Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 5:28



Hozzászólás a témához  [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Következő
Motorola MPx220 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Letöltöttem mind a 3 részt, de nem tudom öket kicsomagolni. Total Commander se segit. Remélem ti tudtok!!!


vas. jún. 25, 2006 13:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
AUDIÓÓ KÁBEL DÖMPING! :D :D :D


http://www.drmobil.hu/product_info.php?products_id=2552

Ez olcsóbb és lehet (valamivel) jobb is. Van rajta + 1 gomb... valószínű headsettel is kombinálható a kábel.

Lehet hülye kérdés, de ránézésre (ha csak a hangzás számít) meglehet állapítani melyik lehet a jobb? (A másik link 5 hozzászólással odébb van.)


vas. jún. 25, 2006 10:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Mára megvolt a napi jócselekedet! Még sok is... :D
Ja! És fontos, hogy a java környezetet (java.exe) a telóra (ne a kártyára) installáld. Sok sikert!


szomb. jún. 24, 2006 20:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Sztem ez gyengén drága, föleg ahhoz képest, h majdnem kevesebbért tudsz venni motorola stereo fülest... Bár biztos hasznos.

Hogy tudok jar-os fájlokat feltelepiteni???


Sokat nem értek az elektronikához + a műszerész turpisságokhoz, ezért nem tom mennyibe kellene kerülnie a cumónak. De ha már valaki szót emelt a termék mellett, lehet hogy még a végén jó fog ki az ember.
Meg ha már van mód egy kiváló minőségű fülest csatlakoztatni a telóhoz, az 100% hogy csak hozzátesz a hangzásához (nem keveset). És szerintem sem érdemes ezt a dolgokat egy asztalon említeni egy headsett-el. Szerintem csak jobb lehet.

DE!!! Sikerült ismét találni valami hasznosat!
Az spklub.tk oldalon a Java topicban belinkelt Watta (THX FOR!) három file-t a következő hozzászólásban:
"© Watta 2005. ápr. 26. 11:13 | Válasz | #13".
Málna89! Töltsd le ezeket! Kicsomagolod -> futtatod a filet a gépen, miközben a tel csatlakoztatva van -> követed a parancsokat a gépen is, telón is -> így lesz egy használható java környezeted a telón -> felmásolod a ".jar" file-jaidat a telóra (csinálhatsz külön könyvtárat pl. a My Documents-be) -> kattintassz a ".jar" file-ra a telón és installálod az alkalmazást. Frankón műküdik a dolog, teszteltem!


szomb. jún. 24, 2006 20:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Sztem ez gyengén drága, föleg ahhoz képest, h majdnem kevesebbért tudsz venni motorola stereo fülest... Bár biztos hasznos.

Hogy tudok jar-os fájlokat feltelepiteni???


1. Nem akarom védeni a Gigatelt, de nézd meg mennyibe kerül a kábel két vége (a csatik), szerelés nélkül.
2. Nem hasonlítanám a Motorola fülesek ványadt hangját egy sztereo füleséhet. Bár ha neked jó... :wink:


szomb. jún. 24, 2006 16:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Sztem ez gyengén drága, föleg ahhoz képest, h majdnem kevesebbért tudsz venni motorola stereo fülest... Bár biztos hasznos.

Hogy tudok jar-os fájlokat feltelepiteni???


szomb. jún. 24, 2006 12:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Yesss! És igeeen... meg van a megoldás! A gigatel.hu oldalán felfedeztem a hiányzó láncszemet.
Háát tessék, lássék:

http://gigatel.hu/modules.php?name=shop ... 5&print=no

Igaz, egy néhány centis kábelért (nem tom ti hogy vagytok vele) kicsit drága, de nekem megéri. Rohanok is... csáá!


szomb. jún. 24, 2006 12:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Málna89 írta:
Úgy, hogy normálisan stereoban tudjak hallgatni zenét.


Lehet kapni kb. 400ft-ért 2,5-3,5 átalakítót.


Nem tom... én nem vagyok egy nagy műszerész, de a telóba passzoló jack nem ugyan olyan, mint szabványos kereskedelemben általánosan kapható jack-ek. Ergo, nincs megfelelő átalakító. A gyári headset jack-je még az 1.5-öt sem közelíti meg.
Javítsatok ki lécci, ha nincs igazam... én volnék a legboldogabb, ha nem így volna. Megszabadulhatnék + 1 kütyütől a zsebemben. Még a garis headsettel is kielégítően szólnak a számok a telón. Háát még hogy szólhatna egy frankó fülessel... ?!?

Ui: ha esetleg valakinek van egy ügyes ismerős szakija, aki át tudná hidalni a problémát, a üzenjen. Én biztos vevő vagyok!


pén. jún. 23, 2006 20:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Lepo75 írta:
Sziasztok!

Opera for Windows Mobile 8.6-hoz nincs valakinek okossága?
Köszönöm!
Üdv
Lepő


Mire gondolsz konkrétan? Reg. kódra, vagy valami crack-ra? Ha igen, asszem lesz valami... írj!


pén. jún. 23, 2006 12:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 08, 2005 15:46
Hozzászólások: 126
Hozzászólás 
Sziasztok!

Opera for Windows Mobile 8.6-hoz nincs valakinek okossága?
Köszönöm!
Üdv
Lepő


pén. jún. 23, 2006 10:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 08, 2005 15:46
Hozzászólások: 126
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Viszont aztaz oldalt leirhatnád, ahol szép témákat találtál !!!!

Szétnézhetsz a http://www.zedge.net -en is...sok ingyenes cucc van a telóhoz...regisztrálni kell, és annyi.
Üdv
Lepő


pén. jún. 23, 2006 10:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nagyon hálás lennék, ha leirnád, honnan lehet iet venni. Vmi nagyobb bolt vagy iesmi?? Mert én ma voltam 3 helyem de sehol se tudnak iat adni:(

Vagy vmi internet cimet ahonnan lehet rendelni!

Köszi!!!


csüt. jún. 22, 2006 21:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Úgy, hogy normálisan stereoban tudjak hallgatni zenét.


Lehet kapni kb. 400ft-ért 2,5-3,5 átalakítót.


csüt. jún. 22, 2006 19:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Úgy, hogy normálisan stereoban tudjak hallgatni zenét.


csüt. jún. 22, 2006 16:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Ok, már ezt is megoldottam! 8)

Most már csak az lenne: hogy nekem csak egy mono fülest adtak hozzá headsetnek. Lehet átalakitot szerezni ami 1.5böl csinál normál 3.5-t ????
Vagy milyen megoldások vannak????


csüt. jún. 22, 2006 16:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Még egy kérdésem lenne. Hogy tudom megnézni h meik alkalmazás maradt nyitva?? Pl symbianos telókban sokáig nyomni a menü gombot!

Itt hogy lehet?? Vagy ehez is kell külön progi???


szer. jún. 21, 2006 15:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Registry Tweak para!!!
MarQs írta:
Plííz számbádi help!

A RegistryTweak beállításaim a teló ki-be kapcsolásnál eltűnnek, visszaállnak az eredeti beállításra. Segítene végleg elmenteni az új registry beállításokat egy BackUp progi (pl. a SpriteBackUp)?


azért van ez mert nicns reg unlockolva a telod.
töltsd el ezt:
http://kremo.uw.hu/Smartphone%20Registry%20Unlock.zip
kösd atelot activ syncre, majd futatsd pc-n a csomagban találhat progit. egy restart és elmúlik a problémád!


szer. jún. 21, 2006 15:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás Registry Tweak para!!!
Plííz számbádi help!

A RegistryTweak beállításaim a teló ki-be kapcsolásnál eltűnnek, visszaállnak az eredeti beállításra. Segítene végleg elmenteni az új registry beállításokat egy BackUp progi (pl. a SpriteBackUp)?


szer. jún. 21, 2006 14:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Viszont aztaz oldalt leirhatnád, ahol szép témákat találtál !!!!


Az airfagev-en tűntek fel nekem a Tokyo Driftes homescreen-ek. Azokra gondoltam. Sztem baromi jóók. Meg még biztos van ezen az oldalon egy vagonnyi.
Fórumokat is nézegettem ezen az oldalon. Hihetetlen mennyiségű topic van... Naon kúúl! :D

Egyenlőre még mindig a regisztris problémámra keresek megoldást. Na csá!Holnap visszanézek.


szer. jún. 21, 2006 14:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
ez a háttteres dolog pofon egyszerü. ahol a homescreen témát lehet állítani, ott vanmég 2 opcio. color scheme és background image allitasa. ha default-ra teszi az ember akkor a témával együtt ezek is változnak.


szer. jún. 21, 2006 13:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Viszont aztaz oldalt leirhatnád, ahol szép témákat találtál !!!!


szer. jún. 21, 2006 13:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Az volt a baj nekem, h volt egy csomó témám, feltelepitettem a telóra. Az elsö jó is volt, de mikor feltettem másikat, akkor összekeveredtek. Nekem most ugy sikerült, h feltettem a Theme Changert. Ez tudja kezelni öket!!!


szer. jún. 21, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Kössz a segitséget. Már csak az lenne a bajom, h tettem fel rá egy pár témát. Ezek mennek is meg minden, de egy elözö téma marad a menü háttere. Minden megváltozik, csak ez nem. Ráadásul az se láccik h mit jelölök ki éppen. Bocs a tudatlanságomért, de még egy napja sincs meg a telefon!!


No para! Az nem gáz, ha az ember nem tud valamit... az a gáz ha nem is kérdez.
Nekem is csak egy pár napja van meg - kb. 2-3 hete - ez a teló (ez az első op.rendszeres telóm). Úgyhogy én is fejest ugrottam a mélyvízbe. Nekem senki nem segített eddig (magamnak kellett kikaparnom a gesztenyét) úgyhogy tudom milyen **** érzés amikor (naggyából) fogggalmad sincs a dologról...
A kérdéseddel a gond csak az hogy a témák változtatásáról sok fogalmam még nincs. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de ma már muszáj lesz, ugyanis igen ellenálhatatlan témákat láttam az airfagen-en. Naon kircsi! Ha ma már nem, is holnap biztos összehozunk valamit.
Ha esetleg korábban rájössz dobd fel a megoldást a fórumra. Na csá!


szer. jún. 21, 2006 12:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Ok. Már az se kell. Letöltöttem hozzá theme chargert!!


szer. jún. 21, 2006 11:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Kössz a segitséget. Már csak az lenne a bajom, h tettem fel rá egy pár témát. Ezek mennek is meg minden, de egy elözö téma marad a menü háttere. Minden megváltozik, csak ez nem. Ráadásul az se láccik h mit jelölök ki éppen. Bocs a tudatlanságomért, de még egy napja sincs meg a telefon!!


szer. jún. 21, 2006 11:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Ha megmondod hol tudok olvasgatni, szivesen megnézem!!!


A már előbb is említett airagev oldalán erre is kapsz válszt. A fölső linkek között találod a "How tos" fület. Az ez alatt találhato témák szinte teljesen kimerítik a telód alkalmazásaival összefüggő összes kérdést. Neked a "Files - Installing, Tips & Tricks, etc." dok-ra van szükséged. Ha gáz van a szöveggel, írj, SEGÍTEK!

Ui.: DE!! Igaza van AndrySoft-nak. Egy kicsit tájékozódhatsz is. Ehhez a forrásokat már megkaptad. Bár egyszerűbb kérdezni, mint keresni, na de azért mégis... Egy ilyen! teló azért szab némi előfeltételt...

AndrySoft! Megértem a "felháborodásod". Szakembernek egy ilyen kérdést olvasni kicsit több mint nevetséges. De, neked inkább segítened kellene a laikusoknak (amit amúgy látom gyakran meg is teszel, ezért THX), mint inkább legyalázni őket. Hisz ezért van ez a fórum...


szer. jún. 21, 2006 11:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Ha megmondod hol tudok olvasgatni, szivesen megnézem!!!


szer. jún. 21, 2006 6:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Nah már csak az lenne a kérdésem, ha letöltöötem vmi programot szoftvert, akkor hova kell feltenni, és hogy lehet feltelepiteni???


És hova kell bedugni a töltőt... :wink:
Ilyen nulla tudással miért vesz az ember okostelót.. Gondolod, hogy 3sorban itt le lesz írva a WSP csinja-binja??? Nem ártana előtte olvasgatni egy kicsit...


kedd jún. 20, 2006 22:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Már mint h rajta van gépen, és hova kell raknom a telóría/mit kell csinálnom vele??? Jah és nem jar vagyis javas progi!!


kedd jún. 20, 2006 22:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nah már csak az lenne a kérdésem, ha letöltöötem vmi programot szoftvert, akkor hova kell feltenni, és hogy lehet feltelepiteni???


kedd jún. 20, 2006 22:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Igen !!! Nagyon köszi !!!


kedd jún. 20, 2006 20:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás Re: térkép
farkas007 írta:
üdv!
tud valaki vmi jó térképprogit erre a telóra?
meg mik azok a programok, amiket érdemes feltenni és hasznos, mert már jó lenne kihasználni a kis gép tudását...
ja, meg van valakinek angol magyar szótára? honnan tölthető le?
köszi


Látogass el az spklub.tk oldalra. Sok egyéb más hasznos dolog mellett itt konkrét választ is találsz a kérdésedre a témák között. Tölteni az spklub.dox.hu, vagy az airfagev.com oldalakról tudsz.

Üdv!


kedd jún. 20, 2006 16:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Sziasztok!

Mostanában sokat használtam az igen frankó registry editort. Rá is jöttem + el is lestem néhány király beállítást, de az a problema, hogy a teló, vagy a progi nem menti (ill. nem tudja - vagy csak én nem tudom hogy kell elmenteni a "DONE" lenyomásán kívül) a beállításokat, így azok egy ki-be kapcsolásnál elvesznek. Szóval lehet, más editort kéne használnom? Eddig a PHM Registry Editort (v 0.70) használtam. Tudtok valami jó kis megoldást, vagy valami jobb programot? Nagy segítség volna.
Ja! És még valami.
Az elküldött smseknél az üzenet tetején meg van adva egy telszám, ami a feladó száma elvileg (tehát az enyém). Na, itt nekem nem a mobil számomat jelzi, hanem egy más számot (ami amúgy a matávos). Nem nagy dolog, de egy kicsit zavaró. Nem tudjátok, hogy lehet ezt korrigálni? Előre is THX4HELP!


kedd jún. 20, 2006 16:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Hello !! Azt szeretném kérdezni h honnan letölteni progikat. Lehetöleg angol vagy magyar nyelvü!! Gondolok játékokra, hasznos progikra meg zenelejáccókra!!!


Ha legalább kontár nyelven értesz angolul, akkor nagy segítségedre lehet az airfagev.com oldal, ahol a letölthető programokról leírásokat is találsz.

Az spklub.dox.hu magyar oldal, ahonnan szintén tölthetsz progikat és egyéb más hasznos dolgokat is.
Ennek az oldalnak társoldala az ősrégi spklub.tk oldal, ahol a letöltött programokhoz serial és reg. kódokat találhatsz az adott téma alatt. (Ugyanis ez egy kizárólag mpx szériás telókkal foglalkozó fórum. NAGYON jó! Sokat tanulhatsz innen.)

Remélem segítettem valamennyit. Üdv!


kedd jún. 20, 2006 15:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Adix írta:
Sziasztok!
Nemrég vettem egy MPx220-at és lenne egy problémám. Remélem tudtok segíteni. Az a baj hogy bármilyen programot vagy Plugin-t próbálok telepíteni a következő üzenetet kapom: "XY".CAB failed to install on your device.
Ennyi. Ezzel el is van intézve. Még egy Homescreen-t se tudok telepíteni amihez PlugIn szükséges.
Mit tegyek??
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.:Adix


Lehet, hogy be van kapcsolva az application lock. Unlockolni kellene(app.unlock, ez NEM függetlenítés!)


hétf. jún. 19, 2006 22:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Hello !! Azt szeretném kérdezni h honnan letölteni progikat. Lehetöleg angol vagy magyar nyelvü!! Gondolok játékokra, hasznos progikra meg zenelejáccókra!!!


hétf. jún. 19, 2006 18:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 14, 2006 23:07
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Sziasztok!
Nemrég vettem egy MPx220-at és lenne egy problémám. Remélem tudtok segíteni. Az a baj hogy bármilyen programot vagy Plugin-t próbálok telepíteni a következő üzenetet kapom: "XY".CAB failed to install on your device.
Ennyi. Ezzel el is van intézve. Még egy Homescreen-t se tudok telepíteni amihez PlugIn szükséges.
Mit tegyek??
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.:Adix


szer. jún. 14, 2006 23:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Amras írta:
Sziasztok

Valaki tudn ötlete mondani, hogy hogyan távolitsam el a programokat a telefonrol?
Van egy két téma amit nem enged leszedni, és ha actyvesyncen keresztül probálom akkor ott is kilép.
Van valami módja, hogy mondjuk nullázam a készüléket vagy formázni?


Bemész a Home könyvtárba és ott .xml kiterjesztéssel vannak a témák. Törlöd, ami nem kell. TC pluginnel egyszerübb...


szer. jún. 14, 2006 16:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 13, 2006 17:48
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok

Valaki tudn ötlete mondani, hogy hogyan távolitsam el a programokat a telefonrol?
Van egy két téma amit nem enged leszedni, és ha actyvesyncen keresztül probálom akkor ott is kilép.
Van valami módja, hogy mondjuk nullázam a készüléket vagy formázni?


kedd jún. 13, 2006 17:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 22, 2006 18:40
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Köszi!!!!!
Nem gondoltam hogy ott van.


szomb. jún. 10, 2006 18:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
fire írta:
Távirányitó progi elvileg van hozza a neve: UniversalRemoteCe.
Nem probáltam még, de azt irták valahol hogy megy.

Én is kérdeznék mpx 220-on hogy lehet azt megoldani hogy egyszere rezegjen és csengjen a teló??
Valaki válaszoljon mert, én nem jövök rá és fontos lenne nagyon!


Talán a Profilokban kellene keresgélni... :wink:


szomb. jún. 10, 2006 18:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 22, 2006 18:40
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Távirányitó progi elvileg van hozza a neve: UniversalRemoteCe.
Nem probáltam még, de azt irták valahol hogy megy.

Én is kérdeznék mpx 220-on hogy lehet azt megoldani hogy egyszere rezegjen és csengjen a teló??
Valaki válaszoljon mert, én nem jövök rá és fontos lenne nagyon!


szomb. jún. 10, 2006 13:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 06, 2005 0:31
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek.
Tud vki olyan progit ajánlani amivel tudom iránytani a számtógépem? (Távvezérlő?) Egy ericson k700i vel összekötöttem és abban alapból van. Jólenne ha mpx220 asommal is összetudnám kötni:)
elöre kössz a helpet
pacsi


szomb. jún. 03, 2006 22:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 30, 2005 16:22
Hozzászólások: 18
Hozzászólás térkép
üdv!
tud valaki vmi jó térképprogit erre a telóra?
meg mik azok a programok, amiket érdemes feltenni és hasznos, mert már jó lenne kihasználni a kis gép tudását...
ja, meg van valakinek angol magyar szótára? honnan tölthető le?
köszi


szomb. máj. 27, 2006 15:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 6:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
6680? Az N70-et 70 körül hol lehet kapni? Használtan gondolod? Én mindenképpen újonnan szeretnék telót. Hol érdemes venni? Szegedi vagyok, ha van itt szegedi pls help. A Media Marktban néztem ott N70: 110e ft, 6680: 100e ft. Ami csöppet sok. Tudom,h nem erről szól a topik sorry, ez az uccsó. Jah és 1000 hála!


szomb. máj. 20, 2006 20:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Hát. mindenképp vagy normál telót, vagy Symbianost nézegess, mert még nem láttam Windowsos telót, amiben normális fényképező lett volna... :wink: (viszont videofelvevőnek elmennek: 320x240-es videot tudnak a jobbak) De szerintem egy N70-et célozz meg: 70e ft körül már kapható, egész jó a fényképezője és 352x288-as MPEG4 videót tud...


pén. máj. 19, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 02, 2005 14:36
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Szerintem minden 1MP-s kamerás teló jobb képet csinál tőle. Lehet, hogy jobban járnál egy 7610-el... (a K750-ről nem is beszélve, 63k a hivatalos új ára)


7610el sztem nem....Anno azt cseréltem le egy mpx 200ra...Inkább 6630,ha symbián.... :lol:


pén. máj. 19, 2006 18:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Szerintem minden 1MP-s kamerás teló jobb képet csinál tőle. Lehet, hogy jobban járnál egy 7610-el... (a K750-ről nem is beszélve, 63k a hivatalos új ára)


pén. máj. 19, 2006 15:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 02, 2005 14:36
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
mick07 írta:
Sziasztok! Telefont szeretnék kapni születésnapomra és az MPx 220-ra esett a választásom,azonban nekem fontos,hogy partykon összejöveteleken tudjak képeket,videókat csinálni. Egyébként a telefon minden szempontból PONTOSAN megfelel elvárásaimnak("kinyitható", windows-os, stb.). Mivel sajnos laikus vagyok a segítségeteket szeretném kérni. Tudtok esetleg egy ha nem is vele megegyező, de nagyban hasonlító telefont ajánlani nekem aminek vmivel jobb a kamerája, de hasonló árkategóriába tartozik, vagy tudtok tanácsolni nekem vmit? Pl. ha félhomály van akkor látszik vmi a képen? vagy tényleg nagyon gyenge képet csinál? nem vagyok telhetetlen,de nem szeretnék ennyi pénzt elkölteni aztán meg szívni a fogam. Segítségeteket előre is köszönöm.


Sztem nem ájulsz el tőle,az biztos.....


pén. máj. 19, 2006 12:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 6:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
az a lényeg,h filmet is szeretnék nézni rajta. meg fényképezni, meg videót felvenni, jó minőségben, de olyan 60 ezer forint körül ki tudjak jönni, tehát az ár miatt kompromisszumot képes vagyok kötni.


csüt. máj. 18, 2006 17:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség