Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 08, 2024 5:43



Hozzászólás a témához  [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 41  Következő
Motorola V3 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 6:08
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Babarnew írta:
JackAss írta:
Se telom volt ezelott es outlook 2000-be elmentettem mindent azaz szinkronizaltam!

kerdes,hogy az ott talalhato telszamokat feltudom e szinkronizalni V3-ra? :?:

hello JackAss,
meg is lepődtem egy kicsit h itt látlak, régen a PDAManián nyomultál Te is a SE Pxx topikban.. :lol:
az elmentett contactokat a CD-n lévő ( vagy frisebb ) MPT progival egyszerűen átnyomod Outlook-ból a telóra és kész !

Üdv Babar


Jaja mar eladtam de 3 honap mulva ismet Se tulaj leszek SeP990i formajaban!! :lol:

De addig kibirom ezzel,egyre jobban megkedvelem!
Ki is probalom a szinkronizalast THX :wink:


hétf. feb. 06, 2006 16:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Nos... Senki sem tud segíteni bronzinak? Nem ragaszkodom a PST-hez és társaihoz. Semmi varázslatot nem szeretnék csinálni a telefonommal, csak egyszerűen a szükséges könyvtárba feltölteni java programokat. Ez Motoroláéknál ilyen rettenetesen nagy dolog? A többi kommunikáció a Mobile Phone Tools-al kiválóan működik. (...miért nem lehetett ebbe a szoftba betenni egy java feltöltést a hangok, képek, videók, mellé?...)


...nagggyon szeretnék Neked segíteni, de én nem fogllkoztam ilyesmivel, egyedül a NOTEPAD-ot töltöttem fel! Esetleg ezt még nézd meg: http://v525.uw.hu/indexm.html és itt a ---> Motorola.uw.hu - ra kattintva a Mit? Hogyan? ..... :roll:
(Elég részletes leírás van képekkel illusztrálva a lap aljáig!)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsuzsi hétf. feb. 06, 2006 17:12-kor.



hétf. feb. 06, 2006 16:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 17:30
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
JackAss írta:
Se telom volt ezelott es outlook 2000-be elmentettem mindent azaz szinkronizaltam!

kerdes,hogy az ott talalhato telszamokat feltudom e szinkronizalni V3-ra? :?:

hello JackAss,
meg is lepődtem egy kicsit h itt látlak, régen a PDAManián nyomultál Te is a SE Pxx topikban.. :lol:
az elmentett contactokat a CD-n lévő ( vagy frisebb ) MPT progival egyszerűen átnyomod Outlook-ból a telóra és kész !

Üdv Babar


hétf. feb. 06, 2006 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Nos... Senki sem tud segíteni bronzinak? Nem ragaszkodom a PST-hez és társaihoz. Semmi varázslatot nem szeretnék csinálni a telefonommal, csak egyszerűen a szükséges könyvtárba feltölteni java programokat. Ez Motoroláéknál ilyen rettenetesen nagy dolog? A többi kommunikáció a Mobile Phone Tools-al kiválóan működik. (...miért nem lehetett ebbe a szoftba betenni egy java feltöltést a hangok, képek, videók, mellé?...)


hétf. feb. 06, 2006 15:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 6:08
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Se telom volt ezelott es outlook 2000-be elmentettem mindent azaz szinkronizaltam!

kerdes,hogy az ott talalhato telszamokat feltudom e szinkronizalni V3-ra? :?:


hétf. feb. 06, 2006 11:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Na kérem... Segítség kellene. De ne azzal gyertek, hogy olvassam el a motomodderst... Szóval: PST telepítve. P2KTools telepítve, Motorola USB driver telapítve. Eszközkezelőben 3(!) db. ismeretlen "egyéb" eszköz benyesve, felismertetve telepítve.

Hogy a bánatba csatlakozik a telefon? Kezdek morcos lenni. A P2KTools ugyan azt írja alul, hogy "commected"(sic!) de semmilyen adatot nem tölt le a telefonról...

Kell hogy fusson a P2KTools előtt a PST? El kell indítani? (...mert úgy sem megy...) Valami használható és nyomravezető útmutatást esetleg ha valaki írna, hogy hogy a bánatos istennyilába a lehet erre a qrva telefonra feltölteni egy sz.aros java alkalmazást?

Hínnye de megköszönném... ;)


hétf. feb. 06, 2006 10:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
De azt igen. A sleep funkció nem működik, vagyis hogy megnyomod a diktafon gombot, elhallgat és 10 perc múlva úrja riaszt.

Guni


hétf. feb. 06, 2006 0:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 6:08
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
guni. írta:
Működik, csak a szundi nem megy... :-(

Guni


Marmint nemtudom bekussoltatni majd? :cry:


vas. feb. 05, 2006 22:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Működik, csak a szundi nem megy... :-(

Guni


vas. feb. 05, 2006 22:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 6:08
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
cyberbob1970 írta:
használtan vennék v3-at magamnak.53 túlzás nekem.


Az k***a erte !!!

Nah kiprobalom kikapcsolt telonal ebresztot remelem muxik!! 8)


vas. feb. 05, 2006 22:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 17:30
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
guni. írta:
Egyébként írtam Chevanton topictársnak /ő nyitotta a topicot/, hogy ha erre jár, írja át a címet.

Guni


köszi Guni :)
egyébként tényleg ez az egyik legjobb moto topic....

B


vas. feb. 05, 2006 22:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
No igen, csak a legtöbb újabb Moto olyan szinten hasonló, hogy ennyi erővel gyakorlatilag teljesen nyugodtan lehetne közös topicot nyitni a V300, V500, V525, V600, V547, E550, V550, V620, V600i, V360, V635, V80, E398, E2, U6, L7, V3, V3i telóknak. Én is idejárok, mert jelenleg ez a legaktívabb Motorolás topic, pedig életemben asszem kétszer volt a kezemben V3.

A topic meg gondolom azért nem aktív, mert még elég kevés embernek van, ami talán azért is jogos, mert ha jól tudom nem kerül sokkal kevesebbe, a jóval okosabb és alig nagyobb V3x-nél.

Egyébként írtam Chevanton topictársnak /ő nyitotta a topicot/, hogy ha erre jár, írja át a címet.

Guni


vas. feb. 05, 2006 21:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 17:30
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
guni. írta:
Szerintem eléggé más ahoz, hogy saját topicot kapjon, ami mellesleg már létezik is egy ideje. Egyébként a beklső memória ugyanakkora, csak bővíthető. A kamera pedig 1.3MP-es. 2.0MP-es a V3x-ben van, az viszont teljesen más.

Guni


ha erre gondolsz : Motorola Razr2
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=28254

nem egy túl találó című és aktív topic....na mindegy , akkor majd szépen csendben maradok és úgy figyellek benneteket kistestvérek :lol:

üdv Babar

PS: az enyémnek (v3i) egyébként 12 Mb a belső memóriája (12291 kb)


vas. feb. 05, 2006 21:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Szerintem eléggé más ahhoz, hogy saját topicot kapjon, ami mellesleg már létezik is egy ideje. Egyébként a belső memória ugyanakkora, csak bővíthető. A kamera pedig 1.3MP-es. 2.0MP-es a V3x-ben van, az viszont teljesen más.

Guni

*szerk: Akkor a belső memória is nagyobb, 12MB. 8)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára guni. vas. feb. 05, 2006 21:37-kor.



vas. feb. 05, 2006 17:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Babarnew írta:
hehe
Babar most vett egy ilyet injektorosban :lol: v3i
ez most lehet az a topic is vagy sem :?: :?: :?:
meg ne kérdezzétek hogy miben különbözik a sima v3 tól, azt csak 1 napig próbálgattam még tavaly (ugyanis én nyertem a Telekom Magazin novemberi játékán a fekete v3-mat :D ...)

üdv Babar
Azt hiszem, a V3i 2 Mpixeles kamerájú, mini sd kártyát kezel, nagyobb ram, stb.


vas. feb. 05, 2006 17:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 17:30
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
hehe
Babar most vett egy ilyet injektorosban :lol: v3i
ez most lehet az a topic is vagy sem :?: :?: :?:
meg ne kérdezzétek hogy miben különbözik a sima v3 tól, azt csak 1 napig próbálgattam még tavaly (ugyanis én nyertem a Telekom Magazin novemberi játékán a fekete v3-mat :D ...)

üdv Babar


vas. feb. 05, 2006 16:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
cyberbob1970 írta:
használtan vennék v3-at magamnak.53 túlzás nekem.


...esetleg itt nézz szét: http://www.hasznaltgsm.hu/gsm/tel_keres ... alatok.asp


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsuzsi vas. feb. 05, 2006 16:56-kor.



vas. feb. 05, 2006 16:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Pedig az már nem is annyira elszáll ár érte, ha at veszed, hogy ey R520 35 rugó.

Guni


vas. feb. 05, 2006 16:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. aug. 24, 2005 21:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
használtan vennék v3-at magamnak.53 túlzás nekem.


vas. feb. 05, 2006 16:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Szűkebb hazámban, itthon Stuhlweissenburgban a Media Markt tele van kártyafüggetlen fekete Motorola V3-asokkal bruttó 53 kFt-ért. :) ...ha valakit érdekel...


szomb. feb. 04, 2006 10:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A vodánál legalább ez működik. Nemrég beszéltem az üszivel és után a pár órával megint híni kellett volna és a rendster megkérdezte, hogy akarom-e hogy ugyanahhoz kapcsoljanak, mint az előbb. /de nem akartam elég segg volt az ürge.../

Guni


szomb. feb. 04, 2006 3:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Nos, addig állítgattam az Info. szolgáltatásokat össze-vissza, hogy most nekem kiírja, hogy Szolnok, :roll: amiért nem felhőtlen az örömöm, a dátum helyett jelenik meg! :(
Most tudom, hogy hol vagyok, de azt nem, hogy hanyadika van! :D :wink:
...azért nem olyan vészes a helyzet, mert a naptár egy gombnyomásra megjelenik, :idea: a testreszabhatóságnak köszönhetően :!: 8)
Igen, stimmel! Ez nekem is összejött, a belső képernyőn megjelenik a cellainfo rendesen, de valóban a dátum helyett... Akkor nem írom le, hogy hogyan kell... ;)

De az minden esetre érdekes, hogy a Pannonos ügyfélszolga, aki hibabejelentéssel és elhárítással foglalkozik, -egyeztetve 20 percig műszaki kollégával,- azt mondta, hogy ha egy telefon SMS-ben írja a cellainfót, akkor az nem fogja állandóan mutatni, és egyébként hívjam fel a motorola képviseletet, hogy van-e már olyan új sw ami ezt tudja...

Ilyenkor nagyon szeretném visszahívni az illetőt, hogy kenje a hajára a tudását, és elmondani, hogy ha legközelebb ezt a kérdést felteszik neki mit válaszoljon, de a rendszer olyan jól ki van találva, hogy kétszer ugyanazt a f.szt nem tudom felhívni... Akit meg megkapsz, az mossa kezeit... Add a neved a munkádhoz... :(


szomb. feb. 04, 2006 0:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nos, addig állítgattam az Info. szolgáltatásokat össze-vissza, hogy most nekem kiírja, hogy Szolnok, :roll: amiért nem felhőtlen az örömöm, a dátum helyett jelenik meg! :(
Most tudom, hogy hol vagyok, de azt nem, hogy hanyadika van! :D :wink:
...azért nem olyan vészes a helyzet, mert a naptár egy gombnyomásra megjelenik, :idea: a testreszabhatóságnak köszönhetően :!: 8)


pén. feb. 03, 2006 19:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Na igen, de a siemensen meg a nokián is rémlik valami olyasmi, hogy "instant display" de V3-ban semmi ilyen nincs :( Csak az aktív csatorna, meg a törlés ideje.. Meg valami gyorsnézet, de arról lila gőzöm sincs, hogy mi, mindenesetre nem csinál semmit...


pén. feb. 03, 2006 16:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
A pannonosok szerint, ha az 50-es csatornára csak SMS szerű üzenet jön, akkor az a telefon nem tudja a folyamatos kijelzést :(


...a Samsung E700 is tudta, :roll: de most nekem is csak üzenetben jön, :( ha esetleg sikerül beállítanod a folyamatos kijelzést, azt remélem megosztod velem is!? :) :wink:


pén. feb. 03, 2006 16:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ebben nem vagyok olyan biztos. Valami rémlik, hogy annak idején a C35-öt is be lehetett úgy állítani, hogy üzeetben kapja, meg úgy is hogy kiírja. Előbbi rémesen idegesítő vol, mert idönként jött egy sms, hogy "Győr".

Guni


pén. feb. 03, 2006 16:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
A pannonosok szerint, ha az 50-es csatornára csak SMS szerű üzenet jön, akkor az a telefon nem tudja a folyamatos kijelzést :(


pén. feb. 03, 2006 16:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát próbálkozz a maradék beállítások kombinálásával. Egyébként az Ericsson-ok is kirakták a képernyőre.

Guni


pén. feb. 03, 2006 15:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Dr.Brain írta:
BrOnZ írta:
Ez Ok! Nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy milyen csatornákat kell aktívvá tenni, hogy kiírjon valamit.
Pár évvel ezelőtti Pannonos emlékeimben nekem az 50-es csatorna rémlik mint városinfó.
Köszönöm! Ez az! Jön a cellainfó üzenet. Arra esetleg ötlet, hogy kinn legyen a cellainfo a képernyőn, és ne csak üzenetként vegyem? (vagy csak a nokiák és a siemensek tudták ezt?)


pén. feb. 03, 2006 14:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Ez Ok! Nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy milyen csatornákat kell aktívvá tenni, hogy kiírjon valamit.


Pár évvel ezelőtti Pannonos emlékeimben nekem az 50-es csatorna rémlik mint városinfó.


pén. feb. 03, 2006 14:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
guni. írta:
Ha egyértelműen nem is lehet megfeleltetni, de 95%-ban működik V3-on, ami a 176*220-as nem windows-os Motorolákon megy. /gyakoribb modellek: V300, V500, V525, V547, V550, E550, V600, V620, V635/ A maradék se tesz kárt a telefonban, csak nem csinál semmit.
Köszönöm! Így már másképp kukkantok a dolgokra ;)
guni. írta:
Egybként mivel vodás vagyok, így nincs cellainfóm, de úgy próbálkoznék, hogy üzenetek->info szolgáltatások. Munü-> Beállítás, a többit meg már ki tudod silabizálni.
Ez Ok! Nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy milyen csatornákat kell aktívvá tenni, hogy kiírjon valamit.


pén. feb. 03, 2006 14:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ha egyértelműen nem is lehet megfeleltetni, de 95%-ban működik V3-on, ami a 176*220-as nem windows-os Motorolákon megy. /gyakoribb modellek: V300, V500, V525, V547, V550, E550, V600, V620, V635/ A maradék se tesz kárt a telefonban, csak nem csinál semmit.

Egybként mivel vodás vagyok, így nincs cellainfóm, de úgy próbálkoznék, hogy üzenetek->info szolgáltatások. Munü-> Beállítás, a többit meg már ki tudod silabizálni.

Guni


pén. feb. 03, 2006 10:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
Bronzi!

Még azt is nagyon hasznosnak tartanám, ha a V525 oldalán lévő régi linkeket áttanulmányoznád, sok okos dolog van ott is leírva, szükség esetén le is tölthetők!

http://v525.uw.hu/ Letöltések--> régi letöltések.html

(....a Notepad-ot onnan töltöttem le!)
Köszönöm, így már megvan. Lehet, hogy butácska jeromos vagyok, de eszembe nem jutott volna egy más típusú telefonhoz jegyzett programot, drivert stb. letölteni és alkalmazni a v3-hoz... :oops:

Mondom, hogy béna vagyok (még) a motorolához... ;)

A cellainfós kérdés? Hogyan jeleníthető meg a motorolán, hogy pl. hol vagyok? Milyen típusú motorolákra vonatkozó infót tekinthetek egyértelműen helyesnek a V3-ra vonatkoztatva?


pén. feb. 03, 2006 7:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Még régebben a motoskin oldalon láttam egy olyan skint, ami ugyanz volt, mint az alap Moto skin, csak kék helyett pirosban. Nincs meg valakinek véletlenül?

Guni


csüt. feb. 02, 2006 23:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Bronzi!

Még azt is nagyon hasznosnak tartanám, ha a V525 oldalán lévő régi linkeket áttanulmányoznád, sok okos dolog van ott is leírva, szükség esetén le is tölthetők!

http://v525.uw.hu/ Letöltések--> régi letöltések.html

(....a Notepad-ot onnan töltöttem le!)


csüt. feb. 02, 2006 22:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
[Kösz! :) De nézted is a linket amit ajánlottál? mert ott a pst-link a google-ra visz, és ott én csak orosz, lengyel és spanyol oldalakat találtam, ahol írnak erről a csodáról, csak letöltési link nincs... ;)


Maximális bocs, :oops: de egy kicsit figyelmesebben is kereshetnél! :D :D

http://v525.extra.hu/index.php?SortBy=0 ... ftver/PST/


....ide -> pc-szoftvet -> PST

...innen is ide juhatsz: http://v525.uw.hu/

bocs!!! :D :wink:


csüt. feb. 02, 2006 21:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Zsuzsi írta:
...igen, én pl. nagyon utálllllllllak :D :D , mert nem olvastad el, amit Guni felett írtam és angolul biztos tudsz!!! :D

"Bronzi!
...azt hiszem, hogy a PST hiányzik , innen letöltheted:
http://theunit.poeticfolly.com/getconnected.htm "
Kösz! :) De nézted is a linket amit ajánlottál? mert ott a pst-link a google-ra visz, és ott én csak orosz, lengyel és spanyol oldalakat találtam, ahol írnak erről a csodáról, csak letöltési link nincs... ;)


csüt. feb. 02, 2006 20:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
...igen, én pl. nagyon utálllllllllak :D :D , mert nem olvastad el, amit Guni felett írtam és angolul biztos tudsz!!! :D

"Bronzi!
...azt hiszem, hogy a PST hiányzik , innen letöltheted:
http://theunit.poeticfolly.com/getconnected.htm "


csüt. feb. 02, 2006 20:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Biztos is! :oops: Nem tudna esetleg valaki egy pst linket? Se lengyelül, se szlávul nem tudok, a cirillt és vele az oroszt is elfelejtettem már... Ráadásul spanyolul sem tudok.

http://www.softbull.com/pst.html

Tudom, piszkosul útáltok már, de nem segítene valaki egy cseppet? ;) Honnan a fenéből kell ezt letölteni? Az a baj, hogy teljesen zöld vagyok a motorolához, így azt sem tudom, hogy mit keressek...


csüt. feb. 02, 2006 19:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Mi az a "pst" mert én a driveren kívül amit fentebb írtam nem telepítettem semmit.



Mert még mindig nem olvastad el az a leírást, amit mondtam már vagy háromszor! ;-)

Guni


csüt. feb. 02, 2006 18:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Bronzi!

...azt hiszem, hogy a PST hiányzik :roll: , innen letöltheted:

http://theunit.poeticfolly.com/getconnected.htm


csüt. feb. 02, 2006 18:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
guni. írta:
Bronz: Na ehhez én már nem tudok hozzászólni.
Dehogynem! Máris közelebb kerültünk a megoldáshoz szerintem...
guni. írta:
Amikor feltettem a p2k drivereket, már nekem is fel volt telepítve a modem, meg minden. De ez nem is baj, megférnek egymással.
Ez így igaz, Az általad küldött Phone Tools tökéletes, és a letöltött P2K driver pack is látszólag szépen feltelepült.
guni. írta:
A lényeg annyi, hogy telepítsed a pst-t, elindítod és rádugod a telcsit, ekkor elkezdi telepíteni a szükséges dolgokat. /asszem 4 interfészt/ Már nem emlékszem pontosan, valami **** volt nálam is már nem tudom miért, lehet hogy csak bénáztam valamit, de arra emlékszem, hogy az eszközkezelőben 4 ismeretelen eszköz jelent meg sárga felkiáltójellel, és utána kézzel kellett megadni neki a pk2.inf-et, és azután lett nevük, és onnatól működtek is.
Na itt kezdődnek az eltérések... Mi az a "pst" mert én a driveren kívül amit fentebb írtam nem telepítettem semmit. A P2KTools az egy bezippelt könyvtár a tartalmával együtt és kicsomagolás után azonnal futtatható, tehát nem kellett telepítenem! Ezt az "add meg a p2k.inf" dolgot én is olvastam, de nekem ez nem kellett, és az eszközkezelőben sincs egyetlen sárga felkiáltójeles bejegyzés sem. Számomra ebből az derül ki, hogy valamit nem telepítettem, de mit? Amit felraktam, az a "Motorola USB Drivers v2.9" volt, a P2KTools-ot pedig csak elindítottam. Ezek szerint bronzi valamit elbaltázott, de mit? Mit nem tettem fel? ;)


csüt. feb. 02, 2006 18:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Bronz: Na ehhez én már nem tudok hozzászólni.

Amikor feltettem a p2k drivereket, már nekem is fel volt telepítve a modem, meg minden. De ez nem is baj, megférnek egymással. A lényeg annyi, hogy telepítsed a pst-t, elindítod és rádugod a telcsit, ekkor elkezdi telepíteni a szükséges dolgokat. /asszem 4 interfészt/ Már nem emlékszem pontosan, valami **** volt nálam is már nem tudom miért, lehet hogy csak bénáztam valamit, de arra emlékszem, hogy az eszközkezelőben 4 ismeretelen eszköz jelent meg sárga felkiáltójellel, és utána kézzel kellett megadni neki a pk2.inf-et, és azután lett nevük, és onnatól működtek is.

John30: Sajna ezzel nem nagyon lehet mit csinálni. Vagy telepíted a gyári drivert, és akkor csak képet és hangot lehet ráküldeni a telefonra /nem tudom miért/ vagy a winxp sp2 driverét használod, de az meg egyszerre csak egy fájl küldést támogatja, és nem tud együtt működni az mpt-vel. Szerencsédre a rendszercsati teljesen szabványos, uh javaslom számtech boltban szerezz be párszáz Forintért egy kábelt, és nyomjad az alkalmazásokat azon keresztül.

Idézet:
A szervizben csak sw-t cserélnek, vagy a flex-et is?


Na ezt nem tudom megmondani. Egyébként nagyon egyszerű rájönni: kérdezz meg valakit, aki már frissítette /pl Jackass/, és ha a telefonban lévő adatai eltűntek, akkor volt flexelés, ha megmaradtak, akkor nem.

Guni


csüt. feb. 02, 2006 11:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 27, 2005 19:23
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
guni. írta:
SilentA írta:
Az új sw-el is csak 70 karaktert enged ékezetes sms-ek esetében?


Szerintem ez inkább flexfüggő, mint flash. Nekem is volt ilyen problémám, amikor idegennyelvű flexet tettem el, de egy magyar telefonról mentett 0032-0001.seem feltöltésével megoldódott a probléma. Ha gondolod elküldhetem.

Guni


Ennyire azért nem akarok belenyúlni a telefonba, de azért kösz.
A szervizben csak sw-t cserélnek, vagy a flex-et is?
Egyébként mit változtattak még az új sw-ben? (a videofelvételen, a részletesebb keresésen kívül)


csüt. feb. 02, 2006 11:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Egy kérdéssel és egy tapasztalattal bővíteném a sort:

1.Vettem egy USB BT-t,Motorola pc850est.Képet,hangot,zenét tökéletesen tud átküldeni a telefonomra,de játékot NEM.
"Error copying file" a hibaüzenet,és leáll, el sem kezdi a feltöltést.
Mi lehet ennek az oka?A t-mobilos sw-ben ezt korlátozták? :shock:

2. A debreceni T-mob szervizben közölték velem az sw-frissítéssel kapcsolatban:nincs ilyen sw-jük,felküldik Pestre,10 nap minimum,cserkészülékkel.Itt Debrecenben lehet hogy sosem lesz ilyen sw,ami újabb (videófelvétel+7mb+3 betűs keresés a telefonkönyvben),de nézzek be 1 hónap múlva. :evil: Erről ennyit...


csüt. feb. 02, 2006 9:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Na még egy kérdés: Hogyan lehet megjeleníteni a képernyőn a cellainfót? Milyen beállítások kellenek? (csatorna szám vagy mi a bánat) ;)


csüt. feb. 02, 2006 7:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
guni. írta:
Na igen Bronz, szóval ezért mondtam kb egy oldallal ezelőtt, hogy olvassad el a motoportal.dox.hu-n a leírások között a sw-frissítéses cikket. Az elején van a p2k driverek telepítése. Ha ez megvan, csak akkor tud p2k módban kapcsolódni a telefonhoz.
Jahhh... Igen. Első nekifutásra eléggé "pilótavizsgás" a dolog ;) Lehet én vagyok a béna, de már ott elakadtam, hogy p2k.inf-et adjak meg minden felismert HW-nek. Az a nagy helyzet, hogy egy USB driver pack-ot: "Win2K/WinXP Motorola DriverPack, Version 2.9" már feltelepítettem, és ezt követően nem tudott a P2KTools kapcsolódni. Igaz, hogy AT (gondolom terminál mód, hayes komp. parancsok bevitelére) módban kapcsolódott, de ahogy átváltok P2K módba "disconnected" van.

Na de akkor túrok tovább, hátha valamin átsiklott a csipás szemem :)


csüt. feb. 02, 2006 7:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
SilentA írta:
Az új sw-el is csak 70 karaktert enged ékezetes sms-ek esetében?


Szerintem ez inkább flexfüggő, mint flash. Nekem is volt ilyen problémám, amikor idegennyelvű flexet tettem el, de egy magyar telefonról mentett 0032-0001.seem feltöltésével megoldódott a probléma. Ha gondolod elküldhetem.

Guni


csüt. feb. 02, 2006 1:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na igen Bronz, szóval ezért mondtam kb egy oldallal ezelőtt, hogy olvassad el a motoportal.dox.hu-n a leírások között a sw-frissítéses cikket. Az elején van a p2k driverek telepítése. Ha ez megvan, csak akkor tud p2k módban kapcsolódni a telefonhoz.

Egyébként igen, itt is /mint a Siemens-en kívül minden általam ismert telefonhoz/ külön flashfile-ok vannak és külön flasher progi. Igazándiból abból cikből csak a driverek telepítése a fontos, én flashelni jobban szeretek a flash backup nevű programmal, mert egyszerűbb, és lehet csak bizonyos részeket /pl langpack/ feltenni, de a cikkben emlíett pst progi feltelepítése mindenképp kell.A szükséges cuccokat nem tudod letölteni a motoportalrol, mert rossz a regisztráció, de megtalálhatod, a v525.uw.hu-n, vagy az általunk leírt oldalakon is.

A fent már említett motomodders.net oldal mellett még megemlíteném a www.motox.us pédzset is.

A java töltéshez egyébként a pk2 drivereken kívül még aktiválni kell egy "java.alk.tölt" menüpontot a telcsidben, ezt seem-player-rel teheted meg, ennek használatáról is találsz leírást a motoportalon.

Ez így talán kicsit komplikáltanak tűnik, pedig hidd el nem az. Ha elolvasod a motoportalon levo 2-3 cikket, és a gyakorlatban is kipróbálod, már majdnem mindenhez érteni fogsz.

Guni


csüt. feb. 02, 2006 1:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 27, 2005 19:23
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Az új sw-el is csak 70 karaktert enged ékezetes sms-ek esetében?

Próbálkoztam P2K progival a unicode kikapcsolásával, de csak részleges volt a sikerem.
Kipróbálva az új lehetőséget tapasztaltam, h az üzenetben mellőzve lettek az ő;ú;ű karakterek (amiket nem is hiányolok) cserébe viszont megmaradtak ezen magánhangzók rövid megfelelői.
Az egyetlen dolog ami miatt vissza kellett álítani az alapállapotot, h az á karaktert sem használhatom így.


csüt. feb. 02, 2006 0:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 41  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség