Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 1:24



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Látom, kell egy kis szájbarágás :D:
Ha felsöoktatási intézménybe jársz, és van olyan hely, ahol első éves vagy, az intézmények többségben igényelhetnek az elsősök vodás diák flottát. Ennél nincs hűség, ha csak SIM kell. 1500 a havi díj, 23,75 a percdíj mindenhova, mindig, flottán belül 7,5. A flotta az összes intézmény hallgatójára értendő. SMS 18,75. Számlázás: 10 sec.

:D
igen, a sulimban volt ilyen felajánlás. de itt is 1500 a havidíj, ami lebeszélhető, amiben van pl 40 free sms. +rendelek még sms csomagot hozzá ami 1440, igy 18 ft a sms. ezzel a flottán belüli izével csak az a baj, hogy sztem senki nem élt ezzel csomaggal, így meg sokra nem megyek..


szer. jan. 18, 2006 22:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Látom, kell egy kis szájbarágás :D:
Ha felsöoktatási intézménybe jársz, és van olyan hely, ahol első éves vagy, az intézmények többségben igényelhetnek az elsősök vodás diák flottát. Ennél nincs hűség, ha csak SIM kell. 1500 a havi díj, 23,75 a percdíj mindenhova, mindig, flottán belül 7,5. A flotta az összes intézmény hallgatójára értendő. SMS 18,75. Számlázás: 10 sec.


szer. jan. 18, 2006 22:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vizsla írta:
-vadaszg- írta:
igen hallottam már arról is, a Student csomagról vagy mifene..
de valahogy nem tetszett, annál a Bónusz jobb sztem, mer az perc alapú, stb..
matrix a t-mobilnál van, dolgozok igényelhetnek 5-t maguk mellé:
havi 1500, lebeszélhető, mp alapú
tmob:14 ft / p
más: 32
sms tmob: 12
pani: 18
(NETTÓ ÁRAK)
röviden tömören ennyi.

szerk: havi 200ft-ért, egymást ingyen lehet hívni.
Az árakat köszi, Westel-dolgozóra gondoltál "dolgozó" alatt?
Amit írtam, olvasd el mégegyszer, mert nem a Pannoról beszéltem... :wink: 8)


Igen T-mobilos dolgozóra gondoltam, mivel a mátrix csomi, T-s. Pannonnál nem tudom milyen tarifát igényelhetnek a dolgozók maguk mellé...


szer. jan. 18, 2006 22:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
igen hallottam már arról is, a Student csomagról vagy mifene..
de valahogy nem tetszett, annál a Bónusz jobb sztem, mer az perc alapú, stb..
matrix a t-mobilnál van, dolgozok igényelhetnek 5-t maguk mellé:
havi 1500, lebeszélhető, mp alapú
tmob:14 ft / p
más: 32
sms tmob: 12
pani: 18
(NETTÓ ÁRAK)
röviden tömören ennyi.

szerk: havi 200ft-ért, egymást ingyen lehet hívni.
Az árakat köszi, Westel-dolgozóra gondoltál "dolgozó" alatt?
Amit írtam, olvasd el mégegyszer, mert nem a Pannoról beszéltem... :wink: 8)


szer. jan. 18, 2006 21:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
most jó felhúztam magam az üfsz-en:
45 perc múlva hívott vissza.. na mondom oké, erre mondja, hogy a problémámba ő nem tud segíteni kapcsol vkit, mondom ne kapcsoljon, mer nem várok, de hogy ő nem tud segiteni, jo mondom kapcsoljon, újabb 20!! perc! a bajom az volt, hogy eltűntek a jogosultságok a pannononlineba, és nem tudtam megnézni egy számlainfót, hát hogy ő nem tud mit csinálni kell ügyfélszintű kód, mondom nem tudom, mondja menjek be személyesen, csak úgy kaphatom meg, namondom ezt felejtsék el. szóval mostmár biztos vagyok benne, hogy 26.-án eljövök, nem igaz, hogy nem tud felruházni jogosultsággal, mikor már minden infót megmondtam neki mind a 3 számot azonosította meg minden..áááá...


szer. jan. 18, 2006 20:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Ha felsőoktatási intézményben vagy, és első éves, utánanézhetnél a dákflottának is. Ez a csomag vodás (milyenek a Mátrix tarifák?). Csak SIM-nél nincs hűség. És van Retention Csoport, mint ahogy írtad :D. S nehezen adják fel, ha nem érnek el Téged, ha fel akarnád esetleg mondani a szerződést :twisted:.


igen hallottam már arról is, a Student csomagról vagy mifene..
de valahogy nem tetszett, annál a Bónusz jobb sztem, mer az perc alapú, stb..
matrix a t-mobilnál van, dolgozok igényelhetnek 5-t maguk mellé:
havi 1500, lebeszélhető, mp alapú
tmob:14 ft / p
más: 32
sms tmob: 12
pani: 18
(NETTÓ ÁRAK)
röviden tömören ennyi.

szerk: havi 200ft-ért, egymást ingyen lehet hívni.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -vadaszg- szer. jan. 18, 2006 20:54-kor.



szer. jan. 18, 2006 20:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ha felsőoktatási intézményben vagy, és első éves, utánanézhetnél a dákflottának is. Ez a csomag vodás (milyenek a Mátrix tarifák?). Csak SIM-nél nincs hűség. És van Retention Csoport, mint ahogy írtad :D. S nehezen adják fel, ha nem érnek el Téged, ha fel akarnád esetleg mondani a szerződést :twisted:.


szer. jan. 18, 2006 20:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
-vadaszg- írta:
szerintetek a pannonnál van ilyen ügyfélmegtartó csoport?:)
Van, de semmi mást nem csinál, mint az éppen megszűnni akaró utolsó hónapos prepaid kártyákat végighívogatják, és feltöltik további 1 év érvényességet biztosító 500Ft-tal. Inkább statisztikát kozmetikázó csoport az :D

Üdv!


:lol: hát akkor vszinű, ágyőő pani...


szer. jan. 18, 2006 18:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
szerintetek a pannonnál van ilyen ügyfélmegtartó csoport?:)
Van, de semmi mást nem csinál, mint az éppen megszűnni akaró utolsó hónapos prepaid kártyákat végighívogatják, és feltöltik további 1 év érvényességet biztosító 500Ft-tal. Inkább statisztikát kozmetikázó csoport az :D

Üdv!


szer. jan. 18, 2006 18:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
Bagyu írta:

Ezt egy mondattal megcáfolom. Ugyanis fogadott hívásonként és évenként jár pont, én így szedek össze havi 1875 Ft-ért 150 pontot. Semmi csalás, semmi ámítás.


akkor ezekszerint, te is matrix-os vagy?
neked bevált a tarifa?


Nem. Sima előfizető.


szer. jan. 18, 2006 15:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
pannonnál:
legalább 18-24 hónap, hogy kapj 5000 Ft-os kedvezményt, és ehhez 10001 - 15000 Ft között kell lenni a számládnak. Új telót meg ugysem szolgáltatónál fogok venni, így a hajukra kenhetik ezt :)[/i]


szer. jan. 18, 2006 15:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Bagyu írta:

Ezt egy mondattal megcáfolom. Ugyanis fogadott hívásonként és évenként jár pont, én így szedek össze havi 1875 Ft-ért 150 pontot. Semmi csalás, semmi ámítás.


akkor ezekszerint, te is matrix-os vagy?
neked bevált a tarifa?


szer. jan. 18, 2006 14:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
valahogy úgy müxik, hogy 420 pontot kell elérni, hogy arany kártyás legyél, ezt a 6. hónapban döntik el..
namost 50 Ft = 1 pont, ezt a számla végösszegéből számolják, beletartozik a havidíj minden.. ha téged hívnak akkor 2 percenként 1 pont jár.
igy sztem elég könnyű összeszedni a 420 pontot.
pl. havi 5000 Ft-os számlánál, havi 100 pont, plusz a hívás fogadások pontjai..


szer. jan. 18, 2006 14:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Ezt egy mondattal megcáfolom. Ugyanis fogadott hívásonként és évenként jár pont, én így szedek össze havi 1875 Ft-ért 150 pontot. Semmi csalás, semmi ámítás.


Ok, elfogadom a cáfolatot. :) Legalább megtudtam, hogy hogyan működik a T pontrendszere. :D


szer. jan. 18, 2006 14:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Dannyboy írta:

Nekem eddig nem volt gondom a megbecsüléssel, de ez szubjektív. Ahhoz sokat kell beszélni és tejelni, hogy arany vagy platinakártyás legyél, igaz ahhoz is, hogy sok kedvezményt kapj a telóból. Szerintem valahol hasonlóan jössz ki a buliból. Biztos érdemes ezért váltani? (nem vagyok pannonbérenc :) )


Ezt egy mondattal megcáfolom. Ugyanis fogadott hívásonként és évenként jár pont, én így szedek össze havi 1875 Ft-ért 150 pontot. Semmi csalás, semmi ámítás.


szer. jan. 18, 2006 14:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
igazából semmi gondom a pannonnal, '99-óta vagyok náluk előfizető. Kaptam lehetőséget ilyen matrix díjcsomagra a t-nél, aminek kedvezők a perdíjai. és valahogy a t-nél jobban megbecsülik az előfizetőket, értem itt arany, platina kártya. a pannonál semmi olyan nincs, hogy X ideje vagyok előf, akkor olcsóbb lesz ez meg az, max kaphatok -5000;10000 eFT-os kedvezményt készülékvásárláskor, amihez persze újabb 2 évet alá kell írnom. Ja és a t-nél most nem kell aláírnom semmilyen hűséget, szóval, ha nem válik be, akkor visszamegyek a panihoz. Ennyi lenne, amiért átmegyek a t-hez :)


Nekem eddig nem volt gondom a megbecsüléssel, de ez szubjektív. Ahhoz sokat kell beszélni és tejelni, hogy arany vagy platinakártyás legyél, igaz ahhoz is, hogy sok kedvezményt kapj a telóból. Szerintem valahol hasonlóan jössz ki a buliból. Biztos érdemes ezért váltani? (nem vagyok pannonbérenc :) )


szer. jan. 18, 2006 14:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
heheheheh

volt pofájuk felrakni a közös adatbázisfeketelistára, mikor tudatában vannak, hogy nincs olyan szerződés (sem semmiféle jogi alap), ami a követelésüket alátámasztaná!

hihetetlen!

na mind1, ezzel is bővül majd a kárigényem. (Bár még meg kell konzultálnom, hogy ez most hírvnévrontás-e vagy sem. )


szer. jan. 18, 2006 14:17
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dannyboy írta:

Valami olyasféle van. Én e-mailben szoktam kommunikálni velük és így beszélünk meg dolgokat. Bár telefont akartam venni, ergo a hűségemet meghosszabbítva, de olyanról nemigen hallottam, hogy kedvezőbb percdíjakat kínáltak volna akárkinek, akár cég, akár magánszemély.

Valami gondod volt velük az elmúlt 2 év során? (félreértés ne essék, tőlem mehetsz a T-hez, csak kíváncsi vagyok mi okból, már ha persze publikus :) )


igazából semmi gondom a pannonnal, '99-óta vagyok náluk előfizető. Kaptam lehetőséget ilyen matrix díjcsomagra a t-nél, aminek kedvezők a perdíjai. és valahogy a t-nél jobban megbecsülik az előfizetőket, értem itt arany, platina kártya. a pannonál semmi olyan nincs, hogy X ideje vagyok előf, akkor olcsóbb lesz ez meg az, max kaphatok -5000;10000 eFT-os kedvezményt készülékvásárláskor, amihez persze újabb 2 évet alá kell írnom. Ja és a t-nél most nem kell aláírnom semmilyen hűséget, szóval, ha nem válik be, akkor visszamegyek a panihoz. Ennyi lenne, amiért átmegyek a t-hez :)


szer. jan. 18, 2006 13:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
szerintetek a pannonnál van ilyen ügyfélmegtartó csoport?:) a vodánál hallottam, hogy van...
mert mos jár le a hűségem, és gondoltám átmegyek a T-hez, de mondjuk, ha felajánlanának egy kedvező tarifát, akkor maradnék :) szóval tud valaki ilyenről?


Valami olyasféle van. Én e-mailben szoktam kommunikálni velük és így beszélünk meg dolgokat. Bár telefont akartam venni, ergo a hűségemet meghosszabbítva, de olyanról nemigen hallottam, hogy kedvezőbb percdíjakat kínáltak volna akárkinek, akár cég, akár magánszemély.

Valami gondod volt velük az elmúlt 2 év során? (félreértés ne essék, tőlem mehetsz a T-hez, csak kíváncsi vagyok mi okból, már ha persze publikus :) )


szer. jan. 18, 2006 12:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
szerintetek a pannonnál van ilyen ügyfélmegtartó csoport?:) a vodánál hallottam, hogy van...
mert mos jár le a hűségem, és gondoltám átmegyek a T-hez, de mondjuk, ha felajánlanának egy kedvező tarifát, akkor maradnék :) szóval tud valaki ilyenről?


szer. jan. 18, 2006 11:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Amiben nagyobb szidalmat érdemel, az a honlap.


+ még abban, hogy
-mezei előfizusoknak még mindig nincs online és ingyenes egyenleg lekérdezés,
-feltöltőkártyák egyenleg felhasználási ideje csak a 12000-nél (és ATM-nél 12500-nál) 1 év,
-stb. 8)


szer. jan. 18, 2006 8:53
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
mint amilyen régi csomagokkal a Voda hanyag az ÁSZF-ben.
Ebbe is jól belekutyálódsz :), mert a régi csomagokkal sincs gond, csak az 5-6 darab vitamax csomagnál sosem írják át az 1500-at 2490-re, illetve, hogy 2005. január 1-jétől csak az Uno van kereskedelmi forgalomban, amiről díjmentesen lehet váltani bármire.
Amiben nagyobb szidalmat érdemel, az a honlap.


kedd jan. 17, 2006 21:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Azt arra írtam példának (a Pannon GPRS számlázását), hogy az is olyan régi a Pannonnál, mint amilyen régi csomagokkal a Voda hanyag az ÁSZF-ben. Itt képeztem vele összehasonlítási alapot, de nem kellett volna, mert jól belekutyulódtam :D

Üdv!


kedd jan. 17, 2006 21:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
De egy szóval sem emlegettem a GPRS számlázási egységet Voda esetében... :roll:
Pedig az idézetnél azt ragadtad ki, amikor a GPRS-ről beszéltem :wink: .


kedd jan. 17, 2006 21:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
De egy szóval sem emlegettem a GPRS számlázási egységet Voda esetében... :roll:

Üdv!


kedd jan. 17, 2006 21:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A vodáról beszéltem, mint ahogy az előtte lévő hszben is, miután Te egy kaptafa alá vetted ÁSZF-ben a két céget.


kedd jan. 17, 2006 20:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ha most a Pannonról beszélsz, akkor ott 10kB-os az egység nov. 18 óta. Előtte 1kB volt. A mérés most is byte alapú, de a számlázás nem, minden bontott kapcsolat után a számlázási egységre kerekítenek. Nov. 18-ig ez 1kB ill. többszörösei volt, azóta 10kB (és többszörösei).
Habár az ÁSZF-ben keverik a mérési és számlázási egység fogalmát (gyanítom, ugyannak veszik mindkettőt), de saját méréseimre alapozom a fenti infót (egységnek pedig az ÁSZF is ezt írja).

Üdv!


kedd jan. 17, 2006 20:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
Vizsla írta:
McLaca írta:
A Pannon az utóbbi időkben az ÁSZF-eket kezdi Voda stílusban előállítani.
A voda az ÁSZF-nél csak a pár évvel ezelőtti dolgokkal nem törődik.
Pár évvel ezelőtt lett a GPRS számlázási egység 1kB :D, szerintem ez is régi dolog :)
Ez sem igaz, mert az 1 KB-os számlázás decembertől él. Előtte ilyen nem volt, byte alapon ment a számlázás. Ekkor lett bevezetve az Internet 50 is, ahol az 50MB elfogyása után van 10 KB alapú számlázás.


kedd jan. 17, 2006 19:56
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Az teny,hogy helyesbito kozlemenyekben es az ugyfelekkel valo kibszasban verhetetlenek!


kedd jan. 17, 2006 19:27
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vizsla írta:
McLaca írta:
A Pannon az utóbbi időkben az ÁSZF-eket kezdi Voda stílusban előállítani.
A voda az ÁSZF-nél csak a pár évvel ezelőtti dolgokkal nem törődik.
Pár évvel ezelőtt lett a GPRS számlázási egység 1kB :D, szerintem ez is régi dolog :)
De a lényeg, hogy nem figyelt rá, nem írta át, aztán amikor rájött, sunyi módon gyorsan kijavította (mármint a Pannon).

Üdv!


kedd jan. 17, 2006 19:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
A Pannon az utóbbi időkben az ÁSZF-eket kezdi Voda stílusban előállítani.
Ez egy óriási tévedés. Ha változás van a vodánál, azt beleteszi az ÁSZF-be. A voda az ÁSZF-nél csak a pár évvel ezelőtti dolgokkal nem törődik. Például az ÁSZF szerint 1500 Ft-ba kerülnek a vitamaxos SIM-ek. Kapható az Uno, Duo, City, Regular stb., holott csak Uno vásárolható. 10 Ft-ot levonnak havonta, ha 180 napig nincs forgalmad - ezt se tapaszaltam még.


kedd jan. 17, 2006 17:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vizsla írta:
És az nem lep meg, hogy az üszi TPinternek végig ezzel ellenkezőt állíttott? Vagy azóta továbbképeztétek a CC-seket :wink: ?
Véleményem róluk a másik témába vágó topicban :)

Az új számlás korlátozások annyira nem vészesek, de az átirányítás az. Nem mindegy neki, hogy a kedvezményem átirányítással, vagy normál hívással csökken?
Ez mondjuk nem gátol abban, hogy hamarosan számlássá váltsam a kártyás számomat, mert csak hálón belüli átirányítás lenne, de azért jó tudni.

bluestar írta:
Nézegetem, és szerintem ez a változtatás a február 14.-től érvényes ÁSZF-ben nincsen benne. Vagy legalábbis nem így. Vagy én nem értem.
Ne aggódj, más sem ;)
A Pannon az utóbbi időkben az ÁSZF-eket kezdi Voda stílusban előállítani. Legutóbb a WAP számlázási egység 10kB-osra változtatásánál felejtették el 3 hétig az életbe lépése után kijavítani a hibát. Persze utána sunyi módon korrigáltak, semmi helyesbítő közlemény, egyszercsak ott termett a 0 az 1-es mellett... Kár, hogy nem jelentettem be őket.

Üdv!


kedd jan. 17, 2006 17:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Szerintem most, hogy beírtad, így majd holnaptól, Helyesbítő közlemény kíséretében, a honlapon fogod megtalálni :wink: .


kedd jan. 17, 2006 15:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Idézet:
A Pannon GSM Távközlési Rt. Tájékoztatja továbbá Tisztelt Előfizetőit, hogy az Igénybevételi díjat utólag fizető (számlás), illetve az Igénybevételi díjat előre fizető (kártyás) szolgáltatásokra vonatkozó Általános Szerződési Feltételek 2006. február 14-től az alábbiak szerint módosulnak.

Hívásmegszakítás bármely hang- és adathívás, valamint a Családi Csomag esetén

A Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy az Előfizető által kezdeményezett bármely hang-és adathívást 180 perc eltelte után megszakítsa. Kivételt képeznek ez alól a Családi Csomaggal rendelkező Előfizetések, melyek esetén a Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy az Előfizető által kezdeményezett hang-és adathívásokat 60 perc eltelte után megszakítsa.


Nézegetem, és szerintem ez a változtatás a február 14.-től érvényes ÁSZF-ben nincsen benne. Vagy legalábbis nem így. Vagy én nem értem.

Ezt találtam csak, a 14.5 résznél, Családi Csomagra vonatkozóan:

Idézet:
A Családi Csomaggal rendelkező Előfizetések esetén a Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy az Előfizető által
kezdeményezett hang-és adathívásokat 120 perc eltelte után megszakítsa.


Ez viszont nem ugyanaz, mint ami a közleményben van. Meg tudná valaki mondani, hol szerepel pontosan a februártól érvényes ÁSZF-ben?


kedd jan. 17, 2006 15:49
Profil
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
phoner írta:
Bármely hang- és adathívás - értsem ez alatt a GPRS-t is? Mert GPRS-nél, ha pl. valaki egész nap online akar lenni MSN-en, az 3 óránál tovább szokott tartani.
A Pannon GSM-ből miért nem lesz csak GSM?


Az adathívás a régimódi tárcsázós adathívás, a korlátozás a GPRS-re nem vonatkozik. :lol:
Üdv,
És az nem lep meg, hogy az üszi TPinternek végig ezzel ellenkezőt állíttott? Vagy azóta továbbképeztétek a CC-seket :wink: ?


kedd jan. 17, 2006 14:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 17, 2006 13:57
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Bármely hang- és adathívás - értsem ez alatt a GPRS-t is? Mert GPRS-nél, ha pl. valaki egész nap online akar lenni MSN-en, az 3 óránál tovább szokott tartani.
A Pannon GSM-ből miért nem lesz csak GSM?


Az adathívás a régimódi tárcsázós adathívás, a korlátozás a GPRS-re nem vonatkozik. :lol:
Üdv,


kedd jan. 17, 2006 14:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Már azt hittem, ők is csökkentik a percdíjakat vagy bevezetnek számlázási egységet csökkentő opciót. De tévedtem. Íme:

Idézet:
Közlemény

A Pannon GSM Rt. (továbbiakban: Pannon GSM) ezúton tájékoztatja Tisztelt Előfizetőit, hogy az Igénybevételi díjat utólag fizető (számlás) szolgáltatásokra vonatkozó Általános Szerződési Feltételei 2006. február 14-től az alábbiak szerint módosulnak.

Pannon 50, 100, 150, 250, 500, 1000 tarifacsomagok

A tarifacsomagok lebeszélhetôsége nem vonatkozik az alábbi hívásirányokra:
• T-Com Belföldi Tudakozó hívása
• T-Com Tudakozó Plusz hívása
• T-Com Nemzetközi Tudakozó hívása
• T-Com Belföldi Tudakozó által kapcsolt hívások
Hívásátirányítás a Pannon GSM hálózatán kívülre


kedd jan. 17, 2006 9:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Nagyon Jó!
Pontosan erre volt szükségem!
Korlátozzuk a hívásokat...
Korlátozzuk az adatforgalmat...

Hívás korlátozás dolog őrülten tetszik, mert sokszor meló közben telefonon tartottuk a kapcsolatot és mondjuk egy-egy új rendszer üzembe állításánál volt, hogy 3-5 sőt a rekord az 6,5 óra... Köszönöm, nagyon kellemes lesz, ha szépen közben szakad...

De jó, hogy a GPRS netetet olyan helyen használtam ahol vagy mobil net vagy jó kis telefonos... És a forgalmam mondjuk kemény napi 3 mega körül van, mivel csak szöveg (irc, messenger és hasonlók) de a kapcsolattartás miatt fontos, de telefonszámla miatt nem igazán telós nettel megoldható... Köszönöm!

Lehet, hogy a vége mégis szolgáltató váltás lesz?
Lehet, hogy nem igy kellene a kedves vezetőségnek előkészíteni a változásokat? Eddig nagyon a Pannon mellett álltam, de ez azért kicsit durva...


Azt hiszem minden szerződésemet úgy kötöttem, hogy ilyeneket nem fognak korlátozni...


hétf. jan. 16, 2006 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Kérek mindenkit, hogy a névváltásos témát folytassuk 1 helyen!

Végül is ez nem gyalázás!
Továbbiakban ide írjatok ezzel kapcsolatban:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... 142#607587


szomb. jan. 14, 2006 18:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Meglehet csinálni :)
gipszkarton elég gyorsan köt :D meg a bútorok is könnyen mozgathatóak.
De ez még csak terv szinten van (mármint hogy egy este alatt lesz a váltás). 34 bemutató terem van így is amit ki kell cserélni, szűk időszak alatt...


szomb. jan. 14, 2006 18:25
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
@ írta:
a téma saját topicjában is írtam:
arculat és brandváltás lesz a tavasszal, illetve a céget is átnevezik. a bemutató termek is új köntöst kapnak, csak nem úgy mint a T-mobile-nál hogy egy hétig azt hegesztették, hanem itt mindössze egy este alatt lesz kicserélve minden...


Azt azért megnézném, hogy egy bemutatótermet hogy alakítanak át egy éjszaka alatt egy teljesen más színvilágura, arculatura, mikor a T-Pontokat, T-Mobile boltokat is 2-3napig alakították át, igaz ott a szönyegtől kezdve a székeket, az utolsó lámpát is kicserélték.

Kiváncsi vagyok azért, hogy milyen névvel jönnek ki, bár sok jót nem remélek a névváltástól(okulva a Matáv, Westel->T) névváltásból, szerintem jobban tennék, ha előnyösebb tarifacsomagokkal, kedvezőbb akciókkal jönnének ki!


szomb. jan. 14, 2006 18:12
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
a téma saját topicjában is írtam:
arculat és brandváltás lesz a tavasszal, illetve a céget is átnevezik. a bemutató termek is új köntöst kapnak, csak nem úgy mint a T-mobile-nál hogy egy hétig azt hegesztették, hanem itt mindössze egy este alatt lesz kicserélve minden...


szomb. jan. 14, 2006 18:02
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
McLaca írta:
Bármely hang- és adathívás - értsem ez alatt a GPRS-t is? Mert GPRS-nél, ha pl. valaki egész nap online akar lenni MSN-en, az 3 óránál tovább szokott tartani.
A Pannon GSM-ből miért nem lesz csak GSM? :D

Üdv!


Mert a Pannon GSM név már nem teljesen igaz rájuk! Lehetne pl. Pannon GSM3GHDSPA is a nevük:)

Lehet, hogy itt arról lesz szó, hogy a Telenor be fog vezetni egy márkanevet, amit az összes mobilcége(van neki jópár) viselni fog és ennek első intézkedése a saját név(pl. Pannon) eldobása. Globalizáció rulez... De ez persze az én agyszüleményem, de azért ha logikusan gondolkodunk bejöhet. Ha ez lesz vajon mi lesz a mobilcégeinek a neve?
De az is lehet, hogy az Orange valóban megveszi a Pannont!:)


szomb. jan. 14, 2006 17:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
A Pannon GSM-ből miért nem lesz csak GSM? :D

Akkor már rögtön "GSM & 3G" lenne. 8)


szomb. jan. 14, 2006 17:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Bármely hang- és adathívás - értsem ez alatt a GPRS-t is? Mert GPRS-nél, ha pl. valaki egész nap online akar lenni MSN-en, az 3 óránál tovább szokott tartani.
A Pannon GSM-ből miért nem lesz csak GSM? :D

Üdv!


szomb. jan. 14, 2006 17:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Előkészülnek a névváltásra:
Pannon PartnerProgram -> PartnerProgram -> Orange PartnerProgram :?: :wink:


szomb. jan. 14, 2006 15:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
jó, nem konkrétan arra értettem, hogy Te csak azt írjad be, amit TÉGED érint :)
vagy csak én érzem ezt a változtatást olyan lényegtelennek? egyszer nem olyan régen volt róla szó (azt hiszem valamelyik ingyandumás csomagnál), hogy ki mennyit képes beszélni. nekem eddig olyan 1 óra körül volt a rekordom, de annak az illetőnek mostanában nem szoktam már telefonálni, akivel ezt összehoztem :)


szomb. jan. 14, 2006 15:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Londelmor írta:
értem, amit mondassz, de szerintem olyan dolog miatt, ami vagy nem érint, vagy nem zavarna ha érintene sem, nem érdemes felháborodni.
Ha csak azt írnám be, ami Engem is érint, sokat nem szólnék itt a fórumon :wink:.


szomb. jan. 14, 2006 15:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nem tudom miért zavarta őket. de valahogy ez olyasmi, mint az adsl-nél a 24 órás bontás, nem? a felhasználónak nem egy nagy dolog, engem legalábbis sosem zavart.

értem, amit mondassz, de szerintem olyan dolog miatt, ami vagy nem érint, vagy nem zavarna ha érintene sem, nem érdemes felháborodni.


szomb. jan. 14, 2006 15:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Londelmor írta:
ez miért olyan nagy tragédia? mennyien beszélnek rendszeresen 3 óránál többet egyhuzamban telefonról? (mármint olyan rendszerességgel, hogy ez a megszorítás zavaró legyen)
Közelítsük meg másik oldalról: miért zavarta őket ez? A 3 óra kevésbé számít, ellentétben a 60 perc annál inkább.

Csak megjegyzés: a voda, mióta bejött, azóta alkalmazza a 60. perc utáni bontást, az Ügyfél szempontjából biztonsági okoból (a Passport megjelenése óta már külföldön is, a bejövő hívások esetében éppúgy, mint a kimenőknél). De itt látszódik, hogy nem arra megy ki a játék, hiszen meg van különböztetve a Családi Csomag a többitől.


szomb. jan. 14, 2006 15:19
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség