Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 23:37



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nokiáéknál szerintem dummie telefont fogsz kapni nyomorgatáshoz. :)

Üdv!


Attól függ! Én két hete, amikor azért mentem a pécsi Nokiába, hogy megnézzem mennyire borzasztóan nagy az E61, amit legjobban úgy lehet kipróbálni, hogy az ember zsebre vágja, minden dummie volt a boltban, kivéve az E61-et. A kirakat telót nyugodtan a zsbembe dughattam volna, mert nem árt neki, de azért az igazit nem volt pofám. Viszont cserébe azt be lehetett kapcsolni és nyomkodni. 8)
Amúgy akkor elhatároztam, hogy életemben először a Nokiától közvetlenül veszek telót, de mivel csak az az egy volt, ami a vitrinben állt és aki kérte, az megnyomkodhatta, ezért azt inkább nem kértem és mentem az MM-be...
Amúgy szeritem a 6233-ból is lesz kipróbálható példány a boltokban, mint a mobilnyomtatóból, és hasonlókból, mert a célközönségből sokan nem vennék meg anélkül, hogy kipróbálták volna. Egy 6310i után elég nagy ugrás, ezért szerintem érthető, hogy előtte szeretné az ember látni, hogy mit kap a pénzért.


szomb. jún. 24, 2006 7:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nokiáéknál szerintem dummie telefont fogsz kapni nyomorgatáshoz. :)

Üdv!


pén. jún. 23, 2006 21:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
Csak kézbe vettem, ki már nem próbáltam. Még az a műanyag tartóka is a hátlapon volt amin támaszkodik a kirakatban.
Csak a gombjait nyomogattam. De jövő héten "Nokiáéknál" rámenősebb leszek.


pén. jún. 23, 2006 20:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hoppácska...
Ki is lehet próbálni? :)

Üdv!


pén. jún. 23, 2006 20:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
Én is a feketét várom, nekem az jobban bejön.
Bár a szürke sem volt csúnya, sőt élőben szebb, mint a képeken.
Remélem jövő héten PeterAce tud majd feketével is szolgálni! :D


pén. jún. 23, 2006 20:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nekem pont a fekete kéne...
De majd lesz az is.
Köszi! :)

Üdv!


pén. jún. 23, 2006 20:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
A miskolci MM-ben már kapható ezüst színben, 84.990 HUF.


pén. jún. 23, 2006 18:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
6233
RM-145
V03.70
15-05-06

(by DS)

u.i.: Changelogok megint nincsenek... :cry:


pén. jún. 23, 2006 18:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 12:48
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
Sziasztok!

Nálunk, a Pólus Centerben már a "független kereskedéseknél" :wink: lehet kapni a szürke és a fekete verziót is. Az ár 90e Ft fölött... :!:

(by DS)

Én is láttam már az egyik bolt hirdetését az interneten, (nem írom le melyiknek, met nem akarom reklámozni) ahol 82990 Ft-ért adják.


pén. jún. 23, 2006 13:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
Sziasztok!

Nálunk, a Pólus Centerben már a "független kereskedéseknél" :wink: lehet kapni a szürke és a fekete verziót is. Az ár 90e Ft fölött... :!:

(by DS)


A GSM-Depo-ban pedig 79k - 2 év Nokia garival.
Fekete és eszüst színben egyaránt elérhető.


pén. jún. 23, 2006 13:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nálunk, a Pólus Centerben már a "független kereskedéseknél" :wink: lehet kapni a szürke és a fekete verziót is. Az ár 90e Ft fölött... :!:

(by DS)


pén. jún. 23, 2006 13:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Jövő hét... (Nem én találtam ki :))

Üdv!


csüt. jún. 22, 2006 20:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Talán jót is jelenthet, hogy a Nokia már levette a Hamarosan! feliratot a weboldalon?! Ezek szerint kezdik forgalmazni?!


csüt. jún. 22, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
KrE írta:
Enhetvenes! Nézz be a 8800 topikba ott láthatod, hogy mire képesek a gsmboltok a profit érdekében. Vagy ott az E70-es, amit hivatalosan nem forgalmaz Mo-n a Nokia (hogy miért nem :hm: ), mégis lehet már kapni egy ideje. Szerinted arra a telóra milyen támogatást fog nyújtani a Nokia, amit nem is forgalmaz? A másik érdekes dolog, amikor nulladik szériás, vagy a gyárból eltűnt telókat árulnak újként, hivatalos garival. Azokkal jobb, ha be se mész a szervizbe...



Van már egy-két topik, amiben az elmúlt pár hétben a sufni GSM-eket beszéljük ki, OFF-ban persze :), össze kellene gyűjteni ezeket egy topikba, mert minden héten van valaki, akire ez a téma az ÚJDONSÁG erejével hat!

Enhetvenes!
A pesti "nagyker-ekben", akik Törökországból, Németországból hozzák be a telefonokat, olykor-olykor _alternatív_ útvonalon jutnak hozzá a telefonhoz: kilopják/kilopatják a telefonpanelt a gyárból, ami még csak félig kész. Vesznek elő/hátlapot, gombsort, készüléktestet, összeszerelik saját maguk a saját kis szervizükben, majd dobnak rá szoftvert és eladják VADIÚJként, GARANCIÁVAL!

Aztán a "birka" megveszi óccsóért, majd nagy arccal, hőzöngve megy a Nokia-hoz/SonyEricsson-hoz...stb, hogy mi ez a sz*r, hogy lehet ilyet gyártani, mi az, hogy nem javítják meg/szoftver frissítik nekem garanciába?!?! :evil:


csüt. jún. 22, 2006 11:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dinamikus árazást alkalmaznak. Ha valami olcsó (beszerzési ár közelében), akkor másvalami úgyis drágább.

Üdv!


csüt. jún. 22, 2006 9:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
KrE írta:
ott az E70-es, amit hivatalosan nem forgalmaz Mo-n a Nokia (hogy miért nem :hm: ), mégis lehet már kapni egy ideje. Szerinted arra a telóra milyen támogatást fog nyújtani a Nokia, amit nem is forgalmaz?

pont ugyanerről ment a vita a 6270 topicban, ahol valaki a Nokiát fikázta ezerrel, hogy miért nem vállal javítást az itt nem forgalmazott telefonra. érdekes, hogy egyszerre ez most így 3-4 topicban is előjött :)

Macika: az ME45 topicot sosem olvastam, nem olvasok mindent el, ami a fórumon van, csak ami érdekel :) de elhiszem, hogy így volt, bár azért durva dolog hallani. rmélhetőleg nem merik újra meghúzni ezt, bár pl az EW árai rendszeresen igen alacsonyk bizonyos termékekre :P


csüt. jún. 22, 2006 9:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nekem régebben még a 7110-emmel, amit gsmboltban vettem, volt szoft. gond. A boltos szó nélkül "fissítette" a szoft-ot úgy, hogy volt egy másik 7110-ese, és azt adta oda. :lol: Én elhoztam a azt, ő pedig egy laza mozdulattal kitette az enyémet a polcra. :lol: Persze ez régen volt, ma már nem így működik.
Akkoriban én is gsmboltban vettem, csereberéltem, "bizniszeltem" a telefonjaimat, de már évek óta áttértem a hivatalos beszerzésre. Gsmboltban csak használt telefont veszek, és csak akkor, ha ellenőrizhető az előélete, és megvannak a papírjai. Ha Nokiát készülök így venni, akkor előtte még a Nokia boltba is bemegyek, és rákérdezek az IMEI-re.
Az E61-emet is az MM-ben vettem meg, 120-ért, és nem sufnigsm-ben 100-105-ért. Megnéztem Neten, hogy mennyiért mennek az álítólag új E61-ek, megkérdeztem a Nokiát, az EW-t és az MM-et, és mindenhol 120 volt, az adott pillanatban az MM-ben volt a legegyszerűbb megvenni (az volt a legközelebb :lol: ).
Egy ilyen új egyelőre bugos szoft-tal (mint minden új teló...) rendelkező, ekkora értékű kütyünél számomra fontos, hogy megbízható legyen, és kelljen pár hónap múlva hadakoznom, hogy használni tudjam (szoft. frissítés, javítás... stb.)
Enhetvenes! Nézz be a 8800 topikba ott láthatod, hogy mire képesek a gsmboltok a profit érdekében. Vagy ott az E70-es, amit hivatalosan nem forgalmaz Mo-n a Nokia (hogy miért nem :hm: ), mégis lehet már kapni egy ideje. Szerinted arra a telóra milyen támogatást fog nyújtani a Nokia, amit nem is forgalmaz? A másik érdekes dolog, amikor nulladik szériás, vagy a gyárból eltűnt telókat árulnak újként, hivatalos garival. Azokkal jobb, ha be se mész a szervizbe...


csüt. jún. 22, 2006 8:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nem igazán jellemző, hogy a GSM shopok összefognának, és nagy tételben rendelnének egymás közti terítésre.
Szoftvert persze tudnak frissíteni. De mit csinálsz, ha mondjuk a kijelződ feküdt meg?
A mai nagyfelbontású, nagy színmélységű kijelzők nem olcsók, 10-15 (vagy több) pénzt pedig egyik shop sem fog garanciában benyelni egy kétes eredetű telefonra, mégha a kijelzőjét képes is kicseréni, mert így már nemigen éri meg nekik.
Hivatalos garanciával, hivatalos helyen ingyen kicserélik Neked a kijelzőt, ha valóban garanciális meghibásodás miatt ment tönkre.

Üdv!


csüt. jún. 22, 2006 7:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Kicsit fentebb lett emlitve Londelmortol h a nagyobb cégek ugye több száz ill ezer db-ot rendelnek, ezért az árkülönbség. Ezért nem értem még a Macika szemléletét az adócsalásról. Ha rendelsz 1000db 6233ast, azt nem 70e-ért kapod, hanem mondjuk 55e-ért. Ha ezt az 1000db-ot elosztod 100gsmshop között, lesz fejenként 10telcsi/shop. Semmi csalás, semmi átverés. Én igy tudtam. Nagy marhaság?


csüt. jún. 22, 2006 1:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Elnézést ha ez a téma nem ide tartozik, nem kötelezö tovább itt folytatni. Meglep az elöbb olvasottak. Nem tudom elhinni, h a SunyiShopban vásárolt (felölem lehet behozott) 6233ason nem frissitenének software-t a shopos garancialevéllel, ott a shopban. Mégha azt a softwaret hátul a kertben tölti is rá, attól még az egy zsir új SW. Miben rosszabb az, amit egy itt forumozó hajtana végre?


csüt. jún. 22, 2006 0:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
mondjuk ez az utóbbi időben lett ekkora kérdés csak, nem? úgy emlékszem, hogy amikor elkezdtem itt fórumozni, akkor nem voltak ekkora viták a sufnikkal kapcsolatban...
Emlékszel még az ominózus ME45 topicra? Amikor a Westendben lévő egyik GSM-üzletben kiderült, hogy az egyik aranyáron árult készülék külföldről csempészett?

Belerengett az egész LX fórum, a vezetőségnél égett a telefonvonal, fenyegetőségek, stb. Azóta is le van mentve az a topic nekem... ;)

Szóval voltak akkor is cinkek, cska még nem voltak ennyire elpofátlanodva az urak.


szer. jún. 21, 2006 23:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
enhetvenes: kukkants át a 6280-as topicjába, ott is épp a megbízhatatlan GSM boltokról megy a vita, a megbízhatók meg mindig csak feltételes módban vannak emlegetve (tehát kb. mintha nem is léteznének).
Nekem ér 5000Ft-tal többet a garantáltan hivatalos út és garancia (mivel a hírek szerint 84.990 lesz a Nokia mintaboltos indulóár - Miskolcon), de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem akarok egyszerre kifizetni érte ennyit. Nem azért, mert nem tudok, hanem azért, mert ha lehet apránként is pluszköltség nélkül (6 havi 0%-os THM-ű hitelre), akkor miért csapoljam meg ennyivel a számlámat egyben? Ilyen hitelt meg dzsunkaGSM-ben nemigen fogok kapni, persze aki kéthavonta cseréli a telefonját, annak nem érdekes, de én ezt a készüléket legalább 1-1,5 évre (vagy ha beválik, akár sokkal tovább) tervezem.

Üdv!


szer. jún. 21, 2006 22:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
mondjuk ez az utóbbi időben lett ekkora kérdés csak, nem? úgy emlékszem, hogy amikor elkezdtem itt fórumozni, akkor nem voltak ekkora viták a sufnikkal kapcsolatban...
De. Akkoriban nem voltak még ennyire elpofátlanodva a sufniGSM-ek.
Nem hazudták újnak, gyári garanciálisnak a készülékeiket ill. nem vállalták be a 0 ÁFÁ-s számlával az adócsalást.
Azóta derültek ki a külföldről egyéni importban behozott, ill. Ukrajnán keresztül ki-, majd visszacsempészett, áfacsalt mobilok eredete.


szer. jún. 21, 2006 19:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
mondjuk ez az utóbbi időben lett ekkora kérdés csak, nem? úgy emlékszem, hogy amikor elkezdtem itt fórumozni, akkor nem voltak ekkora viták a sufnikkal kapcsolatban...


szer. jún. 21, 2006 17:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
enhetvenes írta:
Aha. Értem. Jó tudni. Nem vagyok jártas annyira, de ezt gondolom látjátok. Tudatlanság nem fáj, viszont rohadt drága! Ha én speciell vennék egy ilyen telcsit egy olyan boltból, a garanciapapir nem jó semmire? Akkor mégis hogy érvényesíti a jogát a vevö? Nyugta? Ez mind semmi? Hiszen ugy is maximum szoftvert kell rajta frissiteni?!? Általánosságban értem...
Na, pont azt a szoftfrissítést nem csinálják meg, ha nem megfelelő a garijegy. Pl. ha kiderül, hogy nem Magyaroszágra szánt Product Code-os a teló. Már nincs ingyen szoftfriss magyar nyelvre. Aztán ha HW-s a hiba, nem magyar Product Code esetén csak akkor van garis HW-s javítás, ha megvan a beszerzés helye (tehát a külföldi) számla és garijegy.

Érdekes, hogy mennyire el van tévedve az emberek nagy része. Sokan elhiszik, hogy UGYANAZT a készüléket kapják meg a hivatalos NETTO nagyker ár 90%-áért a HiénaGSM-eknél.
Hogy az ÁFA hogyan került elcsalásra és a netto ár fennmaradó részét ki fizeti, arra vajon miért nem gondol senki?


szer. jún. 21, 2006 17:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
a helyzet az, hogy elég sokan hamisítanak garanciapapírt, a számlával meg semmire sem mész, ezt szervizben nem fogják elfogadni magában. szoftvert frissíeni (ha ilyen helyről vettél mgéis telót) célszerűebb megkérni valakit szépen a fórumról, aki ért hozzá, az meg tudja neked csinálni.
de hardveres hiba esetény nagyon valószínű, hogy bukta van. ezt mindenki eldöntheti maga, hogy az a pénzkülönbség megéri-e neki a kockázatot. (tipp: ha több évre veszel telót, akkor nem annyira éri meg. ha 1-2-3 havonta cseréled úgyis, akkor meg majdnem mindegy)


szer. jún. 21, 2006 17:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Aha. Értem. Jó tudni. Nem vagyok jártas annyira, de ezt gondolom látjátok. Tudatlanság nem fáj, viszont rohadt drága! Ha én speciell vennék egy ilyen telcsit egy olyan boltból, a garanciapapir nem jó semmire? Akkor mégis hogy érvényesíti a jogát a vevö? Nyugta? Ez mind semmi? Hiszen ugy is maximum szoftvert kell rajta frissiteni?!? Általánosságban értem...


szer. jún. 21, 2006 17:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
enhetvenes írta:
Miért nem jó neked gsmshopból telcsi, ami 0perces, gyári független, garanciás?

mert semmi és senki nem garantálja, hogy tényleg így is van. ahogy azt sem, hogy jogtiszta, és tényleg hivatalos garancia van rá, legfeljebb a tulajnak elhiheted. az EW és társai más kategóriába tartoznak, ők kicsit nagyobb tételben rendelnek, és azért tudják akciózni a termékek egy részét, mert máson behozzák.


szer. jún. 21, 2006 17:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Miért nem jó neked gsmshopból telcsi, ami 0perces, gyári független, garanciás? Hol szeretnéd megvenni még ennél is hivatalosabban, talán a Nokia-boltból mégdrágábban? Csak érdekel a szemléleted, félre ne érts. A Tescoban ugyanazt a Pl Daewoo TV-t kapod 10-15eFT-tal olcsóbban, mint egy Daewoo mintaboltban,nem? Javits ki ha tévedek,kérlek. Én is a minöség pártján vagyok. A Tv-s dolog csak egy példa.


szer. jún. 21, 2006 17:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Természetesen hivatalos és biztos forrásból akarom megvenni, nem hasznaltgsm.hu-s keresővel talált dzsunkagsm-ben.

Üdv!


szer. jún. 21, 2006 14:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Hasznaltgsm.hu keresöbe beirva már kidob egy GSM SHOP-ot, ahol 80e. Budapest természetesen.


szer. jún. 21, 2006 14:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
PeterAce azt írta, a jövő héten érkeznek az elsők.
Nála jobban ezt senki sem tudhatja. :D
Nekem majd akkor lesz, ha valahol megvehető lesz 0%-os THM-re, mert erre nem szándékozok egyben ennyit kiadni (a gépemet is cserélni kéne...)

Üdv!


kedd jún. 20, 2006 22:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Ma kaptam egy értesítést, hogy a telefon már a héten kapható lesz. Ha már valaki megvette várjuk a tapasztalatokat.


kedd jún. 20, 2006 20:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Utánanéztem...
Nem a kijelző nagyobb, hanem a kasztni szélessége kisebb.
Ha kiindulunk abból, hogy a két készülék magassága azonos, akkor a mellékelt ábra mutatja, hogy ez biz' ugyanaz a kijelző.
Megtévesztő lehet a 6280-as kijelzője, mert ott a kasztni a nagy kijelző miatt elég széles, emiatt viszont a kijelző magassága is nagyobb. A 6280-as kijelzőjét sima blokktelefonba belerakni nem lehet, túl nagy ahhoz (bumfordi lenne a készülék).

Kép

Üdv!


kedd jún. 20, 2006 8:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Olyan kép nincs, amin egymás mellett vannak?
Ez szerintem nem lesz nálunk kapható, de mindjárt megnézzük...

Üdv!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára McLaca kedd jún. 20, 2006 8:51-kor.



kedd jún. 20, 2006 8:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Jéé, ennek nagyobb a kijelzője, mint a 6233-nak!
Akkora, mint a 6280-ban van..
Kép


hétf. jún. 19, 2006 23:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vismajor írta:
ooz írta:
Pannon: "várhatóan augusztus végétől, szeptember elejétől lesz kapható Bemutatótermeinkben "


Ennyit a második negyedévről :cry:
A Nokia telefonokat mióta gyártja a Pannon?

Üdv!


csüt. jún. 01, 2006 21:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Londelmor írta:
az az érdekes, hogy nem csak a nokiások, hanem más márka hívei is arra panaszkodnak, hogy a kedvenceik elavulnak, mire ténylegesen a boltba kerülnek. akkor pontosan mihez képest avulnak el, ha más gyártók készülékei is elavulnak?


ezesetben az új és legújabb technológiák és úgylátszik az igényekhez képest...


csüt. jún. 01, 2006 10:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
az az érdekes, hogy nem csak a nokiások, hanem más márka hívei is arra panaszkodnak, hogy a kedvenceik elavulnak, mire ténylegesen a boltba kerülnek. akkor pontosan mihez képest avulnak el, ha más gyártók készülékei is elavulnak?


csüt. jún. 01, 2006 9:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vismajor írta:
Hát akkor várjuk nagy türelemmel és kitartással :!:


mire megveszem a telefont (december), már a szokásos "gyerekbetegségeken" és jópár szoft frissítésen is túlesik, aztán jó kis teló lesz ez, az elkövetkezendő 2 évre :roll:

az a helyzet (már megint), és nem ez az első ilyen nokia, hogy a bejelentés és a megjelenés közt annyi idő telik el, addigra 'elavult' lesz (a többiekéhez képest)


csüt. jún. 01, 2006 7:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
ooz írta:
Vismajor írta:
Ennyit a második negyedévrõl :cry:



:D az élet számos területén általános jelenség az, hogy az év nem januárral kezdõdik.
:P


Hát akkor várjuk nagy türelemmel és kitartással :!:


szer. máj. 31, 2006 14:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vismajor írta:
Ennyit a második negyedévről :cry:



:D az élet számos területén általános jelenség az, hogy az év nem januárral kezdődik.
:P


kedd máj. 30, 2006 11:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
ooz írta:
Pannon: "várhatóan augusztus végétõl, szeptember elejétõl lesz kapható Bemutatótermeinkben "


Ennyit a második negyedévrõl :cry:


kedd máj. 30, 2006 9:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Pannon: "várhatóan augusztus végétől, szeptember elejétől lesz kapható Bemutatótermeinkben "
:D


kedd máj. 30, 2006 8:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A 6280-as slideos, nem flipes, :D és azért akkora, mert 3G-s és baromi nagy a kijelzője. Egyelőre egyébként a (leg)kisebb 3G-s telók közé tartozik ilyen kivitelben. A 6233-as nagyobb nála.
Elméletileg jövő hónapban már kapható lesz, majd meglátjuk.
De a szoftvere ennek is túlzottan megszűri zajra a képeket, szóval ezt javítani kéne máris...

Üdv!


vas. máj. 28, 2006 19:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 28, 2006 16:56
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Hali
én is már nagyon vrom ezt a telót remélem nem kell rá már sokáig várnom
én is ugyaníg értem egy levelet a T--nek és ugyan azt a választ kaptam mint az előtő kollega...

bár filózok még a 3250-es közöt de elemntem a médiába és a középső joy nagyon nem tetszett hogy úgy kiáll ezt nemtom hogy csinálhatta ilyenre a nokia..
illetve mint itt olvasva én is a 6280 közt filóztam még nagyon az úgy tetszett is meg minden de kicsit nekem nagyonak tünt meg szerintem egy 1-2 év és a flippes része tuti elkopik ezen meg nincs ilyen semmi extra így kénytelen vagoyk erre várni...
vlaaki nem tud friss infót a megjelnéséről?


vas. máj. 28, 2006 17:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ki mondta, hogy kevésbé tetszik? :)
Bár külsőleg a 6280 jobban bejön, de a 6233 viszont acél! (Mondjuk ez valószínűleg az árán is fog érződni, csak nehogy drágább legyen, mint a 6280-as).

Üdv!


szer. ápr. 19, 2006 23:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Miért tetszik neked kevésbé a 6233-as, mint a 6280-as?


szer. ápr. 19, 2006 22:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem a 6233 sokkal inkább egy sub-6280, mint 6230i SE. :D

Üdv!


szer. ápr. 19, 2006 21:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. dec. 02, 2005 19:21
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
A 6270 nem tudja csak QCIF-et
A 6233 pedig valószínű mert a 6234 is tudja(mobilarena teszt).
Remélem a Nokiánál is így gondolják :D


szer. ápr. 19, 2006 15:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség