Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 3:44



Hozzászólás a témához  [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Következő
Motorola MPx220 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
nézd. legalább 3 éve foglalkozom win smartokkal. sokan itt azt se tudták mi az, mikor én már darabokra szedtem a rendszert. van mire némi magabiztosságot éreznem, és bár mindig mindenkit lebeszéltem a motorola win smart vételéről, attól arról még nem tehetek hogy a moto ennyire képes. a HTC-s smartokban ez már akkor igy volt mikor az mpx200 még sehol se volt. szóval erre nem lehet mit mondani.


csüt. júl. 20, 2006 21:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Há' ez nem ilyen. Sajna csak felül változik egy kis piktogram.


csüt. júl. 20, 2006 21:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Köhöm, köhöm, pedig valaki nagyon biztos volt a dolgában. Na mindegy, én most attól tartok, hogy csak a telefon nyelvével együtt lehet átállítani, de minden más ötletre vevő vagyok. A telónyelv variálás azért nem olyan jó, mert max. még franciára tudom rakni, de ott meg minden harmadik menüpontnál szótáraznom kell. :)


csüt. júl. 20, 2006 21:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
hát erre mit mondjak... dobd ki. minden normális (ergo nem moto gyártmány) win smarton igy müxik a dolog, hogy ezen miért nem... de vhol vhogy biztos lehet állítani. sajna sose volt mpxem, én mindig a HTC-s tapasztalataimra hagatkozom szóval akkor majd vmejik mpx tulaj megmondja.

kieg: egy minta kép, hogy a régebbi win smartomon hoyg nézett ki ez a csillag hosszanra t9 nyelv váltás:

Kép


csüt. júl. 20, 2006 21:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Az van bal oldalt alul és ha hosszan nyomom, azzal lehet prediktív meg normál bevitel között váltogatni, de a iTap nyelvét azzal nem tudom átállítani.


csüt. júl. 20, 2006 21:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
szövegbevitelnél * (asszem ez van bal alul) hosszan, és ott ki tudod választani.


csüt. júl. 20, 2006 21:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Időközben sikerült beszereznem a szükséges cuccokat más helyekről, úgyhogy kód már köszönöm szépen nem kell. Végül az 1.49-est tettem fel, és a belső hangszóró valóban hangosabb lett, és egyelőre az érthetőségre se panaszkodott senki, bár ezzel még nincs sok tapasztalatom. Viszont akárhogy kerestem nem találtam azt a menüpontot, ahol a prediktív nyelvét átállíthatnám. Kremo, vagy akárki más, homályosítsatok fel, mert hiányoznak azért a magyar karakterek.


csüt. júl. 20, 2006 20:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Na épp csak az elején akdatam el... :) Valamiért most nem lehet regelni a Surreal Networks-re. Ha valaki véletlenül erre jár és oda tudja adni a saját jelszavát és felhasz nevét azt megköszönném. hernie(kukac)freemail.hu


szer. júl. 19, 2006 11:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Hát, igen! Mindenképp indokolt lenne frissíteni azt a szoftot. Pont a leglényegesebb dolog (a gyártói verza) az ami neked nagyon elavult. Erről a verzióról még én sem olvastam. Pedig végig olvastam egy pár fórumot annó. Lehet valami értékes antikot fogtál ki... :D
És "majdnem" jól vetted ki a fórumból a Moto és a Microsoft program kapcsolatát. A MicroSoft Windows op.rendszere az alapja a dolognak és a Motorola erre építi rá az mpx 200 -220-at. Szóval mindkettőre szükség van. A MicroSoft-os rendszer verziójában nem történt nagy változás a Motorola szoftveréhez képest. Viszont a Motorola szoftverek régi és új verziói között hatalmas különbségek vannak. Mondhatni egy félkész, hibás szoftverrel jött ki ez a telefon, amit idővel korrigált a Motorola. Azokon a problémákon amiket említettél pont egy szoftver frissítés segítene. Kivétel a kábel problémát. De az is eszközölhető (csatlakozócsere), persze pénz kérdés.
Visszatérve, azért gondolkodj el egy szervízes frissítésen. Igaz 5000 Huf, de sokban megkönnyíti a dolgod. Könnyebben megérted a telót. Ha nem, akkor frissítsd angol szoftal a telefonod. Gondold át a dolgot.


kedd júl. 18, 2006 23:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Ma sokat olvasgattam a témáról, de úgy látom magyar szoftot még mindig nem lehet szerezni. Viszont kissé elbizonytalanodtam, hogy kell-e nekem egyáltalán szoftvert frissíteni. Alapvetően két dolog zavar: 1. Szerintem elég halkan szól a telefon belső hangszórója. 2. Sokan arra panaszkodnak, hogy rosszul hallanak beszélgetés közben.
A baj csak az, hogy egyelőre nem tudom eldönteni, hogy a szoft frissítés vajon segítene-e ezeken a dolgokon. A gyártónál jelzett verzió nálam nagyon alacsony, ilyenről még itt a fórumban nem is olvastam, ellenben a Microsoft után megjelenített szám alig tér el az itt olvashatóktól. A fórum első oldalain olvasottakból azt vettem ki, hogy van külön a Motorola által készített szoft és a Microsoft is fejlesztgeti a magáét. Ezek szerint lehet, hogy az enyémen az utóbbi van és nem is kell frissíteni, mert nem mennék vele sokra? Vagy mindenképpen indokolt volna lecserélni?
Azért habozok csak, mert ha elérhetőek is lesznek a magyar karakterek az angol verzióban, azért az gondolom más lesz, mint a mostani ahol csak a magyar karakterek vannak és nem kell átlapozni a fél francia és német ABC-t SMS írás közben. Ráadásul az USB kábelem nagyon lötyög, folyton elmozdul és így meg-megszakad a kapcsolat. Gondolom ez frissítés közben nem volna túl egészséges, így ezzel is vackolnom kéne mielőtt az egészbe belevágnék.

Ide írom a névjegyben található infókat, hátha ennek alapján tudtok segíteni:

Üzemeltető: 0.20.5050.0
Gyártó: 0.335.0.0
Microsoft: 4.21.14256.0
Nyelv 0.90.4063.0
Fájlrendszer: 4.21.14256.0

Bocs, ha nagyon láma a megközelítés, sajna ez van. ;)


kedd júl. 18, 2006 22:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Turulka írta:
MarQs:
A Theme Changer nekem se működött. Felismerni még felismerte a HomeScreen-eket, el is mentette őket ha újat talált, de nem lehetett váltogatni közöttük, mindig csak az eredetit lehetett kiválasztani. Szóval engem is érdekelne a megoldás.


Sebaj! Azért kössz a hozzászólást... napok óta az EGGYETLEN EGY!
De azért örülnék, ha valaki még hozzá tudna tenni a kérdéshez valamit.
Amúgy asszem - ha minden igaz - Mogler is a napokban esett át egy op.frissítésen. Ő az mpx 200-as topikban pörög, de 220-as telje van. Kérdezd meg hátha valami érdemleges dolgot talált. (Talán magyar op.szoftot? Vagy az kizárt?) Esetleg, ha lehet backup-olni telóról teljes operációs rendszert én partner vagyok benne (az enyém magyar) Csak járd körbe a dolgot.


hétf. júl. 17, 2006 23:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
kremo írta:
Turulka vazze! nem kell ahhoz semmiylen progi! simán sms iráskor kiválasztod pl a német (vagy egyéb ékezetes nyelv) t9 bevitelét, majd visszaváltasz normál bevitrelre. a lényeg hogy a t9 legyen átállítva, és utána normál íráskor is lesz ékezet.


No, ezt nem tudtam. Akkor majd hamarosan frissítek. Még mindig az 1.43-ast tartjátok itt a legjobbnak? Assem az volt az etalon ebben a topikban, de nem kell megkövezni, ha esetleg rosszul emlékeznék.

MarQs:

A Theme Changer nekem se működött. Felismerni még felismerte a HomeScreen-eket, el is mentette őket ha újat talált, de nem lehetett váltogatni közöttük, mindig csak az eredetit lehetett kiválasztani. Szóval engem is érdekelne a megoldás.


hétf. júl. 17, 2006 17:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Az MPx 200-as topicban sajnos nem kaptam választ, úgyhogy ez a fórum maradt az utolsó mentsváram és örülnék ha valaki segítene.
Szóval, ismeritek a Theme Changer szoftot? Én nem tudtam elmenni rajta. Nem ismerte fel a telóra másolt HomeScreen-eket. Vagy totál másfelé indultam? Örülnék, ha valaki leírná hogy is kell kezelni. Vagy esetleg javaslat valami hasonló, de jobb progira?

És még 1 dolog... szerintetek van valami értelme, hatása a ClearType alkalmazásnak? Feltettem a telóra, de semmi különbséget nem érzek. Valakinek valami más tapasztalat? THX a választ!


hétf. júl. 17, 2006 16:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Turulka vazze! nem kell ahhoz semmiylen progi! simán sms iráskor kiválasztod pl a német (vagy egyéb ékezetes nyelv) t9 bevitelét, majd visszaváltasz normál bevitrelre. a lényeg hogy a t9 legyen átállítva, és utána normál íráskor is lesz ékezet.


hétf. júl. 17, 2006 16:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Nem rég van ilyen telefonom. Igazából egyelőre nem sikerült megbarátkozni vele és ennek fő oka, hogy elég régi szoft van a telefonon, és akikkel beszélek gyakran alig értik amit mondok. Itt a fórumban olvastam, hogy ezt a hibát egy szoftfrissítés esetleg orvosolná, de nem igazán akaródzik még 5 ezret beleölni a dologba (gari már lejárt, amúgy is GSM boltba vette az eredeti gazdája). Az angol szoft engem csak annyiban zavarna - hogy ha jól értettem az eddigieket - azzal elvesznének a magyar karakterek SMS íráskor, és az nem volna túl jó.
Nemrégibben láttam viszont valamelyik lapon egy programot, aminek egy kis magyar zászló volt az ikonja és a leírás szerint magyar karaktereket varázsolt volna az angol MPX-ekre, de sajna azon a lapon ahol láttam már nem élt a link. Azóta persze ezt a halott linket se találom, szóval nem tudom megmondani hogy mi volt a program neve, de azért megkérdeznélek titeket, hogy nem ismeritek véletlenül ezt az alkalmazást?
Vagy bármilyen más megoldás érdekelne a szoftverfrissítésre. Mondom az se baj, ha angol szoft, csak lehessen magyar karaktereket küldeni az SMS-kben.
Sajna bennem sem él mélyen a remény, hogy sikerül ezt a dolgot megoldani, de hátha.


hétf. júl. 17, 2006 14:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Jah, azt próbáltam, de nincs is meg !!!


A cím ahol eléred a Smart Explorert:

http://www.airfagev.com/downloads1.asp?id=11

És egy másik (Kremo úré :D ) ahol letölthetsz a progihoz reg. kód generálót:

http://kremo.uw.hu/

A generáló amit keresel:

binarys_product_kg.zip (főoldal, lap alsó fele)

Az Exploreren belül: Edit -> Find. Majd állítsd be ezeket: Search in: Phone Content, valamint pipálj ki mindent. Na hajrá!


szomb. júl. 15, 2006 8:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Jah, azt próbáltam, de nincs is meg !!!


pén. júl. 14, 2006 18:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
...blúúútusszról fogadott képeket vagy bármi mást hova menti???


Csak egy tipp, (ugyanis még én sem foglalkoztam ezzel):
ha esetleg van Smart Explorer-ed, vagy esetleg más hasonló fájl kezelő programod rá tudsz keresni az eltűnt fájlra, mintha csak a gépeden csinálnád. Kidobja az elérési utat is.


pén. júl. 14, 2006 16:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Az lenne kérdésem, h blúúútusszról fogadott képeket vagy bármi mást hova menti??? És hogy tudom beálliatni, h mi legyen a partnerem?? Mert egy 6230i vel próbálkoztunk, meg is találta, kérte a kódot, az is összejött, de aztán meg én nem láttam a nokiát. Ö tudott küldeni, csak én nem. Meg amit elküldött azt elmenti vhova, csak az is kérdés h hova!!! pls HELP !!


pén. júl. 14, 2006 15:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nekem csak egy olyan progi kéne, ami a vakut rendesen használja lámpának. Találtam egy tourch nevü progit, de az csak a kijelzöre tesz fehéret és ezzel világit... Aki tudja hol lehet találni iet az irjon !!!!


pén. júl. 14, 2006 9:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
ladapower írta:
...távkapcsoló progit találtatok már rá? Mert én eddig csak PDA-ra találtam :(


Ilyen progival kapcsolatban sajnos hiú ábrándokat kergetsz. A teló infrája eccerűen annyira gyenge jellel komunikál, hogy nem képes nagy távolságot legyőzni. Ennek az infrának már a néhány 10 cm is nagy távolság. És ha jól tévedek nincs ilyen progi a telódra. :(

Ui. a szervizelésnél szólj a felmerülő problémákról. Amúgy szerintem megoldoódik a probléma az op.szofi frissítéssel.


kedd júl. 11, 2006 12:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
...sok cuucc megakad nálam már a gépen, mert kiirja h program futtatási hiba. pedig csak kicsomagoltam(total Commander) és elinditom. Ez mért lehet. Ha vki zudja pls irja meg, vagy legalább egy lámpás progit küldjön !! msn: martonvili@citromail.hu


Nem tom tudod e, hogy csak .exe kiterjesztésű fájlokat futtathatsz a gépen. Ezek a PC-n keresztül installálják fel a progit a telódra. (Igaz, vannak olyan egyszerű progik is amik csak egy db .exe fájlból állnak és kész. Ezeket felmásolod a telre és azon indítod, ennyi)
Ezen kívül vannak a .cab tömörítésű fájlok, amit csak a telódon tudsz kitömöríteni, miután persze felmásoltad ezeket is a telre. Tehát csak az .exe fájlokat futtasd a gépen. A töbit másold a telódra és azon futtasd. Ha ez volt a gubanc lehet műxik majd a lámpás progi is.


kedd júl. 11, 2006 12:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nah azt szeretném kérdezni, h azt hogy tudom megoldani, hogy a vaku normálisan lámpaként világitson. Találtam egy progit, de az nem megy. Amugy sok cuucc megakad nálam már a gépen, mert kiirja h program futtatási hiba. pedig csak kicsomagoltam(total Commander) és elinditom. Ez mért lehet. Ha vki zudja pls irja meg, vagy legalább egy lámpás progit küldjön !! msn: martonvili@citromail.hu


hétf. júl. 10, 2006 21:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
hát jah.. nem mostani, de azért méris :D No mindegy, telóztam a helynek akiktől vettem s mondták, h non sajnálják, ha gondolom visszaküldhetem, s kicserélik (aza 3 napos cseregari) Aztán én inkább nem küldöm vissza, mert inkább sima motorola gariba megcsináltatom, s egyuttal sw-t is frissítek...

Az egyébként normális, hogy összecsukáskor headsetre vált? Sztem nem az, mivel már nem is lehet átállítani egyáltalán.. van mikor meggajdul, s headsetről normalra vált, kb 2 másodpercenként, s ha megmozdítom a flippet, akkor marad headseten.. Igen, ez is a kontakthiba eredménye sztem :(

Szorítsatok, hogy holnap minden simán menjen a szervizben :)

Jah, headsettel és anélkül is hallgattam muzsikát (1etlen számot)

Kössz a gyors választ!


ui: távkapcsoló progit találtatok már rá? Mert én eddig csak PDA-ra találtam :(


hétf. júl. 10, 2006 20:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Ez a kontakt probléma tényleg bosszantó. Az ember elvárná, hogy hibátlan telefont kapjon a pénzéért, de sajnos megesik. Nem ma jöttek ki ezek a telók a gyárból. Amúgy (szerintem) egy egyszerű kábelcsere az egész.
A szoftver problémákkal meg a parázással még várj egy kicsit a frissítésig. Elég elkezdeni agyalni akkor, ha már a szervizelésen túl vagy.
Headsett-tel halgattál rajta muzsikát?


hétf. júl. 10, 2006 19:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
Na hali!

Képzeljétek, megjött a teló.. Örültem mint majom a farkának, egészen az 1. kezdeményezett hívásomig, egy ingyenes szám felé... Azt tapasztaltam, hogy ÉRINTKEZÉSI HIBÁS a flip :S Mikor megmozdítom egészen picit, elmegy a hang, vagy pedig éppenséggel megjön. Szerencsére világgaranciás a cucc 1 évig, igy mivel holnap amúgy is elmegyek szoftot frissíteni magyarra, bejelentem a problémámat is.
Picit bosszantó a dolog, de annyira nem zavar, ígyis úgyis vittem volna szervizelni.

Más.. Hogyan lehet azt állítani, hogy csukásra ne váltson headset profilra? Vagy ez is csak egyedi problem mint az érintkezés? :S Egyébként nemtom átállítani, a profilokat.. kezdetben ment, de most a "select" menüpont nem él :(

Egyébként karaj a teló, már hallgattam mp3-at is, amiben kellemesen csalódtam.


hétf. júl. 10, 2006 17:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Egy !NAGYON! jó oldal, egy nagyon pontos technikai specifikációval:

http://windowsceportal.hu/index.php?tar ... nosito=182

Ui.: nem tom ismeri e mindenki ezt az oldalt, ezért tettem fel ezt a linket. Aki eddig nem olvasgatta, az biztos hogy ezután l-e-f-o-s-s-a a bokáját! Én itt olyan progikat találtam, amikrők szentül hittem hogy BIZTOS nem létezik.


hétf. júl. 10, 2006 0:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
jaja tom, hogy nem hétköznapi, épp ezért döntöttem emellett. Nem akartam symbianosat, mint ami apámnak is van. Rendszeresen telepítek rá mindenféle vackot, így hát afelől van tapasztalatom. No meg a jelenlegi telóm ugyebár nem okosteló, s már párszor hiányoltam azt a szabadságot, amit egy olyan teló nyujthatna.
No majd a win rendszerbe is bele fogok rázódni remélem (tuti) :)

Még biztosan fogok ide írni, de addigis végigolvasom az össze hsz-t amit még nem olvastam.

Köszönettel:
LP


pén. júl. 07, 2006 14:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Akkor előre is welkámm! Üdv. a táborban! Remélem mindent mérlegeltél. Mégegyszer mondom, nem egy hétköznapi teló. De nó para! Bármi kérdés vagy gáz van ennél a fórumnál segítőkészek az emberkék. És a teló hiányosságai vagy zavaró tulajdonságai kiküszöbölhetőek adott szoftverekkel. Kellő megszállottsággal betöröd a 'lovat' aztán irány-horány! Tecceni fog! :D


pén. júl. 07, 2006 11:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
MarQs írta:
Hát, ha jól tudom Pécs-Pest kb. 190 km. Én ezt a távolságot leutaztam a telóért. (Miskolc City-Pest 180 km) És igen, magyar nyelvú szofival vettem. Ezzel már nem kellett bajlódnom. De ha megoldják neked garisan a magyar nyelvű szoftot akkor szerintem megér egy hetet, nyersz pár ezret és sokat könnyítesz a dolgodon.
Sok sikert a vásárláshoz! :)



Kössz a jókivánságot, rem jól döntöttem, ugyanis már megrendeltem, s valszeg hétfőn már meg is kapom... Nekem szerencsém van, mert nem kell a telóért egy métert sem mozdulnom, házhoz hozzák.. Aztán picit nyomkodom, meg ilyesmi, s majd vmikor ha úgy érzem képes vok megválni tőle egy rövid időre, akkor elviszem szoftvert frissíttetni a'la ungarise :)
Beszéltem telón a pécsi szervizzel, s mondta, hogy ha megvan a garipapir, meg a számla meg iesmi, akkor semmi probléma, megcsináltatják a frissítést (felküldik pestre.. de hogy mééér? na mind1)

A lényeg, hogy már nagyon várom a hétfőt :D


pén. júl. 07, 2006 1:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Hát, ha jól tudom Pécs-Pest kb. 190 km. Én ezt a távolságot leutaztam a telóért. (Miskolc City-Pest 180 km) És igen, magyar nyelvú szofival vettem. Ezzel már nem kellett bajlódnom. De ha megoldják neked garisan a magyar nyelvű szoftot akkor szerintem megér egy hetet, nyersz pár ezret és sokat könnyítesz a dolgodon.
Sok sikert a vásárláshoz! :)


csüt. júl. 06, 2006 20:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
Húúúú srácok, nagyon karaj, kicsit utánanéztem egykét dolognak, ellátogattam a motoker oldalára, és véletlen észrevettem, hogy a "vidéki" szervizpontok között szerepel Pécs is... Ezt a mákot :D
Csak kár, hogy felküldik pestre, ami kb 1 hét (most beszéltem velük)

Na már csak a készüléket kell megvenni :D:D:D


csüt. júl. 06, 2006 16:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
MarQs: Neked magyar szoftos a telód?

Az a 38K teló, és a használt társa amiről beszéltem, mindegyik angol nyelvű... Én meg messze vok a pesti szerviztől (Pécs)
Szerintetek ez nem problem? Tom, ez az egyéntől is függ :)

Valaki megtudná mondani az elérhetőségét a pesti szervíznek ahol frisítik a szoftvert?


csüt. júl. 06, 2006 16:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
OK, értem video van elforgatva nem a képernyő...


csüt. júl. 06, 2006 16:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
38 eze?!?!?! Újonnan? 1 év gari? Pfhúú! Hát ha ez igaz, akkor nagy mákod van. Vagy sikerült találnod egy baromi olcsó helyet, vagy épp most csökkent az mpx-ek ára. Megéri!
DE! Számíts rá, hogy egy teljesen új dimenzióbeli telefont (fél PDA-t) fogsz vásárolni. Ha még nem volt op.rendszeres telefonod, akkor baromi szokatlan lesz. Ezt a telefont szokni kell. Az első néhány napban padlón voltam tőle, aztán egyre jobban kiismertem és most semmi pénzért nem adnám el... (na jó, azért... :lol: )
Nincs csili-vili menü (persze megfelelő progival ez is megvalósítható), nincs (kikapcsolva) ébresztő, az akksi max! 2-3 napig bírja és néhány megoldás fura a telóban. De ezek megszokhatók, nem ezekért a tulajdonságokért vesz az ember egy ilyen telefont. Nem ezek a fontosak.
Pl. amit a legjobban szeretek benne, hogy mp3 hallgatásra TÖKÉLETES!. Jobban szól, mint a zsír mp3lejátszóm (meg is hírdettem, el fogom adni). Megoldható, hogy bármilyen fülest, vagy jack-es hangfalat csatlakoztathass a telóhoz.
Vagy filmet is tudsz nézni vele (elforgatott képernyő!) Ez egy hosszabb utazás során aranyat ér. Persze az aksit egy nap alatt megeszi.
Aztán megfelelő progival excel, word vagy Acrobat fájlokat nézhetsz. Feltehetsz a telóra térkép progikat. Idegen városokban úgy szaladgálhatsz jobbra-balra mintha otthon lennél. És ha jól tudom az erre alkalmas plusz eszközzel GPS-t is csinálhatsz a telóból (csak pénz függő, de olcsóbb mint egy normál GPS készülék). Szóval rengeteg mindent művelhetsz ezzel a 'ketyerével'. A progik tárháza szinte határtalan.

Vásárlásnál jól nézd meg, hogy nincs e picit megsérülve, megkarcolva a teló háza az illesztések mentén. Ha igen akkor már volt szervizelve a teló és lehet használt is. Ez még nem is olyan nagy baj, de az már igen ha a szervizelésről nincsen semmilyen papír, semmilyen nyom. Valamint nézd meg a gari papírt, hogy egyezik e a ráírt imei szám a telóban lévő imei számmal. Nagyon fontos! Ismerek egy sráccot, akit jól átkurtak. Nem egyezett az imei szám, és azt mondták neki, hogy ez nem az a telefon amit eladtak neki. Nuku gari.
Gondolg át a dolgot, nekem bejött és vásáorlj okosan.


csüt. júl. 06, 2006 13:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
Idézet:

Szevassz!

Én is olvastam ezekkel kapcsoltaban fórumokat, de negatív a visszajelzés. Néhányan elkezték az angol op.szoft magyarosítását, de beletört a bicska. Azt olvastam baromi nagy munka, nagyon komplex. A magyar 2003-as szoft. biztosan beszerezhető. Esetleg nézd meg az spklub.dox.hu oldalt (java kell hozzá), onnan lehet tölteni cumókat. A 2005-ös rendszer még nincs magyarul, ugyanis még itthon nincs teló aminek ez az alapja (de ezt te is vágod). Magyarítása meg... off. Angol nyelven ezt is be lehet szerezni, de gáz lehet vele. Sokan próbálkoztak és amit eddig olvastam nem nagyon bíztató. Instabilnak tűnik a dolog. Esetleg nézd meg az spklub.tk fórumoldalt. Sok infót találsz. Vagy kérdezz itt az mpx200-as fórumban. Van néhány profi, akik biztosan segítenek. Én is kaptam választ.

Ui.: ajánlom még figyelmedbe az airfagev.com oldalt. Igaz angol az oldal, de rengeteg leírást, témához kapcsolódó fórumot, infót, és mégtöbb progit + alkalmazást találsz.
Ja! És miért akarsz külföldről ilyen telót? Itthon kaphatsz magyart már 45 ezerért. Jóval olcsób?
Amúgy király a teló, néhány kellemetlenségtől eltekintve. Na csá, sok sikert.



Kössz a választ, na majd meglátjuk mi lesz :)
Egyébként itthon venném, csak az a helyzet, hogy az a teló amit néztem 30k. De azóta változott a helyzet, úgy néz ki, hogy be tudom szerezni használtam 32 körül, magyar nyelven, vagy pedig zsír ujonan 38 körül 1 év garival... Szerintem megér nekem plusz 6 ezret az egy év gari a 10 nap helyszini helyett :D

De egyébként tényleg megéri az árát? Király a teló? Sokan írták, hogy nagyon jó, csak azért nekem nem kis összeg ez amit lekéne szurkolnom érte, ezért jobban átgondolom, hogy mit is vegyek.
Bár sztem ebből a pénzből hasonló tudású vindózos mobilt nem fogok találni... Vagy tévedek? Ha igen, várom a tippeket :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladapower csüt. júl. 06, 2006 12:19-kor.



csüt. júl. 06, 2006 12:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
ladapower írta:
Hali!

Már jóideje gondolkodom egy ilyen teló megvételén, és felmerült bennem pár kérdés, amikre még nem találtam 100%-os választ.
Utólag nem lehet magyarositani az angol wint? Hasonlóan értem mint pl a szgépes angol nyelvű windowsokat.. Esetleg azóta nincs fejlemény a magyar win fellelhetőségét illetően? (ez lenne a legjobb) Vagy esetleg valakinek sikerült már "lebackupolni" a telón lévő szoftvert?
Azért merültek fel eme kérdések bennem, mert amit láttam, az sajna csak angol nyelvű. (habár jelenlegi telóm is angolra van állítva)

Más:Olvastam egy fórumon, hogy a "v5.0.1512 Build 14207 verziószámú Windows Mobile 2005 jó erre a telóra, csak nem tudni honnan lehet leszedni" Rákerestem, s vmi nem emberi :lol: nyelvű oldalon is emlegetik az MPx220-at egy kalap alatt ezzel a verzioju wm05-el. Tehát lehet van benne vmi. (de ha nem mondok ujat, szoljatok ám :P)

Szal egyenlőre ennyi volna a kérdésem :)
Előre is köszi:

LP


Szevassz!

Én is olvastam ezekkel kapcsoltaban fórumokat, de negatív a visszajelzés. Néhányan elkezték az angol op.szoft magyarosítását, de beletört a bicska. Azt olvastam baromi nagy munka, nagyon komplex. A magyar 2003-as szoft. biztosan beszerezhető. Esetleg nézd meg az spklub.dox.hu oldalt (java kell hozzá), onnan lehet tölteni cumókat. A 2005-ös rendszer még nincs magyarul, ugyanis még itthon nincs teló aminek ez az alapja (de ezt te is vágod). Magyarítása meg... off. Angol nyelven ezt is be lehet szerezni, de gáz lehet vele. Sokan próbálkoztak és amit eddig olvastam nem nagyon bíztató. Instabilnak tűnik a dolog. Esetleg nézd meg az spklub.tk fórumoldalt. Sok infót találsz. Vagy kérdezz itt az mpx200-as fórumban. Van néhány profi, akik biztosan segítenek. Én is kaptam választ.

Ui.: ajánlom még figyelmedbe az airfagev.com oldalt. Igaz angol az oldal, de rengeteg leírást, témához kapcsolódó fórumot, infót, és mégtöbb progit + alkalmazást találsz.
Ja! És miért akarsz külföldről ilyen telót? Itthon kaphatsz magyart már 45 ezerért. Jóval olcsób?
Amúgy király a teló, néhány kellemetlenségtől eltekintve. Na csá, sok sikert.


csüt. júl. 06, 2006 11:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 05, 2006 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Pécs, EU kult. főváros 2010
Hozzászólás 
Hali!

Már jóideje gondolkodom egy ilyen teló megvételén, és felmerült bennem pár kérdés, amikre még nem találtam 100%-os választ.
Utólag nem lehet magyarositani az angol wint? Hasonlóan értem mint pl a szgépes angol nyelvű windowsokat.. Esetleg azóta nincs fejlemény a magyar win fellelhetőségét illetően? (ez lenne a legjobb) Vagy esetleg valakinek sikerült már "lebackupolni" a telón lévő szoftvert?
Azért merültek fel eme kérdések bennem, mert amit láttam, az sajna csak angol nyelvű. (habár jelenlegi telóm is angolra van állítva)

Más:Olvastam egy fórumon, hogy a "v5.0.1512 Build 14207 verziószámú Windows Mobile 2005 jó erre a telóra, csak nem tudni honnan lehet leszedni" Rákerestem, s vmi nem emberi :lol: nyelvű oldalon is emlegetik az MPx220-at egy kalap alatt ezzel a verzioju wm05-el. Tehát lehet van benne vmi. (de ha nem mondok ujat, szoljatok ám :P)

Szal egyenlőre ennyi volna a kérdésem :)
Előre is köszi:

LP


szer. júl. 05, 2006 22:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Sziasztok! Nem tud valaki olyan progiról, amivel a !TELEFONON! tudok konvertálni például .mp3 fájlt .wav fájlba? Nagy segítség volna valami infó. Előre is THX!


pén. jún. 30, 2006 14:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
ide jöhet az excell:
simazkukacfreemailponthu


szer. jún. 28, 2006 20:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
A hellomoto.com oldalon a telefonbeállításoknál (a link főoldalon jobb középen) megtalálod a wap (és más) beállításokat. Csak be kell néhány dolgot állítanod és sms-ben megkapod ingyen.
Vagy, nekem is meg van excel formátumban. Adj meg mail címet és elküldöm.


szer. jún. 28, 2006 15:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Vodafone gprs wap beállításokat tudja valaki?
Motorola oldalán lévővel nem műxik nálam.


szer. jún. 28, 2006 12:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Egy kis érdekesség:

http://www.cnn.cn/mpx220/mpx220instruction.htm


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MarQs szer. jún. 28, 2006 15:37-kor.



kedd jún. 27, 2006 15:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Amúgy sráccok megvettem a néháy megszólalással odébb taglalt audiókábelt. Sokkal esztétikusabb a kivitele a kábelnek, mint a belinkelt képen és baromi jó anyagokból van felépítve. És elmondhatom, hogy feladtam egy apróhirdetést az mp3 lejátszóm eladásáról. Ugyanis besz*rás, de baromi jól szól a normál fülesemmel (nem holmi headsett-ekkel) a zene a telóval. Mondhatni sokkal jobban ki tudom használni a fülest. Több basszust tudok nyomatni, az equalizer sokkal szélesebb tartományban állítható és ha elkapna az epcó ki tudnám ütni a fülest, annyi hangot tudok ráadni. Pedig az mp3 lejátszóm se volt kutya. Amúgy pocket Music 2.0-át használok és elég zsííír. Már csak egy 1Gb-os kártya kellene. De ami múlik... a napokban még azt megveszem és totál offon leszek anyagilag. :D


kedd jún. 27, 2006 0:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Szerintem semmi érdeke a Motorolának, hogy átejtsék a vásárlóit. Lehet csak félreértet(té)tek.
Ha meg tudod oldani, menj be személyesen a szervizbe és mond meg hogy frissítsék a szofit, ugyanis ami neked van az egy régebi téma. Ha még van gari ingyért meg van, viszont ha már nincs 5 rugó a dolog.

A TV irányító progival - azt olvastam - az a gáz, hogy igen kicsi hatótávolságú (mint álltalában az infra). Az spklub.tk oldalon csevegtek valaha erről (a "Letezik-e ilyen software?" című topicban). Pontos nevet nem említenek, de ha írsz egy pár sort és szépen megkéred az Admint, segít. Igaz beletelik egy pár napba, míg megjön a válasz. Sok sikert! Üdv!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MarQs kedd jún. 27, 2006 0:37-kor.



kedd jún. 27, 2006 0:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Valahol olvastam, hogy van egy progi (UniversalRemoteCe) amivel lehet irányítani a tv-t. De csak Pocket Pc-re találtam. Mit tudtok erről?


hétf. jún. 26, 2006 21:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Nekem 1.280 van rajta. A Motorolánál azt mondták, hogy ez a legújabb, ami az enyémen van. Akkor átvágtak?


hétf. jún. 26, 2006 19:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Amulet írta:
Nem tudja valaki, hogy melyik a legújabb szoftver Motorola MPX 220-hoz? És mik a változások?


Ha a Windows Mobile 2003 legfrissebb verziószámára gondolsz, akkor:
Gyártó (Motorola): 1.470.0.0
Microsoft: 4.21.15118.0

Ha a teló op.rendszer szoft-jára gondolsz, akkor a Windows Mobile 5.0 (vagy ha úgy tetszik 2005). De ez olyan mint a Yeti. Mindenki beszél róla, de még (működni, főleg mpx220-on) senki sem látta. És mellesleg nincs 'magyarítva'.
Tehát marad a WM 2003 a fenti verz. számmal.


hétf. jún. 26, 2006 19:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Nem tudja valaki, hogy melyik a legújabb szoftver Motorola MPX 220-hoz? És mik a változások?


hétf. jún. 26, 2006 18:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Letöltöttem mind a 3 részt, de nem tudom öket kicsomagolni. Total Commander se segit. Remélem ti tudtok!!!


Én is szenvedtem vele, a T.Commander nem tudja kezelni. WinRar-t használtam. Az egyes (...part1.rar) file-val kezd. Aztán majd kéri a tőbbi file-t is. Egyessével ad meg. (Nézd meg, hogy biztos van e WinRarod. Ha esetleg nem volna: http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=1768 )


vas. jún. 25, 2006 15:02
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség