Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 0:31



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Miben módosult az ÁSZF június 17-étől? Már majdnem két hete fent van, de nincs hozzá közlemény.

Miben módosult május 5-étől? Mert ehhez sincs közlemény.


kedd máj. 30, 2006 18:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 29, 2004 22:28
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Köszi a segítséget mindenkinek!Így már világos a dolog. :wink:


csüt. máj. 25, 2006 8:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
T68m írta:
még jó, hogy nem mentél át ezért Kecskemétre! :D

Jaja. :D Viszont hivatali út volt, tehát kifizetik. 8)

PÜ ment.


szer. máj. 24, 2006 10:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
kerelyfe írta:
Még jó, hogy vasárnap és hétfõn is Bp-en voltam és el tudtam az üfsz. jelszót intézni. Ugyanis ha mindezt itthon, Kecskeméten intéztem volna, akkor +50 km-t (oda-vissza) kellett volna utaznom.
Ezt nem értem... Miért nem lehet Kecskeméten ügyféljelszót intézni? Én az összes dolgomat Szfváron rendeztem el... :roll:


még jó, hogy nem mentél át ezért Kecskemétre! :D


szer. máj. 24, 2006 10:11
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
kerelyfe írta:
Még jó, hogy vasárnap és hétfőn is Bp-en voltam és el tudtam az üfsz. jelszót intézni. Ugyanis ha mindezt itthon, Kecskeméten intéztem volna, akkor +50 km-t (oda-vissza) kellett volna utaznom.
Ezt nem értem... Miért nem lehet Kecskeméten ügyféljelszót intézni? Én az összes dolgomat Szfváron rendeztem el... :roll:

1. itthon nem egyenlő Kecskeméttel. Kecskeméttől lakom 25 km-re. Kméten is meg tudtam volna csinálni, de pénteken lett aktív a DPI ajánlószelvény.
2. Úgy adódott, hogy vasárnap utaztam Gödre, és akkor beugrottam a Lurdyba, hétfőn meg hivatali dolgom volt Bp-en.


szer. máj. 24, 2006 10:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Még jó, hogy vasárnap és hétfőn is Bp-en voltam és el tudtam az üfsz. jelszót intézni. Ugyanis ha mindezt itthon, Kecskeméten intéztem volna, akkor +50 km-t (oda-vissza) kellett volna utaznom.
Ezt nem értem... Miért nem lehet Kecskeméten ügyféljelszót intézni? Én az összes dolgomat Szfváron rendeztem el... :roll:


szer. máj. 24, 2006 9:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Furcsa bajaid vannak.

Az elsőről az köztudottt, hogy 3 hónapig teljes körű kimenő nemzetközi és roaming hívástiltás van aktiválva. Annyi kedvezményt kaptál, hogy nem kellett az elsó havi díjat ott kifizetned.

A többi kettőt meg nem értem, mert én is a Lurdyban kötöttem. Persze akkor az még pannon márkabolt volt, most már lehet, hogy tulajdonosi szempontból már csak viszonteladó.

A kimenő nemzetközi tiltás szerintem ostobaság, mert +0 nélkül a legdrágább díjzóna (6) is csak 498 ft. Míg az emeltdíjas smsekkel egy sarki ház árát el lehet bohóckodni.
Kétségbe nem esünk, mert az MSN (hanggal), T-Online Klip, T-Com világvonal elég alternatívát jelent, végszükség esetén megspékelve egy vitamax regularral.

Még jó, hogy vasárnap és hétfőn is Bp-en voltam és el tudtam az üfsz. jelszót intézni. Ugyanis ha mindezt itthon, Kecskeméten intéztem volna, akkor +50 km-t (oda-vissza) kellett volna utaznom.


kedd máj. 23, 2006 21:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Szerinted hogyan történhet?
Szerinted miért kérték el? Azért, hogy majd időarányosan jóváírják...


kedd máj. 23, 2006 19:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
kryst írta:
Üdv.Én ma csináltam a kártyás számomból előfizetésest.Amit egyből ebbe a családi csomagba csináltattam meg.Tehát két előfizetés lett.Nos nekem mind a két kártyán a havidíjat ki kellett fizetnem helyben.Kérdeztem,hogy mikor van számla zárás.Nekem 23-át mondott a csaj.A számlát meg 5-dike körül küldik ki.Ezt csak azért írom így mert eddig nekem előfizetés nem volt.A kérdés az,hogy amit most befizettem havidíjat mind a kettő kártyára.Most,ha jön a számla.Akkor most újra ki kell majd fizetnem a havidíjat?Vagy hogy a fenébe működik ez?
Nyilván kaptál számlát, amin rajta van hogy mit fizettél. Ezek szerint az első számla nem fog havidíjat tartalmazni, mert a Pannonnál általában utólag kell kifizetni a havi díjat is (ezek szerint a legelső kivétel lehet).
Ha mégsem ezt találnád a számlában, reklamáld meg.


kedd máj. 23, 2006 19:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 29, 2004 22:28
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Üdv.Én ma csináltam a kártyás számomból előfizetésest.Amit egyből ebbe a családi csomagba csináltattam meg.Tehát két előfizetés lett.Nos nekem mind a két kártyán a havidíjat ki kellett fizetnem helyben.Kérdeztem,hogy mikor van számla zárás.Nekem 23-át mondott a csaj.A számlát meg 5-dike körül küldik ki.Ezt csak azért írom így mert eddig nekem előfizetés nem volt.A kérdés az,hogy amit most befizettem havidíjat mind a kettő kártyára.Most,ha jön a számla.Akkor most újra ki kell majd fizetnem a havidíjat?Vagy hogy a fenébe működik ez?


kedd máj. 23, 2006 19:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Furcsa bajaid vannak.

Az elsőről az köztudottt, hogy 3 hónapig teljes körű kimenő nemzetközi és roaming hívástiltás van aktiválva. Annyi kedvezményt kaptál, hogy nem kellett az elsó havi díjat ott kifizetned.

A többi kettőt meg nem értem, mert én is a Lurdyban kötöttem. Persze akkor az még pannon márkabolt volt, most már lehet, hogy tulajdonosi szempontból már csak viszonteladó.


kedd máj. 23, 2006 18:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
- Most szembesültem, hogy az új (számlás)előfizetőknek teljes nemzetközi hívástiltása van. Azaz nemcsak a roaming van letiltva, hanem a külföldre telefonálás lehetősége is. Ez elég idegesítő, ha az ember családja a trianoni határokon túl él. Jó, persze van megoldás, de nincs mellőzhető 36.000 forintom. :evil:
- Miért nem lehet a szerződéskötéskor megadni, hogy a jövőben részletes számlát kszeretnék kapni? Miért kell egy napot várni vele? :?
- Miért nem lehet szerződéskötéskor ügyfélszintű jelszót igényelni? Ezzel is minek egy napot várni? :?
Hümmm... Számomra teljesen új amiket írsz... Bár nem ma kötöttem szerződést, de ilyen fel sem merült, hogy ne akkor és ott intézzek el mindent...


kedd máj. 23, 2006 14:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
- Most szembesültem, hogy az új (számlás)előfizetőknek teljes nemzetközi hívástiltása van. Azaz nemcsak a roaming van letiltva, hanem a külföldre telefonálás lehetősége is. Ez elég idegesítő, ha az ember családja a trianoni határokon túl él. Jó, persze van megoldás, de nincs mellőzhető 36.000 forintom. :evil:
- Miért nem lehet a szerződéskötéskor megadni, hogy a jövőben részletes számlát kszeretnék kapni? Miért kell egy napot várni vele? :?
- Miért nem lehet szerződéskötéskor ügyfélszintű jelszót igényelni? Ezzel is minek egy napot várni? :?


kedd máj. 23, 2006 14:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Czumy írta:
2006.05.19-én, reggel, jött egy "Welcome MMS" egy Praktikum Perfekt kártyára, ami 2003. tavaszán lett vásárolva, azóta működik non-stop. Az mms feladásának dátuma: 2005. okt. 7.!! Eddig ez hol volt?! :shock:

Régészeti szempontból fontos. Tartsd meg.

:lol: :lol: :lol:


kedd máj. 23, 2006 11:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Czumy írta:
2006.05.19-én, reggel, jött egy "Welcome MMS" egy Praktikum Perfekt kártyára, ami 2003. tavaszán lett vásárolva, azóta működik non-stop. Az mms feladásának dátuma: 2005. okt. 7.!! Eddig ez hol volt?! :shock:

:lol:
Én is kaptam már meg anno kb. 2 hónapos beragadt SMS-t... Van ilyen... :D


hétf. máj. 22, 2006 21:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
2006.05.19-én, reggel, jött egy "Welcome MMS" egy Praktikum Perfekt kártyára, ami 2003. tavaszán lett vásárolva, azóta működik non-stop. Az mms feladásának dátuma: 2005. okt. 7.!! Eddig ez hol volt?! :shock:


hétf. máj. 22, 2006 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Hétvégén volt szerencsém HR beszédkódolással találkozni. He-he, nem gondoltam volna, hogy ezt még használják :D.


hétf. máj. 22, 2006 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
And_Or írta:
Egyszer trénél (akkor még keményen westel) akartunk befizetni számlát, de nem engedték, mivel nem tudtuk az ügyféljelszót. Elküldtek minket másik helyre, mert ott állítólag elfogadják úgy a pénzt, hogy nem tudjuk a jelszót. Noooormáális????
Én évekkel ezelőtt azt is hallottam, hogy a Westel anno csak úgy fogadta el a számla kiegyenlítést, ahogy szerződtél. Ha pl. cég volt, akkor csak átutalás lehetett. Kp-vel vagy csekkel sehol semmilyen jelszóval nem lehetett befizetni.
Nem tudom mennyire van így van máshogy mostanában.


pén. máj. 19, 2006 16:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
Egyszer trénél (akkor még keményen westel) akartunk befizetni számlát, de nem engedték, mivel nem tudtuk az ügyféljelszót. Elküldtek minket másik helyre, mert ott állítólag elfogadják úgy a pénzt, hogy nem tudjuk a jelszót. Noooormáális????


pén. máj. 19, 2006 15:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
bluestar írta:
Soockit írta:
...
Meg kellene szabni, hogy melyik esetekben lehet csak ott befizetni.



ezzel egyetértek


ugyanmá'!

régebben, még az acrulatváltás előtt, sőt, mikor még volt egy kis esze a pannonnak ez úgy működőtt, hogy külön volt pénztár és az ügyfélszolgálatosoknál nem is lehetett fizetni. Igy a számlabefizetések semmennyire nem várakoztatták az ügyfélszolgálatra várókat.


pén. máj. 19, 2006 14:05
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
bluestar írta:
T68m írta:
ez egy érdekes jogi helyzetet vet fel. Ui. maon az érvényes fizetõeszköz a forint, nem a telefonkártya (matáv) vagy a bankkártya (pannon). Persze, itt forintban történik, de nyilván erre is van szabályozás. (de miért jó ez a pannonnak?!?!?! egyre jobban örülök, hogy elhoztam a számomat tõlük)

a matáv is megszívta és úgy tudom kötelezték, hogy minden kártyás telefon mellett legyen pénzes is. Én jobban megszívattam volna és arra kötelezném, hogy minden kártyás mûködjön érmével is.


Arra senki nem kötelezhet egy szolgáltatót, hogy saját üzlethálózatot tartson fent, de ha meg is teszi, akkor sem kell számlabefizetési lehetõséget biztosítania.


így van, közérthálózatot sem kötelező fenntartania a cba-nak. De ha van, akkor ott kötelező elfogadnia fizetőeszközként a törvényes fizetőeszközt, a forintot.


pén. máj. 19, 2006 14:02
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Ha nincs -es valoban nincs, a mult heten adtam ki az otp utjat :D...


Igen ez tényleg bölcs döntés volt. :lol: Én már az év elején megtettem ezt és utoljára még lehúztak egy kicsit. :? Azóta a Cib-bel teljes mértékben meg vagyok elégedve. :D
Sajnos, ha nincs bankkártyád tényleg másdorangú állampolgár leszel. Ez van sajna a modern korban... :evil:


pén. máj. 19, 2006 11:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Soockit írta:
...
Meg kellene szabni, hogy melyik esetekben lehet csak ott befizetni.



ezzel egyetértek


pén. máj. 19, 2006 10:44
Profil
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
bluestar írta:
Sosem értettem, miért mennek tömegek a bemutatótermekbe számlát befizetni, ezzel is csak növelve a várakozási időt, így akinek tényleg lenne valami elintéznivalója a mobiljával kapcsolatban, annak néha órákat kell várakoznia, csak mert 1-2 ügyintézőt leterhel a sok számlabefizető.


Azért, mert esetleg "lekésték" a fizetési határidőt, vagy már le is tiltották a kimenőt vagy netán a bejövőt is. Ebben az esetben ha a bemutatóteremben fizeted ki akkor ugye egyből látszik a rendszerben, hogy befizetted és sokkal, de sokkal hamarabb visszakapcsolják a vonalat (kimenő/bejövő). Más esetekben is amikor fontos, hogy gyorsan látszódjék, hogy be van fizetve a számla akkor érdemes és érthető, hogy fizeti be az ember. Pl. előfizető módosítás, számhordozás stb. Mondjuk az egy kicsit idegesítő amikor emberek azért fizetik be a bemutatóteremben, mert ott adott esetben lehet, hogy gyorsabban végez, mint mondjuk a Postán vagy neki az esett útba.
Meg kellene szabni, hogy melyik esetekben lehet csak ott befizetni.

Soockit


pén. máj. 19, 2006 10:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Crick írta:
Az ok csak annyi, hogy a Pólusban már nem bemutatóteremként működik az üzlet, hanem viszonteladóként. Viszonteladóknál pedig csak kártyával fizethetsz számlát, ez eddig is így volt.

Valoban itt lehet a kutya elasva, ev elejerol remlik, hogy a nagy imagevaltas kapcsan volt arrol szo, hogy alig lesz par sajat kezben marado bemutatoremuk...


pén. máj. 19, 2006 8:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
T68m írta:
ez egy érdekes jogi helyzetet vet fel. Ui. maon az érvényes fizetőeszköz a forint, nem a telefonkártya (matáv) vagy a bankkártya (pannon). Persze, itt forintban történik, de nyilván erre is van szabályozás. (de miért jó ez a pannonnak?!?!?! egyre jobban örülök, hogy elhoztam a számomat tőlük)

a matáv is megszívta és úgy tudom kötelezték, hogy minden kártyás telefon mellett legyen pénzes is. Én jobban megszívattam volna és arra kötelezném, hogy minden kártyás működjön érmével is.


Arra senki nem kötelezhet egy szolgáltatót, hogy saját üzlethálózatot tartson fent, de ha meg is teszi, akkor sem kell számlabefizetési lehetőséget biztosítania.
A vizet, gázt, villanyt stb. sem személyesen fizeted be szerintem, millió más lehetőség van: csekk, átutalás, netes átutalás, csoportos beszedés.
Sosem értettem, miért mennek tömegek a bemutatótermekbe számlát befizetni, ezzel is csak növelve a várakozási időt, így akinek tényleg lenne valami elintéznivalója a mobiljával kapcsolatban, annak néha órákat kell várakoznia, csak mert 1-2 ügyintézőt leterhel a sok számlabefizető.


pén. máj. 19, 2006 7:59
Profil
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Ha nincs -es valoban nincs, a mult heten adtam ki az otp utjat :D...


OFF: Ez egy bölcs döntés volt! :wink:


pén. máj. 19, 2006 7:50
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Kunci írta:
Kano írta:
És miért nem akarsz kártyával fizetni? Én sokkal jobban szeretem a kártyás fizetéseket mint a kp-t.


Én is, de momentán abban a pillanatban nem volt nálam bankkártya, csak kp. Nem ezzel van bajom, a későbbiekben már felkészült leszek és tudom, hogy csak bankkártyával lehet. Inkább az a probléma, hogy bizonyos fizetést CSAK bankkártyával engedélyeznek, ha pedig kp-vel akar fizetni az ember, elküldik, mint egy kis senkit. Technikailag pedig szerintem teljesen mindegy lenne nekik, hogy valaki kp-vel vagy bankkártyával fizeti be a telefonszámláját, ha eleve más termékek miatt amúgy is van kp forgalom.

Tehát azzal van a bajom, hogy a vásárlókra ráerőltetik, hogy a telefonszámlát bizony csak bankkártyával lehet befizetni, kp-vel nem, viszont más szolgáltatásokért, termékekért elfogadják a kp-t.

Ez számomra olyan, mintha bevezetnék, hogy a jövő héttől csak euroban lehet fizetni a pannon bemutatótermekben. :(
Az ok csak annyi, hogy a Pólusban már nem bemutatóteremként működik az üzlet, hanem viszonteladóként. Viszonteladóknál pedig csak kártyával fizethetsz számlát, ez eddig is így volt.

Üdv,
C.


pén. máj. 19, 2006 5:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Kano írta:
És miért nem akarsz kártyával fizetni? Én sokkal jobban szeretem a kártyás fizetéseket mint a kp-t.

Mar bocsanat, de hol a f***ban van az eloirva, hogy kotelezoen lennie kell bankkartyamnak?!? Ha nincs -es valoban nincs, a mult heten adtam ki az otp utjat :D-, akkor masodrendu allampolgar lettem, vagy mi a lótök? :roll:


csüt. máj. 18, 2006 22:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kunci írta:
Újabb érdekes lépés a Pannontól:

Néha, amikor elfelejtem idõben befizetni a számlám személyesen szoktam rendezni a tartozást egy bemutatóteremben. Ezzel semmi gond nem is volt, gyorsan el lehetett intézni.

A múltkor is ezt tettem volna, de az ügyfélhívón nagy betûkkel virított a következõ üzenet: Számlát befizetni ezentúl csak bankkártyával lehetséges, kp-ban nem. Na ez most miért volt jó? Az egyik ügyintézõ közölte, hogy ha nem bankkártyával szeretném befizetni a számlát, akkor fáradjak át a Pólusból a Fáy utcába, ott még lehetséges, de csak év végéig. Készüléket venni, új elõfizetést kötni persze lehet KP-ben is. Számlát befizetni miért nem?

Kunci


ez egy érdekes jogi helyzetet vet fel. Ui. maon az érvényes fizetőeszköz a forint, nem a telefonkártya (matáv) vagy a bankkártya (pannon). Persze, itt forintban történik, de nyilván erre is van szabályozás. (de miért jó ez a pannonnak?!?!?! egyre jobban örülök, hogy elhoztam a számomat tőlük)

a matáv is megszívta és úgy tudom kötelezték, hogy minden kártyás telefon mellett legyen pénzes is. Én jobban megszívattam volna és arra kötelezném, hogy minden kártyás működjön érmével is.


csüt. máj. 18, 2006 22:22
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Kunci írta:
Kano írta:
És miért nem akarsz kártyával fizetni? Én sokkal jobban szeretem a kártyás fizetéseket mint a kp-t.


Én is, de momentán abban a pillanatban nem volt nálam bankkártya, csak kp. Nem ezzel van bajom, a későbbiekben már felkészült leszek és tudom, hogy csak bankkártyával lehet. Inkább az a probléma, hogy bizonyos fizetést CSAK bankkártyával engedélyeznek, ha pedig kp-vel akar fizetni az ember, elküldik, mint egy kis senkit. Technikailag pedig szerintem teljesen mindegy lenne nekik, hogy valaki kp-vel vagy bankkártyával fizeti be a telefonszámláját, ha eleve más termékek miatt amúgy is van kp forgalom.

Tehát azzal van a bajom, hogy a vásárlókra ráerőltetik, hogy a telefonszámlát bizony csak bankkártyával lehet befizetni, kp-vel nem, viszont más szolgáltatásokért, termékekért elfogadják a kp-t.

Ez számomra olyan, mintha bevezetnék, hogy a jövő héttől csak euroban lehet fizetni a pannon bemutatótermekben. :(

Talán nem akarnak bizonyos kp-mennyiség fölé menni a bemutatóteremben. Biztonságtechnika= ami nincs, azt nem tudják elvinni.

PS: Az eurós korszak is eljön még, ne türelmetlenkedj. :D :D :D


csüt. máj. 18, 2006 18:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Kano írta:
És miért nem akarsz kártyával fizetni? Én sokkal jobban szeretem a kártyás fizetéseket mint a kp-t.


Én is, de momentán abban a pillanatban nem volt nálam bankkártya, csak kp. Nem ezzel van bajom, a későbbiekben már felkészült leszek és tudom, hogy csak bankkártyával lehet. Inkább az a probléma, hogy bizonyos fizetést CSAK bankkártyával engedélyeznek, ha pedig kp-vel akar fizetni az ember, elküldik, mint egy kis senkit. Technikailag pedig szerintem teljesen mindegy lenne nekik, hogy valaki kp-vel vagy bankkártyával fizeti be a telefonszámláját, ha eleve más termékek miatt amúgy is van kp forgalom.

Tehát azzal van a bajom, hogy a vásárlókra ráerőltetik, hogy a telefonszámlát bizony csak bankkártyával lehet befizetni, kp-vel nem, viszont más szolgáltatásokért, termékekért elfogadják a kp-t.

Ez számomra olyan, mintha bevezetnék, hogy a jövő héttől csak euroban lehet fizetni a pannon bemutatótermekben. :(


csüt. máj. 18, 2006 11:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Kunci írta:
Újabb érdekes lépés a Pannontól:

Néha, amikor elfelejtem időben befizetni a számlám személyesen szoktam rendezni a tartozást egy bemutatóteremben. Ezzel semmi gond nem is volt, gyorsan el lehetett intézni.

A múltkor is ezt tettem volna, de az ügyfélhívón nagy betűkkel virított a következő üzenet: Számlát befizetni ezentúl csak bankkártyával lehetséges, kp-ban nem. Na ez most miért volt jó? Az egyik ügyintéző közölte, hogy ha nem bankkártyával szeretném befizetni a számlát, akkor fáradjak át a Pólusból a Fáy utcába, ott még lehetséges, de csak év végéig. Készüléket venni, új előfizetést kötni persze lehet KP-ben is. Számlát befizetni miért nem?

Kunci

És miért nem akarsz kártyával fizetni? Én sokkal jobban szeretem a kártyás fizetéseket mint a kp-t.


csüt. máj. 18, 2006 11:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Újabb érdekes lépés a Pannontól:

Néha, amikor elfelejtem időben befizetni a számlám személyesen szoktam rendezni a tartozást egy bemutatóteremben. Ezzel semmi gond nem is volt, gyorsan el lehetett intézni.

A múltkor is ezt tettem volna, de az ügyfélhívón nagy betűkkel virított a következő üzenet: Számlát befizetni ezentúl csak bankkártyával lehetséges, kp-ban nem. Na ez most miért volt jó? Az egyik ügyintéző közölte, hogy ha nem bankkártyával szeretném befizetni a számlát, akkor fáradjak át a Pólusból a Fáy utcába, ott még lehetséges, de csak év végéig. Készüléket venni, új előfizetést kötni persze lehet KP-ben is. Számlát befizetni miért nem?

Kunci


csüt. máj. 18, 2006 8:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Czumy írta:
http://www.pannon.hu/letoltes/preDSZ060602.pdf


37. oldal
"-Átalánydíjas GPRS alapú szolgáltatások

Átalánydíjas GPRS alapú PannonW@P
hozzáférési szolgáltatás **

(...)
Átalánydíjas GPRS alapú WAP
hozzáférési szolgáltatás

(...)
** A szolgáltatás értékesítése megszűnt. Ezen szolgáltatással rendelkező Előfizetőnk változatlan feltételekkel továbbra is használhatja azt."



39. oldal
"13.2.1.1 GPRS alapú szolgáltatások
-Átalánydíjas GPRS alapú szolgáltatások

Átalánydíjas GPRS alapú PannonW@P hozzáférési szolgáltatás
A havidíjon kívül egyéb WAP forgalmi díjat nem számlázunk.


Átalánydíjas GPRS alapú WAP hozzáférési szolgáltatás
A havidíjon kívül egyéb WAP forgalmi díjat nem számlázunk.
(A szolgáltatás értékesítése megszűnt. Ezen szolgáltatással rendelkező Előfizetőink változatlan feltételekkel továbbra is használhatják azt.)"


Akkor most melyik is szünt meg??


Nem zavarja őket, hogy hemzseg az elírásoktól, tévesztésektől szinte az összes díjszabás?? Ezeket kb. 10 perc alatt szedtem össze...
Valaki megtanulhatna már írni/olvasni a Pannon-nál!! :evil:



Nagyon jól kigyűjtötted, de szerintem nekik is küldd be, hadd javítsák, amit kell.


csüt. máj. 18, 2006 8:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Soockit írta:
Nem igazán van rálátásom, hogy mibe telik nálluk (de ez nem csak a Pannonnál van így a másik kettőnél is), hogy a befiztést csak egy hét múlva érzékeli a rendszerük. A bitek lassabban mennek a saját hálózatukon? Elvileg ha befizeted vagy utalod akkor az 2-3 nap. Magyarázza el nekem, ezt valaki. Érdekel és lehet, hogy van rá logikus magyarázat, de én jelen pillanatban nem látom!

AMDOCS. Nekem olyan gondom volt, hogy ha hóközi számlát fizettem képviseleten akkor ugyan arra az időszakra kijött még1 számla úgy 1-2 hét múlva. Nem kellett befizetnem de egy kicsit elgondolkodtató, hogy ezt nem tudják lekezelni.
Nálam semmi gond nem volt a hóközi átírással. Alá kellett írnom egy papírt, hogy a számlám összegét befizettem és ha nem érkezik meg hozzájuk akkor vállalom a számlatartozásomat.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kano csüt. máj. 18, 2006 8:31-kor.



csüt. máj. 18, 2006 8:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Czumy írta:
http://www.pannon.hu/letoltes/preDSZ060602.pdf


37. oldal
"-Átalánydíjas GPRS alapú szolgáltatások

Átalánydíjas GPRS alapú PannonW@P
hozzáférési szolgáltatás **

(...)
Átalánydíjas GPRS alapú WAP
hozzáférési szolgáltatás

(...)
** A szolgáltatás értékesítése megszűnt. Ezen szolgáltatással rendelkező Előfizetőnk változatlan feltételekkel továbbra is használhatja azt."



39. oldal
"13.2.1.1 GPRS alapú szolgáltatások
-Átalánydíjas GPRS alapú szolgáltatások

Átalánydíjas GPRS alapú PannonW@P hozzáférési szolgáltatás
A havidíjon kívül egyéb WAP forgalmi díjat nem számlázunk.


Átalánydíjas GPRS alapú WAP hozzáférési szolgáltatás
A havidíjon kívül egyéb WAP forgalmi díjat nem számlázunk.
(A szolgáltatás értékesítése megszűnt. Ezen szolgáltatással rendelkező Előfizetőink változatlan feltételekkel továbbra is használhatják azt.)"


Akkor most melyik is szünt meg??


Nem zavarja őket, hogy hemzseg az elírásoktól, tévesztésektől szinte az összes díjszabás?? Ezeket kb. 10 perc alatt szedtem össze...
Valaki megtanulhatna már írni/olvasni a Pannon-nál!! :evil:

Az első az u.n. 400Ft-os wapról szólt, amiben csak a pannon wapoldala volt a havidíjjban, a második a 2000Ft-os, fullos waphozzáférésről.


csüt. máj. 18, 2006 7:23
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Vikingboy írta:
Csak kérdés,hogy melyik "jövő hónapban"? !-F

Hát, a következőben, mert ez a Pannon éve! :lol:


csüt. máj. 18, 2006 7:21
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Czumy írta:
pampika írta:
Czumy írta:
Valaki megtanulhatna már írni/olvasni a Pannon-nál!! :evil:

Majd jövő hónapban !-]


:lol: :lol: Ott a pont!! :)


Csak kérdés,hogy melyik "jövő hónapban"? !-F


szer. máj. 17, 2006 23:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
pampika írta:
Czumy írta:
Valaki megtanulhatna már írni/olvasni a Pannon-nál!! :evil:

Majd jövő hónapban !-]


:lol: :lol: Ott a pont!! :)


szer. máj. 17, 2006 21:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Czumy írta:
Valaki megtanulhatna már írni/olvasni a Pannon-nál!! :evil:

Majd jövő hónapban !-]


szer. máj. 17, 2006 21:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
http://www.pannon.hu/letoltes/preDSZ060602.pdf


11. oldal
"A Pannon GSM Távközlési Zrt. hálózatán belül lefolytatott beszélgetések percdíjai:
csúcsidőben 47,00 Ft 41,78 Ft 37,60 Ft
csúcsidőn kívül és hétvégi időszakban 24,00 Ft 21,33 Ft 20,00 Ft"


a 20 Ft helyett 19,2 Ft-nak kellene szerepelnie!

24. oldal
"6. Harmadik generációs mobilszolgáltatás
A Pannon GSM Távközlési Zrt. 2005. október 10-én megkezdi a harmadik generációs mobilhálózat ( 3GUMTS) kereskedelmi értékesítését."


Megkezdte!! Már 2006-ot írunk!


"A szolgáltatást 2005. június 15-e és 2005. december 31-e
között a Szolgáltató már meglévő és új előfizetői számára díjmentesen kínálja hálózatán."


Ez mért van még benne??


37. oldal
"-Átalánydíjas GPRS alapú szolgáltatások

Átalánydíjas GPRS alapú PannonW@P
hozzáférési szolgáltatás **

(...)
Átalánydíjas GPRS alapú WAP
hozzáférési szolgáltatás
(...)
** A szolgáltatás értékesítése megszűnt. Ezen szolgáltatással rendelkező Előfizetőnk változatlan feltételekkel továbbra is használhatja azt."



39. oldal
"13.2.1.1 GPRS alapú szolgáltatások
-Átalánydíjas GPRS alapú szolgáltatások

Átalánydíjas GPRS alapú PannonW@P hozzáférési szolgáltatás
A havidíjon kívül egyéb WAP forgalmi díjat nem számlázunk.

Átalánydíjas GPRS alapú WAP hozzáférési szolgáltatás
A havidíjon kívül egyéb WAP forgalmi díjat nem számlázunk.
(A szolgáltatás értékesítése megszűnt. Ezen szolgáltatással rendelkező Előfizetőink változatlan feltételekkel továbbra is használhatják azt.)"


Akkor most melyik is szünt meg??


Nem zavarja őket, hogy hemzseg az elírásoktól, tévesztésektől szinte az összes díjszabás?? Ezeket kb. 10 perc alatt szedtem össze...
Valaki megtanulhatna már írni/olvasni a Pannon-nál!! :evil:


szer. máj. 17, 2006 20:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Joc, olyat nem lehet, hogy ott vagy, fogod a fennalo szamlatartozast, befizeted kp-ban, aztan csokolom, es mar hordozhatsz is abban a pillanatban? Jozan paraszti esszel legalabbis nalam ez lenne marha logikus...
Ezt az opciót ők sem vetették fel, de én sem örültem volna neki maradéktalanul. Leginkább azért, mert a csoportos beszedést csak úgy lehetett volna leállítani, hogy leürítem a bankszámlát. Cégről lévén szó ez sem valami célszerű megoldás. Egy megoldás felmerült: fizessem be ott is, és akkor mehet a menet. Na de ki szeret duplán befizetni egy telefonszámlát?


pén. máj. 12, 2006 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Joc, olyat nem lehet, hogy ott vagy, fogod a fennalo szamlatartozast, befizeted kp-ban, aztan csokolom, es mar hordozhatsz is abban a pillanatban? Jozan paraszti esszel legalabbis nalam ez lenne marha logikus...


pén. máj. 12, 2006 11:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 43
Hozzászólás 
skynet írta:
más: megint mexívatott az autópályamatrica-vásárlás :evil: kiderült, hogy nem mindegy, milyen bankautomatából töltöm fel a kártyámat, csak az OTP-s töltés adja a pénzt az univerzális egyenleghez (hogy szakadna meg, aki kitalálta).


OTP-s bankkártyád van?


pén. máj. 12, 2006 10:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Soma01 írta:
joc_ írta:
Számlazárásunk hónap 14-én van...


Lehet egyszeűbb más számlazárási időpontot kérni és akkor nincs ilyesmi. Természetesen bénázás a Pannon részéről,hogy annyi időbe telik nekik míg lekönyvelik az összeget, 6 nap az nagyon sok.
A jelenség teljesen független attól hogy mikor van a számlazárás. Ha mondjuk 1-én lenne, akkor a havi ciklusban 2 hét csúszással ugyanez a jelenség van.
Mondjuk a konkrét esetben az lehetett a szerencsétlenség, hogy április 14-e után két hosszított hétvége is volt, ezért kevesebb volt a munkanap. Valószínűleg ezért volt a lehívás csak 4-én (más hónapokban általában ez 30-31-e, legfeljebb 1-e szokott lenni). És ha 1-én lehívták volna, akkor az időablakom hosszabb lett volna.
Tehát nem ott van a bajom hogy ne lenne akár még elfogadható indokokkal is alátámasztható, hogy a fizetés teljes feldolgozásának ez a rendje. Azt tartom szerencsétlennek, hogy 1: lezárt de fizetési határidőn belül levő számla (amit még az is lehet hogy ki sem nyomtattak), 2: (tovább)élő csoportos átutalási megbízás 3: bankszámlakivonattal egyértelműen igazolhatóan befizetett számla mind-mind akadálya annak, hogy a több előfizetésed közül egyet más nevére irass.
Nem mondtam fel semmilyen szerződést, nem akartam más szolgáltatóhoz vinni semmit, még csak a gyanúja sem merült fel hogy bármivel is szeretnék eltűnni.
És ugyan a Pannongyalázóba írtam mert a konkrét esetem velük történt, de az a megérzésem, hogy a többi szolgáltatóval is nagyon hasonlóan történt volna.
Jó, tudom van még megoldás, miért is fizetek csoportos átutalással, hiszen ha csekkes vagy általam indított átutalás lett volna akkor azzal siethetek a befizetéssel én magam ha tudom hogy készülök valamire. Dehát könyörgöm, a 21. század már több éve tart...


pén. máj. 12, 2006 10:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
joc_ írta:
Számlazárásunk hónap 14-én van...


Lehet egyszeűbb más számlazárási időpontot kérni és akkor nincs ilyesmi. Természetesen bénázás a Pannon részéről,hogy annyi időbe telik nekik míg lekönyvelik az összeget, 6 nap az nagyon sok.


pén. máj. 12, 2006 9:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Soockit írta:
Nem igazán van rálátásom, hogy mibe telik nálluk (de ez nem csak a Pannonnál van így a másik kettőnél is), hogy a befiztést csak egy hét múlva érzékeli a rendszerük. A bitek lassabban mennek a saját hálózatukon? Elvileg ha befizeted vagy utalod akkor az 2-3 nap. Magyarázza el nekem, ezt valaki. Érdekel és lehet, hogy van rá logikus magyarázat, de én jelen pillanatban nem látom!
Én is csak tippelni tudok: Az átutalás elvileg egy éjszaka alatt megvan. Utána persze a fogadó banknak értesítenie kell ez esetben a Pannit, ez láthatóan megvan hamar, mert azt az ügyintéző is látta, hogy van egy sikeres státuszjelentés.
Gondolom hogy a többi valahogy úgy megy, hogy az ő bankjuk (nyilván elektronikusan) átadja a részletezett beérkezéseket, és ezt a Panni bizonyos részlege (könyvelés?) megcsámcsogja, és annak az ellenőrzése/jóváhagyása után tekintik teljesen rendben levőnek a befizetést. Annak is van nyilván valami ideje.
Engem az egészben az bosszant, hogy 9 éves elmaradás nélküli háttérrel, és (továbbra is) élő csoportos beszedési megbízással is ilyen pici az az időablak (sőt még az is előfordulhat ezek szerint hogy egy adott hónapban nincs is ilyen időablak) amikor egy átírást el lehet intézni. Máshol mindig azzal találkoztam, hogy ha vittem a bankszámlakivonatot, az teljesen igazolta hogy én már fizettem. Itt ezt csak nagyon hosszú küzdelem árán sikerült elérnem.


pén. máj. 12, 2006 9:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Ha írsz egy szívhez szóló e-mailt, biztos megadják. Nekem eddig mindent megadtak, ami nem lehetetlen és nem pofátlanság.


Jó ötlet! :)

A Netshop-nál is van hiba, ez sajnos jellemző a Pannonra..
Amikor rendelésnél eljutok a személyi ig. beírásnál, utána a lakcímkártya, ott állandóan azt írja ki, a 6szám+2betű.
Több változatban is beírtam, és nem enged tovább.. :lol:
Pl.: 123456AB vagy 123456 AB

Ha valaki ráér, próbálja meg/ki.


pén. máj. 12, 2006 8:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
joc_ írta:
Bár végül sikerült megoldani, de alapból nem semmi:
Cégnek van 3 előfizetése. Egyiket (mivel a kolléga más céghez igazol) át akarjuk iratni egy másik névre.
Itt jön a bonyodalom, hogy ez mikor lehetséges, illetve lehetséges-e egyáltalán:..............en csak hajszál választott el hogy ne anyázzak) határozott ragaszkodással végül sikerült azt elérni, hogy fogadják el a bankszámlakivonatot a befizetés megtörténte igazolásaként, 11-én nagy nehezen sikerült elintézni.[/size]


Nem igazán van rálátásom, hogy mibe telik nálluk (de ez nem csak a Pannonnál van így a másik kettőnél is), hogy a befiztést csak egy hét múlva érzékeli a rendszerük. A bitek lassabban mennek a saját hálózatukon? Elvileg ha befizeted vagy utalod akkor az 2-3 nap. Magyarázza el nekem, ezt valaki. Érdekel és lehet, hogy van rá logikus magyarázat, de én jelen pillanatban nem látom!


pén. máj. 12, 2006 7:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség