Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 7:31



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
vocsok írta:
Jól látom, hogy a Nokia a mai napig sem ad olyan progit a telefonokhoz, amivel a névjegyzéket lehet szerkeszteni, menteni?


A PCSuite esetleg? Bár szerkeszteni biztos nem, menteni talán.....


szer. aug. 23, 2006 6:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Jól látom, hogy a Nokia a mai napig sem ad olyan progit a telefonokhoz, amivel a névjegyzéket lehet szerkeszteni, menteni?


szer. aug. 23, 2006 6:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
rob4 írta:
Nam nagyon vagyok otthon a torrentben,dc-n már néztem.
Nem akarok wareztanfolyamot nyitni, de letöltöd a BitCometet és már hajrá is...


szer. aug. 23, 2006 0:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Mennyi volt hozzá az autós tartó?[/quote]

http://www.gigatel.hu/modules.php?name= ... 2&print=no
Ennyi egy kis kedvezménnyel 8)


kedd aug. 22, 2006 21:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 07, 2006 18:11
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Macika írta:
rob4 írta:
Nincs meg valakinek az Oxygen phone manager 2.11 fullba?

Ez nagyon jól kezeli a telefon minden adatát,csak ugye 21nap mulva lejár:(
Bittorent esetleg?
Tuti, hogy legalább 8 helyen fent van.


Nam nagyon vagyok otthon a torrentben,dc-n már néztem.


kedd aug. 22, 2006 19:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
rob4 írta:
Nincs meg valakinek az Oxygen phone manager 2.11 fullba?

Ez nagyon jól kezeli a telefon minden adatát,csak ugye 21nap mulva lejár:(
Bittorent esetleg?
Tuti, hogy legalább 8 helyen fent van.


kedd aug. 22, 2006 19:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 07, 2006 18:11
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Nincs meg valakinek az Oxygen phone manager 2.11 fullba?

Ez nagyon jól kezeli a telefon minden adatát,csak ugye 21nap mulva lejár:(


kedd aug. 22, 2006 18:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 07, 2006 18:11
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
JrCsG írta:
Sziasztok!

Kb. egy hete boldog tulajdonosa vagyok én is egy 6233-nak. :D
6230i-ről váltottam, szerintem megérte, nagyon tetszik! :oops: Gyorsabb mint a 6230i-m volt, nagyjából olyan gyors mint a sima 6230. A kijelzője az pedig eszméletlen, nagyon szétcsúsztam tőle, bár ez az egész telefonra érthető, minél többet használom annál jobban tetszik. :P
Akksiról nem tudok nyilatkozni, mert kihangosítóban szokott lenni. Viszont az biztos, hogy az autós tartója is jóval masszívabb, tetszetősebb (legalább is nekem) mint az előzőé volt. 8)
Eddig kétszer fagyott (videómegnyitás közben), néha videóhívást akar indítani hanghívás helyett, valamint ha témát váltok, akkor a csengőhangom visszavált az alapra. :shock: Más hibát még nem találtam...
Hallottam 4.52-es softról, tud róla valaki valamit? Érdemes lehet frissiteni, vagy várjak még vele?


Mennyi volt hozzá az autós tartó?


kedd aug. 22, 2006 18:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kb. egy hete boldog tulajdonosa vagyok én is egy 6233-nak. :D
6230i-ről váltottam, szerintem megérte, nagyon tetszik! :oops: Gyorsabb mint a 6230i-m volt, nagyjából olyan gyors mint a sima 6230. A kijelzője az pedig eszméletlen, nagyon szétcsúsztam tőle, bár ez az egész telefonra érthető, minél többet használom annál jobban tetszik. :P
Akksiról nem tudok nyilatkozni, mert kihangosítóban szokott lenni. Viszont az biztos, hogy az autós tartója is jóval masszívabb, tetszetősebb (legalább is nekem) mint az előzőé volt. 8)
Eddig kétszer fagyott (videómegnyitás közben), néha videóhívást akar indítani hanghívás helyett, valamint ha témát váltok, akkor a csengőhangom visszavált az alapra. :shock: Más hibát még nem találtam...
Hallottam 4.52-es softról, tud róla valaki valamit? Érdemes lehet frissiteni, vagy várjak még vele?


kedd aug. 22, 2006 15:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Az előző postom teljesen helytálló ez esetben is, csak a 6233 kicserélendő a 6630-as számra... :)

Azt meg, hogy volt-e függetlenítve, azt megmondom azonnal, ahogy a szoftfriss után bekapcsoljátok egy pl. Pannonos kártyával. :)

Mellesleg úgy tudom, hogy a Ger_Turk az gyári független készüléket jelent...


Köszi az infót GazVezir nevében is, sikeres volt a műtét, nem kell költöznie törökországba... :P


kedd aug. 22, 2006 14:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
A félreértések elkerülése végett úgy gondoltam, hogy minden tényt helyesen vázolok fel, nehogy ezen múljon ez a kényes dolog.

:) No, azt gondoltam, hogy utána meg tudod majd erősíteni, hogy volt-e már függetlenítve a készülék, ha kipróbáljuk a procedúrát. Azt meg semmiképpen sem szeretném, ha lezárna a drágaszág.
Az úgy tudod nálam még nem jelenti a biztost :) . Hálás lennék, ha 100%-os bizonyossággal megérdeklődnéd nekem a dolgot, mielőtt nekiállunk itt a műtétnek. Előre is köszönöm!


pén. aug. 18, 2006 11:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Jelenleg is magyar nyelvű szoftver van rajta, csak igen régi. 6630-ról van szó, mondtam neked onlájn is, csak Trabi TM kollega ide írt, mivel itt foglalkoztatok a téma ezen részével valamikor. Frissíteni szeretnénk a szoftvert, csak félő, hogy utána lezár és kizárólag török kártyát fogad el.

Szóval erősíts meg minket kérlek, Macika, updatelhetünk szoftvert? :)
Az előző postom teljesen helytálló ez esetben is, csak a 6233 kicserélendő a 6630-as számra... :)

Azt meg, hogy volt-e függetlenítve, azt megmondom azonnal, ahogy a szoftfriss után bekapcsoljátok egy pl. Pannonos kártyával. :)

Mellesleg úgy tudom, hogy a Ger_Turk az gyári független készüléket jelent...


pén. aug. 18, 2006 11:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Jelenleg is magyar nyelvű szoftver van rajta, csak igen régi. 6630-ról van szó, mondtam neked onlájn is, csak Trabi TM kollega ide írt, mivel itt foglalkoztatok a téma ezen részével valamikor. Frissíteni szeretnénk a szoftvert, csak félő, hogy utána lezár és kizárólag török kártyát fogad el.

Szóval erősíts meg minket kérlek, Macika, updatelhetünk szoftvert? :)


pén. aug. 18, 2006 0:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mivel a 6233-as BB5-ös, azt pedig nemigen tudja senki sem függetleníteni (na jó, a belgrádi Dejan Kaljevicet kivéve) vagy 2,5 éve, ezért kimondható, hogy ha most független, akkor a magyarítás után is az lesz.


csüt. aug. 17, 2006 23:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Hát így van, nem igazán szeretném, ha csak török kártyát akceptálna a drágaság :) .


Max kiköltözöl törökországba... :)
Állítólag vannak szép helyek arrafelé... :P :twisted:


csüt. aug. 17, 2006 22:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Köszönjük az információkat brummogó barátom! :)

Hát így van, nem igazán szeretném, ha csak török kártyát akceptálna a drágaság :) .


csüt. aug. 17, 2006 21:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Ger_Tur azt jelenti, hogy a Kölni Abasonicból származik, eredetileg az Angol, Német, Török nyelv volt rajta, török piacra szánták, elsősorban a Németországban élő többmillió töröknek. NEM német piacra!!!
Na ez az, amire itthon (sem az EU-ban) semmiféle garanciát nem adnak, azért olcsóbb, mert nem EU piacra gyártották.
Rengeteg ilyen telefon van itthon 2 év Nokia garisnak, újnak eladva, persze min. 14 rugóval olcsóbban, mint a netto nagyker ár, mert ők tudnak alkudni, a haszon meg úgyhsem kell nekik, sőt, picit rá is fizetnek szívesen, hadd jöjjön még több vevő, akinek a vásárlását meg lehet támogatni pár ezerrel...


THX, és ez vajon függő volt eredetileg, vagy független, flashelnem kellene, de a tulaj nem szeretné, ha csak török kártyával menne utána... :)

(ugye GazVezir? :P )


csüt. aug. 17, 2006 17:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Trabi TM írta:
skynet írta:
Germany, Turkey?

(German, Turkish?)


Igen, itt vesztettem el a fonalat én is, mert ez a teló származási helye, tehát vagy Török, vagy Német, a kettő együtt furcsa, vagy nem is ezt jelenti... :)
Ebből csak annyi derül ki, hogy a v05-ös PPM-mel flashelt telókat Németországba ill. Törökországba szánja a Nokia.
Majdnem.
Ebből az derül ki, hogy (a DVD-k régiókódjainak mintájára) hová lett szánva. Nem biztos, hogy az összes v05-ös Ger_Tur, lehet, hogy más CODE is használja ezt a v05-ös PPM-et, legfeljebb más ALS és egyéb beállításokkal együtt.


csüt. aug. 17, 2006 15:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Macika írta:
...


@Macika:

Mit jelent az INI-ben a "Ger_Tur" ?

Egész pontosan ez:
Kód:
[ProductInfo]
ProductType=RM-1
Description=Ger_Tur
RestoreDefaultRestore=0
UseDefaultProductProfile=Yes
PpmId=RM1_6.050308.v05


Ez valamilyen függő volt, vagy független?

THX.
Ger_Tur azt jelenti, hogy a Kölni Abasonicból származik, eredetileg az Angol, Német, Török nyelv volt rajta, török piacra szánták, elsősorban a Németországban élő többmillió töröknek. NEM német piacra!!!
Na ez az, amire itthon (sem az EU-ban) semmiféle garanciát nem adnak, azért olcsóbb, mert nem EU piacra gyártották.
Rengeteg ilyen telefon van itthon 2 év Nokia garisnak, újnak eladva, persze min. 14 rugóval olcsóbban, mint a netto nagyker ár, mert ők tudnak alkudni, a haszon meg úgyhsem kell nekik, sőt, picit rá is fizetnek szívesen, hadd jöjjön még több vevő, akinek a vásárlását meg lehet támogatni pár ezerrel...


csüt. aug. 17, 2006 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
skynet írta:
Germany, Turkey?

(German, Turkish?)


Igen, itt vesztettem el a fonalat én is, mert ez a teló származási helye, tehát vagy Török, vagy Német, a kettő együtt furcsa, vagy nem is ezt jelenti... :)
Ebből csak annyi derül ki, hogy a v05-ös PPM-mel flashelt telókat Németországba ill. Törökországba szánja a Nokia.


csüt. aug. 17, 2006 15:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
skynet írta:
Germany, Turkey?

(German, Turkish?)


Igen, itt vesztettem el a fonalat én is, mert ez a teló származási helye, tehát vagy Török, vagy Német, a kettő együtt furcsa, vagy nem is ezt jelenti... :)


csüt. aug. 17, 2006 13:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
Macika írta:
McLaca írta:
Tárgyat is adsz a PÜ-nél?
Azt gondolom nem, és azt sem veszi észre, hogy ezt kéri is a fórummotor... :)


A tárgy "Kód" volt. Talán a filtering miatt. Központilag tiltva van néhány dolog a gépeken. Ha meg nem..., tudja a tök... :?


csüt. aug. 17, 2006 12:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
...


@Macika:

Mit jelent az INI-ben a "Ger_Tur" ?

Egész pontosan ez:
Kód:
[ProductInfo]
ProductType=RM-1
Description=Ger_Tur
RestoreDefaultRestore=0
UseDefaultProductProfile=Yes
PpmId=RM1_6.050308.v05


Ez valamilyen függő volt, vagy független?

THX.


csüt. aug. 17, 2006 12:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McLaca írta:
horacius: teljesen komolyan (és nem bántásból) írom most, amit, de nem lehet, hogy +0,5, +1D-s olvasószemüvegre van szükséged? (Hobbim az optometria, ezért kérdem).
Jogos, nekem (aki nem vagyok távollátó) még nem jutott eszembe 50 centiről nézni a mobilom kijelzőjét... :)


csüt. aug. 17, 2006 10:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McLaca írta:
Tárgyat is adsz a PÜ-nél?
Azt gondolom nem, és azt sem veszi észre, hogy ezt kéri is a fórummotor... :)


csüt. aug. 17, 2006 10:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Tárgyat is adsz a PÜ-nél?

horacius: teljesen komolyan (és nem bántásból) írom most, amit, de nem lehet, hogy +0,5, +1D-s olvasószemüvegre van szükséged? (Hobbim az optometria, ezért kérdem).

Üdv!


csüt. aug. 17, 2006 9:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
OFF
:?: Köszönöm mindegyikőtök segítséget, majd mail megy, mert a PÜ küldésnél egyszerűen semmi nemtörténik. Klikk a küldésre, alul végigszalad a csík és visszakapom ugyanazt a képernyőt. :?:
ON


csüt. aug. 17, 2006 8:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Ezért jobb a 6280/6131, mert ott a kijelző nagyobb fizikai paraméterei nagyobb feliratokat és betűket is eredményeznek.
Azt csak csöndben merem mondani, hogy élőben a 6233-nak fakóbb az ablaka, mint a 6131-nek például..


csüt. aug. 17, 2006 8:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 52
Hozzászólás 
Hali!
Nos, valóban semmi gond, csak a annyira kell figyelni a kijelzőt, mert apró és cérnavékony karakterek vannak! Nem tudom miért nem lehetett nagyobb, normálisabb karaktereket a nagy üres részek mellett az internetes büngészőn kívül kialakítani Az órát és a feliratokat már fél méterről el sem lehet olvasni rendesen, vagy nagyon kell sasolni, nem lehet csak úgy rápillantva leolvasni! Szóval szerintem a Samsung sokkal szebben, áttekinthetőbben megoldotta az ekkora felbontású kijelzőit, engem legalábbis a Nokiának ez a kijelzője nem igazán nyűgöz le, mint ahogy a tesztekben olvashattam!
No, de mindegy, valahogy majdcsak megbarátkozom vele, hamár nem tudok "megszabadulni" tőle!


csüt. aug. 17, 2006 7:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem semmi probléma a karakterek méretével.
A kijelző méretének és a karakterek méretének aránya megtévesztő, semmivel sem kisebbek rajta a betűk, mint egy régi S40-es, 128×128-as kijelzőn, de a kijelző majd' 2× akkora.

Üdv!


csüt. aug. 17, 2006 0:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Macika írta:
rohamkocka írta:
Trabi TM írta:
(...) tehát IMEI alapján is külföldi lesz a készülék, és máris a számlát kérik... :wink:


1/2 OFF Van-e olyan oldal interneten, WAP-on, ahol IMEI alapján megállípható, hogy honnan van a telefon. Pusztán kíváncsiságból, nem akarok "bűvészkedni".
Megoldható PÜ-ben.


Én akkor írom a pü-t és akkor várom a válaszod.


szer. aug. 16, 2006 18:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Macika írta:
Látszólag kissé le vagy maradva, semmit sem ér a 3 nap, hiszen nincs már ilyen szabályzás.


Ez érdekes akkor velem ari volt az illető egy boltban.
Vettem 30 ezerért egy fejhallgatót és másnap visszavittem és azt mondtam hogy nem tetszik ahogy szól. Erre minden vita nélkül visszaadták a pénzt.

És mi van akkor ha olyan boltban veszi a telefont ahol nem lehet kipróbálni? Pl. vidéken ahol csak egy bolt van a városban és nincs teszt készülék. Akkor sem lehet visszavinni 3 napon belül hogy nekem ez nem kell mert nem ilyenre gondoltam és nem lehetett kipróbálni?
Jól mondod. Nincs megtiltva, hogy kicseréljék, de megtehetik. De nem kötelezhetőek rá semmiképpen. A verseny része, hogy ki mennyire nyalja ki a vevőket :)


szer. aug. 16, 2006 17:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Ez érdekes akkor velem ari volt az illető egy boltban.
Vettem 30 ezerért egy fejhallgatót és másnap visszavittem és azt mondtam hogy nem tetszik ahogy szól. Erre minden vita nélkül visszaadták a pénzt.


Az teljesen más tészta.
Azt visszacsomagolja, és ugyanúgy el lehet adni újként, ha meg hiányzik belőle valami, úgysem veszik vissza.
A telefont szolgáltatónál nem tudjuk visszavenni, ugyanis a számítógép erre nem ad lehetőséget, hogy 1 IMEI számot 2-szer adjak el újként, tehát ha teljesen jó állapotban hozod vissza, és még a fóliák is rahta vannak, látszik, hogy nem használtad, akkor sem tudják visszavenni...

Tartozékot én is vissza szoktam venni, mert ugye nem mindegy, hogy a vevő legközelebb is hozzám jön-e vásárolni, vagy sem, de telónál ha akarnám sem tudnám visszavenni, max használt áron, az meg ugye ilyen telónál egyből -20e...


szer. aug. 16, 2006 17:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Egy ideig gondolgoztam én is ilyen teló vételén, de aztán lebeszéltem magam róla. Így jártam az N73-al is,meg a K800i-vel is. Mindben van valami idegesítõ bár néha apró hiba. :(


szer. aug. 16, 2006 16:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Macika írta:
Látszólag kissé le vagy maradva, semmit sem ér a 3 nap, hiszen nincs már ilyen szabályzás.


Ez érdekes akkor velem ari volt az illető egy boltban.
Vettem 30 ezerért egy fejhallgatót és másnap visszavittem és azt mondtam hogy nem tetszik ahogy szól. Erre minden vita nélkül visszaadták a pénzt.

És mi van akkor ha olyan boltban veszi a telefont ahol nem lehet kipróbálni? Pl. vidéken ahol csak egy bolt van a városban és nincs teszt készülék. Akkor sem lehet visszavinni 3 napon belül hogy nekem ez nem kell mert nem ilyenre gondoltam és nem lehetett kipróbálni?


szer. aug. 16, 2006 15:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 52
Hozzászólás 
Köszi a hozzászólásod! Annyira azért nem égető hogy mindenáron megszabaduljak tőle, de igazad van, elötte kellett volna jobban szemügyre vennem. No, azért ha nem is közel 100 rugóért, de amennyibe nekem is lenne, azaz 55.e-ft-ért lehet hogy túladnék rajta! S hogyha ennyiért nem kel el, megpróbálom magam hozzászoktatni a gondolathoz, hogy ez a 6233 nem is olyan elviselhetetlen!


szer. aug. 16, 2006 15:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
horacius írta:
Hali!
Hadd csatlakozzam én is! Épp a minap váltam egy, csodálatos, fekete 6233 tulajdonosává, de nem tudom ti hogy vagytok vele, de én valahogy nem tudok megbarátkozni ezzel a telóval, pontosabban a kijelzőjével! Eszméletlenül apró rajta minden, kicsi karakterek, a kijelzője óriási felbontású, de minden olyan piciny rajta, sok üres résszel! Valahogy nem tudok kibékülni ezzel a 6233-assal a Samsung X700-asom után. Már azon gondolkodom hogy megválok tőle! Mit ajánlatok, hogy tudnám továbbadni, mivel 2 éves előfizetéssel vásároltam!? Szóltam a szolgátatónál is hogy nem lehetne-e más típusra kicserélni, mivel még 3 napon belül vagyok, de sajnálják, nem tudnak már mit tenni, megvettem, vihetem ahová akarom!!!
Nehéz lesz nagy bukás nélkül eladni, mivel a rajta lévő 24 hónapos hűség miatt nem igazán lesz kelendő a masina. Legfeljebb családtag fog megbízni Benned, hogy Istenbizony fizetni fogod 24 hónapig az előfizetést, hogy le ne tiltsák a készüléket.

Látszólag kissé le vagy maradva, semmit sem ér a 3 nap, hiszen nincs már ilyen szabályzás.

Mellesleg úgy tűnik, hogy jobban jártál volna, ha előtte megnéztél volna egy működő 6233-at, hogy tudd, mit veszel, ne közel 100 rugó kifizetése és 24 hónap aláírása után kezdj el gondolkozni, levonulván a rózsaszín köd...


szer. aug. 16, 2006 15:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 52
Hozzászólás 
Hali!
Hadd csatlakozzam én is! Épp a minap váltam egy, csodálatos, fekete 6233 tulajdonosává, de nem tudom ti hogy vagytok vele, de én valahogy nem tudok megbarátkozni ezzel a telóval, pontosabban a kijelzőjével! Eszméletlenül apró rajta minden, kicsi karakterek, a kijelzője óriási felbontású, de minden olyan piciny rajta, sok üres résszel! Valahogy nem tudok kibékülni ezzel a 6233-assal a Samsung X700-asom után. Már azon gondolkodom hogy megválok tőle! Mit ajánlatok, hogy tudnám továbbadni, mivel 2 éves előfizetéssel vásároltam!? Szóltam a szolgátatónál is hogy nem lehetne-e más típusra kicserélni, mivel még 3 napon belül vagyok, de sajnálják, nem tudnak már mit tenni, megvettem, vihetem ahová akarom!!!


szer. aug. 16, 2006 15:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
rohamkocka írta:
Trabi TM írta:
(...) tehát IMEI alapján is külföldi lesz a készülék, és máris a számlát kérik... :wink:


1/2 OFF Van-e olyan oldal interneten, WAP-on, ahol IMEI alapján megállípható, hogy honnan van a telefon. Pusztán kíváncsiságból, nem akarok "bűvészkedni".
Megoldható PÜ-ben.


szer. aug. 16, 2006 12:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
rohamkocka írta:
1/2 OFF Van-e olyan oldal interneten, WAP-on, ahol IMEI alapján megállípható, hogy honnan van a telefon. Pusztán kíváncsiságból, nem akarok "bűvészkedni".


Az IMEI alapján szvsz nem lehet, csak ha megvan az egész listád, hogy melyik teló hová került a gyárból, de ezt nem hinném, hogy meg lehetne szerezni, viszont Nokiáknál az IMEI alatt van egy másik 7 jegyű kód, az alapján meg lehet állapítani, de azt sem netről, hanem rendelkezni kell annak a típusnak a flash file-jaival, ahonnan ez kinyerhető...

Ha beírod a teló típusát, és azt a számot, akkor páran meg tudjuk itt mondani, hogy honnan való. :wink:


szer. aug. 16, 2006 11:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 113
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Valakinek sikerült összehozni az email-kliens hibátlan működését Vodafone előfizetéssel? Nekem állandóan az írja ki, hogy "Cannot connect to network. Check connectivity settings". Próbáltam már beállítani AP-t, elküldettem a Nokia oldaláról a beállításokat, de egyszerűen nem akar kapcsolatot létrehozni. Ugyanez a helyzet az Opera mini-vel is... A web és az mms mennek...

Ha valakinek sikerült összelőni, akkor leírná a pontos beállításokat (AP, email, stb.)? Előre is köszönet!


szer. aug. 16, 2006 10:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
(...) tehát IMEI alapján is külföldi lesz a készülék, és máris a számlát kérik... :wink:


1/2 OFF Van-e olyan oldal interneten, WAP-on, ahol IMEI alapján megállípható, hogy honnan van a telefon. Pusztán kíváncsiságból, nem akarok "bűvészkedni".


szer. aug. 16, 2006 10:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Nyissatok mar egy privat vitatopicot...


kedd aug. 15, 2006 17:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
Macika írta:
Mármint helyesen írják úgy! :)


jó kis fórummotor :D
Jaaa, erre nem gondoltam, pedig csak meg kellett volna néznem szerkesztési módban a postodat... :)


kedd aug. 15, 2006 14:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Ezzel a Macika féle háborgással (hőbörgéssel?) nem tudok mit kezdeni. Hiszen, ha
a. Valakinek ÁFÁS számla kell, hát vegye hivatalos viszonteladónál...


Tessék?! Az is kérdezhetném, MI VAN?! Kérdezz már meg egy APEH-est, vagy keress rá a neten, hogy melyik kereskedő/szolglátató miért és mikor KÖTELES NEKED, mint VEVŐNEK sima, vagy ÁFA-s számlát adni!!


AndrySoft írta:
b. Ha valaki nem tudja elszámolni az ÁFÁT, akkor nyugodtan megveheti GSM boltban. Mivel számla NEM KELL belföldi forgalomban vett telóhoz, csak külföldről behozotthoz. Másrészt legfeljebb a boltot büntethetik ÁFA csalásért, a vevőt NEM.


Na, szerintem nem az dönti el a vásárlás helyét, hogy kell-e ÁFA-s számla, vagy sem! Akkor a Pannon, a Nokia, meg mindenféle (mobiltelefonos, számtech, zokni, autóalkatrész ...stb) nagykereskedő csupán passzióból állít ki ÁFA-s számlákat nap, mint nap a T. Vevőkörének?! Ezt az ökörséget honnan szedted, hmm?? :evil:


kedd aug. 15, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
tőlem aztán nincs miért elnézést kérni, és tudom, hogy Te is tudod, hogyan kell írni, de hátha megragad valaki másban is! (egyébként a muszáj írásmódján én is elgondolkozom néha, annyiszor láttam már helytelenül "muszáj"-nak írva)
:D

OFF vége
Mármint helyesen írják úgy! :)


kedd aug. 15, 2006 12:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mellesleg nem látom a listát, melyben az ÁFA nélkül vásárolható, de érvényes garanciális, új készülékek névsorát írják AndriSoft és barátai.

Ennyire nem megy?
Akkor miért gondoljuk, hogy pont egy mobiltelefonnál lenne így???


kedd aug. 15, 2006 11:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
Macika írta:
üzletbérleti díjjal súlytott,


(helyesen: sújtott)

csak ebbe kötök bele, mivel a hsz tartalmával egyetértek :D

(és csak T68m kedvéért ezt is, nehogy elveszítse a hitét abban, hogy minden helyesírási hibát kijavítok :D )
Bizony így van, elnézést kérek! Röstellem, de hát annyi hibás helyesírású szöveget olvasok 10 éve a neten, hogy a majdnem magyartanári vénámat is kikezdték a rossz példák.
Sajnálom.


kedd aug. 15, 2006 11:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Ezzel a Macika féle háborgással (hőbörgéssel?) nem tudok mit kezdeni. Hiszen, ha
a. Valakinek ÁFÁS számla kell, hát vegye hivatalos viszonteladónál...
b. Ha valaki nem tudja elszámolni az ÁFÁT, akkor nyugodtan megveheti GSM boltban. Mivel számla NEM KELL belföldi forgalomban vett telóhoz, csak külföldről behozotthoz. Másrészt legfeljebb a boltot büntethetik ÁFA csalásért, a vevőt NEM.
Jó. De ettől még nem lesz új.
Úgy látom, logikailag nem gondolod te ezt végig rendesen és alaposan...

Üdv!


kedd aug. 15, 2006 7:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Egy kicsit OFF jön :D :

Az EW-ben 77.990.- a N6233 aug 14-19 között.

ON

Ne veszekedjetek, mikor verekedni is lehet :lol: !


kedd aug. 15, 2006 7:19
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség