélek kocsit magam alatt.


kedd júl. 05, 2005 15:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
A járművek azonosításához egy kis segítség:
http://free.srv.hu/g/t/gta4/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=34

Azt pedig, hogy melyiket hol érdemes keresni, ahhoz itt a segítség:
http://gta-sanandreas.com/guides/importexport/map.htm


kedd júl. 05, 2005 15:15
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Archon írta:

Egyet nem találok: Camper. Ez hogyan néz ki egyáltalán? És merre lelem? :roll:


Az a kisbuszszerű, WV márkájú asz'szem... :) Szal kisbusz...


kedd júl. 05, 2005 7:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Sentinel-t San Fierro (??? asszem ez a város neve, ahol a garázs van), Patriot-ot meg Las Venturas-ban láttam
könnyű felismerni: Hummer. :D

Egyet nem találok: Camper. Ez hogyan néz ki egyáltalán? És merre lelem? :roll:


kedd júl. 05, 2005 6:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Sy írta:
Az autógyűjtögetős küldetés de unalmas... Tudja valaki, hogy Sentinelt merre találok? :) Hát Patriotot?


Sentinelt San Fierro északi részében, és a közepe körül találhatsz. Patriotot én még egyszer sem láttam gurulni az utcákon :shock:


kedd júl. 05, 2005 6:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Az autógyűjtögetős küldetés de unalmas... Tudja valaki, hogy Sentinelt merre találok? :) Hát Patriotot?


hétf. júl. 04, 2005 23:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
DFeS írta:
Sziasztok, hátha valaki tudja...


Las Venturas-ban vagyok (a harmadik város, nem biztos, hogy ez a neve) és egy Toreno-s küldetéssel nem tudok mit kezdeni. Meg kéne venni egy birtokot Torreno-nak, az elhagyott repülőteret ami alapból 80e$ ba kerülne, de a párbeszéd szerint 1$-t kéne ajánlanom, és ha nem fogadják el akkor "meg kéne győznöm" őket, hogy jó az az ár...
Na, a bajom, hogy az egy dolog, hogy odakocsikázok, de hogyan vegyem meg a birtokot, ugyanis, nem ajánlja fel, hogy 'olcsóér megvehessem. 80e$-m meg nincs.

Most ilyenkor mit tegyek, gyüjtögetés? ugye nem...

Emlékszem erre, de itt nem kellett és nem is lehetett alkudni, sőt erre az 1 $-ra kifejezetten NEM emlékszem!
Minden esetre én ezen a ponton örültem, hogy juhéj már van 100.000$-om, erre 80.000$-ba került kapásból az elhagyott reptér!
Azt annyiért kell megvenni (legalábbis nálam annyiba került).

Nálamis.

Most jól célzok, vagy jól célzok? :)
Bullets fired 3788
Kgs of explosives used 16
Bullets that hit 3557
Ez a 2. végijátszásom, 13%-nál tartok. Hát így 2.szorra eléggé könnyen, és gyorsan megy minden küldetés.


pén. júl. 01, 2005 11:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
DFeS írta:
Sziasztok, hátha valaki tudja...


Las Venturas-ban vagyok (a harmadik város, nem biztos, hogy ez a neve) és egy Toreno-s küldetéssel nem tudok mit kezdeni. Meg kéne venni egy birtokot Torreno-nak, az elhagyott repülőteret ami alapból 80e$ ba kerülne, de a párbeszéd szerint 1$-t kéne ajánlanom, és ha nem fogadják el akkor "meg kéne győznöm" őket, hogy jó az az ár...
Na, a bajom, hogy az egy dolog, hogy odakocsikázok, de hogyan vegyem meg a birtokot, ugyanis, nem ajánlja fel, hogy 'olcsóér megvehessem. 80e$-m meg nincs.

Most ilyenkor mit tegyek, gyüjtögetés? ugye nem...

Emlékszem erre, de itt nem kellett és nem is lehetett alkudni, sőt erre az 1 $-ra kifejezetten NEM emlékszem!
Minden esetre én ezen a ponton örültem, hogy juhéj már van 100.000$-om, erre 80.000$-ba került kapásból az elhagyott reptér!
Azt annyiért kell megvenni (legalábbis nálam annyiba került).


pén. júl. 01, 2005 6:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Részlegesen visszavonom az előzőeket... a Juiced is kifagy, de mindig csak akkor, ha tesztvezetést akarok nyomni. Nem értem, mert amúgy meg stabil a gépem napokig... :hm:


csüt. jún. 30, 2005 21:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Dester írta:
Ha nem tudnak programozni, inkább ne adjanak ki egy hibás szemetet!

Valami gubanc lesz nálad, nekem normál működéstől még nem fagyott kis (csak az a taskváltás, csak az ne kéne..).


csüt. jún. 30, 2005 20:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Sziasztok, hátha valaki tudja...

Las Venturas-ban vagyok (a harmadik város, nem biztos, hogy ez a neve) és egy Toreno-s küldetéssel nem tudok mit kezdeni. Meg kéne venni egy birtokot Torreno-nak, az elhagyott repülõteret ami alapból 80e$ ba kerülne, de a párbeszéd szerint 1$-t kéne ajánlanom, és ha nem fogadják el akkor "meg kéne gyõznöm" õket, hogy jó az az ár...
Na, a bajom, hogy az egy dolog, hogy odakocsikázok, de hogyan vegyem meg a birtokot, ugyanis, nem ajánlja fel, hogy 'olcsóér megvehessem. 80e$-m meg nincs.

Most ilyenkor mit tegyek, gyüjtögetés? ugye nem...


csüt. jún. 30, 2005 18:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Namostmár letörlöm a fenébe ezt a hulladékot! Nagy nehezen megcsinálok néhány küldetést (mentési pont a környéken se), mondom elmegyek menteni. Megyek nézni a térképet, hol van legközelebb, meg is találom, és lefagy ez a ****! Most lett elegem! Ha nem tudnak programozni, inkább ne adjanak ki egy hibás szemetet!


csüt. jún. 30, 2005 17:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Archon írta:
A függőleges vezérsíkon (farok) van az oldalkormány, a szárnyakon pedig a csűrő. :) Igazából a helyes forduláshoz
mindkettőt igénybe kell venni, hogy a repülőgép ne csússzon oldalirányba, hanem szépen forduljon egy
kör mentén.


Nemigazán forduláshoz igazából csűrő, és magassági kornány is elég, oldalkormány, földön guruláskor hasznos.


csüt. jún. 30, 2005 13:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
A függőleges vezérsíkon (farok) van az oldalkormány, a szárnyakon pedig a csűrő. :) Igazából a helyes forduláshoz
mindkettőt igénybe kell venni, hogy a repülőgép ne csússzon oldalirányba, hanem szépen forduljon egy
kör mentén.


csüt. jún. 30, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Szerintem egyről beszélünk, de vitatkozni nem akarok, mert nem tudom pontosan a megnevezéseket. Én úgy tudom, hogy a farok részen lévő fuggőleges lapátot hívják csűrőnek, ami az általam említett kiosztáson van. Ami viszont biztos, hogy mindkét kormányra szükség van a gyors frodulásokhoz.
Archon írta:
Az az oldalkormány, ha jól tudom. A csűrő a nyilakra van osztva alapból. Nem kötekedés, csak pontosítsunk. :wink:


csüt. jún. 30, 2005 9:07
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
MrZed írta:
Na meg persze használni kell a csűrőkormányt is. Alapértelmezésben a Q és az E gombokra van kiosztva.


Az az oldalkormány, ha jól tudom. A csűrő a nyilakra van osztva alapból. Nem kötekedés, csak pontosítsunk. :wink:


csüt. jún. 30, 2005 8:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Diesel írta:
Menten megesz a penész. San Fieroban vagyok és csak két küldetés küzöl tudok vállasztani. Wasabi mi mi a franc a neve annak a vak japán csákónak, nah ott tudnék, de azt mondja menjek még uszni, mert nem tudok mélyre merülni. Hát mennyit uszkáljak már nem vagyok én hal. Másik meg Zero mocsok küldetése, mikor kisrepülöt kell vezeni és kb 6 célpontot kell megsemisíteni. Nah aztán ki tud akasztani. Hogy a francba lehet normálissan irányatani azt az RCs vackot???!!! :shock:


Sajnos úszkálnod kell! (Víz alatt, és amikor írja, hogy Lung Capacity Upgraded, akkor ismét próbálkozhatsz Woozie -nál).
AZ RC repülős kib.szott nehéz, azzal ne foglalkozz, ugyanis mint fentebb írtam, később lesz egy repülősulis küldetés, és ha azok után visszajössz az RC repcsishez Zero-hoz, akkor valószínűleg úgy fog sikerülni mint nekem (elsőre).
Szerintem minimális, vagy inkább semmi különbség nincs a normál és az RC repcsi vezetése között! Legalábbis nekem egyformának tűnik!


csüt. jún. 30, 2005 7:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A nagy repülő meg az RC repülő teljesen más. A nagy repcsit úgyahogy arcade-osan lehet írányítani, az RC repülőt nem.


szer. jún. 29, 2005 22:53
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Pedig nagyon egyszerű a repülők irányítása is, csak gyakorolni kell. Gyakran viszem repcsivel randira is a csajszikat, tök buli az utcákon leszállni és felszállni. Az egésznek az a lényege, hogy a kényesebb manővereknél nem árt, hogy belső nézetre kapcsolj. Na meg persze használni kell a csűrőkormányt is. Alapértelmezésben a Q és az E gombokra van kiosztva. Finomabb manővereknél nagyon jól jön, és egy komolyabb fordulást is gyorsabban meg lehet csinálni, ha ezzel rásegítesz. Megdöntöd a gépet 70 fokban, ugyanabba az irányba rányomod a ruddert, közben emeled a gép orrát, még az A-400-as is kezes bárányként reagál.


szer. jún. 29, 2005 22:47
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Én ott azt a trükköt alkalmaztam, hogy nem repkedtem, mint a hülye, össze-vissza, hanem szépen leszáltam a földre, ott gurultam, és folyamatosan nyomtam a tűz gombot :) Könnyebb így szétkapni a furgonokat, mint a levegőből.


szer. jún. 29, 2005 20:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Menten megesz a penész. San Fieroban vagyok és csak két küldetés küzöl tudok vállasztani. Wasabi mi mi a franc a neve annak a vak japán csákónak, nah ott tudnék, de azt mondja menjek még uszni, mert nem tudok mélyre merülni. Hát mennyit uszkáljak már nem vagyok én hal. Másik meg Zero mocsok küldetése, mikor kisrepülöt kell vezeni és kb 6 célpontot kell megsemisíteni. Nah aztán ki tud akasztani. Hogy a francba lehet normálissan irányatani azt az RCs vackot???!!! :shock:


szer. jún. 29, 2005 19:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
F12004 írta:
TXSuny írta:
Tökjó újrakezdtem a gémet, és még az elején átfújtam a 100 db tag-et, és a házamban ak47, molotov, TEC-9, és levágott csövű shotgun terem :) az elején ez nemrossz :)


Bocs, tényleg! Köszi!


szer. jún. 29, 2005 14:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Na, a kamionos küldetésnél, az utolsónál, amikor üldöznek a zsaruk, és el kell vinni a cuccot a világ túlsó végébe (Las Venturas), majdnem szétrobbantam a méregtől - aki ezt kitalálta, annak sose lenne szabad billentyűzetet a kezei környékére engedni.

Egyébként eddig még nem írtam, de szerintem borzalmas a játék kamerakezelése. Az hagyján, hogy amikor kiszállok egy kocsiból, akkor össze-vissza forog, és emiatt is vesztek kb egy másodpercet (lövöldözésnél igencsak zavaró), de ha egérrel elmozgatom a nekem tetsző irányba, akkor is visszarántja, grrrr !-(


kedd jún. 28, 2005 21:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
TXSuny írta:
Tökjó újrakezdtem a gémet, és még az elején átfújtam a 100 db tag-et, és a házamban ak47, molotov, TEC-9, és levágott csövű shotgun terem :) az elején ez nemrossz :)


kedd jún. 28, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A 100 graffiti átpingálása milyen plusszal jár?


kedd jún. 28, 2005 21:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Tökjó újrakezdtem a gémet, és még az elején átfújtam a 100 db tag-et, és a házamban ak47, molotov, TEC-9, és levágott csövű shotgun terem :) az elején ez nemrossz :)


kedd jún. 28, 2005 20:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nekem tegnap megfagyott a játék, reset, és nem állt fel a Windows... :pislog: Akárhányszor újraindítottam, semmi... Csökkentett mód. Elindul a Win, nézzük csak, mi indul automatikusan... Rámmosolyog a következő felirat: NV....valami.... Még jó, hogy totál uninstalláltam a régi NVidia kártyámat. Kiszedtem, meg még pár haszontalan cuccot és már nem fagy le indulásnál. Kíváncsi vagyok, a GTA fagyni fog-e továbbra is...


kedd jún. 28, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Semmi gáz, azért írtam, hogy mindenki mentse az eredeti dll-t, hátha máshol is problémát okoz az új. :wink:


kedd jún. 28, 2005 11:40
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Archon írta:
de legalább elkezdett fagyni a game... :lol:


Oh, sorry, én nem ellenőriztem le, csak megosztottam az infót :)


kedd jún. 28, 2005 11:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Ehe-ehe. Egy üveg sörért küldöm, pü pls! :lol: :lol: :lol:


kedd jún. 28, 2005 9:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Na, csak figyelgessünk, mindjárt nagyon kapós lesz az eredeti dll. :lol:


kedd jún. 28, 2005 8:43
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Sy! Amit belinkeltél dll-t a hangproblémára... Khm... Nos, felraktam, a hang maradt ugyanolyan syar, de legalább
elkezdett fagyni a game... :lol:
Visszaraktam az eredeti eax.dll-t, és nem fagy. Szal kedves gamerek, mint azt már oly sokszor elmondtuk:
backup, backup, backup! :)


kedd jún. 28, 2005 7:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sy írta:
Hmm, az szép summa. Hogyan lehet tankot zsákmányolni? Van bázis itt is?


Elérsz egy 6-os körözést, és lopsz egy tankot, vagy area69-ből kiviszed.
Én hydrával fogom kipróbálni a rendőrküldiket :twisted:


hétf. jún. 27, 2005 22:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Nem off, mert a játékról szóltam :)
De ez a kérdés, már tuti on:
Kb. hány óra a végigjátszása?


hétf. jún. 27, 2005 22:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
:gigalol: !-D !-D !-D


hétf. jún. 27, 2005 22:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Áááá, dehogy, mi most itt ilyenkor mezei felhasználók vagyunk!
Ellenkező esetben egy pű. kíséretében töröltük volna a hsz-odat, mert off-olod a topikot. :lol:

Árpy írta:
Moderátorok játéka :lol:
Ezen az oldalon eddig csak ez a hsz. felhasználóé :wink:


hétf. jún. 27, 2005 21:59
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Moderátorok játéka :lol:
Ezen az oldalon eddig csak ez a hsz. felhasználóé :wink:


hétf. jún. 27, 2005 21:41
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Hmm, az szép summa. Hogyan lehet tankot zsákmányolni? Van bázis itt is?

Más, a kisrepülős küldi jó szemét volt, direkt szivatott a gép. Az öt fuvaros szétspriccelt a szélrózsa minden irányába, fantasztikus volt a város két külön végébe eljutni (na nem is sikerült elsőre). De azért nem volt rossz, bár az RC helis nekem jobban bejött :) Még ha azt valamivel macerásabb is irányítani.


hétf. jún. 27, 2005 21:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Áhhh, ennek a rendőrös küldetésnek soha nincs vége.... Az 52. szinten meguntam, viszont itt már jól fizetnek ~120e $ szintenként. :lol:


hétf. jún. 27, 2005 17:00
Hozzászólás 
Zsoca-M5:
Emlékszem arra a repülős küldire...
Amikor mész kifele a városból, szembe a másik repülővel, akkor, még mikor nem látod, emelkedj annyival feljebb, hogy épp még majd észrevedd. Amikor megpillantod, kezdj is visszafordulni a város irányába, így kb. felette, mellette leszel valahol. Ilyenkor kihasználva a magasságból fakadó előnyeidet, a célra állva kezdj el süllyedni, így a géped is gyorsabb lesz a megszokottnál, könnyedén utoléred. A körbe belerepülni, pedig belső nézetből a legkönnyebb. A régi, motoros vadászgépekkel is valahogy így kellett támadni, csak ott arra is figyelni kellett, hogy a nap mögötted legyen... :lol:
A csajszik felszedéséhez, pedig nyitott szemmel kell közlekedni. Amelyik felett egy kék háromszög látható, annál van esélyed. Ha valami kehélye van, akkor egy frappáns beszólással a tudtodra adja, majd ezt orvosolva legközelebb újra próbálkozhatsz. Ha minden OK, akkor bemutatkozik, és mihelyt elhagytad a területet, megjelenik a lakásánál a piros szív, ahova érte mehetsz.

Sy:
Pedig tényleg nincs semmi extra a gépemmel, még a game sem gyári, mégsem szokott soha problémázni taszkváltásnál. Az outlook és a word miatt rendszeresen hátra szoktam nyomni a játékot, nem is beszélve a böngészőről és a háttérben folyó lemezírásról, a média lejátszó progikkal sem szokott összeakadni. Csak arra szoktam figyelni, hogy a váltás előtt az esc-el játékmenübe teszem a gamet. CJ pedig olyan aranyosan szokott énekelgetni, mikor visszatérek a játékhoz. :lol:


hétf. jún. 27, 2005 9:58
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Sy írta:
Nem tudom, valamit kiírt, hogy ajándékot kaptam tőle, menjek vissza az öltözőmbe, és nézzem meg, de semmit nem vettem észre (lehet, hogy csak figyelmetlen voltam)...

Ja ezt nekem is kiírta, én sem találtam (annyi van már gőzöm sincs melyiket kaphattam tőle), csak azt hittem kiírja, hogy "Denise mission completed" :lol: :lol: :lol:


hétf. jún. 27, 2005 8:29
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Amikor egy csajjal eljutsz a végéig (progress with Denise folyamatjelzője teljesen tele van), akkor mi van? Azt hittem kiír valamit, de nekem nem írt ki semmit, csak randi után ismét mutatta a folyamatjelző csíkot, hogy fullon van!
Ja és a többi csajt honnan szereztétek? Nekem van ez a Denise, meg a Krupié az egyik Casino-ból, amit egy küldi folyamán "kaptam"!


Nem tudom, valamit kiírt, hogy ajándékot kaptam tőle, menjek vissza az öltözőmbe, és nézzem meg, de semmit nem vettem észre (lehet, hogy csak figyelmetlen voltam).

Szerte-szét vannak, van például asszem Badlands északkeleti részén egy, aki lövöldözik egy tetőn, meg van San Fierro-ban is, az a város déli részén egy kis dombon, egy kereszteződés mellett edz (vagy mit csinál).

Érdekes, hogy ha nem vagy a városban, amiben a nőd van, akkor "konzerválódik" a kapcsolat a maximum értéken, de ahogy visszamész, és kicsit tökölődsz, elkezd süllyedni, ha nem foglalkozol a csajjal.


hétf. jún. 27, 2005 8:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Skacok Las Venturasban van egy küldi, amikor a Casinotulaj fejére jön pár bérgyilkos, és az a feladatom, hogy lopok egy gépet a reptérről, és eléjük kell menni és (gondolom) leszedni őket még a levegőben!
Azt érzem, hogy nem lehetetlen, de van valami jó stratégia hogy kell megcsinálni? Ugyanis eleinte ugye szembe repülök velük és amikor látom, hogy a cél elkezd közeledni akkor hirtelen megfordulok és próbálok utánuk menni, viszont semmivel, vagy éppenhogy gyorsabb vagyok mint az ő gépük, ezért ha nem a tökéletes időpontban fordulok (ami eddig nyilván még nem sikerült), akkor cseszhetem mert nem érem őket utól a városhatárig :(

Más:
Amikor egy csajjal eljutsz a végéig (progress with Denise folyamatjelzője teljesen tele van), akkor mi van? Azt hittem kiír valamit, de nekem nem írt ki semmit, csak randi után ismét mutatta a folyamatjelző csíkot, hogy fullon van!
Ja és a többi csajt honnan szereztétek? Nekem van ez a Denise, meg a Krupié az egyik Casino-ból, amit egy küldi folyamán "kaptam"!


hétf. jún. 27, 2005 8:01
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
A nyomtatás nem környezetbarát :D A telefonból meg egy mozdulat csak letörölni a már nem szükséges képet :)

Jó neked MrZed, hogy nem fagy, nekem a taskváltás kész rémálom, vajon sikerül-e visszajutni a játékba, vagy indíthatom újra a gépet...

A rendőrös küldetés hány szintes és mit ad, ha mindent megcsinálsz?


vas. jún. 26, 2005 18:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Engem meg egyre inkább idegesít, hogy nonstop kifagy ez a hulladék! 6. szinten nyomtam a mentős küldetést, tök jól ment, erre csontra fagy a gép, a hang is kiakad, minden... 3 napja ment a gép nonstop... !-(


vas. jún. 26, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Nahhh, megvan a tuti a rendőrös küldikhez: ...lopj egy tankot... !-D
Ezzel az ötös szintű körözés is inkább csak idegesítő, mintsem életveszélyes... 16. szintig bírtam, utána véletlen belecsúsztam a patakba... !'-(


vas. jún. 26, 2005 13:41
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 809 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség