Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 13:23



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Megoldodni latszik a dolog! Van mar Opera mini is es WAP is! Termeszetesen a problemaimra sem a T-mobile se a Nokia nem tudod megoldast! Mindenhol az APN volt a gond! Azt nem tudom,hogy miert,de most maskent jelenik meg a WAP! Straming video-t le lehet jatszani a 6233-mal?


kedd okt. 31, 2006 19:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
Opera mini belövése!

Annyi volt, hogy nem a wnw (web'n'walk) APN átjárót kellett használni hanem az internet-et
Soockit írta:
Miért nem megy nekem az eMSN?

Nah ez is az APN miatt nem ment.
Soockit írta:
Hogyan működnek ezek a Konfigurációs beállítások?

Azt hiszem kezdem érteni!


kedd okt. 31, 2006 18:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
gabriel401 a 6230i topikban Opera Mini beállításokhoz írta:
Beállítások - Konfiguráció - Személyes konfigurációs beállítások - Opciók - Új hozzáadása - Böngésző

Fiók neve: Pannon akármi
Honlap címe: http://wap.pgsm.hu
Név, jelszó: üres
Elsődleges hozzáférési pont használata: nem

Hozzáférési pont beállításai
Proxy: engedélyezve
Proxy-cím: 193.225.154.22
Proxy-port: 8080
Adatátvitel módja: GPRS
Adatvivő beállításai
GPRS elérési pont: wap
Azonosítás típusa: Normál
Név, jelszó: üres


Beállítások - Konfiguráció - Személyes konfigurációs beállítások - Opciók - Új hozzáadása - Hozzáférési pont

Fiók neve: valami
Adatátvitel módja: GPRS

Adatvivő beállításai
GPRS-elérési pont: wap
Azonosítás típusa: Normál
Név, jelszó: üres


Beállítások - Konfiguráció
Alap. aktiválása az alkalmazásokban: Igen
Használt hozzáférési pont: amit az előbb megadtál.
Kb. ezek a beállítások érvényesek a 6233-ra is, persze ha T-s vagy, értelemszerűen át kell írni a címeket, IP-címet stb.

Vagy lekéred a nokia honlapjáról a beállításokat szolgáltatói sms-ben.


kedd okt. 31, 2006 17:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nah akkor megint én, de hát nem megy minden rendben :(

Jah nekem a 4.52 sw esetében minden ki-bekapcsolás esetében meghülyöl a névjegyzék, sebaj, úgy sem kapcsolom ki olyan sűrűn a telefont, mostanában is csak a GPRS/3G miatt tettem ezt.

Nah a következőkre kellene nekem megoldás:
Opera mini belövése!
Miért nem megy nekem az eMSN?
Hogyan működnek ezek a Konfigurációs beállítások?
Beállítottam elvileg egy szinkronizációs profilt, ami a T-email-t lenne hivatott szinkronizálni (naptár, feljegyzések, stb.)! Hogyan tudom szinkronizálni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv.: Soockit


kedd okt. 31, 2006 17:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Adódhat ez a nagyon pici pixelméretből.
Viszont a részletgazdagsága jobb, mint a 6280/70-é. :)

Üdv!


kedd okt. 31, 2006 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Igen ,a 6233-nak gyengébb a kijelzője, mint a 6270/80-nak.
Ezt már én is megállapítottam, kisebb a kontraszt és a fényerő is.
De a legszebb a 6131 kijelzője...


hétf. okt. 30, 2006 20:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 16:41
Hozzászólások: 707
Hozzászólás 
Sziasztok!

Voltam a Media-ban és az ott kiállított 6233-nak sötétebb volt a kijelzöje mint a 6270-esemnek, azaz a naptárnál is a kék háttér sötétebbnek tünik valamint a háttérként beállított fényképek is sötétebbek.

Ez irányú tapasztalata van valakinek a 6233-al?


hétf. okt. 30, 2006 16:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
Soockit írta:
Még egy probléma. Ha szinkronizálom az Outlook-ot a telefonnal, vagyis éppen fordítva. Ha keletkezett egy új bejegyzés a telefonban vagy egy régihez új adat került, vagyis módosítva lett akkor szépen átmegy az Outlook-ba, minden adat. Viszont a névnél valamiért fordítva jelenik meg. A Névjegyzékben nem ott rendesen, de viszont amikor ennek a személynek levelet akarok írni ott a listában már fordítva jelenik meg.
Elég faramuci helyzet. Csak nekem ez probléma sokszor.


Én ezért használom a www.mobical.net -et szinkronizálásra :). Onnan meg net segítségével pár mp alatt le lehet varázsolni bármilyen telefonra.


hétf. okt. 30, 2006 15:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 


Köszönöm szépen.

Jó nagyon az a téma aminek a képét beszúrtad! Az első téma ami tetszik egy kicsit is.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Soockit hétf. okt. 30, 2006 16:19-kor.



hétf. okt. 30, 2006 15:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Macika írta:
Soockit írta:
Megjelennek nevek többször egymás után. Hol Vezetéknév Keresztnév formában hol fordítva.
Én szoktam a névjegyzéket és a telefont frissíteni az Outlook-kal naponta többször is nem tudom ez zavar esetleg be?
IGEN!
Egyértelműen!

Az Outlook kavar össze mindent!!!!


Vagy a Nokia hülyesége. Én napjában (néha) többször is szinronizálok az Outlookal (az aksi töltése miatt), de sosem kavar össze semmit...

PS:
Windows WM5-ös telóm van.


hétf. okt. 30, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Pár téma:
http://users.atw.hu/zoltanfimp3/New_Se_K800.nth
http://users.atw.hu/zoltanfimp3/Se_Orbit_Theme.nth
http://users.atw.hu/zoltanfimp3/Redaurora.nth
Kép


hétf. okt. 30, 2006 12:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
Soockit írta:
Megjelennek nevek többször egymás után. Hol Vezetéknév Keresztnév formában hol fordítva.
Én szoktam a névjegyzéket és a telefont frissíteni az Outlook-kal naponta többször is nem tudom ez zavar esetleg be?
IGEN!
Egyértelműen!

Az Outlook kavar össze mindent!!!!


Milyen jó lenne már, ha egyszer egy cég megtudná csinálni ezt normálisan. Egyre jobb és jobb ez a dolog, de még mindig nem tökéletes. Majd egyszer :oops:

Más:

Ajánlhatnátok nekem olyan oldalt ahol tudok jó témákat letölteni illetve programokat.
Más kérdés, hogy ki milyen programot használ. Én eddig amit felraktam és nagyon szeretem az a jWallet, Opera mini. A jWallet ingyenes és a jelszavaimat tárolom benne.


hétf. okt. 30, 2006 11:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soockit írta:
Megjelennek nevek többször egymás után. Hol Vezetéknév Keresztnév formában hol fordítva.
Én szoktam a névjegyzéket és a telefont frissíteni az Outlook-kal naponta többször is nem tudom ez zavar esetleg be?
IGEN!
Egyértelműen!

Az Outlook kavar össze mindent!!!!


hétf. okt. 30, 2006 11:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Még egy probléma. Ha szinkronizálom az Outlook-ot a telefonnal, vagyis éppen fordítva. Ha keletkezett egy új bejegyzés a telefonban vagy egy régihez új adat került, vagyis módosítva lett akkor szépen átmegy az Outlook-ba, minden adat. Viszont a névnél valamiért fordítva jelenik meg. A Névjegyzékben nem ott rendesen, de viszont amikor ennek a személynek levelet akarok írni ott a listában már fordítva jelenik meg.
Elég faramuci helyzet. Csak nekem ez probléma sokszor.


hétf. okt. 30, 2006 10:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
Tudnátok olyan JAVA programot ajánlani a 6233-ra, ami a kamerával készített képeket képes elforgatni (esetleg kicsinyíteni)?

Köszi, Balázs


hétf. okt. 30, 2006 9:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
Soockit írta:
Akkor helyre áll a dolog, ha a Névjegyzékben a Beállításoknál Keresztnevefet állítok be majd újra Vezetéknevet, hogy mi szerepeljen először!


Nekem is rendszeresen csinálja ezt. A 3.70-nél nem vettem észre. :?


hétf. okt. 30, 2006 9:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem tudom minek raktam fel ezt az új SW-t. A 3.70 a pár nap alatt semmi gondom nem volt, nem vettem észre semmit. Ennek meg a Névjegyzéke rendszeresen hülyéskedik.
Megjelennek nevek többször egymás után. Hol Vezetéknév Keresztnév formában hol fordítva.
Én szoktam a névjegyzéket és a telefont frissíteni az Outlook-kal naponta többször is nem tudom ez zavar esetleg be?
Akkor helyre áll a dolog, ha a Névjegyzékben a Beállításoknál Keresztnevefet állítok be majd újra Vezetéknevet, hogy mi szerepeljen először!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Soockit hétf. okt. 30, 2006 10:30-kor.



vas. okt. 29, 2006 12:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Valaki magyarázza már meg, mitől jó az, ha egy 30cm-re lévő gépet tudok egy telóval irányítani? :?:
A TV távirányítójával sem tudom a mosógépet irányítani, de megtanultam együttélni ezzel... :wink:


Bevallom őszintén, hogy a karom van 30 cm. Ergo nem 30 cm távolságból akarom irányítani a PC-t, mint zeneforáást. Mivel nem nagy lakásban tartózkodom (60 m2), így annak minden szegletéből tudnám irányítani a PC-t!


szomb. okt. 28, 2006 19:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Valaki magyarázza már meg, mitől jó az, ha egy 30cm-re lévő gépet tudok egy telóval irányítani? :?:
A TV távirányítójával sem tudom a mosógépet irányítani, de megtanultam együttélni ezzel... :wink:
Nem 30 centi. Több méter, szabadban akár 10m is lehet!

Jól jön, ha ágyban dögölve hallgatsz mp3-hegyeket a PC-dről. Nem kell felkelni.

Szóval én meg tudom érteni.

Ja, és mosógépet én sem távirányítanék mobiltelefonnal. De PC-t szívesen.


szomb. okt. 28, 2006 18:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Soockit írta:
gabriel401 írta:
A főmenüben az Opciók alatt.


Köszönöm!

Teljesen elkerülte a figyelmemet a lehetőség.

Régen használtam valamilyen programot, amivel lehetett a Winampot irányítani Bluetooth-on keresztül a SE T610-es telefonommal.

Van valami hasonló program Nokia telefonra?


Valaki magyarázza már meg, mitől jó az, ha egy 30cm-re lévő gépet tudok egy telóval irányítani? :?:
A TV távirányítójával sem tudom a mosógépet irányítani, de megtanultam együttélni ezzel... :wink:


szomb. okt. 28, 2006 16:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
A főmenüben az Opciók alatt.


Köszönöm!

Teljesen elkerülte a figyelmemet a lehetőség.

Régen használtam valamilyen programot, amivel lehetett a Winampot irányítani Bluetooth-on keresztül a SE T610-es telefonommal.

Van valami hasonló program Nokia telefonra?


szomb. okt. 28, 2006 12:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
A főmenüben az Opciók alatt.


szomb. okt. 28, 2006 11:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Soockit írta:
...
A főmenü nézetét négyféleképpen tudod beállítani, valamint az, hogy mi színeződik el és mi nem, leginkább a használt témától függ.Sok jelentősége úgysincs, mert amikor kilépsz, úgyis rákérdez a mentésre.

Nekem 4.54 van fenn, ha a 4.52-ben valami nem így van, akkor sorry.


Nem tudom miért nem a 4.54-et rakták fel a Nokiaában.

Hol tudom pontosan beállítani a menü nézetét, mert én nem találom.
Logikusan nekem a Kojeéző vagy a Telefon menüben kellene lenni a Beállítások alatt, de nincs, vagy én vagyok vak?


szomb. okt. 28, 2006 11:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Soockit írta:
...
A főmenü nézetét négyféleképpen tudod beállítani, valamint az, hogy mi színeződik el és mi nem, leginkább a használt témától függ.Sok jelentősége úgysincs, mert amikor kilépsz, úgyis rákérdez a mentésre.

Nekem 4.54 van fenn, ha a 4.52-ben valami nem így van, akkor sorry.


szomb. okt. 28, 2006 10:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Felraktam a legújabb SW-t a Nokia szervizben, mert a T-Mobile-nál csak a régi volt meg. 4.52-es került fel azt hiszem a 3.70 helyére.

Semmi pozitívum nem történt, csak negatívumok. Az első olyan frissítés amit megbántam.

Előtte 3.70-es T-Mobile-os SW volt fenn.

Ami ebben nem tetszik:

Nem 4X3-as ikonos az elrendezés a menüben, hanem listás.
Minden hívásnál megjelenik a nyitott lakat.
Ha változtatok valamit a névjegyzékben vagy a Profilokban (Üzemmód) akkor alul amikor rámegyek a Mentés feliratra akkor az nem szineződik el.
Most hirtelen ennyit vettem észre.


szomb. okt. 28, 2006 10:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
vocsok írta:
Regisztrálj itt egy számot, faxként is működik, emilben megkapod, amit küldtek:
www.stanaphone.com


Elég drága és sok helyen még mobilszámra sem lehet küldeni faxot és telfonálni cégeknél, nem hogy külföldre. 99% pedig Magyarországról fogadnám a faxokat. Lehet, hogy előkeresem valahonnan a Vodafone kártyámat és feltöltöm csak azért, hogy a Vodamail-t megigényeljem és tudjak küldeni és fogadni faxot! Ez az egyetlen szolgáltatás a Vodafone-nál amit szerettem.


Nah ez sem olyan rossz, éves szinten 12500 Ft-ba kerül egy Vitamax fenntartása, igaz ez lebeszélhető...


pén. okt. 27, 2006 11:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
c3po írta:
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, kérlek, hogy az ismerôsöm telefonjával mi történhet, amikor az új naptárbejegyzésnél választja mondjuk a megbeszélés menüpontot, utána pedig keresni akarna a telefonkönyvben, hogy kivel is lesz a megbeszélés, de ott (a telefonkönyvben) a normál telefonkönyv menüben látható nevek csak egy részét mutatja. Sokat nem, függetlenül attól, hogy SIM-kártyán vagy telefonmemóriában tárolt névrôl/számról van-e szó.
A saját telefonomon ugyanez a hiba (?) nem jelentkezik. Az ô telefonkönyve (telefonmemória) 100%-on van, az enyémen 85%. Ez okozhatja? Mi alapján maradatnak ki nevek? (Minden bejegyzés unicode-os.)
Elôre is köszönöm, ha van valakinek ötlete.
Üdv.


Senkinek semmi otlete? :(


csüt. okt. 26, 2006 19:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Favoritról USA-t hívni kb. 30 Ft. Olcsóbb, mint a vodára faxolni.

De ezzel le is szoknának a faxolásról az emilezés javára :-)


szer. okt. 25, 2006 16:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vocsok írta:
Regisztrálj itt egy számot, faxként is működik, emilben megkapod, amit küldtek:
www.stanaphone.com


Elég drága és sok helyen még mobilszámra sem lehet küldeni faxot és telfonálni cégeknél, nem hogy külföldre. 99% pedig Magyarországról fogadnám a faxokat. Lehet, hogy előkeresem valahonnan a Vodafone kártyámat és feltöltöm csak azért, hogy a Vodamail-t megigényeljem és tudjak küldeni és fogadni faxot! Ez az egyetlen szolgáltatás a Vodafone-nál amit szerettem.


szer. okt. 25, 2006 13:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
McLaca írta:
Gondolom, arra alapoznak, hogy ma már az e-mail dívik, és ahogy elszaporodik a digitális aláírás, valóban csökkenni fog a fax jelentőssége. Mondjuk legalább szoftmodemet azért tehetett volna bele...

Üdv!


Sajnos annak ellenére, hogy sokkal kölcsséghatékonyabb az e-mail mégis sokan használják a faxot- Akkor tudok a falra mászni, amikor megcsinálja az excel file-t, kinyomtatja, elküldi nekem faxon, majd én is kinyomtatom és beviszem egy excel file-ba. Persze nem hajlandó elküldeni a file-t, mert neki így egyszerűbb.
A múltkor egy 2.000.000 Ft-os rendelésnél pipultam, be és mondtam azt, hogy ha nem hajlandó elküldeni nekem e-mailen az árajánlatát amit természetesen géppel készít, akkor nem is tárgyalok vele. Ez a mondat 2 hetes könyörgés után történt, ugyanis a fax rendszerint olyan rossz minőségű volt, hogy nem tudtam elolvasni egy-két adatot. Akkor eltudta küldeni egyből, előtte persze regélt, hogy nálluk nem jó a rendszer és milyen bonyolult.

Ha kérek (építőipar) árajánlatot valamire akkor 10 alkalomból 10-szer fax számot kérnek ritkán kérnek e-mail címet. Ha vissza kérdezek akkor 10 alkalomból maximum 1-2-szer mondják azt, hogy jól van küldik mailben. De ez az átlag akkor is ha mailben kérek árajánlatot, vissza kapom faxon az ajánlatot.
Ezért nem tudok megszabadulni a fax-tól. A Vodafone-nál ezt szépen meg is oldották, de a T-Mobile-nál még mindig nincs semmilyen lépés, valami kultúrált irányba!


Regisztrálj itt egy számot, faxként is működik, emilben megkapod, amit küldtek:
www.stanaphone.com


szer. okt. 25, 2006 6:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Soockit írta:
....
A múltkor egy 2.000.000 Ft-os rendelésnél pipultam, be és mondtam azt, hogy ha nem hajlandó elküldeni nekem e-mailen az árajánlatát amit természetesen géppel készít, akkor nem is tárgyalok vele. Ez a mondat 2 hetes könyörgés után történt, ugyanis a fax rendszerint olyan rossz minõségû volt, hogy nem tudtam elolvasni egy-két adatot. Akkor eltudta küldeni egybõl, elõtte persze regélt, hogy nálluk nem jó a rendszer és milyen bonyolult.
...


De az is lehet, hogy csak nem bízik az e-mailben, mert már volt, hogy megfogta a levelét a SPAM szûrõ, vagy más elolvasta útközben. Titkosítva küldeni pedig nem divat, illetve nem szabvány dolog ma még.


szer. okt. 25, 2006 5:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, kérlek, hogy az ismerôsöm telefonjával mi történhet, amikor az új naptárbejegyzésnél választja mondjuk a megbeszélés menüpontot, utána pedig keresni akarna a telefonkönyvben, hogy kivel is lesz a megbeszélés, de ott (a telefonkönyvben) a normál telefonkönyv menüben látható nevek csak egy részét mutatja. Sokat nem, függetlenül attól, hogy SIM-kártyán vagy telefonmemóriában tárolt névrôl/számról van-e szó.
A saját telefonomon ugyanez a hiba (?) nem jelentkezik. Az ô telefonkönyve (telefonmemória) 100%-on van, az enyémen 85%. Ez okozhatja? Mi alapján maradatnak ki nevek? (Minden bejegyzés unicode-os.)
Elôre is köszönöm, ha van valakinek ötlete.
Üdv.

(csak ma vettem eszre, hogy veletlenul egy masik topicba irtam be ezt a kerdest korabban, onnan persze most mar toroltem.)


szer. okt. 25, 2006 4:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
Gondolom, arra alapoznak, hogy ma már az e-mail dívik, és ahogy elszaporodik a digitális aláírás, valóban csökkenni fog a fax jelentőssége. Mondjuk legalább szoftmodemet azért tehetett volna bele...

Üdv!


Sajnos annak ellenére, hogy sokkal kölcsséghatékonyabb az e-mail mégis sokan használják a faxot- Akkor tudok a falra mászni, amikor megcsinálja az excel file-t, kinyomtatja, elküldi nekem faxon, majd én is kinyomtatom és beviszem egy excel file-ba. Persze nem hajlandó elküldeni a file-t, mert neki így egyszerűbb.
A múltkor egy 2.000.000 Ft-os rendelésnél pipultam, be és mondtam azt, hogy ha nem hajlandó elküldeni nekem e-mailen az árajánlatát amit természetesen géppel készít, akkor nem is tárgyalok vele. Ez a mondat 2 hetes könyörgés után történt, ugyanis a fax rendszerint olyan rossz minőségű volt, hogy nem tudtam elolvasni egy-két adatot. Akkor eltudta küldeni egyből, előtte persze regélt, hogy nálluk nem jó a rendszer és milyen bonyolult.

Ha kérek (építőipar) árajánlatot valamire akkor 10 alkalomból 10-szer fax számot kérnek ritkán kérnek e-mail címet. Ha vissza kérdezek akkor 10 alkalomból maximum 1-2-szer mondják azt, hogy jól van küldik mailben. De ez az átlag akkor is ha mailben kérek árajánlatot, vissza kapom faxon az ajánlatot.
Ezért nem tudok megszabadulni a fax-tól. A Vodafone-nál ezt szépen meg is oldották, de a T-Mobile-nál még mindig nincs semmilyen lépés, valami kultúrált irányba!


kedd okt. 24, 2006 21:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Gondolom, arra alapoznak, hogy ma már az e-mail dívik, és ahogy elszaporodik a digitális aláírás, valóban csökkenni fog a fax jelentőssége. Mondjuk legalább szoftmodemet azért tehetett volna bele...

Üdv!


kedd okt. 24, 2006 20:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soockit írta:
Az ellenségemnek sem kívánnám az a telefont, de a Motorola telefonokat úgy egységesem nem, a névjegyzékével együtt.
Akkor inkább nem küldök fax-ot, de azért ezt elvártam volna a Nokia 6233-tól.
Akkor egy véleményen vagyunk.

Újabban a Nokia már nem tesz fax-opciót a telefonjaiba.


kedd okt. 24, 2006 19:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
Soockit írta:
Sziasztok!

Faxot akarok küldeni (akartam) a Nokia 6233-mal.
Nem ment, azt az info-t kaptam, hogy nincs benne FAX modem.
Semmilyen megoldás nincs, hogy tudjak vele küldeni fax-ot?
A Motorola V547-tel ez simán ment...

Előre is köszönöm a válaszokat!
Hááát, akkor igencsak a Moto V547 lesz a megoldás... :)


Az ellenségemnek sem kívánnám az a telefont, de a Motorola telefonokat úgy egységesem nem, a névjegyzékével együtt.
Akkor inkább nem küldök fax-ot, de azért ezt elvártam volna a Nokia 6233-tól.


kedd okt. 24, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soockit írta:
Sziasztok!

Faxot akarok küldeni (akartam) a Nokia 6233-mal.
Nem ment, azt az info-t kaptam, hogy nincs benne FAX modem.
Semmilyen megoldás nincs, hogy tudjak vele küldeni fax-ot?
A Motorola V547-tel ez simán ment...

Előre is köszönöm a válaszokat!
Hááát, akkor igencsak a Moto V547 lesz a megoldás... :)


kedd okt. 24, 2006 18:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Faxot akarok küldeni (akartam) a Nokia 6233-mal.
Nem ment, azt az info-t kaptam, hogy nincs benne FAX modem.
Semmilyen megoldás nincs, hogy tudjak vele küldeni fax-ot?
A Motorola V547-tel ez simán ment...

Előre is köszönöm a válaszokat!


kedd okt. 24, 2006 17:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Akoska írta:
Czumy írta:
rage. írta:
Megnézem mennyi a postaköltség.
Köszi a segitséget.


NE a M.Postával küldjétek, inkább pl. valamelyik 3 betűs futárcéggel! Picit drágább, de garantáltan megkapod 1 héten belül épen, sértetlenül!


Csak nehogy megsértődjön a FedEx ;)


FEX :wink:

Bocsi, őket elfelejtettem, meg nem is akartam nagyon reklámot csinálni nekik, mert nem szabad! :)


szomb. okt. 21, 2006 7:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Czumy írta:
rage. írta:
Megnézem mennyi a postaköltség.
Köszi a segitséget.


NE a M.Postával küldjétek, inkább pl. valamelyik 3 betűs futárcéggel! Picit drágább, de garantáltan megkapod 1 héten belül épen, sértetlenül!


Csak nehogy megsértődjön a FedEx ;)


szomb. okt. 21, 2006 0:55
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
rage. írta:
Megnézem mennyi a postaköltség.
Köszi a segitséget.


NE a M.Postával küldjétek, inkább pl. valamelyik 3 betűs futárcéggel! Picit drágább, de garantáltan megkapod 1 héten belül épen, sértetlenül!


pén. okt. 20, 2006 23:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Akoska írta:
Miért ugrana egy nyelvcserétől a gari? A softot megkaphatod akár ugyanazzal a programmal is felrakva, mint a szervizben!


Nem tudom.Nem kellett még ilyet csináltatnom.De az is messze van még.
Nem bonyolult angolul sem a telo de jobb ha magyar.
Megnézem mennyi a postaköltség.
Köszi a segitséget.


pén. okt. 20, 2006 20:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Miért ugrana egy nyelvcserétől a gari? A softot megkaphatod akár ugyanazzal a programmal is felrakva, mint a szervizben!


pén. okt. 20, 2006 19:51
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Macika írta:
rage. írta:
Tudja valaki,hogy ha angliában veszek egy független 6233-at abban van magyar nyelv?És nálunk érvényes a gari?Mert otthon nem tudok venni pár honapig.
köszi.
Nincs benne magyar nyelv és INGYEN nincs is rá lehetőség beletenni.
Persze mi meg tudjuk oldani itt páran, de csak dréga box-szal és hozzánk nem (sem) érvényes a garijegy. :)

A HW-s gari érvényes itthonra is (hisz EU-s a készülék, de jól írták, EREDETI kinti számla kell hozzá), SŐT az SW-t is frissíteni fogják ingyen, azonban CSAK az eredeti nyelvi csomagra.
Az, hogy magyar legyen, az is megoldható a nokia hu-nál, ha jól tudom 3500 Ft körül.


garlevelet biztos kapok.De nekem inkább a magyarnyelv kéne.Ugy meg nem jo ha esetleg ugrik miatta a gari.Még a 3500 sem sok.Csak még még egy darabig nem vagyok otthon és utána is csak 1hetet ráadásul karácsonykor amikor nem sokan dolgoznak.
Lehet kiküldetem otthonrol.
Köszönöm a segitséget.


pén. okt. 20, 2006 17:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
rage. írta:
De vajon milyen telo lehet gyárilag magyar nyelves?
A Nokia mostanában elég sokat variál, van ahol 4 nyelvi csomag is van (3 szolgáltatói brand és egy a gyári függetlenre, Symbianosnál a 18-19-es, más eseben a D csomag), de van ahol egészen elborult jelöléssel jelölik a magyar csomagot. Újabban az Euro 3-as dukál nekünk, mint az EU-hoz legutóbb csatlakozott országoknak...


pén. okt. 20, 2006 16:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
luser2000 írta:
rage. írta:
... De vajon milyen telo lehet gyárilag magyar nyelves?...


Tapasztalatom szerint a Samsung szokta a legtöbb elérhető nyelvet belezsófulni egy-egy szoftverlokációba.
De próba nélkül nyilván úgy sem veszed meg.
Az régen volt, amikor egy S100-ban benne volt a fél világ ;)

Egyre inkább ők is 3-4-5 nyelvet tesznek csak bele, de még ha 8-10 is benne van ,akkor is igyekeznek területileg csoportosítani.
Az Ericssonokra volt jellemző igazán, hogy MINDEN bennee volt, gondoljunk pl. a T39/R520-ra, amiben még arab is volt a magyart (is) tartalmazó nyelvi csomagban, vagy a N6150-re (5110-re), amibven szintén volt arab is a magyaros csomagban... :)


pén. okt. 20, 2006 16:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
rage. írta:
Tudja valaki,hogy ha angliában veszek egy független 6233-at abban van magyar nyelv?És nálunk érvényes a gari?Mert otthon nem tudok venni pár honapig.
köszi.
Nincs benne magyar nyelv és INGYEN nincs is rá lehetőség beletenni.
Persze mi meg tudjuk oldani itt páran, de csak dréga box-szal és hozzánk nem (sem) érvényes a garijegy. :)

A HW-s gari érvényes itthonra is (hisz EU-s a készülék, de jól írták, EREDETI kinti számla kell hozzá), SŐT az SW-t is frissíteni fogják ingyen, azonban CSAK az eredeti nyelvi csomagra.
Az, hogy magyar legyen, az is megoldható a nokia hu-nál, ha jól tudom 3500 Ft körül.


pén. okt. 20, 2006 16:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 07, 2006 18:11
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Próbád ki a SUPER nevű progit.
Az origo szeftverbázisról letölthető. Én azzal konvertáltam, és lejátsza az 800-as bitrátájút is sztereó aac hanggal. A 25 fps felesleges, mert úgyis csak 15 fps-el játszik le kb.


Megprobáltam ezzel is,de most nincs egyáltalán kép.
Le tudnád irni az összes beállitást,video kodek ilyesmit is.köszi


pén. okt. 20, 2006 14:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
rage. írta:
... De vajon milyen telo lehet gyárilag magyar nyelves?...


Tapasztalatom szerint a Samsung szokta a legtöbb elérhető nyelvet belezsófulni egy-egy szoftverlokációba.
De próba nélkül nyilván úgy sem veszed meg.


pén. okt. 20, 2006 10:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
rage. írta:
Hát nem tul ésszerü ilyet vennem.De vajon milyen telo lehet gyárilag magyar nyelves?
Garilavél biztos van hozzá.Ha boltban veszem.
Igy nehéz lesz találnom jo telot.



Magyar nyelvvel ellátott mobilt legbiztosabban Magyarországon tudsz venni. :wink:


csüt. okt. 19, 2006 23:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség