Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 16:34



Hozzászólás a témához  [ 1140 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Következő
Sony Ericsson W800 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Csak W800-nál hallottam még ilyenről, de annál már többször is.


Az jó, már kezdtem megijedni :)

Nem baj, nekem kinézetre jobban bejön a K750, a SW meg ugyanaz :twisted: :)


szer. márc. 29, 2006 22:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Macika írta:
Aki használ más AF-es gépet, az érzi, amikor megnyomja a fókuszálást, akkor egy kis ellenállást érez a gombnál. Ha tovább nyomja, akkor exponál. Íg yviszonylag pontosan meg lehet választani az exponálás időpontját. Ezen ellenállás nélkül nem annyira egyszerű.


Hát a W800-akat nem ismerem, de az enyémen (K750) egyértelműen lehet érezni, hogy meddig van a fókusz, és honnantól exponál...
Csak W800-nál hallottam még ilyenről, de annál már többször is.


szer. márc. 29, 2006 19:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Aki használ más AF-es gépet, az érzi, amikor megnyomja a fókuszálást, akkor egy kis ellenállást érez a gombnál. Ha tovább nyomja, akkor exponál. Íg yviszonylag pontosan meg lehet választani az exponálás időpontját. Ezen ellenállás nélkül nem annyira egyszerű.


Hát a W800-akat nem ismerem, de az enyémen (K750) egyértelműen lehet érezni, hogy meddig van a fókusz, és honnantól exponál...


szer. márc. 29, 2006 17:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 5:27
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Székefehérvár
Hozzászólás Sony Ericsson W800
ha már hibák. Nos ahogy Macika írta, Ákoska tapasztalta, nekem is az exponálással volt gondom, 10 napot vártam rá és kicserélték. Akkufedél bombabiztos, alig tudom lehúzni, sőt nem is húzom le ott van az elejétől és pont. miért cserélgessek egy ILYEN telóban karit??? ha a két ellentétes sarkát megnyavargatom, akkor egy picit recseg, de messze van egy 6600tól, 3650ről nem is beszélve, egy könyvtárban nem lehet összehasonlítani- nem a tudást. Ha már tudás... ilyen telót én még nem pipáltam, fogalmam sincs, ha eljön az ideje, mire fogom lecserélni és főleg : MIÉRT?
Túl magas a mérce,ez az egyetlen olyan telom a 6510 után, ami GYönyörű, de ez örömöt okoz, bármikor használom. Egyértelműen a lagjobb választás SE! thanks 4ever! :P


kedd márc. 28, 2006 22:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
az összeszerelésről annyit, hogy nekem kicsit recseg, bár k750i, nameg egy kis baleset miatt utángyártott akkufedő van rajta, az nem tökéletes (ha valakinek van egy gyári fölösbe és szívesen megválna tőle, dobjon már egy püt :D ). ettől letekintve asszem ez idáig a legjobb telefon, ami a kezembe volt. 8) a joy ritkán csinál azért olyat, hogy lefelé vagy balra kicsit nehezebben veszi, de ez tényleg baziritka! király kis gép ez, na :D


kedd márc. 28, 2006 19:35
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
szamovar írta:
Sikerült nekem is hozzájutni egy ilyen darabhoz,ugy hogy hivatalosan én is w800 tulajdonos lettem.Majd ha lesz kérdésem hozzátok fordulok,mert tudom hogy itt szakemberek egész hada várja a hozzászólásokat!


Miért, eddig nem hivatalosan voltál w800i tulaj? :twisted:


kedd márc. 28, 2006 12:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 24, 2006 15:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Sikerült nekem is hozzájutni egy ilyen darabhoz,ugy hogy hivatalosan én is w800 tulajdonos lettem.Majd ha lesz kérdésem hozzátok fordulok,mert tudom hogy itt szakemberek egész hada várja a hozzászólásokat!


kedd márc. 28, 2006 12:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Valószinű, hogy akinek jó a kézügyessége, nem annyira veszi észre a joy hibáját, jobban tudja kezelni. Én sem tudtam megszokni a K700i joyát sokszor nem akart nekem engedelmeskedni.Remélem, azért a W800i ilyen szempontból is jobb :!:


kedd márc. 28, 2006 12:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 240
Tartózkodási hely: Flare>CMD200>C25>7110 >SL45>6510>T68 >6230>3230>W800>W810
Hozzászólás 
Akkor biztos nekem van egyedi joyom a telefonomon. Ugyanis ennek a közepén a K750nel ellentétben van a egy narancssárga zselészerű gumírozat, így a felső rész nagyobb, ezáltal sokkal biztonságosabban kezelehetőbb mint a K750en. A hibázásokról meg annyit hogy közületek szerintem én használom a legrégebben a W800ast és elég intenzíven (perpill 37 java jaték van fenn) és semmi baja, sohasem hibázik.


kedd márc. 28, 2006 10:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Macika írta:
Landor írta:
-guru- írta:
Egyetlen igazán gyenge pontja van: a joystick.

Ezzel én vitatkoznék.
Sokkal jobb a joystickja mint az eddigi bármely joyos SE-oknak, beleértve a K750est is!
Ha már itt tartunk akkor megemlíteném hogy a több mint fél éves használat során nekem csak a memóriakártyánál lévő külső gumi gyengült el..
Nem úgy értette, hogy hibás, rossz használni (mellesleg UGYANAZ a joy, mint a K750/D750-é), hanem hogy az egyetlen, ami meg ssokott hibásodni.
Ja, és W800-nál szokott még egy gyártási hiba lenni, a kamera exponálógombja nem kétállású (Ákoska W800i-jén pl., de hallottam már mástól is), tehát az AF az első 'kattanás', majd ha tovább nyomod, akkor érezhetően kellene még egyszer pattannia, amikor kiváltódott a fotózás. Na ez nincs nála.



Így, így.
A w800i típushibája a joy viszonylagos gyengesége. Ha úgy tetszik, ez a legtöbbet előforduló hiba ennél a típusnál.
Én nem játszom vele, normál használat mellett most fél év után fordult elő egyszer-kétszer, hogy lefele tolva úgy érezte, hogy befele nyomom. Sajnos így kezdődik a halála.


kedd márc. 28, 2006 7:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
nekem a joy hibátlan, de az s700as navigombját is imádtam. k750-es joy nekem nem jön be. a w880on jó a gumi "pöcök" a tetején.
az enyém is recseg, mióta megvettem, de lehet, hogy csak az s700 után tűnik fel..
a legelső szofttal fagyott néha bluetooth headsettel. 2 napja frissítettem :lol: , azóta nem próbáltam.
akkufedél nem lötyög.
naggyon jó tella, kicsi, kompakt és a LEGOKOSABB A PIACON ÖSSZESSÉGÉBEN.
ebben a méretben pedig végképp.
csak ajánlani tudom.
üdv!


kedd márc. 28, 2006 1:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
szamovar írta:
A pontos tartozék listát valaki leírná nekem.Előre is köszi!


HPM-70-es headset + 2 szilikon fülbevaló, 512Mb MS Duo pro, átalakító (bár erről megoszlanak a vélemények), USB adatkábel, töltő, leírások, cd., akksi, és a telefon. :) Ha jól tudom, valami narancssárga kúpformájú dobozban adják.


hétf. márc. 27, 2006 23:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 24, 2006 15:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
A pontos tartozék listát valaki leírná nekem.Előre is köszi!


hétf. márc. 27, 2006 22:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
erz írta:
Hát ízlések és pofonok...Nekem pl. jobban bejön a navigomb, a Sam E330-asomban is az van, nagyon precíz pontos a működése.De a joy jelenléte a W800i-ben semmi esetre sem fog elriasztani.Úgysem akarom "extrém lövöldözős játékokkal" gyilkolni a telefont.Max. egy pár jó alkalmazás pl. szótárak és stratégia meg logikai játékok érdekelnek :!:


A 6230-ban lévő navigomb nekem nagyon jól működött mindegyik 6230-somban. (2db volt) A 6230i-ben tény, hogy jobb, de viszont annak meg lassú a szoftvere, bár ettől eltekintve tetszik. :D (de azért 1 hét múlva visszacseréltem egy D750i-re)


hétf. márc. 27, 2006 22:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Hát ízlések és pofonok...Nekem pl. jobban bejön a navigomb, a Sam E330-asomban is az van, nagyon precíz pontos a működése.De a joy jelenléte a W800i-ben semmi esetre sem fog elriasztani.Úgysem akarom "extrém lövöldözős játékokkal" gyilkolni a telefont.Max. egy pár jó alkalmazás pl. szótárak és stratégia meg logikai játékok érdekelnek :!:


hétf. márc. 27, 2006 22:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
erz írta:
Bezzeg a W810i és W550i-be már ötirányú navigálógombot tettek.Megoldhatták volna ezt már a W800i-ben is a K700i,K750i joyhibájából okulva!


Már a Z600-ban sem joy volt. Tényleg kényelmes volt a használata. (1 napig volt ilyenem)


hétf. márc. 27, 2006 22:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
erz írta:
Bezzeg a W810i és W550i-be már ötirányú navigálógombot tettek.Megoldhatták volna ezt már a W800i-ben is a K700i,K750i joyhibájából okulva!
Hááát, hogy mennyivel sza.rabb az ötirányú navigomb, azt csak igazán az tudja, akinek van/volt olyan telója.
A 7650-ben is a joy volt a legjobb. ÉS a T68 óta az SE telókban is. Kifogástalanul működött a T610-ben is, a T630-ban is meg az összes többi modellben is.
Ha az ember normálisan használja, nem extrém lövöldözős játékokkal pusztítja, akkor működik kiválóan és hosszan...


hétf. márc. 27, 2006 22:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Bezzeg a W810i és W550i-be már ötirányú navigálógombot tettek.Megoldhatták volna ezt már a W800i-ben is a K700i,K750i joyhibájából okulva!


hétf. márc. 27, 2006 21:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 24, 2006 15:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Egy kisebb fajta lavinát sikerült elindítanom.De nem baj, legalább aki vásárlás előtt áll felvilágosodik az esetleges hibákról!


hétf. márc. 27, 2006 21:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Amúgy az első D750i-m joystick-ja már kezdett megpusztulni. Ezért mennie kellett. Az egyetlen félelmem a telóval kapcsolatban csak ez. A mostaninak tökéletes, csendes, pontos, jó. Viszont az újraindulós és elérhetetlenes móka nem tetszik...


hétf. márc. 27, 2006 21:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
erz írta:
Volkov :!: A telefont újon vetted-e v használtan :?:
Mert, ha újon olyan telefont árulnak hogy a csavarokat a vásárló kell meghúzza akkor bizony elkeserítő :? :shock:
Kiázrt dolog, hogy ilyet árulnának.
A SonyEricsson mindig is a precizitásáról volt híres.


hétf. márc. 27, 2006 21:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Volkov írta:
Nemsoká kérek kölcsön Tré-s karit, megprobálom visszavini garba, hátha...
Miért kéne ehhez T-kari???
Nem kérdezik, hogy melyik kártyával használod. Amúgy is üresen, SIM nélkül kérik be a telót. Az meg nem hatja meg őket, ha ott a szemük előtt kiveszel belőle egy T kártyát, de a telót rárakva a gépre sípol, hogy ki lett nyitva...


hétf. márc. 27, 2006 21:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Volkov :!: A telefont újon vetted-e v használtan :?:
Mert, ha újon olyan telefont árulnak hogy a csavarokat a vásárló kell meghúzza akkor bizony elkeserítő :? :shock:


hétf. márc. 27, 2006 21:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Akoska írta:
Volkov,

kicsit úgy tűnik, hogy bebuktad ezt a vásárlást. Soha ennyi panaszt nem olvastam a telefonra, mint Nálad.
Az én W800-am a fotógomb (amit Macika is említett) kivételével kifogástalan kivitelű.
Kikapcsolás még az eredetileg rajta volt R1N035 softtal sem volt.

Az akkufedél kifejezetten nehezen jön le, lötyögésről szó sincs. Semmi nem nyekereg, nagyon egyben van. Egyelőre a joy is műxik ahogy kell.
Arról tudom, hogy az nagyon sokaknál megadja magát valamilyen szinten...


Sajna, úgy néz ki :(
Csak ez a kikapcsolás ne lenne, nem zavar asse h nem frissit a SEUS, azt is csak azért probáltam hátha sw gond... Nemsoká kérek kölcsön Tré-s karit, megprobálom visszavini garba, hátha...
De ha elhajtanak vele a függetleníés miatt, akkor megint megyek hozzád, rárakjuk a Tré nélküli legfrisebb soft-ot, remélem megjavul :?

Az aksifedő nem zavar, egy réteg papírzsepi megoldotta a recsegést (he mennem kell, megmutatom hogy nyöszörög), viszont nekem a joy-al nincs semmi bajom, pontos, jól érezjető


hétf. márc. 27, 2006 21:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Volkov,

kicsit úgy tűnik, hogy bebuktad ezt a vásárlást. Soha ennyi panaszt nem olvastam a telefonra, mint Nálad.
Az én W800-am a fotógomb (amit Macika is említett) kivételével kifogástalan kivitelű.
Kikapcsolás még az eredetileg rajta volt R1N035 softtal sem volt.

Az akkufedél kifejezetten nehezen jön le, lötyögésről szó sincs. Semmi nem nyekereg, nagyon egyben van. Egyelőre a joy is műxik ahogy kell.
Arról tudom, hogy az nagyon sokaknál megadja magát valamilyen szinten...


hétf. márc. 27, 2006 21:05
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
erz írta:
Egyébként Volkov, mi a helyzet a telóddal, nem-e az akku érintkezésével van baj :?: Ne érts félre de gondoltam ez is lehet egy ok arra hogy kikapcsolgat. :idea:


Nem az a gond, meghát hozzá se lehet férni az aksi érintkezőkhoz...

Amugy a telefon nekem nyeklett nyaklott mikor megvettem, lazák voltak a csavarok, meghúzással kicsit javult a helyzet.
De a hátlap mindig lötyög, nyöszörög, papírzsepit rakok alá h nem mozogjon, mert rohadt zavaró.

És ma is kikapcsolt zenehallgatás közben :evil: ááááá... ezt a ****!


hétf. márc. 27, 2006 19:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
erz írta:
Macika írta:
Ja, és W800-nál szokott még egy gyártási hiba lenni, a kamera exponálógombja nem kétállású (Ákoska W800i-jén pl., de hallottam már mástól is), tehát az AF az első 'kattanás', majd ha tovább nyomod, akkor érezhetően kellene még egyszer pattannia, amikor kiváltódott a fotózás. Na ez nincs nála.

Na de azért ugyanúgy működik-e mint a kétállású gombbal szereltek:félig lenyomva fókuszál és egészen lenyomva exponál :?:
Ha igen akkor nem nagy gond ha egyállású a gomb, szerintem.
Természetesen rendesen működik, cska a kiváltási pontot nem érzed.

Aki használ más AF-es gépet, az érzi, amikor megnyomja a fókuszálást, akkor egy kis ellenállást érez a gombnál. Ha tovább nyomja, akkor exponál. Íg yviszonylag pontosan meg lehet választani az exponálás időpontját. Ezen ellenállás nélkül nem annyira egyszerű.


hétf. márc. 27, 2006 19:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Macika írta:
Ja, és W800-nál szokott még egy gyártási hiba lenni, a kamera exponálógombja nem kétállású (Ákoska W800i-jén pl., de hallottam már mástól is), tehát az AF az első 'kattanás', majd ha tovább nyomod, akkor érezhetően kellene még egyszer pattannia, amikor kiváltódott a fotózás. Na ez nincs nála.

Na de azért ugyanúgy működik-e mint a kétállású gombbal szereltek:félig lenyomva fókuszál és egészen lenyomva exponál :?:
Ha igen akkor nem nagy gond ha egyállású a gomb, szerintem.


hétf. márc. 27, 2006 19:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Landor írta:
-guru- írta:
Egyetlen igazán gyenge pontja van: a joystick.

Ezzel én vitatkoznék.
Sokkal jobb a joystickja mint az eddigi bármely joyos SE-oknak, beleértve a K750est is!
Ha már itt tartunk akkor megemlíteném hogy a több mint fél éves használat során nekem csak a memóriakártyánál lévő külső gumi gyengült el..
Nem úgy értette, hogy hibás, rossz használni (mellesleg UGYANAZ a joy, mint a K750/D750-é), hanem hogy az egyetlen, ami meg ssokott hibásodni.
Ja, és W800-nál szokott még egy gyártási hiba lenni, a kamera exponálógombja nem kétállású (Ákoska W800i-jén pl., de hallottam már mástól is), tehát az AF az első 'kattanás', majd ha tovább nyomod, akkor érezhetően kellene még egyszer pattannia, amikor kiváltódott a fotózás. Na ez nincs nála.


hétf. márc. 27, 2006 18:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 24, 2006 15:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
még-még-még
Ilyen hozzászólásokat akarok hallani,hogy mégjobban visszanyerjem az önbizalmam!


hétf. márc. 27, 2006 17:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 240
Tartózkodási hely: Flare>CMD200>C25>7110 >SL45>6510>T68 >6230>3230>W800>W810
Hozzászólás 
-guru- írta:
Egyetlen igazán gyenge pontja van: a joystick.

Ezzel én vitatkoznék.
Sokkal jobb a joystickja mint az eddigi bármely joyos SE-oknak, beleértve a K750est is!
Ha már itt tartunk akkor megemlíteném hogy a több mint fél éves használat során nekem csak a memóriakártyánál lévő külső gumi gyengült el..


hétf. márc. 27, 2006 16:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Macika írta:
szamovar írta:
Sziasztok!Éppen egy ilyen készülék vásárlása előtt állok.(használtan)Azoknak szól igazából a kérdésem akiknek 4-5 hónapja van ilyen telefonjuk.Kérdésem pedig a következő:
Több helyen olvastam hogy a nagyon jó összeszereltség néhány hónap után, hát finoman szólva MEGSZŰNIK.És fölváltja a jól ismert recsegés-ropogás,aku fedél lötyögése ... stb.
Mennyi igaz ebből?
Mire figyeljek oda igazzán ha egy használt készüléket akarok megvásárolni, tehát mit nézzek meg nagyon a telefonon?
Válaszotokat előre is köszönöm!!!
Akkufedél-lötyögés????
Csak tudd leszedni amikor kell!!!

Mitől lötyögne? A memkártyát nem ott kell kivenni (lévén nem Nokia), a SIM-et nem kell naponta cserélgetni, akkor mitől kopna ki?

Kevés ennyire tökéletes telefon van, mint a K/D750/W800 széria.
Igen magasra tette az SE a mércét...


Egyetlen igazán gyenge pontja van: a joystick. Az akkufedél atombiztos, a ház sem recseg, pedig használom a telót rendesen.


hétf. márc. 27, 2006 16:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
szamovar írta:
Sziasztok!Éppen egy ilyen készülék vásárlása előtt állok.(használtan)Azoknak szól igazából a kérdésem akiknek 4-5 hónapja van ilyen telefonjuk.Kérdésem pedig a következő:
Több helyen olvastam hogy a nagyon jó összeszereltség néhány hónap után, hát finoman szólva MEGSZŰNIK.És fölváltja a jól ismert recsegés-ropogás,aku fedél lötyögése ... stb.
Mennyi igaz ebből?
Mire figyeljek oda igazzán ha egy használt készüléket akarok megvásárolni, tehát mit nézzek meg nagyon a telefonon?
Válaszotokat előre is köszönöm!!!
Akkufedél-lötyögés????
Csak tudd leszedni amikor kell!!!

Mitől lötyögne? A memkártyát nem ott kell kivenni (lévén nem Nokia), a SIM-et nem kell naponta cserélgetni, akkor mitől kopna ki?

Kevés ennyire tökéletes telefon van, mint a K/D750/W800 széria.
Igen magasra tette az SE a mércét...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika hétf. márc. 27, 2006 18:24-kor.



hétf. márc. 27, 2006 14:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 24, 2006 15:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Sziasztok!Éppen egy ilyen készülék vásárlása előtt állok.(használtan)Azoknak szól igazából a kérdésem akiknek 4-5 hónapja van ilyen telefonjuk.Kérdésem pedig a következő:
Több helyen olvastam hogy a nagyon jó összeszereltség néhány hónap után, hát finoman szólva MEGSZŰNIK.És fölváltja a jól ismert recsegés-ropogás,aku fedél lötyögése ... stb.
Mennyi igaz ebből?
Mire figyeljek oda igazzán ha egy használt készüléket akarok megvásárolni, tehát mit nézzek meg nagyon a telefonon?
Válaszotokat előre is köszönöm!!!


hétf. márc. 27, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 240
Tartózkodási hely: Flare>CMD200>C25>7110 >SL45>6510>T68 >6230>3230>W800>W810
Hozzászólás 
Volkov írta:
ez egy függetlenített Tré-s


Hopp, ennél a pontnál buktad a garanciát.. :wink:


hétf. márc. 27, 2006 13:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
cooler21 írta:
én kaptam hozzá


Én a d750-hez is kaptam.


hétf. márc. 27, 2006 11:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Tudom hogy adatkábellel kell feltenni rá pl. Mp3-at, de ha már van kártyaolvasó a laptopban akkor nem árt ha lehet használni, főleg ha gyorsabb az adatátvitel. :wink: Pl. a digit. fényképezőgépünkben is mem stick pro duo kártya van adapterrel,és mindig a kártyaolvasót használom a képek rakosgatására.Gyorsabb és nem kell kábel :wink:
Egyébként Volkov, mi a helyzet a telóddal, nem-e az akku érintkezésével van baj :?: Ne érts félre de gondoltam ez is lehet egy ok arra hogy kikapcsolgat. :idea:


hétf. márc. 27, 2006 10:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
én kaptam hozzá


hétf. márc. 27, 2006 9:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
azt nem adnak.. dehát ott az adatkábel... még eddig egyszer sem vettem ki a memóriakarit :)


hétf. márc. 27, 2006 9:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Srácok :!: A SE W800i memóriakártyájához adnak-e Memory stick duo adaptert :?: Mert a laptop kártyaolvasójában csak adapterrel lehet használni.


hétf. márc. 27, 2006 6:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Lehet hogy butaságot mondok, de az akkujánál vajon rendes az érintkezés :?: Ezt Te is le tudod ellenőrizni ill. megtisztítani, ha szükséges :wink:


vas. márc. 26, 2006 20:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
hát nem frissít...
SEUS szerint a telón lévő R1aa008 a legfrisebb.
mit ajánlotok?
ez egy függetlenített Tré-s, vigyem be szervízve SE-hoz, vagy a Tré hez, vagy itt a fórumon kérjek meg vkit hogy nézzze meg mi lehet vele?

és még mindig a kérdés: SW vagy HW hiba hogy egyszer csak gondol egyet és kikapcsolgat???


vas. márc. 26, 2006 20:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
No lám lám, mégiscsak kiderűl hogy miért kell annyit frissítgetni a szoftvert :!:
Volkov dobtam egy PÜ-t.


szomb. márc. 25, 2006 8:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Macika írta:
Eredeti W800i? Vagy szoftverrel 'csinált'?

Eredeti, Tré mobilos soft függetlenítve.

Egyszer már csinálta ezt a kikapcsolós mókát, de akkor utána a Software frissités SEUS-al úgy tünt hogy jó.

És nem csak telefonálás közben kapcsolt ki, hanem mikor vissza akartam kapcsolni :?

De érdekes, szerda óta megint nem csinálta... mindig akkor kezd el hülyülni, mikor telefonálni kéne vele :evil: megitn egy telefon, ami mindenre jó, csak telefonálni nem lehet vele :x

Akoska írta:
Eredeti W800-ra (T-mobilosra is) szépen felpakolja a SEUS az új softot.

De azokra, amiknek nem W800 a leánykori neve, mostanság már trükkökkel sem hajlandó :(


dehát erre nem :(


szomb. márc. 25, 2006 7:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Eredeti W800-ra (T-mobilosra is) szépen felpakolja a SEUS az új softot.

De azokra, amiknek nem W800 a leánykori neve, mostanság már trükkökkel sem hajlandó :(


szomb. márc. 25, 2006 0:32
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Volkov írta:
Az én gondomra senkinek semmi ötlete? SW vagy HW hiba lehet?
A telón az a-s soft van, de a SEUS nekem még mindig azt írja legfrisebb telepítve :?
Eredeti W800i? Vagy szoftverrel 'csinált'?


pén. márc. 24, 2006 22:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 01, 2004 10:27
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Az én gondomra senkinek semmi ötlete? SW vagy HW hiba lehet?
A telón az a-s soft van, de a SEUS nekem még mindig azt írja legfrisebb telepítve :?


pén. márc. 24, 2006 22:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
na a seussal en is felkuldtem az r1B softot

most tesztelem


pén. márc. 24, 2006 21:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 381
Hozzászólás 
Vagy magyarul: http://www.pappfer.hu/forum/viewtopic.php?t=937 :)


csüt. márc. 23, 2006 17:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92737


csüt. márc. 23, 2006 15:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1140 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség