Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 10:35



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Üdv!

Ez valóban igen érdekes észjárás a Pannonál, de 8 év után már nem csodálkozok.
De valóban egy nagyon hasznos szolgálatatás lenne az sms-es hívásértesitő, de ezek szerint akkor ebböl már nem lesz semmi.
És olyan mikor lesz,hogy valamennyi havi díj ellenében a mostani perces elszámolást helyett kérhetetek mp-es elszámolást?
Gondolom SOHA.
Pedig ez már külföldön elterjedt, ezzel szerintem sokat tudna ujítani a Pannon, meg új előfizetőket is szerezhetne.

Ja valaki nem tudja mikor lesz elérhető a POL?


hétf. szept. 25, 2006 22:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
bebar írta:
Szóval azzal indokolták, mert a másik két szolgáltatónak van, és ezért nem akar már a Pannon! Mit mondjak, érdekes észjárás!


Tényleg elég buta logika: eszerint, ha ezt a szolgáltatást szeretném használni, akkor menjek át egy másik szolgáltatóhoz? Huhh. Ennyire nem fontosak az ügyfelek? Lehet, hogy valakinek ez nagyon fontos szolgáltatás (én is használnám, ha lenne) és megeshet, hogy emiatt inkább átmegy valamelyik másikhoz.

Ui.: Vigyázz az ilyen infók kiszivárogtatásával, mert nem is oly rég egyik fórumtárs igen rútul megjárta, hogy csepegtett némi mézédes infócseppet (mindez tárgytalan, amennyiben nem ott dolgozol).


Köszi, de minden rendben lesz, van! :)


hétf. szept. 25, 2006 22:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
bebar írta:
Szóval azzal indokolták, mert a másik két szolgáltatónak van, és ezért nem akar már a Pannon! Mit mondjak, érdekes észjárás!


Tényleg elég buta logika: eszerint, ha ezt a szolgáltatást szeretném használni, akkor menjek át egy másik szolgáltatóhoz? Huhh. Ennyire nem fontosak az ügyfelek? Lehet, hogy valakinek ez nagyon fontos szolgáltatás (én is használnám, ha lenne) és megeshet, hogy emiatt inkább átmegy valamelyik másikhoz.

Ui.: Vigyázz az ilyen infók kiszivárogtatásával, mert nem is oly rég egyik fórumtárs igen rútul megjárta, hogy csepegtett némi mézédes infócseppet (mindez tárgytalan, amennyiben nem ott dolgozol).


hétf. szept. 25, 2006 22:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Egyébként megsúgom, a héten minden 1220-as dolgozó adhat be egy dokumentációt arra vonatkozólag, milyen szolgáltatást vezetne be a Pannon-nál.
Ha tetszik "ott fent", és persze megvalósítható.. (azt inkább nem írom ide, mennyi pénzjutalmat adnak :wink:

Szóval már kitaláltunk a b.nőmmel egy hasznos szolgáltatást! :D


hétf. szept. 25, 2006 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Ebből Neked csak az általam említett 2 szolgáltatásra tudok válaszolni!

Mindenki felkészült?
Akkor tessék nevetni! :lol: :lol: :lol:

Szóval azzal indokolták, mert a másik két szolgáltatónak van, és ezért nem akar már a Pannon!

Mit mondjak, érdekes észjárás!


hétf. szept. 25, 2006 21:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
bebar írta:
Egy kis gyalázás még!

Pannon Meeting:

Hívódallam, (dallamcsengő) hívásértesítő nem lesz a Pannon-nál SOHA!

Azt hogy miért nem?
Lehet tippelni!
Aki közel jár a megfejtéshez, természetesen jelzek! :wink:
A hívásértesítő foglalkoztatna.

De jobban érdekelne, mikor lesz a 1741 postpaideseknek nem bediktálós, mikor lesz SMS-felület, ahol szolgáltatások megrendelhetők/lemondhatók/státuszuk lekérhető, továbbá mikor lehet szolgáltatásokat időarányosan megrendelni, lemondani, hóközben többször és mikor lesznek az időszakos akciók egységes részvételi feltételekbe foglava, mint a vodánál, megakadályozva, hogy tetszőleges időpontban, tetszőleges időközönként módosítsanak a honlap aktuális tartalmán; mikor lesz utcaszintű lefedettségi térkép, és elérhető áron 3G képes készülék, mint a Sharp 550 hamár egyszer annyi helyen van 3G szolgáltatásuk, már csak készülék, és a normális ár hiányzik.

SOHA.

Csak az ok kéne...


hétf. szept. 25, 2006 21:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Mind2-nek egy a közös nevezője! :)

De egyébként teljesen igazat adok Neked!

Amikor a T-hez bejött, rögtön megr., erre majdnem mindenki aki hívott, azzal kezdte, végre beleszóltam, és a hifit vagy a rádiót lekapcsoltam már.. :roll:


hétf. szept. 25, 2006 21:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hogy dalamcsengő miért nem lesz, az talán azért lehet, mert az egyik leghaszontalanabb szolgáltatás, ami csak létezik...


hétf. szept. 25, 2006 20:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Egy kis gyalázás még!

Pannon Meeting:

Hívódallam, (dallamcsengő) hívásértesítő nem lesz a Pannon-nál SOHA!

Azt hogy miért nem?
Lehet tippelni!
Aki közel jár a megfejtéshez, természetesen jelzek! :wink:


hétf. szept. 25, 2006 20:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
OPi: a 1220 nekem már megy (megjavult másnapra): "20 ajándék perc hálózaton belül - azoknak jár, akik min. 1 éve a Pannon úgyfelei!"
De akkor a másik kártyákra (családon belül van 1 jó pár), amelyek több, mint 2, 3, ill. 5 éve élnek már, miért nem jár ajándék??


hétf. szept. 25, 2006 20:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Egyébként elismerem a számítógépes és egyéb szakmai tudásotokat. Szerintem nem is ezen volt a vita. Hanem azon, hogy véded a pannont mint kutya a csontját, mindenféle alap nélkül. Pont mint a nokiások a nokiát. De mindegy. Közkivánatra befejeztem ezt a témát, megúntam :D


hétf. szept. 25, 2006 20:09
Hozzászólás 
Interpid írta:
Rian írta:
A gateway másik oka: az ügyfelek beazonosítása.


Hogy tudjál rajta vásárolni édes játékokat, csengöhangokat, és fizessél a 4OOas wap chatért. :) stb.

Azért korrekt volt a Pannon anoo a kétezer FTos wap bevezetésévvel. Visszasírom azokat az idõket. :)


Még vehetsz ilyen simeket, árulják óccsóért :)


hétf. szept. 25, 2006 20:04
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
T68m írta:
először is, az 500Ft-osnak indult...
Nekem most is az van! :)


hétf. szept. 25, 2006 19:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Interpid írta:
Rian írta:
A gateway másik oka: az ügyfelek beazonosítása.


Hogy tudjál rajta vásárolni édes játékokat, csengöhangokat, és fizessél a 4OOas wap chatért. :) stb.

Azért korrekt volt a Pannon anoo a kétezer FTos wap bevezetésévvel. Visszasírom azokat az idõket. :)


először is, az 500Ft-osnak indult...

Rian:
nem egészen értelek! A gateway-el miért tudja jobban azonosítani az ügyfeleket? :roll:

(ui.: az azonosítás előbb történik, a gatewayen ugyanakkor munka azonosítani, mint a webszerverem, nem?)


hétf. szept. 25, 2006 18:41
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Interpid írta:
Rian írta:
A gateway másik oka: az ügyfelek beazonosítása.


Hogy tudjál rajta vásárolni édes játékokat, csengöhangokat, és fizessél a 4OOas wap chatért. :) stb.

Azért korrekt volt a Pannon anoo a kétezer FTos wap bevezetésévvel. Visszasírom azokat az idõket. :)


vagy épp a wapos könyvjelződet tölthesd le, vagy az egyenleged nézhesd meg:) De amúgy igen, igazad van


hétf. szept. 25, 2006 18:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. szept. 15, 2006 18:44
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rian írta:
A gateway másik oka: az ügyfelek beazonosítása.


Hogy tudjál rajta vásárolni édes játékokat, csengöhangokat, és fizessél a 4OOas wap chatért. :) stb.

Azért korrekt volt a Pannon anoo a kétezer FTos wap bevezetésévvel. Visszasírom azokat az idõket. :)


hétf. szept. 25, 2006 18:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
T68m írta:
And_Or írta:
T68m írta:
(mivel a wapot ugyanolyan, gyakran ugyanaz a szerver és progi szolgálja ki, mint a web-et, ezért a gateway kitalálásának csak egyetlen oka lehetett, hogy valamin keressenek a mobiltársaságok is)
Ebbe azért bele lehetne kötni, de mondjuk rá, hogy igazad van.


hááááát, azért szívesen látnék egyetlen indokot, hogy ha már úgyis a webszerver tárolja is szolgálja ki a wap lapokat is, akkor miért kellett a gateway-os kitérőt betenni?!

(hogy mennyire felesleges, azt az mutatja, hogy az újabb telók már tudják a http módot)


A gateway másik oka: az ügyfelek beazonosítása.


hétf. szept. 25, 2006 16:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
evbalazs írta:
Nem tudtak semmit, se a 1220-on, sem a bemutatóteremben, hogy meddig tart a rendszerfrissítés, vagy hogy mikor kapok számlát.
Az a legszebb, hogy a bemutatóteremben az adatoknál egy 26-án lezárandó számlát láttak (ez volt az elõzõ számlazárásom, de ez már nem aktuális, ill. az elõzõrõl semmi infó!!!, augusztus 4-i zárást fizettem utoljára)

Egyébként megpróbáltam Praktikumról és üzleti elõfizuról, mindkettõnél volt 9-es menü sablonszöveggel, egyetlen különbséggel: az üzlezi magáz, a lakossági végig tegez, ill. némileg más a bejelentkezõ szöveg.


honnan tudnák?

A vodánál sem tudták, hogy egy évig fog tartani...


hétf. szept. 25, 2006 16:35
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
And_Or írta:
T68m írta:
(mivel a wapot ugyanolyan, gyakran ugyanaz a szerver és progi szolgálja ki, mint a web-et, ezért a gateway kitalálásának csak egyetlen oka lehetett, hogy valamin keressenek a mobiltársaságok is)
Ebbe azért bele lehetne kötni, de mondjuk rá, hogy igazad van.


hááááát, azért szívesen látnék egyetlen indokot, hogy ha már úgyis a webszerver tárolja is szolgálja ki a wap lapokat is, akkor miért kellett a gateway-os kitérőt betenni?!

(hogy mennyire felesleges, azt az mutatja, hogy az újabb telók már tudják a http módot)


hétf. szept. 25, 2006 16:34
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Nem tudtak semmit, se a 1220-on, sem a bemutatóteremben, hogy meddig tart a rendszerfrissítés, vagy hogy mikor kapok számlát.
Az a legszebb, hogy a bemutatóteremben az adatoknál egy 26-án lezárandó számlát láttak (ez volt az előző számlazárásom, de ez már nem aktuális, ill. az előzőről semmi infó!!!, augusztus 4-i zárást fizettem utoljára)

Egyébként megpróbáltam Praktikumról és üzleti előfizuról, mindkettőnél volt 9-es menü sablonszöveggel, egyetlen különbséggel: az üzlezi magáz, a lakossági végig tegez, ill. némileg más a bejelentkező szöveg.


hétf. szept. 25, 2006 16:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
T68m írta:
(mivel a wapot ugyanolyan, gyakran ugyanaz a szerver és progi szolgálja ki, mint a web-et, ezért a gateway kitalálásának csak egyetlen oka lehetett, hogy valamin keressenek a mobiltársaságok is)
Ebbe azért bele lehetne kötni, de mondjuk rá, hogy igazad van.


hétf. szept. 25, 2006 16:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Czumy írta:
1220: nekem csak annyit mond, hogy "a magasabb szintű ügyfélkiszolgálás miatt rendszerkarbantartást végzünk - emiatt késhetnek a számlák"...bla-bla!
És nem lehet semmit sem kiválasztani a menüben: "ön rossz menüpontot adott meg..."! :evil:


:evil: ÉS MIKOR LESZ MÁR JÓ ?????? :evil:


hétf. szept. 25, 2006 15:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
And_Or írta:
T68m írta:
na most, ha jól sejtem, akkor továbbra is megy a wap 2.0-ás böngészõkkel is, csak a "proxyzást" tiltotta le a pannon. Tessék a gateway használni és menni fog.
Proxy alatt a 8080-as, gateway alatt a 9200-9203 portot érted? Csakhogy technikailag tisztázzuk a dolgot.


jaja, mivel lehet http módban (pannonnál proxyzva, egyébként pedig közvetlenül) és lehet gateway módban wapozni.

(mivel a wapot ugyanolyan, gyakran ugyanaz a szerver és progi szolgálja ki, mint a web-et, ezért a gateway kitalálásának csak egyetlen oka lehetett, hogy valamin keressenek a mobiltársaságok is)

azon már rég gondolkoztam, hogy miért hagyja nyitva a pannon a proxys kiskaput - hát, most becsukta.


hétf. szept. 25, 2006 10:30
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
T68m írta:
na most, ha jól sejtem, akkor továbbra is megy a wap 2.0-ás böngészőkkel is, csak a "proxyzást" tiltotta le a pannon. Tessék a gateway használni és menni fog.
Proxy alatt a 8080-as, gateway alatt a 9200-9203 portot érted? Csakhogy technikailag tisztázzuk a dolgot.


hétf. szept. 25, 2006 8:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
evbalazs írta:
Sziasztok!

Aki az utóbbi időben kapott a Pannontól számlát, leírná, hogy mennyit késett? Nekem a 4-én lezárt számlám ma este még nem szereplet a rendszerben, ami ha jól sejtem vagy 20 nap késést jelent.
Tudom, hogy 9-es gomb, ami most már él is, de a szöveg csak annyi, hogy késik.
Én még az augusztus 28-án lezárt számlámat sem kaptam meg, pedig lassan már a szeptemberi 28-ai zárás is aktuális... ;)


hétf. szept. 25, 2006 5:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Sziasztok!

Aki az utóbbi időben kapott a Pannontól számlát, leírná, hogy mennyit késett? Nekem a 4-én lezárt számlám ma este még nem szereplet a rendszerben, ami ha jól sejtem vagy 20 nap késést jelent.
Tudom, hogy 9-es gomb, ami most már él is, de a szöveg csak annyi, hogy késik.


vas. szept. 24, 2006 23:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nálam a wapos egyenleg továbbra is fejleszti magát, a számlám meg rápihen a postázás fáradalmaira...
Piroséknál is így kezdődött, aztán szolgáltatóváltás lett a vége...
Viszont most már nem maradt több szolgáltató, ahova mehetnék...


vas. szept. 24, 2006 22:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Pannon evergreen:

"Rendszerfrissítés miatt keletkezett negatív egyenlegét a mai napon visszaállítottuk. A kellemetlenségért szíves elnézését kérjük! Pannon"

azt hiszem ez volt az sms tartalma, amit kapott az egyik Praktikum kártyás ismerősöm a Pannontól.


Más is kapott ilyet?


vas. szept. 24, 2006 21:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
na most, ha jól sejtem, akkor továbbra is megy a wap 2.0-ás böngészőkkel is, csak a "proxyzást" tiltotta le a pannon. Tessék a gateway használni és menni fog.


vas. szept. 24, 2006 19:49
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
lima írta:
????? érdekesek vagytok.....ugy vettem észre ez a topic a 2k wapról szól.....de bocs ha tévedtem.....
29 éves fejjel nekem az ilyen ,,hozzászólások,, már nevezhetök annak....!!!!


Nem a 2k wap-ról szól, hanem úgy általánosságban a Pannonról, a negatív dolgairól, amiken megütköznek az előfizetői...

Legközelebb NEM KELL KIABÁLNI, ha a lényegre szorítkozol és értelmesen teszed fel a kérdést, akkor kapsz választ is!


vas. szept. 24, 2006 17:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Szerintem az a baja, hogy nem megy a 2k-s wapja, a 2.0-ás böngészővel ellátott telefonján! ;)


vas. szept. 24, 2006 16:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
lima írta:
29 éves fejjel


Hát 29 éves fejjel leírhatnád normálisan is, hogy mi a bajod a pannonnal, ráadásul a helyesírásra is rágyúrhatnál egy kicsit... :wink:


vas. szept. 24, 2006 14:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hát... szerinted az a topic címe, hogy "2k wap"? de 29 éves fejjel már akár képes lehetnél érthetően fogalmazni is...


vas. szept. 24, 2006 14:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 24, 2006 12:38
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
????? érdekesek vagytok.....ugy vettem észre ez a topic a 2k wapról szól.....de bocs ha tévedtem.....
29 éves fejjel nekem az ilyen ,,hozzászólások,, már nevezhetök annak....!!!!


vas. szept. 24, 2006 14:35
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
skynet írta:
és különben is, ha bajod van a barátnőddel (pannival), miért ide írsz?

:)


vas. szept. 24, 2006 13:19
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
lima írta:
szebb délutánt! ha valaki tud véletlen megoldást a panni gerinctelenségére örülnék,ha irna......

Milyen gerinctelenség? Megint egy vas-tag...


vas. szept. 24, 2006 13:05
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
lima írta:
szebb délutánt! ha valaki tud véletlen megoldást a panni gerinctelenségére örülnék,ha irna......
Én annak örülnék, ha Te megírnád, mit értesz gerinctelenségen, hogy tudjuk, mit kéne megmagyaráznunk.
Köszi az együttműködést!


vas. szept. 24, 2006 13:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 24, 2006 12:38
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
szebb délutánt! ha valaki tud véletlen megoldást a panni gerinctelenségére örülnék,ha irna......


vas. szept. 24, 2006 12:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Crick írta:
Eddig nem volt vállalási határidõ, tehát akár hetekig is tarthatott volna... Most meg ugyanaz vonatkozik rá, mint pl. az elõfizetés aktiválására. Az általában pár perces gyakorlaton nem fog változtatni...
Üdv,
C.


ez nem egészen így van!

Ha nem kötünk ki határidőt, akkor az értelemszerűen azonnalt, vagy legalábbis ésszerűen elvárható időtartamot jelent (ami ilyen feltöltésnél - szintén - azonnali)

(nem kell túl nagy ész hozzá, hogy belássuk, ha ez nem így lenne, akkor sosem kéne jóváírnia a feltöltést a pannonnak, mindig hivatkozhatna arra, hogy majd...)

tehát egy szerződésnek csak a leírt (megállapodott) rész a tartalma, nem az, amit még valamely fél hozzáképzel (majd, jövő héten, kiskedden)

Ezért kellett a pannonnak védenie magát, mivel érzi, hogy baj lehet (az amdocs miatt) a határidőkkel.


pén. szept. 22, 2006 22:26
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Czumy írta:
joc_ írta:
Közlemény
Elég hosszú. Most egyet emelnék ki belőle:
"II. Feltöltôkártya
A Szolgáltató a Feltöltôkártya feltöltésének idôpontjától számított legfeljebb 72 órán belül vállalja a Feltöltött összeg jóváírását az Elôfizetô egyenlegén."


Ez eddig hogy volt??
Akárhogyan töltöttem fel az egyenlegemet, mindig megkaptam max. 20-30 percen belül. Annyit ki lehetett bírni.

De miért tartana el ez a feltöltési folyamat akár 2-3 napig? Az AMDOCS miatt?

:lol: az elmúlt időben mennyit p*csölnek ezekkel a 06-90 / 06-91 számokkal... Hihetetlen...
Eddig nem volt vállalási határidő, tehát akár hetekig is tarthatott volna... Most meg ugyanaz vonatkozik rá, mint pl. az előfizetés aktiválására. Az általában pár perces gyakorlaton nem fog változtatni...
Üdv,
C.


pén. szept. 22, 2006 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
joc_ írta:
Közlemény
Elég hosszú. Most egyet emelnék ki belőle:
"II. Feltöltôkártya
A Szolgáltató a Feltöltôkártya feltöltésének idôpontjától számított legfeljebb 72 órán belül vállalja a Feltöltött összeg jóváírását az Elôfizetô egyenlegén."


Ez eddig hogy volt??
Akárhogyan töltöttem fel az egyenlegemet, mindig megkaptam max. 20-30 percen belül. Annyit ki lehetett bírni.

De miért tartana el ez a feltöltési folyamat akár 2-3 napig? Az AMDOCS miatt?

:lol: az elmúlt időben mennyit p*csölnek ezekkel a 06-90 / 06-91 számokkal... Hihetetlen...


csüt. szept. 21, 2006 20:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
joc_ írta:
Közlemény
Elég hosszú. Most egyet emelnék ki belőle:
"II. Feltöltôkártya
A Szolgáltató a Feltöltôkártya feltöltésének idôpontjától számított legfeljebb 72 órán belül vállalja a Feltöltött összeg jóváírását az Elôfizetô egyenlegén."
Igen. Ez szúrt Nekem is szemet, ezt szerettem volna T68-cal megosztani, csak a drága épp nagyon el van foglalva :D.

De nem baj, majd imába foglaja az AMDOCS-ot.

Egyébként azért dícséretes (némi iróniával), hogy a pannon legalább gondol a jövőre. Gondol arra, mi lesz, ha már tényleg nem lehet az AMDOCS-szal, a Nagy Óriással megbírkózni, és ezt az ügyfelek előtt írásba folglalja :D.

A POL már 2-3 napja jól frissül. Már csak a lezárt számla hiányzik. Talán a nagy flotta az oka :roll: ?


csüt. szept. 21, 2006 20:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Ügyködött ma a Pannon. A -1844 ft-os egyenlegem +99 ft-ra tette. Nah most azért kell írnom nekik, hogy nekem 500 ft volt a kártyámon utoljára:D nembaj legalább már tudok vele csörgetni :D


csüt. szept. 21, 2006 20:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Akit érdekel, 2-10 ezer közötti áron árulják a 2k wapos kártyákat :DDDD. Egész jó munkát végzett a pannon. Nagytakarítás :DDDDD Bruhhahhaaa :DDD. Szerintem veszek én is. 2000 ft-ot megér a korlátlan wap. és én be tudom állítani hogy menjen. A nokiások meg rínak. Pedig az tökre jó teló.


csüt. szept. 21, 2006 20:28
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Közlemény
Elég hosszú. Most egyet emelnék ki belőle:
"II. Feltöltôkártya
A Szolgáltató a Feltöltôkártya feltöltésének idôpontjától számított legfeljebb 72 órán belül vállalja a Feltöltött összeg jóváírását az Elôfizetô egyenlegén."


csüt. szept. 21, 2006 20:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
lebowsky02 írta:
...Csak nem azok miatt, akik fentebb is írták, hogy lemondták a 2k-t? ...
Elhiheted, hogy mielőtt váltottam, végigpróbáltam minden lehetőséget, 5 telón próbáltam a wapot, egyedül a 3120-on ment. Az Opera Mini működött ugyan, de nálam nem helyettesíti a wapot.


K700, K750, Alcatel Ot-S853 mind 2.0-ás böngészővel garantáltan megy, ki van próbálva. A K300-on még nem próbáltuk. A saját beépített böngészőjük megy, valamint a miniopera, és e sonyericsonokban az emilkliens megy. Először mi is bénáztunk, mint a hozzászólások ideje is mutatja, kellett néhány nap, míg az üsz hazugsága ellenére sem dtuk fel, és a beállítások módosításával sikerült újra beüzemelni. Persze az is elképzelhető, hogy a sok panasz, és feljelentés miatt variáltak valamit.


csüt. szept. 21, 2006 20:08
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
lebowsky02 írta:
Az valóban tetszik a pannonnál, hogy bármilyet wap vagy net előfizuval megy az emilkliens. De egy komolyabb wapozónak, netezőnek nem elég 3-5 mega. Szerintem aki egy évig netez el 5 megát, az valóban ritkán használja. Én egyébként is havi előfizetéseket hasonlítok, mert azt használok. Az előfizetős gprsnet esetében nem vettem észre, hogy annyira sokszor ledobott volna a netről.. Azt meg nem is írom le, hogy az ismerőseim iszanyatos módon szidják a pannont, már amikor feljutnak vele a netre, hogy ezt közöljék. De úgysem hiszitek el, tehát nem bizonygatom.
Amit nem értek, hogy miért mondta a pannon üsz a 2k waposoknak, hogy a 2k wap ezentúl nem megy 2.0-ás böngészővel? Ugyanis kisebb átállitások segitségével megy a 2.0-ás böngészős telókkal, mint pl K700. És a miniopera is megy. Annyi a beállítás lényege, hogy a kapcsolatot http-ről wap-ra kell átállítani, és a portot azt hiszem 9201-re kell állítani. Kérdés, hogy miért hallgatta ezt el a pannon? Csak nem azok miatt, akik fentebb is írták, hogy lemondták a 2k-t? Annyit közölt a pannon üsz, hogy csak a portot kell átállítani, és kizárólag régi tipusú böngészővel rendelkező telefonokon megy, amikben egyes verziójú böngésző van... Hm. Roppant különös hozzáállás a pannon részéröl. Viszont megy a POL.


Engem még egyszer sem dobott le a Pannonwap... Az egyes készülékbeállítások pedig elérhetőek a szolgáltatónál, vagy a különböző mobilos portálokon. Csak tudni kell keresni.


csüt. szept. 21, 2006 18:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
lebowsky02 írta:
...Csak nem azok miatt, akik fentebb is írták, hogy lemondták a 2k-t? ...
Elhiheted, hogy mielőtt váltottam, végigpróbáltam minden lehetőséget, 5 telón próbáltam a wapot, egyedül a 3120-on ment. Az Opera Mini működött ugyan, de nálam nem helyettesíti a wapot.


csüt. szept. 21, 2006 16:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Az valóban tetszik a pannonnál, hogy bármilyet wap vagy net előfizuval megy az emilkliens. De egy komolyabb wapozónak, netezőnek nem elég 3-5 mega. Szerintem aki egy évig netez el 5 megát, az valóban ritkán használja. Én egyébként is havi előfizetéseket hasonlítok, mert azt használok. Az előfizetős gprsnet esetében nem vettem észre, hogy annyira sokszor ledobott volna a netről.. Azt meg nem is írom le, hogy az ismerőseim iszanyatos módon szidják a pannont, már amikor feljutnak vele a netre, hogy ezt közöljék. De úgysem hiszitek el, tehát nem bizonygatom.
Amit nem értek, hogy miért mondta a pannon üsz a 2k waposoknak, hogy a 2k wap ezentúl nem megy 2.0-ás böngészővel? Ugyanis kisebb átállitások segitségével megy a 2.0-ás böngészős telókkal, mint pl K700. És a miniopera is megy. Annyi a beállítás lényege, hogy a kapcsolatot http-ről wap-ra kell átállítani, és a portot azt hiszem 9201-re kell állítani. Kérdés, hogy miért hallgatta ezt el a pannon? Csak nem azok miatt, akik fentebb is írták, hogy lemondták a 2k-t? Annyit közölt a pannon üsz, hogy csak a portot kell átállítani, és kizárólag régi tipusú böngészővel rendelkező telefonokon megy, amikben egyes verziójú böngésző van... Hm. Roppant különös hozzáállás a pannon részéröl. Viszont megy a POL.


csüt. szept. 21, 2006 15:59
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Nem gyalázás, csak 1 baki:

http://www.pannon.hu/egyeni/akciok/duplan/ - Siemens A31, mint Nokia 6070 :lol:


szer. szept. 20, 2006 22:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség