Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 3:31



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
McLaca írta:
Amelyik Neked tetszik.
Nekem személy szerint a fekete jön be, ráadásul a fekete színtől kisebbnek is látszik a káva, és nagyobbnak a kijelző, szóval optikailag is szerencsésebb, de van, akinek meg a szürke a totoál bejövős.

Üdv!


Én is inkább a fekete mellé tenném le a voksomat.
Tervezik esetleg kiadni ennek az "i" változatát vagy olyat,amiben lesz második kamera elől a videótelefonáláshoz?Erről van infó esetleg?


csüt. júl. 27, 2006 9:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Amelyik Neked tetszik.
Nekem személy szerint a fekete jön be, ráadásul a fekete színtől kisebbnek is látszik a káva, és nagyobbnak a kijelző, szóval optikailag is szerencsésebb, de van, akinek meg a szürke a totoál bejövős.

Üdv!


csüt. júl. 27, 2006 9:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Erősen gondolkozok egy ilyen telefon megvásárlásán.

Szerintetek melyiket érdemesebb (szebb) megvenni : a szürkét vagy a fekete színűt?

(mostanság csak feketében utazok,MPx200-V3-8910i).


csüt. júl. 27, 2006 9:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
Esetleg tudja valaki, hogy mikor várható a mobilszolgáltatóknál a készülék megjelenése?


http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=669734#669734


kedd júl. 25, 2006 11:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Esetleg tudja valaki, hogy mikor várható a mobilszolgáltatóknál a készülék megjelenése?


kedd júl. 25, 2006 10:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Pete87 írta:
Aki netezni akar úton-útfélen, az vegyen Laptopot, műholdas kapcsolattal
Tehát vegyek milliós nagyságrendű adni és venni is képes műholdas szettet (esetleg béreljek pár milliárdért transzpondert), ha mobilinternetezni akarok...
Vagy vegyek olcsóbb, csak venni képes szettet meglévő satellite szolgáltatót használva. De akkor a csomagkérések elküldéséhez ugyanúgy kell egy telefon - és baromira nem értem, mitől mobilinternet egy műholdas szett...
No és persze a készülékek mérete.
Vagyis - szerinted - a fenti felállások egyszerűbbek, mint a 6233-mal (vagy bármely más 3G telefonnal) a zsebemben, a notit BT-n keresztül rácsatlakoztatva , ~384kbit/s-mal "lassan" netezni...
Erre egy jelzőt tudnék mondani, de megsértődnél.

A noti már megvan (egy ideje), a mobilinternetet - természetesen - nem a telefon kijelzőjén, hanem a telefon segítségével notebookon értettem.

Üdv!


szomb. júl. 22, 2006 19:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Pete87 írta:
üdVW

Sztem ha vki fényképezni akar, az vegyen egy fényképezőt (jobb a képminőség, stb...)
Aki netezni akar úton-útfélen, az vegyen Laptopot, műholdas kapcsolattal
Aki telefonálni akar, az vegyen egy telefont, amivel lehet telefonálni, s SMS-t küldeni...

Persze-persze... Ezek most megjelennek ebben a kis telóban, de most komolyan... -> Milyen ennek a minősége? (2 megapixel; lassú net, stb...)
majd ha már otttartunk, h a digitfényképezőgép minőségét eléri a teló fényképezője... akkor majd aszondom: "Oks, most ezt télleg megéri ezért megvanni"
De ííígy?? Áhh...
No mind1... :P

bye
Az SE elérte! A W810/K750/W810i készülékekkel.


szomb. júl. 22, 2006 19:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2006 12:24
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
üdVW

Sztem ha vki fényképezni akar, az vegyen egy fényképezőt (jobb a képminőség, stb...)
Aki netezni akar úton-útfélen, az vegyen Laptopot, műholdas kapcsolattal
Aki telefonálni akar, az vegyen egy telefont, amivel lehet telefonálni, s SMS-t küldeni...

Persze-persze... Ezek most megjelennek ebben a kis telóban, de most komolyan... -> Milyen ennek a minősége? (2 megapixel; lassú net, stb...)
majd ha már otttartunk, h a digitfényképezőgép minőségét eléri a teló fényképezője... akkor majd aszondom: "Oks, most ezt télleg megéri ezért megvanni"
De ííígy?? Áhh...
No mind1... :P

bye


szomb. júl. 22, 2006 12:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Tegyük hozzá: a telefon a tv-hez képest rendkívül energiatakarékos. :)
A tv-t csak nézni lehet, a telefont használni is, és akinek kell mobilinternet is, annak a 3G megváltás. TV ilyet nem tud. :)

Üdv!


csüt. júl. 20, 2006 9:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
asdf_ írta:
En valahogy meg mindig ugy vagyok vele, hogy ennyi penzert egy 72 centis, sikkepcsoves szines tv-t veszek, ami 40 kilo, es valahogy nem bir ravinni a lelek, hogy ugyanennyit kiadjak egy tizdekas fel kezemben eltuno kis bigyoert. A tv eseteben latom erzem, h kapok valamit, a telefonnal nincs ilyen ;)

Az összevetés olyan, mintha azt feszegetnéd, hogy a hajszárító vagy a porszívó éri-e meg jobban az árát. A 72 centis tévé azonnal cserben hagy, ha útra kelsz, ráadásul meglehetősen alacsony minőségű fotókat készít.. :lol: Persze tény, hogy közel 100.000 forint rengeteg pénz egy telefonért. De ezek már nem telefonok, hanem hordozható multimédiás és üzleti mindenesek. Aki keveset van otthon és sokat úton nem tudna mit kezdeni az otthoni 264 centis plazmájával sem. Neki olyan eszköz kell amit magával tud vinni. Tehát, a kopasz biztos nem a hajszárítóra szavaz.. :lol: :lol:


csüt. júl. 20, 2006 8:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dehogy költ annyit kajára... (két minimálbérből?)
Viszont ha megnézzük a 70 ezres tv-ket, azokban az a valami, amit az ember kap, háááát... Sokkal kifinomultabb egy telefon, és minőségibb alkatrészekből van.
De abban én is egyetértek a korábban szólókkal, hogy - figyelembe véve a mai telefonokat és árakat - annyit ér, amennyiért adják, persze szem előtt tartva azt is, hogy ez új, első ár.

Üdv!


szer. júl. 19, 2006 22:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
asdf_ írta:
En valahogy meg mindig ugy vagyok vele, hogy ennyi penzert egy 72 centis, sikkepcsoves szines tv-t veszek, ami 40 kilo, es valahogy nem bir ravinni a lelek, hogy ugyanennyit kiadjak egy tizdekas fel kezemben eltuno kis bigyoert. A tv eseteben latom erzem, h kapok valamit, a telefonnal nincs ilyen ;)
Érdekes megközelítés, de így van.
Ám ha elindulunk ezen a nyomon, éhenhalunk.

Havonta ugyanis egy 4fős család legalább 100-120e Ft-ot költ kajára. Abból pedig igen sok más - sokkal hasznosabb - dolog vehető.


szer. júl. 19, 2006 21:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
En valahogy meg mindig ugy vagyok vele, hogy ennyi penzert egy 72 centis, sikkepcsoves szines tv-t veszek, ami 40 kilo, es valahogy nem bir ravinni a lelek, hogy ugyanennyit kiadjak egy tizdekas fel kezemben eltuno kis bigyoert. A tv eseteben latom erzem, h kapok valamit, a telefonnal nincs ilyen ;)


szer. júl. 19, 2006 20:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rusi írta:
[...]ez talán azt jelzi, hogy a gyárban kissé nagyok a tűréshatárok :D :D

Már csak a felhasználói tűréshatároknál kell a sávot szélesebbre húzni. :wink:
Amúgy a Nokia ügyesen és okosan árazza be manapság a készülékeit. 80e forintért jó vétel ez a teló.


szer. júl. 19, 2006 15:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:
Rusi írta:
A billentyűk MŰANYAGBÓL vannak (semmiféle gumi megy ilyenek), és a krómozott rész valóban fémből van.
Nem tudom, hogy náluk milyen verzió járt, mi bontatlan, full magyar (a dobozon magyar felirat, magyar használati), originál, fóliás készüléket kaptunk, illetve a szoftver verziószáma 3.70-es volt.


Nem néztem a szoftver verziót. A legtöbb fagyás konferencia hívások közben volt. Nálam elég gyakori a több résztvevős konferencia és bizony itt többször fagyott a teló. Ha Ti nem próbáltátok ezt nyilván nem jöhetett elő a hiba. A másik a meglehetősen szoruló headset eltávolításakor tapasztalt újraindulás volt.

A billentyűzet nem gumiból van, hanem valami lágy műanyagból. Ez a rejtélyes nyikorgás azonban más szériát is érint. Egy kedves barátom E60-asával sikerült hasonlóan szörnyű nyikorgást elérnie, és több helyről kaptam visszajelzést, hogy bizony van amelyik "dalol". A hiba tehát nem egyedi, de nem biztos, hogy gyakori.


Ezért is írtam, hogy nem kérdőjelezem meg, amit írtál a telefonról. Való igaz, hogy a konferenciahívást én nem használom. Azonban a headsetet persze mi is próbáltuk és a telefon egykedvűen sípolgatott, hogy most csatlakoztattam vagy leszedtem, de újraindulás, meg fagyás nálunk nem volt vele.
A billentyűzetben a kinézete is megtévesztő, mert kicsit távolabbról bizonyos megvilágításban gumi hatásúnak látszik, de persze nem az. A nyikorgás szintén rendben van, nálunk nem nyikorgott (illetve a hátlap meg-megszólalt), nálatok igen, ez talán azt jelzi, hogy a gyárban kissé nagyok a tűréshatárok :D :D


szer. júl. 19, 2006 15:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rusi írta:
A billentyűk MŰANYAGBÓL vannak (semmiféle gumi megy ilyenek), és a krómozott rész valóban fémből van.
Nem tudom, hogy náluk milyen verzió járt, mi bontatlan, full magyar (a dobozon magyar felirat, magyar használati), originál, fóliás készüléket kaptunk, illetve a szoftver verziószáma 3.70-es volt.


Nem néztem a szoftver verziót. A legtöbb fagyás konferencia hívások közben volt. Nálam elég gyakori a több résztvevős konferencia és bizony itt többször fagyott a teló. Ha Ti nem próbáltátok ezt nyilván nem jöhetett elő a hiba. A másik a meglehetősen szoruló headset eltávolításakor tapasztalt újraindulás volt.

A billentyűzet nem gumiból van, hanem valami lágy műanyagból. Ez a rejtélyes nyikorgás azonban más szériát is érint. Egy kedves barátom E60-asával sikerült hasonlóan szörnyű nyikorgást elérnie, és több helyről kaptam visszajelzést, hogy bizony van amelyik "dalol". A hiba tehát nem egyedi, de nem biztos, hogy gyakori.


szer. júl. 19, 2006 15:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Soockit írta:
A MediaMarktban azt hiszem most 79.990 Ft [Hivatalos Nokia garanciával, és 20%-os ÁFA tartalmú számlával :oops: ]


Jól hiszed, én is ott vettem, annyiért, 2 év Nokia garanciával.


szer. júl. 19, 2006 14:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 12:48
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
A MediaMarktban azt hiszem most 79.990 Ft [Hivatalos Nokia garanciával, és 20%-os ÁFA tartalmú számlával :oops: ]

A Saturnban szintén 79990 Ft. Ha jól emlékszem akkor 10% kezelési költég jön rá 10 hónapos futamidő esetén.


szer. júl. 19, 2006 11:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A MediaMarktban azt hiszem most 79.990 Ft [Hivatalos Nokia garanciával, és 20%-os ÁFA tartalmú számlával :oops: ]


kedd júl. 18, 2006 19:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
McLaca írta:
Opera mini témában kukkants át a 6230i topicba! Pont a végén van róla szó.

Üdv!


Köszi, de sajnos így sem megy :( Próbáltam adaptálni Vodafone-ra a beállításokat (proxy, stb.), de nem sikerült...


kedd júl. 18, 2006 8:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Opera mini témában kukkants át a 6230i topicba! Pont a végén van róla szó.

Üdv!


kedd júl. 18, 2006 7:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Vismajor írta:
Azóta nem születtek új tapasztalatok a telefonról? Nagyon érdekelne!

Engem nagyon idegesít, hogy az eddig az S40-es telefonoknál megszokott módon nem lehet megnézni, hogy mikor érkezett egy üzenet. Eddig az üzenet végén nyomtam még egy lefele gombot és mutatta többek közt a fogadás időpontját. Most külön bele kell menni a menübe és kiválasztani a részleteket. Ez nekem nem tetszik.

2 hét használat után egy kicsit recseg a készülék háza.

Képtelen vagyok beállítani az email klienst és az Opera mini-t. Ebben igaz biztos, hogy én vagyok a béna...

Sok helyen írták, hogy a hangerővel vannak gondok. Én nem tapasztalok különbséget a 6233 és a 6230 közt. Mindent összevéve egy nagyon jó telefon a 6233.


kedd júl. 18, 2006 7:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Azóta nem születtek új tapasztalatok a telefonról? Nagyon érdekelne!


kedd júl. 18, 2006 6:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
McLaca írta:
Figyelembe véve, hogy most 40 fok van, ez nem meglepő. :)
De valóban, az, hogy fém-e valami, érintéssel állapítható meg legkönnyebben. Képekről láttam eddig, élőben meg csak elölről, szóval tippeltem. :)

Üdv!


Idebent viszont 25 :D és érzem a különbséget. :wink:


kedd júl. 11, 2006 9:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Figyelembe véve, hogy most 40 fok van, ez nem meglepő. :)
De valóban, az, hogy fém-e valami, érintéssel állapítható meg legkönnyebben. Képekről láttam eddig, élőben meg csak elölről, szóval tippeltem. :)

Üdv!


kedd júl. 11, 2006 7:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
McLaca írta:
Mindegy, lényeg, hogy van benne fém, osz't kész. 8)
Úgy láttam, a hátlap azon része, amiben az optika van, az is fém, tehát a műanyag az akkufedő, a hátlap felső része (az antennát fedő rész), ill. a gombok, azok között meg szintén fém.

Üdv!


Szerintem az optika körüli rész nem fém, mivel egyáltalán nem hideg, mind az oldala :lol:


hétf. júl. 10, 2006 13:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Mindegy, lényeg, hogy van benne fém, osz't kész. 8)
Úgy láttam, a hátlap azon része, amiben az optika van, az is fém, tehát a műanyag az akkufedő, a hátlap felső része (az antennát fedő rész), ill. a gombok, azok között meg szintén fém.

Üdv!


vas. júl. 09, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Hmmm, most hogy igy mondod... :)
Ha jolemlex, akkor RM az a haz maga, es a kromozott resz, az meg ami a billko kozott van soronkent, de nem akarok hulyeseget mondani, majd aki kezben fogta/birtokolja megmondja ;).


vas. júl. 09, 2006 19:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Akkor minek van krómmal bevonva? :D
Hidd el, tudom én, miért kérdeztem... ;)

Üdv!


vas. júl. 09, 2006 18:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Az elso sort kene csak elolvasni a nokia oldalan... :roll:

Stílusos 3G telefon jó minőségű rozsdamentes acél borításban

szerk.: megtehettek volna ok is, es akkor talan eszreveszik, hogy hianyzik egy vesszo :P


vas. júl. 09, 2006 18:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Többször is elhangzott, hogy krómmal bevont a fémfelület.
Ez elég aggasztó, mert ha nem RM, akkor ha esetleg lepattogzik (és miért ne pattogna, ma már minden összecsapott minőség), akkor akár rozsdásodhat is...

Üdv!


vas. júl. 09, 2006 17:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Macika írta:
Igen, többször volt már próbálkozás rá, hogy összeállítsuk a TÖKÉLETES telefont. :)


:lol:


vas. júl. 09, 2006 17:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Most érkeztem vissza 1 hetes pihenésemből, így most szeretnék reagálni a nálunk és az arénán megjelent 6233 tesztekből fakadó vitára.

Nincs rá okom, hogy kételkedjek az arénán leírtakban, ugyanakkor azt viszont biztosan állíthatom, hogy a nálunk járt készülék nem produkált szoftveres hibákat, nem nyikorgott a billentyűzet (helyette a hátlap szólalt meg néha), illetve a headset is rendben csatlakozott (bár valóban egy nagyon picit szorult, de hát csont vadiúj volt).
A billentyűk MŰANYAGBÓL vannak (semmiféle gumi megy ilyenek), és a krómozott rész valóban fémből van.
Nem tudom, hogy náluk milyen verzió járt, mi bontatlan, full magyar (a dobozon magyar felirat, magyar használati), originál, fóliás készüléket kaptunk, illetve a szoftver verziószáma 3.70-es volt.


vas. júl. 09, 2006 15:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
vamosip írta:
Kb. 8200 a havi részlet, ebben csak a kez.költség van. Ez van, valamivel mindenhol lehúzzák az embert :roll:
Köszi!
Az sajnos elég sok egy évre, majdnem egy húszas...
Akkor inkább várok még egy - két hónapot, addig talán egy kis áresés is lesz, és megveszem egyösszegben.

Üdv!


vas. júl. 09, 2006 12:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Nem sértődtem..
Nekem egy N80 lenne az etalon a K800 otikájával!
Igen, többször volt már próbálkozás rá, hogy összeállítsuk a TÖKÉLETES telefont. :)


szomb. júl. 08, 2006 14:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
McLaca írta:
12 havi? Önerő+részletek konstrukciójában? A végére mennyi lesz?

Egyébként azt nem tudja valaki, miért van az, hogy némelyik telefon kijelzője kikapcsolva is fekete (pl. 6280), másoké kikapcsolva szürke (pl. 6233), mint egy mono kijelzőé, és bekapcsolva feketedik el...?

Üdv!


Szia!

Kb. 8200 a havi részlet, ebben csak a kez.költség van. Ez van, valamivel mindenhol lehúzzák az embert :roll:


szomb. júl. 08, 2006 7:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
12 havi? Önerő+részletek konstrukciójában? A végére mennyi lesz?

Egyébként azt nem tudja valaki, miért van az, hogy némelyik telefon kijelzője kikapcsolva is fekete (pl. 6280), másoké kikapcsolva szürke (pl. 6233), mint egy mono kijelzőé, és bekapcsolva feketedik el...?

Üdv!


pén. júl. 07, 2006 21:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
jani0625 írta:
hol vetted és mennyiért? látom szhelyi vagy.
egy kis használat után írhatnál bővebben is.
köszi


Eu*o*ics 85ezer, 12 havi részlet, 2 év Nokia gari


pén. júl. 07, 2006 20:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 29, 2006 22:02
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
vamosip írta:
Na vettem egyet, lecseréltem a 6280-ast, ami már majdnem szétesett :? , viszont szoftveresen nem volt semmi baja.

Szoftver eddig rendben van, összeszerelés is, egyedül a kamera gomb lötyög és az oldalsó gombok is egy kicsikét mozognak. Akksifedő egy kicsit ropog, de ezen már nem is akadok fennt :D


hol vetted és mennyiért? látom szhelyi vagy.
egy kis használat után írhatnál bővebben is.
köszi


pén. júl. 07, 2006 12:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
Na vettem egyet, lecseréltem a 6280-ast, ami már majdnem szétesett :? , viszont szoftveresen nem volt semmi baja.

Szoftver eddig rendben van, összeszerelés is, egyedül a kamera gomb lötyög és az oldalsó gombok is egy kicsikét mozognak. Akksifedő egy kicsit ropog, de ezen már nem is akadok fennt :D


csüt. júl. 06, 2006 22:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Jól van már, ennyire nem kell elnézést kérni (nincs is miért), eszmecsere folyik, ahogy azt kell.
OFF
Egyébként - ha már bank, meg kamat - ma hívott egy banki ügyintéző, és tőlem kérdezte meg, hogy a fogyinak mijét kell a CSBM-hez beírnia... CIB bankos volt, ezek után nem is biztos, hogy anyámékat oda kéne átterelni... :)
ON

Üdv!


csüt. júl. 06, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Elnézést, nem akartam, h ennyire elmerüljünk a témában, csak általánosságban értettem. Bocsi. Csak ismerjünk meg mindent amennyire lehet. A Hiteleket is úgy értettem. Tényleg, Te pont irtál is korábban a THMröl, sz.arul jött ki az én megfogalmazásom. Én a nagy átlagra értettem volna (ingatlan, személyi kölcsön, autó). Ill. az 5% a lekötött betétre.. Mindegy. Bocsi mégegyszer.


csüt. júl. 06, 2006 11:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
enhetvenes írta:
Egy csalódást mindig ez a mondat követ: Ha én ezt elöre tudhattam volna...
Tisztában vagyok vele, hogy mit várhatok egy Nokia telefontól, de látom, nem olvasol figyelmesen (vagy nem ismersz). Gyakori eset, hogy nagy élt kap a hibák kimustrálása, a pozitív dolgok azonban épp csak említést kapnak, tehát ha megveszed, azonnal a hibáit fogod keresni és úgy természetes, hogy csalódni fogsz benne.
Viszont jelenleg nem tudok olyan alternatíváról, ami a 3G-s 6233-ast kiválthatná, sem kinézetben, sem tudásban (több nem kell, mint amit tud), sem funkciószervezésben (és az örök: sem menüben).
Tehát ezzel kell "beérnem", ha recseg, ha nem, ha bugos, ha nem.
A THM pedig nem éves szintre, hanem a hitel futamidejére vonatkozik. Tehát ha 20%, és 10 havi, akkor a 10 hónap alatt az árra 20%-ot fogsz ráfizetni összesen, ami a kamat, kezelési költség, hitelbiztosítás, stb.
(Én 0%-ost szeretnék, ha nem megy, akkor egyösszegben...)

Londelmor írta:
azért szeretem jobban a több vonást, mert ugyan tudod, hogy ha már csak 2 van a háromból, akkor az elvileg 60%-ot jelent, de gyakorlatban bárhol lehet 60 és 20% közt, és ezt az igen nagy differenciát nem muatatja semmi.
Azt írtam, hogy az első szegmens 60%-nyi töltöttség elfogyása után tűnik el (minimum), tehát ha kettő látszik, akkor a töltöttség 40%, vagy alatta, ha egy, akkor 20%. Ezt a 20%-ot meg már jól be lehet lőni, ritkán bírja egy mai telefon 5 napnál tovább...

enhetvenes: a tények olyan dolgok, amilyenné alakítjuk őket. Azok a bizonyos "tények" sem mindenkinél tények, szóval korántsem biztos, hogy mindenkinél kotyog, mindenkinél újraindul, ill. mindenkinél lefagy...
De gondolj csak bele, az átlagember milyen. Megelégedéssel használ egy készüléket hosszú ideig, ezt természetesnek veszi, nem dícsérgeti, hiszen a készülék teszi a dolgát. De ha csak egyetlen hibája is lesz, azonnal a sárga földig lehúzza, és minden fórumon szétkiabálja. Nem azt mondja, hogy kiváló volt eddig, de most egy hiba miatt sajnos nem tudja használni, hanem rögtön úgy indít, hogy "ez a ****...", meg "kár volt megvenni...", holott hosszú ideig nem így gondolta, és kiválóan szolgálta a kütyü.

Üdv!


csüt. júl. 06, 2006 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Nem sértődtem..
Nekem egy N80 lenne az etalon a K800 otikájával!


csüt. júl. 06, 2006 1:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Ja, igy már értem.
Ne kezdjük ezt firtatni. Nem vagyok elájulva az N70emtöl, semelyik telcsitöl. Biztos jó a 6280 is, mázlid volt h jót fogtál ki. (Vagy lenyelted a hibákat) 6280ra én is pályáztam korábban. Nem savanyú a szölö, egy szóval nem bántottam a 6233ast. A 6280ról meg csak a tényeket olvastam. Nem kéne, h megsértödj. Sorry.


csüt. júl. 06, 2006 1:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
enhetvenes írta:
defektes, hibával teli, bugos, használhatatlan

Ezek a jelzők egyáltalán nem illenek a telefonomra, ami egy 6280-as.
..
Az N70-nek meg nem ártana egy olyan kijelző, mint a 6280-ba van
Meg szeretne olyan gyors lenni
Kamerázhatna fekve is
Lehetnének rajta oldalsó hangerőgombok, amivel a zsebemben és sms írás közben is fel tudom hangosítani a zenét..
A gombjai lehetnének olyan nagyok mint a 6280-nak...


csüt. júl. 06, 2006 0:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
azért szeretem jobban a több vonást, mert ugyan tudod, hogy ha már csak 2 van a háromból, akkor az elvileg 60%-ot jelent, de gyakorlatban bárhol lehet 60 és 20% közt, és ezt az igen nagy differenciát nem muatatja semmi. nekem a mostnai telóm (Pana X700, belülről ~=N6600) 5 vonással dolgozik, és átalában elég egyenletesen fogynak a használat függvényében a vonások. bár azért erre is igaz, hogy 10 perc a töltőn és maxon van megint, de ilyenkor (szintén egyenletesen) gyorsabban el is fogy újra a sok pálcika.


csüt. júl. 06, 2006 0:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Ez a savanyú a szölö nekem szólt?


csüt. júl. 06, 2006 0:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Szived csücske lett ez a 6233, ugye?
Egy csalódást mindig ez a mondat követ: Ha én ezt elöre tudhattam volna...
Szerintem nem olyan vészes ez a teszt. Jobb elöre megtudni apró dolgokat (nem végleges SW!), mint késöbb sok kicsi sokra megy alapon idegeskedni. Meg kell ismerni valamit mielött belemész. Ilyen a Hitel/THM dolog is. Vagy a banki 5% kamat. Sajna nem 5% az év végén, hanem kevesebb...


csüt. júl. 06, 2006 0:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Savanyú a szőlő tipikus esete


szer. júl. 05, 2006 23:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség