Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 12, 2024 23:20



Hozzászólás a témához  [ 527 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő
Magyar Telekom 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Ha a GVH következetes lenne, naponta vagy 0 leb*szást kellene kiadniuk vagy 40-et. Ez az időnként belerúgok valakibe tényleg hülyeség.

Egyébkent meg mindenki nézze meg, hogy mit vesz.


szer. dec. 21, 2005 19:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Na a Hungarotel, meg az Emitel... Le kéne őket lőni! Irtózatosan pofátlan két cég.
A T-kom hozzájuk képest matyó hímzés.

Üdv!


szer. dec. 21, 2005 17:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
mz írta:
Árpy írta:
Mindig a Tét bsszák meg??? :evil:


Úgy néz ki. Most már a leányvállalata (Emitel) körmére is ránézhetne a GVH, mert itt is vannak érdekes dolgok.

Hunagarotel is kapott vmit! Na nem karácsonyi ajándékot. :D


szer. dec. 21, 2005 15:50
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Árpy írta:
Mindig a Tét bsszák meg??? :evil:


Úgy néz ki. Most már a leányvállalata (Emitel) körmére is ránézhetne a GVH, mert itt is vannak érdekes dolgok.


szer. dec. 21, 2005 15:24
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Mindig a Tét bsszák meg??? :evil:


szer. dec. 21, 2005 14:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát igen, tudnék sokkal dúrvább dolgokat is mondtani, ez most tényleg nem olyan nagy cucc. Most mégsem mondhatják el a reklámban az összes kitételt. A favorit pedig magyar viszonylatban tényleg elég jó csomag. Útálom a T-com-ot, de ez most tényleg csak kib...ás velük.

Guni


szer. dec. 21, 2005 3:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
nekem is az a véleményem, hogy megint a lehúzásra mentek, a GVH nagyfőnök titkárnőjének megjött a havibaja.

ahogy már egypárszor leírtuk, az összes reklám hazudik, tessék az összes reklámozót megbüntetni! ne pedig arra használni a törvényeket, hogy az épp nekünk nem tetszővel kiszúrhassunk, azt kiszoríthassuk a versenyből.

A matáv favorit díjcsomagja nagyon jó, mind a többi matávos, mint a versenytársakéhoz képest. Ezért büntetni a matávot - a fogyasztókkal való kiszúrás.


szer. dec. 21, 2005 3:31
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Megemlítették a reklámban az időbeni korlátozást?
Vagy azt, hogy a részletekről hol lehet érdeklődni? Mert ha nem, akkor jogos.
Egyébként tényleg kicsit uncsi, hogy a reklámokban mindig csak a felét mondják el a lényegnek. Mindig a kevésbé súlyos felét.
Rengeteg érdeklődő telefontól kímélhetné meg magát a T-kom, ha konkrétumokat közölne. Szerintem volt néhány ügyfél, aki a teljes feltételek ismeretében inkább mégsem kötött előfizetést.

Üdv!


szer. dec. 21, 2005 0:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
150 000 000! Keményen elmeszelték a telefontársaságot

http://vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=109511&fr=hk
A Gazdasági Versenyhivatal versenytanácsa 150 millió forintra bírságolta a Magyar Telekom Rt.-t, a fogyasztók megtévesztésére alkalmas "Favorit" és "Favorit Plusz" elnevezésű díjcsomagjainak reklámjai miatt - tájékoztatta a GVH az MTI-t kedden. Galambos Viktor, a Magyar Telekom sajtófőnöke az MTI-nek elmondta, hogy megítélésük szerint a Magyar Telekom nem követett el jogsértést, ezért a Gazdasági Versenyhivatal döntését bíróságon támadják meg.
A GVH-közlemény szerint a Magyar Telekom Rt. 2005. június 9-én vezette be "Favorit" és "Favorit Plusz" elnevezésű díjcsomagjait, melyeknél a helyi és helyközi I. hívásirányok esetében, illetve a helyi, a helyközi I., a helyközi II. és a belföldi távolsági hívásirányok esetében délután 16 órától másnap délelőtt 10 óráig, illetőleg hétvégén egész nap nincs kapcsolási és percdíj a T-Com hálózatában. A GVH vizsgálata feltárta, hogy a Magyar Telekom Rt. által közzétett egyes reklámok több vonatkozásban beleütköznek a versenytörvény rendelkezéseibe. A reklámkampány egyik legmarkánsabb fogyasztóknak szóló üzenete az volt, hogy a "Favorit" díjcsomagok ingyenes telefonálási lehetőséget biztosítanak, miközben a hivatal megállapította, hogy az "ingyenes" telefonálás lehetőségéhez a fogyasztó nem ellenszolgáltatás nélkül jut. A versenytanács határozata szerint a reklámok másik üzenete az volt, hogy a "Favorit" díjcsomagok napi 18 óra ingyen beszélgetést tartalmaznak, a fogyasztók számára ugyanakkor a reklámüzenethez képest korlátot jelent az, hogy ez az "ingyenesség" a beszélgetések 60. percéig, összesen havi 100 óra erejéig érvényes, azaz nem garantált, hogy a fogyasztó minden nap igénybe tudja venni a 18 óra "ingyenes lehetőséget."
A GVH azt is kifogásolta, hogy a reklámok egy része arról sem adott tájékoztatást, hogy a hangsúlyozott kedvező szolgáltatás kizárólag a T-Com hálózatában kezdeményezett hívások esetén áll fenn, más hívásirányok vonatkozásában nem. A reklámok azon állítása sem volt helytálló, amely szerint a "Favorit" díjcsomagok esetén "rövidebb a csúcsidő", mivel ez a kijelentés kizárólag a kedvezményezett hívásirányokba igaz. A Versenytanács megállapította továbbá azt is, hogy a Magyar Telekom Rt. nem a versenyjogi követelményeknek megfelelően hasonlította össze a "Favorit" díjcsomagokat más telefonszolgáltatók szolgáltatásaival.
Sajnálattal tapasztaljuk, hogy a GVH ismét olyan díjcsomagunkkal kapcsolatban hoz elmarasztaló döntést, amely nagyon kedvező telefonálási lehetőséget biztosít, ezért rendkívül népszerű ügyfeleink körében - mondta az MTI-nek a Magyar Telekom sajtófőnöke. (MTI Eco)


kedd dec. 20, 2005 20:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Talán érthető :wink:


hétf. nov. 14, 2005 7:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem meg a fülke felismeri az érme értékét (nyilván), a központtól meg kap tarifaindító jelet, így ha változik az árfolyam, csak a jeleket kell sűríteni, vagy ritkítani úgy, hogy a telefonban rögzített impulzusidő egységára változatlanul hagyása mellett is éppen a megfelelő összeg számlázódjon. (Szóljon, aki értette, mit akarok mondani :D)
A fülkékben meg ugyebár a mai napig impulzusdíj van, nem percdíj, bár átszámolva szokták megadni.

Üdv!


pén. nov. 11, 2005 18:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Hogy küszöbölik ki a HUF-EUR áringadozást?


pén. nov. 11, 2005 10:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás Nyilvános telefonok - euróval
Idézet:
Nyilvános telefonok - euróval

Euró érméket is elfogadó nyilvános telefonkészülékeket állít üzembe a T-Com, az első nyolcat a Ferihegyi repülőtéren adták át a héten - közölte a Magyar Telekom Rt. csütörtökön az MTI-vel.


A közlemény szerint a Ferihegyi repülőtér 1-es és 2-es termináljában a T-Com terminálonként négy-négy ilyen telefonkészüléket helyezett el. Amennyiben a kezdeményezés kedvező fogadtatásra talál, a T-Com a szolgáltatást országossá bővíti.

(MTI)


pén. nov. 11, 2005 10:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Macika írta:
Ha a stílussal nem is, a tartalommal egyetértek, amit kalambo leírt.
Ez nyilvánvaló volt számomra, csak van, aki nem képes intelligensen hangot adni a véleményének.
A teljesen más név talán nem okoz bajt, de ha egyértelmű a hasonlóság, és rosszhiszemű, abból már lehet gond. Ha jól emlékszem, volt ilyen eset egy Voda reklámból is.

Üdv!


kedd nov. 08, 2005 15:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McLaca írta:
kalambo írta:
[...]

B.szki, téged pisztollyal szoktattak bilire :?:

Macika véleménye némileg árnyaltabb, és stílusban is elfogadhatóbb, már megbocsáss, de a te stílusod és hozzáállásod... Nem okos dolog egy fórumon rögtön a fikázással indítani.

ON!

Üdv!
Ha a stílussal nem is, a tartalommal egyetértek, amit kalambo leírt.
Csak gondoljunk arra, a 'hamis' Heineken reklámból (amin a két csaj egymás szájából eszik nyers tojást) mekkora botrány lett.

Ilyenkor nem árt kitalált neveket használni, abból TALÁN nem lehet baj.


kedd nov. 08, 2005 14:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
kalambo írta:
[...]

B.szki, téged pisztollyal szoktattak bilire :?:

Macika véleménye némileg árnyaltabb, és stílusban is elfogadhatóbb, már megbocsáss, de a te stílusod és hozzáállásod... Nem okos dolog egy fórumon rögtön a fikázással indítani.

ON!

Üdv!


kedd nov. 08, 2005 14:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Kalambokám, elhúzhatsz a fa..
Tudod! :)

Ez az egy hsz-ed is csupa értelem!


A hangodnál sokkal nagyobb baj, hogy nincs önkritikád és nem fogadod el a másét. Nemcsak én, Macika is ezen a véleményen van. Akkor őt is elküldöd a fa..-ba?
Mindenesetre én a stúdióm közelébe sem engednélek, nemcsak a hangod, a stílusof miatt.

Másrészt meg a reklámod alkalmas lehet a fogyasztók megtévesztésére, mivel a T-Online nevében csináltad, és sehol nem közölted benne, hogy fals!


kedd nov. 08, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
simico írta:
Macika írta:
Egyébként a nickeddel ellentétben valóban nagyon furcsa, számomra is zavaró, pontosabban visszataszító ez a hanghordozás.


Ha ilyet kér a megrendelő...


Milyen megrendelő? Ez egy kedvtelésből megcsinált fals reklám, tehát semmilyen megrendelőnek nem kellett megfelelni. Én max. a Melegítő c. sorozatot reklámoztatnám ilyen hanghordozással!


kedd nov. 08, 2005 13:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
Macika írta:
Egyébként a nickeddel ellentétben valóban nagyon furcsa, számomra is zavaró, pontosabban visszataszító ez a hanghordozás.
Reméljük, hogy csak vicceltél, hogy a saját hangod...


Nem viccelt... Ez valóban az ő hangja, hallgasd csak meg a többi "reklámját". Vagy hallgasd meg a nyílt levél Bőte Csabának c. művét, amiben ugyanilyen a hangja és a végén még jól be is nyal a T-nek. "Veled lett jobb a világ"


kedd nov. 08, 2005 13:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
skynet írta:
reklamhang írta:
Saját gyártás, saját hang, saját minden.. :lol:
Nahát? :shock:

T-Online reklám:

http://reklamhang.atw.hu/tonlineadsl.mp3

:P :P :P :wink:


én azt hittem, hogy ez csak vicc... :shock: :shock: :shock:


Mégis mi lenne??? :lol: :lol: :lol:


kedd nov. 08, 2005 12:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Árpy írta:
Mit vársz tőle 1 hsz alapján?
Lehet, h vmelyik haverod szivat :wink:


Nincs kizárva! :lol:

Ez is olyan szakma, mint a modelleké!
Ölik egymást, és irigyek is! :wink:


kedd nov. 08, 2005 12:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Mit vársz tőle 1 hsz alapján?
Lehet, h vmelyik haverod szivat :wink:


kedd nov. 08, 2005 11:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Kalambokám, elhúzhatsz a fa..
Tudod! :)

Ez az egy hsz-ed is csupa értelem!


kedd nov. 08, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Macika írta:
Egyébként a nickeddel ellentétben valóban nagyon furcsa, számomra is zavaró, pontosabban visszataszító ez a hanghordozás.


Ha ilyet kér a megrendelő...


kedd nov. 08, 2005 10:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kalambo írta:
reklamhang írta:
Saját gyártás, saját hang, saját minden.. :lol:
Nahát? :shock:

T-Online reklám:

http://reklamhang.atw.hu/tonlineadsl.mp3

:P :P :P :wink:


És ez egy valós csomag?
Egyébként meg az ilyen nyálas-b*zis hangu hangemberektől kerülget a frász, ordít az egészből, hogy mennyire affektál a pasikám.
Ehhhhh.
Ezt se nekem mondták...

Tán mégse kellett volna berakni több topicba is, kedves reklámhang...
Egyébként a nickeddel ellentétben valóban nagyon furcsa, számomra is zavaró, pontosabban visszataszító ez a hanghordozás.
Reméljük, hogy csak vicceltél, hogy a saját hangod...


kedd nov. 08, 2005 2:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
joc_ írta:
.Nokia. írta:
Üdv!

A következő a történet, még nyáron költöztük vittük az adsl-t is. Ennek a díja 15000 FT. A T-com ügyfélszolgálat szerint ezért cserébe elviszik a modemet, az új helyre kihozzák, és üzembe helyezik. Ebből semmi nem történt meg, én szereltem fel és le a modemet az adsl-t pedig a vonal átkötését végező szerelő intézte. Ma megjött a csekk a 15 ropiról, amit nem szívesen fizetnék be (túlzott ár-érték aránytalanság). Szerintetek az NHH-hoz fordulhatok segítségért? Egyszerűen szimpla sarcnak érzem ezt a pénzt.
Fordulhatsz, de nem sok sikert remélhetsz. Benne van a díjszabásukban. Legfeljebb ragaszkodhattál volna hozzá hogy tényleg ők szállítsák át az eszközeidet, de azzal valószínűleg rosszabbul jártál volna, mert lehet hogy még ma sem lenne neted.
Mindenesetre a díj nyilván nem a szállítás díja. Lehet hogy ha nem volt hűséged, jobban jártál volna ha itt lemondod amott pedig új előfizetőként bejelentkezel?


Sajna volt hűség. Inkább az zavar, hogy ezért a pénzért semmit nem csinált a tisztelt cég. Na mindegy még egy érv, hogy amint lesz reális alternatíva az elsők között lépjek le.....


kedd nov. 08, 2005 0:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
.Nokia. írta:
Üdv!

A következő a történet, még nyáron költöztük vittük az adsl-t is. Ennek a díja 15000 FT. A T-com ügyfélszolgálat szerint ezért cserébe elviszik a modemet, az új helyre kihozzák, és üzembe helyezik. Ebből semmi nem történt meg, én szereltem fel és le a modemet az adsl-t pedig a vonal átkötését végező szerelő intézte. Ma megjött a csekk a 15 ropiról, amit nem szívesen fizetnék be (túlzott ár-érték aránytalanság). Szerintetek az NHH-hoz fordulhatok segítségért? Egyszerűen szimpla sarcnak érzem ezt a pénzt.
Fordulhatsz, de nem sok sikert remélhetsz. Benne van a díjszabásukban. Legfeljebb ragaszkodhattál volna hozzá hogy tényleg ők szállítsák át az eszközeidet, de azzal valószínűleg rosszabbul jártál volna, mert lehet hogy még ma sem lenne neted.
Mindenesetre a díj nyilván nem a szállítás díja. Lehet hogy ha nem volt hűséged, jobban jártál volna ha itt lemondod amott pedig új előfizetőként bejelentkezel?


kedd nov. 08, 2005 0:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Üdv!

A következő a történet, még nyáron költöztük vittük az adsl-t is. Ennek a díja 15000 FT. A T-com ügyfélszolgálat szerint ezért cserébe elviszik a modemet, az új helyre kihozzák, és üzembe helyezik. Ebből semmi nem történt meg, én szereltem fel és le a modemet az adsl-t pedig a vonal átkötését végező szerelő intézte. Ma megjött a csekk a 15 ropiról, amit nem szívesen fizetnék be (túlzott ár-érték aránytalanság). Szerintetek az NHH-hoz fordulhatok segítségért? Egyszerűen szimpla sarcnak érzem ezt a pénzt.


kedd nov. 08, 2005 0:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Saját gyártás, saját hang, saját minden.. :lol:
Nahát? :shock:

T-Online reklám:

http://reklamhang.atw.hu/tonlineadsl.mp3

:P :P :P :wink:


És ez egy valós csomag?
Egyébként meg az ilyen nyálas-b*zis hangu hangemberektől kerülget a frász, ordít az egészből, hogy mennyire affektál a pasikám.


kedd nov. 08, 2005 0:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Saját gyártás, saját hang, saját minden.. :lol:
Nahát? :shock:

T-Online reklám:

http://reklamhang.atw.hu/tonlineadsl.mp3

:P :P :P :wink:


hétf. nov. 07, 2005 19:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
T-Com? Hisz a T-Online adja a netet...bár a vonalat meg a TC...


szer. nov. 02, 2005 10:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Akkor meg az nagy versenyhivatal körbenézhetne,hogy itt beza monopol van és ne engedjen meg ilyet.

...jah,elfelejtettem,Magyarországon vagyunk... :evil:


vas. okt. 30, 2005 12:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Macika írta:
Miért járna valakinek az új, első belépők kedvezménye egynél töbször?
Én nagyon helyesnek tartom, hogy megszüntetik. Rühelltem már nagyon, hogy én, aki hűséges előfizetőjük vagyok 1996 tavasza óta, én mindig többet fizetek, mint aki ide-oda csapongva be-belépegetett az új dolgokba.


Nekem nagyon nem tetszik ez a rendszer.Már vagy 5-6 éve vagyunk chellosok.A havidíjunk egyre nő,de többletszolgáltatást nem kapunk.Semmit.Megbecsülés?Ismeretlen fogalom náluk.Addig vagy ügyfél,amíg aláírod a szerződést.Onnantól csak egy senki,aki tejelhet.Esetleg vmi kedvezmény?Ugyanmár... egyszer volt egy kació,hogy aki hoz új előfizetőt,az kap egy mp3-as ébresztőórát.Mivel szomszédék úgyis akkor köttették,bementünk upc-hez,hogy mi ajánljuk őket,kérünk egy órát.És közölték,hogy oks,de óra nincs.Mivel Szolnokra egy darab óra nem érkezett a 1,5 hónapos akció alatt.Tudom apróság,meg sok jelentősége nincs (bár nekem nagyon tetszett az az óra :) ),de maga a hozzáállás az elborzasztó.
Haverék meg úgy csinálják,hogy ismerősük chellot szerel,mindig előre tud az akciókról.Amikor lesz vmi nagyobb durranás,akkor lemondják,majd 2 hét múlva újra aláírnak 1 évet vmi ajándékkal egyetemben.Lehet,nem a legkorrektebb dolog,de azt mondom,hogy egy ilyen pofátlan céggel szemben,ha ki tudja használni,hát tegye.

Az ADSL vándorlással kapcsolatban meg az az érdekes,hogy így a verseny meg fog szűnni.OK,adjanak egyszer belépési kedvezményt.De aki váltani akar,azt miért húzzák le 20k-val + magasabb havidíjjal?Így ki a fene akar majd váltani?És akkor megint ott tartunk,hogy a T monopolyzik,a többi meg nem tud semmit tenni ez ellen.
Addig, ameddig a DSL-hálózat kizárólagosan a Matáv kezében van, addig ki mer itt árversenyről beszélni???


vas. okt. 30, 2005 12:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Macika írta:
Miért járna valakinek az új, első belépők kedvezménye egynél töbször?
Én nagyon helyesnek tartom, hogy megszüntetik. Rühelltem már nagyon, hogy én, aki hűséges előfizetőjük vagyok 1996 tavasza óta, én mindig többet fizetek, mint aki ide-oda csapongva be-belépegetett az új dolgokba.


Nekem nagyon nem tetszik ez a rendszer.Már vagy 5-6 éve vagyunk chellosok.A havidíjunk egyre nő,de többletszolgáltatást nem kapunk.Semmit.Megbecsülés?Ismeretlen fogalom náluk.Addig vagy ügyfél,amíg aláírod a szerződést.Onnantól csak egy senki,aki tejelhet.Esetleg vmi kedvezmény?Ugyanmár... egyszer volt egy kació,hogy aki hoz új előfizetőt,az kap egy mp3-as ébresztőórát.Mivel szomszédék úgyis akkor köttették,bementünk upc-hez,hogy mi ajánljuk őket,kérünk egy órát.És közölték,hogy oks,de óra nincs.Mivel Szolnokra egy darab óra nem érkezett a 1,5 hónapos akció alatt.Tudom apróság,meg sok jelentősége nincs (bár nekem nagyon tetszett az az óra :) ),de maga a hozzáállás az elborzasztó.
Haverék meg úgy csinálják,hogy ismerősük chellot szerel,mindig előre tud az akciókról.Amikor lesz vmi nagyobb durranás,akkor lemondják,majd 2 hét múlva újra aláírnak 1 évet vmi ajándékkal egyetemben.Lehet,nem a legkorrektebb dolog,de azt mondom,hogy egy ilyen pofátlan céggel szemben,ha ki tudja használni,hát tegye.

Az ADSL vándorlással kapcsolatban meg az az érdekes,hogy így a verseny meg fog szűnni.OK,adjanak egyszer belépési kedvezményt.De aki váltani akar,azt miért húzzák le 20k-val + magasabb havidíjjal?Így ki a fene akar majd váltani?És akkor megint ott tartunk,hogy a T monopolyzik,a többi meg nem tud semmit tenni ez ellen.


vas. okt. 30, 2005 11:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Miért járna valakinek az új, első belépők kedvezménye egynél töbször?


Hogy miért?

Azért, amiért a számhordozás is ingyenes, amiért a biztosító váltás is ingyenes, stb.

Nem tudom mit szólnál, ha ezután a lépés után a szolgáltatód megemelné az árait is, mert úgysem tudsz váltani, vagy ha mégis, akkor csak nagyon drágán. És a telekomot ismerve a következő lépése ez lesz :wink:


vas. okt. 30, 2005 11:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nem értem.

Miért járna valakinek az új, első belépők kedvezménye egynél töbször?
Én nagyon helyesnek tartom, hogy megszüntetik. Rühelltem már nagyon, hogy én, aki hűséges előfizetőjük vagyok 1996 tavasza óta, én mindig többet fizetek, mint aki ide-oda csapongva be-belépegetett az új dolgokba.
Most végre rend lesz.
Csak azt szeretném, ha ez a többletbevétel jelentkezne a régi előfizetők megtartásában, premizálásában is. Mert nekik a hűséges, rendszeres fizetésen kívül SEMMI plusz nem maradt az elmúlt 9 évben.
Csak az a baj, hogy a DSL-szolgáltatók még cska odáig jutottak, hogy harácsolják az új előfizetőket.
Arra, hogy a régieket meg is kell tartani, arra már kevésbé gondoltak. Na de majd most talán erre is rájönnek, ha nem lesz egy 10milliós országban 2 év alatt 12 millió új előfizető.


vas. okt. 30, 2005 11:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
A jó ******************************* a telecomnak :evil:


vas. okt. 30, 2005 10:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Novembertől csak kevesebbeknek éri meg ADSL-szolgáltatót váltani,
ugyanis a T-Com olyan új nagykereskedelmi árkonstrukciót vezet be, amellyel szinte lehetetlenné teszi az előfizetők vándorlását.
Korábban a szolgáltatók közötti ügyfélvándorlás legnagyobb fékezőereje éppen az volt, hogy a felhasználóknak hetekre, olykor hónapokra le kellett mondaniuk az internetezésről. Emlékezetes, hogy a T-Com és a területén működő internetszolgáltatók augusztusban állapodtak meg a kiesésmentes szolgáltatóváltás konstrukciójáról: az előfizetők ma már úgy cserélhetik le ADSL-szolgáltatójukat, hogy közben egy pillanatra sem kell nélkülözniük a szélessávú kapcsolatot.


Fizess vagy pihenj!

A most bevezetésre kerülő díjcsomagok azonban a legtöbbeknek valószínűleg elveszik a kedvét a vándorlástól, hiszen akik már korábban is rendelkeztek ADSL-szerződéssel, belépési díjat kell fizessenek, illetve nem vonatkoznak rájuk az új belépőket csábító kedvezmények. A HWSW úgy értesült, hogy november 1-től a T-Com nagykereskedelmi ADSL-díjcsomagjai esetében különböző konstrukciókat szab majd meg az új belépők, illetve a szolgáltatót váltók számára.

Az számít majd új belépőnek, aki a telepítési telefonszámon a szerződéskötést megelőző 3 hónapban nem rendelkezett ADSL-előfizetéssel. Az eddig leginkább vonzó akciós feltételek, mint a 0 forintos belépési díj és a bizonyos esetekben akár több hónapos 0 forintos havidíj csak az új előfizetőknek járnak majd. Akinek volt már szélessávú kapcsolata, csak kedvezőtlenebb feltételekkel szerződhet a szolgáltatókkal: 20 ezer forint körüli belépési díjra és kedvezmények nélküli konstrukciókra kell számítania.

November 1. után tehát ha egy ADSL-előfizetőnek megtetszik egy másik szolgáltató díjcsomagja, csak akkor tud kedvezményes feltételekkel átváltani rá, ha 3 hónapra lemond a szélessávú internetről. A 3 hónapos pihenő után az ügyfél már új belépőnek számít, és vonatkoznak rá a kedvezményes feltételek. Így ha valaki nem elégedett a szolgáltatással, esetleg annak árával, és szeretne máshová szerződni, kiesésmentes szolgáltatóváltás helyett három hónapos kényszerszünetre kell felkészülnie.

"Ellehetetleníti a versenyt"

Pórffy András, az Externet ügyvezető igazgatója szerint a T-Com ezen intézkedése, melyet a vállalat a halmozott kedvezmények adása elleni lépésnek, illetve piacfejlesztésnek igyekszik feltünteni, gyakorlatilag ellehetetleníti a versenyt az ADSL-előfizetéssel már rendelkező felhasználók piacán. "A nemrég bevezetett kiesésmentes szolgáltatóváltás lényegében megszűnik. Az előfizetők november 1-től csak komoly anyagi áldozatok árán, vagy 3-4 hónap koplalással tudnak szolgáltatót váltani."

"A T-Com a nagykereskedelmi ADSL akcióit a szélessávú internetpiac erőteljes növelése és a magyarországi internetkultúra széles körben történő terjesztése érdekében indítja. E cél érdekében azoknak az előfizetőknek szándékozik -- nagykereskedelmi oldalról -- kedvezményeket biztosítani, akik még eddig nem tapasztalták meg az ADSL-szolgáltatás előnyeit" -- tudatta lapunkkal a vállalat. "Az internetszolgáltató partnereknek lehetőségük van arra, hogy egyedi kedvezményes konstrukciókat dolgozzanak ki, és ajánljanak a jelenleg is ADSL-t használó előfizetőik számára, melyhez a T-Com jelentős összegekkel egy ösztönző rendszer keretében járul hozzá."

"A kiesésmentes szolgáltatóváltás továbbra is az előfizetők rendelkezésére áll, hogy az esetleges ügyfélvándorlás szolgáltatáskiesés nélkül megtörténhessen, ezáltal is növelve az előfizetők elégedettségét az ADSL-szolgáltatásokkal kapcsolatban" -- áll a T-Com állásfoglalásában.


szomb. okt. 29, 2005 20:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Nem tudom melyik elmehaborodottnak jutott eszebe!
Ez még csak hagyján, de mennyi pénz...


csüt. jún. 23, 2005 8:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Nem tudom melyik elmehaborodottnak jutott eszebe!


csüt. jún. 16, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Én is kiröhögtem egy ilyen kék telefont magenta kagylóval :D

Hát nem kicsit ronda...


csüt. jún. 16, 2005 12:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Az ex matávos fülkék roppant design-osak a magenta színű kagylókkal! :P

Tegnap láttam egy-kettőt Pécsen!


csüt. jún. 16, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
EFi írta:
Hát ja, de lehetne azzal villogni, hogy minket érdemes vezetékesről is hívni, mert az is olcsó saját hálós hívás, sejhaj. Szóval ez egy olyan pluszpont lehetne, amit a másik kettő biztos nem tud überelni, mert a tesó (T-com) őket meg megvágja jól.


Látom nem ismered sem a T-com-ot, sem a GVH-t...


szer. jún. 15, 2005 23:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
T68m írta:
EFi írta:
Arról nem kéne szólni a T-Com-nak és a T-Mobilenak, hogy most már egyforma színűek, s nem lenne hátrányos, ha nem kvázi ugyanannyiért (ugyanolyan drágán) lehetne hívogatni a T-Mobile-t T-Comról, mint a Pannont, meg a Vodafone-t. Mert jelenleg úgy néz ki, hogy a T-Mobile házon belül ugyanannyira vágja meg a T-Com-ot (hívásvégződtetési díj, vagy mifene), mint a többiek, mi meg frankón kifizetjük.


naiv vagy! a lényeg, hogy te kifizeted, s az befolyik a trének!

(Ha kevesebbre vágná meg, akkor te jól járnál, de a nagy T-estvér nem!)


Hát ja, de lehetne azzal villogni, hogy minket érdemes vezetékesről is hívni, mert az is olcsó saját hálós hívás, sejhaj. Szóval ez egy olyan pluszpont lehetne, amit a másik kettő biztos nem tud überelni, mert a tesó (T-com) őket meg megvágja jól.


szer. jún. 15, 2005 20:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
EFi írta:
Arról nem kéne szólni a T-Com-nak és a T-Mobilenak, hogy most már egyforma színûek, s nem lenne hátrányos, ha nem kvázi ugyanannyiért (ugyanolyan drágán) lehetne hívogatni a T-Mobile-t T-Comról, mint a Pannont, meg a Vodafone-t. Mert jelenleg úgy néz ki, hogy a T-Mobile házon belül ugyanannyira vágja meg a T-Com-ot (hívásvégzõdtetési díj, vagy mifene), mint a többiek, mi meg frankón kifizetjük.


naiv vagy! a lényeg, hogy te kifizeted, s az befolyik a trének!

(Ha kevesebbre vágná meg, akkor te jól járnál, de a nagy T-estvér nem!)


szer. jún. 15, 2005 12:14
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Arról nem kéne szólni a T-Com-nak és a T-Mobilenak, hogy most már egyforma színűek, s nem lenne hátrányos, ha nem kvázi ugyanannyiért (ugyanolyan drágán) lehetne hívogatni a T-Mobile-t T-Comról, mint a Pannont, meg a Vodafone-t. Mert jelenleg úgy néz ki, hogy a T-Mobile házon belül ugyanannyira vágja meg a T-Com-ot (hívásvégződtetési díj, vagy mifene), mint a többiek, mi meg frankón kifizetjük.


szer. jún. 15, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kunci írta:
milestone írta:
A Favorit nem percalapú??
Elsõ olvasatra jól hangzik, de ugyanoda lyukadunk ki, mint a mobil tarifacsomagok esetén: mp. vs. perc alapú számlázás.
Mellesleg a percdíjakról sem olvasni még, legalábbis én még nem találkoztam velük.


Az ügyfélszolgálat szerint a percdíjak megegyeznek a jelenlegi Teleperc csomag percdíjaival, annyi kivétellel, hogy ugye perc alapú a számlázás és délután 4-kor vége a csúcsidõnek. Plusz ugye a csúcsidõn kívüli ingyenes hívások.


igen, percalapú. Mivel az ingyenduma 16-tól másnap reggel 10-ig tart, ezért a percalap csak a 10-16-ig terjedő időszakban érdekes. Mobilt meg úgyis mobilról hívok.


kedd jún. 07, 2005 14:52
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
milestone írta:
A Favorit nem percalapú??
Első olvasatra jól hangzik, de ugyanoda lyukadunk ki, mint a mobil tarifacsomagok esetén: mp. vs. perc alapú számlázás.
Mellesleg a percdíjakról sem olvasni még, legalábbis én még nem találkoztam velük.


Az ügyfélszolgálat szerint a percdíjak megegyeznek a jelenlegi Teleperc csomag percdíjaival, annyi kivétellel, hogy ugye perc alapú a számlázás és délután 4-kor vége a csúcsidőnek. Plusz ugye a csúcsidőn kívüli ingyenes hívások.


kedd jún. 07, 2005 14:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
A Favorit nem percalapú??
Első olvasatra jól hangzik, de ugyanoda lyukadunk ki, mint a mobil tarifacsomagok esetén: mp. vs. perc alapú számlázás.
Mellesleg a percdíjakról sem olvasni még, legalábbis én még nem találkoztam velük.


kedd jún. 07, 2005 14:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kunci írta:
Ha tényleg ez lesz, csütörtökön veszek egyet, szerintem ennyi pénzt megér. írok majd beszámolót, hogy milyen, de túl nagy csodákat azért nem várok. Nagyon hallgatnak errõl a vezetékes MMS dologról, még a telefon specifikációi közül is "kifelejtették", hogy MMS képes és kamerás, szóval nem tudom, hogy mi lesz itt. (ha egyáltalán lehet hinni egy T-Pont-os ügyintézõ szavának, szóval rémhíreket sem szeretnék terjeszteni)

Rozso írta:
Vezetékes MMS meg kamerás "vezetékes" telefon ?!?!?!?!


akkor vegyél, ha egyúttal favoritos leszel! Én legalábbis ezt olvastam ki a közleményből.

Mellesleg én váltok csevegő+xl-ről favoritra, a készüléket pedig meggondolom. Azért mégis 21 ropi, míg 8-ért már kapható vezetéknélküli.


kedd jún. 07, 2005 11:07
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 527 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség