Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 4:30



Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
Milyen symbian telót lenne célszerű venni?? PLZ Help 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nokia 3230.

Van róla egy rövid szösszenet a madsoft.hu-n is, de tőlem is kérdezgethetsz.. holnap délig netközelben wok, addig válaszolok, ha tudok. :wink:


csüt. jún. 30, 2005 19:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hello! Lehet hogy hülyeséget mondok, de azért gondolom, hogy symbianos telót kellene venni, mert elegem van az állandó cserélgetésekből és talán egy ilyen telót nem unnék meg túl hamar! (tényleg nem nagyképűségből mondom). Nem vagyok egy programozó alkat, tehát nem akarok minden szirszart rátenni. A pénzem meg lenne egy drágább is, de nem szeretnék 100000 FT-t kiadni rá. Ergo a 6600 jönne szóba, vagy a 6260, csak sajnos egyikbe sincs EDGE, szeptembertől pedig nem lesz UPC-m és így kénytelen leszek mobillal netezni, és hát így az EDGE nem jönne rosszul.


csüt. jún. 30, 2005 19:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A mai palettáról nem cserélnék 6600-ra. Viszont 6630-ra igen.
A procik közti sebességkülönbség sajnos nagyon is érezhető (104 vs. 220)

A 6680 még túl drága és nagyon sok Symbianos programot nem tud futtatni a 18bites kijelzője miatt :(


csüt. jún. 30, 2005 18:13
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
Huhh... hát a kérdés jó, bár azonnal meg is válaszoltad magadnak...

...olyat, amilyenre pénzed van. Mert ahogy olvasom, neked az ára számít, nem a tudása. :D
De azért pár dolog, amire érdemes oda figyelni egy symbian telónál. Ugye alapból telepíthetsz rá progikat, szép, skinezhető, stb.. ez eddig rendben van.. de van pár tipus aminek pl. pont ezek miatt hamar kiderültek a korláti is. Tulajdonképpen a telefon szolgáltatásain kivül a dinamikus memória méretére és használatának módjára is érdemes oda figyelni.
Nos induljunk ki abból, ami neked a legfontosabb, az ár... Ha csak nem akcióban, ezer év hűséggel veszed, akkor bizony ezek a készülékek is bőven 6 számjegyű összegbe kerülnek. Ha akció és hűség, akkor válaszd ki azt a szolgáltatót, aki számodra elérhető árú konstrukcióban kínál megfelelő készüléket.
Ha viszont kicsit tovább gondolkodsz, akkor spórolj egy kicsit és ezt a 6 számjegyű összeget fektesd egy HP 6300-as sorozat valamelyik készülékébe. ( 104.000-ért bruttóban már újat vehetsz)
Nekem az elsők között volt 3650-es nokiám (ugye maci? :D) igazából a mai napig nem tudott senki olyan symbian telcsit mutatni, amire érdemes lenne lecserélni.. van szebb, van kisebb, de tudásban csak minimális növekedést értek el az utódok.
Viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy a következő egy ilyen HP PDA lesz. Tekintve, hogy ez a telefon mellett sok minden másra is jó.. és szinte minden windows alkalmazást meg lehet már találni windows CE-re, így a GPS navigációtól a faxoláson át, a stratégiai játékokig mindent... és alig nagyobb egy 6600-nál (na jó.. pár centi, de 4x akkora kijelzőt és sokszor annyi tárterületet kapunk cserébe) amit viszont ellensúlyoz a praktikus hordtok, amivel gyakorlatilag sima ügy hordani.

Szóval ha vékony a pénztárca, akkor a kérdés elvi és értelmetlen. Ha meg nem az, akkor azt kell eldönteni mire akarod használni. Csak azért venni egy telót, mert az menő vagy trendi szerintem marhaság.


csüt. jún. 30, 2005 17:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Samsung D720 is Symbianos lesz!
Méghozzá augusztusban jön!
8)


Gondolom valami horribilis áron!!! (bár ne lenne igazam)


csüt. jún. 30, 2005 11:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Samsung D720 is Symbianos lesz!
Méghozzá augusztusban jön!
8)


csüt. jún. 30, 2005 11:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás Re: Milyen symbian telót lenne célszerű venni?? PLZ Help
Nokia8850 írta:
Hello! Szóval segtséget szeretnék kérni tőletek. Erősen elgondolkoztam azon, hogy kellene vennem egy okostelefont, én elsősorban symbian rendszerrel működőre gondoltam. Azonban nem igazán tudom, hogy melyik készülékbe lenne érdemes beruházni. Bevallom, hogy nem szeretnék túl sokat rákölteni, és valószínű, hogy a D500-at cserélném le. Nekem a 6600 tetszik, csak már nem egy mai darab, azt sem tudom lehet e még újat kapni belőle. Ti mit javasoltok? Köszi a segítséget

Hááttt..
N70! :D


csüt. jún. 30, 2005 11:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Re: Milyen symbian telót lenne célszerű venni?? PLZ Help
Nokia8850 írta:
Nekem a 6600 tetszik, csak már nem egy mai darab, azt sem tudom lehet e még újat kapni belőle. Ti mit javasoltok? Köszi a segítséget


Valamelyik nap néztem a Pannon árlistát, és emlékeim szerint még forgalmazzák. A 6600 télleg nem egy mai darab, de nekem jól működik (már több mint egy éve), szla ha az bejön, akkor én ajánlani tudom.
Amúgy lehet hogy télleg érdemes még kicsit várni, jön az N-series, meg lehet hogy a 6680 is kiforrik pár hónap alatt, ne meg olcsóbb is lesz addig.
Persze az is kérdés, hogy mennyit akarsz áldozni rá?


csüt. jún. 30, 2005 11:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Szerintem is érdemes várni az N-sorozatra, csak milyen árban lesznek...?


szer. jún. 29, 2005 21:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Milyen symbian telót lenne célszerű venni?? PLZ Help
Nokia8850 írta:
Hello! Szóval segtséget szeretnék kérni tőletek. Erősen elgondolkoztam azon, hogy kellene vennem egy okostelefont, én elsősorban symbian rendszerrel működőre gondoltam. Azonban nem igazán tudom, hogy melyik készülékbe lenne érdemes beruházni. Bevallom, hogy nem szeretnék túl sokat rákölteni, és valószínű, hogy a D500-at cserélném le. Nekem a 6600 tetszik, csak már nem egy mai darab, azt sem tudom lehet e még újat kapni belőle. Ti mit javasoltok? Köszi a segítséget


N70. Én várok rá.


szer. jún. 29, 2005 20:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Milyen symbian telót lenne célszerű venni?? PLZ Help
Hello! Szóval segtséget szeretnék kérni tőletek. Erősen elgondolkoztam azon, hogy kellene vennem egy okostelefont, én elsősorban symbian rendszerrel működőre gondoltam. Azonban nem igazán tudom, hogy melyik készülékbe lenne érdemes beruházni. Bevallom, hogy nem szeretnék túl sokat rákölteni, és valószínű, hogy a D500-at cserélném le. Nekem a 6600 tetszik, csak már nem egy mai darab, azt sem tudom lehet e még újat kapni belőle. Ti mit javasoltok? Köszi a segítséget


szer. jún. 29, 2005 19:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 11 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség