Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 10:33



Hozzászólás a témához  [ 1713 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Következő
Samsung D500: már nem csak szép! 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
brando írta:
Szasztok! BUÉK mindenkinek. Mivel én egy 6230 tulaj vagyok csak Öcsém barátnõjének kérdezném, meg hogy a D 500 nál mp3 beállítható-e üzenetjelzõ hangnak???
Köszi

Nem, csak a gyári hangok :(


hétf. jan. 01, 2007 22:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 297
Hozzászólás 
Szasztok! BUÉK mindenkinek. Mivel én egy 6230 tulaj vagyok csak Öcsém barátnőjének kérdezném, meg hogy a D 500 nál mp3 beállítható-e üzenetjelző hangnak???
Köszi


hétf. jan. 01, 2007 13:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Hi!
Van valakinek tapasztalata firmware frissitéssel kapcsolatban ezen a telefonon? Van-e valami moddolt firm, amit érdemes felrakni? Kábelem van, programokat is megleltem, de nem tudom, hogy mit lehet feltenni. Leginkább csak német nyelvű oldalakat találtam és az nem az erősségem, ha angol nyelvű oldal lenne, az már örvendetesebb lenne. Előre is köszönöm!


csüt. dec. 14, 2006 11:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 12, 2006 12:20
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Kaliga írta:
Sziasztok!

Kicsit lent volt már a téma :wink:
Még most kezdtem a java játékok feltötésést, vagyis kezdtem volna :(
Amikor új kapcsolatot akarok létrehozni, akkor mikor kijelölöm hogy gazda, és továbblépek, ezt írja ki:
belső hiba történt: a helyi felhasználói adatbázis-leíró sérült

Mi a gond?

Előre is köszönöm a segítséget



hátha :cry:


csüt. szept. 14, 2006 15:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 12, 2006 12:20
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Nem látogatja már senki ezt a topikot? :cry: :?:


szer. szept. 13, 2006 19:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 12, 2006 12:20
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Kaliga írta:
Sziasztok!

Kicsit lent volt már a téma :wink:
Még most kezdtem a java játékok feltötésést, vagyis kezdtem volna :(
Amikor új kapcsolatot akarok létrehozni, akkor mikor kijelölöm hogy gazda, és továbblépek, ezt írja ki:
belső hiba történt: a helyi felhasználói adatbázis-leíró sérült

Mi a gond?

Előre is köszönöm a segítséget



Senki? :(


kedd szept. 12, 2006 21:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 12, 2006 12:20
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kicsit lent volt már a téma :wink:
Még most kezdtem a java játékok feltötésést, vagyis kezdtem volna :(
Amikor új kapcsolatot akarok létrehozni, akkor mikor kijelölöm hogy gazda, és továbblépek, ezt írja ki:
belső hiba történt: a helyi felhasználói adatbázis-leíró sérült

Mi a gond?

Előre is köszönöm a segítséget


kedd szept. 12, 2006 17:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
ZGergo írta:
Nem tud valaki kódot, amivel resetelni lehetne a telefont. Gondolom a gyári beállítások visszaállítása nem a legjobb...


Jaja megpróbálható, de nagy a valószínüsége, h sw update kell neki.


pén. jún. 23, 2006 8:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Számítógép előtt
Hozzászólás 
Nem tud valaki kódot, amivel resetelni lehetne a telefont. Gondolom a gyári beállítások visszaállítása nem a legjobb...


pén. jún. 23, 2006 8:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 12:48
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
ZGergo írta:
Na tegnap beadta a kulcsot a D500-asom...
Eddig ez az 5. Samsung-om és még egyikben sem kellett csalódnom, de ez most nagy csalódás nekem. Tegnap délután beszélgetés közben egyszer csak megfagyott. A kép kimerevedett és nem reagált semmire.
Volt már rá példa, hogy lefagyott, általában a Bluetooth headset használata közben (pedig az is gyári Samsung), de akkor 1-2 másodperc után magától újraindult.
Most viszont semmi. Levettem az akksit, aztán újra bekapcsoltam. Következő beszélgetésnél 2 perc után ismét lefagyott. Na ezt eljátszotta még 3-szor.
Ma ismét elkezdte délelőtt, de most már a kikapcsológomb hosszas nyomvatartása után legalább kikapcsolt. Viszont csak 3-adszorra kapcsolt be, mivel a bejelentkezés alatt, miközben az animációt játszotta megint megfagyott. Azóta folyamatosan fagyogat, már nem csak beszélgetés közben, hanem pl. bejövő hívásnál, és most az előbb már simán az asztalon is. A sötét képernyőn az óra ment és amikor szétcsúsztattam semmi se változott...

Tapasztalt már valaki hasonlót? Egy szoft. frissítés helyrehozhatja?

Szerintem mindenképp érdemes egy szoftverfrissítésre elvinni!


csüt. jún. 22, 2006 13:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Számítógép előtt
Hozzászólás 
Na tegnap beadta a kulcsot a D500-asom...
Eddig ez az 5. Samsung-om és még egyikben sem kellett csalódnom, de ez most nagy csalódás nekem. Tegnap délután beszélgetés közben egyszer csak megfagyott. A kép kimerevedett és nem reagált semmire.
Volt már rá példa, hogy lefagyott, általában a Bluetooth headset használata közben (pedig az is gyári Samsung), de akkor 1-2 másodperc után magától újraindult.
Most viszont semmi. Levettem az akksit, aztán újra bekapcsoltam. Következő beszélgetésnél 2 perc után ismét lefagyott. Na ezt eljátszotta még 3-szor.
Ma ismét elkezdte délelőtt, de most már a kikapcsológomb hosszas nyomvatartása után legalább kikapcsolt. Viszont csak 3-adszorra kapcsolt be, mivel a bejelentkezés alatt, miközben az animációt játszotta megint megfagyott. Azóta folyamatosan fagyogat, már nem csak beszélgetés közben, hanem pl. bejövő hívásnál, és most az előbb már simán az asztalon is. A sötét képernyőn az óra ment és amikor szétcsúsztattam semmi se változott...

Tapasztalt már valaki hasonlót? Egy szoft. frissítés helyrehozhatja?


csüt. jún. 22, 2006 13:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Mik azok a rossz "megoldások", amik neked nem tetszettek?


Bocs, nem voltam netközelben, nem tudtam válaszolni. Szóval nem tudom, hogy ami bajom van vele, az abból ered-e, hogy régi rajta a szoftver, mert bevallom nem frissítettem semmit, ilyen téren nem nagyon ápolgattam a telefont :oops:

1. Szóval ami egy idióta megoldás, hogy gyakorlatilag minden menüpontban máshol vannak az egyes opciók. Pl. Ha a fényképek indexképét nézegeted és ott kattintasz az "opciók"-ra, akkor a 8-es pont a 'törlés'. De ha magát a képet nézed nagyban és ott nyomod meg az "opciók"-at, ott már a 7-es pont. Az SMS-eknél a 4-es illetve 5-ös pont alatt található a törlés. Szerintem ez borzasztó logikátlan, vagy legalábbis az én logikám nem így működik, én mindenhol ugyanoda tenném az ismétlődő opciókat
2. Egy másik bénaság, hogy ha már be lehet állítani gyorsbillentyűket, akkor a törlés gombra kiosztott "jegyzetfüzet" funkciót miért nem lehet átállítani.
3. Ha gyorsbillentyűből lépsz be a havi nézetre állított naptárba, megnézel egy napot és utána nyomod meg a "vissza" gombot, akkor nem a havi nézetbe ugrik vissza, hanem a főképernyőre, bezárva a naptárat. Nekem ez azért idegesítő, mert szeretem a havi nézetet, de végig szoktam nézni több napot is, hogy átlássam a programomat, de ez így elég nehéz.
4. Az SMS-eknél ha egy üzenetre rányomod a tárcsázó gombot, nem csinál semmit, az "opciók"-ból lehet csak a számot visszahívni (tudom, apróság, de ez pont bosszant).
5. A hívásinformációknál nem írja ki a hívás hosszát, csak a kezdő időpontot.
6. Az általános Samsung-jellemző (amiről nem lehet tudni, hogy bug vagy feature:), hogy nem rezeg és csöng egyszerre. Biztos nem néztem utána vásárlás előtt eléggé a dolgoknak, de én ezt nem tudtam előre és bosszankodtam rajta egy sort.

Még 1-2 ilyet fel tudnék sorolni, de mint látod, azért ezek mind elég apró dolgok, amiket meg lehet szokni és amelyek mellett ez egy jól használható, szerethető és igényesen összerakottnak tűnő telefon. Az is mutatja, hogy ezek megszokható hibák, hogy nem vittem el eddig szoftverfrissítésre a telefont, hogy hátha megoldódik ezek közül 1-2.
üdv


szomb. jún. 10, 2006 10:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
2000. oktobereben jelent meg a 6210. en vette, 2001. majusaban egyet. azota is megvan szinte napi hasznalatban semmi baja. az eg vilagon. telefonalni, dolgozni vele, kocsiban a legjobb. nekem senki nem fogja elmagyarazni, hogy amit a 6210 mint telefon tud nem eleg... hibatlan. a VW-ben meg 6310i van. egyiknek se volt meg baja...

AndrySoft írta:
K.Zolee írta:
ami a velemenyem a nokia 7280rol a 8800rol a 6230i-rol es az osszes tobbirol.

nekem a telefon a 6210:) a tobbi gyenge probalkozas.


Ha a 6210 elég neked, akkor miért nem jó a 2110 (5110, 6110)? :wink:


szomb. jún. 10, 2006 10:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ha volt 6210/6310(i)-d, akkor tudod, mire gondolt K.Zolee minőség tekintetében. Ha kifogtál egy nem betegeskedő példányt ezekből, akkor az sokáig húzta, nem úgy, mint mostanság sok telcsi. A szolgáltatáskínálat már más kérdés.


pén. jún. 09, 2006 12:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
ami a velemenyem a nokia 7280rol a 8800rol a 6230i-rol es az osszes tobbirol.

nekem a telefon a 6210:) a tobbi gyenge probalkozas.


Ha a 6210 elég neked, akkor miért nem jó a 2110 (5110, 6110)? :wink:


pén. jún. 09, 2006 11:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ami a velemenyem a nokia 7280rol a 8800rol a 6230i-rol es az osszes tobbirol.

nekem a telefon a 6210:) a tobbi gyenge probalkozas.


csüt. jún. 08, 2006 22:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
nem huztam le. olvasd el jobban. pont ellenkezoleg... vannak hianyossagai. de osszesegeben egy nagyon biztos telefon. ezt irtam az elejen is... :D


K.Zolee írta:
samsung. ennyi.
elso bluetooth-os samsung... ez kb mindent elmond tele lesz gyerek betegseggel. bovitheto memoria? ahogy latom nincs...
kamera. hat nem tom veri e az S700i-t lehet igen, lehet nem... de az tuti nem lesz annyi beallitasa.
szep is jo is a samsung. de soha nem lesz tobb akarhogy is eroltetik, egy csili vili k.u.r.va jo minosegu, szep kijelzos paraszt vakitos telefonnal.
kis ujjbol tudok 100 olyan dolgot amiert samsungot soha tobbet.
ha telefon Nokia SonyEricsson Motorola semmi mas. majd ha a samsung a tudasra tobbet aldoz mint a parasztvakitasra valtozik a helyzet. de ebben nem hiszek, mert a samsung a csili vili paraszt vakitos fude szep kijelzo fu de szep telefon fu de gizda stb-vel arat.


K.Zolee írta:
vegig neztem... hat kijelzoje sehol nincs az S700i-tol, meg a kameraja se...


K.Zolee írta:
mondom teny hogy naon szep csili vili szep kijelzos telefonokat gyart a samsung. de nem tom vhogy nincsenek egyben+naon egy kaptafara keszulnek. egy rokarol tobb bor. meglatjuk ebbol mi lesz, de en nem veszek. akkor mar nokia. veled nem fogok X600 vitazni mer elvakult samsung fan vagy. nem tagadom van az S700i-nek is hibaja, de inkabb egy ericsson mint egy samsung. tuti ebben is benne lesznek azok a hibak amik kis hibak ugyan de bosszantoak. es S100asban es E700ban es meg az E600asban is benne voltak.


K.Zolee írta:
samsungot eleget ahoz tudjam mit mondjak... ennyi s700i se tokeletes de akkor is jobb es kesz... de ennel meg a 6230at is tobbre tartom.


K.Zolee írta:
nem tom nekem nem allt ra a kezem a samsungra. nokia a legjobb ebbol a szempontbol. de ott meg nincs minoseg.


K.Zolee írta:
voda live... hmmm... hogyan tuningoljuk a s.z.a.rt.





Hmmm. Tényleg nem húztad le egy cseppet sem. :) :lol: Akkor milyen az, ha lehúzol valamit? :P :)


csüt. jún. 08, 2006 12:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nem huztam le. olvasd el jobban. pont ellenkezoleg... vannak hianyossagai. de osszesegeben egy nagyon biztos telefon. ezt irtam az elejen is... :D


csüt. jún. 08, 2006 11:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
nekem azota van D500asom (tobbek kozott) amiota megjelent... asszem 2005 februar marcius kornyeke, van mellette egy S700i-m is. a D500ast 2 hetet hasznaltam aztan eltettem. nem tudom mar miert. bent volt kb 1 evet a dobozaban hasznaltam az S700i-t egy E600 samsungot es a 7280ast. igazabol most elovettem hasznalom, nekem sokkal jobban tetszik mint a fent emlitettek. az S700 kopo hazaval meretevel es kamerajaval sose voltam megelegedve. a 7280 ugye **** nokia, idegesitett, hogy recsegett ropogott a haza.
D500nak a meret nagyon jo, a slide hibatlan, naptar telefonkonyv, kamera nagyon jok. telefonkonyveve szerintem jobb mint a sonyericssone 5000 szamot tud 1000 nevhez tarolni. az en D500am mar tudja az EDGE-t is... nekem naon tetszik. vigyazok is ra nagyon. volt 6230asom is majd 2 eve 2 darab... nekem ez a recsego haz a nokianal naon unszimpi. a nokia osszerakasi minosege a samsunget megse kozeliti. az egyik -6230- mintha osszelenne lapatolva a D500 meg rendesen ossze van rakva rendesen. ennek is megvannak a maga hulyesegei amiket szokni kell, de kozel nem annyi mint egy nokianal...
1., nem áll be / csesződik el / kopik el, stb. a szétcsúsztatható része? (volt ilyen TV-kapcsolónk, és az egy hónap után kriminális állapotban volt)

2., a kamera hangja kikapcsolható, mint a Nokiáknál? igen

3., ébreszt kikapcsolt állapotban a teló? igen, ez nem motorola

4., stabil, nem fagyós sw kerül rá így 2006 közepére mostanra már? mert ez fagyott az elso sw-kkel?:) nekem a legelsok sw-k kozul valo van fent rajta es meg nem fagyott:))

5., stabil / strapabíró, nem kezd el lötyögni, szétesni egy idő után? nem, ez nem nokia


Mostanra egész kibékültél vele, pedig a topic elején, az 5.-10. oldal környékén olyanokat írtál a D500-ről, hogy ihajj. 8) Szinte minden második post-odban lehúztad valamivel, meg oltottad a többieket, most meg dícséred elég szépen. :)


csüt. jún. 08, 2006 11:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nekem azota van D500asom (tobbek kozott) amiota megjelent... asszem 2005 februar marcius kornyeke, van mellette egy S700i-m is. a D500ast 2 hetet hasznaltam aztan eltettem. nem tudom mar miert. bent volt kb 1 evet a dobozaban hasznaltam az S700i-t egy E600 samsungot es a 7280ast. igazabol most elovettem hasznalom, nekem sokkal jobban tetszik mint a fent emlitettek. az S700 kopo hazaval meretevel es kamerajaval sose voltam megelegedve. a 7280 ugye **** nokia, idegesitett, hogy recsegett ropogott a haza.
D500nak a meret nagyon jo, a slide hibatlan, naptar telefonkonyv, kamera nagyon jok. telefonkonyveve szerintem jobb mint a sonyericssone 5000 szamot tud 1000 nevhez tarolni. az en D500am mar tudja az EDGE-t is... nekem naon tetszik. vigyazok is ra nagyon. volt 6230asom is majd 2 eve 2 darab... nekem ez a recsego haz a nokianal naon unszimpi. a nokia osszerakasi minosege a samsunget megse kozeliti. az egyik -6230- mintha osszelenne lapatolva a D500 meg rendesen ossze van rakva rendesen. ennek is megvannak a maga hulyesegei amiket szokni kell, de kozel nem annyi mint egy nokianal...
1., nem áll be / csesződik el / kopik el, stb. a szétcsúsztatható része? (volt ilyen TV-kapcsolónk, és az egy hónap után kriminális állapotban volt)

2., a kamera hangja kikapcsolható, mint a Nokiáknál? igen

3., ébreszt kikapcsolt állapotban a teló? igen, ez nem motorola

4., stabil, nem fagyós sw kerül rá így 2006 közepére mostanra már? mert ez fagyott az elso sw-kkel?:) nekem a legelsok sw-k kozul valo van fent rajta es meg nem fagyott:))

5., stabil / strapabíró, nem kezd el lötyögni, szétesni egy idő után? nem, ez nem nokia


csüt. jún. 08, 2006 7:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
gaborb írta:
bepe79 írta:

Üdv! Én 2005 október óta használom, és ugyanúgy csúszik szét és vissza, mint elsőre, nagyon remélem ez így is marad. Az egyik funkciógomb viszont mintha ropogna egy kicsit :(
Nem rossz telefon, szép is, bár van benne 1-2 egészen megdöbbentően idióta módon idegesítő megoldás, amit mostanáig sem tudtam megszokni, de egyébként nincs vele semmi problémám (ezt most gyorsan le is kopogom)...:)


Köszi! :) Mik azok a rossz "megoldások", amik neked nem tetszettek?


szer. jún. 07, 2006 23:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
[quote="bepe79"][/quote]
Üdv! Én 2005 október óta használom, és ugyanúgy csúszik szét és vissza, mint elsőre, nagyon remélem ez így is marad. Az egyik funkciógomb viszont mintha ropogna egy kicsit :(
Nem rossz telefon, szép is, bár van benne 1-2 egészen megdöbbentően idióta módon idegesítő megoldás, amit mostanáig sem tudtam megszokni, de egyébként nincs vele semmi problémám (ezt most gyorsan le is kopogom)...:)


szer. jún. 07, 2006 23:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Közben két kérdésre választ kaptam a cikkből: ébreszt kikapcsolt állapotban is, és a kamera zárhangja kikapcsolható. :!: Ez a teló egyszerűen maga a csúcs. Mintha minden téren tökéletes lenne.


szer. jún. 07, 2006 21:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
A Rusi cikkje alapján és az itt olvasottak alapján azt hiszem, hogy váltani fogok. Szerintetek megéri 6230-ról D500-ra váltani? Mivel még sosem volt szétcsúsztatható telóm, a következő kérdések foglalkoztatnak leginkább:

1., nem áll be / csesződik el / kopik el, stb. a szétcsúsztatható része? (volt ilyen TV-kapcsolónk, és az egy hónap után kriminális állapotban volt)

2., a kamera hangja kikapcsolható, mint a Nokiáknál?

3., ébreszt kikapcsolt állapotban a teló?

4., stabil, nem fagyós sw kerül rá így 2006 közepére mostanra már?

5., stabil / strapabíró, nem kezd el lötyögni, szétesni egy idő után?

Köszi és üdv: Bepe


szer. jún. 07, 2006 21:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Ez milyen LOL. Olvasom az elejétől a topikot, minden egyes hozzászólást, és az idők folyamán az Samsung X600 nickű userünk átalakult ( :?: ) a Rusivá, a Knájtsz off dö Templ pedig a Szem Fiserré.. :lol: Régi, letűnt korok emlékei.. :lol:


szer. jún. 07, 2006 20:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Most kezd konvergálni a D500 ára az általam elfogadható árhoz felülről. Most Nokia 6230-asom van, és az egyetlen teló, ami kívül tetszik a mai és a régi felhozatalból is, az a D500 és a D600. A D500 bejövős, nagyon szép, nagyon sokat tud, és mára az ára is nagyon elfogadható. Tehát lehet, hogy veszek majd egy D500-at. Még várok egy hónapot kb., hátha még lejjebb gúzza az új E sorozat a D500 árát (is). Ez a teló egyszerűen istenkirály, így a topik olvasgatása alapján.


szer. jún. 07, 2006 19:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
D500 fuggetlenites megy koddal vagy csak kabellel? S.O.S fontos. koszonom.


megy kóddal, de csak amit kábellel kiolvas a box, 1 gomb is megy


kedd jún. 06, 2006 14:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
D500 fuggetlenites megy koddal vagy csak kabellel? S.O.S fontos. koszonom.


csüt. jún. 01, 2006 8:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 27, 2006 10:58
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Csanádpalota
Hozzászólás 
Az van hogy én nem tudok feltenni java alkalmazásokat a D500-as telcsimre!!!!és itt van az a kód #*5737425#!!<---De ha ezt beirom és letöltésre megyek akkor egyszerűen lefagy és ujraindul önmagától a telefonom!!!!!!!!Meg itt van az a program hogy uploader de azzal se tudok semmit kezdeni mert nem tudok se ki se be helyezn fájlokat,és ha valamit behelyezek azzal se lehet semmit kezdeni!!!!!!Akinek van D500-as telcsije és tud tanácsot adni az legyen szives keressen meg az msn cimemen:gyuszi1991@hotmail.com!!Előre is kössz mindenkinek


hétf. feb. 27, 2006 19:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ebben a topicban találsz rá megoldást. Egyébként a Samsung gyárilag letiltja, így jobb üzlet nekik.


hétf. feb. 27, 2006 18:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 27, 2006 10:58
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Csanádpalota
Hozzászólás 
VALAKI SEGITSEN!!!Az lenne a kérdésem hogy miért nem enged semmi féle JAVA alkalmazást feltenni a Samsung D500-as mobilomra Bluetoothon keresztül????mi kell hozzá,vagy mit kell csinálnom???KÉRLEK SEGÍTSETEK


hétf. feb. 27, 2006 17:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 9:17
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Köszi szépen! Még egy kérdés, mert nem műxik: :( Végigcsinálom a dolgokat, de amikor rányomom hogy serial up, akkor kifagy és rebootol a teló. Most mit csináljak? Már szanszét állítgattam mindent, de semmi se jön be. Nem tudsz segíteni?


kedd feb. 14, 2006 22:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Jajj mennyit szenvedtem én ezzel amíg meg tudtam csinálni.
Bezzeg SonyEricsonéknál csak ráküldöm a telóra és kész.
Ezt nagyon elbajszintották...


kedd feb. 14, 2006 16:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 08, 2005 1:11
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Kalocsa, Budapest
Hozzászólás 
http://users.skynet.be/yozy/tutorials/d500-6.htm


kedd feb. 14, 2006 15:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 9:17
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy a d500asomra hogy tudnék java alkalmazásokat feltölteni gépről? Mert a motorolámhoz volt vmi külön progi amivel a jar meg a jad fileokat lehetett küldözgetni, de ehhez csak a samsung oldalán található progikat találtam és azzal nem lehet. Mit javasoltok? Előre is köszi:

alPi


kedd feb. 14, 2006 9:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
Na vegre nekem is sikerult osszehozni a java feltoltest, megy csuklas nelkul. Ennek az volt az ara, hogy ujra kellett huznom a gepem, csak ez utan volt hajlando mukodni:(
de mar muxik:)


pén. dec. 30, 2005 22:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Mégegyszer köszi. Megpróbálom azzal.


szer. dec. 21, 2005 21:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Pedig az lesz.

Pc Studio


szer. dec. 21, 2005 20:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Köszönöm a gyors választ.
Esetleg nem tudod mi a program neve ill. honnan lehet letölteni?
Egy "Samsung PC Studio PIM & File Manager" nevű progit leszedtem a Samsung oldaláról, de nem látok benne semmilyen kapcsolatot PC és telefon között.


szer. dec. 21, 2005 19:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Igen, lehet! A Samsung saját progiját kellene használni hozzá.


szer. dec. 21, 2005 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ha volt már a kérdés bocs, de én nem találtam.
Vettem az asszonynak karácsonyra egy D500-ast és az lenne a kérdésem, hogy infrán (amit még nem vettem meg) lehet-e képeket, zenéket le-fel tölteni? Ja és kell valamilyen program hozzá, vagy csak bedugom a PC-be az infrát, vagy egyáltalán hogy talál egymásra a két eszköz?

Előre is köszi: L


szer. dec. 21, 2005 19:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Messzilato írta:
Telkönyvben jobb az SE. Az csak 500, míg a D500e 1000 nevet kezel nem?
A számgombok elérhetősége, nagysága mennyire jó a D500e-nél?
Úgy értettem, hogy a Samsung csak egybe tudja kezelni a a SIM számokat és a telefonkönyben levőket. Egyébként a D750 510 nevet, a D500 meg valóban ezret tud.


hétf. nov. 14, 2005 16:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Murdock25 írta:
Huh, bocsi, árat elfelejtettem :)))
Irányár: 60.000Ft

A ténélvennél aranykártyára. De azért köszönöm.


hétf. nov. 14, 2005 15:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Telkönyvben jobb az SE. Az csak 500, míg a D500e 1000 nevet kezel nem?
A számgombok elérhetősége, nagysága mennyire jó a D500e-nél?


hétf. nov. 14, 2005 15:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 14, 2005 13:19
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Huh, bocsi, árat elfelejtettem :)))
Irányár: 60.000Ft


hétf. nov. 14, 2005 15:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 14, 2005 13:19
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Messzilato: ha érdekel, nekem van egy eladó 1 hónapos (értelemszerűen 11 hó garija van), alig használt kártyafüggetlen D500-as (hiedelmek ide-oda, a D500 is tud EDGE-t, csak be kellett állítani egy rejtett menüben). Teljesen karcmentes a telcsi, Brando védőfólia van a kijelzőn, adok hozzá Pierre Carden fekvő műbőrtokot is (a szokásos kellékeken kívül). Ha érdekel, írj (akos.perity@gmail.com)!


hétf. nov. 14, 2005 15:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ébresztője jobb a D500-nak, naptárja és üzenetkezelése is. Telefonykönyv viszont a D750 mellett szól.


hétf. nov. 14, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Általános használatra szeretném. Fontos a hétre beállítható ébresztő, a jól kezelhető naptár, telefonkönyv és üzenetkezelés.


hétf. nov. 14, 2005 15:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Olyat tud, hogy rezeg párat majd cseng. Szerintem ez tökéletesen elég, sokaknak mondjuk nem.

Mire használnád? MP3 és fotó téren jobb a SE.


hétf. nov. 14, 2005 15:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 27, 2005 19:07
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
Az igaz, hogy ezt nem lehet menűben beállítani, viszont vannak rajta olyan csengőhangok amikre rá van szerkesztve a rezgés; le is lehet ilyeneket tölteni, illetve léteznek csengőhangszerkesztők, amikkel ezt utólag is meg lehet oldani.


hétf. nov. 14, 2005 15:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1713 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség