Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 4:39



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
TPinter írta:
kerelyfe írta:


Hívd fel ügyfélszolgálat...

Felhívtam.
DPI csomagban az átirányitás első 50 perce ingyenes, utána 11,52 ft bruttó/perc.
Kiszámlázzák az első 50 percet is, amit külön levonnak. Tehát nem tartozik bele az előfizetésbe foglalt lebeszélhetőségbe, azon felül van.


kedd aug. 29, 2006 18:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
Van ám hátránya is annak, hogy mínuszba tud menni a Praktikum-egyenleg: egy régóta nem használt kártyámat akartam elhordozni, de nem engedte a rendszer, mivel valamikor egy SMS erejéig néhány forint negatívba ment (annyira nem használtam, hogy észre sem vettem). Nullázni nem lehet, vegyek egy 900 Ft-os feltöltőt... :?


kedd aug. 29, 2006 15:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Sziasztok!

Erről mit lehet tudni? Mert a honlap szerint semmit!

Bónusz program
Számunkra fontos az együtt eltöltött idő, ezért ezt mostantól még jobban értékeljük!

Megújult hűségprogramunkban a velünk eltöltött valamennyi perc - így a Pannonos éveidnek száma és az átlagos havi költésed is - számít.


kedd aug. 29, 2006 10:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Hmmmmm.....
DPI csomagom van. Direkt rákérdeztem, hogy a hálózaton belüli átirányítás mennyibe kerül (nem voltam tisztába vele). Azt mondta az üfsz, hogy ingyenes. Ráadásul CUG-on belüli volt a szám, alapesetben ha én hívtam volna akkor 0 ft/perc a díja. Így 9,60 nettó. Nem mintha összesen az a 24 ft földöz vágott volna. :D

Lehet, hogy félretájékoztatott és az én hibám, hogy nem néztem át az ászf-t. :oops:


Hívd fel ügyfélszolgálat... Mond el min a gond és mond el, hogy rákérdeztél. A beszélgetés rögzítve van, ha a 1220on hívtad őket.
Nekem annó, mikor tarifacsomagot váltottam és elszúrták... Azt mondták ingyenes, közben fizetős, kb 3-5 óra múlva vissza írték a pénzt a kártyára és a csomag váltás is megmaradt, így lett ingyenes számomra tényleg. :)
Szóval jóvá írják, ha falhívod a figyelmüket...
Bár itt szerencse, neked csak 24 ft, ami tényleg nem olyan jelentős szerencsére. :) Nekem anno - de szép idők voltak:) - kisdiákként viszont a 900 pénz vagy mennyi volt, nem esett olyan könnyen. :)


kedd aug. 29, 2006 9:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Hmmmmm.....
DPI csomagom van. Direkt rákérdeztem, hogy a hálózaton belüli átirányítás mennyibe kerül (nem voltam tisztába vele). Azt mondta az üfsz, hogy ingyenes. Ráadásul CUG-on belüli volt a szám, alapesetben ha én hívtam volna akkor 0 ft/perc a díja. Így 9,60 nettó. Nem mintha összesen az a 24 ft földöz vágott volna. :D

Lehet, hogy félretájékoztatott és az én hibám, hogy nem néztem át az ászf-t. :oops:


kedd aug. 29, 2006 9:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Ja, az waposat irtam is vagy 5 hsz-el feljebb, hogy azt fixeltek, emailstudio meg vegul uj pass kerese utan beengedett tegnap /merthogy ami hetvegen jo volt neki, az most mar nem ;)/.

Pár embernek vannak olyan érdekes kalandjai (nem személyeskedésként, de hetente van 1-2 ilyen eset), és engem (meg a kollégáimat) mindig csont nélkül beenged az ES. :) Velem miért nem történik soha semmi...? :D

Egyébként céges hálóból nyomva, lehet, hogy céges proxy elcache-el valami, és azért nem enged be. :roll:


pén. aug. 18, 2006 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Ja, az waposat irtam is vagy 5 hsz-el feljebb, hogy azt fixeltek, emailstudio meg vegul uj pass kerese utan beengedett tegnap /merthogy ami hetvegen jo volt neki, az most mar nem ;)/.


pén. aug. 18, 2006 12:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Az alabbit pliz valaki SOS jelleggel probalja meg pannonos emailcimet (az emailstudiosat) bekonfiguralva. Nekem pop3-nak a pop3.pannonmail.hu es a pop3.pannongsm.hu (merugye mindkettot irjak am a weboldalukon :)) sem mukodik wapon, Ismeretlen fileformatum hibauzenetet ad a telefon, amit esetlegesen okozhat az, hogy egy vizozon elotti 3510-es nokiam van, es csak wap 0.0.1betat ismeri csak, vagy valami ilyesmi :D, de mivel webrol csak Emailstudio rendszerhiba uzenetekbe utkozom, lehet, hogy csak emiatt van (hibas pass beirasakor is barmilyen mailcimnel nem kiirja, h rossz jelszo, hanem Ismeretlen fileformatum :))
thx

asdf_ írta:
Valaki pliz, akinek van pannonwapja, csekkolja mar nekem az alabbit, mielott tenylegesen nagyon messzire kuldom pannonekat:

wap.pgsm.hu cim, ott raklikk az MMS, E-mail linkre, utana a PannonPop3 linkre, itt bekonfigural barmilyen emailcimet /eleg a csak olvas verzio/, majd annak hasznalataval elolvas barmely levelet, es akkor latszik a problema /vagy nem/.

Kerdes: mi latszik?

Az alabbi osszevisszasag redundans infokkal:
Cimzett: Cimzett Bela
<cimzettbela@1.hu>Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu>Targy:subject
Felado Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
+0200Felado: Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Meret: 3020

vagy:

normalisan ez:
Cimzett: Cimzett Bela<cimzettbela@1.hu>
Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu> Targy:subject
Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
Meret: 3020

Ha valakinek normalisan jon le, akkor kerek telefontipust is. Ezer hala /3 honapja(!) szajkaratezunk egymassal, hogy vegre csinaljak meg/.


Már mindkét problémát javították (POP3, auth)!


pén. aug. 18, 2006 9:45
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Czumy írta:
...és persze nem szeretnék összezavarni a T. Ügyfelet, mert a Pannon 2006. február 14. óta "...egyszerűbbé, átláthatóbbá teszi díjszabását, szolgáltatásait..."!

...mert 2006 a Pannon éve. :evil:


pén. aug. 18, 2006 7:31
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
krimlin írta:
Vizsla írta:
2006. szeptember 12-étől a MobilAdat 1000 értékesítése megszűnik.


Nem igazán értem ezt a lépést. Ha nincs rá kereslet, akkor miért kell kivenni? Ha valakinek kell, akkor megredelheti, és fizeti az igen drága havidíjjat, ha meg nem rendelik, akkor miért zavarja a pannont, hogy van egy ilyen ajánlat???


Talán az a baj vele, hogy a számlázó rendszerben túl sok a rekord (amiatt bisssztoss gyakran lefagy, belassul ...stb), és persze nem szeretnék összezavarni a T. Ügyfelet, mert a Pannon 2006. február 14. óta "...egyszerűbbé, átláthatóbbá teszi díjszabását, szolgáltatásait..."! :twisted:


csüt. aug. 17, 2006 18:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Legalább lesz a díjszabásban még egy kis szemét. Nincs benne még elég.


csüt. aug. 17, 2006 15:04
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. jan. 02, 2005 13:01
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Vizsla írta:
2006. szeptember 12-étől a MobilAdat 1000 értékesítése megszűnik.


Nem igazán értem ezt a lépést. Ha nincs rá kereslet, akkor miért kell kivenni? Ha valakinek kell, akkor megredelheti, és fizeti az igen drága havidíjjat, ha meg nem rendelik, akkor miért zavarja a pannont, hogy van egy ilyen ajánlat???


csüt. aug. 17, 2006 14:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Közlemény

2006. szeptember 12-étől a MobilAdat 1000 értékesítése megszűnik. Akik már használják, változatlan feltételekkel hasznlhatják tovább. (nem volt rá kereslet? 10 ezerre meg nem karják levinni? Akinek meg így is jó, jó lesz fejőstehénnek? Vajon az egyszeri díjas díjcsökkentőt, a Pannon 100, 250 stb. tarifák megszüntetését miért nem jelezték hasonló módon 30 nappal korábbban...)


Ezt akartam kérdezni én is... :) Megelőztél.
Ha tud valaki info-t erről,ne tartsa magában...


hétf. aug. 14, 2006 14:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Es igen... 3 honap, kb 6 levelvaltas /onoknel van a hiba, nem, nem nalunk van a hiba stb../ vegul ismet normalis tagolasban, es minden adat csak egyszer olvashato wapon a pannonpop3-al az emaileknel. Ojee


hétf. aug. 14, 2006 12:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Ok, felsiker, de koszi /en egyelore azon vagyok, hogy mivel weben nem erem el a leveleimet -www.emailstudio.hu fixen rendszerhibat ir- igy velhetoleg azert nem jon telefonon sem, arra tippelek nalad mehet a webes is, es igy tudod a pannonpop3-on keresztul olvasni/ A sok level nem okoz gondot, egyszerre csak 3-4-et mutat.


szomb. aug. 12, 2006 18:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Közlemény
...
Augusztus 15-étől 1 mp.-es lesz a sípszó (most is ennyi), és további 1 mp. áll a hívó fél rendelkezésére, hogy díjmentesen megszakítsa a hívást.
...
Most akkor ha figyelembe veszem ennek a cikknek a tartalmát, akkor a Panni máris nem teljesítette a 3 mp-es előírást.


szomb. aug. 12, 2006 16:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Közlemény

2006. szeptember 12-étől a MobilAdat 1000 értékesítése megszűnik. Akik már használják, változatlan feltételekkel hasznlhatják tovább. (nem volt rá kereslet? 10 ezerre meg nem karják levinni? Akinek meg így is jó, jó lesz fejőstehénnek? Vajon az egyszeri díjas díjcsökkentőt, a Pannon 100, 250 stb. tarifák megszüntetését miért nem jelezték hasonló módon 30 nappal korábbban...)

Augusztus 15-étől 1 mp.-es lesz a sípszó (most is ennyi), és további 1 mp. áll a hívó fél rendelkezésére, hogy díjmentesen megszakítsa a hívást.

Ezen kívül ódákat zengenek a mobilvásárlásról.

És szóba kerül szóbeli előfizetői szerződésnél a postpaid ügyfél.


szomb. aug. 12, 2006 16:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
A megrendeléstől számított több, mint 3 hónap után sincs még sehol a Djuice Xtra kártyám...

ÜFSz június közepén azt mondta, hogy türelem, hamarosan küldeni fogják, még gyártás alatt van...

Én várok... :twisted:


csüt. aug. 10, 2006 21:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Az alabbit pliz valaki SOS jelleggel probalja meg pannonos emailcimet (az emailstudiosat) bekonfiguralva. Nekem pop3-nak a pop3.pannonmail.hu es a pop3.pannongsm.hu (merugye mindkettot irjak am a weboldalukon :)) sem mukodik wapon, Ismeretlen fileformatum hibauzenetet ad a telefon, amit esetlegesen okozhat az, hogy egy vizozon elotti 3510-es nokiam van, es csak wap 0.0.1betat ismeri csak, vagy valami ilyesmi :D, de mivel webrol csak Emailstudio rendszerhiba uzenetekbe utkozom, lehet, hogy csak emiatt van (hibas pass beirasakor is barmilyen mailcimnel nem kiirja, h rossz jelszo, hanem Ismeretlen fileformatum :))
thx

asdf_ írta:
Valaki pliz, akinek van pannonwapja, csekkolja mar nekem az alabbit, mielott tenylegesen nagyon messzire kuldom pannonekat:

wap.pgsm.hu cim, ott raklikk az MMS, E-mail linkre, utana a PannonPop3 linkre, itt bekonfigural barmilyen emailcimet /eleg a csak olvas verzio/, majd annak hasznalataval elolvas barmely levelet, es akkor latszik a problema /vagy nem/.

Kerdes: mi latszik?

Az alabbi osszevisszasag redundans infokkal:
Cimzett: Cimzett Bela
<cimzettbela@1.hu>Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu>Targy:subject
Felado Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
+0200Felado: Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Meret: 3020

vagy:

normalisan ez:
Cimzett: Cimzett Bela<cimzettbela@1.hu>
Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu> Targy:subject
Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
Meret: 3020

Ha valakinek normalisan jon le, akkor kerek telefontipust is. Ezer hala /3 honapja(!) szajkaratezunk egymassal, hogy vegre csinaljak meg/.


csüt. aug. 10, 2006 21:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Most miért lőtted le a poént :D?
De jön majd a kifogás, hogy azért elérhetnek oda kósza hullámok :).


csüt. aug. 10, 2006 19:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 178
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Al Bundy írta:
Érdekes...

"Sziget területéről indított videohívások augusztus 9-én 0 órától 16-án 24 óráig a Pannon hálózatán belül ingyenesek"

És ha egy olyan cellára ugrik a teló hívásindításkor, ami éppen nem a szigeten van, akkor az extraprofit? Pl. ha valaki nekiáll így 10 perceket videótelefonálni...
Igen. Olyan, mint a rooming, csak ez "láthatatlan".

Az fel sem merül bennetek, hogy ha már ingyenessé teszik videohívást, akkor már azt a pár szomszédos cellát is beleveszik?


csüt. aug. 10, 2006 7:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Abba a kavalkádba még telefonálni se szerncsés. (szerintem) Kiváncsi lennék mennyien fognak videó telefonálni. Bár érdekes lehet a sátorból az élő adás anyunak. :)


csüt. aug. 10, 2006 7:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Placc írta:
Al Bundy írta:
Érdekes...

"Sziget területéről indított videohívások augusztus 9-én 0 órától 16-án 24 óráig a Pannon hálózatán belül ingyenesek"

És ha egy olyan cellára ugrik a teló hívásindításkor, ami éppen nem a szigeten van, akkor az extraprofit? Pl. ha valaki nekiáll így 10 perceket videótelefonálni...


Szerinted mire való a pikocella? :?:

A pikocellákat csak épületeken belül szokták alkalmazni, a másik pedig az, hogy még ez sem garancia rá, hogy az UMTS terjedési sajátosságai miatt a sziget 1-1 pontján nem érzi úgy a telefon, hogy a külső cellák tisztábbak, vagy erősebbek. És itt ugye elég csak egy pillanat, mert gondolom a hívásindítás helyét veszik figyelembe. A 3G hálózatok majdnem olyan érzékenyek a körülményekre, mint a WiFi hálózatok. A különböző tereptárgyaktól is meg tudnak kattanni, olvastam olyat, hogy a WiFi hálót egy rohangáló vizes kutya bolondította meg. :) És akkor egy nagyobb zuhiról már ne is beszéljük...


szer. aug. 09, 2006 9:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Érdekes...

"Sziget területéről indított videohívások augusztus 9-én 0 órától 16-án 24 óráig a Pannon hálózatán belül ingyenesek"

És ha egy olyan cellára ugrik a teló hívásindításkor, ami éppen nem a szigeten van, akkor az extraprofit? Pl. ha valaki nekiáll így 10 perceket videótelefonálni...


Szerinted mire való a pikocella? :?:


szer. aug. 09, 2006 9:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Adam_batyam írta:
Erre (is) való a cellainfó.

Lehet, hogy csak én voltam a béna, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy a 3G cellákban egyáltalán nincs cellainfo.


szer. aug. 09, 2006 9:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás 
Erre (is) való a cellainfó.


szer. aug. 09, 2006 7:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Érdekes...

"Sziget területéről indított videohívások augusztus 9-én 0 órától 16-án 24 óráig a Pannon hálózatán belül ingyenesek"

És ha egy olyan cellára ugrik a teló hívásindításkor, ami éppen nem a szigeten van, akkor az extraprofit? Pl. ha valaki nekiáll így 10 perceket videótelefonálni...
Igen. Olyan, mint a rooming, csak ez "láthatatlan".


szer. aug. 09, 2006 7:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Érdekes...

"Sziget területéről indított videohívások augusztus 9-én 0 órától 16-án 24 óráig a Pannon hálózatán belül ingyenesek"

És ha egy olyan cellára ugrik a teló hívásindításkor, ami éppen nem a szigeten van, akkor az extraprofit? Pl. ha valaki nekiáll így 10 perceket videótelefonálni...


kedd aug. 08, 2006 22:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Persze alapból az MMS küldésnek aktívnak kell lennie, de más beállítást nem igényel a dolog. A neten rajta van egyértelműen, de a reklámok néha tényleg zavarosak.

Igen pont e miatt irtam, feltételes módban, hogy kellhet (általában ez aktív) De mindentől függetlenül, én se szeretek várni de szerintem ez a Panninál csak valami átmeneti dolog lehet, remélem lehetett.


kedd aug. 08, 2006 18:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Loop írta:
MMS-hez is kellhet aktíválás nem beszélve az ingyen wap-ról + az átlag felhasználók "járulékos" problémáikról, kérdéseikről. Nekem se egyértelmüek a reklámok bár én a net-et használom nem az ügyf. szolg.- ot

Itt ez olvasható:

"Az ingyenes MMS-küldés igénybevételéhez regisztráció nem szükséges, csak egy MMS képes mobiltelefonra lesz szükséged"


Persze alapból az MMS küldésnek aktívnak kell lennie, de más beállítást nem igényel a dolog. A neten rajta van egyértelműen, de a reklámok néha tényleg zavarosak.


hétf. aug. 07, 2006 14:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Vizsla írta:
1212-rõl van még tapasztalatom. Õk csodásan meg tudják várakoztatni az embert, esetleg miközben velem beszélnek, félig tele van a szájuk. Vagy átkapcsolnak a harmadik ügyintézõhöz, esetleg lövésük sincs arról, amit kérdezek.


akkor hívd a 1221-et! :lol:


vas. aug. 06, 2006 22:16
Profil Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Vizsla írta:
A várakozási idő az AMDOCS korában lehet szolgáltató függő :twisted: .

Inkább csak lehetne vagy inkább jó lenne ha az lenne és ki lehetne számolni előre, hogy adott pillanatban mennyien fogank telefonálni és mindig annyi ügyintéző termne a Call Centerkben ahányan hívják. De ez maximum úgy megoldható ha meg sokszorozzák az ügyintézők számát viszont akkor több a kiadás és akkor, vagy a nyereség kevesebb vagy díjjakat növelik vagy valamin spórolnak de akkor romlik a minőség.
Vizsla írta:
Az ingyen wap és mms miatt én nem gondolnám, hogy az emberek az üszit hívogatják. A reklámok egyértelműek, abból átjön az információ, nincs szükség megerősítésre.

MMS-hez is kellhet aktíválás nem beszélve az ingyen wap-ról + az átlag felhasználók "járulékos" problémáikról, kérdéseikről. Nekem se egyértelmüek a reklámok bár én a net-et használom nem az ügyf. szolg.- ot

Vizsla írta:
1212-ről van még tapasztalatom. Ők csodásan meg tudják várakoztatni az embert, esetleg miközben velem beszélnek, félig tele van a szájuk. Vagy átkapcsolnak a harmadik ügyintézőhöz, esetleg lövésük sincs arról, amit kérdezek.

Ez pedig azon múlik, hogy a 400-500 ügyintéző közül ki fogod e azt, aki nem ért hozzá vagy azt az 1 et aki épp eszik.Ülnek ott profik is. Nem vagy velük szerencsés.


vas. aug. 06, 2006 21:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Loop írta:
Elhiszem !
De a várakozási idő nem szolgáltató függő. Inkább szerencse kérdése, ha épp van valami olyan akció (most:hétvégi ingyen mms,ingyen wap) vagy olyan időszak (ünnepek sokkal többen telefonálnak ajándékoznak mobilt stb. Vagy a számla megérkezési időszakok) Ilyenkor több a probléma, és megnövekszik a várakozási idő. Ha valakinek épp ilyen időszakra esik a problémája tényleg várhat rendesen . De ha visszahívást kér is, gondolom csak akkor hívják vissza ha lecsengett
a "roham" és nincs annyi várakozó a rendszerükben. Én a másik kettőt még nem hívtam viszont hallottam egy t-mobile -os 30 percesről amikor valaki kivárta mert kénytelen volt (a főnöke ügyét kellett elintéznie) De tény, hogy
bosszantó föleg akkor ha tudom, hogy fizetek is érte Pl: bankok, műholdas tv.
A várakozási idő az AMDOCS korában lehet szolgáltató függő :twisted: .
Az ingyen wap és mms miatt én nem gondolnám, hogy az emberek az üszit hívogatják. A reklámok egyértelműek, abból átjön az információ, nincs szükség megerősítésre.
A számla megérkezésvel is csak a vodánál volt gond. A Pannon az, aki a legjobban eloszlatja a számlák kézbesítését a maga cirka 15 darab számlazárási napjával amit ki tudja miért de a prepaideseknél is alkalmaz.

Tehát az a végköveteztetésem, hogy nem tudom mi miatt lehet terhelt a 1220. Nem egy tegnap indult szolgáltatóról van szó, aki még nem mérte fel, mennyi embert kell alkalmaznia, hogy 20 másodperc alatt legyen az egy ügyfélre jutó várakozási idő.

Megszoktam a vodánál a hosszú várakozást, ami hála Istennek az utóbbi 3-4 hónapban 1 perc alatti, de a Pannonnál nem.

Visszahívást nem szoktam kérni. Most épp kipróbáltam. Én ugyanis úgy üzemeltetném, ahogy te is írtad: ha lecsengnek a várakozók, akkor hívom vissza a többit. Emiatt nem kerülhetek előbb ügyintézőhöz visszahívás kérésével, mindhogy kivárom a soromat.

Az ügyfélszolgálat félduplexitást pedig nem tudom tolerálni: lehet voip, de ez nem vonja maga után, hogy csak egyirányú lehet a hang.

Bank: a CIB24-e eddig egyszer tapsztaltam 2-3 percnál hosszabb várakozást, és átlagban heti kétszer felhívom őket, változó időpontban. Mindig ügyintéző veszi fel 5 mp.-en belül. A többinél nem tudom hogy megy. Raiffieisennel sem voltak gondok. ERSTE-vel igen, OTP-t nagy ívben...

1212-ről van még tapasztalatom. Ők csodásan meg tudják várakoztatni az embert, esetleg miközben velem beszélnek, félig tele van a szájuk. Vagy átkapcsolnak a harmadik ügyintézőhöz, esetleg lövésük sincs arról, amit kérdezek.


vas. aug. 06, 2006 20:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Elhiszem !
De a várakozási idő nem szolgáltató függő. Inkább szerencse kérdése, ha épp van valami olyan akció (most:hétvégi ingyen mms,ingyen wap) vagy olyan időszak (ünnepek sokkal többen telefonálnak ajándékoznak mobilt stb. Vagy a számla megérkezési időszakok) Ilyenkor több a probléma, és megnövekszik a várakozási idő. Ha valakinek épp ilyen időszakra esik a problémája tényleg várhat rendesen . De ha visszahívást kér is, gondolom csak akkor hívják vissza ha lecsengett
a "roham" és nincs annyi várakozó a rendszerükben. Én a másik kettőt még nem hívtam viszont hallottam egy t-mobile -os 30 percesről amikor valaki kivárta mert kénytelen volt (a főnöke ügyét kellett elintéznie) De tény, hogy
bosszantó föleg akkor ha tudom, hogy fizetek is érte Pl: bankok, műholdas tv.


vas. aug. 06, 2006 19:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Jó, de a másik kettőnél még nappal is lényegesen kevesebb a várakozási idő. És írtam már be ide olyan esetet, amikor este 9-10 körül telefonáltam, és a fejemhez vágta, hogy több, mint tíz perc a várakozás.

A hangminőségről és a 1220 bejelentkező szövegének hangerejéről már ne is beszéljünk...


vas. aug. 06, 2006 9:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Ha valakinek fontos, hogy visszahívják az nem kapcsolja ki a telefonját (szerintem) főleg ha tudja, hogy nincs értesitő. Ezen kívül mást nem szúrtál el. A várakozási idő pedig az összes szolgáltatónál szerencse kérdése attól függ, hogy adott időben mennyien hívják a ügyfélszolgálatot.Éjjel vagy hajnalban minimális a várakozasi idő vagy nincs is.Érdemes akkora időziteni ha lehet .


szomb. aug. 05, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Kértem visszahívást tegnap dél körül (várható várakozási idő több, mint tíz perc). Ezután fél órán be volt kapcsolva a teló, majd félórára ki, utána ismét be, este fél kilencig. Nem hívtak. Hívásértesítő meg nincs, hogy lássam kerestek-e akkor, mikor ki volt kapcsolva, illetve a vihar alatt, amíg nem volt kapás, vagy este fél kilenc után.

Ma, 11:19-kor ismét kértem visszahívást (várható várakozási idő 4 perc), még mindig nem hívtak.

Én szúrtam el valamit? Mikor a 9-est megnyomtam, azt mondta, kérésmet rögzítették, amint lehet, visszahívnak, elköszönt, majd síri csend. Vártam 5-6 másodpercet, és én bontottam a vonalat. Lehet, hogy nem nekem kellett volna, hanem a 1220-nak? S emiatt nem hívnak?
===
Szerk: 12:28-kor hívtak.


szer. aug. 02, 2006 10:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Annyi, hogy kiírja az ékezeteket, bár látom te nem használsz.

Ok, koszi ;) (ekezeteket meg valoban marharitkan hasznalok csak :()


szomb. júl. 29, 2006 9:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
TPinter írta:
Al Bundy írta:


...Ezek szerint WAP-os apn-el hétvégén az ingyenes 10 megából jön le, a net-essel pedig a 250-ből (ha előfizetek rá)?



Köszönöm a válaszokat!




2. lenyegeben kb igen


Szerintem nem ennyire intelligens a rendszer. Nálad így tűnhet, hiszen a 250 Mb-t csak netezésre használod (ha megrendeled) és csak hétvégén wapolsz. Nekem alapból Mobil Adat 3 van, gyakorlatilag 13 Mb-t használhatok el az egész hónap során netre (Profimail, Netfront), wapra a 6600-val.

Bár nyugodtan használhatod a 250Mb-t wapra is de akkor borul az elmélet.


szomb. júl. 29, 2006 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
TPinter írta:
Al Bundy írta:
....De mi az a "PannonW@P"?

...Ezek szerint WAP-os apn-el hétvégén az ingyenes 10 megából jön le, a net-essel pedig a 250-ből (ha előfizetek rá)?

...De ha nincs aktiválva adatcsomagom, akkor mégis mi szerint számlázódik?

900-as, és 1800-as feltöltést hol lehet kapni?

Köszönöm a válaszokat!


1. A pannon altal valogatott oldalak gyujtemenye

2. lenyegeben kb igen

3. wap hetvege = start + ingenes kiegeszito opcio

4. pl ujsagarusok es pannon kepviseletek

Szuper! Köszönöm!


szomb. júl. 29, 2006 7:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Valaki pliz, akinek van pannonwapja, csekkolja mar nekem az alabbit, mielott tenylegesen nagyon messzire kuldom pannonekat:

wap.pgsm.hu cim, ott raklikk az MMS, E-mail linkre, utana a PannonPop3 linkre, itt bekonfigural barmilyen emailcimet /eleg a csak olvas verzio/, majd annak hasznalataval elolvas barmely levelet, es akkor latszik a problema /vagy nem/.

Kerdes: mi latszik?

Az alabbi osszevisszasag redundans infokkal:
Cimzett: Cimzett Bela
<cimzettbela@1.hu>Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu>Targy:subject
Felado Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
+0200Felado: Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Meret: 3020

vagy:

normalisan ez:
Cimzett: Cimzett Bela<cimzettbela@1.hu>
Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu> Targy:subject
Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
Meret: 3020

Ha valakinek normalisan jon le, akkor kerek telefontipust is. Ezer hala /3 honapja(!) szajkaratezunk egymassal, hogy vegre csinaljak meg/.

Címzett: Címzett Bela
<cimzettbela@1.hu>Feladó: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu>Tárgy:subject
Feladó Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Dátum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
+0200Feladó: Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Méret: 3020
Annyi, hogy kiírja az ékezeteket, bár látom te nem használsz.

Nokia 6600 Soft: 5.27.0


szomb. júl. 29, 2006 7:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
....De mi az a "PannonW@P"?

...Ezek szerint WAP-os apn-el hétvégén az ingyenes 10 megából jön le, a net-essel pedig a 250-ből (ha előfizetek rá)?

...De ha nincs aktiválva adatcsomagom, akkor mégis mi szerint számlázódik?

900-as, és 1800-as feltöltést hol lehet kapni?

Köszönöm a válaszokat!


1. A pannon altal valogatott oldalak gyujtemenye

2. lenyegeben kb igen

3. wap hetvege = start + ingenes kiegeszito opcio

4. pl ujsagarusok es pannon kepviseletek


szomb. júl. 29, 2006 7:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Köszönöm Nektek a válaszokat, már kezdenek tisztázódni bennem a dolgok, még ezeket nem értem:

A PannOnline-ban látom, hogy ingyenes szolgáltatásként alapból be van kapcsolva a MobilAdat Start, és PannonW@P. Azt értem, hogy a MobilAdat Start jelenti magát az adatátviteli szolgáltatást, mind a "WAP", mind a "net" APN-el. De mi az a "PannonW@P"?

A T-nél teljesen érthető, hogy mi a különbség a két APN-es elérés között. De a Pannonnál egységes adatcsomagok vannak, amivel a netet, és a wapot is lehet használni. De akkor miért van két külön APN? Ezek szerint WAP-os apn-el hétvégén az ingyenes 10 megából jön le, a net-essel pedig a 250-ből (ha előfizetek rá)?

Ezt utólag írom hozzá: Mégsem értem. Bekapcsoltam a Hétvégi WAP-ot, erre a PannOnline kikapcsolja a MobilAdat Start-ot. A kettő szerinte nem működik egymás mellett. Ez mindössze ezért furcsa: "Hétköznapokon, illetve a havi 10 MB kedvezmény felhasználása után hétvégenként, a számlázás az adatcsomagnak megfelelő díjtétel szerint történik." De ha nincs aktiválva adatcsomagom, akkor mégis mi szerint számlázódik?

900-as, és 1800-as feltöltést hol lehet kapni?

Köszönöm a válaszokat!


pén. júl. 28, 2006 22:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Valaki pliz, akinek van pannonwapja, csekkolja mar nekem az alabbit, mielott tenylegesen nagyon messzire kuldom pannonekat:

wap.pgsm.hu cim, ott raklikk az MMS, E-mail linkre, utana a PannonPop3 linkre, itt bekonfigural barmilyen emailcimet /eleg a csak olvas verzio/, majd annak hasznalataval elolvas barmely levelet, es akkor latszik a problema /vagy nem/.

Kerdes: mi latszik?

Az alabbi osszevisszasag redundans infokkal:
Cimzett: Cimzett Bela
<cimzettbela@1.hu>Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu>Targy:subject
Felado Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
+0200Felado: Gipsz Jakab
<gipszjakab@1.hu>Meret: 3020

vagy:

normalisan ez:
Cimzett: Cimzett Bela<cimzettbela@1.hu>
Felado: Gipsz Jakab <gipszjakab@1.hu> Targy:subject
Datum: Sun, 16 Apr 2006 12:07:41
Meret: 3020

Ha valakinek normalisan jon le, akkor kerek telefontipust is. Ezer hala /3 honapja(!) szajkaratezunk egymassal, hogy vegre csinaljak meg/.


pén. júl. 28, 2006 16:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Hétvégén ingyen W@P

- Hétköznapokon, illetve a havi 10 MB kedvezmény felhasználása után hétvégenként, a számlázás az adatcsomagnak megfelelő díjtétel szerint történik.

- A 10 MB kedvezmény bármelyik időszakban, az ajánlat időtartama alatt a havidíjban foglalt forgalmi keret felhasználását követően igénybe vehető.

- Átalánydíjas GPRS-előfizetőink az ajánlatot nem vehetik igénybe.


1. Mobil adat Start csomagod van, mai 10kb/8ft hétközben. ezen felül használod hétvégén az ingyenwapot.
2 Mobil 3/50/* stb csomagod van, de gondolj bele, hogy belerokkanna a Pannon rendszere, ha azt kéne számlázni, hogy mit forgalmaztál hétvégén, hétközben, (bár van fórumtárs, aki megírná a számlázó progit :D )így erre a két hónapra egyszerűen Mobil Adat 13/60/*+10 csomaggal kell számolni.
3. TPinter válaszolt.


pén. júl. 28, 2006 6:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 15:27
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
TPinter válaszához még annyit, hogy ha havidíjas MobilAdat csomagod van, akkor az abban foglalt forgalmi keret elhasználása után a 10MB-ot bármikor felhasználhatod.
A Praktikumhoz meg tudsz választani 2 -ha jól tudom ingyenes- opciót, a hálózaton belüli vagy a csúcsidőn kívüli kedvezményt, ezeket 30 naponta váltogathatod is.


pén. júl. 28, 2006 6:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Hétvégén ingyen W@P

- Hétköznapokon, illetve a havi 10 MB kedvezmény felhasználása után hétvégenként, a számlázás az adatcsomagnak megfelelő díjtétel szerint történik.

- A 10 MB kedvezmény bármelyik időszakban, az ajánlat időtartama alatt a havidíjban foglalt forgalmi keret felhasználását követően igénybe vehető.

- Átalánydíjas GPRS-előfizetőink az ajánlatot nem vehetik igénybe.

A 2-es és a 3-as pontot valaki magyarázza már el nekem, mert én nem értem. Köszönöm! A 2-est egyáltalán, hiszen előtte írják, hogy csak hétvégenként lehet használni, itt meg bármely időszakot emlegetnek, ráadásul milyen forgalmi keret? A 3. pontban sem értem, hogy mit értenek a "Átalánydíjas GPRS-előfizetőink" alatt. A PannOnline-ban nézem, hogy nekem ezek a havidíjmentes szolgáltatások vannak bekapcsolva, MobilAdat Start, és PannonW@P. (Őszintén szólva azt sem értem, hogy ezek között mégis mi a különbség.) Szóval ezek be vannak kapcsolva, mégis sikerült aktiválni a WAP hétvégé-t. Még az lenne a kérdésem, hogy ha most megrendelem a MobilAdat 250-et, akkor azt a 10 megát le tudom forgalmazni? Ez apn-hez kötött? A WAP-os apn-el hétvégén a 10 megából jön le, a net-essel pedig a 250-ből?
Előre is köszönöm, ha valaki ezt elmagyarázza nekem...

Ja, még annyi, hogy én ebben a 35 Ft-os Pannon Praktikum díjcsomagban vagyok, amiről tényleg nem tudok semmire átváltani? Ez az egy csomagjuk van? Mert a honlap szerint van még a Happy, de azt már lezárták...


Hetvegente 10 megat wapolhatsz el ingyen, hetkoznap pedig a start dijaival szamolnak, miutan hetvegente elfogy a 10mega akkor mar az is fizetos. (TV nezes forgalma nem szamit bele a korlatba)

A masodik pontnak is kb ez a lenyege, csak mas megkozelites

Vannak regi korlatlan forgalmu, de bizonyos teren korlatozott altalanydijas csaomagok. Mint pl baratnomnek a GPRS PannonWap ami asszem 380forint, korlatozott teruletre veheto igyenbe a wapon, de forgalmi korlat nelkul, na ok nem vehetik igenybe. :)

Jelenleg ugy tudom csak a Praktikum van es a djuice kartyaskent, de jon vissza valamikor a happy, ha minden igaz.

AZ en informacioim szerint kb ezt tudom neked mondani, remelem semmiben sem mondtam teveset...

Sajnalom, hogy ennyi gondod volt elsore... En hasonlo kalvarioat jarok Vodafone-al kb 1,5 hete... Es meg mindig sehol se vagyok. :)


pén. júl. 28, 2006 0:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Hétvégén ingyen W@P

- Hétköznapokon, illetve a havi 10 MB kedvezmény felhasználása után hétvégenként, a számlázás az adatcsomagnak megfelelő díjtétel szerint történik.

- A 10 MB kedvezmény bármelyik időszakban, az ajánlat időtartama alatt a havidíjban foglalt forgalmi keret felhasználását követően igénybe vehető.

- Átalánydíjas GPRS-előfizetőink az ajánlatot nem vehetik igénybe.

A 2-es és a 3-as pontot valaki magyarázza már el nekem, mert én nem értem. Köszönöm! A 2-est egyáltalán, hiszen előtte írják, hogy csak hétvégenként lehet használni, itt meg bármely időszakot emlegetnek, ráadásul milyen forgalmi keret? A 3. pontban sem értem, hogy mit értenek a "Átalánydíjas GPRS-előfizetőink" alatt. A PannOnline-ban nézem, hogy nekem ezek a havidíjmentes szolgáltatások vannak bekapcsolva, MobilAdat Start, és PannonW@P. (Őszintén szólva azt sem értem, hogy ezek között mégis mi a különbség.) Szóval ezek be vannak kapcsolva, mégis sikerült aktiválni a WAP hétvégé-t. Még az lenne a kérdésem, hogy ha most megrendelem a MobilAdat 250-et, akkor azt a 10 megát le tudom forgalmazni? Ez apn-hez kötött? A WAP-os apn-el hétvégén a 10 megából jön le, a net-essel pedig a 250-ből?
Előre is köszönöm, ha valaki ezt elmagyarázza nekem...

Ja, még annyi, hogy én ebben a 35 Ft-os Pannon Praktikum díjcsomagban vagyok, amiről tényleg nem tudok semmire átváltani? Ez az egy csomagjuk van? Mert a honlap szerint van még a Happy, de azt már lezárták...


csüt. júl. 27, 2006 23:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Egy kicsit fel vagyok háborodva...

Életem első percei a Pannonnál:

Zsír új SIM kártya kicsomagol, kitör, beletesz a telefonba. Kéri a PIN-t, bepötyögöm, ami a kis kártyatartóba van ragasztva. HIBÁS! Bepötyögöm másodszor, jobban odafigyelve, HIBÁS! Itt már gondoltam, hogy gondok lesznek, na, mondom majd a PUK segít. Harmadszor is hibás a PIN, kéri a PUK-ot. Bepötyögöm először, másodszor, harmadszor... HIBA, HIBA, HIBA... Na, mondom itt a drága Pannon valamit nagyon elrontott. Azért ellenőriztem az SIM ICC-jét, ezzel minden oké volt, egyezett a tatyón levővel.
Párom telójáról hívom a 1220-at (remélem, hogy ez tényleg ingyen van), 6 perc várakozás után jelentkezett is a humanoid. Körülményes beazonosítás után (nem az én nevemen van a kártya), lediktál egy totálisan más PUK kódot... Ezek után megkér, hogy ha ez is rossz, inkább ne próbálkozzak, hanem fáradjak be egy üzletükbe. Szerencsére ez az utóbbi kód már jó volt, a PannOnline-ban megnéztem, hogy a kapott PIN kódomnak se volt semmi köze az ott látottal.

Hát, kedves Pannon! Ugye az első benyomás sokat számít... Hát, ezt most elbaltáztátok. Ha még olyanról lenne szó, hogy késik 2 napot a számla, vagy véletlenül rossz szolgáltatást aktiválnak, az egy dolog. De ilyen ALAP DOLGOKRA talán oda kellene figyelni, nem? Miért olyan rohadt nehéz a saját PIN kódját a kártya mellé ragasztani? Gondolom összecserélték valamelyik másik SIM-el, így lesz minimum még egy rossz szájízű új Pannon előfizető, aki gutaütést fog kapni attól, hogy be szeretné kapcsolni a telefonját. Gratulálok!


csüt. júl. 27, 2006 22:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Hová tűnt D. Hill? Avagy az "5percutan" link nem létezik.


vas. júl. 23, 2006 22:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség