Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 17:27



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Anyu most vmi olyan SMS-t kapott, hogy a djuice ingyen MMS és 1MB WAP akcióban félreszámlázott tételeket a mai napon jóváírták...
Néhány MMS-t küldtem arról a kártyáról, mikor átváltottuk djuicera áprilisban, de azt hittem azt nem számlázták ki.
Azt nem írták mennyit írtak jóvá.


szer. aug. 17, 2005 10:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Tehát ismét beindult az ügyfélszám hűség dumával és 500Ft-okkal történő szinten tartása.


szer. aug. 17, 2005 9:50
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Rozso írta:
Én miért nem kapok? Nekem sincs már egy ideje pénz a djuiceos karimon (mert T-s tesztelősről beszélek) és 2000 óta van meg a SIM, de nem jön ilyen SMS. Mondjuk decemberben jár le a kártya.

Nektek mikor járt volna le a kari és mennyi pénz volt rajta?


1.5 hónap és 6-700 Ft.


szer. aug. 17, 2005 9:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Én miért nem kapok? Nekem sincs már egy ideje pénz a djuiceos karimon (mert T-s tesztelősről beszélek) és 2000 óta van meg a SIM, de nem jön ilyen SMS. Mondjuk decemberben jár le a kártya.

Nektek mikor járt volna le a kari és mennyi pénz volt rajta?


szer. aug. 17, 2005 9:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Ilyet én is kaptam a Happy kártyámra. Viszont 5 perc múlva már rajta volt, mert hívtam rögtön, nehogy lemaradjak róla.


szer. aug. 17, 2005 9:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
A seggfejek küldtek egy sms-t (1220-ról): "Tisztelt Ügyfelünk! Hűségét megköszönve 500 Ft-ot töltünk egyenlegére, ha felhívja a díjmentes 1741-es számot, és kiválasztja a 9-es menüpontot. Pannon GSM"
Felhívom, kiválasztom:
"A kiválasztott menüpont pillanatnyilag nem elérhető. Próbálja később." vagy "Ilyen menüpont nem található" (Utóbbi idézetek nem pontosak, lényeg, hogy leráznak.) :x


szer. aug. 17, 2005 8:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 16, 2004 11:23
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Pilisszentiván
Hozzászólás 
gina78 írta:
A másik fele amit a párommal csináltak. Ő egy 3230-ast szeretett volna venni részletre, az akció keretében 0 Ft kezdőrészlettel.

Vitt mindent, ami kell, munk. ig., számlák, szem.ig, stb, el is fogadták, de amikor rögzítették a gépben az elbíráláshoz, a nettó 110ezres keresete nem volt elég a gép szerint ahhoz, hogy a havi 3543 Ft-ot tudja törleszteni......

Ekkor javasolta az ügyintéző, hogy legyen egy adóstársa. Eleve fura, hogy egy 50ezres telóhoz adóstárs is kell, de mind1. Rögzítették az én adataimat és fizumat is, így már ketten nettó 220ezer felett jártunk, ám a Credigen Bankos hitelhez ez sem elég!!! A kis ügyintéző már nem hitt a szemének, ezért felhívta a Credigenes ismerősét, hogy mi a túró van? Az végignézte az elbírálást, Ő sem értette a szitut, de azt mondta, hogy ha a gép NEMet ír, akkor abból nem lesz hitel........

Szóal fura egy társaság mind a PGSM, mind a Credigen Bank, kettőnk fizuja elég volt egy majd' 10 milliós lakáshitelhez, de nem elég egy 50ezres telefonhoz......hm....

Gina


Dettó a helyzet én egy 6230i-t szerettem volna. A pannon boltban volt osztálytársam az eladó, tehát elmondhatjuk hogy mindent megpróbált. Papirok elfaxolva, jön a telefon és emil hogy mehet a hitel. Program kitölt, visszautasítva. netto 130000 semmilyen más hiteltartozás nem elég nekik havi 4200 forinthoz......srác felhivta a credigent, ott se tudtak semmit mondani. Amugy ehhez a PGSM-nek semmi köze erröl csak a credigen tehet.


kedd aug. 16, 2005 11:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 21:41
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Hát most panaszkodni jöttem ide erre az érdekes társaságra.....

Kezdeném ott, hogy már hetek óta kergetünk a párommal egy nyamvadt Samsung SGH X640-es telót, de mindenhol "készlethiány" van, sehol nem tudtak adni belőle egy darabot sem....mígnem.......

Mígnem egy kollégámról kiderült, hogy nagyon jó kapcsolatokkal rendelkezik az egyik bemutatóteremben és amikor (kihangosítva) odatelefonált, hogy "Szevasz XY vagyok, Te az egyik kedves kolléganőnek le tudnátok foglalni egy X640-es Samsungot?" érdekes módon "IGEN, persze" volt a válasz. Ezek után kíváncsiságból 5 perc múlva lementem ebbe a bemutatóterrmbe, ahol azt a választ kaptam, hogy "Hetek óta nincs, nem is lesz egyelőre"....aztán ugyanannak az emberkének bemutatkoztam, hogy az én nevemre igenis le van náluk foglalva 1, akkor elvörösödött, és "Megnézem" felkiáltással elszaladt.....és a telefonnal a kezében tért vissza.........NEVETSÉGES és egyben FELHÁBORÍTÓ ez szerintem!

A másik fele amit a párommal csináltak. Ő egy 3230-ast szeretett volna venni részletre, az akció keretében 0 Ft kezdőrészlettel.

Vitt mindent, ami kell, munk. ig., számlák, szem.ig, stb, el is fogadták, de amikor rögzítették a gépben az elbíráláshoz, a nettó 110ezres keresete nem volt elég a gép szerint ahhoz, hogy a havi 3543 Ft-ot tudja törleszteni......

Ekkor javasolta az ügyintéző, hogy legyen egy adóstársa. Eleve fura, hogy egy 50ezres telóhoz adóstárs is kell, de mind1. Rögzítették az én adataimat és fizumat is, így már ketten nettó 220ezer felett jártunk, ám a Credigen Bankos hitelhez ez sem elég!!! A kis ügyintéző már nem hitt a szemének, ezért felhívta a Credigenes ismerősét, hogy mi a túró van? Az végignézte az elbírálást, Ő sem értette a szitut, de azt mondta, hogy ha a gép NEMet ír, akkor abból nem lesz hitel........

Szóal fura egy társaság mind a PGSM, mind a Credigen Bank, kettőnk fizuja elég volt egy majd' 10 milliós lakáshitelhez, de nem elég egy 50ezres telefonhoz......hm....

Gina


szer. aug. 10, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:21-kor.



szer. aug. 10, 2005 14:28
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Megszűnik az évi 600Ft-os PáratlanSzám a régi kártyákról is, már csak az új lesz rendelhető... Akinek lejár automatikusan átkerül.


szer. aug. 10, 2005 14:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Rozso írta:
Az ÁSZF-ben az van, hogy ha x Ft alatt van a prepaid egyenleg, akkor korlátozhatják a roamingot.
Ezt valóban meg teszik?
Nekem most az egyik kártyámon minuszban van az egyenleg, de ezzel a kártyával csak SMS-t fogadni akarok, ami ingyenes, de sz ÁSZF szerint magá a roamingot is tilhatják.
Tapasztalat?
A napokban roamingoltam Romániában. Egyik kártyámon volt elég egyenleg, a másikon valami 400Ft.
Még véletlenül sem engedte fel a hálózat.

Üdv!


szer. aug. 10, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rozso írta:
Az ÁSZF-ben az van, hogy ha x Ft alatt van a prepaid egyenleg, akkor korlátozhatják a roamingot.
Ezt valóban meg teszik?
Nekem most az egyik kártyámon minuszban van az egyenleg, de ezzel a kártyával csak SMS-t fogadni akarok, ami ingyenes, de sz ÁSZF szerint magá a roamingot is tilhatják.
Tapasztalat?

Tapasztalatból mondom, hogy ha az egyenleg lecsökken az adott határ alá (talán 1000Ft), akkor a telefon addig nem jelentkezik fel külföldi hálóra, amíg nem töltöd fel újra az egyenleget! Tehát még sms-t sem tudsz ilyenkor fogadni!


kedd aug. 09, 2005 12:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Az ÁSZF-ben az van, hogy ha x Ft alatt van a prepaid egyenleg, akkor korlátozhatják a roamingot.
Ezt valóban meg teszik?
Nekem most az egyik kártyámon minuszban van az egyenleg, de ezzel a kártyával csak SMS-t fogadni akarok, ami ingyenes, de sz ÁSZF szerint magá a roamingot is tilhatják.
Tapasztalat?


kedd aug. 09, 2005 12:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hm, a netshopon a listában benne van.

Hívd fel a 1220-at, ők meg tudják nézni, hogy aktuálisan hol van készleten, illetve mi a baj a netshoppal, ha tényleg nem rendelhető.[/quote]

Igen, Praktikumban tényleg fent van, de előfizuval (partnerprogramban venném) nincs!https://online.pannongsm.hu/Netshop/phones.asp?id=PS&nMonth=&cPhoneType=dynamic_post


hétf. aug. 08, 2005 8:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 19:01-kor.



szomb. aug. 06, 2005 6:38
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Ezek még 'helyesen' írni sem tudnak! :) Praktikum szórólapon, az áraknál: SMS küldés a T-mobile hálózatába.. :D


szomb. aug. 06, 2005 5:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
DZolee írta:
bluestar írta:
DZolee írta:
Sziasztok!

Nagyon elegem van a Pannonból.....3 hete szeretnék egy nyamvadt Samsung X640-est venni, minden üzletüket végigtelefonáltam, illetve a bemutatótermeket jártam Budapesten és környékén, de már 3 hete hiánycikk....

DZ


Próbáld meg az Astoriánál lévő bemutatóteremben. Vagy rendeld meg netshopon.


Ott voltam először....aztán meg mindenhol, és sehol sincs :-(

Az érdekesség, hogy az ajánlatban benne van, a netshopban meg nincs.....


hm, a netshopon a listában benne van.

Hívd fel a 1220-at, ők meg tudják nézni, hogy aktuálisan hol van készleten, illetve mi a baj a netshoppal, ha tényleg nem rendelhető.


pén. aug. 05, 2005 14:57
Profil
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
bluestar írta:
DZolee írta:
Sziasztok!

Nagyon elegem van a Pannonból.....3 hete szeretnék egy nyamvadt Samsung X640-est venni, minden üzletüket végigtelefonáltam, illetve a bemutatótermeket jártam Budapesten és környékén, de már 3 hete hiánycikk....

DZ


Próbáld meg az Astoriánál lévő bemutatóteremben. Vagy rendeld meg netshopon.


Ott voltam először....aztán meg mindenhol, és sehol sincs :-(

Az érdekesség, hogy az ajánlatban benne van, a netshopban meg nincs.....


pén. aug. 05, 2005 14:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
DZolee írta:
Sziasztok!

Nagyon elegem van a Pannonból.....3 hete szeretnék egy nyamvadt Samsung X640-est venni, minden üzletüket végigtelefonáltam, illetve a bemutatótermeket jártam Budapesten és környékén, de már 3 hete hiánycikk....

DZ


Próbáld meg az Astoriánál lévő bemutatóteremben. Vagy rendeld meg netshopon.


pén. aug. 05, 2005 13:02
Profil
Hozzászólás 
Rendeld meg a webshop-ból. Annak idején már hónapok óta egyik üzletben sem lehetett kapni (ügyfélszolga látja a készletlistát) Se T68i készüléket, pedig a kínálatban benne volt. Na, mondom, akkor webshop. Ha nincs, úgyis szólnak. Megrendeltem, másnap telefonálnak hogy mikor hozzák a készüléket. Úgy is volt. Azóta is használom.


pén. aug. 05, 2005 13:01
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
DZolee írta:
Csak én meg nem akarok Vodás lenni.......mit csináljak szerintetek?
DZ


pedig jobban járnál! A trével is!

De, te tudod.


pén. aug. 05, 2005 12:25
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nagyon elegem van a Pannonból.....3 hete szeretnék egy nyamvadt Samsung X640-est venni, minden üzletüket végigtelefonáltam, illetve a bemutatótermeket jártam Budapesten és környékén, de már 3 hete hiánycikk....

Csak azt nem értem, akkor miért rakják bele minden héten a friss árlistába? Nem átverés így a dolog?

A bemutatótermekben mndenhol az a válasz, hogy "Holnapután érkezik!" aztán holnapután is ugyanez a válasz, a viszotneladók azt szokták mondani, hogy: "Nincs, és már nem is lesz!" vagy hogy "Nincs, folyamatosan rendelünk, de nem kapunk!".

Viszont a Vodánál meg annyi van, hogy majd' belefulladnak, tehát nem a Samsungnál van a baj.......

Csak én meg nem akarok Vodás lenni.......mit csináljak szerintetek?
(azt ne írjátok, hogy vegyek más telefont, mert csak ennyi pénzem van most...)

Köszi!
DZ


pén. aug. 05, 2005 12:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
tatu- írta:
bluestar írta:

Nem változtattad meg mostanában a számot? Mármint amit a Páratlanszámnál megadsz.
Vagy pedig most járt le az egy év, és automatikusan levonták a következő éves díjat. (Az, hogy a pannonline havidíjat ír, hülyeség.)

Biztos?
nem változtattam meg. csak 900-as töltök fel és havonta fogyott el azért is tartottam furcsának...

Sajnos valóban ezt írja a PannOnline, de szerencsére nem vonják havonta, több ilyen kártyám is van. Csak évente terhelik.


pén. aug. 05, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
bluestar írta:

Nem változtattad meg mostanában a számot? Mármint amit a Páratlanszámnál megadsz.
Vagy pedig most járt le az egy év, és automatikusan levonták a következő éves díjat. (Az, hogy a pannonline havidíjat ír, hülyeség.)

Biztos?
nem változtattam meg. csak 900-as töltök fel és havonta fogyott el azért is tartottam furcsának...


pén. aug. 05, 2005 8:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
tatu- írta:
Gyorsan fogyott az egyenlegem, és utánna néztem a online-on hogy miért mit látok?
Név Nettó havidíj Bruttó havidíj Nettó egyszeri díj Bruttó egyszeri díj
PáratlanSzám 480 Ft 600 Ft 0 Ft 0 Ft

Most mi az igaz?


Nem változtattad meg mostanában a számot? Mármint amit a Páratlanszámnál megadsz.
Vagy pedig most járt le az egy év, és automatikusan levonták a következő éves díjat. (Az, hogy a pannonline havidíjat ír, hülyeség.)


pén. aug. 05, 2005 8:19
Profil
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
Gyorsan fogyott az egyenlegem, és utánna néztem a online-on hogy miért mit látok?
Név Nettó havidíj Bruttó havidíj Nettó egyszeri díj Bruttó egyszeri díj
PáratlanSzám 480 Ft 600 Ft 0 Ft 0 Ft

Most mi az igaz?


pén. aug. 05, 2005 7:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
scrollingrock írta:
Internet Expresszel nem lehet az utóbbi időben frissíteni a NOD32-t mert úgy érzékeli mintha nem indult volna el a letöltés, pedig a kliens elindítja csak a progi ebből nem lát semmit.

Ismét gratulálok a Pannon GSM-nek hogy ilyen jó progit vett használatra amit már kiadása óta nem frissítenek. Biztos olcsó volt, de legalább sz*r.

Ez olyan mint a HP-s Clicl & Connect ismer vagy 30 telefont amiket már 2 éve a kutya sem használ netezésre.



Nekem meg az tűnt fel, hogy ha nem akarod, hogy automatikusan induljon a Windows-zal együtt (nekem most egy USB BT kavart be), akkor csak akkor tudod manuálisan elindítani, hogy ha a Startmenü főmenüjében hagyod. (Amit én nem szeretek, nekem van egy Mobil almenü, ott vannak a telefonokhoz való szinkronprogik, Mobiledit, satöbbi, ha oda berakom, és onnan indítanám, akkor mindig mintha újratelepítené magát, azért is tesz egy menüt a főmenübe, és csak onnan megy.) Nem semmi vacak.


szer. aug. 03, 2005 9:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Internet Expresszel nem lehet az utóbbi időben frissíteni a NOD32-t mert úgy érzékeli mintha nem indult volna el a letöltés, pedig a kliens elindítja csak a progi ebből nem lát semmit.

Ismét gratulálok a Pannon GSM-nek hogy ilyen jó progit vett használatra amit már kiadása óta nem frissítenek. Biztos olcsó volt, de legalább sz*r.

Ez olyan mint a HP-s Clicl & Connect ismer vagy 30 telefont amiket már 2 éve a kutya sem használ netezésre.

Na neee!

:arrow: :arrow: :arrow:


kedd aug. 02, 2005 21:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
tomee-ka írta:
szakerto írta:
Az előző felháborodásodhoz csak annyit, hogy szerintem a Vodának egyszerűen nincs ilyen telefonja. A semmit könnyű olcsón adni.

Viszont Szombathelyen 2 vodabolt van, mindegyikben volt mind elöőfizuval, mind kártyával, és nem 2 darab, hanem vagy 10.. :potyog:

Ebben semmi kétség. Nem hiszem, hogy csak a szombathelyiek vannak tele S65v-vel...


kedd aug. 02, 2005 19:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
skynet írta:
jó ötlet volt megváltoztatni a pannonline-ot, mert most nem tudom használni a régi u/p párossal. gratulálok. jó, persze beregisztrálhatok újra (majd ha megint találkozom a nagyanyámmal, akinek az egyenlegét eddig rendszeresen tudtam interneten keresztül ellenőrizni), de hát a k...... anyjukat az idióta programozóknak, akik nem bírnak egy táblát átimportálni a régi adatbázisból! hülyékkel van tele ez a pannon! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Annyira azért nem rossz a helyzet... Felhívtam a 1220-at és bár a "Versmondó Lány"-nak is új még a rendszer, -még nem kaptak oktatást,- gyenge 30 perc alatt közösen megoldottuk az új reget, és minden frankón működik. Gondolom minden új rendszernél kerülhet "szőr" a köszörűbe, de nagyon kedvesen, emberien és kultúráltan megoldották a problémát.

Függetlenül a felmerült problémától, -aminek nem feltétlenül kellett volna megjelennie,- vessetek meg, de én egy piros pontot adok Panninak az emberi ügyfélszolgálatért.


kedd aug. 02, 2005 17:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
"Az alapötlet egyedi és pozitív üzenetet hordoz....."


Naja. Két éve még az lehetett volna, de az idő alatt nagyot estek az árak.
Kivéve a Gyevi bírót, és a Pannon Studentet.


kedd aug. 02, 2005 16:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
pgsm írta:
T68m!

Nézzük, tehát az általad áhított valóságot:

"miután ezt cáfoltam, te nagyvonalúan nem reagáltál rá."
Nem, többször is...
Re: válasz T68m Szer. Feb. 23, 2005 11:59 am
Re: válasz T68m Szer. Feb. 23, 2005 11:28 am

...


Kedves PGSM!

Igazán nem bántó szándékkal, de kilistázva időrendben a hozzászólásaid:

...
Posted: 2005 Feb 22 23:36
Posted: 2005 Feb 28 11:21
...

átnézve ezt a topicot (összes hozzászólással):

...
Posted: 2005 Feb 22 09:57
Posted: 2005 Feb 26 12:20
...

köztük nincs semmi! Akkor miről beszélsz?

Ha esetleg PM-re gondolsz (bár annak mi keresni valója lenne egy nyilvános vitában?), akkor:

találtam egy sokatmondó PM-et, 2005 Feb 23 09:31 keltezéssel:

"sajnos kimaradhattál a tájékoztatásból. mindenki aki érintett volt a témában annak elmagyaráztam a helyzetet.

üdvözlettel:
pgsm"

1. ez nyilván mindent megmagyaráz! (főleg másoknak, hisz PM) :lol:

2. a többit biztos kitörölte egy titokzatos daemon...

Leveled másik része megfelel egy szabvány pgsm ügyfélszolgálati válasznak.


kedd aug. 02, 2005 16:37
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
T68m!

Nézzük, tehát az általad áhított valóságot:

"miután ezt cáfoltam, te nagyvonalúan nem reagáltál rá."
Nem, többször is...
Re: válasz T68m Szer. Feb. 23, 2005 11:59 am
Re: válasz T68m Szer. Feb. 23, 2005 11:28 am


"Végezetül, ha "nehéz eldönteni, hogy kinek jó, de azért íme:" te sem tudod eldönteni, hogy jó-e, akkor miért a dícsérőbe tetted, amikor ráadásul MÁR VOLT ERRE TOPIC!?!?!?!?!?"]

Mert eltérő értelmezésre ad okot az akció. Az alapötlet egyedi és pozitív üzenetet hordoz, mindmáig egyetlen szolgáltató még csak hasonlót sem vezetett be. A diák/hallgató centrikusság visszanyúlik a kilencvenes évek vége felé, a mindenki által ismert Praktikum Student csomagokhoz. Az utóbbi években a bee brandre és az egyedi diákigazolványos kedvezményre - szintén egyedüliként a piacon. a kérdésed második felére - melyre a választ is megelőlegezted már - feleletet találhatsz a topicnyitás illetve hozzászólásom időpontjában. (lefordítva: megelőztek)

"Az elfogulatlanságod miatt, ugye?"
eredendően objektív töltettel szemlélődöm, írásaim ezeket alátámasztják.

"Nos, akkor engedtessék meg, hogy céged (és nem személyed) ellen nekem - megalapozott - fenntartásaim legyenek!"
elkeserítő módon a vagdalkozásod lehetetlenné teszi a korrekt hozzáállást. objektívnek nem kell lenned, de mértéktartónak igen.

"Továbbá kedves PGSM, mint magánember ugorj bele légyszíves jobban a pannongyalázóba (ha céged szabályzata ezt megengedi számodra) és olvasgass céged egy-két dícséretes húzásáról (nem csak az én tollamból.)"

ha utánakeresel a hozzászólásaimnak, láthatod én sem értek egyet minden lépéssel, és kritikus hangvétel is bőven akad.

a fentiek mélyreható elraktározásához sok sikert kívánok!

[/b]


kedd aug. 02, 2005 15:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. jan. 02, 2005 13:01
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
skynet írta:
jó ötlet volt megváltoztatni a pannonline-ot, mert most nem tudom használni a régi u/p párossal. gratulálok.

jó, persze beregisztrálhatok újra (majd ha megint találkozom a nagyanyámmal, akinek az egyenlegét eddig rendszeresen tudtam interneten keresztül ellenőrizni), de hát a k...... anyjukat az idióta programozóknak, akik nem bírnak egy táblát átimportálni a régi adatbázisból! hülyékkel van tele ez a pannon! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Ezzel kapcsolatban ajánlom ezt a topicot:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=17551

talán az utsó 2 oldal az érdekes


kedd aug. 02, 2005 12:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
pgsm írta:
kedves t68m!

örvendetes lenne, ha a továbbiakban nem magadat degradálnád ilyen állításokkal. poénkodásod tárgyává ajánlanám a haverodat, engem mellõzni szíveskedj. infantilis viselkedésed és kötözködõ stílusod nem elõször vakított el, mondatom értelmezésére emiatt már idõd sem juthatott.

"nehéz eldönteni, hogy kinek jó, de azért íme:"

sikeres tanulmányozást!


Kedves PGSM!

köszönöm soraid (bár nyugodtan mehettek volna pm-ben is), hogy időt szenteltél nekem!

Azért kedvellek téged - ha már elfelejtetted volna -, mivel (annakidején, remélem emlékszel) kétségbe vontad szavam, hitelességem és miután ezt cáfoltam, te nagyvonalúan nem reagáltál rá.

Továbbá azért is kedvellek még, mert - a nagy PGSM-hez hasonlatosan - állítottál bizonyos dolgokat, amik nem fedték/fedik teljes mértékben a valóságot.

Végezetül, ha "nehéz eldönteni, hogy kinek jó, de azért íme:" te sem tudod eldönteni, hogy jó-e, akkor miért a dícsérőbe tetted, amikor ráadásul MÁR VOLT ERRE TOPIC!?!?!?!?!?

Az elfogulatlanságod miatt, ugye?

Nos, akkor engedtessék meg, hogy céged (és nem személyed) ellen nekem - megalapozott - fenntartásaim legyenek!

Továbbá kedves PGSM, mint magánember ugorj bele légyszíves jobban a pannongyalázóba (ha céged szabályzata ezt megengedi számodra) és olvasgass céged egy-két dícséretes húzásáról (nem csak az én tollamból.)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T68m kedd aug. 02, 2005 15:17-kor.



hétf. aug. 01, 2005 19:35
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
Idézet:

és volt olyan hülye, aki a pannondícsérőbe tette! Mondjak nevet? :D


kedves t68m!

örvendetes lenne, ha a továbbiakban nem magadat degradálnád ilyen állításokkal. poénkodásod tárgyává ajánlanám a haverodat, engem mellőzni szíveskedj. infantilis viselkedésed és kötözködő stílusod nem először vakított el, mondatom értelmezésére emiatt már időd sem juthatott.

"nehéz eldönteni, hogy kinek jó, de azért íme:"

sikeres tanulmányozást!


hétf. aug. 01, 2005 19:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Az új fõsulis djuice szintén megér egy anyázást a panni vezetõi felé.
IDIÓTÁK VAGYTOK!


és volt olyan hülye, aki a pannondícsérőbe tette! Mondjak nevet? :D


hétf. aug. 01, 2005 16:21
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az új fősulis djuice szintén megér egy anyázást a panni vezetői felé.
IDIÓTÁK VAGYTOK!


hétf. aug. 01, 2005 16:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Nekem nem az S65-el van bajom, hanem azzal, hogy lassan 1 hónapja semmit nem frssítettek az árlistában (úgy értem, lefelé :D ). Az, hogy a 6680-ast végre berakták a listába az nagyon tuti, de nem bírják a 6230-ast (a karburátorost) egy 10-sel levinni. Pedig azonnal aláírnék még 2 évet. De ha nem, hát nem...


hétf. aug. 01, 2005 14:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
szakerto írta:
tomee-ka írta:
A legjobb humor a pgsm.hu-ról:: Siemens S65 Praktikum 76900 FT :!: :!:
:gigalol: :gigalol: :gigalol:
Háát ba*****g :!: :!:


Az előző felháborodásodhoz csak annyit, hogy szerintem a Vodának egyszerűen nincs ilyen telefonja. A semmit könnyű olcsón adni. A készülékeknél ugyan tényleg 30/10e-es ár van mellette, de az akciós ajánlatukban a kifutó modellek között szerepel.
A T-Mobile szerint szintén csak korlátozott darabszámban érhető el (ami az én olvasatomban azt jelenti, hogy nincs nekik) 45000-ért előfizetéssel.
A Pannonnál a legutolsó listaár 50000, amiből 5e kedvezményt kaptál, ha neked 45-ért megszámítják. :D
Az persze könnyen lehet, hogy a Pannonnál sincs egy darab se, meg egyébként tényleg drágán mérik a telefonokat, de az igazsághoz hozzátartoznak az általam elmondottak is...


A tré is röhejes, csak az se engem,se a topicot nem érinti/érdekli :!: Viszont Szombathelyen 2 vodabolt van, mindegyikben volt mind elöőfizuval, mind kártyával, és nem 2 darab, hanem vagy 10.. :potyog:

ÜDV! 8)


hétf. aug. 01, 2005 13:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Hozzászólás 
tomee-ka írta:
A legjobb humor a pgsm.hu-ról:: Siemens S65 Praktikum 76900 FT :!: :!:
:gigalol: :gigalol: :gigalol:
Háát ba*****g :!: :!:


Az előző felháborodásodhoz csak annyit, hogy szerintem a Vodának egyszerűen nincs ilyen telefonja. A semmit könnyű olcsón adni. A készülékeknél ugyan tényleg 30/10e-es ár van mellette, de az akciós ajánlatukban a kifutó modellek között szerepel.
A T-Mobile szerint szintén csak korlátozott darabszámban érhető el (ami az én olvasatomban azt jelenti, hogy nincs nekik) 45000-ért előfizetéssel.
A Pannonnál a legutolsó listaár 50000, amiből 5e kedvezményt kaptál, ha neked 45-ért megszámítják. :D
Az persze könnyen lehet, hogy a Pannonnál sincs egy darab se, meg egyébként tényleg drágán mérik a telefonokat, de az igazsághoz hozzátartoznak az általam elmondottak is...


hétf. aug. 01, 2005 10:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
A legjobb humor a pgsm.hu-ról:: Siemens S65 Praktikum 76900 FT :!: :!:
:gigalol: :gigalol: :gigalol:
Háát ba*****g :!: :!:


hétf. aug. 01, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
mz írta:
Al Bundy írta:
Hogy mi van? Azt állítod, hogy a voda szolgáltatásának minősége jobb, mint a Pannon GSM-é?
El vagy te tévedve!


Na, neee! Most megint kezdődik az "akkorisazénszolgáltatómalegjobbavilágon" című vita. :twisted:


Álljunk meg egy szóra! Aki olvasgatott a vodagyalázóban, az tudja, hogy én T-s vagyok, és igen, szerintem az a legjobb az országban. A Pannont se szeretem, de ebben az esetben megvédtem a vodával szemben, mert az utóbbit a "minőség" szóval egy lapon említeni elég merész dolog. Mondhatni köszönőviszonyban sincsenek.


szomb. júl. 30, 2005 11:37
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Hogy mi van? Azt állítod, hogy a voda szolgáltatásának minősége jobb, mint a Pannon GSM-é?
El vagy te tévedve!


Na, neee! Most megint kezdődik az "akkorisazénszolgáltatómalegjobbavilágon" című vita. :twisted:


szomb. júl. 30, 2005 11:24
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Andrei írta:
Hál Istók nálunk ilyen problémák nincsenek. Nem nagyon lehet ezeket a szolgáltatókat cseszegetni. Aszongyák ViMöszjö és már minden műxik is.
Ha probláma adódik a szolgáltatással, akkor kompenzáció van. Semmi lacafaca. Semmi panaszlevél. Automatice. Készüléket meg mindegy, hogy a szolgáltatónál vagy valamelyik kisboltban veszed.

Amíg pannonos voltam, anyáztam ezerrel. Rengetegszer megszivatott a pannon térerő és szolgáltatás minősége. Áttértem vodára és minden rendben van azóta is amikor Magyarországon járok.


Hogy mi van? Azt állítod, hogy a voda szolgáltatásának minősége jobb, mint a Pannon GSM-é?
El vagy te tévedve!


pén. júl. 29, 2005 23:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Andrei írta:
Hál Istók nálunk ilyen problémák nincsenek. Nem nagyon lehet ezeket a szolgáltatókat cseszegetni. Aszongyák ViMöszjö és már minden műxik is.
Ha probláma adódik a szolgáltatással, akkor kompenzáció van. Semmi lacafaca. Semmi panaszlevél. Automatice. Készüléket meg mindegy, hogy a szolgáltatónál vagy valamelyik kisboltban veszed.

Amíg pannonos voltam, anyáztam ezerrel. Rengetegszer megszivatott a pannon térerő és szolgáltatás minősége. Áttértem vodára és minden rendben van azóta is amikor Magyarországon járok.


Bírom az ilyen külföldön minden olyan über f*sza általánosítós hozzászólásokat... Na neee.....

:roll: :arrow:


pén. júl. 29, 2005 22:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Hál Istók nálunk ilyen problémák nincsenek. Nem nagyon lehet ezeket a szolgáltatókat cseszegetni. Aszongyák ViMöszjö és már minden műxik is.
Ha probláma adódik a szolgáltatással, akkor kompenzáció van. Semmi lacafaca. Semmi panaszlevél. Automatice. Készüléket meg mindegy, hogy a szolgáltatónál vagy valamelyik kisboltban veszed.

Amíg pannonos voltam, anyáztam ezerrel. Rengetegszer megszivatott a pannon térerő és szolgáltatás minősége. Áttértem vodára és minden rendben van azóta is amikor Magyarországon járok.


csüt. júl. 28, 2005 20:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
Én is láttam, hogy a sima áraik kicsit (:?:) el vannak szállva,
nade hogy 1 hűséges ( :D ) ügyféllel is így bánjanak,
komolyan, lehet inkább viselem a voda logót a telón!!!
Viszont trés SOHA NEM leszek!! :!: ]:-<

ÜDV! :potyog:


csüt. júl. 28, 2005 19:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
tomee-ka írta:
A minap járt le a 2éves szerzõdésem, már 6 éve vagyok a cégnél,
masszivan 10k körüli havi forgalommal.
Bementem megkérdezni, hogy milyen telókat tudnának ajánlani,
mert szívesen cserélném a régi telt 2 év aláírásával..
Mondom, a Siemens S65 érdekelne, vagy a k750.
Mivel a SE még nincs forgalomban, maradt az S65.
Kérdezem, milyen árban tudják adni :roll:
Leesett az állam..: az hagyján, hogy nem adnak 5k kedvezményt
(mert nincs akkora forgalmam..), de volt pofájuk a leguccsó listaárat
mondani, azaz 45ezer :shock: forintot :!: :!: :evil:
Egy olyan telóért, amit a voda 30ért ad vitamaxban!!
Na ezután fogtam magam és kisétáltam, nehogy valakit elküldjek
melegebb éghajlatra..

Eddig kitartottam a Pannon mellett, de most komolyan gondolkozom a számhordozhatóság kihasználásán.. :!:

Szerintem ez másnak is ****á a csõrét, nem :?: :?:


Üdv! :?


ez már régóta így van (nemcsak e teló tekintetében), jó reggelt! :)

ezért is nem vettem náluk már két éve készüléket.


csüt. júl. 28, 2005 19:26
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
A minap járt le a 2éves szerződésem, már 6 éve vagyok a cégnél,
masszivan 10k körüli havi forgalommal.
Bementem megkérdezni, hogy milyen telókat tudnának ajánlani,
mert szívesen cserélném a régi telt 2 év aláírásával..
Mondom, a Siemens S65 érdekelne, vagy a k750.
Mivel a SE még nincs forgalomban, maradt az S65.
Kérdezem, milyen árban tudják adni :roll:
Leesett az állam..: az hagyján, hogy nem adnak 5k kedvezményt
(mert nincs akkora forgalmam..), de volt pofájuk a leguccsó listaárat
mondani, azaz 45ezer :shock: forintot :!: :!: :evil:
Egy olyan telóért, amit a voda 30ért ad vitamaxban!!
Na ezután fogtam magam és kisétáltam, nehogy valakit elküldjek
melegebb éghajlatra..

Eddig kitartottam a Pannon mellett, de most komolyan gondolkozom a számhordozhatóság kihasználásán.. :!:

Szerintem ez másnak is **** a csőrét, nem :?: :?:


Üdv! :?


csüt. júl. 28, 2005 19:07
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség