Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 8:31



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: pén. szept. 15, 2006 18:44
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
lebowsky00 írta:
Azért kiváncsi lennék, mire elég a net, amit ad 490-ért? Mindegy, legyen igazad :)

P.: a telefon emailkliensével le tudom tölteni a leveleimet. É a net egyben wap is.


Én az SMS értesítöre szavazom... ha telefonról esik szó.

Mivelhogy a Pannon olyan nagylelkü az elöfizetökkel, megengedhetem még azt is hogy egy öreg EDGEs telefont kössek egy számítógépre, és egy évem van arra hogy 36OO FTot elnetezzek. Ez már csak tényleg annak való, aki nem költ többet netre.

Tegyük meg mindezt vodánál: lehet hogy a vidéki fater telója nem viszi az EDGEt vodával, a GPRS meg alig alig kapar. Néha ugyan levág.

Tehát? Gagyi a Pannon?


kedd szept. 19, 2006 16:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
Azért kiváncsi lennék, mire elég a net, amit ad 490-ért? Mindegy, legyen igazad :)

P.: a telefon emailkliensével le tudom tölteni a leveleimet. É a net egyben wap is.


kedd szept. 19, 2006 6:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
Nem a telefont kell lecserélni, hanem a szolgáltatót. A vodánál olcsóbb a wapcsomag. És ha túlléped az adatkorlátot, akkor a 10 kbyteos túlfizetés is fele annyi mint a panninál. Ez persze előfizetős tarifáknál értendő.
1. Amúgy a Pannonnal nincs különösebb bajom, már régóta tudom, hogy valami ilyesmi fog történni, tehát meglepetés sem ért,
2. prepaidos vagyok, és ezen nem is szeretnék változtatni,
3. a mostani wap-mobilnetezési szokásaimhoz kb. elég is az ugyanannyi pénzért nyújtott havi 50 Mb.


kedd szept. 19, 2006 6:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Al Bundy írta:
Egy 14 éves kiskölyök szintjén irkál, mint akinek elromlott a kisautója, és csalódott a világban...

OFF: ezt Peti93 nevében is kikérem! :) esetleg 5-6 évesnek elmegy a srác.


Kezdem érteni, hogy hogyan tud egy ember eladni az egész világon olyan vízzel teli flaskákat, amikre az van írva angolul:"ez a víz a lochness-i tóbol származik, ahol a híres Lochnessi szörny lakik". A hírek szerint hivatalosan árulhatja a neten az ember a palackot, csak igazolnia kell dokumentumokkal, hogy a víz valóban onnan származik. Állítólag még egyiptomból is van megrendelője, pedig hát a Egyiptom néhány dombbal arrébb van...
De hát ahol s z a r van, ott veréb is van, főleg ha jó a reklám:D


kedd szept. 19, 2006 5:46
Hozzászólás 
Azért kiváncsi lennék, mire elég a net, amit ad 490-ért? Mindegy, legyen igazad :)


kedd szept. 19, 2006 5:41
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
gabriel401 írta:
lebowsky00 írta:
Pontosan ez volt a célja a panninak :)
Persze, már régóta próbálkoztak, eddig nem sikerült nekik, de ez most bejött. Semmi kedvem az N70-est lecserélni egy 3120-ra.

Nem a telefont kell lecserélni, hanem a szolgáltatót. A vodánál olcsóbb a wapcsomag. És ha túlléped az adatkorlátot, akkor a 10 kbyteos túlfizetés is fele annyi mint a panninál. Ez persze előfizetős tarifáknál értendő.
Nem tudom. Ha engem a hamburgeres megszivat, akkor nem veszek nála két perc múlva hotdogot. De hát ízlések és pofonok :)
Persze ilyenkor a hamburgerárusok hallgatnak...


Azért ne felejtsük el, hogy a Voda nem ad internetet 600-ért, hanem csak szigorúan wapot. A panni 490-ért netet ad, ami nem mindegy. Ha van net a telódon, pl használhatsz már socket kapcsolatú üzenőprogit (MSN kliens, IRC kliens, stb) a vodánál pedig szigorúan csomag alapú HTTP mód engedélyezett, így még a Symbianos full operát sem használhatod.


kedd szept. 19, 2006 5:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Egy 14 éves kiskölyök szintjén irkál, mint akinek elromlott a kisautója, és csalódott a világban...

OFF: ezt Peti93 nevében is kikérem! :) esetleg 5-6 évesnek elmegy a srác.


hétf. szept. 18, 2006 21:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
lebowsky00 írta:
Nem a telefont kell lecserélni, hanem a szolgáltatót. A vodánál olcsóbb a wapcsomag. És ha túlléped az adatkorlátot, akkor a 10 kbyteos túlfizetés is fele annyi mint a panninál. Ez persze előfizetős tarifáknál értendő.
Nem tudom. Ha engem a hamburgeres megszivat, akkor nem veszek nála két perc múlva hotdogot. De hát ízlések és pofonok Smile
Persze ilyenkor a hamburgerárusok hallgatnak...



Te most tulajdonképpen mit akarsz elérni ezen a fórumon? Vannak céljaid is, vagy csak vagdalkozol a vakvilágba? Ha ekkora nagy sérelem ért a Pannon által, akkor menj pszichológushoz, és beszélj neki erről. Itt már kitomboltad magad, mindenki tudja, hogy utálod, nem kell tovább erősítened ezt.

ui.: semmi bajom veled, csak már unom az "utálom a Pannit, így becsapott, úgy átvert kemény 2 hét alatt, a poklok poklát jártam meg..stb.." kijelentésektől. Tartsd tiszteletben, hogy másnak megfelel a Pannon, neked a Voda jött be, hát hajrá, de erre nincs itt szükség.



Mit akar elérni?? Mindekit a Vodafone-nál akar látni, ha nem mész, akkor "madár" vagy! :evil:

Neki jólesik itt szerencsétlenkedni, gondolom, amikor a való életben ilyen stílust üt meg, akkor inkább belerúgnak egyet-kettőt... Ha itt szenved egy kört (itt éli ki magát), akkor a válaszaink nem fájnak annyira a számára, mint egy t*kön rúgás...


A hamburgerárúsok pedig sok százan vannak. Mobilszolgáltatóból csak három van. Megint egy elég gyenge összahasonlítás.


hétf. szept. 18, 2006 21:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
...

Ne foglalkozz vele, az N93 topicban ugyanezt csinálja. Egy 14 éves kiskölyök szintjén irkál, mint akinek elromlott a kisautója, és csalódott a világban...


hétf. szept. 18, 2006 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
Persze ilyenkor a hamburgerárusok hallgatnak...


Te most tulajdonképpen mit akarsz elérni ezen a fórumon? Vannak céljaid is, vagy csak vagdalkozol a vakvilágba? Ha ekkora nagy sérelem ért a Pannon által, akkor menj pszichológushoz, és beszélj neki erről. Itt már kitomboltad magad, mindenki tudja, hogy utálod, nem kell tovább erősítened ezt.

ui.: semmi bajom veled, csak már unom az "utálom a Pannit, így becsapott, úgy átvert kemény 2 hét alatt, a poklok poklát jártam meg..stb.." kijelentésektől. Tartsd tiszteletben, hogy másnak megfelel a Pannon, neked a Voda jött be, hát hajrá, de erre nincs itt szükség.


hétf. szept. 18, 2006 20:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
lebowsky00 írta:
Pontosan ez volt a célja a panninak :)
Persze, már régóta próbálkoztak, eddig nem sikerült nekik, de ez most bejött. Semmi kedvem az N70-est lecserélni egy 3120-ra.

Nem a telefont kell lecserélni, hanem a szolgáltatót. A vodánál olcsóbb a wapcsomag. És ha túlléped az adatkorlátot, akkor a 10 kbyteos túlfizetés is fele annyi mint a panninál. Ez persze előfizetős tarifáknál értendő.
Nem tudom. Ha engem a hamburgeres megszivat, akkor nem veszek nála két perc múlva hotdogot. De hát ízlések és pofonok :)
Persze ilyenkor a hamburgerárusok hallgatnak...


hétf. szept. 18, 2006 19:25
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
Pontosan ez volt a célja a panninak :)
Persze, már régóta próbálkoztak, eddig nem sikerült nekik, de ez most bejött. Semmi kedvem az N70-est lecserélni egy 3120-ra.


hétf. szept. 18, 2006 18:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Köszi, már le is mondtam, megrendeltem a Mobiladat 50-et.


Pontosan ez volt a célja a panninak :)


hétf. szept. 18, 2006 18:37
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Nekem bevált eddig az Opera Mini, bár nem chatelésre használom, az igaz. Valóban már régebben írták, hogy a 2k-s átalánydíjas GPRS nem támogatja a WAP 2.0-át, de most be is váltották. Így sajnos gyakorlatilag használhatatlan, N70-en az Opera Mini sem megy.


Na de én azt akkor úgy ertelmeztem, hogy a 2.0-ás wapoldalakat nem lehet megtekinteni. Nem pedig azt, hogy 2.0-ás böngészővel nem lehet megnyitni hagyományos wapoldalakat. Na mindegy.


hétf. szept. 18, 2006 18:35
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás Re: -
Rian írta:
A Pannon nem képes megérteni hogy nekem csukott szemmel kellene használnom a prepaidos kártyám. Miért vagyok köteles figyelgetni az egyenlegem nehogy mínuszba menjen? Ez nem postpaid hogy erre ügyeljek... ha 900-zzal töltöm fel, akkor bármit is csinálhatnék, 0 alatt valamivel meg kéne álljon az egyenlegem. Erre mit csinál a pannon? Már második alkalommal viszi mínuszban. Tavaly -3600 volt rajta.


Ezzel teljesen egyetértek. Nekem is van egy Praktikumom, amelyet csak netezésre használtam. Aztán egyszercsak lement -900 Ft-ra az egyenleg, mert a forgalmi keret elfogyott és nem jött róla sms. Így a maradék pénzemet forgalmi alapon neteztem le. :-(
Azt meg végképp nem értem, miért van fordulónapja a szolgáltatások megrendelésének egy Praktikum kártyánál! Miért nem rendelhetem meg akkor újra a szolgáltatást, amikor elfogyott a forgalmi keret?


hétf. szept. 18, 2006 9:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Köszi, már le is mondtam, megrendeltem a Mobiladat 50-et.


hétf. szept. 18, 2006 8:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. dec. 25, 2005 11:03
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Zozzy írta:
Már hogyne menne a 2k wap, Opera Mini, N70 kombináció? Ezt a hozzászólást éppen így írom/ írtam.
Jó neked, nekem 1xcsak megszűnt működni. :c(


Próbáld a streaming beállításokkal! Ugyanaz, mint a wap gprs, csak a további beállításoknál nincs proxy cím és port. Nekem így működik.


hétf. szept. 18, 2006 8:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Zozzy írta:
Már hogyne menne a 2k wap, Opera Mini, N70 kombináció? Ezt a hozzászólást éppen így írom/ írtam.
Jó neked, nekem 1xcsak megszűnt működni. :c(


hétf. szept. 18, 2006 7:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. dec. 25, 2005 11:03
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Már hogyne menne a 2k wap, Opera Mini, N70 kombináció? Ezt a hozzászólást éppen így írom/ írtam.


hétf. szept. 18, 2006 6:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Nekem bevált eddig az Opera Mini, bár nem chatelésre használom, az igaz. Valóban már régebben írták, hogy a 2k-s átalánydíjas GPRS nem támogatja a WAP 2.0-át, de most be is váltották. Így sajnos gyakorlatilag használhatatlan, N70-en az Opera Mini sem megy.


hétf. szept. 18, 2006 6:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
lebowsky00 írta:
Tökre jó ez a pannon. A legújabb kedveskedése, hogy a 2k waposokat kicsit boldoggá tette. Ezt úgy csinálta, hogy bejelentés nélkül a wapszolgáltatást módosította úgy, hogy ezentúl már nem megy 2.0-ás böngészővel...
Menjenek a fenébe...
Opera Mini rulez! :c)


Az opera mini áttekinthetetlen, használhatatlan. Első ránézésre szép színes meg minden, de ha huzamosabb ideig használja valaki, majd rádöbben milyen használhatatlan. Bár attól függ mire. Csetelni nem jó az tuti.


hétf. szept. 18, 2006 5:48
Hozzászólás 
Crick írta:
lebowsky00 írta:
quote]Ez mindig is így volt, és eddig is benne volt az ÁSZF-ben. A honlapon a 2006.01.06-os ÁSZF a legrégebbi elérhető, és már abban is benne volt...
Üdv,
C.


Mármint mi volt mindigis így? Hogy nem működött 2.0 -ás böngészővel? Mert akkor csacsiságot írtál. Ugyanis annyira emlékszem a panni oldalán olvasottakból, hogy 2.0-ás wapoldalak nem tekinthetők meg. Viszont sima wapoldalak mentek pl 2.0-ás böngészővel. Mostmár nem. Vagy hogy előzetes bejelentés nélkül megváltoztatja? Nagyon jól elrejtették ezt az információt, mert én csak annyit láttam, hogy "a 2k wap már nem igénybevehető szolgáltatás". És az ügyfélszolga /erre mindig idegesek lesztek :D/ azt állította /másfél éve/, hogy a kintlévő, vagyis forgalomban lévő előfizetések sem mennek már. Gondolom azért fűllentett ekkorát, hogy megóvja a pénztárcámat, és ne vegyek 20 ezerért 2k-s simkártyát amikkel akkoribab bizniszeltek :D
Abban igazat adok esetleg a panninak, hogy ne netezzenek 2 ezerért, de hogy wapozni sem lehet, hát ez gusztustalan és etikátlan húzás volt... És az ismerősöm most vett tőlük 2 éves hűségre új telefont...


hétf. szept. 18, 2006 5:46
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
Tökre jó ez a pannon. A legújabb kedveskedése, hogy a 2k waposokat kicsit boldoggá tette. Ezt úgy csinálta, hogy bejelentés nélkül a wapszolgáltatást módosította úgy, hogy ezentúl már nem megy 2.0-ás böngészővel...
Menjenek a fenébe...
Opera Mini rulez! :c)


vas. szept. 17, 2006 22:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
Tökre jó ez a pannon. A legújabb kedveskedése, hogy a 2k waposokat kicsit boldoggá tette. Ezt úgy csinálta, hogy bejelentés nélkül a wapszolgáltatást módosította úgy, hogy ezentúl már nem megy 2.0-ás böngészővel. Pedig az újabb telefonok mind ilyen böngészővel rendelkeznek. Tehát aki használni akarja használni a 2k-s wapját, az vehet szépen egy 1.2 böngészővel rendelkező telefont. Már egész jó színeskijelzős telefonokat árultak abban az időben :D.
Azt persze értem, hogy benne van az ÁSZF-ben, hogy a pannon módosíthatja a szolgáltatását, de hát ez akkor sem volt szép tőle :D.
Ez mindig is így volt, és eddig is benne volt az ÁSZF-ben. A honlapon a 2006.01.06-os ÁSZF a legrégebbi elérhető, és már abban is benne volt...
Üdv,
C.


vas. szept. 17, 2006 21:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Ezesetben irsz egy szamlareklamacios levelet, megjelolve az ufsz felhivasanak datumat, visszahallgatjak mit dumaltal az ufsz-el, ha valoban azt mondtak, h **** le a meroket, neked lesz igazad, es visszakapod a lovet, az ugyfelszolgat meg valoszinu nem dicserik meg /vagy keressek egy bilit? ;)/.

Vagy pedig "véletlen" nem találják meg a beszélgetést. persze én rögzítem minden esetben az üsz beszélgetést, és nem tudnak ilyen tréfát csinálni :D


vas. szept. 17, 2006 20:17
Hozzászólás 
T68m írta:
joc_ írta:
Rian írta:

sztem az a baja, hogy eltünt a pénze, nem pedig az, hogy mínuszba beszélhetett...

egyébként az "átmegyek" egybeírandó, mivel igekötös.


SZerintem a magyar nyelvtanban nincs olyan szó, hogy "sztem". Ti csak a helyesírással tudtok érvelni :D.


vas. szept. 17, 2006 20:15
Hozzászólás 
Rian írta:
Nekem a tököm tele van a pannonnal. Minden hónapban 900-zzl töltöm az egyenlegem! És hála a pannon rendszerhibáinak: (mínusz) -1844 forint van a kártyámon! Ez már egy kicsit olyan mintha nem is prepaid lenne hanem postpaid. Kinek hiányzik egy előfizus kártya? Utálom a pannont, át megyek T-re!


Miért mész át? Tökre korrekt meg jó a panni. És kezd helyreállni a POL. Ja, és az üszbe bele lehet tekerni :)


vas. szept. 17, 2006 20:12
Hozzászólás 
Czumy írta:
lebowsky00 írta:
BrOnZ írta:
A "pannibolt" nagy valószínűséggel egy viszonteladó üzlete - az alkalmazottaknak (azok szellemi szinvonalához, képzettségéhez) sok köze nincs a Pannonnak.


Ne röhögtess már ember. Én nem a borsodi sörgyár emblémájával ellátott kocsmába mentem előfizetést venni. Hanem hivatalos panniboltba. Ami azt jelenti, hogy ugyanolyan hozzáállással és szakértelemmel kell rendelkezni abármelyik panniboltos eladónak, mint a panni zrt fő irodájában. Különben elvennék az üzlettöl a képviseleti jogot.


vas. szept. 17, 2006 20:07
Hozzászólás 
Tökre jó ez a pannon. A legújabb kedveskedése, hogy a 2k waposokat kicsit boldoggá tette. Ezt úgy csinálta, hogy bejelentés nélkül a wapszolgáltatást módosította úgy, hogy ezentúl már nem megy 2.0-ás böngészővel. Pedig az újabb telefonok mind ilyen böngészővel rendelkeznek. Tehát aki használni akarja használni a 2k-s wapját, az vehet szépen egy 1.2 böngészővel rendelkező telefont. Már egész jó színeskijelzős telefonokat árultak abban az időben :D.
Azt persze értem, hogy benne van az ÁSZF-ben, hogy a pannon módosíthatja a szolgáltatását, de hát ez akkor sem volt szép tőle :D.


vas. szept. 17, 2006 20:02
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Interpid írta:
Tehát, minek is gyalázza mindenki a Pannont?

Ingyenwap hétvégén? Ingyen MMS hétvégén?

Hamarosan meg ingyen SMS, ingyen internet hétvégén...

Persze, gagyi a Pannon, a térereje nem a legjobb Kékestetö erdeiben. Na és? Mi van a vodával?


Lesz ingyen sms?

Amúgy meg a számlázásról annyit, hogy amint tegnap már emlitettem, hogy megjelent a számlám az már el is tünt.
Ja és 800 Ft-al kb. valamit túlszámláztak.


szomb. szept. 16, 2006 19:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Interpid írta:
Tehát, minek is gyalázza mindenki a Pannont?

Ingyenwap hétvégén? Ingyen MMS hétvégén?

Hamarosan meg ingyen SMS, ingyen internet hétvégén...

Persze, gagyi a Pannon, a térereje nem a legjobb Kékestetö erdeiben. Na és? Mi van a vodával?


(ha feljebb olvasol) én pl azért fikázom a pannont mert le húzott 2700 forinttal. Dícsérjem őket?


szomb. szept. 16, 2006 18:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. szept. 15, 2006 18:44
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Tehát, minek is gyalázza mindenki a Pannont?

Ingyenwap hétvégén? Ingyen MMS hétvégén?

Hamarosan meg ingyen SMS, ingyen internet hétvégén...

Persze, gagyi a Pannon, a térereje nem a legjobb Kékestetö erdeiben. Na és? Mi van a vodával?


szomb. szept. 16, 2006 17:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Te mit olvasol/hallasz szívesebben egy szolgáltató ügyfélszolgálatától?
Természetesen az udvariasabb "semmitmondót", és nem érdekelnek a technikai kifogások. Más kérdés hogy éppen ebben a szakmában dolgozom, és szakmailag érdekel az ok. Ráadásul ebben a konkrét esetben van ismi aki el is mesélte hogy miért dolgozik második hete éjjel-nappal. De ezt egyetlen cég sem fogja soha kiteregetni (hacsak nem nagyon muszáj). Ez (hogy nem teregetik ki az összes technikai búbánatukat teljes részletességben) számomra nem ok arra hogy haragudjak rájuk.
Nem tudom neked mi a munkád, szolgáltatást nyújtasz-e bárkinek.
Ha igen, gondolom munkádnak vannak olyan részletei (és nem csak a szakmia trükkökre gondolok) amit nem tartasz szükségesnek másokkal megosztani. Egyszerűen mert nem érdeked.


szomb. szept. 16, 2006 17:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Rian írta:
Ez az utóbbi hsz érdekes számomra. Amúgy a vodánál is kakilkodik ez az AMDOCS szoftver?
És mi érdekes benne?
Már nem. De egy évig csinálta, az első telepítés óta (előtte nem AMDOCS volt).


Az, hogy eddig nem tudtam kitalálni mi lehet az oka a Pannon terheltségének.


szomb. szept. 16, 2006 16:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Rian írta:
Ez az utóbbi hsz érdekes számomra. Amúgy a vodánál is kakilkodik ez az AMDOCS szoftver?
És mi érdekes benne?
Már nem. De egy évig csinálta, az első telepítés óta (előtte nem AMDOCS volt).


szomb. szept. 16, 2006 15:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Ez az utóbbi hsz érdekes számomra. Amúgy a vodánál is kakilkodik ez az AMDOCS szoftver?


szomb. szept. 16, 2006 15:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
joc_ írta:
Vizsla írta:
Már csak az okot kéne elárulni (annyi nem elég, hogy AMDOCS, hisz ezt eddig is tudtuk)
Milyen okot szeretnél hallani? Nem elég ok hogy X darab Y gigahertzes SPARC processzor izzad és láthatóan csigalassúsággal halad az adatfeldolgozás, mert az amdocs-t is valami alkalmazásgenerátorral írták meg, mint a legújabb NEPTUNt, és egész egyszerűen lehetetlen optimalizálni a kódon, merthogy nincs "beleszólásod" hogy az alkalmazásgenerátor milyen okádék kódot generál.
Hajrá új technológia!
Ennél többet nemigen fogsz hallani senkitől, emlékezz arra hogy a tavasszal egy egész topik ment a levesbe a Pannonnal kapcsolatosan...
Már a fél operációs rendszert áthangolták hátha javul valami a feldolgozás sebességében, és legalább elindult valami. De nagyon lassan halad. (Konkrétan én is látom hogy a kiszámlázatlan hívásaim egészen lassan, de azért szaporodnak. A lemaradás azonban egyelőre nem csökken, hanem nő.)
Nos, Te mit olvasol/hallasz szívesebben egy szolgáltató ügyfélszolgálatától (kitalált eset)? Azt hogy
"Tisztelt Ügyfelünk!

Rendszerfrissítés miatt az elektronikus számlakép és a részletező betöltése a szokásosnál több időt vesz igénybe. Mukatársaink dolgoznak azon, hogy a folyamat mielőbb befejeződjön, addig is szíves türelmét kérjük." - s ezt hetente legalább egyszer, másfél hónapon át.
Vagy azt, amit Te írtál?

Magyarul arról van szó, hogy díjaznám, ha az embert úgy kezelnék, mint egy szerződéses partnert, (ne csak nevében legyen "szerződés", amely két fél közt köttetett meg), ahol a másik felet tájékoztatom arról, mit miért nem tud úgy igénybe venni, mint eddig. S ha teljes jogú (de itt inkább a "jogú", rossz szó, inkább kellő tekintéllyel) néznének a másik félre, akkor nem csak egy egyszerű sablon szöveggel szúrnák ki a másik fél szemét.

És nem arról van szó, hogy fél oldalon keresztül ecseteljék a POL-ban, mind a 3 millió előfizetőnek, hogy ilyen és ilyen típusú processzor épp ennyi és ennyi szálat kezel le, de ez a teljesítménye a gyakorlatban a korábbi állapothoz képest csiga lassúnak tűnik stb., hanem ha van közülük olyan, aki rákérdez, hogy úgy igazából mégis mi a gond, akkor ne a 100-as szögű lúzereknek szánt sablon szöveget vágják a fejéhez, vagy akár válaszra se méltassák.


szomb. szept. 16, 2006 14:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás -
A Pannon nem képes megérteni hogy nekem csukott szemmel kellene használnom a prepaidos kártyám. Miért vagyok köteles figyelgetni az egyenlegem nehogy mínuszba menjen? Ez nem postpaid hogy erre ügyeljek... ha 900-zzal töltöm fel, akkor bármit is csinálhatnék, 0 alatt valamivel meg kéne álljon az egyenlegem. Erre mit csinál a pannon? Már második alkalommal viszi mínuszban. Tavaly -3600 volt rajta.


szomb. szept. 16, 2006 14:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Rian írta:
asdf_ írta:
Ezesetben irsz egy szamlareklamacios levelet, megjelolve az ufsz felhivasanak datumat, visszahallgatjak mit dumaltal az ufsz-el, ha valoban azt mondtak, h **** le a meroket, neked lesz igazad, es visszakapod a lovet, az ugyfelszolgat meg valoszinu nem dicserik meg /vagy keressek egy bilit? ;)/.


Igen de rohadt idegesítõ, mert 2 hét mire válaszolnak a mailomra... már írtam nekik, de most nem tudok telózni :( meg nincs is kedvem már feltölteni ezt a számot, inkább kerestem egy 0 ft-os pannis karit és arra toltam fel a 900-zat. Szépislenne ha 2700-zzal kéne töltenem hogy 900 ft legyen rajta :D


teljesen igazad van!

Ez az amdocs mindenkinek betesz. Pannon előrfizető, voda előfizető és persze a társaságoknak is.
Ideje lenne felébredni és megnézni mit csinál a piacvezető!


szomb. szept. 16, 2006 1:05
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Ezesetben irsz egy szamlareklamacios levelet, megjelolve az ufsz felhivasanak datumat, visszahallgatjak mit dumaltal az ufsz-el, ha valoban azt mondtak, h **** le a meroket, neked lesz igazad, es visszakapod a lovet, az ugyfelszolgat meg valoszinu nem dicserik meg /vagy keressek egy bilit? ;)/.


Igen de rohadt idegesítő, mert 2 hét mire válaszolnak a mailomra... már írtam nekik, de most nem tudok telózni :( meg nincs is kedvem már feltölteni ezt a számot, inkább kerestem egy 0 ft-os pannis karit és arra toltam fel a 900-zat. Szépislenne ha 2700-zzal kéne töltenem hogy 900 ft legyen rajta :D


pén. szept. 15, 2006 22:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Ezesetben irsz egy szamlareklamacios levelet, megjelolve az ufsz felhivasanak datumat, visszahallgatjak mit dumaltal az ufsz-el, ha valoban azt mondtak, h **** le a meroket, neked lesz igazad, es visszakapod a lovet, az ugyfelszolgat meg valoszinu nem dicserik meg /vagy keressek egy bilit? ;)/.


pén. szept. 15, 2006 22:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
T68m írta:
joc_ írta:
Rian írta:
Nekem a tököm tele van a pannonnal. Minden hónapban 900-zzl töltöm az egyenlegem! És hála a pannon rendszerhibáinak: (mínusz) -1844 forint van a kártyámon! Ez már egy kicsit olyan mintha nem is prepaid lenne hanem postpaid. Kinek hiányzik egy előfizus kártya? Utálom a pannont, át megyek T-re!
Mehetsz nyugodtan persze, de nem egészen értem mi a problémád.
Természetesen ettől nem lesz postpaid a kártyád.
Ezek szerint az a nagy felháborodásod oka, hogy te nem szerettél volna többet költeni, és ebben nem akadályozott meg a Pannon?
Ha így van nem mondom hogy egyáltalán nincs igazság alapja, de kívánom neked hogy az életben sose legyen ennél nagyobb problémád. (Azt hiszem elég jó kívánság, nem?)


sztem az a baja, hogy eltünt a pénze, nem pedig az, hogy mínuszba beszélhetett...

egyébként az "átmegyek" egybeírandó, mivel igekötös.


Így van, sajnos 900 forintot tettem a kártyámra hogy végre legyen 920 forintom, és estére -1844 lett belőlle ami eléggé zavaró volt. Ezt a pannon már 3 hónapja csinálja, utólag levon valami szolgáltatást, az én esetemben túl léptem a DATA 3 csomag 3 megáját azért, mert rendszer hiba miatt nem működött a mérőke, és nem tudtam mikor lépem túl a 3 megát. Felhívtam akkor az ügyfélszolgálatot, és azt mondták ne is törődjek a forgalmi keret túllépésével, mert a rendszer most nem méri... Nah itt követtem el a hibát hogy hallgattam rá. Túl is léptem, de elég keményen.


pén. szept. 15, 2006 19:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Üdv!

Nekem elkészült végre az aug. 27-ei zárású számlám, így: számla kelte: 2006.09.22., fizetési határ idő: 2006.10.02.
Végül is csak egy szűk hónapot csúsztak. :D
Mire befizetem jön már a következő, hacsak az sem csúszik el.


pén. szept. 15, 2006 19:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
joc_ írta:
Rian írta:
Nekem a tököm tele van a pannonnal. Minden hónapban 900-zzl töltöm az egyenlegem! És hála a pannon rendszerhibáinak: (mínusz) -1844 forint van a kártyámon! Ez már egy kicsit olyan mintha nem is prepaid lenne hanem postpaid. Kinek hiányzik egy elõfizus kártya? Utálom a pannont, át megyek T-re!
Mehetsz nyugodtan persze, de nem egészen értem mi a problémád.
Természetesen ettõl nem lesz postpaid a kártyád.
Ezek szerint az a nagy felháborodásod oka, hogy te nem szerettél volna többet költeni, és ebben nem akadályozott meg a Pannon?
Ha így van nem mondom hogy egyáltalán nincs igazság alapja, de kívánom neked hogy az életben sose legyen ennél nagyobb problémád. (Azt hiszem elég jó kívánság, nem?)


sztem az a baja, hogy eltünt a pénze, nem pedig az, hogy mínuszba beszélhetett...

egyébként az "átmegyek" egybeírandó, mivel igekötös.


pén. szept. 15, 2006 15:44
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Rian írta:
Nekem a tököm tele van a pannonnal. Minden hónapban 900-zzl töltöm az egyenlegem! És hála a pannon rendszerhibáinak: (mínusz) -1844 forint van a kártyámon! Ez már egy kicsit olyan mintha nem is prepaid lenne hanem postpaid. Kinek hiányzik egy előfizus kártya? Utálom a pannont, át megyek T-re!
Mehetsz nyugodtan persze, de nem egészen értem mi a problémád.
Természetesen ettől nem lesz postpaid a kártyád.
Ezek szerint az a nagy felháborodásod oka, hogy te nem szerettél volna többet költeni, és ebben nem akadályozott meg a Pannon?
Ha így van nem mondom hogy egyáltalán nincs igazság alapja, de kívánom neked hogy az életben sose legyen ennél nagyobb problémád. (Azt hiszem elég jó kívánság, nem?)


pén. szept. 15, 2006 13:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Nekem a tököm tele van a pannonnal. Minden hónapban 900-zzl töltöm az egyenlegem! És hála a pannon rendszerhibáinak: (mínusz) -1844 forint van a kártyámon! Ez már egy kicsit olyan mintha nem is prepaid lenne hanem postpaid. Kinek hiányzik egy előfizus kártya? Utálom a pannont, át megyek T-re!


pén. szept. 15, 2006 11:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Vikingboy írta:
Üdv!

Mintha már kezdene helyre állni a rend. A POL-ban már a mai hívásaim is megjelentek szóval úgy mint régen.
Csak a múltkori számlámra lennék kiváncsi, amit még aug. 27-én lezártak, mert arról még semmi hírem.
Bármennyire is drukkolok, és bár ma van (lenne?) számlazárásom, szept. 1-nél frissebb adataim nincsenek benne.


csüt. szept. 14, 2006 22:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Üdv!

Mintha már kezdene helyre állni a rend. A POL-ban már a mai hívásaim is megjelentek szóval úgy mint régen.
Csak a múltkori számlámra lennék kiváncsi, amit még aug. 27-én lezártak, mert arról még semmi hírem.


csüt. szept. 14, 2006 21:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
BrOnZ írta:
Miért nem dugulsz már el öreg? Nem veszed észre, hogy ez itt nem a te pályád? Te már lejátszottad itt a meccsedet, senki nem vesz komolyan. Tekintsd ezt jószándékú jelzésnek, ha magadtól nem vetted volna észre eddig... :roll:
Azért ahogy látom, nem vagyok teljesen egyedül, kedves pannis dolgozó :D! Csak a többiek nyugodt vérmérsékletűek :D. Mellesleg lefosom a véleményed. Ha operátor vagy, törlöd soraim, ha nem, akkor cumival alszol. Kápis :)? Mindig bírtam, hogy másoknak fáj az igazság :D
Te qrvára el vagy tévedve kis barátom... És ha javasolhatom: most vegyél vissza magadból. Ehhez a hangnemhez hasonlót akkor engedhetsz meg(?) majd magadnak, ha az IQ-d meghaladja az életkorodat, illetve ha a jelenlegi életkorodat négyzetre emeled... :roll:

P.s.: ...de hmmm... csak... Miért is kell nekem ilyen faragatlan, népi cserépedény stílusú IQ Hunterekkel egyáltalán szóbaállnom?

lebowsky > /dev/null


csüt. szept. 14, 2006 13:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Loop írta:

(...)

5. Pannon GSM Távközlési Rt., 30,43 %
6. Vodafone Magyarország Mobil Távközlési Rt., 26,10 %

(...)

És ha valaki ott dolgozik az nem biztos ,hogy elfogult a Panni felé sőt lehet, hogy te vagy egy megbántott Pannon dolgozó aki igy áll bosszút az utált cégen :D


Ez lehet itt a baj: a Pannon az 5., a Vodafone meg "csak" a 6. :D

Az utolsó mondatod pedig MEGA :lol: gratula! :wink:


csüt. szept. 14, 2006 9:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség