Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 3:33



Hozzászólás a témához  [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 29  Következő
Motorola MPx220 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
MarQs írta:
Elméletileg lehet, gyakorlatilag akitől tudom annak sem és nekem sem sikerült. Total Commander vagy más fájlkezelő programok "nézőke" opciójával előhozhatod a linkekben található szövegsot, amely elején találsz egy számot. Ennek kellene a menü sorrendben meghatároznia a link helyét . De nem nagyon akar engedelmeskedni. :(


ezt honnan szedted? az a szám azt jelzi hogy mennyi karaktert tartalmaz az lnk file. Bár ez csak utmutató, mert ha kézzel átírod nem frissül, de ha pl rescoval csinálsz egy lineket abban stimmelni fog a szám a jkarakterek mennyiségével.


hétf. szept. 04, 2006 11:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Velkámm! :)
nicevolley írta:
...de hogyan lehet a sorrendjüket megváltoztatni? Pl.: az első oldalon legyen: filekezelő, betaplayer, elemlámpa, stopper, számológép stb...
Elméletileg lehet, gyakorlatilag akitől tudom annak sem és nekem sem sikerült. Total Commander vagy más fájlkezelő programok "nézőke" opciójával előhozhatod a linkekben található szövegsot, amely elején találsz egy számot. Ennek kellene a menü sorrendben meghatároznia a link helyét . De nem nagyon akar engedelmeskedni. :(
nicevolley írta:
Hogyan lehetne az operator logot megváltoztatni?
Ebben talán majd a tapasztaltabbak segítenek. De ehhez biztos egy 'registry key' megváltoztatása szükséges. De a google is segítségedre lehet. Pl: change operator...
nicevolley írta:
Nem tudjátok hol lehetne venni itthon HC602-es autós tartót?
Néhány gyors kattingatás-pötyögés után HC100-ast találtam: http://www.argep.hu/main.asp?sucheall=G ... image1.y=0
Egy kicsit utána keresel és biztos megtalálod.


hétf. szept. 04, 2006 11:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 25, 2005 8:15
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest, XIII
Hozzászólás 
Sziasztok!

2 évig használtam egy mpx-200-at, tgnaptól pedig egy sötét mpx-220 boldog tulaja vagyok.
A forumot töviről-hegyire átnéztem, linkek is nagyjából megvannak mégis lenne egy-két kérdésem:

1. Start menü elemei sorrendje:
Tudom hol vannak, át is tudom nevezni, de hogyan lehet a sorrendjüket megváltoztatni? Pl.: az első oldalon legyen: filekezelő, betaplayer, elemlámpa, stopper, számológép stb.

2. Hogyan lehetne az operator logot megváltoztatni?
"vodafone Hu vodafone" van nekem kiírva, de nagyon idegesít, elég lenne a fele :) Ha a homescreen designer-el írok be mást akkor csak az jelenik meg állandóan, ha külföldön vagyok nem látom, hogy melyik hálózaton vagyok. Valami ötlet?

3. Nem tudjátok hol lehetne venni itthon HC602-es autós tartót?

A válaszokat előre is köszi.


hétf. szept. 04, 2006 8:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
MarQs írta:
Ahogy sejtem ehhez az eBay-hez egy adag szerencse is kell... hogy épp licit alatt legyen az áhított termék. Mert perpill nem nagyon találtam Tornado Tempo brandingokat.

Oksa! Vissza vonom! :sajna:
Már tudom honnan fogom venni a következő telefonomat. :D
Elsőre nem nagyon igazodtam el, kicsit bonyolultnak tűnt a dolog. Ezt tényleg
tanulni kell. :hm: :nevet:


vas. szept. 03, 2006 20:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Csak hogy beleszóljak: 80e ft-ért vettem egyet, vadi újonnan, bontatlan, dobozában a Vaterán.


vas. szept. 03, 2006 15:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
MarQs írta:
kremo írta:
Amugy a válasz ebay.... én májusban vettem ott 2 db v1240et és telejs mértékben újak voltak.


Ahogy sejtem ehhez az eBay-hez egy adag szerencse is kell... hogy épp licit alatt legyen az áhított termék. Mert perpill nem nagyon találtam Tornado Tempo brandingokat. Egy forrás persze volt - először le is esett az állam, hogy csak 150 dollár - de aztán kiderült számomra hogy használt a kütyü és csak amcsiba hajlandó postázni a cuccot a tulaj.
http://cgi.ebay.com/i-mate-SP5m-WiFi-Sm ... dZViewItem

Itthon sajnos csak ezt találni... http://www.erva.hu/webshop_product.php?id=18713 ...ami állítólag magyar nyelvű :!: :!: :!:
Ezek szerint létezik magyarított WinMobil 5.0 :?: :?: :?: Hallottál már erről valamit?


ebayhez nem szerencse hanem tudás kell, hogy mit hogyan.
nézd meg ezt:

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-v1240-i-mate- ... dZViewItem

vagy ezt

http://cgi.ebay.co.uk/VODAFONE-V1240-EM ... dZViewItem

ez utóbbi shoptól vettem én a v1240eket. igaz ez meg sokara jar le de van fent több uj cuccuk is. a "looks new" tipusut nyugodtan be lehet vallani, ennel a shopnal ez annyit tesz hogy ki lett bontva a csomag.

siman bent vannak postaval a 80ba ezek amiket irtam. az első ráadásul azonnali megvételes.

a magyarításról annyit hogy kb 2004 szeptembere óta létezik magyar nyelv win smartokra amiota az elsö HTC typhoon 2003se magyaritott romok megjelentek QTEk és I-mate kiadásban. ugyanazen brandingoknak létezik magyar nyelvű opja HTC tornadora is.


vas. szept. 03, 2006 12:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
kremo írta:
Amugy a válasz ebay.... én májusban vettem ott 2 db v1240et és telejs mértékben újak voltak.


Ahogy sejtem ehhez az eBay-hez egy adag szerencse is kell... hogy épp licit alatt legyen az áhított termék. Mert perpill nem nagyon találtam Tornado Tempo brandingokat. Egy forrás persze volt - először le is esett az állam, hogy csak 150 dollár - de aztán kiderült számomra hogy használt a kütyü és csak amcsiba hajlandó postázni a cuccot a tulaj.
http://cgi.ebay.com/i-mate-SP5m-WiFi-Sm ... dZViewItem

Itthon sajnos csak ezt találni... http://www.erva.hu/webshop_product.php?id=18713 ...ami állítólag magyar nyelvű :!: :!: :!:
Ezek szerint létezik magyarított WinMobil 5.0 :?: :?: :?: Hallottál már erről valamit?


vas. szept. 03, 2006 11:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
MarQs írta:
Kremóbá!
Ezt kifejtenéd nekem egy kicsit bővebben?
Megmozgatta a fantáziám és egy kicsit keresgéltem a "HTC Tornado Tempo" után. De eddig akárhol néztem - beleértve a külföldi szájtokat :nevet: is - mindenhol 110-120 ropi környékén láttam. Kérlek cáfolj meg, mert ha nem akkor... :cry: Általában Dopod, I-Mate és Qtek brandingokkal találkoztam. Kell valami különlegeset tudni valamelyik névről ill. melyikről érdemes tovább informálódni?


Naaa! Kikérem magamnak. túl ifjonc vagyok én ahhoz hogy -bá lehessek a 23 évemmel! :D

Amugy a válasz ebay. én májusban vettem ott 2 db v1240et, ami bár vodafonnak készült HTC gyártmány ugye mert azok is HTC tornado-k igy semmi gond velük. üzleti érdekből adtam el mind2-t 80er es hasznom is volt rajta, szóvalmár májusban olcsóbb volt mint 80 és telejs mértékben újak voltak.

A branding általában mindegy, de speciel a tornadokbol az spv változatba nem került wi-fi szóval azt ne nézd ha az is kell.


vas. szept. 03, 2006 8:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
kremo írta:
...HTC tornado 80ból az is simán megvan.

Kremóbá!
Ezt kifejtenéd nekem egy kicsit bővebben?
Megmozgatta a fantáziám és egy kicsit keresgéltem a "HTC Tornado Tempo" után. De eddig akárhol néztem - beleértve a külföldi szájtokat :nevet: is - mindenhol 110-120 ropi környékén láttam. Kérlek cáfolj meg, mert ha nem akkor... :cry: Általában Dopod, I-Mate és Qtek brandingokkal találkoztam. Kell valami különlegeset tudni valamelyik névről ill. melyikről érdemes tovább informálódni?


szomb. szept. 02, 2006 22:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
csiky944 írta:
hozzám nem ezen az oldalon fordulnak segítségért,általában olyanok,akik...
Okészsoké! No para, nem akartam hogy magyarázkonod kelljen, hisz mint mondtam...
MarQs írta:
...mindenkinek saját ügye, szíve joga, hogy mennyi időt fordít másokra :!:
Lehet tulságosan belebonyolódtam a dologba, nincs értelme...
csiky944 írta:
és akkor méghozzá bunkók is,de nagyon,egyik pillanatban le k.rva anyáz,utána meg megkér h segítsek neki,a másik meg aki már zaklatás szinten csinálja
hát ezért nem szívesen válaszolok kérdésekre :wink:

Értem, és ez eléggé elszomorító... :roll: Eccerűe ne hagyd hogy ez kikezdje az idegeidet. Az ember azért - főleg a neten - saját maga választhatja a társaságát. :potyog: :!:


szomb. szept. 02, 2006 20:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
MarQs írta:
csiky944 írta:
...amúgy nagyon sokan fordulnak hozzám más telók problémáival...
...hát, szerintem itt ezzel sokan vagyunk így (régi és viszonylag régi fórumozók)...
csiky944 írta:
...és már kicsit beleuntam,ezért az utóbbi időben már nem is válaszolok
...ennek ellenére én még mindig szívesen segítek másoknak, ha tudok. Elvégre ezért van ez az oldal. Nekem nem egy ember van fölvéve MSN-re - akikről még azt sem tudom, hogy fest a búrájuk - csak azért mert segítségre van szükségük. Majdnem napi kapcsolatban vagyok velük. De mindenkinek saját ügye, szíve joga, hogy mennyi időt fordít másokra :!:


hozzám nem ezen az oldalon fordulnak segítségért,általában olyanok,akik totál semmit nem konyítanak hozzá(legalapabb dolgokra kell gondolni,nem tudják mire való j.egérgomb/cél mentése más néven)és akkor méghozzá bunkók is,de nagyon,egyik pillanatban le k.rva anyáz,utána meg megkér h segítsek neki,a másik meg aki már zaklatás szinten csinálja
hát ezért nem szívesen válaszolok kérdésekre :wink:


szomb. szept. 02, 2006 16:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
elvileg kikapcsoló hangot igy lehet beüzemelni:
kelll lennie egy ilyen regnek
[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sounds\Shutdown]
"Sound"="Carrier_Boot.mid"
"Category"="System"

a soundhoz a teljes elérési utat kell megadni, ha a zene nem a windows mappában van, és semmiképpen ne a kártyán legyen, mert a kártyát elöbb kapcsolja le a teló.

nekem c500on igy ment a kikapcsoló hang.


szomb. szept. 02, 2006 14:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
csiky944 írta:
...amúgy nagyon sokan fordulnak hozzám más telók problémáival...
...hát, szerintem itt ezzel sokan vagyunk így (régi és viszonylag régi fórumozók)...
csiky944 írta:
...és már kicsit beleuntam,ezért az utóbbi időben már nem is válaszolok
...ennek ellenére én még mindig szívesen segítek másoknak, ha tudok. Elvégre ezért van ez az oldal. Nekem nem egy ember van fölvéve MSN-re - akikről még azt sem tudom, hogy fest a búrájuk - csak azért mert segítségre van szükségük. Majdnem napi kapcsolatban vagyok velük. De mindenkinek saját ügye, szíve joga, hogy mennyi időt fordít másokra :!:
csiky944 írta:
de a külső kijelző keresőként való használatára még mindig nem jöttem rá,pedig úgy csináltam,ahogy a kézikönyv írja :cry:
Problémáddal kapcsolatban sokat én sem tudok hozzátenni. Ha frissítettél op.szoftot, akkor bármi megeshet... Lásd: Málna89. Erre megoldás talán ha felteszed a régi vagy a legfrissebb szofit. Ha nem ez a gáz akkor a para mégnagyobb, mert akkor gyárilag került a kaki a palacsintába. Ha van garid és megér annyit, akkor irány a Retek utca, vagy emilezzél (informacio.hu@motorola.com). Külön opció erre tényleg nincs. Kitartás!


szomb. szept. 02, 2006 10:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás Re: mpx220
eclairs írta:
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy a telo kikapcsolásakor is kell hangot adnia?Nekem nem ad!Vagy valahol be kell állitani?Köszi a segitséget!


Az opció a telefon op.rendeszerében létezik, de amióta nekem megvan ez a telefonom - bár keményen próbálkoztam - nem sikerült kicsikarnom belőle még egy rossz nyekkenést se kikapcsoláskor. Sőt! Egyidő után, még a bekapcsolási hang is elszállt és az is halott. Baromira idegesített ezért még egy hard resetre is érdemesnek tartottam a dolgot, de ez volt az utolsó pont, ameddig elmentem a témában. Aztán eccerűen meguntam.

Progik, amikkel esetleg próbálkozhatsz: eccerűbb az RJV ToneSetter SP2003, vagy ha durvuni akarsz PHM Registry Editor. Ha sikerült találnod valami megoldást, akkor írd meg. Feltétlen érdekel. Sok sikert!

Ui: alapból szerintem próbálkozz .wav fájlokkal. Ezeket jobban szereti a rendeszer.


szomb. szept. 02, 2006 9:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
THX Marqs :D
csak azt akartam kifejezni h nálam se ad hangot,segíteni meg ugyse tudtam neki,csak tudatni akartam h nem csak ő járt így

amúgy nagyonm sokan fordulnak hozzám más telók problémáival és már kicsit beleuntam,ezért az utóbbi időben már nem is válaszolok

de a külső kijelző keresőként való használatára még mindig nem jöttem rá,pedig úgy csináltam,ahogy a kézikönyv írja :cry:


szomb. szept. 02, 2006 9:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás Re: mpx220
csiky944 írta:
eclairs írta:
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy a telo kikapcsolásakor is kell hangot adnia?Nekem nem ad!Vagy valahol be kell állitani?Köszi a segitséget!

...nálam se ad hangot,de nem is érdekel...


Rég olvastam ilyen messzemenőleg segítőkész, kimerítő választ! :wink: :?: :?


szomb. szept. 02, 2006 9:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 13:22
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Málna89 írta:
jah, nekem is fenn az új rom, és eddig ment ugy hogy becsukom, de most nem :S Nem csinál semmit, és a fénykép gombbal se lehet fényképezni :S:(


az új ROM az melyik is pontosan?!?


pén. szept. 01, 2006 12:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
jah, nekem is fenn az új rom, és eddig ment ugy hogy becsukom, de most nem :S Nem csinál semmit, és a fénykép gombbal se lehet fényképezni :S:(


pén. szept. 01, 2006 12:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás Re: mpx220
sszz írta:
csukd be... :) :) :)


azért kérdeztem,mert ha becsukom sem történik semmi és beállítási lehetőséget sem találok


pén. szept. 01, 2006 11:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 13:22
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: mpx220
csiky944 írta:
eclairs írta:
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy a telo kikapcsolásakor is kell hangot adnia?Nekem nem ad!Vagy valahol be kell állitani?Köszi a segitséget!


nálam se ad hangot,de nem is érdekel

vki nem tudja h hogyan lehet beállítani a külső kijlezőt keresőként fényképezés közben?


csukd be... :) :) :)


pén. szept. 01, 2006 8:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás Re: mpx220
eclairs írta:
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy a telo kikapcsolásakor is kell hangot adnia?Nekem nem ad!Vagy valahol be kell állitani?Köszi a segitséget!


nálam se ad hangot,de nem is érdekel

vki nem tudja h hogyan lehet beállítani a külső kijlezőt keresőként fényképezés közben?


csüt. aug. 31, 2006 13:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 30, 2006 19:14
Hozzászólások: 1
Hozzászólás mpx220
Üdv!Az lenne a kérdésem,hogy a telo kikapcsolásakor is kell hangot adnia?Nekem nem ad!Vagy valahol be kell állitani?Köszi a segitséget!


szer. aug. 30, 2006 19:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
kremo írta:
Nincsmit. Akkor várom a sört! :D


Te nem ismered a mondást? "Igyál vizet, MarQs fizet! :D
De ha megdobsz egy posta címmel, talán elküldöm. De lehet gyorsabb, ha
kifejlesztessz egy teleportert. :D :shock: :D

kremo írta:
A feliratot csak találomra írtam mert oroszul nem tudok, de ugy látszik eltaláltam! :D


Született szerencsés! :D


szer. aug. 30, 2006 12:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
MarQs írta:
Amúgy nekem is működik a FlashLight. Kircsi! Így máris szebb. 8)
THX Kremo!


Nincsmit. Akkor várom a sört! :D
A feliratot csak találomra írtam mert oroszul nem tudok, de ugy látszik eltaláltam! :D


szer. aug. 30, 2006 12:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Nincs valamelyikőtöknek néhány szép bejáratott magyar fontja? Már legalább
vagy 15-öt kipróbáltam, de max kettő jön be úgyahogy... Megdobhatnátok egy párral, nagyon szépen megköszönném!
Vagy! Van egy font ami viszont naon bejö, de sajna angoool!! :(
Meg lehet oldani valahogy az ékezetek hozzáadását?

Amúgy nekem is működik a FlashLight. Kircsi! Így máris szebb. 8)
THX Kremo!


szer. aug. 30, 2006 11:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 13:22
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
ja igen: silicon kukac sch pötty bme pötty hu, vagy 06 70 222 222 7


szer. aug. 30, 2006 10:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 13:22
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Eladó egy szép állapotú, ezüst színű MPx220 as készülék minden tartozékával még egy hónap garanciával! Tartozékok: gyári sztereó headset, 128-as

SanDisk mini sd kártya, usb kábel, cd, doboz, papírok, töltő! Magyar menüs, szoftververzió: 1,47, Csere nem érdekel! Ára: 34990


szer. aug. 30, 2006 10:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
nálam műxik ez a magyar Flashlight :wink:


szer. aug. 30, 2006 10:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás Re: flashlight
kremo írta:
próbáljátok ki hátha rendes telón fut:

http://users.atw.hu/kiskremo/FlashLight_hun.EXE

ha nem akkor én többet nem tudok tenni.


OK! Holnap kipróbálom. Azért kösz! Ha működik postázom a sört! :)
(Üveg nélkül borítékban :D )


kedd aug. 29, 2006 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás flashlight
Hát se mpx220-am, se 2003se rendszerű cuccom, de a wm5ős pocket pc-men müxik a magyarítás. csak nincs amit bekapcsoljon.
emulátorban és a 2002es rendszerű spv-men meg nem müxik. nem értem miért. próbáljátok ki hátha rendes telón fut:

http://users.atw.hu/kiskremo/FlashLight_hun.EXE

ha nem akkor én többet nem tudok tenni.


kedd aug. 29, 2006 20:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Amugy hol lehet beállitani a menü betüinek méretét ??


Nem tom mennyire passzol a 3.53-as rom az 1.47-el, de nálam a
beállítások -> 6 kisegítő lehetőségek ->rendszerbetűk mérete alatt lehet választani a normál vagy a nagy betűméret között.


kedd aug. 29, 2006 18:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
csiky944 írta:
Sziasztok.Találtam egy oldalat,ahol van néhány hasznos progi,mint pl Flashlight.


Ez a FlashLight progi egész kircsi 8) csak kicsit rontja a szoft esztétikáját, hogy orosz nyelvűek a gombok. :?

Daemon Wear írta:
...mivel én is szoftver fejlesztő vagyok...


Daemon Wear! Szerintem ennek a megbütykölése neked meg se kottyanna... Ha megcsinálod fizetek egy sört. :D
Jóól gondold meg!

Ui.: esetleg Kremo? Vagy valaki más pályázó? :wink:


kedd aug. 29, 2006 17:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 29, 2006 10:21
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Nagyon köszi mindenkinek, sikerült feltennem a 3.53as romot. De vmi nem stimmel mert nincs rajta WMP 10 csak a kilenc. Amugy hol lehet beállitani a menü betüinek méretét ??


Szia!

A 3.45ös asian rom-ba benne van a wmp10es.

Más: belső kijelző contrast-ját milyen progival tudnám állítani? A külsőt lehet gyárilag a belsőt meg nem?
Válaszokat előre is köszi!


kedd aug. 29, 2006 10:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
Sziasztok.Találtam egy oldalat,ahol van néhány hasznos progi,mint pl Flashlight http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=downloads&op=section_view&idev=3


szomb. aug. 26, 2006 20:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nagyon köszi mindenkinek, sikerült feltennem a 3.53as romot. De vmi nem stimmel mert nincs rajta WMP 10 csak a kilenc. Amugy hol lehet beállitani a menü betüinek méretét ??


pén. aug. 25, 2006 21:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Azt nem tudjátok, hogy lehet a menüpontok sorrendjét megváltoztatni? A Jeyo Personalizer nekem - s gondolom másnak is - csak az első hét menüpont helyzetét menti el.


csüt. aug. 24, 2006 16:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 24, 2006 5:59
Hozzászólások: 1
Hozzászólás MPX220 Vodafonos beállítások
Üdv! Én is csatlakozom azoknak a táborához akiknek nem működik a WAP, az MMS, stb. stb. Akinek megvannak a beállítások legyen kedves elküldeni nekem vagy felvenni velem a kapcsolatot MSN-en: flambi9590@hotmail.com.
A direct.motorola.com-ról szerzett nem működik, a motorola ügyfélszolgálattól származó sem sőt a vodafon ügyfélszolgaálati sem jó. Vagy esetleg ha mást is be kell lőni az alap dolgokon kívül akkor azt is küldjétek

Előre is köszönöm. Nagyon fontos lenne.


csüt. aug. 24, 2006 6:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 22, 2005 12:32
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
Málna én is kerestem neked egy két dolgot:

http://www.slashphone.com/7/1381.html
http://forums.cingular.com/cng/board/me ... e.id=42091
http://gstubbs43.tripod.com/id9.html

És még egy kis érdekesség. A WM 2005 höz kapcsolódóan:
http://www.mobilegadgetnews.com/lofiversion/index.php?f72.html

Az Unlokhoz pedig:
http://www.imei-check.co.uk/


szer. aug. 23, 2006 15:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Málna89: Én ez alapján http://surrealnetworks.com/community/topic.asp?TOPIC_ID=117&FORUM_ID=17&CAT_ID=3&Topic_Title=Unbranded+Asian+Rom%2D+How+To+Guide%21%21&Forum_Title=MPx220+%22How+To%22+Guides csináltam és nem volt semmi gond. A Motorola Mobile Upgrade Wizard v1.8.5-öt használtam. Szerintem kövesd lépésről lépésre a leírást, hátha valami kimaradt.


szer. aug. 23, 2006 15:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Aki egy kicsit is foglalkozott soft frissitéssel az léccives segitsen már !!!! Legalább azt irja le, hogy ö mivel cseszte el, vagy vmi vagy bármi!!! Olvassatok pls vissza 2vel, és válaszoljatok már !!!!


szer. aug. 23, 2006 10:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 03, 2006 9:40
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Eladó Mpx 220 csak ma
Hello mindenki!

Lenne egy nagyon szep allapotu Mpx 220 gyarilag fuggetlen telom elado (fekete).
Minden gyari tartozek meg van hozza. (doboz is)
+512Mb Kingston miniSd
Januarban lett veve, de csak 6 honap garit vallaltak ra, ha kell a papirt is tudom hozza adni.
olcsobb telot beszamitok, Moto v360 elony :)
Csak ma.
Ajanlatokat varok.
Iá: kartyaval 39eHUF


szer. aug. 23, 2006 8:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 08, 2006 16:02
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
sajnos ide sem jár nagyon senki,aki segiteni tudna..más helyet kell keresni,hátha ott lesz valaki :( :( :(


szer. aug. 23, 2006 8:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nah nekem még mindig nagyon jól esne a segitség!! Akinek sikerült feltenni az új romot, az lécci ide irja le hogy mivel mit csinált vagy küldje el nekem: martonvili@citromail.hu cimre lépésröl lépésre, mert lehet h vmi kis apság is sokat tesz... Meg irja már meg, h milyen softwereket használt!! Elöre is köszi, életmentö lenne !!!!!!!!!!


kedd aug. 22, 2006 9:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 22, 2005 12:32
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
Hogy a Moto és a Samsung nem biztosítja ezeket a dologokat ezzel magát ássa el. Ez egy ilyen játék! Ha valaki nagyon okos annak mindig ára van.
A reg adatbázissal az a gond, hogy egy átlag user aki Win-es mobilt vesz nem fog a mögöttes dolgokkal törődni, hanem csak azzal, amit lát. De vannak olyan emberek is akik nem nyugszanak, mint pl TE és mindent módosítanak maguknak. De ettől még nem gyárilag testreszabható a mobil! Még ide csapnám a startmenű átrendezését is. Lehet rendezgetni, de azt sem a beállításoknál, hanem mászkálni a telón belül és áthelyezni a megfelő start-os mappákba a parancsikonokat.
A memoria takarító azért is fontos lenne, mert "folyik" a telónak a memóriája... Nem tom hogy mind1ik Winesnek, de soknak igen.
A 3. fél programja legalább annyira bugos mint a Win maga, hanem még jobban. Persze nem mind1ik Sok programokért fizetni kéne, de ki akar fizetni, ott a Crack. Ez így oké. De sajnos mivel én is szoftver fejlesztő vagyok, figyelnem kell olyanokra, hogy ne használjak semmilyen olyan programot, ami nincs licenszelve. Ez így is van jól. Ráadásul ez meg az én bajom! Akár írhatnék magamnak programot is a mobilra, de lusta vagyok hozzá. :lol:
Azért ne hasonlítsuk a procket pct a a normásil pc vel. :lol: Nem értettél meg. Vagy én nem fogalmaztam normálisan. Mondjuk le sem írtam, hogy mire gondoltam. Elég idióta a fájlrendszer felépítése. Ha itt tartunk akkor lehetne gyorsabb, hatékonyabb programokat írni, amik szebben, zökkenőmentesebben futnának a mobilon. Nem pedig perceket tökörésznek, mig el nem indulnak. A legnagyobb baj, hogy nem igazán tudja kihasználni a win a hardvert. Pl ha bootol: Sok memó kell neki mire elindul. Viszont ha van memó kártya, és van szabad hely rajta akkor a bootolásnál azt a helyet is ki bírná használni, és plusz memóriát kapna. Vagy akár bármelyik programindításnál meg tudná játszani. Ok tudom ez nem olyan gyors mint a belső memó, de ez is plusz, ja meg elhasználódik a kártya egy idő után. De akár ezt is be lehetne állítani az amúgy is összeszedett beállításainál.
Most azt gondolod hogy szidom a Wint, pedig nem. Tetszik amit csinál, de nem jó felé tolja a dolgokat. Várom már a A 910-es Linuxos Moto-t ott már ilyen gondok nem lesznek, mert megnyítja a Moto a Linuxot nekünk. Ha nem tetszene valami, akkor ki bírjuk magunknak javítani. De ez még a jövő zenéje.


kedd aug. 22, 2006 6:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 08, 2006 16:02
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
üdv!segitséget szeretnék kérni!milyen progival lehet unlockolni a telot,hogy a .cab fájlokat lássa?és hogy minden progi felmenjen..köszi!


kedd aug. 22, 2006 5:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Daemon Wear írta:
Szerintem van egy csomó apróság amivel óriásivá tudnák tenni a szoftverüket:
1. Mindenki számára elérhetővé kellene tenni, hogy letöltse a frissítést a telefonra, mint pl az XPnél.
2. Színesebbé, testreszabhatóvá kellene tenni a mobilt és amit nagyon hiányolok nem lehet pendrive-ként használni a telót. Könyörgöm hát Win fut szinte mindegyik gépen...
3. Több beállítási lehetőséget kellene kínálni a telónak a felhasználók számára.
4. Rendezni, ésszerűsíteni kellene a telefon szoftveres szerkezetét, beállításokat sem ártana ésszerűen elrendezni.
5. Memória takarító modul jelenléte is fontos volna.
6. Egy fórumot, ötlettárat látrehozni, hogy néhány felhasználó mit szeretne a szoftverbe benne látni.
7. Ami szerintem a legfontosabb: ez nem számítógép, hanem mobil itt teljesen más oldalról kellene megközelíteni a dolgokat.


1. ez minden HTC gyártmányú win smartnál igy van, csak a moto samsung es a többi kevésbé hozzáértő smart gyártónál nem.
2. az újabb wm 5.0-s rendszerű összes smart használható pendriveként.
3. ismerkedj meg a regisztrációs adatbázissal, ott mindent be lehet állítani. olyat is ami eszedbe se jutna.
4. a menüpontokat te is átrendezheted bizonyos szintig, onnan mar csak felfogás kérdése mi a logikus.
5. nem beépitve de létezik ilyen, csak fel kellen tenni.
6. ez tényleg jol jönne, de ha belegondolsz harmadik fél szoftverrel szinte bármi elérhető, csak találd meg a megfelelő progit. Jobb is ha nem minden van benne az alap rendszerben, mert igy a felhasználó dönthet mivel bővíti.
7. kismillió dolog van smarton ami pc-n nincs, azt hogy a fenébe lehet pc irányból megközeliteni?


hétf. aug. 21, 2006 21:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nah sziasztok !! Nagyon nagy gondban vagyok, és jól jönne a segitég!! Hogy tudok szoftvert frissiteni? Azt hittem könnyü lesz, letöltöttem a Motorola Uprgade Wizard 1.8.5öt, meg a 3.54as ázsia romot. Mindent ugy csináltam ahogy irta: kivettem aksit, akkor csatlakoztattam amikor szólt stb. De a végén mégis hibát ir ki :S... Kipróbáltam az 1.49est is meg a 3.51es ázsiait is de sehogyse megy :S Akinek sikerült az irja le hogy mit kell másképp csinálni !!!!!!!


hétf. aug. 21, 2006 21:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 22, 2005 12:32
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
Sziasztok!

Teljesen úgy érzem magam mint a Tesco-ban. Az az áruház is mindenkitől brendingel mindent. Lassan már Tesco-s PDA is lesz. Ne adja Isten.

Amúgy szerintem ez a mobil - PDA vásárlás egy másodlagos dolog. Én inkább nem vettem egy évig mobilt és félreraktam a pénzt, aztán lecseréltem az autót (A4-re). Kinek a pap, kinek a papné, nekem a Lányuk. :lol: Már egy éve használom az mpx220-as gépemet és nekem tetszik amit összehoztak. Van csomó gondja, de úgy ahogy van jó. Amikor megvettem azt gondoltam, hogy teljes mértékben ki tudom majd használni a mobilt. Persze hát úgy is lett. Sms, hívás, MSN és ennyi. Na meg néha filmet nézek rajta ill zenét hallgatok. Ennyiben ki is merül a telefon használata részemről. Nagyon feleslegnek tartom a drága telefonokért a pénzt kiadni. Mert néhány hónappal később negyedét, majd egy évvel később a felét nem éri a mobil vagy a PDA. Ahogy én látom, de nincs mindig persze így. Hát kinek ez kinek az.

Tudjátok szerintem a Windows-os mobilokkal az a legnagyobb baj, hogy a cég saját magának fejleszt, nem pedig az ebereknek. Simán megelőzhetné a symbiant, de most nagyon nincsnek a toppon. Ja és semmikor sem voltak. :D Köszünhető ez annak hogy nincsne normális kreatív tervezői csapatuk. Kiöregettek már a szakmából rendesen. Szerintem van egy csomó apróság amivel óriásivá tudnák tenni a szoftverüket:
1. Mindenki számára elérhetővé kellene tenni, hogy letöltse a frissítést a telefonra, mint pl az XPnél.
2. Színesebbé, testreszabhatóvá kellene tenni a mobilt és amit nagyon hiányolok nem lehet pendrive-ként használni a telót. Könyörgöm hát Win fut szinte mindegyik gépen...
3. Több beállítási lehetőséget kellene kínálni a telónak a felhasználók számára.
4. Rendezni, ésszerűsíteni kellene a telefon szoftveres szerkezetét, beállításokat sem ártana ésszerűen elrendezni.
5. Memória takarító modul jelenléte is fontos volna.
6. Egy fórumot, ötlettárat látrehozni, hogy néhány felhasználó mit szeretne a szoftverbe benne látni.
7. Ami szerintem a legfontosabb: ez nem számítógép, hanem mobil itt teljesen más oldalról kellene megközelíteni a dolgokat.

Sok minden jár még az agyamban, hogy mit volna jó láti a mobilban, de hát sajnos senki nem tud 5letet adni a Win-nek, hogy mit volna jó és mit nem volna jó beletenni a szoftvereikbe.

Apropó, van olyan mxp user aki már átszerelte a telefon belsejét más mobil házába. Én most meg akarom próbálni átszerelni az egész mobilt egy Benq Siemens EF 81 es mobil házába, csak az a gondom, hogy még nem tudom honnan szerezzek hozzá házat, és hogy menni fog e a dolog, mert nem vagyok kibékülve a telefon vastagságával. :D


hétf. aug. 21, 2006 20:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
Sztem próbáld ki mind a kettőt


hétf. aug. 21, 2006 15:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Pls vki segitsen !!!!!!!!


hétf. aug. 21, 2006 10:17
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 29  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség