Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 5:19



Hozzászólás a témához  [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Következő
Motorola MPx220 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
WHP! Megtelt a mail fiókod!
Ha még érdekel a crack, akkor vegyél fel MSN-en!


vas. okt. 08, 2006 10:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
kremo írta:
MarQs bocs hogy segítettem. Többet nem teszem...


Nem értem miért szívod ennyire mellre. Ennyire azért nem voltam drasztikus. Vannak olyan dolgok az életben és itt ezen a fórumon is amik nem esnek jól az embernek... ezzel én is így vagyok. Gondolom sejted az érzést, milyen lehet, ha önhibáján kívül nézik hülyének az embert. De ne bonyolódjunk bele, nincs értelme. Inkább fújd ki magad...

kremo írta:
Azt meg nyugodtan kipróbálhatod hogy úgy jó ahogy van...
Kipróbáltam és nem ment. És az a legszebb a dologban, hogy nem csak nekem és nem csak 'whp'-nak. Korrigálni próbáltam és ezért most én vagyok a sz-a-r?? :?
De ha még én is lennék, leglább másokkal ne csessz ki, akiknek esetleg még nincs meg az a néhány 'dolog' és szükségük lenne rá.

kremo írta:
...fél éve nem vagyok smart tulaj, és csak fejből nyomom a jótanácsokat.
Ez esetben meg nem értem miért probléma, ha egy nem működő esetben kijavítanak? Meg amúgy is...


pén. okt. 06, 2006 20:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
kremo írta:
MarQs bocs hogy segítettem. Többet nem teszem.
De csak a jegyzőkönyvért! A TOMTOM mappában ugy jó a file ahogy van, az a program mappa a kártyán, nem a teloban. Azt meg nyugodtan kipróbálhatod hogy úgy jó ahogy van. sose nyultam hozzá és ment mindig a Tomtom. de biztos én nem értek hozzá.


De mivel fél éve nem vagyok smart tulaj, és csak fejből nyomom a jótanácsokat. Töbebt nem teszem sírhat érte akárki és az oldalam is felejtsétek el, nemlesz rajta több smartos dolog.


ez nem jó hír Kremo :cry:
nekem jó volt az oldaladról leszedett progi :wink:


pén. okt. 06, 2006 10:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
MarQs bocs hogy segítettem. Többet nem teszem.
De csak a jegyzőkönyvért! A TOMTOM mappában ugy jó a file ahogy van, az a program mappa a kártyán, nem a teloban. Azt meg nyugodtan kipróbálhatod hogy úgy jó ahogy van. sose nyultam hozzá és ment mindig a Tomtom. de biztos én nem értek hozzá.


De mivel fél éve nem vagyok smart tulaj, és csak fejből nyomom a jótanácsokat. Töbebt nem teszem sírhat érte akárki és az oldalam is felejtsétek el, nemlesz rajta több smartos dolog.


csüt. okt. 05, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
whp írta:
Köszi! Sikerült letölteni, de mikor indítom bejön az első oldal, ahol megjelenik angolul az accept felirat, de bármilyen gombot nyomok nem megy tovább. Valakinek ötlete? (Egyébként SP5m WM2005)


Nekem is ez volt a problémám amikor próbáltam feltolni a telóra a programot... és még én lettem lebénázva... :shock: :x Igaz, ehhez az is hozzátartozik, hogy nem az elején kezdtem ecsetelni a problémát!

A Kremó oldaláról letöltött progi hibádzik! Méghozzá anyiban, hogy szükséged lesz egy crackra is. Ez mindössze egy .exe fájl. Ha nem találod, akkor holnap (pénteken) átküldöm pl. mail-en, vagy ahogy megfelel.
Ha ez megoldva, akkor a 'CurrentMap.dat' fájlt se felejtsd átírni! Még egy mínusz Kremónak! (idézet: "...a TOMTOM mappában lévő CurrentMap.dat úgy jó ahogy van.") Csak a következetesség kedvéért... (" \Storage Card\Great-Britain-Map\) ...értelemszerűen a 'Great-Britain-Map' helyére a térképet tároló könyvtár nevét írd. Ha ezek után sem működne a progi, akkor másold át a 'CurrentMap.dat' fájlt a telómemó 'My Documents' könyvtárán belül egy általad létrehozott 'TomTom' könyvtárba! Egészen pontosan ÍGY szól a fáma, és ÍGY fog biztosan működni a dolog! Sok sikert!

Ui: tanács a későbbiekre -> ha már tippeket, megoldásokat, progikat adunk a másiknak, akkor azt próbáljuk a lehető legkorrektebben... csak a félreértések és az erős szavak elkerülése végett! THX!

És amúgy!! Honnan sikerült beszerezned I-mate Sp5m-et? No és mennyibe fájt... ha megkérdezhetem. Csak azért érdeklődöm, mert plátói szerelem fűz ehhez a telefonhoz. Összességében milyen a teló?


csüt. okt. 05, 2006 19:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
Slash írta:
AndrySoft:
pontosan melyik soft oldja meg a problémát? nálam az ázsiai 3.53 van fent.


MarQs:
Kremo oldalán fent van a TomTom alapprogram, ahhoz le kell szedni a Kelet-Európa térképet (nincs külön Mo., ami mondjuk azért gáz, mert így 200 megás a map...)
Térkép: http://www.megaupload.com/?d=51NVBK6V

A progit simán fel kell másolni mondjuk így:
Storage Card\TomTom
Térkép:
Storage Card\Eastern_Europe-Map

Ezután van egy trükk, amire magamtól sose jöttem volna rá:
CurrentMap.dat nevű fájlt keresd meg a tomtom könyvtárban és tedd át ide:
Storage\My Documents\TomTom
és a benne lévő 1 sort írd át erre:
"" \Storage Card\Great-Britain-Map\ " (idézőjel, 3db szóköz, szöveg, végén 1db szóköz)

Ezek után tuti menni fog.


Málna,pontosan így kell


szer. okt. 04, 2006 17:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Nah az lenne itt a problem, h én ügyesen :P letöltöttem a tomtomot, és hozzá a magyar stb térképet. Nah és ezta térképes fájlt a sok dat-al hova kell bemásolni ??? Melyik mappába, és amugy kell még vmi utómunkálat?? Vmi fájlt átirni vagy hasonló trükk ?


kedd okt. 03, 2006 20:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Köszi! Sikerült letölteni, de mikor indítom bejön az első oldal, ahol megjelenik angolul az accept felirat, de bármilyen gombot nyomok nem megy tovább. Valakinek ötlete? (Egyébként SP5m WM2005)


kedd okt. 03, 2006 15:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás TomTom GPS
Nos én még régebben vettem egy GPS-t, Geocachinghez szerettem volna használni.
Az a baj, hogy a TomTom csak az Európai szoftverrel megy, mert az valahogy "egységesen" kezeli a Bluetooth portokat, a GPSTuner (amit geocachinghez használok) pedig csak az ázsiaival, ami meg minden eszköznek külön portot ad. Úgyhogy én most ázsiai szofttal használom, GPSTunerrel, de régebben simán ment TomTom, navigáltattam is magamat az 50 megás térképpel, tehát tuti megy a dolog.


kedd okt. 03, 2006 14:19
Profil Privát üzenet küldése YIM
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
whp írta:
Hali!
Tudna esetleg valaki segíteni, hogy honnan tudnám letölteni a tomtom-ot?
Köszi


én Kremo úrfi oldaláról szedtem le,elvileg www.kremo.uw.hu


hétf. okt. 02, 2006 20:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hali!
Tudna esetleg valaki segíteni, hogy honnan tudnám letölteni a tomtom-ot?
Köszi


hétf. okt. 02, 2006 18:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
És beigazolódott! Fél nap kemény kutatása! Nem csak a térképből hiányoztak létfontosságú fájlok, hanem a TomTom is hibádzott. Nem tom nektek hogy ment csak úgy a progi... nekem még külön crackot kellett tölteni, alkalmazni. Lényeg a lényeg... megy. Nem kell tovább "...bénázz..."-nom. :wink:


vas. okt. 01, 2006 16:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Sráccok! Köszönöm az építőjellegű és a... hmmm... 'egyéb' hozzászólásokat is. A 'liba' nem az én 'készülékemben' (búrámban) van. Azért egy ideje én is tolom az ipart és annyira vagyok gyakorlott, hogy egy ilyen-olyan menüt vagy mást elővarázsoljak a telóból.
A lényeg, még mindig be van halva a dolog. Megeshet valamelyik öszetevővel (valszeg a térképpel) van a probléma. Csiky944 ha már voltál olyan rendes és felajánlottad az MSN-es segítséget, akkor nem utasítom vissza -> felvettelek. És kösz!

Remélem megoldódik és ezzel téma lezárva!


szomb. szept. 30, 2006 23:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 13, 2005 21:38
Hozzászólások: 8
Hozzászólás hiba
Még azt szeretném kérdezni hog másnál is előfordul hogy scak ugy magától nem ismeri fel a memókártyát?nekem azt csinálja berkaom fleismeri rá egy napra nem utánna eg kilot kell ki be kapcsólgatni hogy működjön e vajon program hiba lehet?


szomb. szept. 30, 2006 17:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 13, 2005 21:38
Hozzászólások: 8
Hozzászólás TOMTOM
Szeretném kérdezni hog nem tudjátok e már hog milyen GPS-vevővel működik a tomtom?


szomb. szept. 30, 2006 17:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Asszem elég ha törlitek a navigator.cfg-t és akkor úgy indul a tomtom, hogy megkérdezi az alapdolgokat.


szomb. szept. 30, 2006 10:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
Marqs,amúgy már vki a 15-ös lapon leírta,h 5-ös gomb/5. menü/4-es menüpont,nálam rendesen megy a TomTom a térképpel,ha így sem menne a magyarítás,akkor msn-en keress meg :wink:


pén. szept. 29, 2006 22:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Hogyan tudok javat futtatni a telóval ??? (az emlitett 1.53as ázsiai cucc van rajta )


Mintha ezt már egyszer korábban kérdezted volna:

Málna89 írta:
Hogy tudok jar-os fájlokat feltelepiteni???


És akkor meg is válaszoltam:

MarQs írta:
Az spklub.tk oldalon a Java topicban belinkelt Watta (THX FOR!) három file-t a következő hozzászólásban:
"© Watta 2005. ápr. 26. 11:13 | Válasz | #13".
Málna89! Töltsd le ezeket! Kicsomagolod -> futtatod a filet a gépen, miközben a tel csatlakoztatva van -> követed a parancsokat a gépen is, telón is -> így lesz egy használható java környezeted a telón -> felmásolod a ".jar" file-jaidat a telóra (csinálhatsz külön könyvtárat pl. a My Documents-be) -> kattintassz a ".jar" file-ra a telón és installálod az alkalmazást. Frankón műküdik a dolog, teszteltem!


De hogy egyszerűbb legyen elküldtem a fájlt a martonvili@citromail.hu címedre.


pén. szept. 29, 2006 20:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
1. a TOMTOM mappában lévő CurrentMap.dat úgy jó ahogy van.
2. a térkép mappáját a kártya gyökerébe kell tenni, ahogy az a preparált CurrentMap.dat -ból is megfejthető. ellenkező esetben nem látja a progi mint ahoyg nálad sem.
3. ne bénázz a nyelvállítással. én se tudok finnül vagy mi az alap de át tudtam állítani anno, és sztem nem vagyok ezzel egyedül.


pén. szept. 29, 2006 20:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Sráccok, még egy szösszenet erejéig visszatérnék a TomTomhoz ha nem gáz! Csak ma jutottam el odáig hogy foglalkozni tudjak a dologgal.

Feltoltam a Kremó féle cuccost, de nem bírom beállítani a magyar nyelvet. Valami északi nemzet nyelve - svéd vagy hasonló - az épp aktuális. Illetve azt az ominózus kb. 50 Mb-os PL-CZ-SK-HU térképet sem találja. Pedig Slash utasításait is követtem:

Slash írta:
Ezután van egy trükk, amire magamtól sose jöttem volna rá:
CurrentMap.dat nevű fájlt keresd meg a tomtom könyvtárban és tedd át ide:
Storage\My Documents\TomTom
és a benne lévő 1 sort írd át erre:
"" \Storage Card\Great-Britain-Map\ " (idézőjel, 3db szóköz, szöveg, végén 1db szóköz)


Igaz, ezzel kapcsolatban felmerült bennem egy kérdés: nem kell a 'My Documents'-be átmásolt és megreparált 'CurrentMap.dat' fájlal átírni a TomTom könyvtárában lévő 'CurrentMap.dat' fájlt?

Amúgy a TomTom-ot a telóra és nem a karira másoltam, ill. a térkép nem a kártya főkönyvtárába lett másolva, hanem egy - a kártyán lévő - általam létrehozott 'My Documents' könyvtárba ( 'Storage Card\My Documents\PL-CZ-SK-HU Map\')
Megemlítem a dolgot, bár szerintem nem ez a bibi oka. De ha nem így van javítsatok ki mindenképp!

Szóal naon hálás lennék :D ha - egy kicsit a részletekbe mélyedve - segítenétek! THX!!


pén. szept. 29, 2006 19:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Hogyan tudok javat futtatni a telóval ??? (az emlitett 1.53as ázsiai cucc van rajta )


pén. szept. 29, 2006 19:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 22, 2004 20:49
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Szervusztok!

Én is boldog tulajdonosa vagyok az mpx220-as készüléknek.

Az lenne a kérdésem, hogy:
1.; honnan lehet megtudni, hogy milyen firmware van rajta?
2.; firmware-t ennél is csak kábelon keresztül lehet frissíteni?
3.; ha igen, akkor elszúrható a frissítés? Utána orvosolható?
4.; ennél is olyan lassú a kábelos kapcsolat, mint a 200-nál?
5.; merre lehet kábelt kapni hozzá?

Előre is köszönöm.
Üdv.


pén. szept. 29, 2006 17:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
Demerthnek
Az akksi nálam 4 nap,ha egész nap nyomkodom(mp3&film),akkor csak 1 nap.A kamera kép csak kijelzőn élvezhető(márha úgy sikerül),a négyéves technikájú VGA kamerás Sagem My-X6-om szebb képet csinál.


pén. szept. 29, 2006 13:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Hozzászólás Re: MPx220 ár...
Slash írta:
- igen, ugyanúgy lehet
- jóval gyorsabb
- no comment :)
- akksiról majd a tapasztaltabbak beszélnek, nekem csak 2 hete van meg a teló és az installok, meg a sulis filmnézegetés/mp3 miatt nem tudom megmondani, hogy normál használatnál meddig bírja...
- újonnan asszem 45


45e? Akkor ez lesz a következő mobilom. Azért az jó hír, hogy az MPx200-hoz képest jóval több kiegészítő van hozzá.
Ha azt nézzük, hogy 45e amit olvastam kinyithatós okosteló meg 120e fölött van.
Nekem bőven elég ez is. A Bluetooth amúgy hiányzott belőle de megvoltam nélküle. Most majd végre rakhatok Bluetooth-os kihangosítót a kocsiba.


pén. szept. 29, 2006 9:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Gébics eszperszó
Hozzászólás 
No, és akkor gyorsan még1 kérdés:
Voda hálón SMS illetve GPRS kinek megy, kinek nem megy, és ki milyen
verziójú rendszert használ?

Köszönöm!


csüt. szept. 28, 2006 17:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: MPx220 ár...
- igen, ugyanúgy lehet
- jóval gyorsabb
- no comment :)
- akksiról majd a tapasztaltabbak beszélnek, nekem csak 2 hete van meg a teló és az installok, meg a sulis filmnézegetés/mp3 miatt nem tudom megmondani, hogy normál használatnál meddig bírja...
- újonnan asszem 45


csüt. szept. 28, 2006 17:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Hozzászólás MPx220 ár...
Sziasztok!

Lenne pár kérdésem! Most szólok, hogy sajna nem tudtam elolvasni a fórumot az elejétől!

- Az MPx200-ban megszoktam Contacts-nál a T9 szerű névkeresést. Ennél is meg lehet csinálni?

- kicsivel azért gyorsabb az MPx200-nál?

- Nagyon szeretem az MPx200-at de sajnos kezd a háza ronda lenni. Ha lehetne házat cseréltetni...

- akksi mennyit bír? Láttam Mugen 2000mAh akksit hozzá. Valaki használ ilyet?

- Mennyibe kerül az MPx220 újonan? Esetleg tudtok olyan helyet ahol lehet kapni?

Előre is köszi!

Üdv:
Demerth


csüt. szept. 28, 2006 15:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
figy én a gugli-t segítségül hívtam,jópár találat volt,leszedtem,műxik


szer. szept. 27, 2006 17:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Ok, Visszaolvastam! Már csak azt szeretném tudni, hogy honnan szedjem le azta közép európai térképet, amire irták h csak 50 megás! ???




Másik kérdésem az lenne, h hogyan tudok Java játékot futtatni a telón! Új 1.53 (3.53) as ázsiai verzió van rajta!


szer. szept. 27, 2006 15:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Málna89 írta:
Én azt hittem a TomTomot lehet simán térképnek használni gps vevö nélkül. Ezekszerint nem ? Gondolok itt egy város térképre vagy akár utakra, persze helymeghatározás nélkül. ilyen lehetöség nincs ??



De van, csak légyszi olvass vissza kb 20 hozzászólást..


kedd szept. 26, 2006 21:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 18:08
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Én azt hittem a TomTomot lehet simán térképnek használni gps vevö nélkül. Ezekszerint nem ? Gondolok itt egy város térképre vagy akár utakra, persze helymeghatározás nélkül. ilyen lehetöség nincs ??


kedd szept. 26, 2006 21:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 13:22
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
[quote="Slashsszz: Ezt én is szeretném kérdezni, hogy tulajdonképpen mindegy-e, hogy milyen gps vevőt veszek a tomtomhoz? Elvileg mindegyikkel mennie kéne, vagy ha nem, akkor milyen tulajdonságra kell figyelni?[/quote]

Hát baromira nem mindegy. Utánaolvastam a neten, mások is szívnak vele, mélytorokra, mindenhol a világban.

Van pár trükk, most nincs nálam a GPS vevő, de ha minden jól megy, holnap ki tudom próbálni. Ha van valami, majd referálok.

Viszont továbbra is azt szeretném megtudni, hogy van-e valaki, akinek már KONKRÉTAN sikerült?!?


kedd szept. 26, 2006 20:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kremo írta:
Slash írta:
Kipróbáltam, korrekt a minõsége, csak sajna wavba ment, ami meg zabálja a helyet, de egyelõre fent hagyom, mert jobbat nem találtam.


echo voice recordert probáltad már?

http://kremo.uw.hu/Echo1.2.ARM.zip
http://kremo.uw.hu/Echo_voice_recorder_Sp_kg.zip

sajna már nem emlékszem mp3-ba tud-e menteni.



Jah, köszi néztem, de ez is wavba ment. Most reinstalláltam a Vito AudioNotes-t, ami mp3ba is tud menteni, egyelőre még elindul, de nem tudni, hogy meddig.. ha megy, az tényleg csúcs lenne :)


sszz: Ezt én is szeretném kérdezni, hogy tulajdonképpen mindegy-e, hogy milyen gps vevőt veszek a tomtomhoz? Elvileg mindegyikkel mennie kéne, vagy ha nem, akkor milyen tulajdonságra kell figyelni?


kedd szept. 26, 2006 19:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 13:22
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Bluetooth GPS
Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy valamilyen bluetooth GPS vevővel sikerült-e a TomTom-ot működésre bírni? Nekem SysOn BT GPS Plus-sal nem. Gyanítom a BT kapcsolattal van a gond, mert bár a teló szerint létrejön a BT párosítás, de a vevőn a led ezt nem jelzi, továbbra is kapcsolatkereső üzemben marad.

Nyugtassatok meg, hogy valaki sikeresen párosította már!
Kösz előre is.


kedd szept. 26, 2006 18:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 14:08
Hozzászólások: 317
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Slash írta:
Kipróbáltam, korrekt a minősége, csak sajna wavba ment, ami meg zabálja a helyet, de egyelőre fent hagyom, mert jobbat nem találtam.


echo voice recordert probáltad már?

http://kremo.uw.hu/Echo1.2.ARM.zip
http://kremo.uw.hu/Echo_voice_recorder_Sp_kg.zip

sajna már nem emlékszem mp3-ba tud-e menteni.


kedd szept. 26, 2006 18:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
MarQs írta:
Nem tom mennyire felel meg, még nem próbáltam (esetleg kommentáld) de egy próbát megér.

http://airfagev.com/downloads1.asp?id=116




Kipróbáltam, korrekt a minősége, csak sajna wavba ment, ami meg zabálja a helyet, de egyelőre fent hagyom, mert jobbat nem találtam.

Illetve találtam, csak ez meg egyszer volt hajlandó lefutni, azóta nem indul, pedig már újra is indítottam a telót... erről beszélek egyébként: http://www.smartphone.net/software_detail.asp?id=2130
Ez tud mp3ba is menteni realtime és nagyon meg voltam vele elégedve (amíg futott..). A mikrofon érzékenységét is engedte állítani menet közben, szóval tényleg ügyes progi, csak egyszerűen nemtom azóta elindítani :(:(


kedd szept. 26, 2006 18:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Slash írta:
Tudtok valami olyan progit, amivel hangot tudnék felvenni?
Nem tom mennyire felel meg, még nem próbáltam (esetleg kommentáld) de egy próbát megér.

http://airfagev.com/downloads1.asp?id=116


kedd szept. 26, 2006 16:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Tudtok valami olyan progit, amivel hangot tudnék felvenni?

Tudom hogy van beépített voice recorder, de az nagyon gáz, ma próbáltam. 8khz-en mintavételez és rettenetes a minősége.

Lehetőleg mp3ba szeretnék rögzíteni, nemtom létezik-e ilyen megoldás.


kedd szept. 26, 2006 16:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
megvan,átállítottam a nyelvet,most Marikát tesztelem :P


vas. szept. 24, 2006 20:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
én nekem a Kremo oldaláról letöltött verzió van,de nem bírom átállítani a nyelvet


vas. szept. 24, 2006 20:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Jé, tényleg. Köcce.


vas. szept. 24, 2006 13:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én már rájöttem, simán lehet vele tervezni útvonalat, egyedül a bkvt nem ismeri sajna...

Alapból nekem mutatja, hol lakom. Ekkor:

1) menü behívása
2) előrehaladott tervkészítés menüpont
3) innen tök egyértelmű, legfelső sorban írja, hogy indulás, ha ezt megadtad, akkor kérdezi a célt, aztán kész is, elég jó szerintem

De ez asszem csak az 50 megás térképpel műxik, a 200 megás kelet európánál ez nem nagyon működött asszem.


vas. szept. 24, 2006 13:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Ja, hülye vagyok, most nézem, hogy rosszul emlékeztem, az enyém magyar. Amúgy a nyelv beállítás az én veziómban 5-ös menüpont ötödik oldalán a négyes menüpont.


vas. szept. 24, 2006 12:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Nekem kapásból angol volt, szerintem szerezz be te is egy ilyen verziót, nem egy nagy ördöngősség. Böngészni én is tudok vele (mondjuk ez szerencsétlen Mpx220 képernyőjén elég felejtős), keresni is meg minden, de útvonaltervet összerakni nemigen.


vas. szept. 24, 2006 12:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
amúgy vki be tudta állítani a magyar nyelvet,vagy egyáltalán eljutott a nyelvbeállításokig?


vas. szept. 24, 2006 12:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 16:51
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Csorna
Hozzászólás 
Turulka írta:
Slash írta:
kremo írta:
ne a kelet európát tegyétek fel hanem ezt:
PL-CZ-SK-HU
ez csak 50 mega és a benne lévő magyarország részletesebb.
a honann szedjétek le kérdésre nem tudom a választ ne is kérdezzétek.



Húú, igazad volt, ez tényleg 100x jobb. Ismeri a házszámokat és így már útvonaltervezést is lehet csinálni. Egyetlen gondom vele, hogy bkvt nem ismeri...



Óra problémámra tudtok valamit?


És hogy csinász vele útvonaltervet? Én már jó ideje ezt használom, de GPS jelet akar mindig az útvonaltervhez.


én házszámokat nem látok,meg a kisebb városokat nem mutatja utcánként,de ha már elindult a progi és kérné a GPS jelet,ott nyomd meg a htos gombot,az előugró menüben pedig a 2-est,akkor előjön a térkép,ott pedig a számbillentyűk segítségével tudsz zoomolni,tovább még nem jutottam,mert nekem még holland nyelvű a progi és Anulu nem érteni :)


vas. szept. 24, 2006 11:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Slash írta:
kremo írta:
ne a kelet európát tegyétek fel hanem ezt:
PL-CZ-SK-HU
ez csak 50 mega és a benne lévő magyarország részletesebb.
a honann szedjétek le kérdésre nem tudom a választ ne is kérdezzétek.



Húú, igazad volt, ez tényleg 100x jobb. Ismeri a házszámokat és így már útvonaltervezést is lehet csinálni. Egyetlen gondom vele, hogy bkvt nem ismeri...



Óra problémámra tudtok valamit?


És hogy csinász vele útvonaltervet? Én már jó ideje ezt használom, de GPS jelet akar mindig az útvonaltervhez.


vas. szept. 24, 2006 10:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Na jó, feltettem nektek, de szedegessétek le, mert rapidshareről törölni fogják...

http://rapidshare.de/files/34243914/PL-CZ-SK-HU-Map_647.zip.html


vas. szept. 24, 2006 9:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
MarQs írta:
Vagy DC-vel letölthetõ?

Amúgy Kremó honlapjáról leszedtem a tomtom.zip fájlt (THX Kremó!). Ami - egy TomTom könyvtár alatt - mégtöbb könyvtárat tartalmaz. Te az összes könyvtárat feltoltad a telóra vagy csak a fontosakat?



A német használati utasítást (ami kb 100 fájl) nem raktam fel, az összes többi fájlt igen. DCt nem használok, én eMulelal szedtem le pénteken néhány óra alatt.


vas. szept. 24, 2006 9:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2006 10:31
Hozzászólások: 318
Hozzászólás 
Vagy DC-vel letölthető?

Amúgy Kremó honlapjáról leszedtem a tomtom.zip fájlt (THX Kremó!). Ami - egy TomTom könyvtár alatt - mégtöbb könyvtárat tartalmaz. Te az összes könyvtárat feltoltad a telóra vagy csak a fontosakat?


vas. szept. 24, 2006 0:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1429 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség