Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 12:29



Hozzászólás a témához  [ 809 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Következő
Grand Theft Auto San Andreas **sok képpel** 

Gyűjtsek-e képeket a játékról?
A szavazás kedd szept. 07, 2004 20:42-kor befejeződött.
Igen 75%  75%  [ 9 ]
Nem 25%  25%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 12

Grand Theft Auto San Andreas **sok képpel** 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Victorius írta:
CHOSEN írta:
Ez már döfi TXSuny köszi!!!!

jeeee akkor ma megszerzem...
azaz megveszem :twisted:


jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol:


Az nem mindegy, hogy milyen gf2. Mert mondjuk egy GF2 GTS-re talán rábíznám a játékot 800*600-ban low detaillel, de egy MX400-ra nem biztos.


Pedig simán rá lehet, mert én mx400al jáccom :) a low detail mellesleg csak annyi, hogy csak az árnyékok lesznek vice city-sek, nem ilyen részletesek, de ez az ami a legkevésbé hiányzik :D És 800*600-ba megy, mert 1024-be néha belassult kicsit.


hétf. júl. 18, 2005 12:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
CHOSEN írta:
Ez már döfi TXSuny köszi!!!!

jeeee akkor ma megszerzem...
azaz megveszem :twisted:


jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol:


Az nem mindegy, hogy milyen gf2. Mert mondjuk egy GF2 GTS-re talán rábíznám a játékot 800*600-ban low detaillel, de egy MX400-ra nem biztos.


hétf. júl. 18, 2005 12:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ez már döfi TXSuny köszi!!!!

jeeee akkor ma megszerzem...
azaz megveszem :twisted:


jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol:


hétf. júl. 18, 2005 10:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
CHOSEN írta:
hali!!!

érdeklődnék hgoy gef 2 vel elindule egyáltalán a játék!!!
tudom hogy gef3 a minimum de azért kiváncsi lennék...
szoval valaki nyomja itt ezt a gamet gef 2 vel???
a választ előre is köszönöm:>


Simán megy, én azzal nyomom.


hétf. júl. 18, 2005 10:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hali!!!

érdeklődnék hgoy gef 2 vel elindule egyáltalán a játék!!!
tudom hogy gef3 a minimum de azért kiváncsi lennék...
szoval valaki nyomja itt ezt a gamet gef 2 vel???
a választ előre is köszönöm:>


vas. júl. 17, 2005 23:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Rozso írta:
Az autósiskolában, hogy kell pörögve átugrani a két autón? Vmit magyaráz, hogy a W és S billentyűt használjam a levegőben, de nem látom, hogy csinálnának vmit. Mi a titka?


Sokadjára sikerülni fog. Tartsd nyomva a levegőben a két gomb egyikét, és látni fogod a hatását. Itt asszem az S gombbal kell jobban operálni, akkor esik pontosan a négy kerekére, de nem fog elsőre sikerülni. :)

A quad irányítása tényleg érdekes a valós élethez képest... (Mondtam már, hogy motocross sportbíró is vagyok? :D) De azért hasonlít. :)


vas. júl. 17, 2005 21:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Milyen motrok is vannak a játékba ?


vas. júl. 17, 2005 19:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sy írta:
TXSuny írta:
Én inkább sz*rnak hívom, mer dölöngél, és összevissza ugrál, meg pörög :)

De csak azért hívod annak, mert IRL még nem próbáltad, fogadjunk ;) Nagyon mókás, a fővárosban is van több ilyen hely, ahol lehet kvadozni, már csak az érzés kipróbálása miatt is érdemes egyszer befizetni egy ilyenre :)


A játékban hívom így :) amúgy nem, mert a valóságnak nincs olyan hülye fizikája mint az SA-nak :D


vas. júl. 17, 2005 17:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
hofipeti írta:
Idézet:
kis vicces motorszerűségen


Ezt mi felénk quadnak hívják. Az sok újgazdga kettőt is vesz, aki kicsit szegényebb sorban van, az csak egyet. Szerintem is meg lehet csinálni. Lelőni egyet, felvenni a cuccot, majd nyomás a többi után. Megint elkapni egyet, csomagot fel, majd irány a kövi és ennyi


Lehet, hogy felétek kvadnak hívják, mifelénk meg kis vicces motorszerűségnek.


vas. júl. 17, 2005 17:56
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
TXSuny írta:
Én inkább sz*rnak hívom, mer dölöngél, és összevissza ugrál, meg pörög :)

De csak azért hívod annak, mert IRL még nem próbáltad, fogadjunk ;) Nagyon mókás, a fővárosban is van több ilyen hely, ahol lehet kvadozni, már csak az érzés kipróbálása miatt is érdemes egyszer befizetni egy ilyenre :)

Rozso írta:
Az autósiskolában, hogy kell pörögve átugrani a két autón? Vmit magyaráz, hogy a W és S billentyűt használjam a levegőben, de nem látom, hogy csinálnának vmit. Mi a titka?

Olvass vissza picit, én feltettem itt ugyanezt a kérdést, anno én is szívtam vele :D


vas. júl. 17, 2005 17:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Az autósiskolában, hogy kell pörögve átugrani a két autón? Vmit magyaráz, hogy a W és S billentyűt használjam a levegőben, de nem látom, hogy csinálnának vmit. Mi a titka?


vas. júl. 17, 2005 16:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hofipeti írta:
Idézet:
kis vicces motorszerűségen


Ezt mi felénk quadnak hívják. Az sok újgazdga kettőt is vesz, aki kicsit szegényebb sorban van, az csak egyet. Szerintem is meg lehet csinálni. Lelőni egyet, felvenni a cuccot, majd nyomás a többi után. Megint elkapni egyet, csomagot fel, majd irány a kövi és ennyi


Én inkább sz*rnak hívom, mer dölöngél, és összevissza ugrál, meg pörög :) maradok a krosszmocinál :)


vas. júl. 17, 2005 16:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Mint írtam: felesleges a felszedéssel bajlódni. Utána is össze lehet szedni.


vas. júl. 17, 2005 16:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás 
Idézet:
kis vicces motorszerűségen


Ezt mi felénk quadnak hívják. Az sok újgazdga kettőt is vesz, aki kicsit szegényebb sorban van, az csak egyet. Szerintem is meg lehet csinálni. Lelőni egyet, felvenni a cuccot, majd nyomás a többi után. Megint elkapni egyet, csomagot fel, majd irány a kövi és ennyi


vas. júl. 17, 2005 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Victorius írta:
Na, tovább szívok: Catalinával megyünk rabolni, a szesz shopba. Ugye megérkeznek előttünk a banditák, elviszik a zsét. Mi meg utánuk a ribanccal, azon a kis vicces motorszerűségen. Menekülnek előttünk, hárman. Megyünk utánuk ezerrel, a csaj lelő egyet. Erre kiírja, hogy vegyem fel a rabló pénztárcáját. Ha megállok felvenni, addig meglógnak..:( Mikor van vége ennek a küldinek? Amíg mindhármat nem nyírja ki a csaj? Avagy ki kell nyírni mind s még a pénzt is felvenni? Mert az nekem lehetetlen..:(
Miért lenne lehetetlen. Gondolkozz egy kicsit!
1. Kinyírod mindet és utána szeded össze a pénzt. Könnyű megtalálni, mert mutatja a térképen.
2. Ne csak a csaj lőjön, hanem te is tudsz lőni a járgányról.


vas. júl. 17, 2005 15:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Na, tovább szívok: Catalinával megyünk rabolni, a szesz shopba. Ugye megérkeznek előttünk a banditák, elviszik a zsét. Mi meg utánuk a ribanccal, azon a kis vicces motorszerűségen. Menekülnek előttünk, hárman. Megyünk utánuk ezerrel, a csaj lelő egyet. Erre kiírja, hogy vegyem fel a rabló pénztárcáját. Ha megállok felvenni, addig meglógnak..:( Mikor van vége ennek a küldinek? Amíg mindhármat nem nyírja ki a csaj? Avagy ki kell nyírni mind s még a pénzt is felvenni? Mert az nekem lehetetlen..:(


vas. júl. 17, 2005 15:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás 
San Fieroban van egy autós műhely (kapsz ott küldetéseket is), ott van mentési lehetőség. Ott még garázst is találsz. Akkor attól nem mesze van egy lakás is az autós iskolával szemben az nem is túl drága.
Vegyél lakást a városban és már tudsz is menteni!


vas. júl. 17, 2005 9:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Figyu, lehet én vagyok a hülye, de ez történt:

San Fieroban vagyok már, ott nyomom a küldiket, s gondoltam kéne menteni egyet! Nézem a térképet, hgy hol van a floppi ikon, meg is láttam, hű de jó! Kicsit messze volt. Nagy nehezen eldzsatartam addig, s akkor vettem észre, hogy én viszajöttem Cantonba, a szülői házba, csak épp az utcán lila ruhás fickók mindenütt.


Kérdés: Most az összes san fieroi küldinél ha menteni akarok, vissza kell jönnöm Los Santosba? Ugye nem :?: :?: :?: :?: Különben beleőszülök, az tuti!


vas. júl. 17, 2005 9:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Sy:
Az úszásnál sem árt beérni az elsők között. Lehet, hogy nem vetted észre, de ekkor meg a space-el kell morzézni, hogy ússzon, minta gép.


vas. júl. 17, 2005 8:17
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Victorius írta:
Lehet, hogy béna a kérdésem: most rakott át a játék San Fieroba. Ilyenkor mi lesz Denise-sel? Pedig már tök jól álltunk, most akkor lőttek a csajomnak? :(

Amúgy ez a Fiero elég béna sztem, Santos jobb volt sokkal. Ez a sok k_urva hegy meg terep, egy óra, míg eljutok bárhová is.


Amíg nem térsz vissza úgy marad ahogy volt. Amúgy nem fox kapni semmi jót a csajtól, csak egy idétlen diszkósöltözéket, meg egy kocsit ami amúgy las venturasban az utcákon ezerszám szaladgál.


vas. júl. 17, 2005 8:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Lehet, hogy béna a kérdésem: most rakott át a játék San Fieroba. Ilyenkor mi lesz Denise-sel? Pedig már tök jól álltunk, most akkor lőttek a csajomnak? :(

Amúgy ez a Fiero elég béna sztem, Santos jobb volt sokkal. Ez a sok k_urva hegy meg terep, egy óra, míg eljutok bárhová is.


vas. júl. 17, 2005 7:32
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Rozso írta:
Sy írta:
(valamint a muszkli is a plafonon)
Ennek a zárójeles megjegyzésnek itt nem zárójeles jelentősége van. Ha nagyon izmos vagy, akkor lassabban futsz! Úgy, mint az életben.

Hát erre nem is gondoltam. Mióta hat évesen elkezdtem birkózni, mindig lassan futok, sosem tűnt fel eddig :D

Köszi a tippet! De mennyire kell lefogyni? Teljesen?


szomb. júl. 16, 2005 23:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rozso írta:
Sy írta:
(valamint a muszkli is a plafonon)
Ennek a zárójeles megjegyzésnek itt nem zárójeles jelentősége van. Ha nagyon izmos vagy, akkor lassabban futsz! Úgy, mint az életben.


Szóval ilyen full staminás zsírtalan izomtalan girnyót kell csinálni cj-ből :) én kipróbáltam, tényleg érdekes alkata lesz :lol:

Most csináltam meg a versenyeket a stadionokban, hát elég könnyűek voltak, de los santosban kaptam ezért egy monster truckot, meg versenyautót.


szomb. júl. 16, 2005 22:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sy írta:
(valamint a muszkli is a plafonon)
Ennek a zárójeles megjegyzésnek itt nem zárójeles jelentősége van. Ha nagyon izmos vagy, akkor lassabban futsz! Úgy, mint az életben.


szomb. júl. 16, 2005 21:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
MrZed írta:
Nekem másodszorra sikerült...
A légnyeg, hogy az úszás után a kék nyillal jelőlt bicajra pattanj. Alapértelmezett billentyűkiosztás esetén a W-t kell gyorsan nyomigálni, hogy tekerjen, mint az őrült. Ha jó vagy kerékpáron, és már elég magas a stamina értéked, akkor a futásnál sem fognak beérni.
scorpeeon írta:
triatlont h kell megnyerni? lehetetlenség! :D


Nekiveselkedtem, az úszásnál azért sikerült az előkelő 8. helyet elérni, mert a csudás AI beakadt a híd lábába.. No comment :D Biciklizésnél nyomtam a W-t, mint akinek az élete függ tőle, négy ujjal (felváltva), mert mindegyik begörcsölt a "rövid" táv alatt. Ehhez képest a táv végén láttam csak a horizonton egy-két versenyzőt, futásban megint esélytelen voltam. Pedig stamina csutkán van, és zsírom is alig volt (valamint a muszkli is a plafonon), ki érti ez?

Megpróbáltam csalni a futásnál, beugrottam egy kocsiba, ami az út szélén állt, de csak 4 másodpercem volt kiszálni, mielőtt kizártak volna, így inkább hagytam :D

Valami tipp esetleg, hogy hogyan lehet legyűrni a triatlont? Nem lenne egyébként semmi gond, hogy ha menet közben nem fáradnék el mind az úszás, mind a bringázás, mind a futás közben, de CJ nem bírja ezt a tempót. A többiek bezzeg, mint a gép, mint a gép. Már arra is gondoltam egyébként, hogy az induláskor közibük vágok egy gránátot, aztán akkor nem előz meg senki, de kipróbálni még nem próbáltam ezt a módszert :lol:


szomb. júl. 16, 2005 21:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
F12004 írta:
Hi!

Elakadtam a freefall küldinél. Amikor a repcsi mögé kell menni dodo-val mielőtt lv-be érne. Megfordulok de egyszerűen nem tudom utolérni mert lassú a dodo. :evil: Segítsetek pls! Thx


Ááá mindenki ezzel szenved, csak én nem :) Magasabbra kell menni, és zuhanásból kell utólérni.


szomb. júl. 16, 2005 20:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Hi!

Elakadtam a freefall küldinél. Amikor a repcsi mögé kell menni dodo-val mielőtt lv-be érne. Megfordulok de egyszerűen nem tudom utolérni mert lassú a dodo. :evil: Segítsetek pls! Thx


szomb. júl. 16, 2005 17:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Victorius írta:
Kép

Csak sikerült! :) Vagy negyed órát kocsikáztatott, majd bement az ostoba egy baromi egyenes alagútba, ami jó hosszú. Előrementem ezerrel, leszálltam a mociról, s amikor jött szembe, megsoroztam! ;) Ehhez mondjuk az is kellett, hogy amikor menekült a raktártelepen, ott is adtam neki keményen a hátába! :)


UZI Tec-9 MP5 ezekkel lehet járművekről lőni.


pén. júl. 15, 2005 21:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Végre megvan magyarul az összes pálya végigjátszása. Többen is érdeklődtek érte, ezért belinkelem:
GTA SA VÉGIGJÁTSZÁS


pén. júl. 15, 2005 20:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Az Uzi tipusú fegyverekkel motorozás közben is tudsz előre és oldalra is lőni. Én meg sem vártam, hogy a csatornahálózatból kiautókázzon. Követtem és agyonlőttem. :D

Las Venturasban sikerült valakinek megcsinálni az arénában a triál motoros küldetést? Ha igen mit kapok érte?


pén. júl. 15, 2005 19:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Kép

Csak sikerült! :) Vagy negyed órát kocsikáztatott, majd bement az ostoba egy baromi egyenes alagútba, ami jó hosszú. Előrementem ezerrel, leszálltam a mociról, s amikor jött szembe, megsoroztam! ;) Ehhez mondjuk az is kellett, hogy amikor menekült a raktártelepen, ott is adtam neki keményen a hátába! :)


pén. júl. 15, 2005 19:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Gray improts mission nem megy! :( Elmegyek a raktárba, kinyírok mindenkit, a Russian arm dealer bepattan a sportkocsijába, én fel a motorra, s hiába üldözöm. Motorról nem tudok lőni. Ha átszállok egy kocsiba, addig vagy elszökik, vagy hiába megyek mindig neki, az én kocsim megy gallyra. Ha meg csak követem, semmi nem történik, egy órát is mehetek utána. Hogy kell ezt a **** megcsinálni? :x :x :x


pén. júl. 15, 2005 18:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Miért nem megy a User Track Player Win98SE-n és Win2000-en ?


pén. júl. 15, 2005 15:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Sy írta:
Hát ha minden nap tolod, ja. Hagyjál ki 3-4 napot, és már hiányozni fog ;)

Mondjuk az biztos, hogy még egyszer nem játszom végig, azért nincs nekem erre még 2 hónapom az életemből.


Végülis megértem a játék kiadóját is: ha túl rövidre csinálja, akkor a user pampog, hogy ezért adott ki annyi pénzt.Ha megveszem, nyilván annak örülök, hogy nem 3 óra a játék...Azonban a játékélményt szerintem nagyban rontja itt, hogy hosszú lett. egy idő után nincs kedved hozzá, mert bár a játék változatos, mégis monoton. Valahol az arany középút lenne jó..


pén. júl. 15, 2005 13:23
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Hát ha minden nap tolod, ja. Hagyjál ki 3-4 napot, és már hiányozni fog ;)

Mondjuk az biztos, hogy még egyszer nem játszom végig, azért nincs nekem erre még 2 hónapom az életemből.


pén. júl. 15, 2005 12:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Kicsit uncsi a játék egy idő után, nem? Én még az első városban vagyok, de már mintha egy emberöltő óta ezzel játszanék..Most csinálom a Grey imports missiont. :x

Kétlem, hogy én ezt végig fogom tolni...


pén. júl. 15, 2005 11:59
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
F12004 írta:
Nekem GeForce FX 5200 vidkarim van, és nem csinált egyetlen egy grafikai bugot sem! :P

Meglepő...
F12004 írta:
Eddig :lol:

Naja :lol:


pén. júl. 15, 2005 6:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Nekem GeForce FX 5200 vidkarim van, és nem csinált egyetlen egy grafikai bugot sem! :P Eddig :lol:


csüt. júl. 14, 2005 22:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hofipeti írta:
Olyan térképet hol találok ahol az iskolák vannak feltüntetve???


Olyat ne keressél, mert csak a halálba fognak idegelni az iskolák :)
Amúgy majd jelzi a játék, ha eljutsz odáig.


szer. júl. 13, 2005 10:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás 
Olyan térképet hol találok ahol az iskolák vannak feltüntetve???


szer. júl. 13, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
1. Igen kell csapd neki a szelet!
2. Amikor beül egy csaj a gépedbe (motorodra), a bal felső sarokban azonnal kiírja, hogy mit szeretne leginkább csinálni! Na oda vidd!
(Legtöbbször nem kedvelik a gyorséttermeket..., amit nem is csodállok)


szer. júl. 13, 2005 7:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
TXSuny írta:
Diesel írta:
Elég érdekes dolgokat produkál a játék. Las Venturasban a kaszinóban, ahol Millie dolgozik, kaptam egy küldetést a sivatagban talált két csávó szemüveges kopaszodó spanjától. Nah ezt júl elmondtam. :D
Szóval asszem San Fierroba kellett repülni. El is mentem reptérre majd ott a kifutón parkolt a gép, felszállok célnak pedig az isten háta mögött a tenger közepét jelőli a játék, nah mondom odaszállok. Erre mikor HUDon cél fölé érek jön következő intró hogy taxiban megyek egy jakuza étterembe vagy mibe és ezren lőnek rám, én meg örülök a virágágyás fedezéknek. Mikor vége és kinyírok mindenkit ismét ott vagyok repcsibe és irányíthatom vissza oceán semmilyéből a verdát a reptérre és mission complete. :lol: Nah ez valami jól eldugott hely lehetett a bermudák közt, az biztos. :P


Nem, az a GTA3 Liberty City-jének egy része, az olasz maffia területe, pontosabban Marco's Bistro, úgy néz ki nem jáccottál a 3-al :) És a küldetés adója Don Leone akivel a GTA3-ban is találkozhattunk, pár évvel öregebben. Érdekes is lett volna, ha egész Liberty City-t berakják az SA-ba, ezért nem mehetsz ott sehova.


Még jó hogy vnnak olyan játékososk, akik kívülról vágják a teljes storit az elejétől. Pedig GTA 3 és Vice City is megvolt, de se nevek, se szereplők nem ugranak be.

Lenne még egy kérdésem, a kaszinó kirablásához kelle egy kártya ami gondolom Millinél van. Szóval neki akkor múszály csapni a szelet ezerrel? Mert eddig akárhányszor valahová elvittem mindig üvöltött a zene a bárba vagy étteremben és nem jött be neki. Erre van valami megoldás?


kedd júl. 12, 2005 22:05
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
:lol:


kedd júl. 12, 2005 21:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kép
Nem szokványos rendőr :)


kedd júl. 12, 2005 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Redy14 írta:
MIKOR LESZ KÉSZ A MAGYAROSÍTÁS???
Nem tudom mikor lesz kész, de negyon jól meg fogják csinálni! Még a táblák is ki lesznek cserélve magyarra.
Itt van két kép ízlelítőnek:
Kép
Kép


kedd júl. 12, 2005 20:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 22, 2005 19:07
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
MIKOR LESZ KÉSZ A MAGYAROSÍTÁS???


kedd júl. 12, 2005 19:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Diesel írta:
Elég érdekes dolgokat produkál a játék. Las Venturasban a kaszinóban, ahol Millie dolgozik, kaptam egy küldetést a sivatagban talált két csávó szemüveges kopaszodó spanjától. Nah ezt júl elmondtam. :D
Szóval asszem San Fierroba kellett repülni. El is mentem reptérre majd ott a kifutón parkolt a gép, felszállok célnak pedig az isten háta mögött a tenger közepét jelőli a játék, nah mondom odaszállok. Erre mikor HUDon cél fölé érek jön következő intró hogy taxiban megyek egy jakuza étterembe vagy mibe és ezren lőnek rám, én meg örülök a virágágyás fedezéknek. Mikor vége és kinyírok mindenkit ismét ott vagyok repcsibe és irányíthatom vissza oceán semmilyéből a verdát a reptérre és mission complete. :lol: Nah ez valami jól eldugott hely lehetett a bermudák közt, az biztos. :P


Nem, az a GTA3 Liberty City-jének egy része, az olasz maffia területe, pontosabban Marco's Bistro, úgy néz ki nem jáccottál a 3-al :) És a küldetés adója Don Leone akivel a GTA3-ban is találkozhattunk, pár évvel öregebben. Érdekes is lett volna, ha egész Liberty City-t berakják az SA-ba, ezért nem mehetsz ott sehova.


kedd júl. 12, 2005 17:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Elég érdekes dolgokat produkál a játék. Las Venturasban a kaszinóban, ahol Millie dolgozik, kaptam egy küldetést a sivatagban talált két csávó szemüveges kopaszodó spanjától. Nah ezt júl elmondtam. :D
Szóval asszem San Fierroba kellett repülni. El is mentem reptérre majd ott a kifutón parkolt a gép, felszállok célnak pedig az isten háta mögött a tenger közepét jelőli a játék, nah mondom odaszállok. Erre mikor HUDon cél fölé érek jön következő intró hogy taxiban megyek egy jakuza étterembe vagy mibe és ezren lőnek rám, én meg örülök a virágágyás fedezéknek. Mikor vége és kinyírok mindenkit ismét ott vagyok repcsibe és irányíthatom vissza oceán semmilyéből a verdát a reptérre és mission complete. :lol: Nah ez valami jól eldugott hely lehetett a bermudák közt, az biztos. :P


kedd júl. 12, 2005 15:54
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
MrZed írta:
Na neee szivass.... ha nyomvatartod a TAB-ot, a többi infó mellett ott van az is, hogy éppen milyen nap van.

Bexarás. Mindjárt végignyomtam a story mission -öket és még eddig nem láttam :)

Ja, én se :D Pedig minden kis félküldetést is megcsináltam (kivéve a bringásat meg a motorosat a dokkban), szóval igyekszem mindenre odafigyelni, de ez valahogy elkerülte a figyelmemet :)

Rozso írta:
Sy írta:
Aztán lélekben készülj fel egy idegbeteg nőre :D
Épp most ostorozott meg a kis k! :twisted:

Hát igen... Ja, és a szerelem múlandó :D (én azt hittem, valamelyik alkalommal még ki is nyúvaszt.. de szerencsére nem :) )


kedd júl. 12, 2005 15:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sy írta:
Aztán lélekben készülj fel egy idegbeteg nőre :D
Épp most ostorozott meg a kis k! :twisted:


kedd júl. 12, 2005 13:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 809 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség