Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 23:39



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
ez miért olyan nagy tragédia? mennyien beszélnek rendszeresen 3 óránál többet egyhuzamban telefonról? (mármint olyan rendszerességgel, hogy ez a megszorítás zavaró legyen)


szomb. jan. 14, 2006 15:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
http://www.pannongsm.hu/kozlemenyek/060114.pdf

A nehezebb tájékozódás kedvéért (is) február 14-étől megváltozik jó pár szolgáltatás neve. A "Pannon" nevet kivonják gyakorlatilag mindenhonnan.

További közlemény:

Idézet:
A Pannon GSM Távközlési Rt. Tájékoztatja továbbá Tisztelt Előfizetőit, hogy az Igénybevételi díjat utólag fizető (számlás), illetve az Igénybevételi díjat előre fizető (kártyás) szolgáltatásokra vonatkozó Általános Szerződési Feltételek 2006. február 14-től az alábbiak szerint módosulnak.

Hívásmegszakítás bármely hang- és adathívás, valamint a Családi Csomag esetén

A Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy az Előfizető által kezdeményezett bármely hang-és adathívást 180 perc eltelte után megszakítsa. Kivételt képeznek ez alól a Családi Csomaggal rendelkező Előfizetések, melyek esetén a Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy az Előfizető által kezdeményezett hang-és adathívásokat 60 perc eltelte után megszakítsa.


szomb. jan. 14, 2006 14:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Mikor lesz új árlista? Ők nem fogják az áfát levinni? Nem értem...


ha belépsz a pannonline-on, és megnézed a számládat, ami január 1-től neked is azt fogja mutatni, hogy az áfa márcsak 20%!
a napokban néztem meg ott valamit, és akkor vettem észre.


csüt. jan. 12, 2006 12:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Mikor lesz új árlista? Ők nem fogják az áfát levinni? Nem értem...


csüt. jan. 12, 2006 9:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás wap
tegnap látom a pannonwapon, hogy csináltak egy dakar oldalt.
benéztem. leszedtem 3 képet, ingyen volt, nem kellett fizetni.
Ekkor kiléptem majd később megint próbálkoztam, de csak ezt írta ki: 'a szerver foglalt, probalja újra'
este 7.30-tól elérhetetlen volt ez a sz.r.
probálkoztam még 10, 11 és éjfél után is.
és ma reggel 7 után is. A 'válasz' mindig ez volt.


csüt. jan. 12, 2006 9:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
evbalazs írta:
Csak egyedi szerencse?

Csak nehogy...
Cikk
Én 22h előtt valamivel küldtem vagy 6-7 üzenetet dídzsússzal, mindet addig, amíg azt nem írta elküldve. Ameddig sikertelen volt, értelemszerűen próbálkoztam az elküldetlenek közül... aztán egyik esetében a küldés sikertelen üzenettel végződött. Talán okosan nem küldtem újra. ;-) Hajnalban mikor újra bekapcsoltam a telcsit, kaptam válaszüzenetet attól az egyéntől, akinek sikertelenséget jelzett a hálózat. Szép.
Mellékesen T-Mobile-ról az Oktogonnál 23:30 magasságában csont nélkül lehetett SMS-ezni. Már ezért megérte váltanom...!? :-)


kedd jan. 03, 2006 9:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A hely lényegtelen, ha a hanghívással nem volt gond, csak az SMS-sel. A karácsonyi SMS-ek egyébként itthon nem mentek (panel, lakótelep, sok telefon, de nem hiszem, hogy mindenkinek pont akkor jutott eszébe SMS-t küldeni), Szilveszterkor pedig belváros, utcabál, párezer ember, de a hanghívás ott is problémamentes volt, csak az SMS-sel volt gond. Ráadásul a belváros azon részén rengeteg kis teljesítményű cella van (amerre az ember ellát, mindenhol antenna), szóval jutni kellett volna ott is mindenkinek (elvégre nem mindenki pontosan ugyanakkor akar küldeni).

Üdv!


vas. jan. 01, 2006 23:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Győrben kb. 10-11 között küldtem el legalább 20 sms-t mindenféle hálóra Pannonról, de nekem nem volt semmi gondom (na jó, néhányszor újra kellett küldeni, de más gond nem volt). Bár telefonálni én nem is próbáltam, de anyám éjfél után egyből fel tudta hívni öcsém T-mobilos telefonját, szintén Pannonról.

Csak egyedi szerencse?


vas. jan. 01, 2006 23:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Bagyu: Budapest, Kispest, házibuli. Karácsonykor Budapest, I. ker.
Karácsoykor a voice ment, az sms nem, most semmi.


vas. jan. 01, 2006 20:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Sztem több értelme lenne ennek, ha mindenki odaírná, merre járt, amoir küldeni próbálta, mert azt nem hiszem, hogy mindenhol rossz volt a hálózat...


vas. jan. 01, 2006 20:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Hát nálam még a háló is eltűnt. Eőször cak a szokásos volt, visszadobta a hívást azonnal, majd eltűnt a háló, később pedig közölte, hogy nincs engedélyezett hálózat. Hajnal egyig maradt is így, legalább nem volt se ki, se be semmi. Szerencsére a vodás telóm gond nélkül ment, érdekes, hogy a hívás is, sms is.


vas. jan. 01, 2006 20:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Délután 1 körül kaptam választ pannonos ismerőseimtől (én szintén pannonos), tehát ekkor kapták meg... Vodások, T-sek válaszoltak szinte azonnal éjfélkor, telefonálásban sem volt gond, de az SMS az gáz. Nem lenne az, ha csak 31-én éjfél körül lett volna ilyen, de már két hete ilyen.
Egyébként amikor azt írja a telefon, hogy sikertelen, előfordul, hogy elküldi, én is jártam így (tavaly), 4. próbálkozásra írta, hogy elküldve, de 3×is megérkezett a címzettnek.

Üdv!


vas. jan. 01, 2006 18:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Én már 3-szor kaptam meg ugyanazt az SMS-t egy pannonostól, a pannonos SIM-re :). Az első kettő negyed 2-kor jótt, a harmadik most koradélután.


vas. jan. 01, 2006 15:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
háát, pani bekaphatja...
volt olyan sms, ami most reggel ment el... küldtem vagy 50 smst, és mindig ott volt, hogy resend ekkor és ekkor, aztán meg el sem ment, aztán deffered meg minden... ááá..
hívni tudtam végig, igaz taxit nem, gyalogolhattam haza az esőben...
szóval sms terén vmit csinálhatna, mert ez botrány ami volt, pannonosoktól kb. nem is kaptam sms-t...
aztán volt olyan, amit vki legalább 10x kapott meg, ez még d.u 6-kor volt, felhívtam az üfsz-t, hogy mi van, erre: hát valószinű az elmegy ám, csak kiirja, hogy mégsem... mondom, mi van?? mondja, nem tud mit csinálni, mondom kösz.. ha nem non-stopom lenne, üvöltöttem volna :)

buék mindenkinek :)


vas. jan. 01, 2006 15:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
krimlin írta:
Viszont ami feltűnt, hogy minden 0:00 óra után küldött sms-t már az új tarifa szerint számlázott (djuice 24 ft). legalább ennél az átálásnál nem voltak problémák... :)

Eszembe nem jutott volna megnézni :)


vas. jan. 01, 2006 13:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. jan. 02, 2005 13:01
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Viszont ami feltűnt, hogy minden 0:00 óra után küldött sms-t már az új tarifa szerint számlázott (djuice 24 ft). legalább ennél az átálásnál nem voltak problémák... :)


vas. jan. 01, 2006 13:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
krimlin írta:
B.U.É.K

Hát mit mondjak... Ugyanaz volt a pannonnal mint tavaly szilveszterkor... Az első 3 sms-em kb. 0:05 órakor simán elment, a többinél a tel mindig kiírta, hogy nem sikerült, és hogy próbálom-e újból. kb. 15. újrapróbálásnál ment el egy sms, így nem volt a legkényelmesebb, ezért valamikor már hagytam... Viszont a telefonálás és a GPRS simán ment.
Ja igen, és amikor elment egy sms, az is rögtön megérkezett, rögtön jött a jelentés, tehát nem volt fennakadás.

Azért egy icuripicurit javíthatna a pannon szilveszterkor, ha úgyis tudja, hogy évek óta probléma van ezzel... :roll:

Nekem mega géprizs em ment, az SMS jó volt. Jöttek tömegesen és néhányra válaszoltam is gond nélkül. Ez cella-függő szerintem.


vas. jan. 01, 2006 13:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Nekem meg ejfel elott volt egy nem tudja elkuldeni, ujraprobalkozasnal Nem hasznalatos szam hibauzi :shock:, de harmadszorra vegul elment.


vas. jan. 01, 2006 13:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. jan. 02, 2005 13:01
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
B.U.É.K

Hát mit mondjak... Ugyanaz volt a pannonnal mint tavaly szilveszterkor... Az első 3 sms-em kb. 0:05 órakor simán elment, a többinél a tel mindig kiírta, hogy nem sikerült, és hogy próbálom-e újból. kb. 15. újrapróbálásnál ment el egy sms, így nem volt a legkényelmesebb, ezért valamikor már hagytam... Viszont a telefonálás és a GPRS simán ment.
Ja igen, és amikor elment egy sms, az is rögtön megérkezett, rögtön jött a jelentés, tehát nem volt fennakadás.

Azért egy icuripicurit javíthatna a pannon szilveszterkor, ha úgyis tudja, hogy évek óta probléma van ezzel... :roll:


vas. jan. 01, 2006 12:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
CineDOG írta:
Van ezen a céges pannin egy olyan menü, hogy Pannon GSM.
Valszeg minden le van tiltva nekem, mert minden sikertelen lesz, bármit is akarok bármelyik menüpontjával. A Feltöltés menöpont is a legvégén kiírja hogy Nincs fizetőeszköz... :(

Ez a mobilibankhoz kell. Ha van a BudapestBanknál folyószámlád, és regisztrálsz a szolgáltatásra, akkor a SIM-mel tudsz egy-két dolgot csinálni.


Ja... szóval ha lenne BB-nál számlám, onnan feltölthetném a céges telóm 3600Ft-al?
Fordítva nincs? A céges telóm kerete terhére töltöm fel a bankszámlám? :)


vas. jan. 01, 2006 10:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Nekem most jól jött volna egy olyan sim-kártya, amivel sms-t lehetett volna küldeni saját hálózaton...


vas. jan. 01, 2006 10:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Van ezen a céges pannin egy olyan menü, hogy Pannon GSM.
Valszeg minden le van tiltva nekem, mert minden sikertelen lesz, bármit is akarok bármelyik menüpontjával. A Feltöltés menöpont is a legvégén kiírja hogy Nincs fizetőeszköz... :(

Ez a mobilibankhoz kell. Ha van a BudapestBanknál folyószámlád, és regisztrálsz a szolgáltatásra, akkor a SIM-mel tudsz egy-két dolgot csinálni.


vas. jan. 01, 2006 10:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Van ezen a céges pannin egy olyan menü, hogy Pannon GSM.
Valszeg minden le van tiltva nekem, mert minden sikertelen lesz, bármit is akarok bármelyik menüpontjával. A Feltöltés menöpont is a legvégén kiírja hogy Nincs fizetőeszköz... :(


vas. jan. 01, 2006 10:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Két céges kártya van a családban, az egyik egy Pannonos, küldtünk róla szép számmal sms-eket, és jöttek is válaszok, az egyetlen problém az volt, hogy egy-egy válasz 6-8 alkalommal jött meg. De legalább jól elvoltunk.
Az én céges vodás kártyámról is küldtem szép számmal üzeneteket, ott nem tapasztaltam semmi gondot.


vas. jan. 01, 2006 9:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Csak az utóbbi két hétben.
Egyébként az olcsosms-ről mindenkinek elment az első 2 percben (0 óra után) az időzített SMS, kivéve a pannonosoknak, nekik azóta sem... Kíváncsian várom.
Az azért erős általánosítás, hogy a Voda jobb lenne műszakilag, mint a Pannon, ez több sebből is vérzik (Voda alapvetően rosszul tervezett hálózattal nyomul). Nem védeni akarom a pannont, mert kissé dühítő, hogy 4 óra alatt sem volt képes SMS-t fogadni (hozzáteszem, EGYETLEN DARAB SMS-T SEM KAPTAM MEG MA ÉJJEL!), hívni tudtam, és engem is tudtak. Örülnék, ha legalább valami nyamvadt közleményben tudatnák, miért sza.r a rendszerük két hete.

Üdv!


vas. jan. 01, 2006 3:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
reaxol írta:
T68m írta:
A pani évek óta hanyatlik, valahol már azt pedzegetik, hogy helyett cserélt színvonalban a vodával.


Én mondtam ebben a topikban pár hsz-el ezelõtt, McLaca még ki is röhögött. És ennek ellenére beigazolódni látszik. Voda király, Pannon hulla.


tényleg! Tudtam, hogy nemrég olvastam, de az már nem jutott eszembe, hogy pontosan ugyanitt!

Azért ez mennyire égő: eddig a vodát azért gyalázták, hogy olcsó, olcsó, de xar. Ez az eset (is) bizonyítja, hogy a pani xar, de emellé még drága is.


vas. jan. 01, 2006 2:33
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
T68m írta:
A pani évek óta hanyatlik, valahol már azt pedzegetik, hogy helyett cserélt színvonalban a vodával.


Én mondtam ebben a topikban pár hsz-el ezelőtt, McLaca még ki is röhögött. És ennek ellenére beigazolódni látszik. Voda király, Pannon hulla.


vas. jan. 01, 2006 2:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
Itt Győrben hulla volt a Pannon teljesen kb. 1ig, se hívás, se SMS... Akkor kezdegetett el megindulni.
A Pannonosok na azok általában az én Vodás mobilomról telefonáltak, vagy vezetékesről, SMSeztek, mert a sajátjukról nem ment.

Ja és a vezetékes SMS is hulla.


vas. jan. 01, 2006 1:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
A pannon csoportos sms webfelületén:

" Tisztelt Előfizető!


A Csoportos SMS szolgáltatás internetes felülete pillanatnyilag nem érhető el.
Kérjük, próbálja meg később, illetve ellenőrízze, hogy jó címet adott-e meg!
Amennyiben a hiba továbbra is fennáll, kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat!


Türelmét és megértését köszönjük!
Pannon GSM"


A Homár után szabadon: ravatal...


vas. jan. 01, 2006 0:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Pannonos vagyok. Az este folyamán beizzított "csoportos sms"-eim időben elmentek, már több helyről válasz is jött rá. Pannonosoktól is.


vas. jan. 01, 2006 0:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
BUÉK!

[én is teszteltem: a csoportos sms-küldéssel a telefonról: "15 üzenetből 0 elküldve". Kösz, pannon.]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VonBraun vas. jan. 01, 2006 0:27-kor.



vas. jan. 01, 2006 0:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nekem egyből megjött az SMS, egy tesztSMS során: *126*tetszőlegesszám# (helyes formátum: *126*körzetszámtelefonszám#)


szomb. dec. 31, 2005 23:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
T68m írta:
szegény VonBrau


Na most nézem...! :wink:

VonVine...németül nem tudom, hogy van a bor.
Innentől meg VonChampagne! :P


szomb. dec. 31, 2005 23:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
A lényeg, hogy nem alszol!


szomb. dec. 31, 2005 23:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Most hogy mondod, egyik vezetőtársam (akiknek szintén céges pannijuk van) sem írt vissza, csak az, akinek tmobilos kártyája is van a céges mellett... ő arról tudott jókívánságokat küldeni...

DE csúnyán beégett a pannon!


szomb. dec. 31, 2005 23:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
A pipától kijózanodtam. Érdekes, hogy kifejezetten a másik két szolgáltató hálózatából kapok sms-eket, pannonos egy sincs köztük, nagy számok törvénye, stb. De jó hír, hogy a december 22-i elküldött mms-ek visszaigazolása ma délután már hipp-hopp, meg is érkezett. Azt már túlzásnak tartottam beírni, most viszont nincs veszítenivalóm, hogy a hívások 6-8x-ra jöttek össze az utóbbi két hétben, itt a megyeszékhelyen, a barlangban, hogy szolgáltatói képzavarral éljek.

Leírták magukat előttem, már nincs mese. Komolyan foglalkoztat a gondolat, hogy ezentúl nem fogok mobiltelefont használni [pannonosat különösen nem]. Régebben kaptam egy olyan névjegykártyát, még a mobilos időszak előtt, hogy szerepelt rajta egy vezetékes szám, mivel más még nem volt, meg egy olyasmi megjegyzés, hogy "ekkor-és-ekkor hallgatom meg az üzenetrögzítőmet a héten, addig igyekezzél rajta lenni".


szomb. dec. 31, 2005 23:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Mi a feleségemmel előrelátóan, még vígan karácsony előtt elküldtünk több Kellemes Karácsonyt és B.Ú.É.K lapot (képeslap rlz). 8)


szomb. dec. 31, 2005 21:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
szegény VonBrau (bocsi!) alaposan bepiálhatott, ha a voda helyett e pannont szidja! :lol:

Egyébként Faraday-kalitka. És BÚÉK!

nem foglalkozz most az SMS-ekkel, érezd jól magad, aztán fogja rá mindent a nyuszyra. Vagy a panira.

A pani évek óta hanyatlik, valahol már azt pedzegetik, hogy helyett cserélt színvonalban a vodával.

Miután már két szolgáltatót kilőtél, a vesztelt tudom neked ajánlani, talán egy picit drága, nincs ingyenduma, de cserébe tényleg megbízható. Még arra is hajlandóak, hogy kézségesen beismerik hibájukat. És angyali hölgyek dolgoznak náluk.


szomb. dec. 31, 2005 21:36
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Nem olvastam az előző hozzászólásokat, de sajnos ezzel kell töltenem néhány percet az értékes Szilveszter estéből.
Mintegy Karácsony előtt 2 nappaltól [vmennyi szeszfoktól már így fogalmazok] az sms-ek 8-10 alkalom után mennek el, ha egyáltalán. Ma este, tudom, ez most egy különleges, de ilyen azért még nem volt, hogy Pannon-más hálózat egyáltalán nem megy el.

Vodáról-vodára, vodáról-pannonra, vodáról-westelre az első próbálkozással elment, még csak egy alkalom sem volt, hogy próbáljam újra. Pannonról pannonra sokadszorra nagy nehezen igen, de én nem azért vagyok pannonos, hogy játsszanak velem. Pannonról másra meg mintha a Faraday-dobozba [józanul tudnám a nevét] vagymibe lennék. Mindenki tett, nincs tovább. Sz****** bele, ha erre készültek fel és ilyen színvonalon.

Ez sokba fog kerülni a cégnek. 96 óta vagyok pannonos, a család is, ez 2006.januárig tart, ha valamilyen kedvezményt nem ajánlanak fel nekem ennek a **** az ellentételezésére. Havi mintegy 80.000 forintot költök náluk, nehogy már egy outsider vodafonos kártyával kelljen boldogújévet kivánni [bocs, vodafonosok, a kártya outsider, nem ti].




És az a nagy büdös helyzet, hogy ha a másik két szolgáltató kártyájáról sem tudnék küldeni, akkor asszondanám, hogy jó, ez itt Agyarország, oszt kész, riszálom ígyisúgyis. De nem, a másik kettővel rendeltetésszerűen tudok sms-t küldeni, csak azokat a számaimat nem ismerik - most még. Leteszem a borzasztó nagy igéretet, hogy ennek a dolognak folytatása lesz - azazhogy nem lesz, kivéve, ha körül nem udvarolnak valami különleges ajánlattal, és egy igérettel. Rajtuk áll, rajtam nem, én csengetek, amikor kell.

Nekik is Bukásmentes Új előfizetőkkel terhes Évet kivánok.


szomb. dec. 31, 2005 21:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nekem már az van belőle. Inkább rájuk bízom.
Szerintem valami szoftveres elkettyintés lesz a dologban, mindenesetre karácsony óta volt egy hetük, hogy észrevegyék.
Ügyifogyit ki meri megkérdezni, hogy miért sz.r a rendszer? :)
Vagy lehet, valami titkos megoldással elérték, hogy ilyen legyen végig és éjfél után se legyen rosszabb... Így legalább nem lehet majd akkor szidni, hogy mennyivel sz.rabb, mint egy órája :D

Üdv!

Leredukáltam 20 db-ra a pannonost, többi 30-40 db OlcsóSMSsel megy ki az éterbe :D. Mindkettővel küldök Magamnak is egyet, melyik a gyorsabb, melyik hálón 8) .


szomb. dec. 31, 2005 20:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Az a sok korlátlan sms-es sim lenne az oka?


igen, valószínűleg betesz a rendszernek a sok djuice nonstopsms.


szomb. dec. 31, 2005 19:44
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nekem már az van belőle. Inkább rájuk bízom.
Szerintem valami szoftveres elkettyintés lesz a dologban, mindenesetre karácsony óta volt egy hetük, hogy észrevegyék.
Ügyifogyit ki meri megkérdezni, hogy miért sz.r a rendszer? :)
Vagy lehet, valami titkos megoldással elérték, hogy ilyen legyen végig és éjfél után se legyen rosszabb... Így legalább nem lehet majd akkor szidni, hogy mennyivel sz.rabb, mint egy órája :D

Üdv!


szomb. dec. 31, 2005 19:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Tyűűha, és Én Pannon Csoportos SMS-sel akarom elküldeni az újévi időzített SMS-eket? Lehet, megint OlcsóSMS.hu lesz belőle :roll: ?


szomb. dec. 31, 2005 19:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az a sok korlátlan sms-es sim lenne az oka?


szomb. dec. 31, 2005 19:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
reaxol írta:
Úgy látom a Pannon és a Voda kezd helyet cserélni műszaki téren...
Poénnak jó volt...
Apám is megszenvedett a Pannonról küldéssel, de karácsonykor is votl velük valami. Létezik, hogy túlterheltek lennének, és túl sok kimenő/bejövő SMS-ük lenne?

Üdv!


szomb. dec. 31, 2005 19:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nem semmi... Vodáról én is, meg feleségem is gond nélkül elnyomtuk a csoportos sms küldést, míg panniról sokból egy megy el nehezen... nagyon nehezen.NAGYONnehezen. Vagy csak az az egy véletlenül lett sikeres küldés?
CSESZD MEG PANNI! MÉG MESSZE AZ ÉJFÉL, ÉS TE MÁR BESZARTÁL?


szomb. dec. 31, 2005 19:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Kecskeméten a Pannonos céges telómról nem tudok sms-t küldeni Vodafone-ra! DE hálón belül is a láncolt sms első része ment csak át...

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Győrben is nagyon akadozik az SMS küldés/fogadás Pannonnal. Mi lesz itt éjfél után, összeomlik a rendszer?
T és még a Voda is hibátlanul teljesít, ami kissé szokatlan az utóbbitől, de rendkívül örülök neki.

Úgy látom a Pannon és a Voda kezd helyet cserélni műszaki téren(is), mivel a Pannonnál az utóbbi időben több gond volt az SMSsel és a GPRSel, a Voda meg királyul megy. Kár a Pannonért...


szomb. dec. 31, 2005 19:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Kecskeméten a Pannonos céges telómról nem tudok sms-t küldeni Vodafone-ra! DE hálón belül is a láncolt sms első része ment csak át...

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


szomb. dec. 31, 2005 18:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Egyszer én is küldtem buékos susmust és júniusban kaptam visszaigazolást, hogy nem tudták kézbesíteni, pedig tuti jó volt a száma a címzettnek :?


kedd dec. 27, 2005 20:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nekem tökjól ment Karácsonykor is az sms küldés. külföldre is küldtem, oda is elsőre.

2-3 éve volt szilveszterkor, amikor elküldtem vagy 20 sms-t egyszerre. ebből 5-6 megérkezett azonnal, a többi pedig csak nagyobb késésekkel. a legutolsót valamikor februárban(!) kapta meg a címzettje... leglaábbis a visszajelzés akkor jött róla. gondolom örült a BÚÉK-nak :)


kedd dec. 27, 2005 19:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség