Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 0:27



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Te, miféle ügyviteli rendszer az, ahol egy névátírás másfél hónap??? Még a vodánál is sokallom a 15 napos átírást. Csesszék már meg, egy-két szó módosítása, aztán jó van. Apám... Huszonegyedik századot írunk!!!
Na, ez tipikus ügyfél hozzáállás volt. :D
Nem tudom, emlegettem-e, mely cégeknek csináljuk az ügyifogyit, de itt a névátírás sok lépcsőből áll, nem annyiból, hogy átvéssük a nevet, aztán szevasz...
Első körben adatfelvétel, telefonszámegyeztetés, meglévő dokumentumok egyeztetése. Utána kikerül az alvállalkozóhoz, aki időpontot egyeztet, felülvizsgál, ha minden OK, akkor visszakerülnek az adatok a backoffice-ra, ahol terheltségtől függően x idő múlva elvégzik a tényleges átírást, az előd levégszámlázását, az utód létrehozását az ingatlanra, mérőhozzárendelést, fogyszámgenerálást, címadatok kitöltését, tarifa, fiz. mód, fogy. típus, idővezérlés beállítást, fogy. aktiválását (meg ki tudja, még mit :D) és ezután küldenek neki új közüz. szerződést új fogyszámmal. Szóval ez nem csak annyi, hogy holnaptól így hívják (mert akkor akárki akárkit átírathatna, akár a tartozását is más nevére írathatná fiktív módon...)
Egyébként hamarosan átállunk SAP-ra (már előre imádjuk...), abban majd lesz két hónap is az átírás, mer' az SAP milyen jó... Sőt, abban az is 10 perc lesz, ami eddig 1 volt...
A pasas meg kezdte velem elölről, csak kicsit rövidebbre fogta. Kollegínát csak annyiban emlegette, hogy az "előbb beszélt vele".
Nem lesz kicsit sok az OFF? :D

Üdv!


pén. jún. 23, 2006 22:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
skynet írta:
végül lenyugodtam, megcsináltam neki, és elküldtem. nem köszönte meg.
Hiba volt... Megerősítetted benne azt a téves hitet, hogy valóban a vezérigazgatói státusza mindenre feljogosítja...

Ezért elfogadhatatlan számomra a "hadd menjen, minek idegesítsem magam.." stb. szemlélet, mert így mindig az erőszakos bunkó paraszt ér előbb oda, jut be, stb. és megerősítve érzi magát, hogy igen! Így kell elérni mindent...

Ezért tartunk itt...


pén. jún. 23, 2006 22:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Te, miféle ügyviteli rendszer az, ahol egy névátírás másfél hónap??? Még a vodánál is sokallom a 15 napos átírást. Csesszék már meg, egy-két szó módosítása, aztán jó van. Apám... Huszonegyedik századot írunk!!!

Arra lennék kíváncsi, mikor másodjára fogadtátok a hívást, mivel kezdte?Hogy véletlenül megszakadtatok, és kéri vissza a kollegínát, akivel már majdnem dűlőre jutott :twisted: 8) ?


pén. jún. 23, 2006 21:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vizsla írta:
McLaca írta:
...
Te, off-ban szívesen elolvasnám, mi is történt, és miféle istenke volt ő :). Úgyhogy várom...
Semmi különösre nem kell gondolni, csak a muki és a szintén Dr. Dr. Dr. felesége elváltak (a hölgyet meg tudom érteni), a muki volt a szlafizető, asszonypajtás meg a szerződött fél. A muki szerette volna a fizető címét megváltoztatni, mert ő vezérigazgató és ő megy elutazik Izraelbe, és mi de azonnal és máris írjuk át neki (névátírás 1,5 hónap :D). Mondtuk neki, hogy csak úgy nem lehet, erre ő: kapcsoljunk főnököt, felettest, adjuk meg az igazgató számát... (Ilyen számok nem állnak rendelkezésünkre, de ha állnának, sem adhatnánk ki, csopvez. meg olyankor - 19 óra körül - már nincs) és kapcsolni sem tudjuk.
Kollegínával ordítozott és fenyegetőzött, hogy akkor is felettest, meg főnököt (aki ugyanezt tudta volna neki elmondani), ekkor bontotta a kolléga a vonalat.
Ezután jöttem én, ugyanez eljátszódott, de én felajánlottam neki, hogy fizetőcímet - mivel a fogy. és fiz. nem azonos személy - az ex-feleségével közösen írásban módosíthatják, levélben, vagy faxon. Az neki nem jó, mert nem beszél az asszonnyal (így járt). Ekkor megint főnök, felettes, vezérigazgató, mire a válaszom: központi panaszmenedzsment írásban, 30 napos válaszolási határidővel.
Egy darabig még küzdött, de látta, hogy nem engedek. :D
És persze "köszönöm a hívását" :twisted: :lol: (gondolatban meg: rohagyyá'el! :D)

Üdv!


pén. jún. 23, 2006 21:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
...
Te, off-ban szívesen elolvasnám, mi is történt, és miféle istenke volt ő :). Úgyhogy várom...


pén. jún. 23, 2006 20:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Czumy írta:
Na, ahhoz még nem jutottam hozzá - nem avatnál be, miről is van szó??
És mióta vannak benne "olvasói levelek"?
He-he, meg fogsz lepődni: a pannon adta ki az infot, saját magáról :D.
Íme a teljes kiadvány (elvileg kapnom kellett volna, de nem kaptam, így kértem. A benne lévő kiadónak meg szólni fogok, hogy ezentúl lesznek szívesek küldeni :D):
PannonVilág


pén. jún. 23, 2006 20:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Vizsla írta:
McLaca írta:
Mondom ezt azért, mert naponta rengeteg ügyféllel beszélek
És hogy tetszik? Tart még a próba? Hogy érzed, bírod ott ilyenek közt :D?

Olvastátok a Pannonvilágot? Abban van két jó kis beszólás debil ügyfél részéről :D. A lánnyal beszélt már valaki?


Na, ahhoz még nem jutottam hozzá - nem avatnál be, miről is van szó??
És mióta vannak benne "olvasói levelek"?


pén. jún. 23, 2006 20:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vizsla írta:
McLaca írta:
Mondom ezt azért, mert naponta rengeteg ügyféllel beszélek
És hogy tetszik? Tart még a próba? Hogy érzed, bírod ott ilyenek közt :D?

OFF
Hogyne bírnám. :D
Halvér, acélidegek, stb. (Műszakis csopvez. máris el akar csábítani a műszakisok közé :))
Ma is a kollegínát kikészítette egy Dr. Dr. Dr. Dr. vezérigazgató, főiatyaúristen, és elsírta magát (mármint a kollegína, erre egy kolléga kinyomta a vonalát), emlegetett főatyaúristen viszont visszatalált hozzám.
De velem rossz lóra tett. Hiába fenyegetőzik, a szabályzat az szabályzat (én meg letojom, hogyan adja elő magát, akárki is, mégis minket hív, nélkülünk impotens... Erről ennyit. :D)

Üdv!


pén. jún. 23, 2006 20:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
Mondom ezt azért, mert naponta rengeteg ügyféllel beszélek
És hogy tetszik? Tart még a próba? Hogy érzed, bírod ott ilyenek közt :D?

Olvastátok a Pannonvilágot? Abban van két jó kis beszólás debil ügyfél részéről :D. A lánnyal beszélt már valaki?


pén. jún. 23, 2006 19:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A két SMS-t, ami miatt bírságot kapott a Pannon, valóban jogosan reklamálta a fogyasztó. A többit nem.
Ugyanis az ÁSZF-ben benne van (elvileg :)), hogy az egyenlegéről, határátlépéskor, stb. értesítéseket küld a Pannon.
Ha aláírta a szerződést, akkor ezt elfogadta. Ha nem fogadja el, elállhat a szerződéstől. Ha ő nem hajlandó elállni, de nem felel meg neki a Pannon jelenlegi működése, akkor meg a Pannon mond fel neki...

Eszem ágában sincs védeni a Pannont, de a T. ügyfélnek marhára nincs igaza.
Mondom ezt azért, mert naponta rengeteg ügyféllel beszélek, és ez a fazon tipikusan az a fajta, aki a kákán is csomót keres, és baromságokon képes faxnizni órákat, ill. az értelmetlen elveit túlságosan komolyan véve évekig képes levelezgetni nevetséges ügyekről...
Jó, ha az embereknek vannak elvei, de az még jobb, ha azoknak van értelme és tartalma is.
Az meg csak ürügy, hogy a határ mellett tartózkodva ilyen üzeneteket kap, mert be is drótozhatná a telefonját a Pannonra... (de akkor nem lenne min lovagolni).
Néha elámulok és irigykedek, hogy embereknek mekkora "hatalmas" problémáik vannak, és mennyi idejük. Tényleg irigylem őket. (Bár remélem, olyen seggfej, mint ők, sosem leszek.)

Üdv!


pén. jún. 23, 2006 19:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: A tejút szélén.
Hozzászólás 
1000 bocs. Megláttam, elolvastam ,belinkeltem. Meleg van. :oops:


pén. jún. 23, 2006 13:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
YLi írta:
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele már nekem is meg gyűlt a bajom az SMS spamokkal, de ez azért elég durva a Panni részéről:
http://index.hu/homar/index.php?p=2357& ... &tb=1&pb=1
Write only üzemmódban vagy?
Nézd vissza a sajátod előtti két hozzászólást, esetleg az időpontot is.


pén. jún. 23, 2006 12:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: A tejút szélén.
Hozzászólás 
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele már nekem is meg gyűlt a bajom az SMS spamokkal, de ez azért elég durva a Panni részéről:
http://index.hu/homar/index.php?p=2357& ... &tb=1&pb=1


pén. jún. 23, 2006 12:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
cooler21 írta:
http://index.hu/homar/index.php?p=2357&more=1&c=1&tb=1&pb=1

ezt acikket a homáron találtam.lényege,hogy a kéretlen pgsm reklám smsek miatt a fogyasztóvédelemhez fordult az ügyfél, majd a pgsm kapott egy 100000 ft /százer/ os bírságot, minek eredményeképp felmondták az ügyfél szerződését.... :lol: :lol:

asszem ennek itt a helye


A prágai utas SMS tényleg SPAM, de ha aláírta, hogy a Pannon küldhet a számára ilyen jellegű SMS-t, akkor nem értem, miért nem kért szerződés módosítást? Ha nem kérte a beleegyezését, akkor jogos a panasz!

De, úgy érzem, a Pannon itt csak részben "bűnös". Kiváncsi lennék az előfizető által írt levelek hangvételére is...



A Pannon-os közlemények végén ez olvasható:
"Amennyiben Tisztelt Elôfizetôink a jelen módosítást nem kívánják elfogadni, úgy az Eht. 132. § (4) és (5) bekezdéseiben meghatározott jogokkal élhetnek." forrás: www.pannon.hu

Ha a T. Ügyfél nem olvas újságot, nézi a Pannon weblapját, az nem a szolgáltató hibája. Nem lehet minden közleményről, változtatásról, módosításról névreszólóan kiküldeni a egy-egy levelet teljes ügyfélkörnek.



Welcome/Roaming SMS: ha a Pannon vagy a társszolgáltatók nem tájékoztatták volna, hogy "Hahó, ez már nem a Pannon hálója, ez már roaming!" akkor meg azért lett volna hibás a Pannon, mert nem szólt, hogy ez a hívás/sms már jóval többe fog kerülni!


Ha az ügyfél szerződést bonthat, akkor a Pannon is felmondhatja akárkinek a szerződését, ha neki úgy tetszik! Nem fog egy milliárdos, világviszonylatban is jelentős cég (nem csak a Pannon, hanem semelyik cég sem) egyetlen egy előfizető miatt radikális változtatásokat eszközölni!!

Erre szokták azt mondani, hogy Í.J.


pén. jún. 23, 2006 10:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
http://index.hu/homar/index.php?p=2357& ... &tb=1&pb=1

ezt acikket a homáron találtam.lényege,hogy a kéretlen pgsm reklám smsek miatt a fogyasztóvédelemhez fordult az ügyfél, majd a pgsm kapott egy 100000 ft /százer/ os bírságot, minek eredményeképp felmondták az ügyfél szerződését.... :lol: :lol:

asszem ennek itt a helye


pén. jún. 23, 2006 10:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mz írta:
A Pannon megint alkot. A http://www.pannon.hu beírása után az "Egyéni ügyfelekre" kattintva 404-es hibaüzi.


hehe, tegnap a teszvesz volt 404-es!

bocs, még most se megy...


csüt. jún. 22, 2006 12:44
Profil Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
A Pannon megint alkot. A http://www.pannon.hu beírása után az "Egyéni ügyfelekre" kattintva 404-es hibaüzi.
Sőt, eddig bármit próbáltam, mindenre ez jön be. Valamit nagyon elbsztak.


csüt. jún. 22, 2006 12:39
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: .
zolieger írta:
Útálom a pannont csak a pénzt húzza le az ügyfélről. Éljen a Vodafone! Éljen éljen!


Utálom zoliegert csak másoknak beszólogat. Éljenek a kulturált hozzászólások! Éljen éljen!

u.i.: Utálom és nem "Útálom"...


csüt. jún. 22, 2006 8:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás Re: .
zolieger írta:
Útálom a pannont csak a pénzt húzza le az ügyfélről. Éljen a Vodafone! Éljen éljen!
Rendkívül konstruktív és objektív HSZ... :evil:

Üdv!


szer. jún. 21, 2006 22:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Crick írta:
kerelyfe írta:
Kinek lehet hinni?
Mindkettőnek.

Kösz!


szer. jún. 21, 2006 22:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás Re: .
zolieger írta:
Útálom a pannont csak a pénzt húzza le az ügyfélről. Éljen a Vodafone! Éljen éljen!
Utálom az ilyen köcsögöket, mert csak a szájuk jár! Légy mindhárom ügyfele, esetleg add el a termékeiket, lásd a hozzáállásukat, és meg tudod, kiben miben jobb!


szer. jún. 21, 2006 21:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jún. 11, 2006 9:41
Hozzászólások: 19
Hozzászólás .
Útálom a pannont csak a pénzt húzza le az ügyfélről. Éljen a Vodafone! Éljen éljen!


szer. jún. 21, 2006 20:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Kinek lehet hinni?
POL:
MobilAdat 3
Csomagba foglalt forgalom: 2,32 MB
Elhasznált mennyiség: 2,12 MB
Még felhasználható mennyiség: 0,20 MB
Adatok frissítve: 2006.06.20 13:11:00

SMS:
Tisztelt Előfizetőnk! Tájékoztatjuk, hogy GPRS-forgalma elérte a(z) 2,5 MB-ot. Üdvözlettel: Pannon
Dátu: 2006.06.19 10:02
Mindkettőnek. Gondolom hónap közben rendelted meg, így számlazárásig rés.za.rányosan veheted igénybe. az sms értesítés 80 ill. 100%-ra van beállítva, viszont a szövege adott: 2,5 mega és 3 mega.
Üdv,
C.


szer. jún. 21, 2006 20:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Kinek lehet hinni?
POL:
MobilAdat 3
Csomagba foglalt forgalom: 2,32 MB
Elhasznált mennyiség: 2,12 MB
Még felhasználható mennyiség: 0,20 MB
Adatok frissítve: 2006.06.20 13:11:00

SMS:
Tisztelt Előfizetőnk! Tájékoztatjuk, hogy GPRS-forgalma elérte a(z) 2,5 MB-ot. Üdvözlettel: Pannon
Dátu: 2006.06.19 10:02


szer. jún. 21, 2006 5:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Panaszkodtam nekik mailben, hogy ha wapon a pannonpop3-on nezek mailt, akkor **** van formazva a dolog, 3* irja ki a felado cimet es hasonlok. Elsore siman nem ertettek a dolgot, visszakerdeztek, en pontositottam. Majd technikai ember valaszolni fog level jott. Ofcoz techn ember nem valaszol, problema tovabbra is fennall. Irok ismet mailt, hogy akkor most mi a palya, mert valasz nem jott, problema nem oldodott meg. Ugyifogyi valaszol, hogy megkerdezte techn. kollegat, es hogy ha a levelezessel gondom van, forduljak a mailszolgaltatomhoz :huha: Igy most immar harmadikfelekepp irtam le nekik mi a gaz, talan leesik nekik mi a gaz /bar ehhez mondjuk az kene, hogy _ertelmezzek_ amit ir nekik az ember.../. Most varom a folytatast ;)


kedd jún. 20, 2006 19:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 281
Tartózkodási hely: Ország, amely jobbat érdemel! (Pest megye, Bp, Bács-Kiskun megye)
Hozzászólás 
Landsmann!

Thx

New-man


kedd jún. 20, 2006 18:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
New-man írta:
Nem találtam a Pannon oldalán lefedettségi térképet, nem tudjátok merre van, vagy van-e egyáltalán.

Elsősorban az EDGE érdekelne (persze a 3G, 2G is)


A Pannon 3G topicban van link a térképhez.


kedd jún. 20, 2006 18:17
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 281
Tartózkodási hely: Ország, amely jobbat érdemel! (Pest megye, Bp, Bács-Kiskun megye)
Hozzászólás 
Nem találtam a Pannon oldalán lefedettségi térképet, nem tudjátok merre van, vagy van-e egyáltalán.

Elsősorban az EDGE érdekelne (persze a 3G, 2G is)


kedd jún. 20, 2006 18:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
Azt tapasztaltam, hogy két azonos számlazárású (cikluszárású) djuce (kártyás) kártyán a djuce nonstop szolgáltatás egy nappal hamarabb lemondódott akkor, amikor lemondtam, vagy a számlazárás napján nem volt egyenleg a szolgáltatáshoz, ahhoz képest mint amikor még van egyenleg a számlazárás reggelén a kártyán volt.
És egy harmadik kártyán a számlazárás napján rendeltem meg a szolgáltatást, és úgy vonta az egyenlegem, mintha meg sem rendeltem volna.
Miért ilyen mostoha az ulolsó nap?


kedd jún. 20, 2006 5:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
bebar írta:

És abrakadabra, működik? :lol:

Tudom, elég gatyin oldotta meg a Pannon, de ez van..

Még nem próbáltam. Beszereztem más módon.


pén. jún. 02, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
bebar írta:
kerelyfe írta:
Szeretnék a PannonWapról letölteni egy ingyenes, bruttó 0 forintba kerülő háttérképet (Pannon 3). De nincs elegendő pénz az ehhez tartozó egyenlegemen, fel kellene tölteni feltöltőkártyával.
Előfizetésem van, ráadásul most néztem a POL-on és az EDSZ egyenlegem bruttó 2500 Ft. :?
Hova kellene tölteni, és mit? :hm:


Figyelj!
Jön a megvilágosodás! :idea:

Nem kell semmit tölteni, egyszerűen kapcsold ki az összes emeltdíjas szolgáltatás tiltást, akár a PannOnline-on, és lám.. :)

Mondasz valamit!


És abrakadabra, működik? :lol:

Tudom, elég gatyin oldotta meg a Pannon, de ez van..


pén. jún. 02, 2006 18:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
bebar írta:
kerelyfe írta:
Szeretnék a PannonWapról letölteni egy ingyenes, bruttó 0 forintba kerülő háttérképet (Pannon 3). De nincs elegendő pénz az ehhez tartozó egyenlegemen, fel kellene tölteni feltöltőkártyával.
Előfizetésem van, ráadásul most néztem a POL-on és az EDSZ egyenlegem bruttó 2500 Ft. :?
Hova kellene tölteni, és mit? :hm:


Figyelj!
Jön a megvilágosodás! :idea:

Nem kell semmit tölteni, egyszerűen kapcsold ki az összes emeltdíjas szolgáltatás tiltást, akár a PannOnline-on, és lám.. :)

Mondasz valamit!


pén. jún. 02, 2006 16:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Szeretnék a PannonWapról letölteni egy ingyenes, bruttó 0 forintba kerülő háttérképet (Pannon 3). De nincs elegendő pénz az ehhez tartozó egyenlegemen, fel kellene tölteni feltöltőkártyával.
Előfizetésem van, ráadásul most néztem a POL-on és az EDSZ egyenlegem bruttó 2500 Ft. :?
Hova kellene tölteni, és mit? :hm:


Figyelj!
Jön a megvilágosodás! :idea:

Nem kell semmit tölteni, egyszerűen kapcsold ki az összes emeltdíjas szolgáltatás tiltást, akár a PannOnline-on, és lám.. :)


pén. jún. 02, 2006 16:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Vizsla írta:
A Mobilvásárlásnál le van írva, hogy milyen címletű feltöltések léteznek az univerzális egyenlegnél, és hogyan veheted ezt meg. Skynet ebben már profi :D.
A 2500 az a hitelkeret, asszem.
De én sem tudok díjmentes vackokat letölteni :(.


Én tudtam. Csengőhang, új logók. Nem tudom nektek miért nem megy.

Csengőhang sem megy.
Idézet:
A letöltéshez szükséges egyenlegeden nem áll elegendő összeg rendelkezésre, töltsd fel feltöltőkártyáink segítségével.


:zavarodott:


pén. jún. 02, 2006 14:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Vizsla írta:
A Mobilvásárlásnál le van írva, hogy milyen címletű feltöltések léteznek az univerzális egyenlegnél, és hogyan veheted ezt meg. Skynet ebben már profi :D.
A 2500 az a hitelkeret, asszem.
De én sem tudok díjmentes vackokat letölteni :(.


Én tudtam. Csengőhang, új logók. Nem tudom nektek miért nem megy.


pén. jún. 02, 2006 12:26
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
bluestar írta:
Sosem értettem, miért mennek tömegek a bemutatótermekbe számlát befizetni, ezzel is csak növelve a várakozási idõt...
Elárulom Neked! (Én is ma "világosodtam meg".)
Ugyanis halvány lila fingjuk sincs róla, hogy azzal a szépséges sárga csekkel a postára is lehet menni... Azt hiszik, az a sárga nem olyan sárga, mint amivel a postán villanyt, vizet, stb. fizetnek.
Ugyanis ma volt egy ügyfél (nem mobilcég), aki azt kérdezte, hogy a (sárga) csekkeket fogy. irodán kívül befizetheti-e a postán is... :roll:

Üdv!


kéne egy ügyfélgyalázó topic, mi? :D


pén. jún. 02, 2006 12:24
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A Mobilvásárlásnál le van írva, hogy milyen címletű feltöltések léteznek az univerzális egyenlegnél, és hogyan veheted ezt meg. Skynet ebben már profi :D.
A 2500 az a hitelkeret, asszem.
De én sem tudok díjmentes vackokat letölteni :(.


pén. jún. 02, 2006 12:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Szeretnék a PannonWapról letölteni egy ingyenes, bruttó 0 forintba kerülő háttérképet (Pannon 3). De nincs elegendő pénz az ehhez tartozó egyenlegemen, fel kellene tölteni feltöltőkártyával.
Előfizetésem van, ráadásul most néztem a POL-on és az EDSZ egyenlegem bruttó 2500 Ft. :?
Hova kellene tölteni, és mit? :hm:


pén. jún. 02, 2006 6:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
bluestar írta:
Sosem értettem, miért mennek tömegek a bemutatótermekbe számlát befizetni, ezzel is csak növelve a várakozási időt...
Elárulom Neked! (Én is ma "világosodtam meg".)
Ugyanis halvány lila fingjuk sincs róla, hogy azzal a szépséges sárga csekkel a postára is lehet menni... Azt hiszik, az a sárga nem olyan sárga, mint amivel a postán villanyt, vizet, stb. fizetnek.
Ugyanis ma volt egy ügyfél (nem mobilcég), aki azt kérdezte, hogy a (sárga) csekkeket fogy. irodán kívül befizetheti-e a postán is... :roll:

Üdv!


csüt. jún. 01, 2006 21:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Nekem ez jó így. Csak példaként hoztam fel. Bár mikor azonosításként bekéri a rendszer, hogy mondjam be, próbáltam "ketteslétrával" is, és azt is elfogadta.


csüt. jún. 01, 2006 7:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Vizsla írta:
Igen, ez egy elég debil megoldás. De azért van, mert állítólag van, akinek betűt tartalmaz a jelszava.


Nekem például csak betűt tartalmaz a jelszavam.
Változtasd számokra. 8)


csüt. jún. 01, 2006 6:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Igen, ez egy elég debil megoldás. De azért van, mert állítólag van, akinek betűt tartalmaz a jelszava.


Nekem például csak betűt tartalmaz a jelszavam.


csüt. jún. 01, 2006 5:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Igen, ez egy elég debil megoldás. De azért van, mert állítólag van, akinek betűt tartalmaz a jelszava. De ezt a gondot a westel anno nagyon könnyen kiküszöbölte.


szer. máj. 31, 2006 19:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
NEM!

Fordulj a Pannonhoz ez ügyben. :wink:


szer. máj. 31, 2006 18:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 29, 2004 22:28
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Előfizetésnél ,ha felhívom a 1741-et azon nem lehet változtatni ,hogy ne kellene bemondani a titkos jelszót?Pl.be lehetne-e írni.Nekem nem igazán jön ez így be.


szer. máj. 31, 2006 16:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Czumy írta:
skynet írta:
nem lehet, hogy csak valami 0690-es számot adtak hozzá?


Ha jól emlékszem, bejött a 06-90 mellé a 06-91 is! Ezt valamelyik Tv. miatt kellett beletenniük, mert a 06-91/xxx-xxx alatt csak felnőtteknek szóló tartalmak lehetnek!
NHH rendelkezés.
Egyébként pont fordítva: 90-es marad a "felnőtt tartalom" (szex, erőszak), 91-es lesz a korhatár nélküli tartalom. Valami átmeneti idő van hozzá adva, míg a tartalomszolgáltatók is átrendezik a telefonszámukat. A díjazást persze nyilván egyszerűbb előre közölni.


szer. máj. 31, 2006 12:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
skynet írta:
nem lehet, hogy csak valami 0690-es számot adtak hozzá?


Ha jól emlékszem, bejött a 06-90 mellé a 06-91 is! Ezt valamelyik Tv. miatt kellett beletenniük, mert a 06-91/xxx-xxx alatt csak felnőtteknek szóló tartalmak lehetnek!


szer. máj. 31, 2006 10:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Majd ha kijon a modositas korrekcioja, majd akkor adjak ki a kozlemenyt :P
Talán csak rutinból írja egy adminisztrátor a honlapra, hogy módosult, megelőzve a "nem szóltak időben" reklamációkat. :D


szer. máj. 31, 2006 7:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Majd ha kijon a modositas korrekcioja, majd akkor adjak ki a kozlemenyt :P


kedd máj. 30, 2006 21:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Ezek non-stop módosítgatnak, ez a heppjük! :wink:


kedd máj. 30, 2006 20:40
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség