Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 23:33



Hozzászólás a témához  [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 94  Következő
SonyEricsson K700 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 08, 2005 17:16
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Tinta írta:
Hali
Leírom nektek,hogyan jártam a garis K700i-mmel a múlt héten.
Farmer zsebben volt,elöl.Leguggoltam cipőt kötni,éreztem,hogy
nyomja a combom a telót,de egyáltalán nem durván.Aztán amikor legközelebb elővettem jött a tragédia:a kijelző belül megrepedt!
Kívülről semmi külsérelmi nyom.
Járt már így valaki?
Érdekelne,mibe kerül a kijelzőcsere.


Tinta




1857 | Nettó ár:8792 Ft|Bruttó ár:10990 Ft

Raktáron

LCD kijelző, SonyEricsson K700i, gyári, kerettel (garancia nélkül) (gyártó: SONYERICSSON) AKCIÓS TERMÉK

ezt speedshop.hu ról szedtem...szerintem kicsit húzós az ára...nem jártál jól vele


kedd nov. 08, 2005 17:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Hali
Leírom nektek,hogyan jártam a garis K700i-mmel a múlt héten.
Farmer zsebben volt,elöl.Leguggoltam cipőt kötni,éreztem,hogy
nyomja a combom a telót,de egyáltalán nem durván.Aztán amikor legközelebb elővettem jött a tragédia:a kijelző belül megrepedt!
Kívülről semmi külsérelmi nyom.
Járt már így valaki?
Érdekelne,mibe kerül a kijelzőcsere.


Tinta


kedd nov. 08, 2005 17:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 08, 2005 17:16
Hozzászólások: 3
Hozzászólás mp3 csengőhangnak vodán?
halii! én tudok egy progit amivel át lehet konvertálni az mp3mat olyan fájllá amit le tudjon játszani, és be is tudjon raki a teló csengőhangnak.(nem változik a minősége csak a formátuma) szal ha valakinek kell akkor dobjon egy emilt. amugy a progi neve DRM packager, hasznos lehet vodásoknak


kedd nov. 08, 2005 17:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 20:02
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás MSN és más üzenő programok
Szervusztok!

Tí próbálkoztok valamilyen MSN megoldással, hogy az otthon maradt barátotokkal tudjátok tartani út közben a kapcsolatot? Én már sok programot próbáltam.
De ez a yamigo felkeltette az érdeklődésem. Valaki használta már? Én a beállításoknál elakadtam. Nem találok a k700-asomban barátok listát. Neketek van? Hogyan állítsam be. Légyszi segítsetek, vagy te pappfer! :oops:
Köszike! Gyu..

pappfer írta:
Hosszu ido utan a Yamigo (igeretehez hiven) megcsinalta a kontaktlistat a baratokhoz. ;)

Kiprobaltam, mukodik rendesen (ICQ) csak neveket nem latok csakis az ICQ szamat az emberkeknek.
Egyre jobban tetszik a Baratok, viszont a hatranya, hogy a legrovidebb frissitesi ido, amit be lehet allitani az is 2 perc. :?

Viszont hatalmas elonye, hogy lehet a telefont hasznalni ICQ kozben, nem ugy, mint a JAVA-s (vagy wapos) progikkal.
(meg a kontaktlistan lehetne javitani, hogy nevek jelenjenek meg ;) )


kedd nov. 08, 2005 8:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
asszem a legjobb megoldás, ha megkeresed Macikát vagy Ákoskát :wink:


hétf. nov. 07, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 11, 2005 15:23
Hozzászólások: 43
Hozzászólás 
Sziasztok!
lenne egy kérdésem
a haverom vett egy k700i-t a t-mobile-nál és hát tudjátok rózsaszín a menü stb...
és hogy honnan lehet rátölteni másik igazi sony ericsson k700i szoftvert???
légyszi segítsetek!!!

köszi

Norbi

msn messenger: szebenyin@msn.com


hétf. nov. 07, 2005 14:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A telefon ki/bekapcsolva tartás és az akkumerülés problémáját nem saját tapasztalatból mondom, hanem itt, ebben a topicban vetették fel többen is, mert ez feltűnt nekik.
Bekapcsolt bluetoothal nem hinném hogy állandó elutasításokkal kellene bajlódnod, mert nem valószínű hogy sok ember állandóan a telefonját nyomkodva keres bt-s eszközöket, amikre ismeretlenül is mindenféle adatot akarna küldeni. Persze van ilyen, mert volt már erről is szó ebben a fórumban. (Társkeresés bluetotthal)
Én magam részéről csak akkor kapcsolom be a bt-t, infrát, ha tényleg szükség van rá. Bekapcsolt állapotban többet fogyaszt, mégha nem látványosan is. Bár nekem a T68i fele annyi idő aléatt lemerült, ha a bt-t bekapcsolva hagytam állandóan.


vas. nov. 06, 2005 10:05
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 04, 2005 18:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Kipróbáltam amit Landsmann mondott, az éjszakai be ill. kikapcsolásról. (Természetesen nem olyan hosszú intervallumban, de talán ebből is lehet valami következtetést levonni).

Az akksi töltöttségét a Mobiledittel és floAt's Mobile Agent-tel néztem meg, minden esetben. (Mindkettőnél ugyanaz az érték volt).

- Teljesen kikapcsolva, 4 órán keresztül 49%-ról 41%-ra ment le

- Takarékos módban 5,5 órán keresztül 41%-ról 35%-ra ment le

A fentieknél a bluetooth ki volt kapcsolva.

Most, reggel töltöttem, másoltam, bluetooth-on keresztül,akkor nagyon lement, 17 %-ra. (Fél nyolc körül fejeztem be).

De !!

Takarékos módon hagytam, és a bluetooth-ot is bekapcsolva hagytam. Idáig többször megnéztem, az akksi még mindig 17 %-on áll. (A programokat minden esetben újraindítottam. Az XP-t nem. mert nem hiszem, hogy valamiféle cache-ből dolgozik).

Ez 2 órás időszak. Jó, tudom ez nagyon kevés, de ha az arányokat nézzük, akkor valamit jelent. Továbbra is így hagyom, remélem nem jön hívás a mobilomra.

Ha valaki kipróbálná ezt a dolgot.

Egyáltalán mennyire pontosak ezek a programok, ebből a szempontból ? Vagyis mennyi, az annyi ? (Mutatott-e valakinek kisebb értéket ? )

A másik, bluetooth-al kapcsolatban, ha én így hagyom és egy forgalmas helyen mászkálok, akkor mást sem fogok csinálni, csak elutasítani más telefonról való kapcsolat-kérést ?


vas. nov. 06, 2005 9:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 08, 2005 22:05
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Somewhere in light of the sunset
Hozzászólás 
Mondtam, hogy egyedi megoldás :lol:

A matrica tippet meg köszönöm...


szomb. nov. 05, 2005 20:56
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Lehet hogy a kézrátétellel is meggyógyulna a kontkathiba. :D
QuicShare matricát a Szent László téri EVIC-ben vetettem. Azt hiszem 96 Ft volt darabja.


szomb. nov. 05, 2005 17:36
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 08, 2005 22:05
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Somewhere in light of the sunset
Hozzászólás 
Nekem is ugyonezeken a helyeken kopott meg..... nyilván erre a részre támaszkodik ha leteszed valahova....

Az enyém szinte mindig nadrágzsebben pihenget, így az ennél azért kopottabb egy kicsit, pedig én is vigyázok rá....

A kontakthibára egyedi megoldás, ha rálehelsz az érintkezőkre mielőtt rádugod... Tudom viccesen hangzik, de működik... Persze ha kicsit letakarítanám az korrektebb megoldás lenne....

Quickshare matricát honnan lehet szerezni? Nekem egy finom kis T-Mobile felirat volt, de leesett hálisten...


szomb. nov. 05, 2005 16:56
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Az elektromos csatlakozósorral még nem volt kontakthibám. A T68i-nél már előfordult, meg a kollégám T230-asával is. Egyszerű a gyógymód. Egy tűvel szépen, óvatosan megkell kapargatni a kis érintkezőfelületeket. Hónapokig tökéletes lesz a kontaktus.
Tény hogy a csatlakozót borító kis gumi/műanyag lap már nekem sem illeszkedik tökéletesen, kicsit kinyúlt. De még így is jól bírja, én azt hitemm 1-2 hónap után letörik majd.

Admin: A képet a felhasználó kérésére töröltük.

A kopás nyomait, ahol látszik a piros körrel jelöltem meg. Ez sem nagyon durva kopás, csak éppen a legsarkoknál. A QuickShare matrica már megkopott, bemattult, de nem kívánkozik leesni. Van tartalékban, de még nem tettem fel rá. Az Online matrica pár hete kezdett vetkőzni. Míg nem tudok újat szerezni, addig egy hajszálnyi pillanatragasztóval rögzítettem. 13,5 hónapos létére nem néz ki annyinak, nagyon jó állapotban van. Igaz, vigyázok is rá. Azt hittem egyébként, hogy a festés jobban kopik, de nem, csak a bejelölt részeken látszik egy kicsit. Én elégedett vagyok vele.


szomb. nov. 05, 2005 16:13
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Nekem 7 hónap után semmi kopás nem volt a készüléken, pedig soha nem tokban hordtam.

Ami csatlakozót illeti sajnos igaz, s ez mindegy típusnál előfordul - nagyon rossz ez a technológia.


szomb. nov. 05, 2005 15:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 08, 2005 22:05
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Somewhere in light of the sunset
Hozzászólás 
WW írta:
Köszönöm a tegnapi gyors választ, Odo.

Ma reggel a blutooth-omat a gép hátuljába raktam egy USB portra, mert nekem szükségem van mindig egy szabad USB kábel-végre. Csak annyit, hogy a gépem a másik szobában van, a monitor, bilentyű, és egér stb. a nappaliban. A bluetooth és a teló között válaszfal, kanapé, illetve szekrény-sor. Minden további nélkül meg volt a kapcsolat. Ezt csak érdekeségképpen írom.

Vettem egy képernyő védő fóliát, de jól megszívtam vele, mert képtelen voltam úgy felragasztani, az utolsó papircsík levételekor ne gyürődjön össze. Szóval ki kellet dobnom.

A másik: tud-e valaki ehez egy normális tokot, hogy Pesten hol lehet kapni, mert ami jelenleg van egy gagyi müanyag tok. (eláll, nehézkes felrakás, stb.) Olyan hely ahol meg lehet nézni, tapintani.

Köszönöm.



Én a helyedben nem tokot vennék, hanem egy új, utángyártott házat, amit aztán nyugodtan üthetnél, vághatnál... Aztán, ha el akarod adni esetleg, akkor visszarakod az eredetit...


A kamera körüli rész tényleg kopik.. Nálam alig van már festék rajta...

Meg, persze a csatlakozót takaró kis gumi lapka nem megy vissza a helyére rendesen, és se a töltő, se a füles csatlakozója nem illeszkedik már olyan pontosan, ezért sokszor nem akar érintkezni...

De minden használati tárggyal így van ez, idővel kopik, karcolódik, elhasználódik.... Aztán egyszer úgyis megválsz majd a telótol...


szomb. nov. 05, 2005 15:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jún. 04, 2005 11:42
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Sziasztok!
Megnyílt Magyarország új SonyEricsson oldala, várunk Titeket is sok szeretettel az oldalunkra, és a fórumra
címünk: http://se.hq.hu
Köszönjük!


szomb. nov. 05, 2005 13:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
WW írta:
Vettem egy képernyő védő fóliát, de jól megszívtam vele, mert képtelen voltam úgy felragasztani, az utolsó papircsík levételekor ne gyürődjön össze. Szóval ki kellet dobnom.

Köszönöm.


Nekem már több mint egy éve van fent a fólia. Egy nappal fiatalabb mint a telefon. Azóta is rajta van. Le sem akar esni. Áll mint a cövek. A pontos illesztésre vigyázni kell. Nincs is összekarcolva a kijelző. Maga a ház sincs, pedig nem használok tokot. A hátulján, a kamera körüli rész, amin a felirat is van, ott látszik a széleinél egy minimális kopás.


szomb. nov. 05, 2005 12:50
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Többen írták, hogy érdekes módon, ha éjszakára kivan kapcsolva, semmivel sem fogyaszt kevesebb energiát, mintha egész éjjel megy. Máérmint nem tart tovább az akku. Én sosem kapcsolom ki, éjjel-nappal a hálón van. Általában 5 napot bír, néha 6, de nem egyszer 7 napig is elment. Igaz, volt pár 4-napos és 1-2 3 napos üzemidő, de az esetek 90 %-ában 5 nap. Arra már a T68i-nél is rájöttem, ha este merül le (sipákol hogy lemerült) és akkor ráteszem a töltőre és egész éjjel rajtamarad, körülbelül fél, 1 nappal tovább bírja az akku, mintha csak addig töltöm, mint amikor már jelzi hogy feltöltődött. Az én telefonom szeptemberben volt 1 éves, de még semmilyen akkukapacitás csökkenést nem tapasztalaok. Nem kezeltem semmivel, nem trükköztem, folymatosan bekapcsolt állapotban van. Egyedül akkor volt kikapcsolva, a nyáron, mikor a kórházban speciális vizsgálatokra mentem, mert ott a műszereket zavarhatta volna. Ugyanilyen szisztémával töltöttem a T68i-t is. Februárban 3 éves lesz, de kapacitáscsökkenést nem tapasztalok rajta. igaz hogy túl sokat nem használom, mert bejövő hívás azon nincs, kimenő meg havi durván 1 óra, így készenlétben (éjszakára sincs kikapcsolva) még mindig elmegy 8-9 napot. Akkutöltést, ha csak lehet nem szakítom meg, és jóval tovább töltöm mint amikor késznek jelzi. Ebben a módszerben nem csalódtam. Mivel 2 készülékben is rendben az akku, nem lehet vélet hogy ilyen jól bírja. Nekem ez a módszer bevált.


Nekem is ilyen tapasztalatom volt, a T68i-vel és a T610-zel. de a K700-ban a gar. vége felé cserélték az aksit, mert rendszeresen újraindult, akkor amikor nagyobb teljesítményre volt szükség és a fesz. leesett. Akkor a T-mobile-nál azt mondták, hogy nem egyedi eset az enyém.


szomb. nov. 05, 2005 11:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 04, 2005 18:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Köszönöm a tegnapi gyors választ, Odo.

Ma reggel a blutooth-omat a gép hátuljába raktam egy USB portra, mert nekem szükségem van mindig egy szabad USB kábel-végre. Csak annyit, hogy a gépem a másik szobában van, a monitor, bilentyű, és egér stb. a nappaliban. A bluetooth és a teló között válaszfal, kanapé, illetve szekrény-sor. Minden további nélkül meg volt a kapcsolat. Ezt csak érdekeségképpen írom.

Vettem egy képernyő védő fóliát, de jól megszívtam vele, mert képtelen voltam úgy felragasztani, az utolsó papircsík levételekor ne gyürődjön össze. Szóval ki kellet dobnom.

A másik: tud-e valaki ehez egy normális tokot, hogy Pesten hol lehet kapni, mert ami jelenleg van egy gagyi müanyag tok. (eláll, nehézkes felrakás, stb.) Olyan hely ahol meg lehet nézni, tapintani.

Köszönöm.


szomb. nov. 05, 2005 10:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Többen írták, hogy érdekes módon, ha éjszakára kivan kapcsolva, semmivel sem fogyaszt kevesebb energiát, mintha egész éjjel megy. Máérmint nem tart tovább az akku. Én sosem kapcsolom ki, éjjel-nappal a hálón van. Általában 5 napot bír, néha 6, de nem egyszer 7 napig is elment. Igaz, volt pár 4-napos és 1-2 3 napos üzemidő, de az esetek 90 %-ában 5 nap. Arra már a T68i-nél is rájöttem, ha este merül le (sipákol hogy lemerült) és akkor ráteszem a töltőre és egész éjjel rajtamarad, körülbelül fél, 1 nappal tovább bírja az akku, mintha csak addig töltöm, mint amikor már jelzi hogy feltöltődött. Az én telefonom szeptemberben volt 1 éves, de még semmilyen akkukapacitás csökkenést nem tapasztalaok. Nem kezeltem semmivel, nem trükköztem, folymatosan bekapcsolt állapotban van. Egyedül akkor volt kikapcsolva, a nyáron, mikor a kórházban speciális vizsgálatokra mentem, mert ott a műszereket zavarhatta volna. Ugyanilyen szisztémával töltöttem a T68i-t is. Februárban 3 éves lesz, de kapacitáscsökkenést nem tapasztalok rajta. igaz hogy túl sokat nem használom, mert bejövő hívás azon nincs, kimenő meg havi durván 1 óra, így készenlétben (éjszakára sincs kikapcsolva) még mindig elmegy 8-9 napot. Akkutöltést, ha csak lehet nem szakítom meg, és jóval tovább töltöm mint amikor késznek jelzi. Ebben a módszerben nem csalódtam. Mivel 2 készülékben is rendben az akku, nem lehet vélet hogy ilyen jól bírja. Nekem ez a módszer bevált.


pén. nov. 04, 2005 19:38
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Hosszan nyomod a vissza gombot!


pén. nov. 04, 2005 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 04, 2005 18:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Egy hete vettem az enyém, verzió száma: R2Y005.

Használtan.

Eddigi tapasztalataim: Fagyás, vagy ilyesmi, még nem volt, semmi ilyent nem tapasztaltam. Az akksi élettartama, max 3 nap volt, úgy hogy 1 telefonálás, engem hívtak, egy kevés infrán való átvitel, egy éjszaka kikapcsolt állapotban, a többi időben takarékosra rakva. ez nagyon kevésnek tünik, ezért megfogadtam az egyik hozzászóló tanácsát, és tegnap este 18-tól, hajnali ötig, kikapcsolt állapotban, töltöttem, most úgy látom az akksi töltöttségét tekintve jobban bírja. de majd kiderül. (ha arányokat nézem, minimum 4-5 nap lesz).
Az infrán minden további nélkül ment az átvitel, a bluetooth-on, először egy kicsit gondot okozott, míg beállítottam a Mobiledit-et, a floAt's Mobile Agent-t, meg az outlook-ot, de megoldodott, szintén itt a fórumban olvastam utána. (Már addig is lehetett file-t átküldeni, minden zokszó nélkül, csak a szoftverekkel nem értett szót). X-micro bluetooth 2, USB-s csatlakozó. Az adatátviteli különbség óriási, természetesen a bluetooth javára. (Csak azért mondom, ha valaki azon vacillál, hogy melyiket.)

Olvasásban még csak a 68. oldalon járok. Ezért szeretném megkérdezni, (valaki említette) hogy mi módon lehet a menük belsejéből egyből teljesen kilépni, az alapoldalra. (Úgy mint a Nokiáknál a C-vel.) Melyik billenytyűvel?

Nem kaptam hozzá leírást.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, így, hogy főleg meg van a bluetooth-os kapcsolatom is.

köszönöm.


pén. nov. 04, 2005 19:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 18, 2005 19:24
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Halásztelek
Hozzászólás 
Köszönöm szépen. Működik! :)


csüt. okt. 27, 2005 18:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 18, 2005 19:24
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Halásztelek
Hozzászólás 
Landsmann írta:
A telefonon kapcsold be a bt-t. A gépen keresd meg a Search bluetooth devices, opciót. Nyomj rá, ekkor a gép elkezd bt-s eszközöket keresni. Találni fog eszközt, akkor ott megjeleníti. A jobb egérgombbal nyomj rá a telefonra, majd válaszd a Pair Device opciót. Kér egy négyjegyű kódot. Írj be egy négyjegyű számot, okézd le. Ezután a telefon kiírja, hogy elfogadod, nem fogadod, vagy párosítod-e az eszközt. Legalább is azt hiszem így csinálja. Lényeg hogy a párosítást kell választani. Ekkor ugyanazt a számot add meg, amit a pc-n beírtál. Ha mindent jól csináltál, akkor ezzel sikerült a párosítás és a pc-telefon látják egymást. Fájlok küldésére és modemként való használatra készen áll a telefon.


Ohh, nagyon köszönöm, rögtön ki is próbálom!
Köszi :)


szer. okt. 19, 2005 19:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A telefonon kapcsold be a bt-t. A gépen keresd meg a Search bluetooth devices, opciót. Nyomj rá, ekkor a gép elkezd bt-s eszközöket keresni. Találni fog eszközt, akkor ott megjeleníti. A jobb egérgombbal nyomj rá a telefonra, majd válaszd a Pair Device opciót. Kér egy négyjegyű kódot. Írj be egy négyjegyű számot, okézd le. Ezután a telefon kiírja, hogy elfogadod, nem fogadod, vagy párosítod-e az eszközt. Legalább is azt hiszem így csinálja. Lényeg hogy a párosítást kell választani. Ekkor ugyanazt a számot add meg, amit a pc-n beírtál. Ha mindent jól csináltál, akkor ezzel sikerült a párosítás és a pc-telefon látják egymást. Fájlok küldésére és modemként való használatra készen áll a telefon.


kedd okt. 18, 2005 22:16
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 18, 2005 19:24
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Halásztelek
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Ó, én a telefon CD-jéről semmit nem raktam a gépre. Bluetoothot feltelepítettem, párosítottam őket és kész. Azóta is rendesen működik. Semmilyen más program nem kellett a kapcsolatjoz. Fájlküldés oda-vissza, netkapcsolat.


A feltelepítés ok, mi az hogy párosítani? Azt hogy kell?
Kössz


kedd okt. 18, 2005 22:02
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Ó, én a telefon CD-jéről semmit nem raktam a gépre. Bluetoothot feltelepítettem, párosítottam őket és kész. Azóta is rendesen működik. Semmilyen más program nem kellett a kapcsolatjoz. Fájlküldés oda-vissza, netkapcsolat.


kedd okt. 18, 2005 21:13
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 18, 2005 19:24
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Halásztelek
Hozzászólás 
Sziasztok!
Vettem egy MSI (MS-6967) bluetooth-ot.
Ennek a CD-jén lévő progi felismeri a telefonomat (SE K700i).
De a telefonhoz kapott CD-n lévő progikkal nem tudok csatlakozni a telefonhoz. Frissítettem ezeket a progikat az SE honlapjáról, de semmi.
Légyszi segítsetek, hogyan tudom beüzemelni.
(Szegény kezdő kislány, aki eltévedt a réten... őőő, a tecnhika sűrű rengetegjében) :oops:


kedd okt. 18, 2005 19:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Simán küldd át infrán/BT-n.


szomb. okt. 15, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 63
Tartózkodási hely: Békés - Megye
Hozzászólás 
Sziasztok most megoldottam az előző problémámat. Mint a mesébe működik a progi Birthday Manager.
A mostani kérdésem az lenne GYÁRI Vodás Softos K700i re, hogy a francba mivel tegyek (.jar) JAVA alaklmazást szeretnék feltenni.
K700Dateimanagerv0.2.5.0 -rel próbáltam az meg se kérdezi hova menti, ha rádobom a könyvtárak alá a .jar kiterjesztésű állományt.
Feltöltené valahová.
SendFile 2.0.6 segítségével felmásolta a filte az más tészta lassan, csak nem tudom hova?
Szintén nem ajánlja fel, hogy Application, vagy Game vagy hova.
Ha meg átmásolom a lát6ó mappákba onnan meg nem lehet futattni.
Na már most VODÁS SW esetén is kell JAVA progit buherálni - mint MP3 csengőhangnál?
És ha igen mit töltsek le vagy ez lehetetlen?

ELŐRE is kösz !

MaXi

u.i.: Elnézést, ha láma a kérdés csak már nagyon bosszant. Mindneki a vodás SW csengővel jön azt már megoldottam. De ez most gyanús hasonló vodás buherálás lesz szerintem.


szomb. okt. 15, 2005 10:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 


kedd okt. 11, 2005 18:07
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Akoskanak irj PÜ-t.


kedd okt. 11, 2005 17:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 11, 2005 13:20
Hozzászólások: 1
Hozzászólás SonyEricsson K700
Sziasztok, valaki tudna csinálni egy firmware upgradet a k700i-mre Budapesten? Ha jól tudom az R2AY004 a legújabb. És egy kamera hang törlés is érdekelne. Előre is köszi.


kedd okt. 11, 2005 13:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Sziasztok

létezik ehhez a telefonhoz vmilyen program amivel a telefonnal készített képekre rázoomolhatunk mint a 6230-asnál?


hétf. okt. 10, 2005 22:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Én meg ajánlom egy kicsit visszább olvasni. Legalább 10 alkalommal lett már leírva a megoldás.


hétf. okt. 10, 2005 11:02
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 10, 2005 9:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Helóka!
Lécci írjon valaki aki rájött hogy lehetne mp3 fájlt csengőhangnak betenni k700-on. Az amr-re való konvertálás nem megoldás, me olyan minőségrombolás hogy.... :(
Amúgy ajánlom a telót! :wink:


hétf. okt. 10, 2005 10:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Köszi a tippet, de egyelőre megpróbálnák a ragasztással. Vagy küldenek matricát, vagy nem. De lehet hogy megpróbálom.


csüt. szept. 29, 2005 20:10
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Van valakinek ötlete az Online matrica tartós visszaragasztásának módszerére? Most kezd válni, egy év után.


hali. rég irtam már ide...
anno volt egy vodás k700om most van egy független.

kérj az se-től egy matricát és tiszta felületre ragazd rá... :wink:


csüt. szept. 29, 2005 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Van valakinek ötlete az Online matrica tartós visszaragasztásának módszerére? Most kezd válni, egy év után.


hétf. szept. 26, 2005 11:14
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
ment már valakinek tönkre a tel mikrofonja?

én is sistergést hallok, meg a hívó is


pén. szept. 23, 2005 10:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Talan allitsd hangosabbra :)

Ha egyebkent elerted a maximalis hangerot, akkor azon emelni mar nem nagyon fogsz tudni.

Brandingelt (pl. temobile) softtol hazilag (=befektetes nelkul) megszabadulni nem lehet.
Kell egy box hozza, amivel unbranded, azaz gyari szoftot pakolsz a telefonra.


szer. szept. 21, 2005 10:00
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 10, 2005 10:11
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Na háj all!!!

Nekem van egy 1 évs SE K700i-m! Két kérdesem lenne vele kapcsolatban!
Az első halottam, hogy valahogyan lehet hangosítani a telefon hangerejét, mert már bele untam, hogy elég hallk!
A másik kérdésem az az, hogy hogyan tudtom kiütni belőle a T-Mobile -os f*s menüt?
remélem tudd valaki segíteni nekem!!!!


szer. szept. 21, 2005 8:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
Bobace írta:
nem áll fel rendszer, villog össze-vissza,


Bármennyire is meglepően hangzik, de tapasztalataim szerint, nekem akkor fagyott le (eleinte fehéren villogott, majd folyamatosan fehéren világított), amikor a hőmérséklet olyan 15-20 fok alá esett! Tehát, ha ennél hidegebb volt, addig nem tudtam vele telefonálni, amíg fel nem melegedett.
szervizbe vittem, és kicserélték.

Üdv: LML


kedd szept. 20, 2005 9:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
nekem is csinált már ilyen villogásos effekteket, meg újraindult. Vagy 3-4 alkalommal 1 év alatt. De magához tért mindig. Egyébként K500i is szokott ilyet csinálni, havernak olyan van. Én betudtam annak, hogy sosem kapcsolom ki és esetleg amiatt csinálja. Több hetes üzem alatt előfordulhat ilyen, úgy vagyok vele.
Egyszer olyat csinált, kint vagyok Romániában, látom nem állt rá hálóra, kiírta, Nem elérhető. Hm. Kikapcs, majd be. Nem történik semmi. Próbálom még egyszer, akkor sem. Már éppen le akartam venni az akkut, mikor a többedik próbálkozásra elindult. Az nap délután, itthonról hívnám havert, váérok, várok, hallgatok, mondom már ki kellene csengnie. Ránézek, hát villog a kijelző, meg újraindul. Akkuban nem sok volt, de attól még mennie kellett volna. Bele a töltőt, aztán már működött rendesen. Ennyi bajom volt mindössze az elmúlt 1 év alatt.


hétf. szept. 19, 2005 16:49
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. okt. 08, 2004 10:46
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
na tennap megadta magát a telcsi...
egyszercsak kilövi magát ujraindit és többé nem áll fel rendszer, villog össze-vissza, hát király...vittem szevizbe
kérdésem csak annyi hogy hányotoknál fordult elő ez ,és szoft frissités volt e vagy kicserélték? ez tipushiba e? van esély hogy naptár bejegyzéseim és sms-eim tuléljék?
Haveromank nem tudták megcsinálni cserét kapott plusz egy év garral az jo lenne.thx


hétf. szept. 19, 2005 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
PÜben tudok ilyet mondani ;)


vas. szept. 18, 2005 10:48
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 15, 2005 22:22
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
Akoska írta:
A jó hír, hogy SE-kból ki lehet szedni a kamerahangot, még normál profil esetén is. Ehhez azonban kell egy box (pl. Cruiser)



Engem nagyon idegesít ez a hang... Tudtok valakit vagy valami helyet ahol van ilyen box és meg is csinálják ezt nekem?


vas. szept. 18, 2005 10:45
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Személyiségi jogokra hivatkozva van benne. Érdekes, a digitális gépekkel nem lehet személyiségi jogot sérteni? Meg azzal jüönnek, hogy pillanatok alatt a világ túlsó felére is el lehet juttani a képet. Na és? Mit számít az hgogy 1 perc alatt, vagy 1 hét alatt jut oda?


szomb. szept. 17, 2005 20:51
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Márcsak azért is nincs értelme, mert ugye ha jól tudom a K750-ben, meg halkul a telefonnal együtt.

Guni


szomb. szept. 17, 2005 20:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Csak ez szamárság úgy, hogy nem minden mobiltelefon csinál ugyanígy, legjobb példa a 6230i, ahol menüpont van a kikapcsolására.
Ezzel csak elriasztják a potenciális vevőket.

A jó hír, hogy SE-kból ki lehet szedni a kamerahangot, még normál profil esetén is. Ehhez azonban kell egy box (pl. Cruiser)


szomb. szept. 17, 2005 19:16
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ez a személyi jogok védelmére van így. Csak úgy lehet megoldani, hogy valamilyen régi verziót raksz fel, mert azoon még nem így volt.

Guni


szomb. szept. 17, 2005 19:09
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 94  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség