Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 16:35



Hozzászólás a témához  [ 862 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Következő
Vodamail 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 21, 2004 12:26
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
skynet írta:
suly írta:
vizsla1 írta:
Persze. Azonosito: a tel.szamod 06x01234567 formaban, a jelszo: amit kaptal hozza. POP3: pop3.vodafone.hu. Az SMTP is mukodik, nem kell, hogy a vodaval netezz.


Nem megy sajnos, semilyen formában. T-online-ról netezek. Próbáltam biztonságos kapcsolatta, hitelesítéssel, de semmi...


a t-online-nál az SMTP szerver mail.t-online.hu

nem kell hitelesítés, semmi.

az e-mail címnek meg azt adsz meg, amit akarsz, a vodással is menni fog.


Köszi.

Ez eddig mind ok. A hitelesítésnél van gond. Telefonszám+jelszó. Mindig visszadobja.


csüt. nov. 10, 2005 10:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 21, 2004 12:26
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Persze. Azonosito: a tel.szamod 06x01234567 formaban, a jelszo: amit kaptal hozza. POP3: pop3.vodafone.hu. Az SMTP is mukodik, nem kell, hogy a vodaval netezz.


Nem megy sajnos, semilyen formában. T-online-ról netezek. Próbáltam biztonságos kapcsolatta, hitelesítéssel, de semmi...


csüt. nov. 10, 2005 10:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 21, 2004 12:26
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Persze. Azonosito: a tel.szamod 06x01234567 formaban, a jelszo: amit kaptal hozza. POP3: pop3.vodafone.hu. Az SMTP is mukodik, nem kell, hogy a vodaval netezz.


Nekem ez még nem megy... Igaz ma rendeltem csak.


szer. nov. 09, 2005 14:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Persze. Azonosito: a tel.szamod 06x01234567 formaban, a jelszo: amit kaptal hozza. POP3: pop3.vodafone.hu. Az SMTP is mukodik, nem kell, hogy a vodaval netezz.


szer. nov. 09, 2005 13:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 21, 2004 12:26
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
reaxol írta:
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni:
Tegnap a 1270-en ügyintéző segítségével aktiváltattam a VodaMailt. Ma meg is jött az SMS, hogy bekapcsolták a szolgáltatást és hogy mi a faxszámom, valamint hogy a jelszavamat egy másik SMSben fogják kiküldeni. A gond az, hogy másik SMSt azóta sem kaptam.
Valahogy ki lehet deríteni ilyen esetben, hogy mi a jelszavam?
Köszi!


SMS-t kell küldeni a 06 70 7000 085-ös számra, és kapsz azonnal egy jelszót. Nekem sem jött 3. sms. Nem tudom miért van az az érzésem, hogy ki akarnak húzni belőled ezért is egy sms-t.

Más... A vodamail-es leveleimet outlookkal tudom fogadni, ha nem gprs-el vagyok csatlakozva?


szer. nov. 09, 2005 13:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Onion írta:
GPRS Wap elõfizetésem van. Lehetséges ahoz, hogy a telefon automatikus nézegesse az emailomat GPRS internet efõfizetés kell????
Ha ez így van, akkor ez egy iszonyat nagy baromság a Vodától.


nemcsak hogy lehetséges, hanem úgy van. Ezzel már foglalkoztunk egy másik topicban.


vas. nov. 06, 2005 14:54
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jún. 20, 2004 16:14
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Szevasztok!!

Kb 2 éve aktiválva van nekem a vodamail.
Van egy t610-es telefonom, Live menüvel. Amibe az üzenetek között van egy email menüpont is. Próbáltam megadni neki a paramétereket, hogy ő kezelje a leveleimet de nem müxik.

GPRS Wap előfizetésem van. Lehetséges ahoz, hogy a telefon automatikus nézegesse az emailomat GPRS internet efőfizetés kell????
Ha ez így van, akkor ez egy iszonyat nagy baromság a Vodától.


vas. nov. 06, 2005 14:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Újra 1270....


vas. okt. 30, 2005 18:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni:
Tegnap a 1270-en ügyintéző segítségével aktiváltattam a VodaMailt. Ma meg is jött az SMS, hogy bekapcsolták a szolgáltatást és hogy mi a faxszámom, valamint hogy a jelszavamat egy másik SMSben fogják kiküldeni. A gond az, hogy másik SMSt azóta sem kaptam.
Valahogy ki lehet deríteni ilyen esetben, hogy mi a jelszavam?
Köszi!


vas. okt. 30, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Nézd át újra :).


Látszik, hogy nem használok hangpostát :)

Na mindegy, ez mindenképpen Pre leírás volt, csak ezek szerint kicsit régi :D , de a címében ott volt, hogy Pre, tehát ahhoz küldték még anno. Dátumot nem néztem...


pén. okt. 28, 2005 11:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
vizsla1 írta:
Amit most idéztél, szerintem az pont a post.


Trabi TM írta:
Továbbra is csak a hangpostára tudunk átirányítást...


Postnál ez nincs, ott bármi másra is lehetséges átirányítást kezdeményezni, tehát ez a PRE volt :wink:


Nézd át újra :).

Júniustól vagy jüliustól prepaidnél is van átirányítás. Lásd ÁSZF, sajtóközelmények.
Az emberke, ha postos, a készülékén nem tudja törölni a hp.-ra történő átirányítást, míg a prepaides igen, utóbbi még a Net-Rendelőn is konfigurálhatja. A postos csak azt teheti meg, hogy beír egy másik tel.számot a készülékbe (mint a prepaides), de ha rámegy az átirányítás törlésére, az OCCF miatt újra beállítódik a hp.-ra történő átirányítás.


csüt. okt. 27, 2005 6:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Amit most idéztél, szerintem az pont a post.


Trabi TM írta:
Továbbra is csak a hangpostára tudunk átirányítást...


Postnál ez nincs, ott bármi másra is lehetséges átirányítást kezdeményezni, tehát ez a PRE volt :wink:

Duvi írta:
Attól függ, hova "le" (:


Tolna megye...


szer. okt. 26, 2005 23:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Attól függ, hova "le" (:


kedd okt. 25, 2005 23:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
...

Amit most idéztél, szerintem az pont a post. Hiszen a pre beállítható a készüléken, sőt, még a Net-Rendelőn is. A postosakkal "szúrtak ki".
Egy próbát nem ér meg? Legfeljebb visszadobják neki, vagy továbbítják a 1270-nek... Csak kéne az aláírás, így nem hiszem, hogy leutazik Hozzád :wink:.


kedd okt. 25, 2005 20:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ha tehetném, megtenném Neked, de már nem tehetem :wink:. Fordulj Trabihoz 8).


Bár régen voltam oktatáson, de tisztán emlékszem, hogy ott OCCF-ről egy szó sem hangzott el :shock: :)

Viszont segíteni sem nagyon tudnék, ugyanis egy kis idézet a pre OCCF leírásából:
"Kizárólag központilag, az Ügyfélszolgálaton (1270) és márkaüzleteinken keresztül kérhetik a szolgáltatás bekapcsolását és törlését. Továbbra is csak a hangpostára tudunk átirányítást bekapcsolni és az ügyfél a készülékén továbbra sem tud semmilyen átirányítást beállítani. "

Ezekbe én nem tartozok bele...


kedd okt. 25, 2005 10:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Duvi írta:
Ezmiez? (:

tipp: NYilatkozat A SZolgáltatás Azonnali Törléséről

Nyomtatvány adat-, számla- és szolgáltatásváltozáshoz, telefonkészülék cseréjéhez


kedd okt. 25, 2005 6:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
(e)NYASZAT


Ezmiez? (:

tipp: NYilatkozat A SZolgáltatás Azonnali Törléséről


hétf. okt. 24, 2005 21:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Duvi írta:
A tegnapelőttihez képest annyi változott, hogy most már meg tudok adni más számot is a foglalt/nem válaszol/ki van kapcsolva esetekre. Ha törlöm, akkor viszont automatikusan a hp számra lesz átirányítva törlés helyett.
Egyelőre azt csináltam, hogy mindent a hívásértesítő számára irányítottam, ami félmegoldás. Szerencsére a hangposta már nem jelentkezik be, azonban foglalt(lenyomom) esetben nem ad foglalt jelzést, hanem "A hívott szám átmenetileg nem elérhető", illetve 30 mp csörgés után sem csönget tovább, hanem a fenti szöveget mondja.
Ez nekem kényelmetlen, szeretném ténylegesen törölni az átirányítást.
Erre akkor szerinted megoldás lehet egy e-mail az ügyfélszolgálatnak?
Nálad tényleg megcsinálták, és tudod törölni az átirányításokat?

Amiről Te beszélsz, az az "OCCF". S ezt kéne törltetned. Bemenni egy üzletbe, ahol az eladó még emlékszik az oktatás anyagára, s tudja mi az OCCF, majd kitöltetni egy (e)NYASZAT-ot.

Vagy ideális esetben kifogni egy értelmes embert a 1270-en, akinek ha mondod ezt a szót, tudni fogja, mit kell tennie.

Ha tehetném, megtenném Neked, de már nem tehetem :wink:. Fordulj Trabihoz 8).


hétf. okt. 24, 2005 21:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
A tegnapelőttihez képest annyi változott, hogy most már meg tudok adni más számot is a foglalt/nem válaszol/ki van kapcsolva esetekre. Ha törlöm, akkor viszont automatikusan a hp számra lesz átirányítva törlés helyett.
Egyelőre azt csináltam, hogy mindent a hívásértesítő számára irányítottam, ami félmegoldás. Szerencsére a hangposta már nem jelentkezik be, azonban foglalt(lenyomom) esetben nem ad foglalt jelzést, hanem "A hívott szám átmenetileg nem elérhető", illetve 30 mp csörgés után sem csönget tovább, hanem a fenti szöveget mondja.
Ez nekem kényelmetlen, szeretném ténylegesen törölni az átirányítást.
Erre akkor szerinted megoldás lehet egy e-mail az ügyfélszolgálatnak?
Nálad tényleg megcsinálták, és tudod törölni az átirányításokat?


hétf. okt. 24, 2005 17:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Duvi írta:
...

Érdekes. Nekem is Bónuszom van, vodamaillel, és meg tudták oldani, hogy ne legyen átirányítva semmi a hangpostára, és működik a hívásértesítő is.

Ezt úgy oldottam meg, hogy küldtem egy mailt az üszinek, melyben felsoroltam, mely esetekben ne irányítsák át a hangpostára a hívást, majd külön felhívtam a figyelmet, hogy a továbbiakban én szeretném a készülékemről irányítani, hogy mikor kapcsoljon be a hangposta (tehát ez jelentené az OCCF kikapcsolását).


szomb. okt. 22, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Most már engem is érint ez a mail + átirányítás dolog.
Egész eddig működött úgy a vodamail, hogy nem voltak a hangpostára átirányítások bekapcsolva.
Aztán most, hogy bónuszra váltottam, állítólag csak átirányítással együtt működik.
Az ügyfélszolgálatos azt tanácsolta, hogy irányítsam át egy másik számra, ha nem akarok hangpostát.
Ezt azonban nem tudtam megtenni, mert a telefon "A kérés nincs teljesítve" üzenetet dob vissza (3650).
Ezért visszahívtam az üsz-t, és mondta, hogy nincs beállítva, hogy én is változtathassak, de bekapcsolja, 48 órán belül aktív. Akkor talán ennek a bekapcsolása jelentheti az OCCF kikapcsolását?
Várom, hogy működjön, és nagyon remélem, hogy valami megoldás lesz, mert nagyon nem hiányzik, hogy ez így maradjon..


szomb. okt. 22, 2005 21:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Kapcsoltasd ki a sima központi átirányítást (OCCF). Utána a telefonodon keresztül törölni tudod, hogy ne fusson hp.-ra a hívás.


Ez már megtörtént rég de hiába irányítom át mondjuk a hívásértesítő számára, 25 mp után a bejövő hívásokat eldobja a telefon :(


szer. okt. 19, 2005 2:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen alternatívák vannak a FAX küldésre. Ha küldeni akarok akkor felmegyek valamilyen böngészővel és a WEB-ről küldöm el a FAX-ot. Tök jó lenne, mondjuk FAX-ot küldeni Outlook-ból. Van valamilyen más lehetőség?

Más...

Van egy pár Vodafone előfizetésünk. Mindegyik számohz hozzá van rendelve a Vodafone Mail. Hol a cím miatt, hol a FAX szám miatt. Van olyan fiók amelyeket lehet managelni az Opera böngészőból van olyan viszont amelyiket nem. Az csak IE-vel megy. Van valakinek valamilyen ötlete?

Üdv.: Soockit


kedd okt. 18, 2005 22:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Kapcsoltasd ki a sima központi átirányítást (OCCF). Utána a telefonodon keresztül törölni tudod, hogy ne fusson hp.-ra a hívás.


szer. okt. 12, 2005 20:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
.Tian. írta:
Akkor hogy is van? Kikapcsoltatom a központi hívásátirányítást és amelyik hívásokat akarom, azokat erre a számra átirányítom. Utána tudni fogom, h ki keresett és nem a hangpostára fut a hívás?
Bárcsak így lenne :)

Kikapcsoltatod a hangpostát és a szolgáltató által központilag beállított átirányítást (OCCF). Majd megrendeled a hívásértesítőt, s ha ennek hatására nem állítódna be a fenti számra az átirányítás, akkor Te Magad kézzel beállítod nem elérhető esetre.


Csakhogy NEM LEHET kikapcsoltatni a hangpostát csak a vodamaillel együtt.


szer. okt. 12, 2005 20:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
A szolgáltatás jelenleg nem elérheto. Kérjük próbálja meg késobb!


szer. okt. 12, 2005 19:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
https://live.vodafone.hu/signin.jsp


szer. okt. 12, 2005 18:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
mz írta:
reklamhang írta:
Miért nem megy napok óta a vodamail webes felülete? :roll:


Nálam semmi probléma.



Voda honlapjáról nem megy..

Mi a közvetlen cím???


szer. okt. 12, 2005 17:28
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Miért nem megy napok óta a vodamail webes felülete? :roll:


Nálam semmi probléma.


szer. okt. 12, 2005 14:26
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Miért nem megy napok óta a vodamail webes felülete? :roll:


szer. okt. 12, 2005 13:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
.Tian. írta:
Akkor hogy is van? Kikapcsoltatom a központi hívásátirányítást és amelyik hívásokat akarom, azokat erre a számra átirányítom. Utána tudni fogom, h ki keresett és nem a hangpostára fut a hívás?
Bárcsak így lenne :)

Kikapcsoltatod a hangpostát és a szolgáltató által központilag beállított átirányítást (OCCF). Majd megrendeled a hívásértesítőt, s ha ennek hatására nem állítódna be a fenti számra az átirányítás, akkor Te Magad kézzel beállítod nem elérhető esetre.


szomb. okt. 01, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
KeFe írta:
Mi a hívásértesítő száma? (amire at kell irányítani a hívást ha szeretnék értesítő sms-t kapni.)
+36709090998


Akkor hogy is van? Kikapcsoltatom a központi hívásátirányítást és amelyik hívásokat akarom, azokat erre a számra átirányítom. Utána tudni fogom, h ki keresett és nem a hangpostára fut a hívás?
Bárcsak így lenne :)


szomb. okt. 01, 2005 20:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KeFe írta:
Mi a hívásértesítő száma? (amire at kell irányítani a hívást ha szeretnék értesítő sms-t kapni.)
+36709090998


szomb. okt. 01, 2005 16:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
Mi a hívásértesítő száma? (amire at kell irányítani a hívást ha szeretnék értesítő sms-t kapni.)


szomb. okt. 01, 2005 15:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
vocsok írta:
.gúnár. írta:
vocsok írta:
(Egészen összezavartatok, a hangposta ősidők óta együtt élt a mail szolgáltatással.)


Akkor én még az "ősidők" előtt aktiváltattam a vodamailt, mert nekem nincs hangpostám, de van vodamailem.

Nyugodj meg, van. Csak nem használod és nincs is rá átirányításod.


Én nyugodt vagyok, mert nincs. Ezt az önkiszolgáló ügyfélszolgálattól tudom. :wink:


szomb. okt. 01, 2005 14:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
.Tian.:
A központi átirányítást kapcsoltasd ki. Mond, hogy magad szeretnéd az átirányításokat intézni.


szomb. okt. 01, 2005 12:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
vocsok írta:
(Egészen összezavartatok, a hangposta ősidők óta együtt élt a mail szolgáltatással.)


Akkor én még az "ősidők" előtt aktiváltattam a vodamailt, mert nekem nincs hangpostám, de van vodamailem.

Nyugodj meg, van. Csak nem használod és nincs is rá átirányításod.


szomb. okt. 01, 2005 12:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
vocsok írta:
De most látom, hogy miről is beszélünk !
Nem a hangpostát kell kikapcsolni, annak valóban maradnia kell.
Csak a központi átirányítást. (Egészen összezavartatok, a hangposta ősidők óta együtt élt a mail szolgáltatással.)

Az OCCF-ről beszélsz? Kérni kell a 1270-en. S ha kikapcsolták, soha többet nem fogja felülírni a rendszer azt az átirányítást, amit Te a telódon beállítasz.
Halandó csak a VitaMAX-ot tudja befolyásolni, a Net-Rendelőn keresztül. Postosoknak a 1270-et kell zaklatni :).


Ok, akkor mit is kell kérnem a 1270-en? és akkor mi is lesz :?


szomb. okt. 01, 2005 9:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
vocsok írta:
(Egészen összezavartatok, a hangposta ősidők óta együtt élt a mail szolgáltatással.)


Akkor én még az "ősidők" előtt aktiváltattam a vodamailt, mert nekem nincs hangpostám, de van vodamailem.


szomb. okt. 01, 2005 8:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Namost... a Nokiámon megnéztem:
Beállítások, Hívásbeállítások, Átirányítás, Átirányítás ha foglalt- Állapot.
Lekérdezve a vodahangposta száma jött be. Így a Törlés menüpontot választottam.
Ugyanez ha Átirányítás,ha hívást nem fogad. Ha lekérdezem az Állapotot, majd Adatok, akkor ott a telefonszám, lejjebb nyomva meg kiderül, hogy késleltetés 25másodperc.
Itt is töröltem az Átirányítást.
Talán így oké lesz.


Persze, hogy oké lesz. A következő telefon ki-bekapcsolásig!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára .gúnár. szomb. okt. 01, 2005 8:58-kor.



szomb. okt. 01, 2005 8:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Bizony így van :-)


szomb. okt. 01, 2005 7:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
vocsok írta:
De most látom, hogy miről is beszélünk !
Nem a hangpostát kell kikapcsolni, annak valóban maradnia kell.
Csak a központi átirányítást. (Egészen összezavartatok, a hangposta ősidők óta együtt élt a mail szolgáltatással.)

Az OCCF-ről beszélsz? Kérni kell a 1270-en. S ha kikapcsolták, soha többet nem fogja felülírni a rendszer azt az átirányítást, amit Te a telódon beállítasz.
Halandó csak a VitaMAX-ot tudja befolyásolni, a Net-Rendelőn keresztül. Postosoknak a 1270-et kell zaklatni :).


pén. szept. 30, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
De most látom, hogy miről is beszélünk !
Nem a hangpostát kell kikapcsolni, annak valóban maradnia kell.
Csak a központi átirányítást. (Egészen összezavartatok, a hangposta ősidők óta együtt élt a mail szolgáltatással.)


pén. szept. 30, 2005 19:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
De van egy ötletem:
Kapcsoltassátok ki a központi átirányítást. Ezután kérjétek a mail szolgáltatást, talán így jó lesz.


pén. szept. 30, 2005 19:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A központi átirányítást telefonról nem lehet kikapcsolni.


pén. szept. 30, 2005 19:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Namost... a Nokiámon megnéztem:
Beállítások, Hívásbeállítások, Átirányítás, Átirányítás ha foglalt- Állapot.
Lekérdezve a vodahangposta száma jött be. Így a Törlés menüpontot választottam.
Ugyanez ha Átirányítás,ha hívást nem fogad. Ha lekérdezem az Állapotot, majd Adatok, akkor ott a telefonszám, lejjebb nyomva meg kiderül, hogy késleltetés 25másodperc.
Itt is töröltem az Átirányítást.
Talán így oké lesz.


pén. szept. 30, 2005 19:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
vocsok írta:
.gúnár. írta:
Nem olvastam nagyon vissza, csak jelzem, hogy az új aktiválású vodamailek mellé hangposta is jár. Sőt, hiába törli az ember az átirányításokat, mivel azok központiak, a következő telefonbekapcsolásnál megint ott lesznek. A hangposta kikapcsolása csak a vodamail törlésével együtt lehetséges az ügyfélszolgálat szerint.

Szerintem meg hívd fel többször a 1270-et, hátha találsz egy hozzértőt, aki kikapcsolja a központi átirányítást. A vodamail meg ettől független kéne, hogy legyen.


Sajnos én is ezt a választ kaptam. Nem lehet a hangpostát kikapcsolni, csak akkor, ha a Vodamail-t is megszűnteted.
Jól tudom, ha roaming alatt hangpostára fut a hívás, azellen is fizetni kell?

Biztos nincs vmi kiskapu, h vodamail menjen, de ne legyen hangposta?


pén. szept. 30, 2005 19:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
vocsok írta:
Szerintem meg hívd fel többször a 1270-et, hátha találsz egy hozzértőt, aki kikapcsolja a központi átirányítást. A vodamail meg ettől független kéne, hogy legyen.


Igen, bevett dolog, hogy többször kell hívni őket, de annyi időm nincs rájuk. Katasztrófa, ami ott van.


pén. szept. 30, 2005 17:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Nem olvastam nagyon vissza, csak jelzem, hogy az új aktiválású vodamailek mellé hangposta is jár. Sőt, hiába törli az ember az átirányításokat, mivel azok központiak, a következő telefonbekapcsolásnál megint ott lesznek. A hangposta kikapcsolása csak a vodamail törlésével együtt lehetséges az ügyfélszolgálat szerint.

Szerintem meg hívd fel többször a 1270-et, hátha találsz egy hozzértőt, aki kikapcsolja a központi átirányítást. A vodamail meg ettől független kéne, hogy legyen.


pén. szept. 30, 2005 16:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Nem olvastam nagyon vissza, csak jelzem, hogy az új aktiválású vodamailek mellé hangposta is jár. Sőt, hiába törli az ember az átirányításokat, mivel azok központiak, a következő telefonbekapcsolásnál megint ott lesznek. A hangposta kikapcsolása csak a vodamail törlésével együtt lehetséges az ügyfélszolgálat szerint.


pén. szept. 30, 2005 16:34
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 862 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség