Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 23:33



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
glad írta:
Párom mint kisfogyasztó Pannonos.

Karácsonykor neki is gáz volt az SMS-el, gyakorlatilag mindet visszadobta 1x. Vodánál rendben elment 8)



Hát nekem nem egyszer, hanem mint írtam, nagyon soxor. Azt hittem, ebből már évekkel ezelőtt tanultak. Hát nem.


kedd dec. 27, 2005 19:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
glad írta:
csak az utolsó pillanatban árulták el, hogy nem lehet mivel nincs feltöltő kártya (vagy mifene kell hozzá.
Töketlen banda... Online feltöltéssel miért nem jó? Úgy is kifizeti nekik az ember a feltöltést, akkor nem mindegy?

Üdv!


kedd dec. 27, 2005 12:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
scrollingrock írta:
Próbáltam többször is regisztrálni mobilposta címet de az utolsó lépésnél mindig elszállt rendszer hibával. Mennyire gyakran szokott müködni ill. nem müködni a netes regisztráció? Mintha régebben olvastam volna hogy voltak ezügyben gondok régebben.

Változott a helyzet azóta?

Valamikor osszel is ez volt a hiba... Azota nem sikerult nekik meghegeszteni?
Akkor irtam is nekik egy e-mailt, hogy csinaljnak mar valamit, mert unalmas, hogy kethete probalkozok mar a regisztracioval :)
Ket levelvaltas utan irtak, hogy atmeneti hiba miatt nem mukodik, de az adott telefonszamra aktivaltak a mobilposta szolgaltatast. Egy alap e-mail cimmel, a jelszot meg elkuldtek sms-ben. :)


kedd dec. 27, 2005 5:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Párom mint kisfogyasztó Pannonos.

Karácsonykor neki is gáz volt az SMS-el, gyakorlatilag mindet visszadobta 1x. Vodánál rendben elment 8)

Másik fekete pont a panának:
Párom hűségkedvezménnyel akart venni készüléket, de csak az utolsó pillanatban árulták el, hogy nem lehet mivel nincs feltöltő kártya (vagy mifene kell hozzá).
Elég gáz vagy érdekük a sim eladás növelés ?


kedd dec. 27, 2005 3:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Próbáltam többször is regisztrálni mobilposta címet de az utolsó lépésnél mindig elszállt rendszer hibával. Mennyire gyakran szokott müködni ill. nem müködni a netes regisztráció? Mintha régebben olvastam volna hogy voltak ezügyben gondok régebben.

Változott a helyzet azóta?


hétf. dec. 26, 2005 22:58
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
pampika írta:
Az legalább be van biztosítva, mert ugye egy töltéssel olyan 80-100 percet tud videotelefonálni, szal ha nem lenne képességeinek telj. hatalmában, hogy letegye, akkor is olcsóbban megússza, mert egy idő után megadja magát a telcsi :D


Ha csak nem január 1-én kora hajnalban telefonál. :wink:
Nekem úgy rémlik, hogy csak december 31-ig ingyenes.


hétf. dec. 26, 2005 14:17
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
mz írta:
Helyette pedig majd videotelefonálnak... :lol:

Az legalább be van biztosítva, mert ugye egy töltéssel olyan 80-100 percet tud videotelefonálni, szal ha nem lenne képességeinek telj. hatalmában, hogy letegye, akkor is olcsóbban megússza, mert egy idő után megadja magát a telcsi :D


hétf. dec. 26, 2005 11:50
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
pampika írta:
Szilveszterkor biztos arra apellálnak, hogy sokaknak már az öveg is kiesik a kezéből, olyan készen lesz, így smst sem fog tudni küldeni :macso:


Helyette pedig majd videotelefonálnak... :lol:


hétf. dec. 26, 2005 10:36
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Szilveszterkor biztos arra apellálnak, hogy sokaknak már az öveg is kiesik a kezéből, olyan készen lesz, így smst sem fog tudni küldeni :macso:


hétf. dec. 26, 2005 2:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ez elég gáz...
Szilveszterkor is nagyon le tudnak állni, de mi lesz akkor, ha már most ennyire nem bírják? Karácsonykor ráadásul viszonylag eloszva küldik az emberek az SMS-t.

Üdv!


hétf. dec. 26, 2005 1:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nálunk is a voda lassult be (25 sms 'tömegesen' küldve és menet közben kb 5-ször dobta vissza, hogy újra kell próbálnia).


hétf. dec. 26, 2005 0:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nyugi, Kecskeméten próbálva tegnap délelőtt a Voda smsc volt belassulva.


vas. dec. 25, 2005 22:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
"Megnyugtatlak", nem csak BPesten... :(
Kíváncsian várom, mi lesz Szilveszterkor.

Üdv!


vas. dec. 25, 2005 22:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Tegnap egész nap féltérden volt az smsc-jük Budapesten. Nagyjából 50-100 próbálkozás kellett egyetlen sms elküldéséhez. Ami ebben a dühítő, hogy a tv-ben meg pont aznap nyilatkozott egy szóvivő csaj, hogy milyen faxán felkészültek a szitura. Tisztára, mint a közútkezelő a hóesésre. Persze a másik két cég előfizuja gond nélkül ment.
Röhej! :evil:


vas. dec. 25, 2005 22:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
skynet írta:
"Várhatóan !(x<3) forint. "

nem lett volna egyszerűbb x>=3 -at írni ? :D :D :D

Áh csak egyszerű programozó logika... ;-)


szer. dec. 21, 2005 12:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
S*gge sincs róla, hogyan kell a hordozást megcsinálni, és úgy óhajtotta ezt kivágni, hogy elhajtott téged.
Ez szinte 100%.

Üdv!


szer. dec. 21, 2005 0:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
evbalazs írta:
Nem 47 Ft-ot vesztett ezen a Pannon, mivel a sárga csekk feladásáért is számláz a Posta a Pannon felé, mégpedig nem is keveset.

Sziasztok,
Az 50 forintos díj csak úgy jött, mert nekünk halandóknak ennyi. Mivel nagytételben postáznak lehet kedvezményük, a lényeg x-3 forint veszteségük van. Várhatóan !(x<3) forint. :-)
Ugyis mentem volna postára, "csak" 20 percembe került. Meg jót mosolyogtunk a pultoslánnyal. Leteszem elé a csekket, rutinból kérdezi: "Készpénzzel?", leteszem elé a 2 darab 2 forintost, mire ránéz a csekkre... :lol: Még meg is kérdezte adjon-e vissza. És ha már tényleg arra jártam feladtam pár lapot...
Részemről lezárva, ha nekik ennyi kellett az év végi elszámoláshoz, megnyugodhatnak én beküldtem "1 nappal a csekk kiállítása előtt"!!!
GabeS


kedd dec. 20, 2005 9:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Nem 47 Ft-ot vesztett ezen a Pannon, mivel a sárga csekk feladásáért is számláz a Posta a Pannon felé, mégpedig nem is keveset.

Ezért nem csodálkozom azon, hogy a T-Com elengedi a 150Ft alatti tartozásokat, tekintve, hogy ez így többe kerülne neki. (ill. gondolom ugyanebből a megfontolásból nem kell vámot sem fizetni bizonyos értékhatár alatt, stb.)


hétf. dec. 19, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
skynet írta:
... lehet, hogy nincs lehetőség arra, hogy ne számlázzák ki.
Mifelénk inkább azt mondanák: **** a cég...

Üdv!


hétf. dec. 19, 2005 12:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
skynet írta:
a franc tudja, milyen merev számlázórendszerük van... lehet, hogy nincs lehetõség arra, hogy ne számlázzák ki.


mindenki önmagának hü....e


hétf. dec. 19, 2005 11:51
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
392MHz írta:
Ezen a pannon elgondolkodhatna.
Ha minden szolgáltatónál minen ugyanannyiba kerülne, minek lenne 3 szolgáltató? Verseny van, lehet menni a (mindenkinek egyénileg) jobbikhoz.

skynet írta:
ha nyel egyet a szolgáltató, és ezt a 3 forintot nem hajtja be rajtad, akkor nem fog stimmelni a könyvelés.
A T-kom 150 (vagy 200) Ft alatti tartozást, hátralékot, késedelmi kamatot nem számláz ki. Legalábbis az ÁSZF-ükben sokáig így volt. Mostanában nem néztem. Õk is megoldották valahogy a könyvelést. De ha ki sem számlázzák a késedelmi kamatot, akkor szerintem stimmelni fog, elvégre a késedelmi kamat nem egy számlázott szolgáltatás...

Üdv!


Így van!

a késedelmi kamat ki nem számlázása semmiféle könyvelési bonyodalmat nem okoz.


hétf. dec. 19, 2005 11:33
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Grass írta:
Sziasztok,
Nem gondoltam volna, hogy egyszer örömmel fogok ide írni... elérkezett az idõ!
Október 12-én otthagytam elõfizetõként a Pannit, lettem elõre fizetõ. Váltás simán ment, kifizettem mindent ott és akkor. Legalább is úgy gondoltam. Jó hónapra rá, jött valami különbözetes csekk, 271 forintról, amit kicsit húzva halasztva, de befizettünk.
A napokban egy újabb boriték várt otthon. Mit akarhatnak tõlem ilyen csekkes levelekkel kérdésre kibontás után rögtön meg is kaptam a választ. KÉSEDELMI KAMAT, oké 18 napra. Bár én már azt a 271 forintot sem értettem, ha helyben októberben mindent elintéztünk...
Kérdem én, ha ilyen kib@ nagy környezetvédelem van kishazánkban, legalábbis erre gyúrnak cégek, vagy netán csak a céges megszorításokra gondoljak... Nem ismerem a pontos költségeket, de amennyirõl kiküldött nekem egy levelet most a Panni, szóval nevetséges. Tételesen (hiába a nagybani árak és tömeges levélküldés): ablakos boríték, fejléces lap, fejléces lap csekkel és a postaköltség. És végezetül ezt miért!?!? 3 forint behajtásáért!!! Arra már nem is merek gondolni, hogy nyelt volna egyet a szolgáltató és mondta volna, hogy sóroljunk (hasszám) 50-3=47 forintot a cégnek! Lehet várjak még egy hónapot, hogy mondjuk rúgjon két tizedesre a befizetendõ összeg, annyit még én is ki tudnék nyögni... és a nagy mobilszolgáltatót én kényszerítsem térdre a postaköltségek terén. Bár egy idõ után megérné nekik kiküldeni az újabb és újabb csekkeket. ;-)
Áh nem, most indulok épp a postára, legyenek boldogok. Eleve azt a csekket fogom MA 2005.12.19-én befizetni, amit õk, a nagy Pannon 2005.12.20-án állított ki nekem (, mint említettem már pénteken, 16-án megkaptam)!!! Vásárló megtévesztés és irat meghamisítás, csalás, de hát ez a szolgáltatók részérõl mindennapos és büntetés nélkül végezhetõ cselekmény.
Tapsvihar és éljenzés! Befotóztam, de majd csak késõbb tudom beszúrni a csekk képét...
A legjobbakat: GabeS


rosszul teszed!

én várnék vele vagy egy évet, hogy megint összejöjjön néhány forint kamat. És utána ezt a végtelenségig! :lol:


hétf. dec. 19, 2005 11:30
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
392MHz írta:
Ezen a pannon elgondolkodhatna.
Ha minden szolgáltatónál minen ugyanannyiba kerülne, minek lenne 3 szolgáltató? Verseny van, lehet menni a (mindenkinek egyénileg) jobbikhoz.

skynet írta:
ha nyel egyet a szolgáltató, és ezt a 3 forintot nem hajtja be rajtad, akkor nem fog stimmelni a könyvelés.
A T-kom 150 (vagy 200) Ft alatti tartozást, hátralékot, késedelmi kamatot nem számláz ki. Legalábbis az ÁSZF-ükben sokáig így volt. Mostanában nem néztem. Ők is megoldották valahogy a könyvelést. De ha ki sem számlázzák a késedelmi kamatot, akkor szerintem stimmelni fog, elvégre a késedelmi kamat nem egy számlázott szolgáltatás...

Üdv!


hétf. dec. 19, 2005 11:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Erre azért vannak módok, hogy 3 Ft ne okozzon probélmát, de mondjuk a könyvelési eljárás rugalmatlanságából is következhet. (Nekem is van a Pannontól 1 Ft-os számlám, vodától meg 17 Ft-os).

Másik oldal pedig az, hogyha több ezer (esetleg 10 ezer) előfizetőnél található ilyen 50 Ft alatti összeg, már problémát jelenthet.


hétf. dec. 19, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nekem az Erste-től szokott jönni olyan dolgokért számlaegyenleg, hogy 2 forint kamatot jóváírtak nekem, vagy hogy -9 forintot kamatozott a negatív egyenlegem... :?
(de mellé persze mindig küldenek valami több oldalas színes reklámot, hogy váltsak ki mittomén milyen VISA kártyát, amire csak 100e-300e a kezdőösszeg, amivel kiválthatom... igaz, hogy az elmúlt 5 évben összesen nem volt ekkora pénzforgalmam, de nekik megéri ezt havonta kiküldeni, hátha pont most lesz...)


hétf. dec. 19, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok,
Nem gondoltam volna, hogy egyszer örömmel fogok ide írni... elérkezett az idő!
Október 12-én otthagytam előfizetőként a Pannit, lettem előre fizető. Váltás simán ment, kifizettem mindent ott és akkor. Legalább is úgy gondoltam. Jó hónapra rá, jött valami különbözetes csekk, 271 forintról, amit kicsit húzva halasztva, de befizettünk.
A napokban egy újabb boriték várt otthon. Mit akarhatnak tőlem ilyen csekkes levelekkel kérdésre kibontás után rögtön meg is kaptam a választ. KÉSEDELMI KAMAT, oké 18 napra. Bár én már azt a 271 forintot sem értettem, ha helyben októberben mindent elintéztünk...
Kérdem én, ha ilyen kib@ nagy környezetvédelem van kishazánkban, legalábbis erre gyúrnak cégek, vagy netán csak a céges megszorításokra gondoljak... Nem ismerem a pontos költségeket, de amennyiről kiküldött nekem egy levelet most a Panni, szóval nevetséges. Tételesen (hiába a nagybani árak és tömeges levélküldés): ablakos boríték, fejléces lap, fejléces lap csekkel és a postaköltség. És végezetül ezt miért!?!? 3 forint behajtásáért!!! Arra már nem is merek gondolni, hogy nyelt volna egyet a szolgáltató és mondta volna, hogy sóroljunk (hasszám) 50-3=47 forintot a cégnek! Lehet várjak még egy hónapot, hogy mondjuk rúgjon két tizedesre a befizetendő összeg, annyit még én is ki tudnék nyögni... és a nagy mobilszolgáltatót én kényszerítsem térdre a postaköltségek terén. Bár egy idő után megérné nekik kiküldeni az újabb és újabb csekkeket. ;-)
Áh nem, most indulok épp a postára, legyenek boldogok. Eleve azt a csekket fogom MA 2005.12.19-én befizetni, amit ők, a nagy Pannon 2005.12.20-án állított ki nekem (, mint említettem már pénteken, 16-án megkaptam)!!! Vásárló megtévesztés és irat meghamisítás, csalás, de hát ez a szolgáltatók részéről mindennapos és büntetés nélkül végezhető cselekmény.
Tapsvihar és éljenzés! Befotóztam, de majd csak később tudom beszúrni a csekk képét...
A legjobbakat: GabeS


hétf. dec. 19, 2005 9:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Crick írta:
Korábban drágább volt, tehát még így is kedvezőbb mint régen. És szerintem elgondolkodtak rajta, és ennyiért éri meg.

Üdv,
C.

Ilyenkor volna jó látni a régi, külföldi szolgáltató által meghatározott díjakat.


vas. dec. 18, 2005 22:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
392MHz írta:
Én mindeössze annyit mondtam, hogy a minden osztrák hálózatban egységes pannon tarifáknál a minden osztrák hálózatban egységes t-mobile tarifa olcsóbb akár sms-ről, akár hivásinditásról akár fogadásról van szó.
Ezen a pannon elgondolkodhatna.
Korábban drágább volt, tehát még így is kedvezőbb mint régen. És szerintem elgondolkodtak rajta, és ennyiért éri meg.

Üdv,
C.


vas. dec. 18, 2005 22:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Én mindeössze annyit mondtam, hogy a minden osztrák hálózatban egységes pannon tarifáknál a minden osztrák hálózatban egységes t-mobile tarifa olcsóbb akár sms-ről, akár hivásinditásról akár fogadásról van szó.
Ezen a pannon elgondolkodhatna.


vas. dec. 18, 2005 21:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Valahol kompenzálni kell azt, hogy a többi szolgáltató felé is egységes a díj és úgy kevesebbet kaszál :D
15 forintért roamingban szerintem sincs értelme gyalázni.
Akinek ennyire számít 15 forint (mert annyit telefonál), annak külföldi kártyát kell vennie, amíg ott van. Vagy keresnie egy telefonfülkét. Spanyolországból 3€-ért 10 percet lehet telefonálni postai fülkéből magyarországi mobilhálózatba. Ennyi.

Üdv!


vas. dec. 18, 2005 18:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
Landsmann írta:
:twisted: Ezt nézhetjük úgy is, hogy mivel a T egységes tarifát használ, így a házon belüli meg nagyon drága. Tehát nem hálón kívül olcsó, hanem hálón belül drága. Olyan ez is mint az optimista meg a pesszimista a félig lévő üveggel. Az egyik azt mondja félig üres, míg a másik meg azt hogy félig tele. Mennyiségileg ugyanaz, csak más a nézőpont. :twisted:

Pontosan, ezzel az erővel be lehetne írni a T-t gyalázó topicba, hogy hálózaton belül (egyazon szolgáltató) a percdíj a 265Ft-ot is elérheti... :D


vas. dec. 18, 2005 13:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Placc írta:
392MHz írta:
De ez egy pannon gyalázó.
És egy szónak is száz a vége: A pannon külföldi használat esetén is drágább, mint a konkurrensei, függetlenül attól, hogy sms-t ir, hivást indit vagy fogad az ember fia.

Azért mert ez a Pannon gyalázó, nem kell feltétlen ok nélkül sárt dobálni... :!:
Tény, hogy drágább így a Pannon, de ahogy McLaca is írta, azért mert így gyakorlatilag "hálózaton belül" vagy a T esetén, még a Telenornak (PGSM) nincs osztrák leányvállalata, így neki is többe kerül... Ha T-ből telefonálsz 20-70-es hálózatba az is többe kerül, mert nem saját hálózatban végződik a hívás.
ENNYI


:twisted: Ezt nézhetjük úgy is, hogy mivel a T egységes tarifát használ, így a házon belüli meg nagyon drága. Tehát nem hálón kívül olcsó, hanem hálón belül drága. Olyan ez is mint az optimista meg a pesszimista a félig lévő üveggel. Az egyik azt mondja félig üres, míg a másik meg azt hogy félig tele. Mennyiségileg ugyanaz, csak más a nézőpont. :twisted:


vas. dec. 18, 2005 12:52
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
392MHz írta:
De ez egy pannon gyalázó.
És egy szónak is száz a vége: A pannon külföldi használat esetén is drágább, mint a konkurrensei, függetlenül attól, hogy sms-t ir, hivást indit vagy fogad az ember fia.

Azért mert ez a Pannon gyalázó, nem kell feltétlen ok nélkül sárt dobálni... :!:
Tény, hogy drágább így a Pannon, de ahogy McLaca is írta, azért mert így gyakorlatilag "hálózaton belül" vagy a T esetén, még a Telenornak (PGSM) nincs osztrák leányvállalata, így neki is többe kerül... Ha T-ből telefonálsz 20-70-es hálózatba az is többe kerül, mert nem saját hálózatban végződik a hívás.
ENNYI


vas. dec. 18, 2005 11:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
De ez egy pannon gyalázó.
És egy szónak is száz a vége: A pannon külföldi használat esetén is drágább, mint a konkurrensei, függetlenül attól, hogy sms-t ir, hivást indit vagy fogad az ember fia.


vas. dec. 18, 2005 1:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Biztos annyit spórolnak cégen belül, hogy tudják egységes áron adni még akkor is, ha így csak kis haszon marad a többi szolgáltató használata esetén :)
Amúgy fogalmam sincs :D, nem ismerem a T árpolitikáját. De aki külföldre megy és sokat akar teleonálni, annak tanácsos egy helyi szolgáltató kártyáját beszerezni.

Üdv!


vas. dec. 18, 2005 0:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
McLaca írta:
Pedig egyszerű:
Magyar T-mobile, osztrák T-mobile. T-Mobile-ból megy a hívás T-Mobile-ba. Nyilván "cégen belül" meg tudják oldani olcsóbban.
Így már érthető? Vodáéknál is van valami hasonló.

Üdv!


de ha egységes a díj és minden szolgáltatót használva ennyit fizetsz akkor miért is számít hogy van ott tmob? nem értem. mert ha nem azt használja az ügyfél akkor is egységes díjat fizet. és akkor nem "cégen belül" számolnak el.


vas. dec. 18, 2005 0:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Pedig egyszerű:
Magyar T-mobile, osztrák T-mobile. T-Mobile-ból megy a hívás T-Mobile-ba. Nyilván "cégen belül" meg tudják oldani olcsóbban.
Így már érthető? Vodáéknál is van valami hasonló.

Üdv!


szomb. dec. 17, 2005 23:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
EZ a honlapjukon nekem nem elég egyértelmű, de még ha igy is van, akkro is drágák.

McLaca hozzászólását meg nem értem...


szomb. dec. 17, 2005 22:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
392MHz írta:
A panni jó lenne ha összekapná magát, mert ez igy elég vicces.
Bár azt is furcsállom, hogy a T-mob dija azonos Au-n belül és haza.
A Pannonnál is egységes a díjszabás adott országon belüli illetve Magyarországra irányuló hívásoknál. A 320Ft, amit írtál, arra vonatkozik, ha harmadik országot hívsz (pl. Ausztriából német számot).

Üdv,
C.


csüt. dec. 15, 2005 23:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Na igen. Csakhogy Ausztriában is van T-mobile. Így egyszerű a magyarázat, hogy miért olcsóbb ott a magyar T-s telefon.

Üdv!


csüt. dec. 15, 2005 21:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Nem tudom irta -e már valaki:
Holnap megyek Ausztriába, privát mobilom előfiz. T-mobil, céges meg Pannonos. Meglepve tapasztaltam, Panninak meg T-mobilnak is egységes tarifája van, ami minden osztrák szolgáltatóra vonatkozik:

Pannon mindn hálózatban / T-mob minden hálózatban:

Ausztria országon belül:
P 280 HUF / T 265 HUF

Magyarországra:
P 320 HUF / T 265 HUF

fogadott hivás:
P 120 HUF / T 105 HUF

sms:
P 100 HUF / T 85 HUF

A panni jó lenne ha összekapná magát, mert ez igy elég vicces.
Bár azt is furcsállom, hogy a T-mob dija azonos Au-n belül és haza.


csüt. dec. 15, 2005 19:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A toll a pannon fülébe!

Hónapok óta elérhetetlen a DJuice Xtra kártyaadat módosító oldal, megnéztem, és a kártyapótlás oldala is.
Csak azért érdekes ez, mert nem küldték ki az újabb egy évig érvényes kártyámat, de az adataimat sem tudom módosítani. Nem ártana azzal az oldallal is foglalkozni, nem csak a sáskazöldet tutujgatni.

Üdv!


pén. dec. 09, 2005 23:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Azt nem értem, hogy ha a Pannon GSM február 15. óta a legdrágább a lakossági piacon (ekkor vezette be a Vodafone az Esti és hétvégi opciót, majd később a Westel a T-Perceket), most kiderült, hogy közbeszerzés terén is a legdrágább (az a 25 Ft-os vezetékes percdíj húzós), akkor hol olcsó?


Éjjeli őröknek biztos pgsm a legdrágább :D Nekem a t-percek 2500 ft-os havidíja 166ft-os percdíjat jelentene (annál még a privát is olcsóbb). Ebből is látszik mennyire felhasználófüggő ez a dolog, én t-mobilnál kétszer annyit fizetnék, mint vodánál vagy pgsm-nél.


pén. dec. 09, 2005 18:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Milyen hülyeség, hogy a Netshopban a partnerprogram áraknál csak az előfizetéses árakat tüntetik fel, a kártyásakat meg nem!!!


pén. dec. 09, 2005 16:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
skynet írta:
vizsla1, hány topicba írod ezt még be?

Csak 3-ba, ahol helye van :D.


szer. nov. 30, 2005 20:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Az alábbi linken, a 14. oldalon, az űrlap alján, a keretszerződésben megtalálhatóak a november 10-től érvényes közbeszerzési tarífák: http://kszfweb.econet.hu/Default.aspx?content=WebParts\BasicServices\szerzodesDoc\CASzerzodesDocBrowse.ascx

Gratulálok a Westelnek!
Hol van mukaerőfelvétel, amihez jár ilyen frankó kis csomag :D?
Nettó 13,8 Ft-ért csacsogni, havi díj nélkül, más mobilra... Uhhh... És mp. alapon, hívószámkijelzési díj nélkül!
Szegény mezei Ügyfelek! Ezt Ők fizetik meg.

Azt nem értem, hogy ha a Pannon GSM február 15. óta a legdrágább a lakossági piacon (ekkor vezette be a Vodafone az Esti és hétvégi opciót, majd később a Westel a T-Perceket), most kiderült, hogy közbeszerzés terén is a legdrágább (az a 25 Ft-os vezetékes percdíj húzós), akkor hol olcsó?


szer. nov. 30, 2005 20:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
Akkor ez valami random dolog lehetett, mert ismerõsöm számlás regje megmaradt. Ezekszerint a konverzió igen jól sikerült, csak az ügyfelek (számlás is, kártyás is) adatainak fele elveszett... :evil:

Üdv!


a műtét is, csak a beteg halt meg.


szomb. nov. 26, 2005 22:24
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Akkor ez valami random dolog lehetett, mert ismerősöm számlás regje megmaradt. Ezekszerint a konverzió igen jól sikerült, csak az ügyfelek (számlás is, kártyás is) adatainak fele elveszett... :evil:

Üdv!


szomb. nov. 26, 2005 22:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nekem kezdettől fogva jó (kártyás), igaz, a jelszava csak a számlásoknak maradt meg, nekem és összes kártyás pannonos ismerősömnek újra kellett regisztrálni - még augusztusban.

Üdv!
Nekem 1 kártyás regisztrációm maradt meg (3-ból a családban), a számlásommal újra kellett regisztrálnom. Nem találtam szabályosságot. Sem abban hogy milyen jelszavam volt (betűs/számos), vagy hogy mikor regisztráltam az eredetieket (a legrégebbi sem maradt meg és a legfrissebb sem).


szomb. nov. 26, 2005 21:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nekem kezdettől fogva jó (kártyás), igaz, a jelszava csak a számlásoknak maradt meg, nekem és összes kártyás pannonos ismerősömnek újra kellett regisztrálni - még augusztusban.

Üdv!


szomb. nov. 26, 2005 16:42
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség